Playful Kiss K1q6o9jpg


Join the forum, it's quick and easy

Playful Kiss K1q6o9jpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


     Seoul

Април 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Календар Календар

Visitors

free counters

Poll

Победител е...?

Playful Kiss Vote_lcap15%Playful Kiss Vote_rcap 15% [ 6 ]
Playful Kiss Vote_lcap56%Playful Kiss Vote_rcap 56% [ 22 ]
Playful Kiss Vote_lcap3%Playful Kiss Vote_rcap 3% [ 1 ]
Playful Kiss Vote_lcap13%Playful Kiss Vote_rcap 13% [ 5 ]
Playful Kiss Vote_lcap13%Playful Kiss Vote_rcap 13% [ 5 ]

Общо гласове : 39

Latest topics
» SHINee Shawols Skype ~
Playful Kiss EmptyНед Окт 22, 2017 6:30 pm by rally___

» Because I met you
Playful Kiss EmptyПет Мар 27, 2015 8:07 pm by Anny

» 21.
Playful Kiss EmptyПон Дек 01, 2014 5:55 pm by nasa__

» The color of your love
Playful Kiss EmptyНед Ное 16, 2014 8:24 pm by lil_sun

» ~♥ Taemin's heart ♥~
Playful Kiss EmptyПет Окт 10, 2014 2:23 pm by ..TaeminGirl..

» Kaкво мислят Shinee за теб ?
Playful Kiss EmptyВто Авг 26, 2014 11:01 am by SHINee_JongKey

» Намисли си дума..
Playful Kiss EmptyВто Авг 26, 2014 10:49 am by SHINee_JongKey

» You..The Music In Me~♫♫
Playful Kiss EmptyВто Авг 26, 2014 8:55 am by SHINee_JongKey

» The true love
Playful Kiss EmptyПет Авг 22, 2014 8:45 am by SHINee_JongKey

Music
Playful Kiss WamFC

You are not connected. Please login or register

Playful Kiss

+15
TonnIi
lina
aandrandom
ЛоРетКа ^.^
Shining_Star_Jh
Ann-Ji
xTheUglyTruthx
nasa__
.Misaki.
jongminfan
t.yeah.
juliette
flopsi
Nanna
Chrizolina
19 posters

Иди на страница : 1, 2  Next

Go down  Съобщение [Страница 1 от 2]

1Playful Kiss Empty Playful Kiss Съб Сеп 25, 2010 7:33 am

Chrizolina

Chrizolina
The ever drawing day of good bye ★
The ever drawing day of good bye ★


Playful Kiss
Playful Kiss Playful-kss


Други заглавия:Mischievous Kiss / 장난스런 키스 / Jangnanseureon Kiss / Naughty Kiss
Българско заглавие: Палава Целувка
Жанр: Комедия, романтичен, училищен
Телевизия: MBC
Епизоди: 16
Период на излъчване: 01.09.2010-??.??.2010
Режисьори: Hwang In-roi и Kim Do-hyeong
Сценарист: Go Eun Nim (고은님)


Участват:


Kim Hyun Joong в ролята на Baek Seung Jo (Бек Сънг Джо)
Playful Kiss 39791_139000522803516_121912744512294_176314_3137302_n

Jung So Min в ролята на Oh Ha Ni(О Ха Ни)
Playful Kiss 39791_139000526136849_121912744512294_176315_6052044_n

Lee Tae Sung в ролята на Bong Joon Gu (Бонг Джун Гу)
Playful Kiss 39791_139000529470182_121912744512294_176316_4549562_n

Lee Si Young в ролята на Yoon He Ra(Юн Хе Ра)
Jung Hye Young в ролята на Hwang Geum Hee(Хуанг Гъм Хи)- майката на Сънг Джо
Oh Kyung Soo в ролята на Baek Soo Chang(Бек Су Чанг)- бащата на Сънг Джо
Choi Won Hong в ролята на Baek Eun Jo(Бек Ън Джо)- по-малкият брат на Сънг Джо
Kang Nam Gil в ролята на Oh Ki Dong(О Ки Донг)- бащата на Ха Ни
Hong Yoon Hwa в ролята на Jung Joo Ri (Джунг Джу Ри)- най-добрата приятелка на Ха Ни
Yoon Seung Ah в ролята на Dok Go Min Ah (Док Го Мин)- най-добрата приятелка на Ха Ни
Jang Ah Young в ролята на Hong Jang Mi(Хонг Джанг Ми)



Резюме:



Playful Kiss е правен по популярна японска манга(Itazura Na Kiss)така че подходете с фантазия! Представете си изключително умния и красив, перфектен във всичко, младеж Бек Сънг Джо(Kim Hyun Joong) и съученичката му О Ха Ни (Jung So Min), която е негова пълна противополжност - учи в паралелката с най-нисък успех и е невероятно непохватна, но за сметка на това е винаги усмихната, борбена и веднъж започне ли нещо, го докарва до край. Тя е влюбена в Сънг Джо, но той е студен към нея и отблъсква чувствата й като я излага пред цялото училище. Lee Tae Sung(Бонг Джун Гу) играе влюбеният приятел, който винаги е зад гърба на Ха Ни и би се изправил срещу всички заради нея.
Земетресение разрушава новата къща на Ха Ни и баща й и те трябва да се преместят, но всяко зло за добро! Двамата заживяват в къщата на Сънг Джо. И тук започва веселбата.. с една луда майка, братче мразещо глупавите момичета и разбира се няколко човека, които искат да разделят двойката. Дали Ха Ни ще спечели сърцето на Сънг Джо или Джун Гу ще спечели нейното?

Spoiler:


2Playful Kiss Empty Re: Playful Kiss Съб Сеп 25, 2010 8:05 am

Nanna

Nanna
Almighty ♛
Almighty ♛

Оох от колко време му се цела на тоя филм да го почвам и все не намирам време Playful Kiss 449383 Интересно ми е колко закачливи ще са им целувките на тея двамцата Playful Kiss 23895

http://www.last.fm/user/SHINeeGirl7

3Playful Kiss Empty Re: Playful Kiss Съб Сеп 25, 2010 11:29 am

flopsi

flopsi
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

сериалчето е прекрасно, още щом разбрах че ще излизах нямах търпение ... главната е голям образ а колкото до Kim Hyun Joong много му отива ролята на арогантното генийче Playful Kiss 15286и с това негово ангелско лице и усмивка .... Playful Kiss 504947

4Playful Kiss Empty Re: Playful Kiss Нед Сеп 26, 2010 4:24 pm

juliette

juliette
My love is the sun of passion ★
My love is the sun of passion ★

йеееееееес мааай драма Playful Kiss 953 'щото много харесвам анимето itazura na kiss
цц хриси не се съмнявам в теб! естествено,че ти си постнала темата ! ;д

5Playful Kiss Empty Re: Playful Kiss Пон Сеп 27, 2010 12:33 pm

t.yeah.

t.yeah.
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Страхотен е. О Ха Ни е супер забавна с нейните си неща :D. Майката на Сунг Джо и тя не остава назад :D. Хьон Джунг в драмата е толкова секси (не спирам да гледам тялото му... хаха :D)

https://www.youtube.com/user/Inalcanzablexx

6Playful Kiss Empty Re: Playful Kiss Пон Сеп 27, 2010 9:25 pm

jongminfan

jongminfan
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

сериалчето наистина е страхотно Playful Kiss 10044 oще щом разбрах,че Kim Hyun Joong ще участва,знаех че ще е хубав..О Ха Ни е голям образ в сериала Playful Kiss 119963

http://smiley92.tumblr.com/

7Playful Kiss Empty Re: Playful Kiss Сря Сеп 29, 2010 8:58 pm

.Misaki.

.Misaki.
I keep thinkin ’bout you ★
I keep thinkin ’bout you ★

ооооо тази драмичка я почнах вчера всичко супер ама защо няма сууууубс Playful Kiss 81в смисъл то си има до 4-ти епизод бг субс ама къде по дяволите са английските сутитри искам да гледам нататък.... Playful Kiss 43 Иначе за сега много ме кефи Playful Kiss 07много ме радва как Kim Hyun Joong си играе ролята xD и главната героиня също е готина ^^ аз съм гледала и анимето и бях много надъхана да я гледам тая драма като разбрах, че ще излиза...само едни субтитри ми трябват Playful Kiss 29

8Playful Kiss Empty Re: Playful Kiss Сря Сеп 29, 2010 9:04 pm

jongminfan

jongminfan
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

.Misaki. написа:ооооо тази драмичка я почнах вчера всичко супер ама защо няма сууууубс Playful Kiss 81в смисъл то си има до 4-ти епизод бг субс ама къде по дяволите са английските сутитри искам да гледам нататък.... Playful Kiss 43 Иначе за сега много ме кефи Playful Kiss 07много ме радва как Kim Hyun Joong си играе ролята xD и главната героиня също е готина ^^ аз съм гледала и анимето и бях много надъхана да я гледам тая драма като разбрах, че ще излиза...само едни субтитри ми трябват Playful Kiss 29

можеш да я гледаш до 8 еп има субтитри ама на английски в www.viikii.net :)

http://smiley92.tumblr.com/

9Playful Kiss Empty Re: Playful Kiss Сря Сеп 29, 2010 9:28 pm

.Misaki.

.Misaki.
I keep thinkin ’bout you ★
I keep thinkin ’bout you ★

jongminfan написа:
.Misaki. написа:ооооо тази драмичка я почнах вчера всичко супер ама защо няма сууууубс Playful Kiss 81в смисъл то си има до 4-ти епизод бг субс ама къде по дяволите са английските сутитри искам да гледам нататък.... Playful Kiss 43 Иначе за сега много ме кефи Playful Kiss 07много ме радва как Kim Hyun Joong си играе ролята xD и главната героиня също е готина ^^ аз съм гледала и анимето и бях много надъхана да я гледам тая драма като разбрах, че ще излиза...само едни субтитри ми трябват Playful Kiss 29

можеш да я гледаш до 8 еп има субтитри ама на английски в www.viikii.net :)

мда намерих го този сайт и аз обаче много ми забива пък и бях чела някъде че субтитрите били неточни ...чудя се дали да рискувам и да го гледам от там сериала но все още издържам на напрежението :roll: все пак мерси за линка =]

10Playful Kiss Empty Re: Playful Kiss Чет Сеп 30, 2010 8:08 am

jongminfan

jongminfan
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

.Misaki. написа:
jongminfan написа:
.Misaki. написа:ооооо тази драмичка я почнах вчера всичко супер ама защо няма сууууубс Playful Kiss 81в смисъл то си има до 4-ти епизод бг субс ама къде по дяволите са английските сутитри искам да гледам нататък.... Playful Kiss 43 Иначе за сега много ме кефи Playful Kiss 07много ме радва как Kim Hyun Joong си играе ролята xD и главната героиня също е готина ^^ аз съм гледала и анимето и бях много надъхана да я гледам тая драма като разбрах, че ще излиза...само едни субтитри ми трябват Playful Kiss 29

можеш да я гледаш до 8 еп има субтитри ама на английски в www.viikii.net :)

мда намерих го този сайт и аз обаче много ми забива пък и бях чела някъде че субтитрите били неточни ...чудя се дали да рискувам и да го гледам от там сериала но все още издържам на напрежението :roll: все пак мерси за линка =]

еми аз го гледам там и съм доволна :) но както си решиш :)

http://smiley92.tumblr.com/

11Playful Kiss Empty Re: Playful Kiss Чет Сеп 30, 2010 12:42 pm

nasa__

nasa__
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

O, viikii.net е добър сайт бе!xDxDxD В смисъл,верно бъгва ама аз мисля че субса е добър.. Но все пак, не знам корейски,за да кажа че 100% са верни

http://www.last.fm/user/nasa__

12Playful Kiss Empty Re: Playful Kiss Чет Сеп 30, 2010 1:32 pm

t.yeah.

t.yeah.
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Първоначално бях се решила да изчакам всичките епизоди, но тъй като гледах клипчета на серияла, все повече и повече ми се искаше да го гледам. В сайта го има с чудесно качество (между другото бъгва, защото го гледаш на малък екран, но като го натиснеш за голям екран да го гледаш, си върви нормално) а и поне смисъла от субтитрите се подразбира, каквито и неточности да има. :)

https://www.youtube.com/user/Inalcanzablexx

13Playful Kiss Empty Re: Playful Kiss Пет Окт 01, 2010 7:40 pm

Chrizolina

Chrizolina
The ever drawing day of good bye ★
The ever drawing day of good bye ★

Не бъгва! Playful Kiss ми е втората драма, която гледам там и до сега и веднъж не ми е забивало.. ако на някого му се случва, може да е от интернет връзката? Или ако е отворил 1 милион прозорци... друга причина може да е, че наистина много хора гледат едновременно и превеждат на различни езици и от там да се бави. Субтитрите са точни.. доколкото знам щом се преведат веднъж минава проверка и след 3-4 дни минават специални хора, които гледат качеството на субтитрите.. така са ми казвали.
Т'ва не е много за тая тема, но исках да го кажа.. така че мила, не се страхувай да гледаш там

14Playful Kiss Empty Re: Playful Kiss Вто Окт 05, 2010 8:37 am

xTheUglyTruthx

xTheUglyTruthx
A bell rang ding dong ★
A bell rang ding dong ★

Ау, една от драмите , които съм чакала доста време. Веднага щом излезе 1 епизод го гледах без субтитри , не че разбрах много де... но поне обогатих способността си да чета по картинки хД Адски много ми харесва ест Ким Хюн Джунг си е перфектен успява да я затапи по най-бруталния начин... О Ха Ни мм на моменти ме дразни хД незнам защо, но е сладка.Интересно ми беше как актрисата ще се справи в тази роля, след Bad guy и да си призная не ме разочарова. Има доста моменти , които не са от анимето, но така е даже по-яко /особено фантазиите / . Само не разбирам защо й е нисък рейтинга на тая драма оф... Даже я отрязаха на 16 епизода, вместо 20 Playful Kiss 948427 Дано непремахнат прекалено много интресни моменти... иначе ми влезе в ТОП

15Playful Kiss Empty Re: Playful Kiss Пет Ное 05, 2010 7:06 pm

Ann-Ji

avatar
I keep dreaming ’bout you ★
I keep dreaming ’bout you ★

Преди седмица го свърших, гледах го още от самото му излизане. Първите епизоди не ме хванаха много, но с времето определено ме обсеби :D:D Няма сцена с ДжунГу, която да не ме е разсмяла (освен, когато му се разби сърцето) .. Най-много ми хареса фактът, че никой не остана съкрушен на края (нещо нетипично за сериал хД). ХюнДжунг определено доказа, че е добър актьор ..

16Playful Kiss Empty Re: Playful Kiss Нед Ное 07, 2010 5:25 pm

Shining_Star_Jh

Shining_Star_Jh
I keep dreaming ’bout you ★
I keep dreaming ’bout you ★

Невероятно сериалче дори повече от невероятно .. обожавам Kim Hyun Joong още от участието му в BBF .. Тук ролята му определено беше напълно срещуположна на тази в BBF,но се справи много добре

17Playful Kiss Empty Re: Playful Kiss Сря Ное 24, 2010 4:49 pm

ЛоРетКа ^.^

ЛоРетКа ^.^
A bell rang ding dong ★
A bell rang ding dong ★

Kim Hyun Joong Playful Kiss 953 Playful Kiss 95557

18Playful Kiss Empty Re: Playful Kiss Пет Яну 21, 2011 5:39 pm

aandrandom

aandrandom
I keep thinkin ’bout you ★
I keep thinkin ’bout you ★

    Една от най-добрите драми < 333
    Братът на Сънг Джо най ме кефи xD.. Обаче на 11ти епизод не разбрах кой целуна Ха Ни? Малкия ли? xD

19Playful Kiss Empty Re: Playful Kiss Нед Фев 06, 2011 2:26 pm

lina

lina
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Какво да кажа за тази драма... В началото гледах всеки епизод с голям интерес, чаха с нетърпение следващата серия ... много ми харесваше, но.. после започна да става все по-скучно и по-скучно. Толкова много обичам анимето и нямах търпение да започне драмата, но накроя бях разочаровата.. Playful Kiss 182785

http://mydramalist.info/users/2067/ivka92

20Playful Kiss Empty Re: Playful Kiss Нед Фев 06, 2011 3:34 pm

TonnIi

TonnIi
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

xbobbilovecookies и аз си мислех,че брат му я целуна xD,ама после дадоха в незнам кой епизод,че Сънг Джо я целунал ;),а драмичката е велика,много радва,особено щом е с Hyun Joong <3

21Playful Kiss Empty Re: Playful Kiss Нед Фев 06, 2011 7:19 pm

jongminfan

jongminfan
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

@lina Ем не съм гледала анимето,но не може драмата да е точно както е анимето :) Но все пак това си е твоето мнение.Мен си ми харесва Playful Kiss 15286

http://smiley92.tumblr.com/

22Playful Kiss Empty Re: Playful Kiss Пон Фев 07, 2011 8:58 am

aandrandom

aandrandom
I keep thinkin ’bout you ★
I keep thinkin ’bout you ★

Дайте някакъв линк за анимето, че страшно ми се гледа докато чакам новия еп.. xD..

23Playful Kiss Empty Re: Playful Kiss Съб Фев 26, 2011 2:49 pm

Silver

Silver
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

една от любимите ми драми <3 цяло лято я чаках и накрая не останах разочарована Playful Kiss 162205

http://bgprimadonna.fanforum.biz/

24Playful Kiss Empty Re: Playful Kiss Чет Мар 03, 2011 7:50 pm

sunshine.,

sunshine.,
I keep dreaming ’bout you ★
I keep dreaming ’bout you ★

Според мен ролята на Бек Сънг Джо не беше изигна много добре .. сякаш през цялото време Ким ХюнДжунг беше много скован,вероятно заради героя му,но мисля, че можеше и повече.Гледах сериалът главно заради него, но не останах очарована.О Ха Ни беше наистина страхотен образ,много добре изиграна роля.В началото много се кефих на сериала,но в последствие ми стана един такъв,не знам .. еднотипен ! Playful Kiss 99379

25Playful Kiss Empty Re: Playful Kiss Пет Мар 04, 2011 2:47 pm

Silver

Silver
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

аз пък останах доволна от играта му, защото мислех, че ще е по-зле - нещо като в BOF. Иначе съм съгласна , че още много хляб има да изяде :]]

http://bgprimadonna.fanforum.biz/

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 2]

Иди на страница : 1, 2  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите