Hot SHINee Bitch K1q6o9jpg


Join the forum, it's quick and easy

Hot SHINee Bitch K1q6o9jpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


     Seoul

Април 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Календар Календар

Visitors

free counters

Poll

Победител е...?

Hot SHINee Bitch Vote_lcap15%Hot SHINee Bitch Vote_rcap 15% [ 6 ]
Hot SHINee Bitch Vote_lcap56%Hot SHINee Bitch Vote_rcap 56% [ 22 ]
Hot SHINee Bitch Vote_lcap3%Hot SHINee Bitch Vote_rcap 3% [ 1 ]
Hot SHINee Bitch Vote_lcap13%Hot SHINee Bitch Vote_rcap 13% [ 5 ]
Hot SHINee Bitch Vote_lcap13%Hot SHINee Bitch Vote_rcap 13% [ 5 ]

Общо гласове : 39

Latest topics
» SHINee Shawols Skype ~
Hot SHINee Bitch EmptyНед Окт 22, 2017 6:30 pm by rally___

» Because I met you
Hot SHINee Bitch EmptyПет Мар 27, 2015 8:07 pm by Anny

» 21.
Hot SHINee Bitch EmptyПон Дек 01, 2014 5:55 pm by nasa__

» The color of your love
Hot SHINee Bitch EmptyНед Ное 16, 2014 8:24 pm by lil_sun

» ~♥ Taemin's heart ♥~
Hot SHINee Bitch EmptyПет Окт 10, 2014 2:23 pm by ..TaeminGirl..

» Kaкво мислят Shinee за теб ?
Hot SHINee Bitch EmptyВто Авг 26, 2014 11:01 am by SHINee_JongKey

» Намисли си дума..
Hot SHINee Bitch EmptyВто Авг 26, 2014 10:49 am by SHINee_JongKey

» You..The Music In Me~♫♫
Hot SHINee Bitch EmptyВто Авг 26, 2014 8:55 am by SHINee_JongKey

» The true love
Hot SHINee Bitch EmptyПет Авг 22, 2014 8:45 am by SHINee_JongKey

Music
Hot SHINee Bitch WamFC

You are not connected. Please login or register

Hot SHINee Bitch

+5
minho1985
didence
JongKey
xXx Mikki xXx
Zu ♥...Key♥
9 posters

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

1Hot SHINee Bitch Empty Hot SHINee Bitch Чет Ное 11, 2010 9:23 am

Zu ♥...Key♥

Zu ♥...Key♥
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

ХОРА СЪС СЛАБИ СЪРЦА ДА НЕ ЧЕТАТ

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Hot SHINee Bitch

1 глава

Aни, Амбар и Лекси кацнаха на летището в Сеул в 6 сутринта. Момичетата нямаха търпение да се преберат в къщата която купиха преди месец. Вече я бяха обзавели и те с нетърпение пътуваха към вкъщи където щяха да си починат 2 3 часа.
Къщата бе на 2 етажа и спалните бяха на 2-я етаж.
Към 10 часа.
- Абе момичета хайде да отидем на пазар и да си купим някоя друга дрешка и довечера да излезнем навън. – предложи въодушевлено Амбар.
- Супер идея, че не ми се виси тука. – каза Ани и скокна от дивана.
- Право към мола. – щастливо извика Лекси.
След цял ден обикаляне по магазините и седене по кафенетата момичетата решиха да влезнат в последния магазин който видяха (за бельо). Решиха че ще е забавно всякя да си купи по едни жартиери и други секси неща.
Когато влязоха в магазина момичетата започнаха да оглеждат всичко,което им хареса.Накрая те избраха това,което им хареса и решиха да се приберат понеже наближаваше време за дискотеката.
Вече беше станало 8 часа имаха 1 час да се оправят.
Амбар беше в черни прелепнали дънки и много як черен потник с остро деколте, грима и беше семпъл но невероятен.
Ани беше с кожени панталони и прилепнал потник с огромно деколте.
И Лекси с черна мини рокличка. Момичетата си обуха лубимите обувки които бяха с по 9-10см. токче, взеха си чантичките и тръгнаха с колата си към най известната дискотека в града.
Като влезнаха момичетата ахнаха. Виждаха толкова известни личности като Bi Rain, GD, Hyunah и др.Тука беше единственото място където не бяха обкражени от луди фенки.
- Момичета мислите ли ,че може да видим и SHINee. – каза Ани с огромна усмифка.
- Едва ли ще ги видим ,още май им беше забранено да ходят по дискотеки където има „обизумели фенки”. – отбеляза скиптично Лекси.
- И аз така мисля, за жалост. – прошепна Амбар и тръгна към бара (нейното любимо място).
Ани и Лекси тръгнаха след нея за да загреят с по една чашка уиски.
- Айде да танцуваме. – каза Ани и хвана Лекси за ръката.
По едно време Амбар реши да потърси приятелките си с поглед, но случайно заля някой с напитката си.
- О извинете. – разтревожено каза Амбар, взе една салфетка от бара и реши да избарши панталоните на човека.
Но когато дигна глава видя не кой друг да е а самия Taemin.
- Ъмм.. мисля че ти трябва да се избършеш, защото ми е неудобно да пипам там. – каза Амбар, връчи му салфетката и погледна надоло.
- Ама ама не ти е неудобно да гледаш натам. – спомена Мини и и се усмихна.
- А без да искам. – изчерви се тя и се почеса по главата.
- А ти как се казваш? – попита заинтригувано Taemin.
- Амбар а ти май беше Taemin от SHINee нали? – нарочно го попита за да не изглежда се едно ги е следяла.
- Да...ъм аз отивам до тоалетната да оправя инцидента. – и прошепна на ухото.
През това време Ани и Лекси се баха запътили към приятелката си за да я питат какво е искал тоя мъж от нея.
- Амбар какво стана, какво искаше тоя от тебе. – загрижено попита Ани.
- Нищо не е искал , това беше Taemin и го залях с уиски. – ипрошепна им щастливо Аби (Амбар).
- Да бе а защо не видяхме другите от групата. – попита невярващо Лекс.- А вече ги виждам. - ококорчи си тя.
- Казвай какво ти каза той? – любопитно попита Ан.
- Ами залях го, дадах му салфетка да се избарше и слад това ме пита за името.
- Ааа супер. – изкрещяха се Лекс и Ан в един глас.
През това време Taemin се върна при останалите членове от групата.
- Какво е станало на панталоните ти? – попита Кеу ядосано. – колко пъти сам ти казвал да си пазиш дрехите.
- Да не си се напишкал бе? – каза Jonghyun и избухна в смях и след това и останалите момчета от групата.
- Не бе. – ядосано извика Мини. – една секси мацка ме заля с напитката си.
- Точно на слобините ли? – попита Onew и се засмя.
- Много е яка бе хора, казва се Амбар и май не е от онея побърканите фенки.Тя даже май не ми е фен. – каза щастливо Мини. – ей онази на бара с двете момичета до нея е тя.
- Да наистина е хубава и до колкото виждам и приятелките и. – каза Кеу и ги огледа от глава до пети.
- Не са за изпускане и приятелките и. – повдигна вежди Jonghyun.
- Абе аз ще взема тая с роклята а ти вземи другата. – каза Кеу и се засмя.
На тръгване момичетата минаха покрай SHINee. Лекси гледаше часа на телефона си и точно преди да го прибере го изпусна и се хлъзна до Кеу. Тя се наведе да го вземе ,но той го взе и го подаде.
- Внимавай повече. – каза той и се усмихна.
- Мерси. – усмихна му се Лекс.
- Защо не седнете при нас момичета. – попита заинтригувано Jong.

2Hot SHINee Bitch Empty Re: Hot SHINee Bitch Чет Ное 11, 2010 9:55 am

xXx Mikki xXx

xXx Mikki xXx
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

WoooW уж нямаше да го чета тоя фик....ама наа съдбата (скайпа) ми изигра лоша шега Hot SHINee Bitch 778320 Абрее тез от Шайни големи плейбойчета се извъдиха...this is SO COOL Hot SHINee Bitch 982906 Най-ме радва присъствието на HyunA в дискотеката LoL Hot SHINee Bitch 101878 Иии така моята оценка е...AMAZING Hot SHINee Bitch 162205

http://www.vbox7.com/user:sakurauchiha

3Hot SHINee Bitch Empty Re: Hot SHINee Bitch Чет Ное 11, 2010 4:29 pm

JongKey

JongKey
A bell rang ding dong ★
A bell rang ding dong ★

амммм Дааам готино е и е интересно..... Давай нататак. B.t.w. Amber ми е едно от любимите имена

4Hot SHINee Bitch Empty Re: Hot SHINee Bitch Чет Ное 11, 2010 8:33 pm

didence

didence
Her whisper is the Lucifer ★
Her whisper is the Lucifer ★


Охо.. историйки в дискотека - любимото ми Hot SHINee Bitch 15286 чакаме следващата глава Hot SHINee Bitch 586671

http://didence-e-e-e.tumblr.com/

5Hot SHINee Bitch Empty Re: Hot SHINee Bitch Пет Ное 12, 2010 11:18 am

minho1985

minho1985
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Браво!!! Много ми хареса чакам с нетърпение следващата глава
Hot SHINee Bitch 162205

6Hot SHINee Bitch Empty Re: Hot SHINee Bitch Нед Ное 14, 2010 3:57 pm

Zu ♥...Key♥

Zu ♥...Key♥
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

2 глава


Момичетата премигаха няколко пъти.Шайни ги канеха да седнат при тях.И трите имаха огромното желание да се развикат,но се спряха.
-Ааа...не ние ще откажем.-усмихна се Амбар.
-Ахахаха все още не съм забравил,че ме оля.Трябва да ми се реваншираш сладурче.-прошепна и Таемин и се усмихна доволно.
Лекси и Ани се засмяха леко и побутнаха приятелката си.В крайна сметка,те решиха да поостанат малко с момчетата.
Побъбриха си,смееха се заедно.И така времето летеше.По едно време Оню се изкашля леко и каза:
-Абе...кхм ние хубаво си лафим ама..момчета 4 часа сутринта набрижава,а сме на репетиция в 7 часа.
-Омоо съвсем бях забравил.-завайка се Кий.
-Ааа ами ние да ви оставяме тогава.-усмихна се Лекси,хвърляйки един саблъзнителен поглед на Кий.
Той и намигна и надигна чашата си.Малко преди да си тръгнат момичетата,Джонгхюн хвана ръката на Ани и и даде телефонният си номер,написан на една бележка.
-Ааа имаше прашинка на ръката си.-направи се на ударен той.
-Ааа момичета,да ви закараме?-накрая се провика и Таемин.
-А не не ние живеем на близо.-засмя се Амбар.
Когато излязоха от дискотеката,момичетата заподскачаха от радост,не можейки да повярат каква яка вечер са имали.
Те си извикаха едно такси и се прибраха.Лекси влезе да си вземе душ,Ани си пусна ТВ-то,а Амбар отиде в стаята си,облече любимата си синя пижама с облачета и легна,вземайки една книга със себе си.
Не след дълго и другите момичета си легнаха.

На следващият ден:
-Омоо да му се обадя ли?Или да не се?-мислеше си Ани,излежавайки се в леглото.
-Анн...станала ли си?-провика се Амбар.
-Ааа да да ей сега идвам.-отвърна и Ани и остави номера на нощното щкавче.
-Ей Ан?Иа ли ти нещо?Изглеждаш много замислена.-попита я Лекси,потупвайки я по рамото.
-А а да да добре съм.Просто се чудя..дали да не се обадя Джонгхюн.-засмя се тя.
-Ех???Той ти е дал номера сии??-мигаше на парцали Лекси.
-А ой?Кво дал?Някой ни е дал нещо ли?-мигаше Амбар,влизайки със закуската в стаята.
-Мда..Джонгхюн ми даде номера си.-усмихна се Ани.
-Джинджаа?Кога?Как?Тоест да..разказвай!-започна да говори развалнувано Лекси,а с нея и Амбар.
Ани им разказа историйката и се усмихна леко срамежливо.
-Ооо боже не пред нас тея.Знаем те каква тигрица си.Мъжете просто мечтаят да бъдет с теб.-засмяха се другите две момичета.
-Ооо не само аз съм такава.Амеи ти Лекс,всяко момче иска да е в леглото ти или пък ти Аби дето само с едно движение и момчетата падат в краката ти.-засмя се и Ани.
-Ааа Ан ние от тебе се учим.-подбазикнаха я момичетата и така накрая Ани се реши да се обади на Джонгхюн.
-Ало?-обади се Джонгхюн.
-Ъм...аз съм Ани от дискотеката снощи.Как си?-попита Ани едва сдържайки емоциите си.
-Ооо здрасти сладур.Ами добре съм.Тъкмо мислех да изляза да хапна нещо.Искаш ли да дойдеш с мен?-попита Джонг,надявайки се отговорът да е положителен.
-Ааа..ами...да..да може.-засмя се леко Ани.
-Добрле ще мина да те взема..ъм..след около половин час.Само кажи адреса си.-каза Джонгхюн.Ани му каза адреса,при което последва малка пауза.
-Аз...също съм в тоя квартал.Така де идвам след малко.засмя се Джонг.
-Окее.-усмихна се Ани и затвори телефона.
-Еее?-чакаха вече с нетърпение да разберат какво е станало другите две момичета.
Ани им разказа,при което момичетата отново заподскачаха от радост.Те помогнаха на Ани да се нагласи.Тя облече едни къси бели панталонки и сложи една синя блуза с прилеп ръкав и горямо деколте.Оправи си грима,косата,сложи едни бели сандали с високо токче и излезе.Момичетата излязоха с нея,за да я изпратят и видяха,че има един черен Хюндай пред къщата.
-Охх оппа!-размаха с ръце Ани.Джонгхюн свали стъклото на колата и от зад се чуха виковете на Таемин и Кий.
-Ами...те решиха ненадейно да дойдат.Бианне.-извини се Джонг и огледа Ани.Тя беше наистита много сладка.
-Та..оппа къде живееш?-попита Ани.
-Къщата до вас.засмя се леко Джонг,но всъшност и той беше много очуден.
-Ехх?-извикаха трите момичета в един глас.

7Hot SHINee Bitch Empty Re: Hot SHINee Bitch Пон Ное 15, 2010 7:19 am

JongKey

JongKey
A bell rang ding dong ★
A bell rang ding dong ★

[u]Шайни са големи свалячи беее много ме радват......... Super готино фикче давай нататак че ми се чете :145:

8Hot SHINee Bitch Empty Re: Hot SHINee Bitch Чет Дек 09, 2010 10:54 pm

mia_koluchi

mia_koluchi
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Охааааааа искам и аз да съм съседка с Shinee-тата Hot SHINee Bitch 437941 много готино започва фикчето.. давай ощии Hot SHINee Bitch 573598

9Hot SHINee Bitch Empty Re: Hot SHINee Bitch Пет Яну 28, 2011 3:38 pm

rally___

rally___
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

-А ой?Кво дал?Някой ни е дал нещо ли?-мигаше Амбар,влизайки със закуската в стаята. Hot SHINee Bitch 312545
Така де.. готино е xD
В къщата до вас вика човека Hot SHINee Bitch 312545

10Hot SHINee Bitch Empty Re: Hot SHINee Bitch Съб Фев 05, 2011 1:40 pm

Yulita ^^

Yulita ^^
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

супер яко ее Hot SHINee Bitch 162205 искам и аз да съм им съседкаа Hot SHINee Bitch 720423

11Hot SHINee Bitch Empty Re: Hot SHINee Bitch Пон Авг 22, 2011 10:34 pm

nasa__

nasa__
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★


Предупреждение!!!

Здравей Zu ♥...Key,
понеже фен-фикът ти "Hot SHINee Bitch" не е обновен повече от 30 дни ще бъде изтрит, ако до 2 седмици не публикуваш нова глава или не дадеш основателна причина за отсъствието си.
Ако имаш въпроси, моля погледни темата Правила и изисквания за фен-фиковете или ми пиши Лично Съобщение!

С уважение, модератора на раздела за Фен-фикшъни, nasa__

http://www.last.fm/user/nasa__

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите