5+1=1 ? o_0  - Page 9 K1q6o9jpg


Join the forum, it's quick and easy

5+1=1 ? o_0  - Page 9 K1q6o9jpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


     Seoul

Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Календар Календар

Visitors

free counters

Poll

Победител е...?

5+1=1 ? o_0  - Page 9 Vote_lcap15%5+1=1 ? o_0  - Page 9 Vote_rcap 15% [ 6 ]
5+1=1 ? o_0  - Page 9 Vote_lcap56%5+1=1 ? o_0  - Page 9 Vote_rcap 56% [ 22 ]
5+1=1 ? o_0  - Page 9 Vote_lcap3%5+1=1 ? o_0  - Page 9 Vote_rcap 3% [ 1 ]
5+1=1 ? o_0  - Page 9 Vote_lcap13%5+1=1 ? o_0  - Page 9 Vote_rcap 13% [ 5 ]
5+1=1 ? o_0  - Page 9 Vote_lcap13%5+1=1 ? o_0  - Page 9 Vote_rcap 13% [ 5 ]

Общо гласове : 39

Latest topics
» SHINee Shawols Skype ~
5+1=1 ? o_0  - Page 9 EmptyНед Окт 22, 2017 6:30 pm by rally___

» Because I met you
5+1=1 ? o_0  - Page 9 EmptyПет Мар 27, 2015 8:07 pm by Anny

» 21.
5+1=1 ? o_0  - Page 9 EmptyПон Дек 01, 2014 5:55 pm by nasa__

» The color of your love
5+1=1 ? o_0  - Page 9 EmptyНед Ное 16, 2014 8:24 pm by lil_sun

» ~♥ Taemin's heart ♥~
5+1=1 ? o_0  - Page 9 EmptyПет Окт 10, 2014 2:23 pm by ..TaeminGirl..

» Kaкво мислят Shinee за теб ?
5+1=1 ? o_0  - Page 9 EmptyВто Авг 26, 2014 11:01 am by SHINee_JongKey

» Намисли си дума..
5+1=1 ? o_0  - Page 9 EmptyВто Авг 26, 2014 10:49 am by SHINee_JongKey

» You..The Music In Me~♫♫
5+1=1 ? o_0  - Page 9 EmptyВто Авг 26, 2014 8:55 am by SHINee_JongKey

» The true love
5+1=1 ? o_0  - Page 9 EmptyПет Авг 22, 2014 8:45 am by SHINee_JongKey

Music
5+1=1 ? o_0  - Page 9 WamFC

You are not connected. Please login or register

5+1=1 ? o_0

+33
{...Smile...}
yunho_jonghyun
vestema
lessls
Анонимка7
IxheartxTaemin
^___^
Dars
lina
lil_sun
rally___
Yulita ^^
minho1985
TonnIi
didittyy
Little Pixie
mia_koluchi
~CL <33
gabiloveth
[shaWty]
*Mickey◊ °
xXx Mikki xXx
YoTo
.Misaki.
jongminfan
cho0ly
tdsmt357
silwii_
Nanna
Dob
xTheUglyTruthx
Uppie
nasa__
37 posters

Иди на страница : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 13 ... 18  Next

Харесва ли ви? ^_^

5+1=1 ? o_0  - Page 9 Vote_lcap97%5+1=1 ? o_0  - Page 9 Vote_rcap 97% [ 65 ]
5+1=1 ? o_0  - Page 9 Vote_lcap3%5+1=1 ? o_0  - Page 9 Vote_rcap 3% [ 2 ]
Общо гласове : 67


Go down  Съобщение [Страница 9 от 18]

15+1=1 ? o_0  - Page 9 Empty 5+1=1 ? o_0 Пон Сеп 27, 2010 1:55 pm

nasa__

nasa__
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

First topic message reminder :

5 + 1 = 1 ? O_o

Такааам, язе също рекох да споделя фантазиите си с вас,но отсега да ви кажа,понеже все още не съм доразвила перверзните си мисли много,ще я карам повече като „комедия” отколкото нещо друго..НО,това са само първите ми мисли към фика,може пък като го доразвивам да зема да го променя n_n
Ии,смятам да пиша продължение при положение,че е харесвано от повечето читатели ^_^

Приятно четене! ♡



ПЪРВА ГЛАВА


Taemin се събуди от странен звук-наподобяваше му на звъненето на стария им телефон от родната му къща,който изкарваше акъла му при звънене,и го правеше на глупак пред техните. Той мигновено се изправи,за да види откъде идва звука,и откри,че това всъщност е последният модел телефон,подарен преди 2 дена от нуна-фенките. „Какво ли не правят тези жени,за да получат малко внимание..Но телефонът кърти!” си беше помислил тогава..Вчера просто беше забравил да промени мелодията на алармата,защото беше извънредно радостен и очакваше днешният ден с голямо нетърпение.
Той погледна touch-screen’а на телефона,за да види часа,и веднагически се появи онази чаровна усмивка в лицето му.
-Майкаоооо,останали са само наколко часа!! По-точно, 8 часа, 53 мунити и няколко секунди..Боже,секундите даже вече отминаха! Аххх,още малко търпение…
Докато си повтаряше всичко това,той скочи от леглото,обу си Мики-Маус чехлите и се запъти към банята,В коридора се срещна с лидера и го поздрави със светлата усмивката от преди.
-Добро утро,хйооонг! Много хубав ден,нали?
-Taemin-ah,цяла нощ валя,вънка е студено и се диша тежко,ти на това ли му викаш хубав ден?!?
-Агхх,нямам в предвид времето!-ядоса се mankae-то
-ААааа,товаа..Добре де,сетих се.И все пак,мислиш ли,че е добра идея тя да дойде тук?
-АМА РАЗБИРА СЕ,ХЙОНГ!-положително викна Taemin.-Сега не ми вярвате,но само като я видите и ще си смените мнението! И ти, и Jonghyun хйонг,само чакайте още..8 часа и 45 минути!
-Добре,добрее..Ще видим..

--------------------------------------------------
20 минути по-късно:

Вече всички бяха будни и водеха обичайният си разговор преди закуска в кухнята.Но този път настроението бе друго,и обичайните теми бяха заменени.
-Сигурен ли си,че тя няма да има проблеми с нас?В смисъл,5 момчета сме..Може да и е неприятно..-питаше Minho и гледаше загрижено Taemin.
-Хаха,просто не я познавате.. Първо,за нея аз не съм момче,е не съм и момиче де…Абе,и аз не знам като какъв ме вижда тя..Просто нейният ум работи по-различно от тези на другите момичета..Като видите коя е,ще разберете.
-Не знам,аз все още съм против нея,и ще бъде така докато не се махне! Няма значение дали е с „различен работещ ум” или каквото и да е!...Генийче да бъде,пак няма да я искам тук..Знаете,че нямам нищо против срещу човешките недостатъци,ама снимката,която ти,Taemin,ми показа..Това човек ли беше или езерно чудовище?!?-каза остро Jonghyun и започна да се оглежда за подкрепящи го погледи,но не намери такива..
-Хйонг,без коментар..Как може да говориш така за момиче,което никога не си виждал?-извика Кий,докато търсеше нещо в шкафовете.
-Казах,виждал съм и снимката!-оправда се Блинг.
-Хйонг,тази снимка е от преди…най-малко 5 години..-каза Taemin,хилейки се.- Казах ти,че тя влезе в пубертета по-рано от останалите момичета..Верно,имаше време в което даже аз я мислех за чудовище- с тези пъпки и наднорменото тегло-нормално е,но яко я видиш сега..няма да я познаеш,без да ти кажа, че е тя!
-И казваш,че сега е по-различна?-заинтересува се лидерът
-Ама разбира се! Последният път като я видях пред себе си,аз самият не повярвах на очите си! Висока,красива,СЛАБА,БЕЗ ПЪПКИ!.. Истинска красота беше! Но,за съжаление,умът и беше все същия.. –разказваше Taemin и се кискаше под носа представяйки си физиономията си от онзи ден.
-Yааah,престанете вече,нали ще я видим довечера? Вместо да ми клюкарите,някой от вас да отиде за ориз,че явно е свършил,а закуска без ориз е като пиле без грил ..-Каза Кий.знаейки слабото място на лидера,
-ТОЧНО! Ей, на кого беше реда до магазина? Аз бях вчера,значи днеска си ти,Jonghyun-ah..По-бързо,да не станем на скелети докато дойдеш!-викна лидера,чул сравнението на Кий.
-Оооо,не! Пак ли?!? Офф..Поне да си обуя маратонките,тея комшийки сигурно вече са се наредили на стартовата линия и чакат един от нас да излезе,та да го гонят като хрътки..Офф..Наистина не ми е ден…

http://www.last.fm/user/nasa__

2015+1=1 ? o_0  - Page 9 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Чет Окт 28, 2010 2:43 pm

xXx Mikki xXx

xXx Mikki xXx
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Неееее 5+1=1 ? o_0  - Page 9 626982 Няма начин....нямааа...ти да не искаш да ни докараш до нервен срив???? 5+1=1 ? o_0  - Page 9 533202 Прекалено много ми дойде 5+1=1 ? o_0  - Page 9 567563 А и какво гледаш тия дето са гласували,че не го харесват фика...гледай положителните еййй 5+1=1 ? o_0  - Page 9 227505 Или поне ако го спираш нали ще е временно...налии 5+1=1 ? o_0  - Page 9 736318 Продължавай да пишеш,защото наистина има хора,които се радват като циганчета на банички на тоя фик (визирам мен 5+1=1 ? o_0  - Page 9 23895 ) 5+1=1 ? o_0  - Page 9 778320

http://www.vbox7.com/user:sakurauchiha

2025+1=1 ? o_0  - Page 9 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Чет Окт 28, 2010 4:56 pm

tdsmt357

tdsmt357
A bell rang ding dong ★
A bell rang ding dong ★

Братовчедке, разбирам, че новината си е големичка, но имам чувството, че има нещо гнило (ест може и да греша) ама живота си продължава те са си нашите Шайнита. Не спирай фика плийз. Подкрепям останалите и аз се радвам като циганче на мазна баничка на фика.
Очакваме си с нетърпение следващата глава. Не ни разочаровай иначе ще замислим начин за бавна и мъчителна смърт 5+1=1 ? o_0  - Page 9 943311 5+1=1 ? o_0  - Page 9 334849

2035+1=1 ? o_0  - Page 9 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Чет Окт 28, 2010 8:02 pm

.Misaki.

.Misaki.
I keep thinkin ’bout you ★
I keep thinkin ’bout you ★

НЕ не не не!5+1=1 ? o_0  - Page 9 76защо защо защо защо?5+1=1 ? o_0  - Page 9 14 това е един от фиковете във сайт който всеки ден проверявам дали не е излязла нова глава 5+1=1 ? o_0  - Page 9 79 дано скоро пак да ти дойде вдъхновението да пишеш че иначе ще побъркаш сумати и народ Sad 5+1=1 ? o_0  - Page 9 61

2045+1=1 ? o_0  - Page 9 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Чет Окт 28, 2010 8:03 pm

jongminfan

jongminfan
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

Неее не можеш да го спреш!! 5+1=1 ? o_0  - Page 9 898312 Това е един от любимите ми фикове 5+1=1 ? o_0  - Page 9 533202 И на мен в началото като разбрах за Блинги ми стана гадно,но все пак такъв е живота.И не се отчайвай заради 2-мата,които не го харесват..има още толкова много хора,които си умират за тоя фик(едната,от които съм аз).

http://smiley92.tumblr.com/

2055+1=1 ? o_0  - Page 9 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Чет Окт 28, 2010 8:33 pm

silwii_

silwii_
A bell rang ding dong ★
A bell rang ding dong ★

айгуу айгу колко сте прави всичкии 5+1=1 ? o_0  - Page 9 561186 .. иии съм съгласна с tdsmt357 за бавната и мъчителна смърт 5+1=1 ? o_0  - Page 9 792227 5+1=1 ? o_0  - Page 9 736318 xDDD а пък тея дето не харесват фикааа не им отдавай мнг чест 5+1=1 ? o_0  - Page 9 785752 ... 5+1=1 ? o_0  - Page 9 754760 ние всички се молимм да ти дойде музаата ии даа ни зарадваш в най-скоро време с нова главичка 5+1=1 ? o_0  - Page 9 104235

2065+1=1 ? o_0  - Page 9 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Пет Окт 29, 2010 3:07 pm

cho0ly

cho0ly
A bell rang ding dong ★
A bell rang ding dong ★

ей ей ей пак ли беееееееееееее 5+1=1 ? o_0  - Page 9 626982
стига де 5+1=1 ? o_0  - Page 9 419828 .. кво ти пука за тия двама дето са гласували с "не" ?? за некфи глупости се тормозиш 5+1=1 ? o_0  - Page 9 78232

ПРОДЪЛЖИ ФИКАААААААА
ама наистина ти харесва да ни поставаяш пред сърдечни удари няли ???? 5+1=1 ? o_0  - Page 9 595513

2075+1=1 ? o_0  - Page 9 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Нед Окт 31, 2010 3:53 pm

nasa__

nasa__
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

30та ГЛАВА

- Готова си, пациентке!- каза ведро Мин У, след като успешно сложи Ън Че в леглото й.- Иии, недей да се тревожиш много.. Просто няма начин да не те оправим тук. 5+1=1 ? o_0  - Page 9 162205 И остави това гнило настроение! Чакай, как беше на английски.. 5+1=1 ? o_0  - Page 9 699691 А да, Cheer UP! 5+1=1 ? o_0  - Page 9 72137
- Не се тревожа оппа..- каза тихичко тя.- Просто знаеш.. не понасям мрака..
- Оо..-сети се стажантът.- Това ли.. Бъди силна, жено! Гледай оптимистично! Ето ти шанс да преодолееш страха си!- опита се да й вдъхне кураж, но не получи отговор от Ън Че. Затова тихичко я остави сама в стаята й. Докато вървеше към другият си пациент, той се замисли.. „Ън Че… значи все още те е страх от тъмното.. Наистина си като 5-годишно детенце..”
Това, което Мин У не знаеше, беше причината на нейният страх.. Мракът и мисълта, че не може да вижда заради него през целия й живот бяха всявали ужас в нея. Тя дори не изключваше нощната си лампа преди да заспи. А точно сега, трябваше да свикне с тъмнината.. той винаги й напомняше за нощта, в която тя загуби майка си и за ужасните 2 дена, в които трябваше да чака да я намерят в руините..

SHINee най-сетне бяха свършили програмата си и се качваха във вана си.
- Ей, дори да не си помислиш да ни закараш вкъщи, хьонг!- викна Блинг на шофьора.- Направо към болницата!!
- Омо, взе ми думите от устата!- обади се Оню. Минхо кимна глава в съгласие с двамата.
Темин и Кий отново се погледнаха, този път с погледи, казващи „Не трябва да се издадем! 5+1=1 ? o_0  - Page 9 99379
- Хьонг..защо според вас тези двамата закъсняха за предаването, пък и после бяха мълчаливи и само си разменяха погледи 5+1=1 ? o_0  - Page 9 935510 ?- забеляза Минхо.- Нещо ми мирише на гнило.. 5+1=1 ? o_0  - Page 9 754760
- Yaaah, Минхо… Как само си въобразяваш.. 5+1=1 ? o_0  - Page 9 982906 - намеси се Кий- Ей, трябва да й купим цвете нещо според мен..- опита се да смени темата той.
- Хьонг, не мисля.. тя мрази да се късат цветя..-каза Темин, но след като Кий го бутна с китката си, разбра намека.- Илии, защо пък не? Все пак без нищо не може да отидем..
- Темин, говориш, сякаш не я познаваш..- възрази Блинг Блинг.- Щом не харесва цветя, ще стане и направо ще ни линчува.. По-добре да й купим шоколад или нескуик..
- Ти пък кога стана професор по нравствените особености на Ън Че?- учуди се Кибум.
- А-аз.. просто предлагам..-отговори смутено Jjong.
След около 20минути път, момчетата бяха пред болницата. Носеха голяма кутия с шоколад и още по-голям букет. Бяха се хванали на бас на кое Ън Че ще се зарадва или ядоса повече. Но тъкмо когато излизаха от колата си, забелязаха голяма тълпа от хора с микрофони, камери и записващи устройства пред сградата. За щастие охраната не ги допускаше вътре.
- Медията пък кога разбра?!?- учуди се мениджърът им, който също беше с тях.- Дали са разбрали, че тя живее с вас? Трябва да поразпитам малко..
- И сега?- уплаши се Темин.- Откъде ще минем? Не ми казвайте, че няма да я видим!
- Хмм..-замисли се Минхо.- Имам идея! Може да се промъкнем от бързата помощ!
- Ой да ти имам гениалния ум!- зарадва се Кий и го прегърна набързо.- Хайде агенти, към входа!..
След 10 минути те бяха пред вратата на Ън Че.
- Да не би някой лекар да я преглежда?- запита се Оню, след като чуха звуци от стаята.
- Yaaaah, който и да е, не мисля че е лекар..-каза Минхо.- Не чувате ли какъв смях вадят..
Макнето и Кибум веднага се доближиха и наостриха уши, за да чуят по-добре.
-Еей, не е прилично да подслушвате!- ядоса им се Оню.
-Пфф, вижте кой го казва.. Оня ден ти самия ни подслушваше, докато говорехме с нуна!- напомни му Темин.- Хьонг, мислиш ли че може да е Мин У?- попита той Кий, който се беше концентрирал върху вратата.
- Не знам.. но чувам доста различни гласове, значи не са само двамата, което е добре..-успокои се Кибум.
- Вашите не са ли ви учили, че това е неприлично, жалки агенти такива?..- каза идващият към тях Мин У. Останалите 3 го поздравиха, но 007 и Almighty Bruce Willis бяха прекалено засрамени да го погледнат.
- Изглежда малко закъсняхте момчета..-продължи стажантът.- Тя вече си има доста гости вътре, не съм сигурен дали стаята ще ви побере просто..-каза той и отвори вратата. Вътре бяха и 6’те члена на 2PM и шефът им, Park Jin-young(собственикът на JYP)!
- Време е да ти инжектирам още една инжекция,Ън Че 5+1=1 ? o_0  - Page 9 15286 - каза радостен Мин У.- Няма страшно, ще ти я инжектирам толкова неочаквано, че няма да разбереш кога съм те инжектирал. А, и ти нося нови гости..
- Защо постоянно повтаряш тази дума, оппа? MySpace- попита отчаяна тя.
-MySpace Не е ли очевАдно?- засмя се жестокият стажант.- Да те дразня, разбира се!
Всички останали мъжки в стаята хорово се провикнаха, ядосани на Мин У.
- Спокойно.. вече свикнах.. Той го прави нарочно.- успокои ги като звероукротител Ън Че. Докато тя си получаваше дозата, SHINee се поздравиха с другите й гости.
- Личи си кои държат на нея повече..- промърмори Taec.
- Yaaah, всъщност си личи кой ходи безработен!- ядоса се Кий и седна до Ън Че.
- Ей ей, успокойте се!- каза най-възрастният там, Park Jin-young
- Кибум не ме карай да си отворя устата..-заплаши го болната.- Всъщност, те дойдоха да ме видят и да ми съобщят, че ще използват моя песен в новото мини, не е ли хубаво? Също така Jin-young сънбе ми предлага да работим заедно върху няколко проекта..
- Точно сега ли?!- възразиха момчетата от SHINee.
- Не сега разбира се.. Когато тя се пооправи.- коригира ги JYP. – Хайде хора, събирайте си парцалите.. Да не уморяваме момичето повече..- каза той на 2PM, след което те като войници за минутка се приготвиха и си тръгнаха.
- Аххх, най-сетне малко спокойствие MySpace..- успокои се Дивата.- Йобоо, как си?! През цялото време само за теб мислех 5+1=1 ? o_0  - Page 9 504947 !
- Ей, не го разбирай погрешно, всички се тревожехме!- поправи го Минхо.
- Знам, знам.. и ви благодаря момчета- отговори Ън Че.- Наистина съжалявам, че ви изритах така по-рано.. Но сега съм пъти по-спокойна! Морфинът върши чудесна работа MySpace !
- Няма значение нуна.. Важното е, че си добре..-каза Темин и седна на другата й страна.- Изкара ни акъла, госпожице!-продължи той и нежно я прегърна.
- К-кога те изписват?- попита несигурен Блинг Блинг.
- Охооо, има още доста време за това..-обади се Мин У, който й проверяваше серума.- Още минимум 3 дни е под моето зорко наблюдение, за съжаление на някои хора тук.. промърмори той, гледайки към Кий и макнаето.- Засега ви оставям сами.. Без да я уморявате, нали?
- Айгоо, голяма напаст..- каза Кий под носа си.
- Ей, предупредих те да не ме караш да си отворя устата..- напомни му Ън Че.
- Йобоо, нали знаеш колко те обичам MySpace?-започна да се подмазва Кибум.
В този момент някой почука на вратата.
-Yaaah, само онея зверове да са се върнали и им дигам скандал тука! Не могат да ни оставят насаме, ей, майка им жива и здрава!- ядоса се пак Дивата.
-Влеезтее!- викна Ън Че, без да му обръща внимание.
От вратата влезе сладко момиче, облечено с пола и зимно яке. Все пак беше средата на януари, и въпреки, че нямаше много сняг, имаше голям студ. Тя се приближи до останалите срамежливо и ги поздрави. Всички бяха учудени, но Минхо дори не можеше да затвори устата си.
- Таа, може ли да ми кажете кой дойде най-сетне?- попита ги Ън Че.
- Х-х-хаНи?- започна да заеква Харизмата.
- К-к-кой?- имитира го болната.
- Ааа, не се ли сещаш, йобо? ХаНи- момичето с което те запознах преди няколко дена..- изясни й Кий
- Не помня.. 5+1=1 ? o_0  - Page 9 687470
- Абе, момичето от магазина за музикални инструменти в мола!-опита се отново той.
- Съжалявам.. нищо не ми говори.. 5+1=1 ? o_0  - Page 9 867558
- Омо, да не са прекалили с успокоителните?- учуди се Кибум. Той се приближи повече до нея и й прошепна на ухото.- Абе, момичето, за което ти разправях.. Дето ти казах, че един от SHINee я харесва.. и ти възложих сама да разбереш кой е той.. сети ли се? (за тези, които все още не се сещат..Обратно в 18’та глава..)
- Аааа!!- най-сетне си спомни тя.-Ха Ниии! Онова сладкото момиче!! Здравеей! 5+1=1 ? o_0  - Page 9 77124 Заради многото морфин в тялото ми е, не се сърдиш нали?
- Аа, не не, изобщо онни!- отговори й момичето.- Радвам се, че се сети толкова бързо! Айго.. дано се оправиш по-бързо..
- Момент, Ън Че, ти пък откъде я познаваш?!- шокира се Минхо.
- Еми.. запознахме се..- каза лукаво Ън Че. Приближи се до Кий и му прошепна.- Мисля,че разбрах кой е без много труд, йобо.. 5+1=1 ? o_0  - Page 9 23895
- Виждам, йобо..
- И се заемам да ги сватосам, миличък..
- Еййш, аз щях да го направя!
- Сори, имал си шанс досега да го направиш.. Сега трябва да оставиш нещата на мои ръце..
И така те прекараха следващите няколко часа в приятен разговор. Двете момичета бързо се сприятелиха, което направи щастлив най- вече Минхо. След като разбра, че ХаНи има интерес да научи да свири на хармоника, Ън Че веднага й предложи да я научи. „Добре тогава, още когато изляза започваме уроците.. Идваш у нас всеки ден, окей? За 2 седмици ще те направя изкусен инструменталист!” беше казала тя на ХаНи. Разбира се, тя щеше да я кара да идва, когато Минхо е вкъщи.. Щеше често да ги оставя сами и да отиде за нещо в някоя друга стая.. Общо взето, планът беше готов.
Когато си с любимите си хора и си прекарваш добре, времето минава много бързо.. така стана и с тях. Без да се усетят, вече беше станало вечер и часовете за посещение свършиха. Гостите трябваше да се върнат вкъщи и да оставят Ън Че сама…

В късните часове на нощта:
- Ей, ти не си ли Блинг Блинг от групата на Темин?- попита Мин У момчето, което откри да се промъква безшумно в болницата.
- Ами.. същия съм..- отговори шашнат от обръщението му Jjong. „Може пък да ни е фен.. кой знае..”помисли си той.
- Ахх, честно казано, те очаквах..-въздъхна стажантът.”Значи и той изпитва нещо към нея.. нямаш шанс, Мин У..” каза си той на ум.- Успокой се, няма да те издам..
- Благодаря ви.
-Ей, не го разбирай погрешно! Правя го заради нея, не заради теб..
- Не ви разбирам..
- Виж, не знам дали ти е казвала, но я е страх от тъмното.. както е и сама в момента, най-вероятно си стои и трепери от страх.. така че, отивай и не я оставяй сама.. НИКОГА, ЯСНО?
- Нея да я е страх от нещо? Уооу..
- Мисля, че не ме разбра..-ядоса се Мин У.- Казвам го веднъж и го запомни за винаги- ако някога разбера, че си я оставил.. ще ти направя операция за сменяне на пола без да те питам, предупреждавам те..- заплаши го той и го потупа по гърба.
Въпреки, че Блинги не разбра точно какво му казват, той кимна с глава. Така стажантът го остави на мира и продължи с работата си.
Когато отвори вратата, Jonghyun завари Ън Че седнала на леглото си, отворила телевизора и доста неспокойна. Нещо му подсказваше, че това не е безсъние, а чист страх.
-Ей..-каза той тихо, за да се разбере, че някой е влязъл в стаята.
- К-К-КОЙ Е?- попита момичето, стреснато.
-Ей, няма страшно, аз съм..
- Jonghyun?
-Хехе, същия..
- Но.. какво търсиш тук?
- Ами.. пак не можах да заспя 5+1=1 ? o_0  - Page 9 119963 .. И ти нося iPod’a!
- Ооо, наистина ли 5+1=1 ? o_0  - Page 9 196680 ?- зарадва се Ън Че.- В момента наистина имам нужда от него.. Благодаря ти!!
- Няма защо.. Но ти нося малките слушалки..
-По- добре! С тях е по-удобно, докато си легнал..
-Нали! И аз така мисля, затова..Чакай да ти ги сложа.-предложи той и седна на леглото й.
- Наистина.. не знам как да ти се отблагодаря.. Тишината и мрака са доста страшна комбинация за мен..- каза тя, стоейки мирно, чакаща за слушалките.- О сетих се! Вратът ти още боли, нали?
-Ами, като го каза.. мъничко..
- Просто ми помогни да ти намеря врата без да ги извадя някое око и ще ти направя малко масаж! 5+1=1 ? o_0  - Page 9 432746
-Нее, Ън Че, няма нужда.. просто си почини, окей?
-Yaaah, цял ден това правя! Скучно е! Помагаш или ти вадя окото?
-Добре, добре..-съгласи се най-сетне Блинг и й хвана ръцете. Бяха толкова меки и красиви, не му се искаше да ги остави..но в крайна сметка ги постави на раменете си.
-Ха така.. слушай малко..-каза доволна Ън Че и с леки движения започна да му прави масажа..
След кратко мълчание, Блинг Блинг я попита:
- Теб.. страх ли те е от тъмното?
- Ако кажа не.. ще те излъжа..-опита се да отговори възможно най- ведро тя.- Просто имам лоши спомени..
- Мисля, че се сещам за какво става въпрос.. няма да те мъча повече..- каза тихичко Jonghyun.
- Нее, няма проблем.. с теб мога да го споделя..
- А искаш ли да разкажеш?- попита я любопитно той.
- Искаш да чуеш? Прекалено много драма, Блинги.. не мисля, че е добра идея..
- Нее, искам да разбера.-настоя той.- Искам да знам.. страховете ти..Имаш ли други такива?
- Ами.. и аз съм човек, как да нямам.. Страхувам се от тъмното, както разбра, от игли и от паразити.. Също така, не мога да спя без да прегърна нещо.. Много са, нали? 5+1=1 ? o_0  - Page 9 867558
- Не, съвсем нормални са.-успокояваше я той.- Само последното не разбрах.. как така не може да спиш?
- Амиии, защо мислиш, че спя заедно с този леденокракия Темин.. в моята къща пък си имам една грамадна плюшена цигулка, с която спя.. от малка съм си такава, даже психологът ми не можа да намери лек 5+1=1 ? o_0  - Page 9 982906 -каза тя и се засмя на себе си, опитвайки се да не изглежда толкова проблемна пред него..
След това те замълчаха.. изминаха около 10 минути, след което Jonghyun проговори:
- Мисля че е време да си тръгна..
- Какво? Тъкмо дойде..
- Не искаш ли да си тръгна?
- Ами..-разколеба се тя.-Тръгвай си, утре пак имате програма, трябва да почиваш.
- Права си.. но не искам да те оставя така. Ако искаш, кажи, няма да си тръгна..
- Не, върви.. лека нощ..-каза тя, но по всичко си личеше, че не иска да остане сама..
- Добре тогава.. лека мека..-прошепна Блинг и се запъти към вратата. В този момент тя хвана ръката му.
- Размисли ли?-попита той.
- Може ли.. да останеш.. само докато заспя?-попита тя срамежливо.
- Разбира се! Направи място, да легна до теб!
- Д-д-до мен?
- Ами да, сама каза, че не може да спиш сама.. Темин го няма, мен трябва да ме използваш тази вечер..- каза той усмихнат, докато се пъхаше до нея..


I AM BACK, BASTARDS! 5+1=1 ? o_0  - Page 9 850654
Та, мисля че вече се съвзех, но все пак.. Тази глава стана доста дълга, пък не знам дали ще ви е интересна..Обещавам,че ще се старая да направя следващите глави по-интересни от тази MySpace

http://www.last.fm/user/nasa__

2085+1=1 ? o_0  - Page 9 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Нед Окт 31, 2010 6:49 pm

xXx Mikki xXx

xXx Mikki xXx
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Hell yeahh~Добре че не се умира от радост иначе щях да съм умряла на място 5+1=1 ? o_0  - Page 9 951866 5+1=1 ? o_0  - Page 9 951866 Уникална глава...и сегааа Jonghyun...в легло...с Ън Че...въъъй следващата глава ще е интересна 5+1=1 ? o_0  - Page 9 778320

http://www.vbox7.com/user:sakurauchiha

2095+1=1 ? o_0  - Page 9 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Нед Окт 31, 2010 7:00 pm

Nanna

Nanna
Almighty ♛
Almighty ♛

5+1=1 ? o_0  - Page 9 196680 Омо,двамцата в едно легло...давай нататък,че не можем да чакаме вече 5+1=1 ? o_0  - Page 9 132400

http://www.last.fm/user/SHINeeGirl7

2105+1=1 ? o_0  - Page 9 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Нед Окт 31, 2010 7:09 pm

YoTo

YoTo
I keep dreaming ’bout you ★
I keep dreaming ’bout you ★

Охооуу и Минхо ще си намери някоя мила версия на Ън Че май ..
Ох продължавай все така и не се отказвай заради мнението на 2-ма човека..
Ние другите те подкрепяме не с 2 ръце,а с 10
5+1=1 ? o_0  - Page 9 162205

2115+1=1 ? o_0  - Page 9 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Нед Окт 31, 2010 7:10 pm

Uppie

Uppie
My love is the sun of passion ★
My love is the sun of passion ★

WAAAAAAAAAAW!!!!! Изненадващо завръщане направи! 5+1=1 ? o_0  - Page 9 728250 Алеее, много яка глава, нямам търпение за следващата 5+1=1 ? o_0  - Page 9 390480

2125+1=1 ? o_0  - Page 9 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Нед Окт 31, 2010 7:30 pm

nasa__

nasa__
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Емии.. аз ви казах че временно го спирам.. 5+1=1 ? o_0  - Page 9 792227 Без да си свърша историята накъде.. 5+1=1 ? o_0  - Page 9 97395 Само да се надяваме, че няма да видим 50та глава, щото ще стане като мексиканско сериалче.. 5+1=1 ? o_0  - Page 9 867558

http://www.last.fm/user/nasa__

2135+1=1 ? o_0  - Page 9 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Нед Окт 31, 2010 7:58 pm

tdsmt357

tdsmt357
A bell rang ding dong ★
A bell rang ding dong ★

Мексиканско, но интересно 5+1=1 ? o_0  - Page 9 561186 Давай, давай, че нямам търпение да разбера какво става с тези двамцата. Наистина направи един Great Comeback. Само така, братовчедке!5+1=1 ? o_0  - Page 9 162205
Както вече казах очаквам следващата глава Amazed

2145+1=1 ? o_0  - Page 9 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Пон Ное 01, 2010 10:02 am

jongminfan

jongminfan
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

уау страхотна глава 5+1=1 ? o_0  - Page 9 10044 ън че и блинги 5+1=1 ? o_0  - Page 9 95557 давай следващата 5+1=1 ? o_0  - Page 9 210691

http://smiley92.tumblr.com/

2155+1=1 ? o_0  - Page 9 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Пон Ное 01, 2010 6:34 pm

nasa__

nasa__
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

31ва глава
Част I

Блинг Блинг се чудеше.. дали случайно е попаднал в Рая. Какви пеперуди, цял рояк пчели имаше в стомаха си. “Прегърни я силно! Не я пускай цяла нощ,глупако! Друга възможност няма да имаш” подтикваше го Дяволчето. “Не момче.. ако го направиш, само ще се възползваш от моментната й слабост. И без това й е трудно, не можеш.. Не и тази вечер!Спри се!” му викаше разумът му. Но охх, беше толкова близо до нея! Опияняващият й мирис, топлият й дъх, нежното й докосване.. Всичко това го караше да мисли много, много мръсни нещица.. Но от друга страна, все още усещаше как тя трепери от страх, което караше страстите му да се успокоят. Ън Че хвана и гушна силно само ръката му, и това беше достатъчно за него.. поне за тази вечер.
Стана прекалено тихо между тях.
- Искаш ли едната слушалка?
-проговориха пак заедно.
- Може ли едната слушалка?
- Разбира се, вземи си я.- каза Ън Че, шепнейки. И при нея нещата не бяха по различни. И без това цял ден неговият мирис я гонеше, а сега и самият той да бе на милиметри разстояние от нея.. И излезе, че тя си изкопа собствения гроб.. свободната му ръка нежно я докосна по лицето, оставяйки гореща следа след себе си. Погали я като перце докато вземаше слушалката. „Ейшш, толкова горещо!! 5+1=1 ? o_0  - Page 9 25032 Добре че половината ми лице не се вижда от бинтовете.. Айгоо, защо се чувствам такаа.. Съвземи се Ън Че!! Но, но е толкова.. близо до мен!! Не, Ън Че, не мисли за него.. Музиката! Да! Концентрирай се върху нея!” си мислеше тя, докато Блинг си слагаше слушалчето в ухото.
„Как може някой да има толкова мека кожа?!? Господи, ако изкарам тази нощ без да събудя малкия, ще съм ти вечно благодарен!! Jonghyun..не разваляй положението.. мисли за нещо друго..АХА! Вслушай се в музиката!!”
Но.. за тяхно нещастие, тази вечер Небесата им усложняваха живота до макс.. iPod’ът все едно си знаеше работата.. Следващата песен беше на 2PM, a именно“All Night Long”..
Докато си слушаха:

”Няма нужда да си обясняваме с думи,
Само с погледа ти
Мога да усетя всичко..
Мога да знам всичко..
Сега се успокой и ела към мен,
Не се колебай и ме хвани здраво
Още, още, още..
Още малко..♫ ♫”

Стана им неудобно, разбира се..
- Ъъъм, искаш ли да сменим песента?- предложи Ън Че.
- Ох, май ще е добре..-съгласи се Блинг.
За тяхно щастие, следващата песен беше на Brown Eyed Soul- You (그대) . Блинг обожествяваше тази група, както и техните песни. Ън Че не оставаше назад от него.. И ето че намериха обща тема за разговор, която успокои страстите. След дълга дискусия, и двамата най-сетне се отдадоха на сладкия сън...
Jonghyun се събуди към 6 часа сутринта случайно. „Трябва да се върна вкъщи преди другите да се събудят!” сети се той, още преди да си отвори очите. Опита се да мръдне, но безуспешно- нещо не го оставяше да стане. Тогава вече си отвори очите и я видя.. Главата на Ън Че лежеше в гърдите му, ръцете й- обвити около него, и кракът й върху неговите.. Той я погледна за момент- тя беше толкова съвършена за него!.. Въпреки, че не можеше да види очите й от бинтовете, и че имаше огромна синина на челото си, тя пак беше красива за него.. Нослето й, толкова мъничко и сладко.. бузите й толкова меки..устните толкова сочни.. „Kim Jonghyun, ВКЪЩИ!!” си каза той наум, докато си разтърсваше главата. Но нямаше как, трябваше да я събуди, за да се освободи..
-Ън Че..ъмм, Ън Че.. събуди се..-прошепна той тихо.
Ън Че изпъшка и очевидно се събуди.
-Блинг Блинг..- сети се тя.- Май си забравил да си тръгнеш..
-Ами, и аз съм заспал..-отговори й той. Но в този миг, единственото, което очите му виждаха, бяха нейните устни..
-Мммм.. разбирам..
-Та.. вече наистина трябва да се прибирам..-каза той, не откъсвайки очи от тях.
-Мхммм..чао..- изпъшка тя отново, без да помръдне.
-Но.. трябва да ме освободиш от тази хватка..
-Оо, даа…- прошепна тя и полека се раздвижи.. Горкото момиче, все още беше прекалено сънена, за да осъзнае в чий гръден кош лежеше главата й.. След половин минута, Блинг Блинг беше абсолютно свободен, но пак не можеше да мръдне.. През цялото време очите му не се откъсваха от устните й..
- Мислех, че трябва да се прибираш..-каза Ън Че, докато се опитваше да се намести по-удобно.
-Трябва.. но преди това ще направя нещо май..-отговори й развълнуван той.
-Окей..- прошепна тя, готова да заспи отново.. Но колкото и да й се спеше, нямаше как да не усети нещото, което топло докосна устните й.. Точно така, това беше Jonghyun! Той нежно й даде първата им целувка, която разсъни Ън Че на секундата..
Вече истински будното момиче даже не се съпротиви, а инстинктивно му отвърна. Jjong доста се очуди и още повече се развълнува. Ръката му автоматично отиде към лицето й, после към врата, оставяйки изгаряща следа след себе си.
Но всяко нещо си има край, все пак.. когато и двамата останаха без дъх, Jonghyun се отдръпна, и буквално избяга. Ън Че, от своя страна, не можеше да седи на мястото си. „Небесаа, това пък какво беше?!? ” си повтаряше тя, докато се опитваше да си намери удобна стойка… въртеше се като риба на сухо, и в крайна сметка, се намери на студения под, посинила още едно място..


Пп:
5+1=1 ? o_0  - Page 9 77124 днес писах малко, затова наричам постнатото част 1ва.. утре най-вероянто ще постна и 2ра 5+1=1 ? o_0  - Page 9 15286 Njoy! 5+1=1 ? o_0  - Page 9 726853

http://www.last.fm/user/nasa__

2165+1=1 ? o_0  - Page 9 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Пон Ное 01, 2010 7:37 pm

Nanna

Nanna
Almighty ♛
Almighty ♛

Taка такаа,днес определено съм щастлива,първо Кий и Джоана после Джонг и Ън Че 5+1=1 ? o_0  - Page 9 72137 Давай 2-рата част насам 5+1=1 ? o_0  - Page 9 23895

http://www.last.fm/user/SHINeeGirl7

2175+1=1 ? o_0  - Page 9 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Пон Ное 01, 2010 7:53 pm

tdsmt357

tdsmt357
A bell rang ding dong ★
A bell rang ding dong ★

За един ден 3 двойки се събраха 5+1=1 ? o_0  - Page 9 101878 Давай наистина следващата част, че става горещо 5+1=1 ? o_0  - Page 9 25032

2185+1=1 ? o_0  - Page 9 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Пон Ное 01, 2010 9:10 pm

jongminfan

jongminfan
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

уау Джонги и Ън Че 5+1=1 ? o_0  - Page 9 726853 давай следващата част,че умирам да разбера какво става 5+1=1 ? o_0  - Page 9 625901

http://smiley92.tumblr.com/

2195+1=1 ? o_0  - Page 9 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Вто Ное 02, 2010 3:55 pm

nasa__

nasa__
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

31ва ГЛАВА
Част Zwei

- Добро утро пацие.. MySpace-каза Мин У, докато отваряше вратата, бутайки инвалидната количка.- За Бога, Ън Че, кфо търсиш на пода?! Как успя да паднеш, бе жена?
- Ами, оппа, какво да ти кажа.. надявах се да намеря някой скалпел с който да те кастрирам..
- Оууу, днес сме на с добро настроение, а? Е нормално, да използваш момчето, което харесваш за възглавница и юрган взети заедно си е нещо.. удовлетворяващо..
- Т-т-ти.. откъде знаеш, че е бил тук?
- Оооо, моме, имаме напредък!!- учуди се Мин У.- Вече не отричаш, че го харесваааш!!- каза той с подигравателен тон и отново я погали по главата.- Имах вечерна смяна.. аз идвах да ти проверя серума.. мислиш ли, че без мен тази вашата среднощна среща щеше да се осъществи?- обясни той, докато я слагаше в количката.
- Благодаря оппа.. за разбирането.-смутено каза Ън Че.- Не мислех, че ще си толкова..равнодушен към моите чувства за теб.
- Охх, Ън Че, много си назад с материала, мило.. Аз се отказах от теб, още когато те видях в интернационалното MTV, което.. кога беше? Преди 3 години? Исках просто малко да те стресна, но явно това повлия на други..
- Хмм… Темин и Кий?- попита момичето, което не усещаше, че в момента са в коридора и са се запътили към още изследвания..
- Същите!!- отговори й той и започна да се смее.- Леле, да беше им видяла лицата вчера.. гледаха с поглед, казващ „Ща напрая на парчета с първо намерения скалпел, плейбойче такова!!”
- По-добре да не ги видя, оппа..
- Ей, днес ще ти махнем превръзките за малко..-съобщи стажантът, когато бяха пред стаята за изследвания.- Бъди готова, чувството няма да е приятно..
- Айгоо, още от рано сутрин ли започвате да ме измъчвате?
- Ами.. така се случи..
- И защо нямало да е приятно? Знаеш ли как жадувам да видя светлина?
- Еми.. Ще е същото като да ти светнат някоя силна лампа пред окото, точно когато си свикнала с тъмнината.. само че по-лошо..
- Да, благодаря за куража, който ми даваш..
- Аз съм лекар Ън Че, не мога да лъжа..
- Така да бъде, чирако..- каза Ън Че, докато й маха и последния бинт от очите..
***

- Охх, вече не съм сигурна дали искам да видя светлината отново!- каза сърдито Ън Че, тъкмо свършила изследванията.
- Ще се оправииш.. А сега, какво да те правим? Аз трябва да отида прегледам други пациенти, след това пък съм на събрание..
- Не се тревожи за мен.. все някой ще дойде да ме види..-утешаваше се Ън Че.
- Да, ще оставят всичката си работа и съня, да дойдат да те видят в 8 часа сутринта.. Те да не са папараците, дето те дебнат вънка?
- Вънка има медия?- учуди се момичето.
- Ами да.. и то доста..не трябва ли да се обадиш на мениджъра си нещо, да им каже за ситуацията? Не че шефа се ядосва на популярността на болницата ама..
- Аз даже не знаеех! Трябва да измислим нещо..-каза тя, но в момента не й се мислеше за тях.- Оппа, във фоайето имахте едно голямо пиано, нали?- попита ентусиазирано.
- Ммм, да.. Защо?
-Може ли да свиря на него?
- Не мисля, че би имало проблем.. но май забравяш, че не виждаш.
- Ти пък..-тросна се Ън Че.- Не си ли виждал изкусните пианисти да свирят без даже да отворят очи?
- Е па ти такава ли си..- каза Мин У, за да я подразни.
- Ееехоо, пред теб стои Ли Ън Че, музикалното генийче на света!- изфука се тя.- Не само пианото, мога да направя същото с цигулка, хармоника, че и с електронна китара!
- Добре, добре.. поне ще се насладим на малко хубава музика..- прошепна той и обърна количката с посока към фоайето..
Момичето знаеше, че има публика, затова избра да изсвири нещо по- познато, а не да импровизира. Избра една от любимите си произведения на Yiruma и усети как моментално всичко около нея замръзна и се вслуша в нея.. след това изсвири пиано версията на “Timeless” и на песента, която вчера слушаха заедно с Блинг Блинг..само при неговата мисъл тя започна да обърква клавишите и престана да свири. След секунда мълчание се чуха аплодисменти, достатъчни да оглушат някой.
Тя очакваше Мин У да дойде при нея и да я заведе в стаята й, но той не се появи. „Ааа, да.. има си ангажименти човека..”сети се тя. „Е хубаво, ще поседя тук, докато някой се сети за мен..поне съм си взела iPod’a..”
Тя сядаше, слушаше музика, чакаше.. изминаха около час и половина и никой не се появи, докато тя не усети как някой силно се блъска в количката й.
-Ейй, по-полека!- смутено каза тя.
- Ох, съжалявам дъще.. Прекалено съм завеяна днес..-отговори й женски глас.- Може ли да поседна малко при теб?
- Да, разбира се..
Жената седна на пейката, предназначена да стои пред пианото. Мин У го беше преместил заради Ън Че.
- Айго.. милото дете.. какво ти има, дъще?- попита жената с майчинско съчувствие.
- Ами.. злополука..-започна да обяснява момичето.- Пръснах си парфюм в очите.. Не съм инвалид, както изглежда..- каза тя, дигайки единия си крак.
- Дано се оправиш бързо дъще.. изглеждаш много миличка! А и те чух как свириш.. знаеш как да разчувстваш хората!-похвали я непознатата аджума.
- А вие? На вас какво ви е?-попита учтиво Ън Че.
- Аз.. също злополука..-въздъхна жената.- Племенницата ми, Джоана, беше дошла на гости за няколко дена.. Донесла си е и маймунката си. Та нея я изпратих успешно, но животното трябваше да остане при мен още няколко дни.. и последния ден, не щеш ли, ме ухапа!- оплака се тя.- Колко дена я храних, чистих, пощих.. и как ми се отблагодари, глупавото!..и сега дойдох да прегледам раната.. Ще чакам сина си да дойде да ме види..но той пък сигурно доста ще се забави..
- Разбирам.. затова не харесвам маймунки..-каза Ън Че. „Джоана..И братовчедката на Блинги не се ли казваше така.. Бре мама му, всички почнаха да си наричат децата с чуждестранни имена..” си помисли тя.
- А ти дете, защо седиш тука така? Как може родителите ти да те оставят така, като си в такова положение?!?- възмути се жената.- Ако беше едно от моите деца..
- Ъм.. моите родители.. са доста далеч..
- Това ОЩЕ по-зле говори за тях! Как може, мило момиче като теб, да бъде оставено така?
- Не ме разбрахте..-опита се да обясни Ън Че.- Моите родители..и двамата починаха, когато бях малка..
Тогава жената осъзна какъв гаф беше направила.. Стана й жал за нея. Дали беше от съчувствие, или майчински инстинкт, тя наистина хареса Ън Че. Веднага смени темата на по-интересна и задълбочиха разговора. Даже не се усетиха как още 3 часа бяха изминали.
-Айгоо, Ън Че.. тотално те забравих!! 5+1=1 ? o_0  - Page 9 867558 -прекъсна ги Мин У, тичащ към нея..- Гостите ти са дошли, онзи Кий и Темин този път наистина ще ми прережат гърлото..- каза той, докато минаваше зад нея, за да я бута.
- Ще дойда да те видя отново!!- извика аджумата след тях.
-Ще бъда много щастлива!!- отговори й Ън Че и махна с ръка без определена посока…
Няколко минути след това аджумата видя сина си, който я търсеше от доста време.
- Jonghyun-aaah! Тук съм, маминото!- викна го тя.- Как мина Goodbye Stage’a ви?...
В същото време пациентката на Мин У вече влизаше в стаята си.
- Йобоо, липсваш миии!!- викна Кий и я прегърна силно още преди тя да се усети.- Вече официално не мога да живея без теб! Тези четиримата ме подлудяват вкъщи!!
- Файтинг, йобо!- успя да каже тя.
След това беше буквално мачкана от Темин, Оню, Минхо и ХаНи и чак тогава я сложиха обратно в леглото й.
- Аз се омитам, жено..имам и други пациенти..-обади се Мин У.- Но бройката тук нещо не е добре.. някой го няма.. Къде е оня с русия перчем?- попита той, знаещ, че в момента това засягаше пациента му най-много.
- Ами.. разправи за някакви маймуни и братовчедки, но не запомних..- отговори му Темин, докато стажантът излизаше от стаята.- Странно, задава въпрос, но не изчаква отговора му..
Предишният ден донякъде повтори себе си- те говориха, смееха се и не усещаха как минават часовете.. Но както казах.. донякъде
Докато си говореха сладко сладко, изведнъж всички чуха странни крясъци от вън. Това бяха гласът на Мин У и на някой непознат. „Ама моля ви се, не мога да ви пусна!” викаше стажантът, докато на другия не му се разбираше какво казва.
- Да не би някой от репортерите да се е промъкнал?- запита се Оню.
- Не знам хьонг.. но явно е здравеняк, щом затруднява Мин У..- отговори му Темин.
В този момент вратата се отвори. Между нея и този чужд човек именно седеше стажантът, който се опитваше да му пречи да мине.
- Абе ей, помагайте малко! Не виждате ли къф е голям!!- помоли се той, останал без сили.
- Mein Got.. Lee Eun Chae soll ich sehen! EUN CHAE!!- викаше другият.
- Yaaah, чакайте малко..-спря ги временно сляпата.-Този глас ми е познат.. Уве?
- Йа, йа същия!!- извика непознатият. Той погледна Мин У злобно и на развален корейски му каза:
-Видя ли, познаха ме! Направи път, човече! Ън Чеее, пандишпанчето миии, какво си причинии?!
- Увее, отдавна не сме се виждали, мениджъре!- зарадва се тя и се прегърнаха.
-Ами, ти все още не ме виждаш, но аз трябва да ти чистя бъркотиите! След половин час имам пресконференция.. Ще си го запиша като допълнителен труд!!..




Последната промяна е направена от nasa__ на Вто Ное 02, 2010 4:22 pm; мнението е било променяно общо 1 път

http://www.last.fm/user/nasa__

2205+1=1 ? o_0  - Page 9 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Вто Ное 02, 2010 4:12 pm

Nanna

Nanna
Almighty ♛
Almighty ♛

-Видя ли, познаха ме! Направи път, човече! Ън Чеее, пандишпанчето миии, какво си причинии?!

Пандишпанче 5+1=1 ? o_0  - Page 9 778320 Все повече и повече почвам да му се радвам на тоя фик 5+1=1 ? o_0  - Page 9 460893

http://www.last.fm/user/SHINeeGirl7

2215+1=1 ? o_0  - Page 9 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Вто Ное 02, 2010 6:30 pm

xXx Mikki xXx

xXx Mikki xXx
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Пандишпанчето ми 5+1=1 ? o_0  - Page 9 778320 А мениджъра отсега казвам,че много ме кефи,дано по-често да се появява 5+1=1 ? o_0  - Page 9 23895

http://www.vbox7.com/user:sakurauchiha

2225+1=1 ? o_0  - Page 9 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Вто Ное 02, 2010 10:24 pm

jongminfan

jongminfan
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

oo супер глава 5+1=1 ? o_0  - Page 9 726853 наистина фика става все по-интересен с всяка изминала глава 5+1=1 ? o_0  - Page 9 625901 чакам с нетърпение следващата глава 5+1=1 ? o_0  - Page 9 10044

http://smiley92.tumblr.com/

2235+1=1 ? o_0  - Page 9 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Сря Ное 03, 2010 1:04 pm

tdsmt357

tdsmt357
A bell rang ding dong ★
A bell rang ding dong ★

Леле, появи се и майката на Блинг става интересно 5+1=1 ? o_0  - Page 9 792227
Чакаме следващата глава 5+1=1 ? o_0  - Page 9 561186

2245+1=1 ? o_0  - Page 9 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Сря Ное 03, 2010 5:26 pm

nasa__

nasa__
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

32ра ГЛАВА

*ПОСВЕТЕНО ЗА БРАОВЧЕДКАТА,tdsmt357*

Кий беше адски ядосан. На неговото място- лявата страна от леглото на Ън Че, седеше друг човек, а именно мениджъра й. Дивата не харесваше този мъж- висок, строен, рус, със светли очи, як като жребец.. и на всичкото отгоре, стоеше много близо до нея.
- Уве, как разбра, че съм тук?- попита Ън Че мениджъра си.
- Ами, марципанчето ми.. да не си мислиш,че не се интересувам от теб, само защото съм в отпуска? Следя нета за всякакви твои изявления.. Като видях статията за теб без малко да припадна! Веднага грабнах един от джетовете на компанията и дойдох.. Даже не ми се мисли..- спомни си мъжът.- И, браво бе.. как можа да не ни информираш за такова нещо? Остави работата на страна, мислех, че с теб сме по-близки..- обидено погледна той момичето.
- Ами.. да ти кажа, даже не съм се замисляла за медиите и т.н.. просто нямах възможност, извини ме за този път, моля тее!- каза Ън Че и се опита да намери ръката му някъде наблизо. Но, вместо това за малко да го фрасне в лицето.
- Добре де, добре.. простено ти е..- успокои я Уве.- А сега ми разкажи на кратко какво си правила през тези седмици, за да мога да измисля нещо стойностно и да го поднеса на репортерите..
- Хмм.. нищо особено.. мисля,че в последния E-mail ти разказах на кратко..
- Яяясно.. като изляза ще науча от лекаря ти и за състоянието ти.. И пак ще съчиня някой шедьовър!! MySpace
- Имам доверие в теб! Изтреби ги! MySpace
- Ейссс, не ме нахъсвай толкова, ще взема наистина да ги изтребя с по няколко юмрука..- каза Уве и се запъти към вратата.
- ЕйШШШ, не Ейсс..-поправи го Ън Че.- Щом ще говориш корейски, говори както трябва!
- Йа, йа.. разбирам.. О, и Ън Че,-сети се той.- После пак ще дойда, трябва да поговорим..- замълча за миг.- насаме с теб..
- Ами добре..-съгласи се момичето, без да има представа за какво мениджърът й би искал да говори с нея.
Когато Уве затвори вратата, Кий веднагически си зае мястото.
- Yaaaah, най-сетне да се махна..-промърмори си той.
- Еее, как е?- изфука се Ън Че.- Не е като вашия вечно сърдит, винаги викащ мениджър, нали? Аз като ви казвам, че трябва да минете на моята компания..
- Айгоо, но онни, голям е красавеец!! MySpace- обади се ХаНи, която седеше близо до Минхо. Той веднага я изгледа с шокиран поглед и се закашля.
- Хм.. такъв си е..-съгласи се Ън Че.- Но е голям за нас, да ти кажа.. Особено някъде около теб стои някой, точно като за теб, така че много много не се оглеждай в чужденци, да ти кажа аз..
- Какво имаш в предвид?- учуди се ХаНи.
- Каквото разбереш..- промърмори Ън Че, но Кий я сръчка.- Ти остави това, готова ли си за уроците по хармоника?
- Охх, ти беше толкова добра да ми предложиш, но мисля, че аз няма да мога, онни..-отговори й тъжно тя.- Изпитите ми наближават.. може да нямам време за това..
Ън Че не, но Кий видя бързо смененото изражение на Минхо.
- Йобо, бързо измисли нещо друго, губим контрол над ситуациата..- каза толкова тихо той, че никой, освен временно сляпата не го чу.
- Амииии, тогава..-замисли се Ън Че за момент.- ИЗМИСЛИХ!- извика тя и подскочи. – Имаш изпити по английски, точно като нашия Минхо, нали??
- Ами.. да..-смутено каза ХаНи и погледна към момчето до себе си.
- ЙЕС ВЕ!- зарадва се генийчето.- Тогавааа, идваш у нас да учите заедно!! Ако трябва, и уроци мога да ви дам! Адски съм добра с езиците, да знаеш!!- каза тя, докато тайничко си подаваше ръката към Кий, а той от своя страна тихичко й даде „пет”, с което те си казваха “Точка към сватовниците!!”
- А нуна,- обади се Темин.- Кога ще се връщаш вкъщи? Знаеш ли колко ми е самотно да спя сам?!- оплака се той.
- Не знам малкия..-каза тя замислено.- Трябва Мин У оппа да го питаме.. Днес разправяше, че утре щели да ми махнат превръзката, но нямало да ме пуснат тогава, а ще изчакат още един ден..
- Ама тоя ще кажеш, че нарочно те задържа тука!- ядоса се Кий.- Виж, ако искаш, те вземаме още утре, не ми пука какво казва тоя лекар, аз мога да се грижа за теб!
- Не, Кибум..-каза унило тя.- Наистина трябва да остана още малко.. не мисля, че ще се оправя без да стоя тук..
- Значи последно, утре не, вдругиден, така ли?-попита Темин.
- Ами, така се очертава..
- Вдругиден..-замисли се макнаето.- ВДРУГИДЕН?!? АЙГОО, КАК ЗАБРАВИХ?!?
- Какво забрави бе, рибо?-попита подигравателно Ън Че.
- Ааами..че имам среща със зъболекаря..-излъга той.- Нунаа, ние сега трябва да тръгваме, имаме график..-продължи с лъжите той, докато си обличаше якето.- Хьонг, хайде де, ще закъснеем!
- Трънки, Темин!- ядоса се Кий.-Къф график бълнуваш?- попита той, докато малкия го дърпаше към вратата. Мекотелото го погледна с поглед “Тревога хьонг, побързай и вънка ще ти кажа!” и Кий просто го последва, чудещ се какво става.
- Ами.. довиждане тогава, момчета.. Успех!- викна Ън Че, но стаята й отдавна беше станала празна..
- Господи, вече от мисълта за пилешките бутчета даже не помня дали имаме график.. Темин, благодаря ти, малкия!- каза Оню докато вървяха към изхода и прегърна макнаето.- Колкото и болезнено да е, трябва да се разделя с пилешкото май..
- Хьонг, глупости.. нямаме никакъв график, аз си го измислих..-призна си Темин. В същия момент получи удар в главата.
- Yaaah, знаеш ли как се стреснах?!?- извика Оню.
- Така малкия, дано да имаш основателна причина да направиш това..- каза заплашително Кий.
- Ами да.. и то доста важна..
- Слушаме те.- подкани го Минхо.
- Ами.. като нуна каза,че вдругиден излиза, се сетих, че тогава тя има рожден ден!!
- Глупааааак! Това СЕГА ли се казва?!?- ядосаха се останалите. Горкия получи още няколко удара.
- Ами.. бях забравил..-оправда се пострадалия.
- Нямаме време.. Обявявам извънредно положение!!- викна Кий докато се качваха на вана си.- Трябва да направим нещо, и то бързо!!
Останалите трима кимнаха в знак на съгласие..
- А Jonghyun хьонг къде е?- сети се Минхо, който имаше повече място за себе си от колкото обикновено.- Лелее, колко е удобно да седнеш в колата без да те сгази задника му!!- зарадва се той на свободата си… MySpace

Часовете вървяха. Пресконференцията на Уве отдавна беше свършила и той се беше върнал при Ън Че, за да не я остави сама. В момента той беше нейните “очи”, които разглеждаха нета.
- Wooow, захарче, невероятно е колко бързо новините се разпространяват в интернет.. казах това, което чета, само преди няколко часа! Unglaublich!! /невероятно/
- Еми.. така си е..
- Искаш ли да ти прочета отзивите от феновете?
- Оо да, давай!
- Хмм.. напримеер..-започна да търси Уве.- Ето едно: „Бъди силна, Ън Че!” хмм.. „Лелее, какъв късмет.. оправяй се бързо и умната!” „Радвам се, че най-сетне си взела почивка!” Хахаха.. чуй това: „Кьорова или не, аз те обичам ЪН ЧЕЕ! Омъжи се за мееен!! <333 Ще те взема дори и крайниците ти да ги няма!” Ойй, имаш добри фенове, момиче..-въздъхна той.
- Йеее, намерих си съпрууг!- каза тя и се засмя.- А казват ли нещо за отношенията ми с SHINee?- заинтересува се момичето.
- Ами да ти кажа.. вече даже започнаха да си измислят двойки.. например чуй „ОМГ! Шайни и Ън Че, любимците ми под един покрив!! Лелее, кой ли ще я грабнее??”.. „Бас хващам, че в къщата няма мъжко, което да не й е хвърлил око.. освен Темин,де..” „Айгооо, аз съм тотално “ЗА!”за Кий и Ън Че! KeyChae couple RULZ!!” Така че, пандишпанче, ако някой ден решиш да си вземеш един от тях за гадже, хората доста ще се зарадват..- обобщи Уве, и затвори страницата с коментарите. Вместо него, влезе в онлайн сексшоп. Но не остана незабелязан от Ън Че, защото в екрана моментално се появиха пъшкащи хора.
- Еееей! Къде по дяволите влезе?!- попита момичето.
- А, аз..-поколеба се той.- Всъщност.. ти търся подарък..
- За какво? И къде за Бога?!
- В сексшоп..- призна той и започна да се смее.
- WTF?
- Ами.. мислех си какво мога да подаря на самотно момиче като теб.. мисля, че един вибратор ще ти върши чудесна работа! 5+1=1 ? o_0  - Page 9 15286 5+1=1 ? o_0  - Page 9 850654
- Уве, пак те хвана перверзната вълна.. 5+1=1 ? o_0  - Page 9 7878
- Наайн, честно ти казвам, ако не вземеш скоро да прекрачиш тази граница между невинността и удоволствието с някое готино момче, ти го купувам!
- Абе ти с всичкия ли си?- попита ядосано Ън Че, зарамена.
- Йаа, с всичкия си съм.. даже преливам, затова ти го казвам.. Шоколадчето ми, хората на твоята възраст вече 2ро дете раждат, ти още с пръст не си докосвала момчета! Освен братовчед си де, но той е друга работа..
- Престании, зло съществоо!! 5+1=1 ? o_0  - Page 9 805770 - извика момичето „5+1=1 ? o_0  - Page 9 792227 Ти така си мислиш, пандишпане.. 5+1=1 ? o_0  - Page 9 858395 ” си каза тя наум.- Както и да е, отвори ми Tweeter’a! Отдавна не съм влизала там.
- Окей, този път така да бъде..-въздъхна Уве и направи каквото тя му каза.- Ооо, имаш туитове от онова момиче, tdsmt357. Гледам добре се разбирате с нея.. Което ме подсеща.. марципанче, ако си обратна, също е окей.. може да споделиш с мен MySpace
- Ще престанеш ли най-сетне да мислиш за интимния ми живот и да ми прочетеш какво е написала?
- Добре де, добре.. “Ън Чеее, чух за случилото се..Оправяй се скоро, Ok? Иии не знаех, че си братовчедка на Темин.. Божее, как не можа да ми кажеш?!? Както и да е, надявам се да си се насладила на почивката си и най-сетне да се върнеш с някой албум, с който да обереш Grammy наградите! Феновете ти те очакват с нетърпение! <3”
- Ех това момиче..- прошепна си тя.
- Което ме подсеща..-спря я Уве.- Кога се връщаме в Германия?
- Оффф, това е последното, за което искам да мисля!- отговори тъжно Ън Че.- Не искам да се връщам там!
- Трябва.. вече изминаха почти три седмици.. Мислех да купим билети веднага след като излезеш..
- В НИКАКЪВ СЛУЧАЙ!- извика момичето с целия си глас, което уплаши мениджъра й.- Както сам каза, дори 3 седмици не са минали! Мислиш ли, че толкова ми стига след 2 години работа без почивка?!?
- Ън Че.. знаеш..
- Не Уве! Нищо не знам! И не искам да знам!! Искам само да продължа да стоя още малко тук!
- Знаеш, че не можеш.. а и да стоиш тук означава да се привързваш повече към онези непотребни момчета..
- Непотребни?- каза тико Ън Че. –ТЕ СА МОЕТО СЕМЕЙСТВО, УВЕ! –кресна тя със всичка сила.
- Ън Че..
- МАХАЙ СЕ!!
- Пандишпанче, моля те..
- НЕ ИСКАМ ДА ТЕ ЧУВАМ ПОВЕЧЕ!!



Последната промяна е направена от nasa__ на Сря Ное 03, 2010 7:25 pm; мнението е било променяно общо 1 път

http://www.last.fm/user/nasa__

2255+1=1 ? o_0  - Page 9 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Сря Ное 03, 2010 5:51 pm

tdsmt357

tdsmt357
A bell rang ding dong ★
A bell rang ding dong ★

5+1=1 ? o_0  - Page 9 561186 5+1=1 ? o_0  - Page 9 625901 Благодаря ти, братовчедке 5+1=1 ? o_0  - Page 9 196680 Поласкана съм 5+1=1 ? o_0  - Page 9 132400 Още един стахотен подарък за деня 5+1=1 ? o_0  - Page 9 95557
Страшна глава, интересно ми е какво ли са намислили Шайнитата
Още ведъж благодаря и понеже съм лакома-очаквам си следващата глава с нетърпение 5+1=1 ? o_0  - Page 9 10044

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 9 от 18]

Иди на страница : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 13 ... 18  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите