hanazakari no kimitachi e K1q6o9jpg


Join the forum, it's quick and easy

hanazakari no kimitachi e K1q6o9jpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


     Seoul

Април 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Календар Календар

Visitors

free counters

Poll

Победител е...?

hanazakari no kimitachi e Vote_lcap15%hanazakari no kimitachi e Vote_rcap 15% [ 6 ]
hanazakari no kimitachi e Vote_lcap56%hanazakari no kimitachi e Vote_rcap 56% [ 22 ]
hanazakari no kimitachi e Vote_lcap3%hanazakari no kimitachi e Vote_rcap 3% [ 1 ]
hanazakari no kimitachi e Vote_lcap13%hanazakari no kimitachi e Vote_rcap 13% [ 5 ]
hanazakari no kimitachi e Vote_lcap13%hanazakari no kimitachi e Vote_rcap 13% [ 5 ]

Общо гласове : 39

Latest topics
» SHINee Shawols Skype ~
hanazakari no kimitachi e EmptyНед Окт 22, 2017 6:30 pm by rally___

» Because I met you
hanazakari no kimitachi e EmptyПет Мар 27, 2015 8:07 pm by Anny

» 21.
hanazakari no kimitachi e EmptyПон Дек 01, 2014 5:55 pm by nasa__

» The color of your love
hanazakari no kimitachi e EmptyНед Ное 16, 2014 8:24 pm by lil_sun

» ~♥ Taemin's heart ♥~
hanazakari no kimitachi e EmptyПет Окт 10, 2014 2:23 pm by ..TaeminGirl..

» Kaкво мислят Shinee за теб ?
hanazakari no kimitachi e EmptyВто Авг 26, 2014 11:01 am by SHINee_JongKey

» Намисли си дума..
hanazakari no kimitachi e EmptyВто Авг 26, 2014 10:49 am by SHINee_JongKey

» You..The Music In Me~♫♫
hanazakari no kimitachi e EmptyВто Авг 26, 2014 8:55 am by SHINee_JongKey

» The true love
hanazakari no kimitachi e EmptyПет Авг 22, 2014 8:45 am by SHINee_JongKey

Music
hanazakari no kimitachi e WamFC

You are not connected. Please login or register

hanazakari no kimitachi e

+3
xTheUglyTruthx
Nemo.
.Misaki.
7 posters

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

1hanazakari no kimitachi e Empty hanazakari no kimitachi e Сря Сеп 29, 2010 9:53 pm

.Misaki.

.Misaki.
I keep thinkin ’bout you ★
I keep thinkin ’bout you ★

hanazakari no kimitachi e 802698037_2f94e8f8da_z

Име: hanazakari no kimitachi e
Българско заглавие: В разцвета на силите си
Познато още като: Hana Kimi
Правено по: манга
Година: 2007
Държава: Япония
Жанр: Комедия, Романтичен
Продължителност: 12 серий по 45 минути
Период на излъчване: 03 Jul, 2007 - 18 Sep, 2007

Сюжет: Asiya Mizuki симпатично момиче живеещо в Америка поклонничка на красивият и висок Izumi Sano (бивш спортист, зарязал спорта заради травма причинена косвено от Asiya Mizuki). Тя пристига в Япония против волята на родителите си и се записва да учи в едно училище с Izumi Sano. Но, училището е само за момчета, най-красивите момчета в Япония.
Asiya Mizuki трябва да захвърли нежното дамско облекло за строгата мъжка униформа. Освен това трябва да престане да припада при вида на голо мъжко тяло. (взела съм описанието от темата за драмата във форума на сайта Eastern Spirit мисля че е писано от daneto )

В главните роли:
Огури Шун в ролята на Сано Изуми
Икута Тома в ролята на Накатцу Шууичи
Хорикита Маки в ролята на Ашия Мизуки


Линк за сваляне: http://zamunda.net/browse.php?search=hanazakari+no++kimitachi+e&cat=0&incldead=1

Само да кажа, че това ми е най-любимата драма! беше ми първа и не вярвам нещо някога въобще да успее да я измести от първото място което заема в списъка ми xD Обожавам я xD благодарение на нея се запалих по японските , корейските въобще драмите като цяло


hanazakari no kimitachi e 15286

2hanazakari no kimitachi e Empty Re: hanazakari no kimitachi e Пет Окт 01, 2010 4:36 pm

Nemo.

Nemo.
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

Ааа, това един от първите сериали които глеедах. hanazakari no kimitachi e 196680 Страшно си паднах по Тома и Шун докато го гледах~. Много се смях през цялото време...само накря като свършваше ревнах като за свтовноо.. hanazakari no kimitachi e 97395 Има доста познати актьори на едно място, това ми хареса /не че тогава знаех кои са / hanazakari no kimitachi e 736318

https://www.youtube.com/watch?v=8kyG5tTZ1iE

3hanazakari no kimitachi e Empty Re: hanazakari no kimitachi e Вто Окт 05, 2010 8:44 am

xTheUglyTruthx

xTheUglyTruthx
A bell rang ding dong ★
A bell rang ding dong ★

Яяя и това ме връща във времето , когато незнаех що за яко нещо са азиатските драми... С това чудо започна цялата мания. Толкова съм й се радвала на тази драма, гледах като побъркана... Даже се правих на болна, за да мога да я доизгледам. Дам , много познати актиори, не че тогава и аз имах представа кой , кой e... в последствие. Мноого съм се хилила на простотиите им :Д Тогава се зарибих много по Икута Тома и Шун... Даже доста по Шун , докато не изгледах корейска драма и алллл hanazakari no kimitachi e 586671 А Хорикита си ми остава една от любимите японски актриси...



Последната промяна е направена от xTheUglyTruthx на Пон Окт 11, 2010 9:06 pm; мнението е било променяно общо 1 път

4hanazakari no kimitachi e Empty Re: hanazakari no kimitachi e Пон Окт 11, 2010 8:59 pm

*Mickey◊ °

*Mickey◊ °
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Първата ми драмичка hanazakari no kimitachi e 714156 от там започна манията ми по азиатски сериали hanazakari no kimitachi e 726853 отначалото така съм се смяла.....а на края съм плакала като за световно hanazakari no kimitachi e 27476

5hanazakari no kimitachi e Empty Re: hanazakari no kimitachi e Нед Окт 24, 2010 10:29 pm

urawa_reds

urawa_reds
I keep thinkin ’bout you ★
I keep thinkin ’bout you ★

ООоотова ми бе првата драма,а след това почнах Full House,но това е друга тема...Та таз драма беше напрегната,защото пост течеше мисълта че могат да разкрият Ашия че е момиче,но все беше на косъм,хиххихи.И ми хареса мн,макар и аз с главната героиня да казвах на Сано да скача отново,но накрая той се пречупииии.(женска силааа)Та няма да съжалява никой ако почне да я гледа.

http://bgkpopmusicnews.sosblog.com/Aeia-ca-Eiii-oaiiaa-b1.htm

6hanazakari no kimitachi e Empty Re: hanazakari no kimitachi e Пет Апр 22, 2011 6:20 pm

Dars

Dars
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

оо добрите стари времена.. тва беше втората драма, която изгледах!! Единствения ми познат актьор беше Шун и то само защото преди това бях изгледала японската версия на Boys Before Flowers. Мдаа бях тотално влюбена в него.. Както и да е, толкова да съм се смяла на тая драма!! Особено на простотиите на Накацу hanazakari no kimitachi e 312545

7hanazakari no kimitachi e Empty Re: hanazakari no kimitachi e Вто Юли 26, 2011 1:40 pm

`M.u.s.h.u.t.0`

`M.u.s.h.u.t.0`
My love is the sun of passion ★
My love is the sun of passion ★

Ето я и втората ми по любимост драма !! Смях на макс и плач на последния епизод пак на макс :Д Много се забавлявах, и горкото момиче, до края, както се казва, не разбра , че Сано и Накатцу знаят за нея ;д Беше прецакано за Накатцу, защото той остана сам .. пък аз много си го харесвах <3 но ме изкефи и най - накрая целувката между Сано и Ашия <3 ии другия ми любим герой от там е Нанба (май така беше) абе актьора Mizushima Hiro <3 той е супер пич !! :Д

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите