Boys Before Flowers (BBF) K1q6o9jpg


Join the forum, it's quick and easy

Boys Before Flowers (BBF) K1q6o9jpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


     Seoul

Април 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Календар Календар

Visitors

free counters

Poll

Победител е...?

Boys Before Flowers (BBF) Vote_lcap15%Boys Before Flowers (BBF) Vote_rcap 15% [ 6 ]
Boys Before Flowers (BBF) Vote_lcap56%Boys Before Flowers (BBF) Vote_rcap 56% [ 22 ]
Boys Before Flowers (BBF) Vote_lcap3%Boys Before Flowers (BBF) Vote_rcap 3% [ 1 ]
Boys Before Flowers (BBF) Vote_lcap13%Boys Before Flowers (BBF) Vote_rcap 13% [ 5 ]
Boys Before Flowers (BBF) Vote_lcap13%Boys Before Flowers (BBF) Vote_rcap 13% [ 5 ]

Общо гласове : 39

Latest topics
» SHINee Shawols Skype ~
Boys Before Flowers (BBF) EmptyНед Окт 22, 2017 6:30 pm by rally___

» Because I met you
Boys Before Flowers (BBF) EmptyПет Мар 27, 2015 8:07 pm by Anny

» 21.
Boys Before Flowers (BBF) EmptyПон Дек 01, 2014 5:55 pm by nasa__

» The color of your love
Boys Before Flowers (BBF) EmptyНед Ное 16, 2014 8:24 pm by lil_sun

» ~♥ Taemin's heart ♥~
Boys Before Flowers (BBF) EmptyПет Окт 10, 2014 2:23 pm by ..TaeminGirl..

» Kaкво мислят Shinee за теб ?
Boys Before Flowers (BBF) EmptyВто Авг 26, 2014 11:01 am by SHINee_JongKey

» Намисли си дума..
Boys Before Flowers (BBF) EmptyВто Авг 26, 2014 10:49 am by SHINee_JongKey

» You..The Music In Me~♫♫
Boys Before Flowers (BBF) EmptyВто Авг 26, 2014 8:55 am by SHINee_JongKey

» The true love
Boys Before Flowers (BBF) EmptyПет Авг 22, 2014 8:45 am by SHINee_JongKey

Music
Boys Before Flowers (BBF) WamFC

You are not connected. Please login or register

Boys Before Flowers (BBF)

+16
werii
destructive
asia_lover
devour~
Dars
.Misaki.
Nanna
sunshine.,
aandrandom
anjell
Bi Rain
Shining_Star_Jh
urawa_reds
Chrizolina
t.yeah.
xXx Mikki xXx
20 posters

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

1Boys Before Flowers (BBF) Empty Boys Before Flowers (BBF) Пон Окт 18, 2010 6:23 pm

xXx Mikki xXx

xXx Mikki xXx
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Boys Before Flowers (BBF) Wallpa10

Гимназия "Шинва" - училището за най-привилегированите и богати деца в Корея предстои да преживее най-бурните си моменти, след като в него по стечение на обстоятелствата влиза Гюм Джан Ди - енергично момиче от обикновено и бедно семейство. Нейните надежди са да не бие много на очи и да не се забърква в неприятности, но съдбата няма друга работа и я изправя срещу най-влиятелните и известни момчета в гимназията, известни като групата F4.

Нейните спокойни дни приключват когато тя получава "Червеният картон" - символът на F4, с който те й обявяват война. Сблъсъкът между разглезеният и капризен лидер на F4 - Гу Джун Пьо и устата Гюм Джан Ди, води до поредица от събития, в които любовта, приятелството, доверието и гордостта са поставени пред изпитания, които преобръщат целият им живот и ги принуждават да осъзнаят истинските неща, за които си струва да се бориш.

Сериалът е базиран на популярната манга "Hana Yori Dango" от Камио Йоко и е третата поредна нейна екранизация след японската и тайвандската версия, поради което се радва на изключителен успех не само в Южна Корея, но и из целия азиатски район.


В ролите:

Koo Hye Sun (Джан Ди)

Boys Before Flowers (BBF) KooHyeSun116

Lee Min Ho (Гу Джун Пьо)

Boys Before Flowers (BBF) MinHO-1

Kim Hyun Joong (Джи Хо)

Boys Before Flowers (BBF) Kim-hyun-joong

Kim Bum (И Джун)

Boys Before Flowers (BBF) Kim_bum_car_accident

Kim Joon (Song Woo Bin)

Boys Before Flowers (BBF) Woobin

http://www.vbox7.com/user:sakurauchiha

2Boys Before Flowers (BBF) Empty Re: Boys Before Flowers (BBF) Пон Окт 18, 2010 6:40 pm

t.yeah.

t.yeah.
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Най-любимата ми драма, нарежда се на първо място в класацията ми. Страхотна е, харесва ми всичко в нея, саундрака, актьорите, сюжета, развитията, самите герои... единствената драма, която да харесвам абсолютно всичко в нея. Обожавам Джун Пьо и Джан Ди като двойка. Също така и Джи Хо и Джан Ди като приятели, беше страхотно за това че той се грижеше постоянно за нея, беше най-добрият приятел, който може да има. Но жалко че той не си намери човек, който да го обича в драмата. Джан Ди много ме размиваше в началните епизоди (поне когато нещата не станаха сложни след първите епизоди). Джун Пьо, някакви физиономия правеше, ама и той не остава назад, също много ме размиваше, особено като бъркаше цитатите. Джи Хо беше доста търпелив човек, страшно ми харесва това в него. Другите не взимаха много участия, но много ме радваше когато единия казваше Yo, what's up :D. А песните са... страхотни! Мога да я гледам отново и отново, без омръзване. Уникална драма, обожавам я много. :)



Последната промяна е направена от t.yeah. на Пон Окт 18, 2010 6:56 pm; мнението е било променяно общо 1 път

https://www.youtube.com/user/Inalcanzablexx

3Boys Before Flowers (BBF) Empty Re: Boys Before Flowers (BBF) Пон Окт 18, 2010 6:52 pm

Chrizolina

Chrizolina
The ever drawing day of good bye ★
The ever drawing day of good bye ★

Ако щеш вярвай, вчера се чудих как така никой не е започнал тема за BOF...
Комичните ситуации са на ниво, но си има и екшън, опастности...сълзи.
Сериалът е невероятен и то не толкова от драма (е, и драма си имаше.. няма как), ами от разнообразие и добра актьорска игра...
И Мин Хо и г-цата от YG (трябва да изтъкна, че е от там главната героиня.. няма как :D) са страхотни заедно.. в единия момент си мислиш, че не могат един без друг, а в другия се правят на безразлични.
Останалите 3ма ... дори и да не бяха толкова добри актьори (а те са добри!) пак няма какво лошо да кажа за тях... сигурна съм, че само визията им е накарала стотици хора да гледат сериала. Имат многопластови герои и аха си мислиш, че си ги разбрал и казват/правят нещо, което те хвърля няколко метра встрани.
Засегнати са семейните ценности в Корея. Естествено има го и приказният елемент, ама си е правено по манга.. няма какво да кажем.
Гледала съм и японската версия и не мога да кажа кое ми хареса повече.. наистина (Матсумото Джун и Огури Шун са МНОГО виновни за това :Д)

И накрая да кажа, че това ми е първият сериал, който гледам повторно (някой серии ги и потретих) и пак не ми е втръснал (имам принцип да не гледам филм/сериал по повече от веднъж... разваля се красотата му)

Така де, благодаря за темата!


4Boys Before Flowers (BBF) Empty Re: Boys Before Flowers (BBF) Нед Окт 24, 2010 10:20 pm

urawa_reds

urawa_reds
I keep thinkin ’bout you ★
I keep thinkin ’bout you ★

Ох каква драма!Ту ми хареса ту не.Не ми хареса,защото те изнервя на моменти и нещата се проточваха мн(за това пропусках някои моменти...лол),но е готина!
Та наистина се чудих тези мразят ли се или се харесват,но...странни моменти имаше:)Та който я гледа ще очаква това:)

http://bgkpopmusicnews.sosblog.com/Aeia-ca-Eiii-oaiiaa-b1.htm

5Boys Before Flowers (BBF) Empty Re: Boys Before Flowers (BBF) Нед Ное 07, 2010 5:27 pm

Shining_Star_Jh

Shining_Star_Jh
I keep dreaming ’bout you ★
I keep dreaming ’bout you ★

В тази драма няма нещо което да не ми е харесало ..
Lee Min Ho,Kim Bum,Kim Hyun Joong невероятни ..
Просто голямо попадение на актьорски състав .. Ако бях на мястото на Джан Ди щях да се изправя срещу доста голям проблем да реша кой ..

За мен това е най-добрата драма която съм гледала до момента и в на първо място естествено ...

6Boys Before Flowers (BBF) Empty Re: Boys Before Flowers (BBF) Вто Ное 09, 2010 2:33 pm

Bi Rain

Bi Rain
I keep dreaming ’bout you ★
I keep dreaming ’bout you ★

драмата е невероятна дори не си приличат с японската версия но и двата вида са супер Boys Before Flowers (BBF) 953

7Boys Before Flowers (BBF) Empty Re: Boys Before Flowers (BBF) Съб Ное 20, 2010 9:44 am

anjell

anjell
I keep thinkin ’bout you ★
I keep thinkin ’bout you ★

Любимата ми драма!Това е най-великолепният корейски сериал,който съм гледала някога!Впрочем именно той не зариби по всичко корейско Boys Before Flowers (BBF) 7878 Boys Before Flowers (BBF) 99379 Когато гледах тази драма забравях да спя,да ям и общо взето бях на друга планета(не,че сега не съм :147: )също така мога да кажа,че коенно промени начина ми на живот Boys Before Flowers (BBF) 196680

8Boys Before Flowers (BBF) Empty Re: Boys Before Flowers (BBF) Пет Яну 21, 2011 5:50 pm

aandrandom

aandrandom
I keep thinkin ’bout you ★
I keep thinkin ’bout you ★

    Първата ми драма.
    Най-велколепнокрасивоуникалнатааа <33333
    Промени ми начина на живот, промени ми всичкоо < 333
    И на толкова ме научи..
    Най харесах това, че Джан Ди не се отказваше.
    И да я бяха подпалили, щеше да направи всичко възможно да
    изгаси огъня от себе си и да си тръгне с високо вдигната глава.
    А като изгледах последната серия ми стана толковаа гадно...
    Тази дето е писала мангата, да напише за още един сезон де..
    Междудругото мисля, че сериала имаше и Тайландска версия.. Някой да знае откъде мога да си я дръпна? xD

9Boys Before Flowers (BBF) Empty Re: Boys Before Flowers (BBF) Чет Мар 03, 2011 8:09 pm

sunshine.,

sunshine.,
I keep dreaming ’bout you ★
I keep dreaming ’bout you ★

Това е сериала,който се нарежда на първо място и в моята класация.Първата азиатска продукция, която изгледах .. От там, естествено,моя любим персонаж е този на Гу Джун Пьо,изигран от перфектния И Мин Хо .. Просто не знам какво да кажа.. Има ли въобще любител на азиатското кино,който не е гледал този сериал ? А и aandrandom сериалът има тайванска версия, казва се Meteor Garden или Meteor Rain не съм много сигурна .. има я в Ютуб .. главната роля се изпълнява от Барби Ксю .. Boys Before Flowers (BBF) 72137

10Boys Before Flowers (BBF) Empty Re: Boys Before Flowers (BBF) Чет Мар 03, 2011 8:26 pm

Nanna

Nanna
Almighty ♛
Almighty ♛

Това беше първата драма която изгледах. Мм хареса ми,но не бих я гледала повторно,може би защото я нямаше магията на Secret Garden или адските сцени в My Girl или Capital Scandal Boys Before Flowers (BBF) 859388 Но все пак,хареса ми ролята на Джан Ди,Минхо също се справи добре в ролята на надута пуйка Boys Before Flowers (BBF) 312545 Но любимеца ми си остава the mafia son Boys Before Flowers (BBF) 351138

http://www.last.fm/user/SHINeeGirl7

11Boys Before Flowers (BBF) Empty Re: Boys Before Flowers (BBF) Съб Апр 09, 2011 9:49 pm

.Misaki.

.Misaki.
I keep thinkin ’bout you ★
I keep thinkin ’bout you ★

Божеее започвам да се чудя само на мен ли ми харесва повече японската версия Boys Before Flowers (BBF) 699691 Някак си историята за мен не беше развита много добре нещо ми липсваше докато го гледах тоя сериал(корейската версия Boys Before Flowers (BBF) 58197 )

12Boys Before Flowers (BBF) Empty Re: Boys Before Flowers (BBF) Съб Апр 23, 2011 11:28 pm

Dars

Dars
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

досега съм гледала само японската версия, но май ще изгледам и тази.. доколкото разбирам двете не си приличат много, така че най-вероятно това е следващото нещо което ще гледам Boys Before Flowers (BBF) 124908

13Boys Before Flowers (BBF) Empty Re: Boys Before Flowers (BBF) Нед Май 01, 2011 8:18 pm

devour~

devour~
I keep dreaming ’bout you ★
I keep dreaming ’bout you ★

Май на всички това им е първата корейска драма, а? хД
Та да, и на мен ми беше първата и много ми хареса. Има невероятно смешни моменти, които са ме оставяли без дъх, но също и тъжни, които малко или много са ме депресирали (или дори са ме карали да плача, оо, ужас)
Любимец ми е Джун Пьо, естественооо~ :D Не знам, просто е толкова миличък и добричък, макар че в началото беше представен като голям гадняр и т.н.
Иначе.. да, всички герои са толкова красиви, чак се натъжавах като ги гледах. И Джунг е мноого сладък, ох, направо не мога. Ноооо моята вечна любов към Уо Бин никога няма да намалее. Макар че той беше членът на F4 с най-малко... сцени в сериала, беше просто невероятен. Особено като вмъкваше по някоя дума на английски, особено, както каза някой преди мен "YO WASSUP" :D Мдаа~
Щях да пропусна Джи Хо, ама няма. Не знам дали има човек, който може да отрече, че Ким Хюн Джонг е невероятно харизматичен и талантлив. Макар понякога да се взирах в екрана и да му крещях "какви ги дрънкаш, по дяволите?!?!", не мога да отрека, че героят му беше чудесен. Да.
Саундтракът.... Особено песните от първата половина на сериала, много ми харесаха. (все пак имаше SHINee~ . Първият път като ги чух, изкрещях "ШАЙНИИИИИИИИ" толкова силно, че чак и аз се стреснах)
Макар че всеки път като чуех "ALMOST PAAAAARADIIISE" умирах от смях... Като имаше толкова малко песни тоя саундтрак и те просто ги бутаха навсякъде и в един момент започва да ти става смешно като гледаш Джан Ди, която плува и за фон, естествено оная Lucky песента :Д
Мда.
Също така, това беше драмата, която ме накара да се влюбя в Лий Мин Хо. ♥

14Boys Before Flowers (BBF) Empty Re: Boys Before Flowers (BBF) Нед Май 01, 2011 8:36 pm

asia_lover

asia_lover
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

обичам го този сериал , ама не ми е на първо място Boys Before Flowers (BBF) 124908 понякога много ме дразнеше , а понякога много ме радваше Boys Before Flowers (BBF) 573598 има моменти , където са толкова предсказуеми , че не ти е интересно чак толкова много Boys Before Flowers (BBF) 250464 но сериала си го бива Boys Before Flowers (BBF) 25237

15Boys Before Flowers (BBF) Empty Re: Boys Before Flowers (BBF) Нед Май 01, 2011 8:38 pm

asia_lover

asia_lover
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

любимцита са ми гу джун пьо и уо бин Boys Before Flowers (BBF) 68960 Boys Before Flowers (BBF) 752689 Boys Before Flowers (BBF) 437941

16Boys Before Flowers (BBF) Empty Re: Boys Before Flowers (BBF) Пон Май 02, 2011 11:09 am

destructive

destructive
A bell rang ding dong ★
A bell rang ding dong ★

Какво да кажа за ББФ, освен че е просто омагьосващ?!
През цялото време исках да гледам още и още, не можех да се спра. Самата история ме плени много, а като намесим и такива нелегално божествени актьори(особено Ким Хюн Джонг... ) иии... при мен такива неща водят до пристрастяване към даден сериал. :Д :Д
Иначе на моменти ми идеше да взема нещо и да пребия Джан Ди, постъпваше толкова глупаво. Но пък и в това имаше нещо забавно. ;Д
С две думи - драма, любовна история и много хумор са "вплетени" в страхотен и увлекателен сериал. Не му липсваше нищо! <3
О, след като devour~ повдигна темата за Almost Paradise... беше изключително забавно, когато примерно в сцената хората се бият и какво да чуем - АLMOST PARADISE. :Д :Д
Boys Before Flowers (BBF) 437941

17Boys Before Flowers (BBF) Empty Re: Boys Before Flowers (BBF) Чет Май 26, 2011 2:50 pm

werii

avatar
My love is the sun of passion ★
My love is the sun of passion ★

Любимата ми драма Boys Before Flowers (BBF) 68960 Обожавам я! Изгледах я за 2 дни и малко ;д едвам се отлепях от компа О.о Всичко е страхотно ^^ актьорите, сюжета, саундтрака, усмивката на Хьон Джунг Boys Before Flowers (BBF) 124908

18Boys Before Flowers (BBF) Empty Re: Boys Before Flowers (BBF) Вто Юли 26, 2011 1:30 pm

`M.u.s.h.u.t.0`

`M.u.s.h.u.t.0`
My love is the sun of passion ★
My love is the sun of passion ★

Eдна уникална драма! Смяла съм се, плакала съм и всичко. Тази история много повече ми хареса от колкото в японската версия. Всеки епизод ме караше и гризеше от вътре да си пусна следващия. Никога преди не съм се кефила толкова много на драма. Както и актьорите са супер, Мин Хо с тази къдрава коса беше леко странен, но отново показа, че е добър актьор! Ким Бум си е роден за тази роля !! Както и всички други . Boys Before Flowers (BBF) 129392 Boys Before Flowers (BBF) 68960

19Boys Before Flowers (BBF) Empty Re: Boys Before Flowers (BBF) Вто Авг 23, 2011 8:45 pm

vikityoy

vikityoy
I keep dreaming ’bout you ★
I keep dreaming ’bout you ★

Все още не съм изгледала цялата драма, защото я започнах едва днес, но страшно много ми хареса. Това е една от най - добрите драми, която съм гледала. Просто сюжета е уникален, защото най - вълнуващите моменти в живота на човека са вплетени в тази невероятна история. Просто невероятна. Boys Before Flowers (BBF) 68960

20Boys Before Flowers (BBF) Empty Re: Boys Before Flowers (BBF) Нед Сеп 11, 2011 11:51 am

vestema

vestema
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

Това беше първата драма която изгледах..... Така да се каже от нея се зарибих... :Д Любимци са ми Джи Хо и Гу Джун Пьо.... Boys Before Flowers (BBF) 68960 Драмата е уникална и ако има някой който не я е гледал, да сяда и да я почва, няма да остане разочарован :)

21Boys Before Flowers (BBF) Empty Re: Boys Before Flowers (BBF) Пон Окт 03, 2011 8:09 pm

nocolopa

nocolopa
I keep thinkin ’bout you ★
I keep thinkin ’bout you ★

Това е първата драма, която някога съм гледала и успях да я изгледам за 2 дни...да, толкова бях зарибена. И трябва да кажа, че до самия край на сериала ми се искаше да фрасна Гу Джун Пьо с бухалка по лицето Boys Before Flowers (BBF) 595513 а тази неестествено къдрава коса ми бъркаше в здравето Boys Before Flowers (BBF) 896682 не че имам нещо против Ли Минхо, даже много го харесвам но просто ролята, която играеше...абе направо....но иначе много ми хареса Kim Hyun Joong Boys Before Flowers (BBF) 714156 беше страхооотен и още ме е яд че Джан Ди избра онзи надут пуяк Джун Пьо. Иначе като цяло драмата ми хареса, но според мен началото ѝ беше по-добро от края.

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите