Love Like Oxygen. K1q6o9jpg


Join the forum, it's quick and easy

Love Like Oxygen. K1q6o9jpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


     Seoul

Април 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Календар Календар

Visitors

free counters

Poll

Победител е...?

Love Like Oxygen. Vote_lcap15%Love Like Oxygen. Vote_rcap 15% [ 6 ]
Love Like Oxygen. Vote_lcap56%Love Like Oxygen. Vote_rcap 56% [ 22 ]
Love Like Oxygen. Vote_lcap3%Love Like Oxygen. Vote_rcap 3% [ 1 ]
Love Like Oxygen. Vote_lcap13%Love Like Oxygen. Vote_rcap 13% [ 5 ]
Love Like Oxygen. Vote_lcap13%Love Like Oxygen. Vote_rcap 13% [ 5 ]

Общо гласове : 39

Latest topics
» SHINee Shawols Skype ~
Love Like Oxygen. EmptyНед Окт 22, 2017 6:30 pm by rally___

» Because I met you
Love Like Oxygen. EmptyПет Мар 27, 2015 8:07 pm by Anny

» 21.
Love Like Oxygen. EmptyПон Дек 01, 2014 5:55 pm by nasa__

» The color of your love
Love Like Oxygen. EmptyНед Ное 16, 2014 8:24 pm by lil_sun

» ~♥ Taemin's heart ♥~
Love Like Oxygen. EmptyПет Окт 10, 2014 2:23 pm by ..TaeminGirl..

» Kaкво мислят Shinee за теб ?
Love Like Oxygen. EmptyВто Авг 26, 2014 11:01 am by SHINee_JongKey

» Намисли си дума..
Love Like Oxygen. EmptyВто Авг 26, 2014 10:49 am by SHINee_JongKey

» You..The Music In Me~♫♫
Love Like Oxygen. EmptyВто Авг 26, 2014 8:55 am by SHINee_JongKey

» The true love
Love Like Oxygen. EmptyПет Авг 22, 2014 8:45 am by SHINee_JongKey

Music
Love Like Oxygen. WamFC

You are not connected. Please login or register

Love Like Oxygen.

2 posters

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

1Love Like Oxygen. Empty Love Like Oxygen. Съб Апр 09, 2011 2:30 pm

Гост

avatar
Гост

  • Анньонг.^^ Това е първият ми фик. Вероятно и последен. ;D Всичко стана на шега,но все пак реших да го споделя с вас. p.s. писала съм го в 3 сутринта,за това се извинявам ако има грешки. Признавам си,нямам писателските способности и бих направила историята по-интригуваща,ако не ми се спеше и не ме мързеше. Love Like Oxygen. 219419 Ще се радвам да чуя реално мнение,не се засягам изобщо.

~
Поредната сензация в SM Entertainment. Този път директорите организираха съвместен проект с някои от членовете на групите SHINee и SUJU. Малко хора знаеха,че това всъщност е скритият коз на борда. Дългогодишното съперничество с YG си казваше думата.. Слуховете веднага тръгнаха и не можеше да се направи нищо друго,освен да се изнесе пресконференция с потвърждение.
Да.-отговори тежко председателя на борда. – работим по нов проект,който представлява клип. В него ще участват Ким Хи Чол,Ким Джонг Хюн и Ким Ки Бум. Ще се снима на о. Макао,Китай. Веднага след изявата тримата се качиха на самолета за Макао. Времето беше ужасно,за това снимките се отложиха за известно време. Екипът не беше доволен,но за сметка на това трите звезди изобщо не криеха радостта си от факта,че ще могат да си починат. Кий и Джонг веднага започнаха да планират,какво ще правят през свободно си време...заедно. Хи Чол се яви аутсайдера в групата. Не по собствено желание,но и не смееше да се намеси. Сякаш щеше да скъса една толкова добре сплетена нишка от отношения...
- Еей,предлагат и закрит басейн,какво ще кажеш?
- ААА.. ще ни остане ли време за това? Погледни какъв дълъг списък..имам чувството,че от тази почивка само ще се изморя още повече.
- Прав си. Масаж,плаж и следобеден сън. Така добре ли е?
- Яя! – Засмя се Джонг. - Четеш ми мислите.
Двамата се кикотеха и дори не забелязваха,че Хи Чол е в стаята.В този момент той се усети наистина излишен. Без да каже дума излезе с огорчена физиономия,изпълнен със завист. Не можеше да понесе мисълта,че е свидетел на такава близост.
- Усеща се дори във въздуха,когато си покрай тях. – мърмореше си сам. Осъзнаваше,че не е имал подобни отношения с никого до сега и това вътрешно го разкъсваше.
В един от последните си свободни следобеди,докато се излежаваха на шезлонгите си,Кий проряза гробната,но така сладка тишина...
- Къде изчезна Хи Чол,сякаш е потънал в дън земя?
- На кой му пука, SUJU е голяма група,и петима да изчезнат,никой няма да забележи.
- ХА ХА, Джонг,сърказмът ти някой ден ще ме довърши! – Измърмори Кий.
- Ти си този,който се заяжда! – Джонг отвърна сърдито.
Кий стана,с предтекст,че има нужда от коктейл и се запъти към бара. Потънал в мисли,сам,с второто си питие Хи Чол седеше на същия този бар. Кий го разпозна и отиде при него.
- Хьонг, къде се губиш,разтревожих се за теб. Защо седиш в този празен бар,забавлявай се,скоро започваме снимките. – говореше ведро Кий.
- Хах,по-добре да се бях изгубил някъде. Изобщо забеляза ли че съм на Макао?
- Какво съм ти виновен? – Учудено попита Кий.
- И питаш...- Хи Чол отвърна с присмех.
- Не се сърди,знам,мина много време... признавам си отбягвах те,защото се страхувах.. ако се разчуе... Виж,имам нов живот,започнах на чисто.Нека не си припомняме. Ако се разчуе,че с теб имаме общо минало,ще стане скандал и ще загубим много. Само това ни липсва. Отлично знаеш,че SM е на ръба... – смирено говореше Кий,опитвайки се да накара Чол да разбере.
- Знам,но просто не издържам да те гледам с него... Трябваше да се смееш на моите шеги, да правиш всичко с мен,да споделяш всичко с мен... Искам да е както преди.- Очите му се пълнеха със сълзи. Той повдигна глава нагоре,стараейки се те да не паднат. Кий остана безмълвен,понече да си тръгне,но се спря. Чувстваше се задължен да остане и да каже какво всъщност чувства,не искаше да оставя Чол в догатки.
- Чувал си,че първата любов не се забравя,нали? Е,ти беше тази моя първа любов,но хората се променят и чувствата избледняват... Ти си моето красиво минало,и аз винаги ще те помня,но моля те,приеми факта,че Джонг е моето настояще и бъдеще. Нищо не остава същото,знам,но с него не е така.. различно е. Детинско звучи,но той е моята сродна душа,допълваме се във всяко едно отношение. Обичам дори недостатъците му. Понякога си мисля,че полудявам. Осъзнавам,как няма да мога и ден без него и само при тази мисъл ме облива студена пот,става ми зле и единственото,което може да ме вдигне на крака е неговият глас... Хи Чол въздъхна.
- Радвам се за теб,но и съжалявам,че не успях да те направя така щастлив,както Джонг. – С носталгична усмивка двамата се разделиха. Кий влезе в хотела и завари Джонг на рецепцията.
- Какво правиш?
Джонг мълчеше. Спря да попълва формуляра,почти го погледна,но после извърна глава обратно, и се съсредоточи върху листа. Внезапно рецепционистката се обади.
- Ето ключът,господине.
- Ключ? Какъв ключ? Нова стая ли взимаш? Защо? – Кий задаваше всички тези въпроси,докато съпътстваше Джонг до асансьора.
- Не искам да споделям една стая с лъжци. – отвърна студено.
Кий остана стъписан пред асансьора,гледайки го зад затварящите се врати.
О да,отивайки при Кий за да му се извини за грубото си държание,Джонг неволно бе дочул разговора му с Чол. За жалост силите му да слуша се изпариха,точно преди да чуе какво е “бъдещето” на Кий.
- Джонг,отвори ми! О стави ме да ти обясня. – Чукаше по вратата и огласяше целият етаж. Камериерките го гледаха с недоумение,но и не смеха да се намесят.
- Моля те,пусни ме да вляза,мразя да сме скарани. Нека ти обясня,ти само трябва да слушаш,после ако искаш ме изритай… - Гласът му трепереше,едвам се сдържаше да не избухне в сълзи. В този момент на отчаяние Джонг внезапно отвори вратата. Стоеше пред него с безлично изражение.
- Обичам те… Прошепна Кий с поглед изпълнен с надежда. Мразя,когато сме скарани,разбери го. Всичко ще направя,за да не ми обърнеш гръб. Обичам те повече от всичко,не знам как да ти го обясня… - Джонг преметна ръката си връз него и го притисна до себе си.
- Аз не съм другите,не си и помисляй да излезеш от живота ми,ще загубиш много. Отлично знаеш,че мястото ти е до мен. – Все така хладно говореше,но Кий усети колко силно бие сърцето му...
- Изревнува нали? – Кий се заяждаше сладко.
- Млъкни,освен ако не искаш наистина да те изритам. Посмей да ме замениш с онзи клоун,никога няма да ти го простя! ... – Щастлив,да чуе отново съркастичния Джонг, Кий макар и през сълзи,но и засмивайки се отвърна “Иска ти се” . Джонг го целуна по челото,а Кий го прегърна още по силно. ‘Обичам те’.- Казаха спонтанно,в един и същ момент,след това се засмяха,осъзнали,колко са щастливи,че се имат един друг. Разбираха какви късметлии са,че са намерили сродните си души,които се допълват до съвършенство.

__________________________________________________________________________END.



Последната промяна е направена от xhuxhaxhu на Съб Апр 09, 2011 7:02 pm; мнението е било променяно общо 1 път

2Love Like Oxygen. Empty Re: Love Like Oxygen. Съб Апр 09, 2011 2:37 pm

didence

didence
Her whisper is the Lucifer ★
Her whisper is the Lucifer ★

like~ like~ like~!! Love Like Oxygen. 573598 надявам се да има още фикчета хихи Love Like Oxygen. 241947 Love Like Oxygen. 952614

http://didence-e-e-e.tumblr.com/

3Love Like Oxygen. Empty Re: Love Like Oxygen. Сря Апр 13, 2011 1:46 pm

jongminfan

jongminfan
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

Много е готино Love Like Oxygen. 573598

http://smiley92.tumblr.com/

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите