Things Left Unsaid K1q6o9jpg


Join the forum, it's quick and easy

Things Left Unsaid K1q6o9jpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


     Seoul

Април 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Календар Календар

Visitors

free counters

Poll

Победител е...?

Things Left Unsaid Vote_lcap15%Things Left Unsaid Vote_rcap 15% [ 6 ]
Things Left Unsaid Vote_lcap56%Things Left Unsaid Vote_rcap 56% [ 22 ]
Things Left Unsaid Vote_lcap3%Things Left Unsaid Vote_rcap 3% [ 1 ]
Things Left Unsaid Vote_lcap13%Things Left Unsaid Vote_rcap 13% [ 5 ]
Things Left Unsaid Vote_lcap13%Things Left Unsaid Vote_rcap 13% [ 5 ]

Общо гласове : 39

Latest topics
» SHINee Shawols Skype ~
Things Left Unsaid EmptyНед Окт 22, 2017 6:30 pm by rally___

» Because I met you
Things Left Unsaid EmptyПет Мар 27, 2015 8:07 pm by Anny

» 21.
Things Left Unsaid EmptyПон Дек 01, 2014 5:55 pm by nasa__

» The color of your love
Things Left Unsaid EmptyНед Ное 16, 2014 8:24 pm by lil_sun

» ~♥ Taemin's heart ♥~
Things Left Unsaid EmptyПет Окт 10, 2014 2:23 pm by ..TaeminGirl..

» Kaкво мислят Shinee за теб ?
Things Left Unsaid EmptyВто Авг 26, 2014 11:01 am by SHINee_JongKey

» Намисли си дума..
Things Left Unsaid EmptyВто Авг 26, 2014 10:49 am by SHINee_JongKey

» You..The Music In Me~♫♫
Things Left Unsaid EmptyВто Авг 26, 2014 8:55 am by SHINee_JongKey

» The true love
Things Left Unsaid EmptyПет Авг 22, 2014 8:45 am by SHINee_JongKey

Music
Things Left Unsaid WamFC

You are not connected. Please login or register

Things Left Unsaid

3 posters

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

1Things Left Unsaid Empty Things Left Unsaid Пет Юли 06, 2012 11:58 pm

nasa__

nasa__
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Things Left Unsaid Thingsleftunsiad
"... So I ask, what would i be without you?-
Like Stevie without Wonder,
Hunger without food,
A sheep without a shepherd.."

Epik High- Map the soul




Описание:

Още от детството им, той заемаше огромна част от нежния живот и всички знаеха, че каквото и да стане, в края на краищата те ще си бъдат заедно.
Джиън бе всичко, за което той мечтаеше, а Джонгхюн беше всичко, за от което тя имаше нужда. Двамата бяха една от онези редки двойки, които се държаха повече като най-добри приятели, отколкото като истински любовници, и може би затова нямаше как останалите да не им завиждат по малко.
Но тях това не ги тревожеше. Нищо нямаше значение, докато бяха заедно- завистта на хората, досадните им коментари за това колко детско са изглеждали, съдещите им погледи- всичко това нямаше значение, докато единия принадлежеше на другия. Беше ясно, че нищо, абсолютно нищо друго освен Смъртта не може да ги раздели…

Нищо друго, освен Смъртта…

И тогава един ден, съвсем неочаквано Смъртта реши да вземе един от тях без никакво предупреждение…










----------------------------------------
ПП: Хааай пийпъъъл, хааай Things Left Unsaid 752689
Правя едно малко завръщане с един меланхоличен тъжничък оne-shot, който беше написан първо на английки. Това лято се занимавам с подобряване на способностите ми по английски, така че... хе-хе Things Left Unsaid 124908
Реших да го преведа и на български, за всеки случай. Аааа, и постера ми си е оригинален, специална поръчка за шотчето Things Left Unsaid 741224 Да, ще си позволя малко фукане, защото просто си го обожавам Things Left Unsaid 523582
Тааа, това е само кратко описание, най-вероятно другата нощ утре вечер ще кача и целия. После ще ви дам и линк към английската версия в asianfanfics, даже ще ви предложа и един друг, онгоинг, който ще пиша през лятото (въпреки че хората, които следят наса фенклуба във фейсбук знаят за него. Рекламата е важна. Много даже!) Things Left Unsaid 85241 Дам, това че не съм активна тук, не значи че не съм активна никъде Things Left Unsaid 886359

Та, знаете, че ви обичам, нали? Things Left Unsaid 573598

http://www.last.fm/user/nasa__

2Things Left Unsaid Empty Re: Things Left Unsaid Съб Юли 07, 2012 7:49 am

laVikk996

laVikk996
A bell rang ding dong ★
A bell rang ding dong ★

Things Left Unsaid 15286 ще ми бъде интересно, хареса ми описанието Things Left Unsaid 23895

3Things Left Unsaid Empty Re: Things Left Unsaid Съб Юли 07, 2012 10:26 pm

nasa__

nasa__
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Farewell


След родителите и всичките му приятели, най-сетне беше дошъл реда и на Джиън. Това, което тя забеляза докато чакаше, бе еднаквостта в речите на всички, и може би благодарение на тази нейна прозорливост тя реши да направи нещо неочаквано.

- Ами… предполагам, че първо трябва да се представя, нали?- прошепна тя несигурна срещу микрофона.- Аз съм Сонг Джиън, най-добрата приятелка на Джонгхюн за повече от десетилетие и първата му любов… или поне той казваше така.- добави тя и върху устните й се настани тъжна усмивка, наситена със спомени. Момичето видя неговите родители да му се усмихват по същия начин.
- Понеже всички преди мен казаха всичко, което можеше да се каже за моето кутр-.. Ъм, за Джонгхюн- като това колко добър, любвеобилен беше той и колко много обичаше живота, музиката и кучето си- бих искала да направя малка промяна и да споделя нещата, които останаха недоизказани между нас, вместо да говоря за него. Знам, че няма смисъл в това и че той няма как да ме чуе, но знаете ли, не ми и пука особено за тази част от фактите- просто искам да кажа тези думи на глас, като че ли той все още е тук, сред нас… като че ли ни наблюдава със своя поглед на объркано пале зад някой ъгъл и се чуди защо за Бога днес вниманието на всички е насочено към него.- каза Джиън, гледайки към красивия, изписан таван на църквата, за да скрие напиращите си сълзи за още мъничко. Тя беше неговото силно момиче, нямаше как да покаже слабост толкова лесно.
Секунди по-късно, когато тя най-сетне намери сили да говори, думите й се изнизаха толкова смислено и лесно като съвсем нормален разговор с него:

- Ким Джонгхюн… Детето, с което играех криеница като малка; човекът, с който споделях чина си години наред; най-добрият ми приятел, а след това и единствения, който някога съм обичала… виждаш ли колко много място заемаш в живота ми, идиот такъв? Как очакваш да запълня тези празноти, след като ти вече не си до мен? Боже.. изминаха само няколко дни, откакто не съм чувала гласа ти и вече съм на ръба... Сега осъзнавам, че ден без твоето безсмислено бърборене е като ден, пълен с тишина за мен! А ти знаеш, че я мразя- тя ме кара да се чувствам сама. Затова никога не казвах нищо, когато изведнъж започваше да пееш странни песни на висок глас, когато бръщолевеше за небивалици и дори когато си похъркваше сред всички в автобуса на връщане от работа... И сега нямам никаква представа как ще издържа на тази смразяваща тишина до края на живота си, Джонгхюн- не защото я мразя, а защото от сега нататък тя винаги ще ми напомня за твоя глас, миличък...

Джиън пое дълбок дъх, бързичко избърши сълзите си и погледна към хората, които я слушаха, кимвайки на думите й от време на време.
Кимваха така, все едно са съпричастни към нейната болка. Все едно я разбираха… все едно знаеха какво е да загубиш такава важна част от себе си… „Ех,” помисли си тя, „поне ги бива с преструвките.”. Но тогава погледът й падна върху двама, които може би изпитваха по-голяма тъга от нейната- неговите родители. Майка му плачеше в прегръдките на баща му, като и двамата нямаха сили да погледнат младото момиче, което щеше да стане тяхна дъщеря само след месец, ако синът им още дишаше.

- Още нещо, което ще ми липсва са съботните ни вечери заедно, Джонгхюн. Ще ми липсва да гледам филми с теб…- добави тя, затваряйки очите си. По дяволите, не беше изминала и седмица от последната им филмова вечер! Пред нея отново се появи образа им, в който тя плачеше на рамото му заради някакъв си измислен филмов сюжет. Все още можеше да усети нежното му потупване по гърба си, чуваше гласа му, който я уверяваше, че това е само измислица, въпреки че самият той също ронеше по някоя сълза.
- Сигурно ще спра да гледам филми за известно време, Джонг…Биха ми напомняли за теб, ако ги гледам сама. Биха ми напомнили твоя смях, сълзите ти и успокояващата ти прегръдка, ако го правя… Знаеш ли, ще ми липсват и коментарите ти за това колко тъпи са момичетата от хорър филмите, колко забавен е Еди Мърфи и твоето «Всичко е наред, това е просто филм, актьорите все още са живи….», докато ти самият плачеш дори повече от мен. Защо и последните няколко дена не са просто филм, Джонгхюн? Защо и ти не си жив и здрав пред мен?- прошепна Джиън, опитвайки се да не остави риданията си свободни. „Не,” беше си казала тя преди погребението, „Няма да се пречупя и да заплача. Не и пред всички.”
- Дори нямах време да се сбогувам с теб…- Джиън прошепна след време, несъзнателно стискайки ръцете си в юмруци.- Просто... защо по дяволите си тръгна така внезапно, идиот такъв? Можеше да бориш поне докато стигна до болницата, глупако... Или, или защо изобщо излезе от вкъщи? Бях ти казала да чакаш... Ако ме беше изслушал, нямаше да се изпречиш на пътя на онзи пиян шофьор и щеше... щеше...
Джиън почувства, че е време да завърши речта си, защото нещото, наречено самоконтрол, бавно я напускаше.
- Първоначално бях много ядосана, Джонгхюн, и пожелах аз да съм тази, която напуска. Исках ти да си на моето място и да усетиш самотата, която ще ми е спътница, докато съм жива. Но тогава осъзнах, че би ме боляло много повече да те оставя с толкова силна болка, каквато изпитвам аз без теб…

Ким Джонгхюн, моето глупаво пале Джонг... просто знай, че ако имах възможност да ти кажа нещо последно, то би било „Обичам те и с нетърпение чакам деня, в който ще те видя отново, любов моя…”







ПП: Ъъъъъъъ, I don't like it. Me NO gusta Things Left Unsaid 219419 Не знам, просто нещо след стотното четене ми стана безинтересно. Даноооо с вас да не е станало такааа! Things Left Unsaid 78462
ТА, тези които искат да прочетат нещо мое ин ингриш, в момента работя върху In Love With the Wrong One. Хвърлете един поглед, може да ви хареса Things Left Unsaid 124908
Иии, ингриш веришъна на Things Left Unsaid Честно казано, след всичко написано и трито, единствено постера ми харесва... той пък не направен от мен Things Left Unsaid 182785



Последната промяна е направена от nasa__ на Пон Фев 25, 2013 10:38 pm; мнението е било променяно общо 1 път

http://www.last.fm/user/nasa__

4Things Left Unsaid Empty Re: Things Left Unsaid Нед Юли 08, 2012 7:15 am

lil_sun

lil_sun
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Me gusta Things Left Unsaid 523582 още, когато ми прати инглиш версията ти казах,че ме разплака xD и постера е хубав всичко е хубаво Things Left Unsaid 334849 Дано скоро пак публикуваш нещо тука. Липсват ми фиковете ти Things Left Unsaid 626982

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите