Mary Stayed Out All Night/Marry Me, Mary!  K1q6o9jpg


Join the forum, it's quick and easy

Mary Stayed Out All Night/Marry Me, Mary!  K1q6o9jpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


     Seoul

Април 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Календар Календар

Visitors

free counters

Poll

Победител е...?

Mary Stayed Out All Night/Marry Me, Mary!  Vote_lcap15%Mary Stayed Out All Night/Marry Me, Mary!  Vote_rcap 15% [ 6 ]
Mary Stayed Out All Night/Marry Me, Mary!  Vote_lcap56%Mary Stayed Out All Night/Marry Me, Mary!  Vote_rcap 56% [ 22 ]
Mary Stayed Out All Night/Marry Me, Mary!  Vote_lcap3%Mary Stayed Out All Night/Marry Me, Mary!  Vote_rcap 3% [ 1 ]
Mary Stayed Out All Night/Marry Me, Mary!  Vote_lcap13%Mary Stayed Out All Night/Marry Me, Mary!  Vote_rcap 13% [ 5 ]
Mary Stayed Out All Night/Marry Me, Mary!  Vote_lcap13%Mary Stayed Out All Night/Marry Me, Mary!  Vote_rcap 13% [ 5 ]

Общо гласове : 39

Latest topics
» SHINee Shawols Skype ~
Mary Stayed Out All Night/Marry Me, Mary!  EmptyНед Окт 22, 2017 6:30 pm by rally___

» Because I met you
Mary Stayed Out All Night/Marry Me, Mary!  EmptyПет Мар 27, 2015 8:07 pm by Anny

» 21.
Mary Stayed Out All Night/Marry Me, Mary!  EmptyПон Дек 01, 2014 5:55 pm by nasa__

» The color of your love
Mary Stayed Out All Night/Marry Me, Mary!  EmptyНед Ное 16, 2014 8:24 pm by lil_sun

» ~♥ Taemin's heart ♥~
Mary Stayed Out All Night/Marry Me, Mary!  EmptyПет Окт 10, 2014 2:23 pm by ..TaeminGirl..

» Kaкво мислят Shinee за теб ?
Mary Stayed Out All Night/Marry Me, Mary!  EmptyВто Авг 26, 2014 11:01 am by SHINee_JongKey

» Намисли си дума..
Mary Stayed Out All Night/Marry Me, Mary!  EmptyВто Авг 26, 2014 10:49 am by SHINee_JongKey

» You..The Music In Me~♫♫
Mary Stayed Out All Night/Marry Me, Mary!  EmptyВто Авг 26, 2014 8:55 am by SHINee_JongKey

» The true love
Mary Stayed Out All Night/Marry Me, Mary!  EmptyПет Авг 22, 2014 8:45 am by SHINee_JongKey

Music
Mary Stayed Out All Night/Marry Me, Mary!  WamFC

You are not connected. Please login or register

Mary Stayed Out All Night/Marry Me, Mary!

+4
didence
lina
[shaWty]
xTheUglyTruthx
8 posters

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

1Mary Stayed Out All Night/Marry Me, Mary!  Empty Mary Stayed Out All Night/Marry Me, Mary! Пон Ное 08, 2010 10:45 pm

xTheUglyTruthx

xTheUglyTruthx
A bell rang ding dong ★
A bell rang ding dong ★

Mary Stayed Out All Night/Marry Me, Mary!


Mary Stayed Out All Night/Marry Me, Mary!  2545608J

■ Режисьор: Hong Seok-goo (홍석구) (홍석 구)
■ Сценарист: In Eun-ah (인은아) (인은아)
■ Сценарист: Won Su-Yeon (комикс)
■ Мрежа: KBS2
■ Дата на излъчване: ноември 2010 г.
■ Държава: Южна Корея

Участват:

■Jang Geun-Suk - Kang Mu-Kyul
■Moon Geun Young
■Kim Jae Wook

Описание:

Ui Mae-Ri, е инат жена, с не много опит в срещите. Запознава се с хулигана-рокер, Kang Mu-Kyul (Jang Geun-Suk). Но перфектният човек, Byun Jung-In, започва да им перчи...


И малко снимки:
Mary Stayed Out All Night/Marry Me, Mary!  2010102701002643100134902

Mary Stayed Out All Night/Marry Me, Mary!  920403

Mary Stayed Out All Night/Marry Me, Mary!  F1863d29398965b498250a3bjpg
И няколко снимки от пресконференцията:
Mary Stayed Out All Night/Marry Me, Mary!  5ewrj6
Mary Stayed Out All Night/Marry Me, Mary!  9lbxuu

Трейлър:


Изключително добър саундтрак:




2Mary Stayed Out All Night/Marry Me, Mary!  Empty Re: Mary Stayed Out All Night/Marry Me, Mary! Пон Ное 08, 2010 10:54 pm

xTheUglyTruthx

xTheUglyTruthx
A bell rang ding dong ★
A bell rang ding dong ★

Доживях да я видя тази драма... Честно не вярвах че ще мога хД
Влюбена съм в саунтрака, в героите, в манагата ... във всичко... Надявам се да не остана разочарована! Много хора не харесват прическата на Гън Сок, но пък на мен ми е сладък и така... Интересно ми е да го видя в тази роля.Обожавам рокерската му визия... хД
Така интересно ми е и представянето на Kim Jae Wook ... Ролята му на Гофретка, беше почти незначителна, макар че много ме радваше. В Bad guy обаче много впечатли, така че очаквам много и от него.
Мацката от Cinderella's Stepsister, незнам защо не ме радва особено, но пък ще свикна.

3Mary Stayed Out All Night/Marry Me, Mary!  Empty Re: Mary Stayed Out All Night/Marry Me, Mary! Вто Ное 23, 2010 3:19 pm

[shaWty]

[shaWty]
My love is the sun of passion ★
My love is the sun of passion ★

А ще се гледа, даже вече се гледа.. Все пак е с Гън Сок, ако не беше това чудо сега нямаше да си имам понятие какво е корейска драма и корейски поп. Драмичката ми хареса още от първото епизодче, което е изключително рядко явление при мен. Няма да забравя как се напиха и той и подари маруля вместо цвете Mary Stayed Out All Night/Marry Me, Mary!  982906 Сега трябва да почвам и втория епизод, малко(доста) съм назад, но като се сетя, че трябва да гледам и драмичката с моята любов ХьонБин която също се излъчва в момента ми се завива свят. Mary Stayed Out All Night/Marry Me, Mary!  104235 За Kim Jae Wook няма какво да коментирам - г-н Гофрета си е г-н Гофрета. Много ми хареса това момче в кафе принца и се надявам тук да изиграе по-значителна роля, повече реплики, действия.. абе да го видим да се размърда малко Mary Stayed Out All Night/Marry Me, Mary!  778320. Главната актриса не си спомням да съм я гледала, но изглежда сладка - такова миньонче е просто, а и е голяма шматка нейната героиня. Като цяло филма с Гън Сок си заслужава, поне за сега. Mary Stayed Out All Night/Marry Me, Mary!  590905

4Mary Stayed Out All Night/Marry Me, Mary!  Empty Re: Mary Stayed Out All Night/Marry Me, Mary! Нед Яну 23, 2011 11:42 pm

xTheUglyTruthx

xTheUglyTruthx
A bell rang ding dong ★
A bell rang ding dong ★

Ами така изгледах драмата. Наквичах се на Гън Сок... боже беше ох нямам думи прелестен ще е малко да кажа. Толкова сладки моменти имаше с него и към края когато изкещя "Мери Крисмъсъъ сарангхеее" тотално се разплаках. Целувките бяха страхотни. Персонажите бяха доста забавни, например майката на Му Кюл и бащата на Ме Ри-то. Со Джун беше уникално красива <3. Директора просто ми хареса как от някакъв надменен пич, започна да придобива някакви супер детински навици ;д. Мун Гън Янг я ненавиждам тотално, много ми е грозна , но тук беше сладка долу горе. Но всичко е най-вече заради Гън Сок... просто беше невероятен в моите очи. Самата драма беше доста нескупосана. Никаква по-интригуваща история... всичко беше предсказуемо, клиширано до безобразност. Дори се чудя как всички тези страхорни актъори са решили да участват в подобна драма, където нищо не се случва ... имаше невероятно глупави и нелепи моменти, които спасяваше естествено чара на ЧГС... очаквам следващият проект на Гънсу да е доста по- впечатляващ и ако бъде отново толкова прелестен няма как да не стане велико. Някак си с тая роля и прическа и визия ми нацелиха слабото място ... атакува ме направо азиатовманияченото сърчице и като пълен идиот писках нонстоп >.< Дано да не го карат да слабее повече, защото е заприличал на анорексичка ;/

5Mary Stayed Out All Night/Marry Me, Mary!  Empty Re: Mary Stayed Out All Night/Marry Me, Mary! Нед Фев 06, 2011 2:21 pm

lina

lina
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Поредната страхотна роля с Jang Geun Suk! В началото не можеш да отлепя очи от драмата, но после ми се стори ... скучна Mary Stayed Out All Night/Marry Me, Mary!  182785 Mary Stayed Out All Night/Marry Me, Mary!  219419

http://mydramalist.info/users/2067/ivka92

6Mary Stayed Out All Night/Marry Me, Mary!  Empty Re: Mary Stayed Out All Night/Marry Me, Mary! Нед Мар 27, 2011 11:15 pm

didence

didence
Her whisper is the Lucifer ★
Her whisper is the Lucifer ★

нищо особено. само заради суки гледах Mary Stayed Out All Night/Marry Me, Mary!  85241 уникален си е той!! Mary Stayed Out All Night/Marry Me, Mary!  437941

http://didence-e-e-e.tumblr.com/

7Mary Stayed Out All Night/Marry Me, Mary!  Empty Re: Mary Stayed Out All Night/Marry Me, Mary! Съб Апр 09, 2011 9:36 pm

uSagI

uSagI
I keep dreaming ’bout you ★
I keep dreaming ’bout you ★

всички ми казваха, че не е чак толкова интересна, но на мен много ми хареса... Mary Stayed Out All Night/Marry Me, Mary!  523582 а и Jang Geun Suk участва... как няма да е Mary Stayed Out All Night/Marry Me, Mary!  757826

8Mary Stayed Out All Night/Marry Me, Mary!  Empty Re: Mary Stayed Out All Night/Marry Me, Mary! Чет Май 26, 2011 3:01 pm

werii

avatar
My love is the sun of passion ★
My love is the sun of passion ★

Не ми хареса особено Mary Stayed Out All Night/Marry Me, Mary!  687470 догледах я докрая само заради Гън Сок Mary Stayed Out All Night/Marry Me, Mary!  85241 Поне той беше прекрасен както винаги Mary Stayed Out All Night/Marry Me, Mary!  68960

9Mary Stayed Out All Night/Marry Me, Mary!  Empty Re: Mary Stayed Out All Night/Marry Me, Mary! Вто Юли 26, 2011 1:26 pm

`M.u.s.h.u.t.0`

`M.u.s.h.u.t.0`
My love is the sun of passion ★
My love is the sun of passion ★

lina написа:Поредната страхотна роля с Jang Geun Suk! В началото не можеш да отлепя очи от драмата, но после ми се стори ... скучна Mary Stayed Out All Night/Marry Me, Mary!  182785 Mary Stayed Out All Night/Marry Me, Mary!  219419
съгласна, началните епизоди бяха наистина интересни, но после малко ме разочароваха Mary Stayed Out All Night/Marry Me, Mary!  859388

10Mary Stayed Out All Night/Marry Me, Mary!  Empty Re: Mary Stayed Out All Night/Marry Me, Mary! Нед Авг 21, 2011 10:20 pm

devour~

devour~
I keep dreaming ’bout you ★
I keep dreaming ’bout you ★

На мен пък много ми хареса, не знам защо толкова много хора не са впечатлени :Д Чанг Гън Сок си беше превъзходен иии стилистите в тоя сериал бяха свършили чудесна работа, всички ги обличаха невероятно, особеноо Со Джун и Му Гьол. Мери също беше много сладка~
Джонг Ин накрая стана такова съкровище, едни от любимите ми сцени в сериала са с него, беше много сладък и забавен и и и ии даа.
Ааааа, и саундтракът беше много як.
Като цяло е една от любимите ми драми по много фактори.

haters gonna hate ^^;;

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите