SHINee World BG Става на 1 ГОДИНКА!  K1q6o9jpg


Join the forum, it's quick and easy

SHINee World BG Става на 1 ГОДИНКА!  K1q6o9jpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


     Seoul

Април 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Календар Календар

Visitors

free counters

Poll

Победител е...?

SHINee World BG Става на 1 ГОДИНКА!  Vote_lcap15%SHINee World BG Става на 1 ГОДИНКА!  Vote_rcap 15% [ 6 ]
SHINee World BG Става на 1 ГОДИНКА!  Vote_lcap56%SHINee World BG Става на 1 ГОДИНКА!  Vote_rcap 56% [ 22 ]
SHINee World BG Става на 1 ГОДИНКА!  Vote_lcap3%SHINee World BG Става на 1 ГОДИНКА!  Vote_rcap 3% [ 1 ]
SHINee World BG Става на 1 ГОДИНКА!  Vote_lcap13%SHINee World BG Става на 1 ГОДИНКА!  Vote_rcap 13% [ 5 ]
SHINee World BG Става на 1 ГОДИНКА!  Vote_lcap13%SHINee World BG Става на 1 ГОДИНКА!  Vote_rcap 13% [ 5 ]

Общо гласове : 39

Latest topics
» SHINee Shawols Skype ~
SHINee World BG Става на 1 ГОДИНКА!  EmptyНед Окт 22, 2017 6:30 pm by rally___

» Because I met you
SHINee World BG Става на 1 ГОДИНКА!  EmptyПет Мар 27, 2015 8:07 pm by Anny

» 21.
SHINee World BG Става на 1 ГОДИНКА!  EmptyПон Дек 01, 2014 5:55 pm by nasa__

» The color of your love
SHINee World BG Става на 1 ГОДИНКА!  EmptyНед Ное 16, 2014 8:24 pm by lil_sun

» ~♥ Taemin's heart ♥~
SHINee World BG Става на 1 ГОДИНКА!  EmptyПет Окт 10, 2014 2:23 pm by ..TaeminGirl..

» Kaкво мислят Shinee за теб ?
SHINee World BG Става на 1 ГОДИНКА!  EmptyВто Авг 26, 2014 11:01 am by SHINee_JongKey

» Намисли си дума..
SHINee World BG Става на 1 ГОДИНКА!  EmptyВто Авг 26, 2014 10:49 am by SHINee_JongKey

» You..The Music In Me~♫♫
SHINee World BG Става на 1 ГОДИНКА!  EmptyВто Авг 26, 2014 8:55 am by SHINee_JongKey

» The true love
SHINee World BG Става на 1 ГОДИНКА!  EmptyПет Авг 22, 2014 8:45 am by SHINee_JongKey

Music
SHINee World BG Става на 1 ГОДИНКА!  WamFC

You are not connected. Please login or register

SHINee World BG Става на 1 ГОДИНКА!

+7
asia_lover
destructive
nasa__
*'' # ~Gaлz~ # ''..
t.yeah.
lil_sun
Nanna
11 posters

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

Nanna

Nanna
Almighty ♛
Almighty ♛

Знаете ли какво има след 2 дена? Форумът ни става на една годинкаа >o< Като си помисля колко много време мина оттогава,а сякаш беше вчера.И как започнахме от нулата,а до къде стигнахме ^^ Първо искам да благодаря на останалите хора от екипа,които помогнаха за развитието на форума и заедно успяхме да го превърнем в това което е сега! Но не и на второ място искам да благодаря и на всички потребители,които през цялото това време бяха активни,обсъждаха и коментираха с нас,споделяха своите чувства и мисли,разочарования дори и оплаквания за форума (които ни бяха определено от полза) . За мен,вие не сте просто едни потребители регистрирани просто с една попълнена бланка - За мен,вие станахте едно задружно семейство,което за месец накара това място да грейне,точно както момчетата ни греят на сцената.Кажете ми не сме ли едно достойно семейство?Винаги ми се е искало да отпразнувам един такъв рожден ден с всички ви,но разстоянието винаги ми е пречело >< И въпреки че сме на километри разстояние се надявам,всеки един от вас да отбележи по някакъв начин този ден и се надявам на същата дата,другата година,да празнуваме двойно повече хора от колкото сме сега.И искрено се надявам,че този форум ще доживее 2-рата си годинка.
ОТНОВО ЕДНО ОГРОМНО БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ ВИ!ОБИЧАМ ВИ!


SHINee World BG Става на 1 ГОДИНКА!  Thank-you

http://www.last.fm/user/SHINeeGirl7

lil_sun

lil_sun
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Герии ..колко мили думи SHINee World BG Става на 1 ГОДИНКА!  95557И аз те обичам :д!!!Разбира се,че ще доживее! И не само втора,ами и трета и четвърта,ако тряа и 100 SHINee World BG Става на 1 ГОДИНКА!  132400

t.yeah.

t.yeah.
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Тъкмо вчера влязох с мисълта че форума би трябвало да има годишнина HONESTLY~ SHINee World BG Става на 1 ГОДИНКА!  867912
Регистрирана съм, месец след създаването на форума миналата година, и от няколко месеца насам не съм активна, но въпреки това си спомням за хубавото време тук през тези месеци прекарани...
Спомням си, че имахте плеър който пускаше песните на Шайнитата, и най пускаше Replay и Ring Ding Dong, още като влезеш в форума... в началото ме дразнеше, но после като се махна ми беше някакво мъчно xD
Та, както и да е... Форума си е от най-добрите за кпоп групите, за мен... то ми е любимия... нищо не съм влизала, това не ми променя мнението (: ...
Искрено пожелавам да сме и до 2-рата годишнина на форума и да се събираме все повече shawols!
SHINee World BG Става на 1 ГОДИНКА!  459299

https://www.youtube.com/user/Inalcanzablexx

*'' # ~Gaлz~ # ''..

*'' # ~Gaлz~ # ''..
Her whisper is the Lucifer ★
Her whisper is the Lucifer ★

И ние те обичаме сладка Герии !! SHINee World BG Става на 1 ГОДИНКА!  68960 И ние ти благодарим че направи такъв прекрасен форум !! SHINee World BG Става на 1 ГОДИНКА!  752689

Е честитоо ... ооо днес ще кажа на маминцето да ми купи пастичка XDD Да ни е жив и здрав форума SHINee World BG Става на 1 ГОДИНКА!  129392 !! Пожелавам му да се пълни с АКТИВНИ потребители ии да остане така прекрасен !! .. SHINee World BG Става на 1 ГОДИНКА!  124908

Да живее форума !! Да живеем ние !! Да живеят Шайни !! SHINee World BG Става на 1 ГОДИНКА!  264849 FIGHTING !!!!! SHINee World BG Става на 1 ГОДИНКА!  3170761643

nasa__

nasa__
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

HAPPY B-DAY TO UUUUUUS!!!

Лелее, как измина цяла година... SHINee World BG Става на 1 ГОДИНКА!  821780 и как преживяхме всичко около нашите Шайни заедно, като истински фенове..
Успехи, здравословни проблеми, скандали, концерти, японски дебют.. като фенове и потребители на форума посрещнахме всичко с гордо вдигната глава и все още сме си тук, все още гордеещи се с нашите момчета! SHINee World BG Става на 1 ГОДИНКА!  563735

Пожелавам ни още дълги дъъъълги години фенство и още мнооого мнооого потребители във форума! SHINee World BG Става на 1 ГОДИНКА!  129392

Сега отивам да ям сладко в чест на рожденния ден на SHINee World BULGARIA, LOVE YA SHAWOLS!!! SHINee World BG Става на 1 ГОДИНКА!  68960

http://www.last.fm/user/nasa__

destructive

destructive
A bell rang ding dong ★
A bell rang ding dong ★

Макар да не съм от толкова дълго време тук като вас, форумът ми стана един от любимите и ми е много на сърце. Може да не ви познавам добре, но просто ми се струвате толкова мили и дружелюбни, че успявате да заредите деня ми с положителна енергия, за което съм наистина благодарна. Искам да ви убия от прегръдки. <33
Дано форумът празнува още много години заедно с всички страхотни потребители, които подобно на Шайни, са като едно цяло. SHINee World BG Става на 1 ГОДИНКА!  272382 Честита годинка! SHINee World BG Става на 1 ГОДИНКА!  3170761643

asia_lover

asia_lover
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

йееей!! една година SHINee World BG Става на 1 ГОДИНКА!  68960 за една година този форум стана много як и много се промени! SHINee World BG Става на 1 ГОДИНКА!  573598 искам да кажа , че вие всички сте много мили,задружни и се радвам , че ставаме все повече и повече SHINee World BG Става на 1 ГОДИНКА!  196680 SHINee World BG Става на 1 ГОДИНКА!  15286

lil_sun

lil_sun
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Бе аз писах ама викам пак! SHINee World BG Става на 1 ГОДИНКА!  459299
Честита една година! Пожелавам ни да изкараме още много заедно,да бъдем по-задружни и да подкрепяме момчетата! Не мога да повярвам,че скоро и аз правя една година фенка на SHINee! SHINee World BG Става на 1 ГОДИНКА!  418296Времето наистина си лети много бързо..Айде приятно изкарване на празника! SHINee World BG Става на 1 ГОДИНКА!  351138



Последната промяна е направена от lil_sun на Нед Авг 28, 2011 9:38 pm; мнението е било променяно общо 1 път

JoJo

JoJo
A bell rang ding dong ★
A bell rang ding dong ★

Айде и аз да се включа. Честита годинка на форума! Желая на админката, Гери, да се радва на 100х толкова активни потребители и на 1000х греещи на сцената Шайнита, защото ако не бяха те, този форум нямаше вече да е на годинка! Пожелавам и на всички от тук да прекарваме, обсъждаме и да докарваме и зарибяваме още повече хора , че да ни се пълни форумчето SHINee World BG Става на 1 ГОДИНКА!  573598 (Happy B-Day to SHINee BG forum, happy B-day to SHINee BG forum, happy B-day, happy B-day, happy B-day to SHINee BG forum!!)

IxheartxTaemin

IxheartxTaemin
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН SHINee WORLD BULGARIA!!
Пожелавам още толкова члена да се регстрират..Радвам се,че съм част от семейството ^^

gabiloveth

gabiloveth
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Малко в последния момент, но хайде честита една годинка на форума SHINee World BG Става на 1 ГОДИНКА!  573598 . Радвам се, че има толкова много фенове на момчетата и пожелавам да ставаме все повече и повече за нататък SHINee World BG Става на 1 ГОДИНКА!  526115 .
Отново - честита 1-ва година на SHINee World Bulgaria! SHINee World BG Става на 1 ГОДИНКА!  775547

didence

didence
Her whisper is the Lucifer ★
Her whisper is the Lucifer ★

аз колко съм закъсняла.. SHINee World BG Става на 1 ГОДИНКА!  182785
и все пак нека да честитя и тук! SHINee World BG Става на 1 ГОДИНКА!  573598
и много се радвам, че съм тук почти откакто е създаден форума!
SHINee World BG Става на 1 ГОДИНКА!  27499 за което трябва да благодарим на гери! SHINee World BG Става на 1 ГОДИНКА!  351138

http://didence-e-e-e.tumblr.com/

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите