<Game Over> K1q6o9jpg


Join the forum, it's quick and easy

<Game Over> K1q6o9jpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


     Seoul

Април 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Календар Календар

Visitors

free counters

Poll

Победител е...?

<Game Over> Vote_lcap15%<Game Over> Vote_rcap 15% [ 6 ]
<Game Over> Vote_lcap56%<Game Over> Vote_rcap 56% [ 22 ]
<Game Over> Vote_lcap3%<Game Over> Vote_rcap 3% [ 1 ]
<Game Over> Vote_lcap13%<Game Over> Vote_rcap 13% [ 5 ]
<Game Over> Vote_lcap13%<Game Over> Vote_rcap 13% [ 5 ]

Общо гласове : 39

Latest topics
» SHINee Shawols Skype ~
<Game Over> EmptyНед Окт 22, 2017 6:30 pm by rally___

» Because I met you
<Game Over> EmptyПет Мар 27, 2015 8:07 pm by Anny

» 21.
<Game Over> EmptyПон Дек 01, 2014 5:55 pm by nasa__

» The color of your love
<Game Over> EmptyНед Ное 16, 2014 8:24 pm by lil_sun

» ~♥ Taemin's heart ♥~
<Game Over> EmptyПет Окт 10, 2014 2:23 pm by ..TaeminGirl..

» Kaкво мислят Shinee за теб ?
<Game Over> EmptyВто Авг 26, 2014 11:01 am by SHINee_JongKey

» Намисли си дума..
<Game Over> EmptyВто Авг 26, 2014 10:49 am by SHINee_JongKey

» You..The Music In Me~♫♫
<Game Over> EmptyВто Авг 26, 2014 8:55 am by SHINee_JongKey

» The true love
<Game Over> EmptyПет Авг 22, 2014 8:45 am by SHINee_JongKey

Music
<Game Over> WamFC

You are not connected. Please login or register

<Game Over>

+5
Nanna
xXx Mikki xXx
Uppie
Dob
didence
9 posters

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

1<Game Over> Empty <Game Over> Чет Окт 28, 2010 6:17 pm

didence

didence
Her whisper is the Lucifer ★
Her whisper is the Lucifer ★

абсолютно за сефте пиша нещо. така че бъдете благосклонни xD

Фикът е повлиян от последните събития около Шайни .. и е JongKey (моята слабост) <Game Over> 7878 Просто трябваше да си излея по някакъв начин това, което мисля xD И на фона на веселите фикчета тук, това е малко, даже много тъжничко..

Едно "Сори" за первезниците - няма секс тука. xD

Това беше въведението ми. Ето го фика. <Game Over> 15286 (oneshot e) :)

================================================


Беше студен, мрачен, дъждовен, ветровит, с една дума отвратителен ноемврийски ден. .. Но сякаш напълно в унисон с настроението на Key. Не.. то не беше само временно настроение. Беше нещо като постоянно състояние.. от около седмица. И не заради настинката, която беше пипнал.. Всъщност той дори не чувстваше болката в гърлото си. Тя беше абсолютно нищо в сравнение с болката в така нареченото му сърце.. – малкото му нежно, счупено на милиарди парченца сърчице, което вече нямаше желание и причина да бие. Защото единствената причина за това, му беше обърнала гръб. Тази причина стоеше до него сега. Само на някакви си сантиметри разстояние. Но всъщност на стотици светлинни години..

Key искаше да му каже как се чувства.. Не, че не беше очевАдно, но Jonghyun явно беше сляп..или може би влюбен в новата си приятелка.
Key започна плахо:
- Jonghyun-hyung, аз..
- Виж я.. – възхищаваше се Bling, като гледаше телефона си. – Просто я погледни.. най-красивата..
- ъ-ъм.. – прокашля се Key . – Jong, аз.. аз иск-.....
- Е, не .. обожавам я.. косата, кожата, усмивката, даже аромата й хаххахах ...просто не мога .. Ще й пиша съобщение.. Не сме се виждали от час и вече ми липсва.. ляляляля– Jonghyun сякаш си водеше монолог.

Key въздъхна шумно и Jong обърна глава към него – явно най-накрая беше забелязал незначителното му присъствие.
- Много ли е важно?! Зает съм, както виждаш .. – повдигна вежда и отново забучи поглед в телефона си.
Key се приближи до него и нежно сложи ръка върху крака му, като го погледна с най-милия и влюбен поглед на света.
- Аз.. искам да сме заедно. Както преди. Както онази нощ..и много други преди това – той се доближи и започна да целува ухото му. Нещо, на което Jjong нямаше начин да устои. Или поне Key си мислеше така. За негова изненада, Jong се отдръпна като попарен.
- Kibum-ah, престани с тези глупости. Оше от самото начало знаеше, че това нашето.. не е сериозно.. пък и ти самия предложи да се забавляваме. Даже не знам защо го правихме през цялото време. Аз дори не съм гей. .. Или си мислеше, че накрая принцът (аз) ще се ожени за принцесата (ти)?! Мм.. знаеш ли, май не съм чел приказки с подобни принцеси..хаххах - Джонг говореше толкова силно и с такава подигравателна усмивчица .. Заедно с всяка чута дума Key усещаше по една тънка, но остра като бръснач стреличка, която безмилостно се забиваше в сърцето му, или по-точно в това, което беше останало от него.. Той сложи ръка върху гърдите си, сякаш за да намали болката, и погледна Jong право в очите.
- Аз.. - Almighty още се държеше за слабото си място- .. исках да ти кажа, че за мен беше много повече. И затова-..
- Пич, ти сериозно ли.. Явно имаш температура и не знаеш какво говориш. Чакай да видя.. – Jonghyun се протегна, за да сложи ръка на челото на Кий, но по-малкия го блъсна.
- Ти сляп ли си ?! Глупав ли си ?! Наистина ли не виждаш по-далече от носа си ?! – Key викаше, но въобще не му пукаше, че някой може да го чуе. Jonghyun го гледаше изумен, с леко отворена от изненада уста. – Сега вече ще ме чуеш !

Bling преглътна сухо, без да казва нищо.
- Обичаш ли я ? – изстреля Key.
- Какво ??
- Обичаш ли «приятелката» си.. наистина ? – Ключето се запъна на думата «приятелка».
- Отначало аз..
- ОТГОВОРИ МИ !! – този път Key беше този, който не оставаше другия да се изкаже. В очите му блещукаха малки пламъчета, които бяха способни да изгорят къщата до основи. – Отговори ми, защот-..
- ДА ! Обичам я ! .. Знаеш, че отначало всичко беше PR, реклама, бла-бла-бла.., но после наистина се влюбих в нея и....

Jong продължаваше да се обяснява, но Key не чуваше нищо след «Обичам я».. Тези две думи кънтяха в ушите му и той просто не знаеше какво му се случва.. Този, когото обичаше, всъщност..обичаше друга. И никога не го е обичал. И всичко е била само една игра и .. Хиляди мисли изникнаха в главата му едновременно .. НО изведнъж СТОП! Тишина. Пламъчетата в черните му очи угаснаха. Дори сърцето му едва биеше. Jong беше млъкнал и го гледаше въпросително.

В този момент Kibum вдигна глава, погледна Jonghyun право в очите с празния си, вече мъртъв поглед. Гледаше го в продължение на минута.. Искаше да запомни всичко в него..в перфектния НЕГО. След това се обърна и тръгна нагоре по стълбите към стаята си. Jong викаше след него, но едва ли имаше смисъл.

Key влезе в стаята си и затръшна вратата след себе си. Легна на леглото. Леглото. Бяха го споделяли хиляди пъти. Беше им толкова хубаво. Само двамата. Jonghyun. Key. Jongkey !

Key, ти си глупак. Ти започна всичко и ..xa, изглежда Дивата беше изиграна в собствената си игра. – подсмихна се иронично Key, пое си въздух за последно и затвори очи.


**

http://didence-e-e-e.tumblr.com/

2<Game Over> Empty Re: <Game Over> Чет Окт 28, 2010 6:22 pm

Dob

Dob
All-knowing ♚
All-knowing ♚

Готино е , нежно ама и тъжно :) гейм оувър Кий :( Amazed

http://vbox7.com/user:k_pop

3<Game Over> Empty Re: <Game Over> Чет Окт 28, 2010 6:40 pm

Uppie

Uppie
My love is the sun of passion ★
My love is the sun of passion ★

Олеле! Ще ми се пръсне сърцето! <Game Over> 58197
С тази макар и кратка но завладяваща история ми разби фантазииките за JongKey ;x..
Още не мога да свикна с това, че Джонги си има приятелка.. <Game Over> 78232
КИЙ НАПРАВИ НЕЩОООООО!!! НЕ ОСТАВЯЙ ТАЗИ ТАПАЧКА ДА ТИ ОТКРАДНЕ ЛЮБОВТААААААА!!!<Game Over> 334849
АХХ... МН СА ВЖИВЯХ <Game Over> 250464

4<Game Over> Empty Re: <Game Over> Чет Окт 28, 2010 6:41 pm

xXx Mikki xXx

xXx Mikki xXx
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Невероятно е <Game Over> 533202

http://www.vbox7.com/user:sakurauchiha

5<Game Over> Empty Re: <Game Over> Чет Окт 28, 2010 6:50 pm

didence

didence
Her whisper is the Lucifer ★
Her whisper is the Lucifer ★

Не исках да ви натъжавам, но .. това е положението <Game Over> 7878

@ JongKey <3 - дано Кий да направи нещо в реалността,.. да не стане като във фика

п.п. мерси за коментарите <Game Over> 728250

http://didence-e-e-e.tumblr.com/

6<Game Over> Empty Re: <Game Over> Чет Окт 28, 2010 7:34 pm

Nanna

Nanna
Almighty ♛
Almighty ♛

Omo <Game Over> 626982 Милото бебе Кий <Game Over> 533202 Доста по-различно от всичките перверзии из сайта и определено е супер разчувстващо,ще почна и аз да страдам с Кий <Game Over> 7878

http://www.last.fm/user/SHINeeGirl7

7<Game Over> Empty Re: <Game Over> Чет Окт 28, 2010 8:42 pm

silwii_

silwii_
A bell rang ding dong ★
A bell rang ding dong ★

хахаха "JongKey <3" кефиш мъ xDD :) а пък историйката си e яка нищо, че е тъжна то не може само да са щастливи, треее малко и сълзи тук там xD :) <Game Over> 162205 COoL <Game Over> 586671

8<Game Over> Empty Re: <Game Over> Пет Окт 29, 2010 9:17 am

minho1985

minho1985
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

браво цуцка страшна си,можеш да почнеш да пишеш като мене,хахахах.Надявам се това с нея да е PR,съжалвам ама много си обичам JongKej(е нали пиша фенфиц за тях)


<Game Over> 247849 <Game Over> 515322 <Game Over> 27476

9<Game Over> Empty Re: <Game Over> Пет Окт 29, 2010 8:24 pm

didence

didence
Her whisper is the Lucifer ★
Her whisper is the Lucifer ★

не, цуци, нямам намерение да пиша повече <Game Over> 210691 Освен ако Шайни не ни сервират още някаква шокираща новина и да ми подейства.. <Game Over> 586671

и аз искам всичко да е ПР..<Game Over> 7878 JongKey форевър! xD

http://didence-e-e-e.tumblr.com/

10<Game Over> Empty Re: <Game Over> Пет Окт 29, 2010 9:55 pm

jongminfan

jongminfan
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

Страхотен е oneshot-a <Game Over> 533202 Наистина много ми липсват JongKey <Game Over> 780921 Наистина Кий трябва да направи нещо в реалния живот..колкото и да свиквам с мисълта,че Джонги си има приятелка,не мога да свикна с мисълта,че няма JongKey <Game Over> 27476

http://smiley92.tumblr.com/

11<Game Over> Empty Re: <Game Over> Нед Ное 07, 2010 6:10 pm

Zu ♥...Key♥

Zu ♥...Key♥
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

леко ми е тажно за дивата ... но добре се е получило

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите