Работен ден K1q6o9jpg


Join the forum, it's quick and easy

Работен ден K1q6o9jpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


     Seoul

Април 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Календар Календар

Visitors

free counters

Poll

Победител е...?

Работен ден Vote_lcap15%Работен ден Vote_rcap 15% [ 6 ]
Работен ден Vote_lcap56%Работен ден Vote_rcap 56% [ 22 ]
Работен ден Vote_lcap3%Работен ден Vote_rcap 3% [ 1 ]
Работен ден Vote_lcap13%Работен ден Vote_rcap 13% [ 5 ]
Работен ден Vote_lcap13%Работен ден Vote_rcap 13% [ 5 ]

Общо гласове : 39

Latest topics
» SHINee Shawols Skype ~
Работен ден EmptyНед Окт 22, 2017 6:30 pm by rally___

» Because I met you
Работен ден EmptyПет Мар 27, 2015 8:07 pm by Anny

» 21.
Работен ден EmptyПон Дек 01, 2014 5:55 pm by nasa__

» The color of your love
Работен ден EmptyНед Ное 16, 2014 8:24 pm by lil_sun

» ~♥ Taemin's heart ♥~
Работен ден EmptyПет Окт 10, 2014 2:23 pm by ..TaeminGirl..

» Kaкво мислят Shinee за теб ?
Работен ден EmptyВто Авг 26, 2014 11:01 am by SHINee_JongKey

» Намисли си дума..
Работен ден EmptyВто Авг 26, 2014 10:49 am by SHINee_JongKey

» You..The Music In Me~♫♫
Работен ден EmptyВто Авг 26, 2014 8:55 am by SHINee_JongKey

» The true love
Работен ден EmptyПет Авг 22, 2014 8:45 am by SHINee_JongKey

Music
Работен ден WamFC

You are not connected. Please login or register

Работен ден

+6
silwii_
Uppie
xTheUglyTruthx
jongminfan
Dob
gabiloveth
10 posters

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

1Работен ден Empty Работен ден Вто Сеп 28, 2010 1:55 am

gabiloveth

gabiloveth
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Работен ден
[Част 1]

- Кий.Кий.Кийй! – виикаше Джонгхюн докато буташе Кий по рамото.
- Пич, какво искаш? Много ми се спи. – каза Кий като се обърна в леглото и погледна към Bling Bling.
- Трябва вече да ставаш. – продължи Джонг. – Трябва да излизаме след малко, а ти още си в леглото.
- Трябва ли? Охх, наистина много съм уморен. Не може ли да поспя още малко? – замоли се Кий.
- Не! Хайде ставай! Дори Темин е станал вече. – каза Джонг и излезе от стаята.

Темин влезе в стаята. Момчето тъкмо беше излязло от банята - бе само по хавлия. Кий се надигна лекичко и се загледа в него. Темин ровеше в един шкаф и си избираше бельо. По едно време се спря и погледна към Кий.
- Хьонг, има ли нещо?
- Не, защо да има нещо? – попита Кий.
- Ами аз се опитвам да се облека, а ти така си се втренчил в мен и това леко ме притеснява. – отговори Темин.
- Темин трябва да ти призная нещо. – изправи се Кий и се приближи към момчето.
- Сега ли? Не може ли поне да се облека? – отвърна той.
Кий се приближи още към него, притисна го до стената и каза притеснено:
- Темини, ...ти и аз..знам, че сме само с две години разлика...
- Хьонг, вече леко започваш да ме плашиш. – каза Темин стреснато.
- Трябва да те питам нещо, но искам да ми отговориш честно. – каза Кий като го гледаше право в очите.
„Ужас, за какво говори Кий хьонг.Охх мразя да се напрягам така рано сутрин. Какво ли му се върти в главата.” – мислеше си Темин.
- Е? Какво ще кажеш? – каза Кий.
„Олеле, дори и не чух за какво говори той. Ок! Просто ще измисля нещо.” – продължи да си мисли Темин.
- Темини, слушаш ли ме? – попита леко ядосано Кий.
- Аа, да, хьонг. По този въпрос. Ами нали знаеш, че ти ...и аз сме много различни..Все пак имаме две години разлика...Не знам...Охх наистина не знам. – мъчеше се да измисли някакъв отговор Темин.
- Пич, знам това, но просто като те гледам и направо не издържам. Аз скоро навършших 20 и наистина се депресирам, като виждам ти колко си млад, а аз .... – говореше Кий като седна на леглото.
- Моля? – попита очудено Темин.
- Няма какво да овърташ. Кажи ми! Аз стар ли съм? – попита Кий като погледна към момчето.
- Хьонг, не. Не си стар ..просто.. – не знаеше какво да каже той.
- Усещам го Темин. С всеки изминал ден го усещам.Вече не мога да ставам навреме, станал съм по-бавен – остарявам. – каза притеснено Кий.
- Какво? – още не схващаше Темин.
- Пич, от десет минути ти приказвам. Не ме ли слушаш. Чувствам се стар. Какво да правя?– попита Кий.
- Аа това ли било? – каза спокойно Темин.
- Как така „това ли било”? Ти какво, да не си мислиш, че ти се обяснявам в любов? – каза подхилквайки се Кий.
- Ами... – погледна към земята Темин.
- Ооо човече, ама ти наистина си го помисли. – хилеше се Кий. – Това е защото не слушаш хората докато ти говорят. Вземи се стегни малко и не витай толкова много в облаците! Разбра ли? – попита с усмивка Кий.
- Разбрах, хьонг. – отвърна Темин. – А сега може ли да излезеш, за да се облека?
- Става. А аз отивам до банята, че трябва вече да се оправям.
Кий отвори вратата, а Темин го спря и каза:
- Хьонг, спокойно. Не си стар. Добре си си. – каза той и му намигна. – Просто, когато ти идват такива мисли погледни към Оню хьонг.
- Ха. Прав си! Хайде до после. – отвърна щастливо Кий и излезе от стаята.

Кий излезе и затвори вратата, когато се обърна и видя Минхо пред себе си.
- Ааа!! - изкрещя Кий.
- Хьонг, сериозно това не беше нарочно. – каза хилейки се Минхо.
- Така ли? Ааа значи всяка сутрин, когато ме плашиш е без да искаш? – попита леко ядосано Кий.
- Нее. Само сега е случайно, но както и да е. – говореше Минхо, като изведнъж стана много сериозен, но и едновременно с това изглеждаше и малко притеснен. – Снощи нали бяхме на купон...и такова... ами..
- И какво? Какво си направил пак? – каза Кий.
- Аз? Аз нищо не съм направил, но рано сутринта като станах и отидох да проверя... - Оню хьонг го нямаше.
- Моля? Как така го нямаше? – попита учудено Кий. – Сигурно нещо се бъркаш.
- Хьонг, сериозен съм. Наистина не знам какво е станало. Попринцип той остава до по-късно, но винаги се прибира. А сега..
- Пич, успокой се! – каза усмихнато Кий. – Може да е излязъл рано, да купи нещо за ядене.
- Дано, но аз ще му звънна за всеки случай. – отговори Минхо и си влезе в стаята.

Кий продължи по коридора и влезе в банята.
- Ааа, какво правиш? – попита уплашено Джонгхюн, който се оказа под душа.
- Пич, съжалявам. Не знаех, че си тук. – каза притеснено Кий, като се обърна с гръб към него.
- Като ти казах да ставаш и да се оправяш, нямах предвид да ми прекъсваш сутрешния душ. – развика се малко засрамено Bling Blibg.
- Ок. Излизам, но да знаеш, че и аз искам да се изкъпя после. – отговори Кий и излезе от банята.

Кий нямаше избор и влезе в кухнята. Отиде до хладилника и извади млякото. Наля си една чаша и усили звука на радиото. В стаята зазвуча новата песен на Secret “Madonna”.

Оню отвори бавно очите си и видя нещо, което не очакваше – себе си.Той се изплаши – на тавана имаше огромно огледало.
„Какво е това? Откога имаме огледало на тавана? „ помисли си лидерът, като бавно се надигна и забеляза, че изобщо не си е в къщи.
Оню се поразбуди и започна лекичко да се приитеснява.Той не знаеше какво става.
„Ок! Ясно е, че не съм си в нас. Сигурно има логично обяснение. Да видя сега.Снощи бяхме на клуб, забавлязахме си се, пийнах малко, после ....събуждам се тук. Кофти работа” мислеше си момчето .
„Хмм, просто ще стана и ще видя какво става.” усмихна се Оню.
Той тръгна да се изправя от леглото, когато забяляза, че е само по бельо.
„Ужас! Такаа.. да виидим.Ще е трудно да ида да видя какво става, ако съм само по гащи....” си мислеше спокойно, но в следващият момент извика: „Ооо по дяволите, аз съм само го гащи!! ...Аайй и защо ме боли така гърбът!?”
Оню се бе замислил, когато изведнъж женски глас прекъсна мисълта му:
- Ейй, сънливко, няма ли да ставаш?
Оню погледна към вратата и се ококори. Там стоеше младо момиче.То бе много красиво – нисичка, с много хубава, катранено черна коса до раменете.

2Работен ден Empty Re: Работен ден Вто Сеп 28, 2010 5:15 am

Dob

Dob
All-knowing ♚
All-knowing ♚

Фенка на Secret- Madonna!!!! И аз я харесвам!!!
- Ами... – погледна към земята Темин.- малко намирисва ей тука таз работа ама ще се види с глава две! Работен ден 325861
Горкият Оню се другаде се събужда един път не спа у тях! Работен ден 119963
Плийз бринг чаптър тууу!

http://vbox7.com/user:k_pop

3Работен ден Empty Re: Работен ден Вто Сеп 28, 2010 7:22 am

jongminfan

jongminfan
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

много е яка историйката Работен ден 10044 кой знае какво е правил оню Работен ден 432746

http://smiley92.tumblr.com/

4Работен ден Empty Re: Работен ден Вто Сеп 28, 2010 8:52 am

xTheUglyTruthx

xTheUglyTruthx
A bell rang ding dong ★
A bell rang ding dong ★

Ауу невинния Темин с това подсъзнание хД :Д Да видим какви ги е свършил Оню ахах ще чакам втора част , че ми стана така доста интересно... Работен ден 953

5Работен ден Empty Re: Работен ден Вто Сеп 28, 2010 2:26 pm

Uppie

Uppie
My love is the sun of passion ★
My love is the sun of passion ★

- Усещам го Темин. С всеки изминал ден го усещам.Вече не мога да ставам навреме, станал съм по-бавен – остарявам. – каза притеснено Кий. Работен ден 951866 Работен ден 951866 Работен ден 951866

Горкия Key "станал съм по-бавен" вика Работен ден 951866
Хахаха още един як фик!!!! Работен ден 726853
Както каза Kim Dobee чакаме чаптър туу Работен ден 23895

6Работен ден Empty Re: Работен ден Чет Сеп 30, 2010 1:12 am

gabiloveth

gabiloveth
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

[Част 2]

- Хорааа! Елате тук бързо. – викаше Минхо.
„Какво по дяволите става. Ето още напрежение. Не може ли поне една сутрин да мине спокойно.” – мислеше си Темин като излезе от стаята си и се запъти към тази на Минхо.
„Охх, какво се е развикал пък сега. Само дето прекъсна готината песен” измрънка Кий, след което и той се отправи към стаята на Минхо.

Темин и Кий влязоха в стаята при Минхо и седнаха на леглото.
- Хора, Оню е на телефона. – каза притеснен Минхо.
- Пусни на високоговорител.. и по-бързо! – даваше му зор Кий.
- Момчета, няма да повярвате какво стана? – говореше тихичко Оню.
- Пич, къде се загуби? – попита Кий.
- Знаех си, че нещо е станало! – развика се Минхо. – Къде си сега?
- И защо шепнеш? – попита и Темин.
- Като го знам сигурно даже и не знае къде е. – подхилкваше се Кий.
- Ейй, да си имаме уважението. Знам много добре къде съм. Аз съм в ...една баня. – каза Оню.
- Супер! А къде е тази баня? – попита притеснен Минхо.
- Значи ето тук вече е проблема. Тази сутрин се събудих на друго място. – отговори лидерът.
- Къде по-точно? Ще дойдем да те вземем.Само кажи! – каза Минхо.
- Момчета всъщност аз ще се прибера с такси. Искам от вас само да расейвате мениджъра, за да не разбере, че ме няма, а аз като се прибера ще ви разкажа всичко. – помоли Оню.
- Ок. Разчитай на нас. – казаха в един глас момчетата.
Минхо затвори телефона и стана от леглото. В този момент в стаята влезе Джонгхюн и каза:
- Интересно, да няма събрание тук? Можехте поне да ме изчакате.
- Оню го няма. Всъщност тъкмо говорихме с него и той ни помоли да го прикрием пред мениджъра, пък после щял да ни разкаже. – каза Минхо.
- Ха. Май му е излязъл късмета снощи, а? – хилеше се Bling Bling.
- Как така? – попита Темин.
- Ами „как така” ? Просто снощи е имало.... – говореше Джонг, но бе прекъснат от Кий:
- Темини, отиди отвори вратата! Звъни се.
- Моля? Аз не чух нищо!? – отговори Темин.
- Казах, че се звъни! Върви отвори! – викна Кий.
- Ок. Не е нужно да ми викаш. – нацупи се Темин и излезе от стаята.
- Пич, какво ти става? Още е малък за такива неща. – каза Кий като погледна към Джонг.
- Малък? Я стига! – хилеше се Минхо. – Ако Темин е малък това значи, че аз съм ...хм..още бебе!?
- Хора, не се карайте.Сега има по-важни неща. – прекъсна ги Bling Bling. – Сега важното е, че трябва да видим какво ще правим с мениджъра, а и също, че Оню снощи е... както и да е. – и продължи да се хили Джонгхюн.
- Ок. Излизаме сега. Да се държим нормално. Мениджърът излезе замалко. Просто като се върне ще го държим настрана от стаята на Оню и всичко ще е супер. – започна да раздава задачи Кий.
Темин влезе в стаята, погледна към Кий и каза:
- Хьонг, иди се прегледай! Изобщо никой не звънеше. Само дето се разкарвах за нищо. – нацупи се Темин.
- Темини, искам от теб, когато мениджърът се върне да го разсейваш. Разбра ли? – каза Кий.
- Оо не, защо аз? – попита намусено момчето.
- Защото ...Темини, ти.... си много отговорен. Просто това е работа само за теб. – отвърна Кий.
- Аз? Отговорен!? Я стига! Кажи едно отговорно нещо, което съм направил наскоро? – попита Кий.
- Ок, де. Виж сега. Просто ако иде Минхо – веднага ще се издаде, защото е много загрижен, а Джонг – ужас, ако иде той ще се счупи от смях само като си помисли за Оню. – обясни Кий.
- Хьонг, ами ти? – попита Темин. – Не може ли ти да го расейваш?
- Аз? Аааа не. Аз сега отивам в банята. Така, че ....успех. – каза усмихнато Кий и излезе от стаята и влезе банята.
Темин и Минхо се спогледаха, а Джонгхюн се обличаше, като едновременно с това се подхилкваше, при мислите му за Оню.

- Момчета, къде сте? Хайде съберете се в кухнята! – викаше мениджърът им.
- По дяволите! Точно сега ли? – оплакваше се Темин..... но изведнъж му хрумна идея.

Момчето излезе от стаята, врътна ключалката на бяната и се затича към кухнята.

- Здравей! Защо си само ти? – попита мъжът.
- Ааа, това ли? Минхо и Джонг са си в стаята и се оправят, а пък Оню и Кий са в банята.
- Ахам, ясно. Няма да ги чакам. Ще се похваля първо на теб – след малко имам среща. – каза щастливо мениджъра.
- А? Среща? – попита Темин.
- Да. Ще излизам с една стара приятелка и си мислех.... – говореше щастливо той.
- Оо ,това е супер. Върви! Няма какво да мислиш. Забавлявай се! – опитваше се да го изкара от апартамента Темин.
- Но другите какво ще кажат!? Не мога да ви оставя така. – каза мъжът притеснен.
- Спокойно, днес нямаме никакви снимки.Само отиваме до SM за малко тренировки и после ще се приберем. – каза ухилено Темин.
- Наистина? Това е много мило, Темин. Просто много съм щастлив, толкова искам да излезе нещо с тази жена, аз просто не знам как го кажа. – изливаше си душата той.
- Ааамии просто не го казвай. Виж, просто върви! Не я оставяй да те чака. – каза Темин и го избута до вратата.
- Но има още час и нещо до срещата. – отвърна мениджърът.
- Е, нали знаеш – по-добре рано, отколкото късно. – каза Темин.
- Не беше ли „По добре късно, отколкото никога” ?
- Нее, не мисля. А сега чао! – каза усмихнато Темин и затвори вратата.

7Работен ден Empty Re: Работен ден Чет Сеп 30, 2010 7:31 am

silwii_

silwii_
A bell rang ding dong ★
A bell rang ding dong ★

хахахаха как го изрита от апартамента горкия мениджър Работен ден 792227 Работен ден 778320

8Работен ден Empty Re: Работен ден Чет Сеп 30, 2010 9:28 pm

jongminfan

jongminfan
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

- Пич, какво ти става? Още е малък за такива неща. – каза Кий като погледна към Джонг.
- Малък? Я стига! – хилеше се Минхо. – Ако Темин е малък това значи, че аз съм ...хм..още бебе!?
key както винаги се прави на грижовната майка Работен ден 119963 taemin как изрита мениджера от апартамента Работен ден 951866 супер е фика Работен ден 15286

http://smiley92.tumblr.com/

9Работен ден Empty Re: Работен ден Пет Окт 01, 2010 12:35 am

gabiloveth

gabiloveth
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

[Част 3]

- Пичове, какво става с вратата? Защо не иска а се отвори. – викаше Кий като блъскаше по вратата на банята.
Темин излезе от кухнята и отиде да отлючи вратата на банята.
- Ей, ти ли заключи? – викна ядосано Кий.
- Хьонг, задължен си ми. – отговори усихнато Темин.
- Не мисля, че трябва да съм ти длъжен за нещо такова. – продължи Кий.
- Нее, не за това. Разкарах мениджъра. – развика се момчето.
- Яя, сериозно? – попитаха Минхо и Джонгхюн, които тъкмо излизаха от стаята си.
- Дам, а сега .. не ме търсете поне две седмици за услуги, ясно? Както казах мразя да мисля толкова сутрин. – каза Темин и си влезе в стаята.
Кий го последва, а Минхо и Джонгхюн отидоха в кухнята.

Минхо си направи мюсли, а Джонг се беше залепил за радиото.Много се кефеше – тъкмо бяха пуснали най-новата песен на miss A „Breathe”. Песента свърши, а Джонгхюн се беше замислил. Тогава изведнъж се обърна към Минхо и каза:
- Минхо, да те питам.. ти не завиждаш ли поне малко на Оню.
- Да му завиждам? – почуди се Минхо. – Не, защо питаш?
В стаята влязоха Темин, който си оправяше слушалките на телефона, и Кий, който си разресваше косата.
- Какво си гукате вие двамата, а? – попита Кий.
- Хьонг тъкмо ме попита дали завиждам на Оню. – отговори Минхо.
- Оо пак ли с това. – разсмя се Кий. – Хьонг, я порасни.
- Аз лично много му се кефя, че пее толкова хубаво. – обади се Темин.
- Пич, той не говори за това. – отвърна Кий.
- Тогава за какво? – попита Темин.
- Ами не знам. В такива моменти като този.. – продължи Bling Blibg. -.. ми се иска да съм на негово място.
- И защо? – сега пък попита Минхо.
- Ам не знам. Може би защото сега аз съм тук и си приказвам с вас, а пък Оню хьонг е кой знае с кого и прави.. – но тук го прекъсна Кий:
- Пич, какво правиш?.. Темини, отиди и отвори вратата...
- Да ,знам – звъни се. – каза намусено Темин, но преди да излезе от кухнята се обърна към Кий и каза: „Хьонг, вече съм на 18. Милсиш, че не знам за какво говорите ли?"
- Вратата Темини! – викна Кий, а Темин излезе. – Пич, престани да му пълниш главата с глупости. Преди малко нали те предупредих.
- Добре де. – отговори хилейки се Джонгхюн.
- Момчета, Оню си дойде! – викаше Темин като тичаше и дърпаше лидера за ръката.
Оню седна с гръб към вратата, а другите четирима се наредиха пред него и започнаха да го разпитват какво е станало.Оню си пое дълбоко въздух и започна да разказва случилото се предната вечер.

10Работен ден Empty Re: Работен ден Пет Окт 01, 2010 6:57 am

jongminfan

jongminfan
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

супер глава Работен ден 15286 кей пак се кара на jjong Работен ден 951866 какво ли толкоз е правил onew Работен ден 935510

http://smiley92.tumblr.com/

11Работен ден Empty Re: Работен ден Съб Окт 02, 2010 11:26 am

gabiloveth

gabiloveth
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

[Част 4]

- Значи аз не помня много...даже почти нищо.. – започна да разказва Оню. – ..та снощи след като си тръгнахте от клуба - аз останах. Но изглежда, че съм прекалил с алкохола и някак си съм излязъл от клуба и съм започнал да бродя по улиците....
- Ужас, иначе как си? Да не се е случило нещо? – попита разтревожено Кий. – Хьонг, ако знаех, че това се е случило нямаше да се шегувам преди малко по телефона.
- Още не съм довършил. – каза Оню, като погледна към Кий.
- Ааа, ок. И какво стана после? – попита Кий.
- Ами не помня много добре, но докато се разкарвах по улиците видях едно момиче... – но Оню бе прекъснат от Джонгхюн:
- Ооо..– хилеше се той и погледна към Кий. – Май се оказах прав! А?
- Пич, остави го да довърши де! – каза Кий и отново всички погледнаха лидера.
- Останалото ми го разказа момичето, в чийто дом се събудих... – и отново бе прекъснат, но този път от Кий, който погледна към Джонгхюн и каза:
- Пич, да не си посмял да кажеш нещо! Първо нека да се доизкаже.
Bling Bling го погледна нацупено, но след това върна погледна си отново на лидера.
- Та тя ми каза, че снощи са я нападнали, а аз изведнъж съм се появил и съм я спасил. Онези били ме ударили с някаква бутилка в гърба. – каза Оню.
- И после какво стана? – попита Кий.
- После се събудих в нейния апартамент. Първоначално се притесних малко, защото бях само по бельо. Но тя дойде и ми разказа какво е станало и затова колко ми е благодарна, че я спасих. Всъщност се оказа, че е медицинска сестра и ми е превързала раната. – отговори Оню.
- Хьонг, извинявай, но мисля, че не трябва да вярваш толкова на това момиче. – каза Минхо.
- Хмм, значи ми казваш, че си бил пиян и това, което ни раказа току що ти го е казала тя и плюс това си бил в нейния апартамент по бельо? – попита Джонг. После на лицето му бавно започна да се появява една такава усмивка, която едва ли не казва „ Да бе да! И очакваш да се вържем?”
- Хьонг, съгласен съм с Минхо. Кажи поне една причина да й вярваш! – каза Темин.
- Ами факта, че на половината си гръб имам огромна превръзка, под която имам рана достатъчно доказателство ли е? – каза Оню .
- Мисля, че има право. – говореше Кий. – Щом така казваш – ок. А сега трябва да се оправяме за SM. Да идем да потренираме още малко “Hello” , че Music Bank ни очаква.
- Поне ти ме подкрепяш. – каза щастливо лидера. – А сега отивам да се изкъпя. – и Оню излезе.
- Хьонг, ти наистина ли му вярваш? – попита очудено Джонг.
- Пич, ти фред ли си. Просто исках да приключим по-бързо с тая тема, че да излизаме най-сетне. – отвърна хилейки се Кий.
„Уауу, ако това е вярно Оню хьонг е бил страхотен снощи. Като супергерой. Аа това ми даде една чудесна идея – ще си облека тениската на Superman.” Мислеше си Темин и отиде до стаята си да се преоблече.
Tемин излезе от стаята си и се запъти към входната врата. Той тръгна първи, като мина покрай Джонг и Кий, които излизаха от стаята си.
- Пич, той пак я носи тая тениска. – шепнеше Кий на Bling Bling.
- Спокойно де. Ще ни издадеш. – побутна го Джонгхюн.
- Да, но просто след това, което се случи преди време, направо ме е срам да погледна Темин в очите. – каза притеснено Кий.
- Успокой се вече. Пък и не бяхме виновни ние, а Оню. – намигна му Джонг.
SHINee излязоха от апартамента си и се качиха в буса. След не много време стигнаха SM Ent. . Тъкмо бяха влезли, когато срещнаха Донгхе и Ънхюк пред асансьорите. Минхо се спря да си побъбри с тях. Оговориха се след 2 часа да се срещнат в сладкарницата и да похапнат пастички. Момчетата от SHINee отидоха в една голяма зала, пълна с огледала, и започнаха да упражняват танца на новата си песен. Така бе 2 часа. Към края вече Оню не издържа и се размрънка:
- Хора нека спрем малко да си починем. Страшно ме боли гърбът, пък и съм гладен.
- Яя кое време е станало. Момчета аз отлитам. Имам среща в сладкарницата долу на първия етаж. Ако има нещо ме търсете там.Ок? – попита Минхо.
- Ок! – викнаха останалите, а момчето се запъти към асансьорите.
- Темини, хайде с мен. – викна ледерът.
- Хьонг, не ми казвай, че ще се разкарваме някъде надалече!? – замрънка момчето.
- Не е далеч, пък и ти трябва още малко движение. Хайде само на няколко пресечки оттук е. – замоли му се Оню.
- Писна ми от твоето пилешко. – направи муцунка Темин.
- Но ще дойдеш, нали? – захили се пак лидера.
- Само защото и на мен ми се яде, а не заради теб, ясно? – каза момчето и се запъти към вратата.
- Момчета, ние ще ходим да си купим пиле на грил. Вие искате ли? – обърна се Оню към Кий и Джонгхюн.
- Ааа не, ние ще идем да си купим нещо сладко. – отвърна Кий и погледна към Джонг.
- Понички? – каза Bling Bling.
- Направо ми четеш мислите, пич. – отговори Кий и двамата излязоха.

12Работен ден Empty Re: Работен ден Пон Окт 04, 2010 6:38 am

gabiloveth

gabiloveth
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

[Част 5]

Минхо влезе през вратата на сладкарницата, огледа се малко, но после най-накрая видя Хюк, Донгхе, Тюк и Шиндонг. Момчетата бяха седнали на една маса отдясно на вратата. Момчето се приближи към компанията от Super Junior и каза възмутено.
- Вече сте почнали? Можехте да ме изчакате.
- Ето те, най-сетне. – отвърна Донгхе.
- Пич, виждаш ли това?... Това е сладко, а ти искаш да те чакаме. – каза хилейки се Шиндонг.
- Шиндонг е прав! – допълни Тюк, докато обираше с вилицата си остатъците от парчето плодова торта, което допреди 3 мин беше в чинията му.
- Добре, добре. И аз ще дойда ей сегичка. – отвърна Минхо. Той остави нещата си на стола и се запъти към щанда, за да си избере някаква пастичка.

В това време Кий и Джонгхюн се бяха отправили към една будка за понички. Докато вървяха Bling Bling се спря да си оправи обувката, а Кий се загледа в магазина, пред който се бяха озовали.
- Пич, това не е ли Кюхюн? – попита Кий.
- Кой? - надигна главата си Джонг и погледна през стъклото. – Аа Кю! Че той какво прави в Game Club!?
- Aa не. Първо отиваме за понички, а след това ще се върнем тук, за да го разберем. – говореше Кий, като гледаше към Джонгхюн.
- Ок. Хайде да вървим. То и без това останаха само 2 пресечки. - отвърна Джонг. Двете момчета продължиха по улицата.

По същото време, докато трима от SHINee бяха избрали сладкото, двама от тях не се отказаха и продължаваха да вървят към целта си – пиле на грил. Темин и Оню си вървяха бавно с големи усмивки на лицата.
- Хьонг, какво ли става там? – и Темин посочи голямата тълпа събрала се от другата страна на улицата.
- Хмм, не знам...но това не ми харесва. Много съм гладен и ако трябва да чакам всичките тези хора да си вземат пиле....направо не ми се мисли. – отговори разтревожено Оню.
Двете момчета пресякоха улицата и едвам едвам минаха през купчината от хора.
- Извинете, какво става тук? Да няма намаление? – попита Оню един случаен човек.
- Ехх, вие младите. Вечно за това мислите. – говореше старецът. – Не виждате ли, че магазинчето вече го няма. Оказало се, че гръмнал.
- Моля? Как така е гръмнал? – попита учудено Оню, като погледна към мястото.
Оню не вярваше на очите си. Само стоеше и гледаше. Темин отиде да провери какво става. След няколко минути се върна и каза:
- Хьонг, отидох и попитах един полицай какво е станало, той ми обясни всичко. Оказало се, че бутилката с газта се е натоварила повечко и е гръмнала.
Очите на лидера се насълзиха. Той седна на земята и започна да плаче.Темин се притесни малко, защото така определено ще привлекат внимание и клекна до него, за да го успокои.
- Хьонг, няма проблеми. Не е нужно да плачеш – всички са добре. Всъщност жената, която е продавала вътре се е усетила навреме и е излязла преди да гръмне.
- Всички са добре? Всички са добре? Темини, чуваш ли се какво говориш? Виж колко много материал е изгорял. Всичката тази храна. – викаше Оню през сълзи на очите, като посочи отново мястото. – Горките пиленца!
- Хьонг, мисля, че са били умрели преди това. – отбеляза Темин.
- Охх, не мога да стоя тук повече. Хайде да си ходим вече. Не издържам. – каза Оню и задърпа Темин обратно към SM.

В друга част на града, доволни и щастливи, Кий и Джонгхюн също се връщаха към SM. Те вървяха бавничко и спокойно с по една поничка в ръце.
- Ейй, пич, щяхме да ходим да видим Кю. – каза Кий като подутна Джонг по рамото.
- Аа вярно, добре че се сети. – говореше Bling Bling. – Тъкмо сме до клуба. Той дали е още вътре?
Двете момчета влязоха. Както и очакваха никой не ги забеляза, защото всеки се беше загледал в някаква игра, както и Кю, който все още беше там.
- Пич, какво правиш тук? У вас нямаш ли си компютър, че си се домъкнал тук? – попита Кий, като го тупна по рамото.
Кю се обърна и вид я двете момчета да стоят до него.
- Аа вие! Какво правите тук? – изненада се той.
- Ние те попитахме първи. – хилеше се Джонгхюн.
- Играя WoW. – отговори Кюхюн.
- Че защо играеш тук? – попита отново Кий.
- Охх, бях започнал да играя в нас, но благодарение на Хийчул се наложи да се преместя тук.
- Чул? Какво е направил пак тая шматка? – попита Bling Bling като продължаваше да се хили.
- Оф...значи историята е следната: Ставам аз сутринта и почвам да цъкам WoW. Играех си аз най-спокойно около три часа, когато изведнъж идва Хийчул и почва да ме пита някакви неща. – започна да разказва Кю, но дори не поглеждаше към двете момчета, а продължи играта си. – Та идва той и почва да ми се разкарва по гащи. Аз му виках 100 пъти да престане с това, но той продължи.
- И с каква цел? – обади се Кий.
- Тъй като от групата всички знаят, че аз много харесвам женски крака и Хийчул дойде да ме пита дали неговите изглеждали добре. Аз му казах „Да”, че да ме остави намира, но той продължи с глупостите. Започна да ми се оплаква, че нали в Super Show 3 беше Lady Hee Hee и получил няколко лоши коментара и.... бла-бла-бла....Така, че се наложи да дойда тук. Горкия Сънгмин - аз се измъкнах, но той остана с Хийчул. Искате ли да поиграете и вие? – каза Кю.
- Пич, хайде да поиграем и ние малко, пък после ще се върнем при останалите. – Кий побутна Джонг и се намести на компютъра до Кю.
Bling Bling се съгласи и двете момчета седнаха и започнаха да играят.



Последната промяна е направена от gabiloveth на Пон Сеп 26, 2011 12:39 am; мнението е било променяно общо 1 път

13Работен ден Empty Re: Работен ден Пон Окт 04, 2010 7:04 am

Nanna

Nanna
Almighty ♛
Almighty ♛

- Всички са добре? Всички са добре? Темини, чуваш ли се какво говориш? Виж колко много материал е изгорял. Всичката тази храна. – викаше Оню през сълзи на очите, като посочи отново мястото. – Горките пиленца!

Работен ден 778320 Работен ден 778320

http://www.last.fm/user/SHINeeGirl7

14Работен ден Empty Re: Работен ден Пон Окт 04, 2010 8:21 am

jongminfan

jongminfan
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

оню само за храната мисли Работен ден 951866

http://smiley92.tumblr.com/

15Работен ден Empty Re: Работен ден Пон Окт 04, 2010 8:33 pm

gabiloveth

gabiloveth
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

[Част 6]

Темин и Оню се бяха върнали в SM и отидоха направо в сладкарницата, за да проверят дали Минхо и останалите са още там. Момчетата наистина все още седяха там и ядяха всякакви сладки неща. Двете момчета седнаха при останалите– Минхо, Хюк, Тюк, Шиндонг, Донгхе и Сънгмин.
- Ейй, какво му е на Оню. – викна Донгхе.
- Кофти сутрин просто. – говореше Темин. – Нека кажем само, че не успя да си купи пиле.
- Какво? Наистина? Пич това е ужасно. Наистина, съчуствам ти. – викна Тюк, като стана от мястото си и отиде и прегърна Оню. – Да ти кажа наистина имам малко лоши спомени от пилешко, все пак последни път лежах в болница, – и погледна към Темин. - но наистина това, което е станало е кофти.
- Я, двамата лидери се прегръщат. Толкова мило, нали, хора? – каза гледайки ги и усмихвайки се Сънгмин.
Минхо, Донгхе и Хюк се бяха заговорили нещо за Let`s Go Dream Team и изобщо нито чуха, нито видяха какво става. Шиндонг каза:
- Да, наистина. Много готино. Аз ще отида да се чуя с Нари. – и тръгна да става от масата.
- С кого? – попита Темин.
- С приятелката ми. – отговори Шиндонг и излезе от сладкарницата.
- Не знам за вас, но на мен ми писна от такива неща. Първо мениджъра сутринта, а сега тези двамата. Отивам да взема нещо за ядене. – каза Темин и стана от масата.
Темин отиде и взе 2 парчета плодова торта и 2 коли (за него и Оню). На момчето му бе трудно да носи всичко и малко преди да стигне до масата се подхлъзна и изпусна всичко. Кофтито беше това, че точно в този момент влизаха f(x), а всичко, което носеше Темин се пльосна върху Виктория. Момичето не знаеше какво става. Луна и Съли започнаха да се смеят, а Кристал отиде до лидерката, за да я поуспокои. Виктория се разплака и се чудеше какво да прави. Ийтюк, който видя цялата ситуация, се изправи и викна „БОЙ С ХРАНА!!”. Всички в сладкарницата започнаха да хвърлят каквото намерят. За 2 минути всичко заприлича на Страната на чудесата – навсякаде беше покрито с най-различни видове торти, по стените се виждаха петна от кола, фанта и всякакви други напитки, а по пода имаше толкова много сметана, че когато охраната влезе да види какво става се подхъзна и падна.
Всички спряха всякаква дейност, строени в една редица в сладкарницата. През вратата влезе Лий Су Ман и направо не повярва какво виждат очите му. Той започна да вика:
- Вие добре ли сте бе, хора. Тук да не ви е цирк. Вие двамата! – посочи Тюк и Оню.- Какви лидери сте? Може ли такова нещо? Къде са мениджърите ви?
- Ам, нашият е на среща. – отвърна Оню като не смееше да го погледне в очите.
- Какво среща!? Ок, щом е на среща с някоя фирма ще го повикам по-късно... – но бе прекъснат от Оню:
- Всъщност е на среща с една жена, много спрециална за него жена.
- Оо колко мило.... . ИЗВИКАЙТЕ ГО! – викна отново. – Ами вашият?
- Нашият играе голф със съпругата си. Днес му е почивен ден. – отговори Ийтюк.
- Играе голф!? Аз ще започна да играя голф с вас, ако веднага не ми го доведете! – рече Лий Су Ман, като погледна и към Виктория.
- Ами наш... – но тя не успя да довърши, защото мъжът я прекъсна:
- ИЗВИКАЙТЕ ГО! А сега вървете се приведето в нормален вид. – и мъжът излезе.
След няколко секунди влезе Шиндонг и стоеше като гръмнат. Отиде до Ийтюк и каза:
- Хьонг, какво е станало тук. Като видях Лий Су Ман с каква физиономия излезе оттук направо ме беше страх да го поздравя.
- Имаше бой с храна, но май излезе извън контрол. – каза Ийтюк като го потупа по рамото.
- Оо по дяволите! Винаги изпускам най-хубавото. – възкликна Шиндонг.
SHINee и Super Junior стояха до вратата, когато покрай тях минаха f(x). Виктория изгледа много лошо Темин и излезе от вратата, а след нея бяха и останалите.
- Уауу, какъв поглед ми хвърли само. Направо ме побиха тръпки. – каза Темин тихичко, но Тюк го чу.
- Ейй, пич, тя е жена. Спокойно, още колко такива погледи ще ти хвърлят. – каза лидера и му намигна.
Ийтюк се обърна и Сънгмин го стресна малко, защото беше точно пред него.
- Хьонг, ако знаех, че ще стане така, щях да си остана вкъщи и да слушам Хийчул как ми говори за краката си.
- Ех, защо няма такива игри и в Dream Team! – каза смеейки се Хюк.
- Хьонг, прав си. Щеше да е супер яко. – отвърна Минхо.
- Прави сте! – хилеше се и Донгхе.
Всички от Super Junior излязоха. Темин погледна към Оню и каза:
- Е, хьонг, поне не се сети за пилетата, нали?
- Оо Темини, тъкмо бях забравил! Как можа да ми напомниш. – каза Оню и отново се разплака.
Минхо се приближи до най-малкия и каза:
- Браво бе, видя ли какво направи сега!
- Хьонг, не беше нарочно. – оправда се Темин.
„Офф, къде е сега Джонгхюн да го поразвесели малко.” мислеше си Минхо и се качи в асансьора при останалите.

16Работен ден Empty Re: Работен ден Пон Окт 04, 2010 10:21 pm

jongminfan

jongminfan
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

супер е главата Работен ден 778320

http://smiley92.tumblr.com/

17Работен ден Empty Re: Работен ден Вто Окт 05, 2010 7:34 pm

gabiloveth

gabiloveth
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

[Част 7]

По това време в другата част на града в един луксозен ресторант мениджът на SHINee беше седнал на една маса заедно със своята стара приятелка.
- Е, друго си е отново да се видим, нали? – попита жената.
- Определено срещата ни разнообрази ежедневието ми. – усмихна се той. – Да ти кажа честно покрай групата нямам много време за срещи. А пък момчетата са толкова млади, че постоянно правят бели и все се разправям с тях. Знаеш ли, очудвам се, че вече от 3 часа са без мен и не са направили нищо. – хилеше се.
- Да, това е много хубаво за нас.. може, ако искаш, да отидем на някое по-спокойно място и да си поговорим още. – предложи младата жена, като го хвана за ръката.
- Ами аз ..разбир.... – но телефонът му иззвъня и го прекъсна. - ..Извинявай. Само да се обадя.
Мениджъра вдигна телефона си. Тъсеше го самият Лий Су Ман.
Мъжът: Добър ден! Как сте?
.. от другата страна на телефона..
Мъжът: Какво са направили?
.. от другата страна на телефона..
Мъжът: Сладкарницата? Super Junior?
.. от другата страна на телефона..
Мъжът: Виктория? Добре, господине. Идвам веднага.
Мениджърът затвори телефона, извини се на младата дама, с която беше и се отправи към SM. Качи се в колата си и потегли.
„Ще ги убия! Ще ги убия! Как можаха да се издънят пак. Почва да ми писва! И то точно сега, когато щях да ходя в .... офф ужас. Ще ги убия!!” си мислеше мъжът през цялото време докато шофираше.

Докато мениджърът се ядосваше на Минхо, Темин и Оню – Кий и Джонгхюн се забавляваха в клуба с Кю.
- Пич, заболяха ме очите вече. – оплака се Кий.
- И мен също. Хайде да спираме, а? – рече Bling Bling.
- Съгласен съм. Хей, Кю! – почна да го вика Кий. – Кю?
- Кий, той изглежда така сякаш е влязал в играта. – каза Джонг. – Дори не мига.
- Сега ще оправя тази работа. – каза Кий, като взе една чаша вода и „случайно” заля Кю. Кю се изправи и го бутна:
- Пич, какво правиш? Зашо ме заля?
- Хора, леко с тая вода. – предупреди Джонгхюн, но бе вече прекалено късно – Кий изля останалата вода от чашата, този път наистина случайно, върху компютъра, на който играеше до преди малко.
- Ейй, вие! Какво правите? – викна охраната.

В SM картинка също не бе толкова розова. Темин, Оню и Минхо си седяха в съблекалнята.
- Хьонг, дали ако облека една тениска от тези на Джонгхюн, той ще ми се обиди? – попита Темин Оню.
- Ами като няма друго. То и аз ще облека една от тези на Кий. – отвърна намусено Оню, на когото все още му беше гадно заради пилетата.
- Аз имам късмет. Екипът ми от Dream Team е тук и ще облека него. – хилеше се Минхо.
- Ооо..това е ужасно. – викна Темин. – Имам дупка в тениската.
- Какво? Я дай да видя! – каза Оню.
- Темини това е само петно от шоколад. – захили се лидера, като обърна наопаки тениската, за да му покаже, че си е напълно здрава.
- Хьонг, това ... – гледаше Темин право в тениската. -..това не е моята тениска!
Минхо и Оню се спогледаха, а Темин взе тениската от ръцете на Оню и започна да я раглежда по-внимателно.
- Хьонг, какво става? Как е разбрал? – прошепна Минхо на лидера.
- Идея си нямам, но предчуствам, че нещата ще станат много зле. – отвърна Оню.
В този момент през вратата влетя мениджърът им, който гледаше, така както вълк гледа овцата преди да я нападне.
- Та какво казваше, хьонг!? – каза Минхо.
- Вие! Вие! Вие да не сте глупави? Как сте могли да го направите? – викаше по тях мъжът.
- Аа..разбрал си,а? – попита Оню.
- Да. Самият Лий Су Ман ми се обади да ми го съобщи. Вие нормални ли сте? Кажете! – продължи да вика той.
- Ами всъщност ние.. – но Темин бе прекъснат от мениджъра:
- Какво вие? Сега ще ми кажете, че f(x) са виновни, а?
- Всъщност... щях да кажа, че е Ийтюк, но и f(x) стават. – доизказа се Темин.
- Сега не ми е до това кой е виновен. Всички ще си го отнесат. Аа и защо сте само трима? Къде са другите двама? – продължи мениджърът, но поне не викаше толкова много вече.
- Ами те заминаха да си купят понички преди поне два часа. – каза Минхо.
- Добре, че поне те не забъркват разни бели като вас. Трябва да взимате пример от тях. – каза той, а в този момент телефонът му отново иззвъня. – Аа ето, Кий ми звъни.
Мъжът: Къде сте пък вие?
.. от другата страна на телефона..
Мъжът: Аа..добър ден, господине! ..
.. от другата страна на телефона..
Мъжът: Моля? Какво са направили?
.. от другата страна на телефона..
Мъжът: Там!? Да, ще дойда да ги пребера след малко. Дочуване!
- Е, какво каза Кий? – попита Темин.
- Нека ви питам нещо? Вие да не ми се подигравате? Какво ви става днес на всички? – отново викна той.
- Защо? – попита Минхо.
- Да не е станало нещо с Джонгхюн и Кий? – попита разтревожено Оню.
- Оправяйте се, трябва да идем да ги вземем от участъка. – каза мениджърът и излезе от стаята.
- Арестували са ги!? – каза изненадано Оню.
- Това не го очаквах.. – рече Минхо.
- Момчета, я да се върнем на въпроса с тениската ми. – каза Темин и погледна към Оню и Минхо. – Защото това тук съм сигурен, че не е мое. – и момчето вдигна тениската и им я показа.

18Работен ден Empty Re: Работен ден Чет Окт 07, 2010 5:35 pm

gabiloveth

gabiloveth
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

[Част 8]

Оню и Минхо стояха и гледаха Темин, който искаше обяснение за случилото се с тениската му.
- Темини.. знаеш ли... – мъчеше се да измисли нещо Оню. – Тази тениска.. – но Минхо го прекъснна.
- Защо мислиш, че не е твоя? – попита Минхо.
- Веднъж надписвах един диск и без да искам опуснах маркера в коша за пране. Той падна точно върху нея и я изцапах. Петното не искаше да се махне но реших, че няма проблем, защото е от вътрешната страна. А тази тениска тук е друга, не е моята. Сигурен съм.
- Темини, прав си. – каза Оню, който беше решил да му признае истината. – Тази тениска наистина не е твоя.
- Знаех си! .. А къде е моята? – попита Темин.
Минхо не остави Оню да каже нищо, а започна той да говори:
- Темини, ти беше загубил тениската си, а ние като разбрахме решихме, че ще ти е тъжно и купихме тази.
Оню гледаше Минхо и не знаеше какво става. Темин само каза:
- Е, добре, но можехте да ми кажете поне. Това, че съм още малък не значи, че можете да правите неща без да ме попитате.
- Добре, извинявай! – каза Минхо и прегърна Темин.
- А откъде взехте тази тениска? – попита пак Темин.
- Мениджърът ни помогна да ти намерим същата. – отвърна усмихнато Минхо.
Темин излезе от стаята и се запъти към мениджъра, който ги чакаше в коридора. Минхо го последва, но Оню го дръпна и му каза тихичко:
- Какво направи? Пак го излъгахме.
- Хьонг, няма за какво да ми благодариш. – каза Минхо и му намигна, след което излезе и той от стаята.
„На лъжата краката са къси. Направо не знам какво ще правя.” мислеше си лидера, докато излизаше и той от стаята.

Бусът на момчетата се запъти към полицията. Докато пътуваха, Минхо попита мениджъра:
- А какво са направили Кий и Джонгхюн, че са задържани?
- Тези двама глупаци са се сбили с Чо Кюхюн от Super Junior в един Game Club.
- Кю? – каза Темин.
- Game Club? – почуди се и Оню.
- Да, и на всичкото отгоре са изпотрошили няколко компютъра. Направо нямам думи за вас днес. – отговори мениджъра.
- Аа, а как мина срещата? – попита Темин.
- Срещата ми беше много добре докато вие не развалихте всичко. – викна мениджъра. – А ето го участъка. Хайде слизайте!
Момчетата от SHINee влязоха и видяха Super Junior (Ийтюк, Ънхюк, Шиндонг, Донгхе и Сънгмин) и мениджъра им.
- Ей, и вие сте тук. – викана Донгхе.
- Да. Дошли сте за Кю, нали? – хилеше се Минхо.
- Да естествено. Кой друг!? – смееше се Донгхе.
- Да, нали? Винаги изпускам хубавото. – каза сърдито Шиндонг.
- Пич, нали ще се жениш скоро? Това няма да го пропуснеш. – каза Хюк.
- Яя, той каза хубавото не лошото. – обади се Тюк, при което Оню и Темин се разсмяха.
„Знаех си, че трябва да остана с Хийчул..” мислеше си Сънгмин.
Един полицай излезе с Кю от една стая – вече го пускаха. Момчетата от SHINee се сбогуваха със Super Junior, при което Минхо, Темин и Оню отидоха да видят Кий и Джонг, докато мениджърът оправи нещата по освобождаването им.

Тримата влязоха в една стая и ги видяха – Джонг и Кий бяха в една килия. Темин и лидера се изхилиха, а Минхо извади телефона си и каза:
- Хайде усмихнете се сега! Да ви направя няколко снимки за me2day. – и се захили и той.
- Вие какво се смеете. Просто стана лек изнцидент. – каза Кий.
- Лек инцидент? Човече, изпотрошихте няколко компютъра с Кюхюн.- отвърна Bling Bling като погледна към Кий.
- Вината не беше само моя. – оправда се Кий.
– А, ти престани да снимаш! – викна Джонгхюн. – А ти, Темин, защо си с блузата ми? Някой да ти е дал разрешение да я обличаш? – ядоса се той.
- Я по-добре да не говорим затова кой не пита за някои неща. – каза момчето.
Оню и Минхо се спогледаха и веднага започнаха да ръкомахат зад гърба на Темин, като даваха знаци на Кий и Джонг да си мълчат.
- За какво говориш? – правеше се на ударен Джонгхюн.
- За тениската ми на Superman, която сте подменили. – отговори Темин
- Ами...да, Темини, това, което са ти казали другите е вярно. А ...какво точно е било то? .. – отвърна Кий.
- Ей, вече сте свободни. – каза мениджърът, който тъкмо влезе през вратата.
- Супер! – викнаха в един глас Кий и Джонг.
Един полицай отиде до килията и ги отключи. Двете момчета излязоха и се радваха на свободата си.
- А вие, за какво си говорехте? – попита мениджъра, който беше взел няколко успокоителни преди да стигне в полицията и сега беше в страхотно настоение.
- Аа това ли? Говорехме си за тениската ми. Момчетата ми казаха истината и затова как си им помогнал да се снабдят със същата. – каза Темин.
Оню, Джонг, Минхо и Кий нямаха нито време да реагират, нито изобщо да направят нещо, защото мениджърът вече говореше:
- Аа знaчи са се престрашили. – смееше се . – Браво на тях. Трябваше да ги видиш онзи път. Наистина се бяха паникьосали. Добре, че са ти казали. Ако аз ти бях подпалил тениската, щях да ти кажа веднага, но по-добре късно, отколкото никога, нали?
- Подпалили? Те ми казаха, че съм я загубил. – каза Темин и погледна към останалите четирима.
- Та какво казваше днес, хьонг!? – каза Минхо, като погледна към Оню.
- БЯГАЙТЕ! – извика Джонгхюн.
- ВСЕКИ ДА СЕ СПАСЯВА КАКТО МОЖЕ! – викаше пък Кий.
Четиримата се разбягаха, а Темин хукна след тях да ги гони. Оню и Минхо бягаха наравно един до друг и Оню каза:
- Знаеш, че колкото и бързо да бягаш, ще ни хване, нали?
- Естествено! Но сега е важно да бягам по-бързо от теб, за да не ме хване пръв. – каза Минхо, който започна да изпреварва Оню.
- СПРЕТЕ ВЕДНАГА! – викаше след тях Темин.
Петте момчета излязоха тичайки от полицията, а мениджъра просто излезе спокойно, а един полицай го спря и каза:
- Те добре ли са?
- Ще се оправят. Не се безкокойте! Напълно нормален ден. – каза мениджъра, сложи си слънчевите очила, качи се в буса на групата и каза на шофьора:
- Карай!
- След кого от всичките? – попита шофьорът.
- Давай след Темин, че е по-сигурно. – отговори мениджърът.
- Добре! – рече той и те потеглиха.

КРАЙ

19Работен ден Empty Re: Работен ден Чет Окт 07, 2010 5:45 pm

xTheUglyTruthx

xTheUglyTruthx
A bell rang ding dong ★
A bell rang ding dong ★

РОФЛ... Адски забавен фик хД Работен ден 982906 Много се радвах на всяка 1 част... сега да видим ще има ли и болничен ден след като Темин ги докопа... Работен ден 561186

20Работен ден Empty Re: Работен ден Чет Окт 07, 2010 6:29 pm

silwii_

silwii_
A bell rang ding dong ★
A bell rang ding dong ★

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa накрая супер много ме искефи Работен ден 504947

21Работен ден Empty Re: Работен ден Чет Окт 07, 2010 6:48 pm

Nanna

Nanna
Almighty ♛
Almighty ♛

Мини разгневения питбул Работен ден 778320 Работен ден 778320

http://www.last.fm/user/SHINeeGirl7

22Работен ден Empty Re: Работен ден Чет Окт 07, 2010 9:03 pm

jongminfan

jongminfan
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

супер е главата Работен ден 778320 са ще изядат боя от темин Работен ден 778320

http://smiley92.tumblr.com/

23Работен ден Empty Re: Работен ден Чет Ное 11, 2010 9:46 am

didittyy

didittyy
I keep thinkin ’bout you ★
I keep thinkin ’bout you ★

[част 5] - Играя WoW. – отговори Кюхюн
bwhahahahaa Работен ден 778320 Работен ден 778320 Работен ден 778320

24Работен ден Empty Re: Работен ден Пет Ное 26, 2010 10:37 pm

[shaWty]

[shaWty]
My love is the sun of passion ★
My love is the sun of passion ★

Ах, супер фикче. Много му се изкефих! Работен ден 15286

25Работен ден Empty Re: Работен ден Пон Ное 29, 2010 11:44 pm

mia_koluchi

mia_koluchi
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Ееее разбра занчи аз се надявах да не разбере, че са му подпалили суперменската тениска(сега остава да разберем до кой първо се докопа таемин Работен ден 951866 (ще разберем ли Работен ден 196680 )...Обаче много ма накефи мениджъра накрая като каза "Напълно нормален ден Работен ден 754760 "

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите