Dream High K1q6o9jpg


Join the forum, it's quick and easy

Dream High K1q6o9jpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


     Seoul

Април 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Календар Календар

Visitors

free counters

Poll

Победител е...?

Dream High Vote_lcap15%Dream High Vote_rcap 15% [ 6 ]
Dream High Vote_lcap56%Dream High Vote_rcap 56% [ 22 ]
Dream High Vote_lcap3%Dream High Vote_rcap 3% [ 1 ]
Dream High Vote_lcap13%Dream High Vote_rcap 13% [ 5 ]
Dream High Vote_lcap13%Dream High Vote_rcap 13% [ 5 ]

Общо гласове : 39

Latest topics
» SHINee Shawols Skype ~
Dream High EmptyНед Окт 22, 2017 6:30 pm by rally___

» Because I met you
Dream High EmptyПет Мар 27, 2015 8:07 pm by Anny

» 21.
Dream High EmptyПон Дек 01, 2014 5:55 pm by nasa__

» The color of your love
Dream High EmptyНед Ное 16, 2014 8:24 pm by lil_sun

» ~♥ Taemin's heart ♥~
Dream High EmptyПет Окт 10, 2014 2:23 pm by ..TaeminGirl..

» Kaкво мислят Shinee за теб ?
Dream High EmptyВто Авг 26, 2014 11:01 am by SHINee_JongKey

» Намисли си дума..
Dream High EmptyВто Авг 26, 2014 10:49 am by SHINee_JongKey

» You..The Music In Me~♫♫
Dream High EmptyВто Авг 26, 2014 8:55 am by SHINee_JongKey

» The true love
Dream High EmptyПет Авг 22, 2014 8:45 am by SHINee_JongKey

Music
Dream High WamFC

You are not connected. Please login or register

Dream High

+4
uSagI
[..Мини..]
Nemo.
Rainy_girl
8 posters

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

1Dream High Empty Dream High Нед Фев 20, 2011 4:57 am

Rainy_girl

Rainy_girl
I keep thinkin ’bout you ★
I keep thinkin ’bout you ★

Заглавие: Dream High - Възвишена мечта

Dream High 30053010



Година: 2011

Епизоди: 16

Участват:


Kim Soo Hyun as Song Sam Dong
Taecyeon as Jin Gook / Hyun Shi Hyuk Dream High 68960

Suzy as Go Hye Mi
Ham Eun Jung as Yoon Baek Hee
Wooyoung as Jason Dream High 752689

IU as Kim Pil Sook


Резюме:Шестима студенти от Художествената гимназия Кирин работят усилено за да постигнат мечтата си. Мечтата си да станат звезди. Този сериал ще ви покаже пеене, танци и актьорско майсторство. Ще видите истинската страна на развлекателната индустрия.

2Dream High Empty Re: Dream High Нед Фев 20, 2011 5:11 am

Rainy_girl

Rainy_girl
I keep thinkin ’bout you ★
I keep thinkin ’bout you ★

Пропуснах да спомена cameo още в първи епизод е Kim Hyun Joong Dream High 573598
Други със специално участие са: Leeteuk & Eunhyuk, Nichkhun ... Dream High 15286

3Dream High Empty Re: Dream High Нед Фев 20, 2011 3:34 pm

Nemo.

Nemo.
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

Този филм много ме кефи ама вече от не знам колко време не мога да го намеря. Мошеш ли да кажеш от къде го дърпаш? Dream High 85241

https://www.youtube.com/watch?v=8kyG5tTZ1iE

4Dream High Empty Re: Dream High Нед Фев 20, 2011 8:16 pm

Rainy_girl

Rainy_girl
I keep thinkin ’bout you ★
I keep thinkin ’bout you ★

Разбирасе, че ще ти кажа Dream High 15286 Така ако имаш регистрация в bollydream.com там ги има с бълг суб до 6-ти епизод, аз го дърпам от там Dream High 561186

5Dream High Empty Re: Dream High Чет Апр 07, 2011 1:28 am

Nemo.

Nemo.
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

Хе, мерси, отдавна го намерих Dream High 15286
Драмата е супер яка!
Само Сузи-то не ми се стори мн добра акатриса ама все пак филмът се е получил <33
Soo Hyun Dream High 714156 идеалът ми за момче! Толкова хубави очи има този човек Dream High 196680
Не мога да кажа, че не съм гледала по-хубави, но все пак
драмата си заслужава ^^

https://www.youtube.com/watch?v=8kyG5tTZ1iE

6Dream High Empty Re: Dream High Чет Апр 07, 2011 6:18 pm

[..Мини..]

[..Мини..]
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

драмата е страхотна Dream High 427442 а и има толкова красиви момчета че просто няма как да не я гледаш Dream High 6327 толкова се радвах на Jason и Kim Pil Sook толкова ми бяха сладки
Dream High 573598 Wooyoung има сташна усмивка страхотен е Dream High 752689 жалко че на края не показаха дали ще се съберат Song Sam Dong и Go Hye Mi

7Dream High Empty Re: Dream High Съб Апр 09, 2011 9:17 pm

uSagI

uSagI
I keep dreaming ’bout you ★
I keep dreaming ’bout you ★

в началото всички ми казваха "Това е най-невероятната драма, която съм гледал" ... други от този род и аз очаквах наистина да е нещо феноменално... ама не ми направи чак токаво впечатление какво отчаквах... Dream High 793541 еее не мога да каже че драмата не беше интересна Dream High 329339 ама можеше и да бъде по-добра .... Но все пак Wooyoung беше просто страхотен Dream High 68960

8Dream High Empty Re: Dream High Съб Апр 09, 2011 9:24 pm

.Misaki.

.Misaki.
I keep thinkin ’bout you ★
I keep thinkin ’bout you ★

Аааааааааааааааа това ми е новата любима драма Dream High 72137 Обожавам я Dream High 58969 И актьорите! и музиката! и историята!...ВСИЧКО!!! Тотално съм побъркана по нея Dream High 625901 Изгледах всички епизоди за 2 дена(като първия път когато се принудих да спра беше на 10-ти епизод Dream High 27476 по дяволите така да ме беше яд ... как може така да свърши епизода Dream High 206147 и не ми се теглеше другия затова трябваше да прекъсна Dream High 58197 ) но на другия ден я доизгледах Dream High 23895 После в продължение на няколко дни всичо което гледох беше части от епизодите отново отново и отново... Dream High 625901 Едно е сигурно заслужава си да се гледа Dream High 72137

9Dream High Empty Re: Dream High Пон Апр 25, 2011 7:50 am

Dars

Dars
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

леле, не бях видяла, че вече има тема и точно мислех да пускам и аз Dream High 85241 Драмата я гледам в момента и снощи даже не можах да спя.. само си викам: Ее сега като доизгледам тоя епизод и си лягам, че едвам гледам.. Свършва епизода на най-интересното място и: Охх айде и следващия, обаче след него веднага лягам... и така цяла нощ Dream High 312545 И през цялото време само седя и точа лиги по Taecyeon и Wooyoung Dream High 68960 Толкова да са якиии, ще ги изям просто Dream High 437941
А някой да знае дали отнякъде мога да изтегля целия саундтрак.. не този в замунда, а с абсолютно всяка песен в сериала Dream High 573598 или поне списък с песните, пък аз ще си ги търся... просто музиката в драмата беше уникална!!

10Dream High Empty Re: Dream High Нед Авг 21, 2011 11:07 pm

devour~

devour~
I keep dreaming ’bout you ★
I keep dreaming ’bout you ★

Тоя сериал ми беше най-трудно да го харесам, трябваха ми 4 епизода, за да проявя някакъв интерес. Започнах го, защото всички много го хвалеха и си казах "ее, ок, щом е така"
В първите четири епизода, бях убедена, че мразя Хе Ми. Толкова я ненавиждах, не разбирах защо, но много ме дразнеше и се чудех как ще продължа да го гледам тоя сериал, като главната героиня не ме кефи.
После се появи Сам Донг. Който е просто най-сладкото същество на земята. Всяка секунда от неговите сцени ми беше любима, не знам какво да кажа. Толкова съм се хилила с него, също плаках с него, когато Хе Ми и Джин Гук се целунаха и етц
А, да. По-късно осъзнах защо мразех Хе Ми - защото в характера й откривах много свои черти. Но по някакъв начин после я заобичах и тя стана любимата ми героиня ЕВЪР. Ааа, Сузи е толкова хубава, много й се възхищавам, само на 16 е, а колко много е постигнала вече.
Сцената с Итък и Ънхьок беше супер забавна, около 20 пъти превъртях момента, в който Хе Ми бутна Ънхьок и той падна хДДД
Хе Ми и Сам Донг са ми otp forever, двете им целувки там през прозореца на автобуса бяха толкова хубави, но те всичките им сцени бяха, така че.
Хубаво беше и че, сериалът не беше толкова до "омгг главната героиня харесва две момчета, кого ще избере", а по-скоро беше за мечтите на героите. Което малко ме натъжаваше, защото всички в сериала мечтаеха и правеха всичко възможно да осъществят мечтите си, а аз .. аз бивам човек без мечти, който седи и гледа корейски сериали.
Даааа.
Очаквам с нетърпение Дрийм Хай 2. Да се надяваме, че ще е също толкова добър като първия.

11Dream High Empty Re: Dream High Нед Сеп 11, 2011 12:10 pm

vestema

vestema
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

Уникална драма.... обожавам я Dream High 752689 С нетърпение очаквам Dream High 2 и се надявам той да е също толкова интересен колкото първия

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите