Почивен ден? K1q6o9jpg


Join the forum, it's quick and easy

Почивен ден? K1q6o9jpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


     Seoul

Април 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Календар Календар

Visitors

free counters

Poll

Победител е...?

Почивен ден? Vote_lcap15%Почивен ден? Vote_rcap 15% [ 6 ]
Почивен ден? Vote_lcap56%Почивен ден? Vote_rcap 56% [ 22 ]
Почивен ден? Vote_lcap3%Почивен ден? Vote_rcap 3% [ 1 ]
Почивен ден? Vote_lcap13%Почивен ден? Vote_rcap 13% [ 5 ]
Почивен ден? Vote_lcap13%Почивен ден? Vote_rcap 13% [ 5 ]

Общо гласове : 39

Latest topics
» SHINee Shawols Skype ~
Почивен ден? EmptyНед Окт 22, 2017 6:30 pm by rally___

» Because I met you
Почивен ден? EmptyПет Мар 27, 2015 8:07 pm by Anny

» 21.
Почивен ден? EmptyПон Дек 01, 2014 5:55 pm by nasa__

» The color of your love
Почивен ден? EmptyНед Ное 16, 2014 8:24 pm by lil_sun

» ~♥ Taemin's heart ♥~
Почивен ден? EmptyПет Окт 10, 2014 2:23 pm by ..TaeminGirl..

» Kaкво мислят Shinee за теб ?
Почивен ден? EmptyВто Авг 26, 2014 11:01 am by SHINee_JongKey

» Намисли си дума..
Почивен ден? EmptyВто Авг 26, 2014 10:49 am by SHINee_JongKey

» You..The Music In Me~♫♫
Почивен ден? EmptyВто Авг 26, 2014 8:55 am by SHINee_JongKey

» The true love
Почивен ден? EmptyПет Авг 22, 2014 8:45 am by SHINee_JongKey

Music
Почивен ден? WamFC

You are not connected. Please login or register

Почивен ден?

+5
cho0ly
tdsmt357
Uppie
Dob
gabiloveth
9 posters

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

1Почивен ден? Empty Почивен ден? Съб Сеп 11, 2010 10:47 pm

gabiloveth

gabiloveth
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Почивен ден?
[Част 1]


Беше рано сутринта, когато в стаята се чу шум. Кий се надигна бързо и загаси алармата на телефона си. После се огледа, да не би да е събудил Темин или Оню – Оню се бе завил през глава и спеше дълбоко, а Темин спинкаше сладко и спокойно. Кий се изправи, бавно и внимателно, и излезе от стаята, за да иде до банята.
Тъкмо излезе и затвори вратата, когато се обърна и видя Минхо пред себе си.
- Ааа!! - изкрещя Кий.
- Хьонг, всеки ден те плаша, а ти още не си свикнал, а? – хилеше му се Минхо.
- Ще ме докараш до инфаркт някоя сутрин. – отвърна му той.
Минхо се захили, отиде и застана до Кий, тупна го по рамото и му каза:
- Ее май това беше достатъчно за днес. Усмихни се де!
- Ха-ха, хайде аз да ходя да се оправям. – каза намусено Кий и влезе в банята.
През това време Минхо отиде в кухнята и си наля чаша вода.
- Аа, Минхо, добре, че си тук, трябва да ти кажа нещо. – каза притеснено Джонгхюн, който влетя в стаята като стрела.
- Хьонг, какво е станало? – попита Минхо.
Тъкмо когато Джонг щеше да продължи в стаята влезе Кий и развълнувано почна да вика:
- Аа хора ще е страхотен ден. Мениджърът ми каза, че днес можем да си починем.
- Наистина? – попита леко учудено Оню.
- Ами да ... – отговори Кий, но преди да продължи се стресна, а всички погледнаха към вратата, където стояха Оню и Темин.
- Добро утро и на вас! – поздрави Минхо.
- Значи днес наистина няма да работим? – попита отново Оню.
Кий го погледна въпросително, но и едновременно с това се хилеше:
- Хьонг, колко пъти трябва да ти го кажа.
- Съжалявам, звучеше много хубаво и исках да го чуя пак. ¬– отвърна доволно лидерът.
- Добре момчета, аз отивам в банята – каза Джонгхюн. – Минхо искаш ли да дойдеш с мен? Да, нали?! Хайде да се изкъпем заедно.
Джонгхюн хвана Минхо за ръката и заедно се отправиха към банята, а Оню, Темин и Кий останаха в кухнята.

Минхо и Джонгхюн влязоха в банята, а Bling Bling заключи набързо вратата. Минхо погледна въпросително и каза:
- Хьонг, кажи какво става, като те гледам така направо ме побиват тръпки?
- Минхо, няма да те лъжа, стана нещо ужасно. – каза Джонг като седна на пода гледайки уплашено.
- Хьонг, кажи ми най-накрая какво си направил.
- Виж ... ами...станах през нощта и...аз ...ох наистина моля те, Минхо, ще ми помогнеш, нали? – попита момчето докато го гледаше право в очите.
- Разбира се, че ще ти помогна, а сега се успокой и ми разкажи всичко. Та какво стана снощи? – каза Минхо като седна на пода до Джонг и го прегърна.

През това време в другата стая Кий правеше закуска. Оню сънливо се прозяваше, но след няколко минути размисления реши отново да се върне в леглото. Темин се беше проснал на масата, заслушан в радиото. Кий отвори прозореца на стаята, за да влезе малко чист въздух и каза:
- Мм, днес наистина ще бъде страхотно. Дори мисля да направя нещо по-специално. – замисли се той и каза. –Да, колко съм разсеян, та нали преди 2 дни купихме много шоколад, ще направя шоколадова торта.
При тези думи Темин подскочи от масата и веднага каза:
- А...торта? Шоколадова? Хьонг, знаеш ли, не е нужно чак торта. – гледайки леко притеснено. – Пък и днес не ми се яде шоколад.
- Ей , да не си болен нещо? – отвърна хилейки се Кий. – Как може да не ти се яде шоколад? Но както и да е, другите сигурно много ще се зарадват на тортата. – намигна му Кий.
- Не, ъъ... и те не искат. На никой не му се яде шоколад днес. – продължаваше да настоява Темин.
Темин се замисли няколко секунди и допълни:
- Знаеш ли, доядоха ми се плодове. Ааа супер, можеш да ни направиш плодова салата, но жалко... няма плодове. .Но мога да ида да купя, а?
- Хм, не няма проблеми. Има няколко мандарини от снощи. Не ми се ядяха, ако искаш ги вземи. – и Кий бръкна в един шкаф и извади 3 мандарини. - После ще ида до магазина.
- Хьонг, колко си мил само, но знаеш ли, те са си твои не мога да ги взема.
- Не, няма проблеми. – и подаде плодовете на момчето.
- Ее..много мило, но....на мен ми се ядът банани. – каза Темин. – пък и нали ще правим плодова салата, мога да ида до магазина веднага. – настоя Темин.
- След малко, а сега ела и сложи салфетки на масата.
- Само това? Салфетки? Хьонг, искаш ли да ти помогна с нещо друго?
- Хмм, ами не, да направиш закуска не е толкова трудно. – отвърна той отваряйки хладилника. - Ужас, тук вътре е като Трета световна. – мърмореше си Кий гледайки хладилника.
- Ее, стига, наистина не е честно всяка сутрин да се стараеш толкова много, а ние да не правим нищо. – отново се обади Темин.
Кий се обърна към него и му каза:
- Темин, имаш предложение? Добре, да чуем.
- Хм, ами примерно мога да ида до магазина да купя плодове и още нещо ако ти трябва? – каза с широка усмивка момчето.
Кий остави млякото на плота, отиде до Темин и му каза:
- Темини, знаеш ли, сега се сетих, че има много неща за правене. – усмихнато погледна към него и продължи. - Можеш да минеш пода с прахосмукачка, после да изтриеш прозорците, а накрая да забършеш праха по шкафовете.
- Ахаа. Ха-ха. – хилеше се леко притеснено Темин. - Хьонг, наистина предпочитам магазина, а домакинската работа можеш да възложиш...ъъ.... на Минхо и Джонгхюн.
- Какво става, Темини, нещо много искаш да идеш до магазина, а? Да не би случайно да е свързано с шоколадовата торта, която искам да направя? - попита Кий,а след това посочи едно от шкафчетата срещу тях. – Да не е свършил шоколадът?
- Хаа. – погледна учудено Темин. - Как може да ме питаш такова нещо, нали преди няколко дни купихме шоколад за цялата седмица? Да не си мислиш, че съм толкова лаком и вече съм го изял? – Темин погледна Кий и направи кучешка муцунка.
Кий се изхили и го попита направо:
- Изяде го, нали?
- Естествено, че го изядох. Не се сдържах. Честно. – отговори Темин леко намусено, като гледаше към пода. – Много съжалявам.
- Ейй, спокойно. Хмм, сега като се сетих ще ми трябват плодове, нали ще правим плодова салата. - каза Кий и намигна леко на Темин.
Темин заподскача от щастие към стаята да се оправи, а Кий се зарадва и увеличи малко звука на радиото, защото звучеше песента “Bad Girl, Good Girl” на miss A.



Последната промяна е направена от gabiloveth на Пон Мар 14, 2011 1:29 am; мнението е било променяно общо 1 път

2Почивен ден? Empty Re: Почивен ден? Нед Сеп 12, 2010 5:35 am

Dob

Dob
All-knowing ♚
All-knowing ♚

Харесва ми, особено часта с баннаните хД!
И най-вече песента Баф Гърл Гуд Гурл на Мисските :)
Добре даже много, чакаме глава 2!!!! Почивен ден? 231219

http://vbox7.com/user:k_pop

3Почивен ден? Empty Re: Почивен ден? Нед Сеп 12, 2010 9:24 am

Uppie

Uppie
My love is the sun of passion ★
My love is the sun of passion ★

Хахахаа Почивен ден? 951866

Много е яко! Чакам 2-ра част Почивен ден? 231219

Искам да разбера какво толкова Джонгхюн е искал да каже на Минхо Почивен ден? 101878

4Почивен ден? Empty Re: Почивен ден? Нед Сеп 12, 2010 4:54 pm

tdsmt357

tdsmt357
A bell rang ding dong ★
A bell rang ding dong ★

И аз изгарям от нетърпение да узная това :D
Наистина е страхотно :lol!:
Очаквам с огромно нетърпение 2-ра глава

5Почивен ден? Empty Re: Почивен ден? Нед Сеп 12, 2010 10:48 pm

gabiloveth

gabiloveth
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

[Част 2]

Заключени в банята – Минхо и Bling Bling стояха тихичко, а Джонг обясняваше:
- Виж сега. Събудих се през нощта, е не точно се събудих, защото не можех да заспя, но както и да е, и отидох да пия вода. – Минхо си миеше зъбите и го слушаше много внимателно. – Беше ми страшно лошо и ми се виеше свят, а пък от водата огладнях и отворих хладилника, за да видя какво да хапна. Видях толкова много храна, и започнах да се тъпча, но ми беше толкова зле, че не помня какво точно ядох. – тук Минхо се стресна, погледна го и каза:
- Не, не си го направил, нали?
- Минхо, съжалявам. Наистина съжалявам. – извиняваше се Bling Bling.
- Не, не , не, не. – Минхо още не приемаше случилото се.
- Да, съжалявам. Направих го – мисля, че ядох от пилето на Оню хьонг. – говореше уплашено Джонг.
- Мислиш? –попита другото момче. – Как така мислиш? Не си ли сигурен? Или си ял, или не си.
- Ами не помня да съм ял от него, но рано сутринта като се събудих отидох и проверих. Наистина липсваше доста от него. – обясни Джонг.
- Ужасно! – извика Минхо.
- Да, знам. – викаше и Джонгхюн.
И двамата се бяха развикали и се чудеха какво да правят, когато се почука на вратата. Минхо сложи ръката си на устните на Bling Bling и му даде знак да мълчи.
От другата страна на вратата се чу гласът на Кий:
- Ей, вие там вътре, добре ли сте? Да не се е случило нещо?
- А не, няма проблеми. Всичко е ОК, просто се подхлъзнах малко. – отговори Джонг. - Нали знаеш как е?
- Олеле, наистина!? Удари ли се? Добре ли си? – попита притеснено Кий.
- Браво бе, уж не трябваше да привличаме внимание! – шепнеше леко ядосано Минхо.
- Съжалявам, само това ми хрумна. – оправдаваше се Bling Bling.
- Хьонг, няма проблеми. След малко излизаме. Ще сложиш ли масата? – замаза положението Минхо.
- Добре, но не стойте там още много, че и аз искам да се изкъпя после. – каза Кий и отново се върна в кухнята.
- Добре. Да помислим малко. Вие с Оню се разбирате страхотно. – говореше Минхо.- А?
- Да, и аз това си мислех. Оню е готин, ще ни разбере, нали? – попита Джонг.
- Нас? Аа не, не! – хилеше се Минхо – Виж сега, аз нищо не съм направил, ти му яде от храната, сам си се оправяй.
- Хьонг, нали каза, че ще ми помогнеш! – попита натъжено Bling Bling.
- Ей! Обичам те, но да се изправя пред Оню и да му кажа това ... хм ... не ми се е случвало и в най-страшните ми кошмари, но за да си по-спокоен ще бъда до теб, когато му го казваш, става ли?
Джонгхюн отвори лекичко вратата и каза:
- Оо я стига, просто искаш да видиш шоуто. Нали?
- Това е бонус, но наистина ще се опитам да ти помогна. Тялом и духом ще съм с теб. – намигна му Минхо.
„Не ми трябва духовна помощ, а чудо.” си мислеше Джонгхюн.
Двете момчета се отправиха към кухнята.

Междувременно в другата стая Темин се бе облякъл за магазина. Беше взел всичко и бавно, за да не събуди Оню, се отправи към кухнята.

Темин завари следната ситуация: Минхо стоеше на единия стол и се беше загледал в Джонгхюн, който от своя страна бе забил поглед в купичката си с мюсли. Само Кий го нямаше в стаята.
Темин се показа леко през кухненската врата:
- Е, хора, аз отивам до магазина. Ако някой иска нещо, да казва сега.
...мълчание ...
- Е, добре. Хайде до после. – каза щастливо Темин и отиде до вратата да си обуе обувките.

В коридора момчето срещна Кий, който мъкнеше кофа и парцал в ръцете си.
- Хьонг, какво правиш?
- Офф не питай. Снощи Оню стана да яде и е оставил хладилника в ужасно състояние. – отговори намусено Кий.
- Ахам. Ок, аз излизам. До после! – каза Темин като след това си обу обувките и излезе.

Кий седна пред хладилника и започна да го чисти. Bling Bling изглеждаше сякаш, че всеки момент ще заплаче. В този момент телефонът на Минхо звънна. Момчето стана от масата и отиде до стаята си да се обади.
- Ало? – попита той притеснено, тъй като номерът беше непознат.
- Ей, хьонг, аз съм. – чу се гласът на Темин. – Съжалявам, че те търся, но аз съм долу в магазина, но купих малко повечко неща и не ми стигат парите. Ще дойдеш ли да ми донесеш още малко?
- Нямам думи за теб, Темини. – хилеше се Минхо.
- Това значи „да”, нали? – щастливо викаше момчето.
- Идвам до 3-4 минути. – каза Минхо и затвори.
Навлече някакви дрехи и набързо излезе.

Джонгхюн привърши със закуската си. Отиде до стаята си, за да търси Минхо, но него го нямаше. Така, че реши да пробва сам. Отправи се към стаята на лидера. Мислеше си, че ако му каже това докато е сънен, може и да му се размине.

- Оню, ей. Хьонг! - буташе го Bling Bling – Трябва да ти кажа нещо много важно.
Лидерът се надигна от леглото и го погледна:
- Кажи!
- Трябва да ти кажа нещо, но ми е малко неудобно. – говореше момчето, като заби поглед в завивките.
Оню започна да се притеснява и се чудеше какво точно ще каже Джонг.
- Ам..аз такова...снощи се събудих ... и минах през кухнята и такова... трудно ми е да ти го кажа. Не знам как ще реагираш. Хьонг, наистина не очаквах това. – поклони се Bling Bling.
Оню се стресна и каза:
- Ужас! Не знам какво да кажа....А казал ли си на някого?
- Ами да, на Минхо. – отговори тихичко момчето.
- Виж сега и аз не исках да става така, но сега най-важното е Темин да не разбере. - каза лидерът – Няма да му кажеш нали?
- Да, най-важното е Темин...Какво? - но преди да довърши Джонг се изправи, погледна Оню учудено. – А?
- Беше инцидент. Наистина стана случайно. Просто блузата му беше най-близо, разбери ме. Паникьосах се. – почна да се оправдава Оню.
Джонгхюн стоеше като гръмнат и не знаеше какво да каже, защото и идея си нямаше за какво говори Оню.



Последната промяна е направена от gabiloveth на Пон Мар 14, 2011 1:31 am; мнението е било променяно общо 1 път

6Почивен ден? Empty Re: Почивен ден? Пон Сеп 13, 2010 12:55 pm

cho0ly

cho0ly
A bell rang ding dong ★
A bell rang ding dong ★

хахахаха Почивен ден? 982906 чакам следващата част Почивен ден? 778320

7Почивен ден? Empty Re: Почивен ден? Пон Сеп 13, 2010 7:34 pm

Uppie

Uppie
My love is the sun of passion ★
My love is the sun of passion ★

супер якоooo!! <3 чакаме 3-та част Почивен ден? 982906

8Почивен ден? Empty Re: Почивен ден? Пон Сеп 13, 2010 8:07 pm

Nanna

Nanna
Almighty ♛
Almighty ♛

Олее страхотен е Почивен ден? 778320 Почивен ден? 778320 Оню и Джони добре се разбират макар и да говорят за различни неща Почивен ден? 778320 Почивен ден? 778320

http://www.last.fm/user/SHINeeGirl7

9Почивен ден? Empty Re: Почивен ден? Пон Сеп 13, 2010 8:51 pm

xTheUglyTruthx

xTheUglyTruthx
A bell rang ding dong ★
A bell rang ding dong ★

Ахах ... това е интересно и наистина неочаквано ... това с пилето съвсем ме заби хДДД Сега да видим какво се е случило с блузката на Темин... Почивен ден? 124781

10Почивен ден? Empty Re: Почивен ден? Вто Сеп 14, 2010 12:02 am

gabiloveth

gabiloveth
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

[Част 3]

Входната врата се отвори, а през нея влязоха Темин и Минхо, които носеха много покупки.
- Хайде да занесем всичко в кухнята. – каза Минхо. – Аа и да те питам, защо номерът ти беше скрит?
- Ох, направо не ми се говори за това. Стана , без да искам, просто съм с този телефон само от 2 дни и не му разбирам много-много. – каза Темин докато разопаковаше покупките.
- Ами така е като постоянно си губиш нещата. – смееше се Минхо.
- Става случайно. Наистина. – оправда се Темин.
В стаята влезе Кий:
- Ей, върнали сте се. Нека ви помогна.
- Хьонг, да си виждал Джонгхюн? Откакто закусихме преди час не съм го виждал. – попита Минхо.
- Джонг? Да, видях го. Последно беше в стаята ни с Оню.
- С Оню?....Кий, знаеш ли, защо да не поръчаме още пиле? – каза Минхо.
- Оню ли поиска да купим? – попита Кий.
Минхо се замисли няколко секунди и каза „Даа, естествено! Че заради кого тогава ще искам да поръчам пилешко?”
- Супер. Аз ще звънна! – викна Темин и набра номера за доставки.
Темин: Добър ден! Искам да поръчам пилешко за вкъщи.
..от другата страна на телефона..
Темин: Какво? Нямате пиле? Не можете да ни донесете?
Кий: Дай ми телефона! Ще се оправя с тях.
Кий грабна слушалката и каза:
- Ей, как така нямате пиле? Знаете ли кои сме ние, а?
.. от другата страна на телефона..
Кий: Аа...знаете. Добре, ще звънна в понеделник. Приятен ден! – каза леко ядосано Кий.
- Хора аз отивам до банята замалко. – усмихна се Минхо и излезе от стаята.
На Минхо му хрумна откъде може да си набави толкова пилешко, че Оню да забрави за своето в хладилника. Извади телефона от джоба си и влезе да говори на спокойствие в стаята си, докато Джонгхюн беше в другата стая с Оню. Минхо говори около 2 минути, а после се върна в кухнята.
- Хора, Тюки и Хюки ще дойдат да обядваме заедно. – каза щастливо Минхо.
- Наистина? – почуди се Кий. – И как така са се сетили?
- Ами не знам. Тюки хьонг ми звънна преди малко. – каза подхилквайки се Минхо докато разглеждаше каналите по телевизията.
- Добре, аз ще ида да си взема една вана, а ти Темини можеш да облечеш нещо друго. С този суичър ще ти е топло. – отвърна Кий и излезе.
- Дам, хьонг е прав. Ще си облека блузата на Superman. Трябва да е някъде тук, спомням си, че снощи я мернах в кухнята. – каза Темин и започна да я търси.

В съседната стая: Оню се разкарваше из стаята в търсене на подходящи думи, за да обясни случилото се на Bling Bling.
„Мале ужас. Какви ги говори Оню хьонг? Направо не знам какво да правя. ОК, трябва да се успокоя. Може пък да му помогна в това и той да не ми се сърди толкова за пилето. Да, така ще направя!” се бе замислил Джонг.
- Ейй, Земята вика Джонгхюн. – викаше Оню като размахваше ръката си пред лицето му. – Какво си се замислил? Не ме ли слушаш?
- Аа, естествено, че те слушам. Кажи точно какво стана? – позаинтересува се.
- Така, снощи, след като си легнахме реших, че съм още гладен и станах да ям. – говореше спокойно лидерът.
- Но, хьонг, не съм те усетил кога си станал. – попита Bling Bling.
- Естествено, като сме в различни стаи как ще разбереш. Но както и да е. Та аз ставам и отивам в кухнята. Решавам да си хапна малко пилешко, но тъй като го извадих от хладилника и беше студено, реших да го претопля. Не исках да вдигам шум с микровълновата и затова пуснах газовия котлон.
„Не мога да повярвам! Не аз съм изял пилето. Направо камък ми падна от сърцето” – мислеше си Джонг.
Оню прекъсна историята си и седна на леглото до момчето. Погледна го право в очите и каза:
- И после стана малък инцидент. – каза Оню и замълча.
- Колко малък? – попита Bling Bling.
- Пожар. – отговори лидерът.
- Ти сериозно ли!? Какво запали? – учудено попита Джонг.
- Блузата на Темин. Онази на Superman.
- Коя? – попита Джонг.
- Как може да не се сещаш? Светлосиня, с огромно “S”.Веднъж беше с нея на Music Bank.
- Аа да. Но това е ужасно. И сега какво ще правим?
Двамата стояха в стаята, когато изведнъж се чу звънецът на вратата. Момчетата се спогледаха и казаха едновременно „Кой ли е?”

Минхо подскочи веднага след като чу звънеца и се затича да отвори.
- Минхо, здравей! – каза Йитюк и го прегърна.
- Момчета, толкова се радвам, че дойдохте.
- Че как ще пропуснем. – каза усмихнато Хюки.
- Да. Ние не пропускаме безплатна кльопачка. – каза хилейки се Тюк и подаде няколко кутии с пилешко.
- Пич, ние купихме храната. Не е безплатна. – каза Хюк като погледна към Тюк.
- Говори за себе си. – смееше се. – Ти плати в магазина. – Аз съм чист.
- Хора, хайде да влизаме, а? – каза Минхо.



Последната промяна е направена от gabiloveth на Пон Мар 14, 2011 1:32 am; мнението е било променяно общо 1 път

11Почивен ден? Empty Re: Почивен ден? Вто Сеп 14, 2010 12:36 am

xTheUglyTruthx

xTheUglyTruthx
A bell rang ding dong ★
A bell rang ding dong ★

:ДДД Поне невинността на Джонгхюн е удостоверена. Не се учудвам за пожара , с късмета на Оню. Пострада само горкия Мини /бтв наистина харесвам онази блузка :Д / Продължавай... интересно ми е. Това е първия фик без перверзни глупости Почивен ден? 132400 /не че не съм им фен де/ , за което те поздравявам. Почивен ден? 10044

12Почивен ден? Empty Re: Почивен ден? Вто Сеп 14, 2010 5:43 am

Dob

Dob
All-knowing ♚
All-knowing ♚

Aз харесах Хюки и Тюки!!!! И сегас нетърпение чакам да вида как ще реагира Темин катор азбере за блузката!!!! Почивен ден? 398254 Почивен ден? 398254 Почивен ден? 398254

http://vbox7.com/user:k_pop

13Почивен ден? Empty Re: Почивен ден? Вто Сеп 14, 2010 8:24 am

Nanna

Nanna
Almighty ♛
Almighty ♛

Хюки Тюки рулзз йееей Почивен ден? 778320 Почивен ден? 778320 Представям си Мини как ше ги разфърля сичките като разбере кво се е случило с тениската Почивен ден? 982906

http://www.last.fm/user/SHINeeGirl7

14Почивен ден? Empty Re: Почивен ден? Вто Сеп 14, 2010 10:45 am

Uppie

Uppie
My love is the sun of passion ★
My love is the sun of passion ★

хахаха... Почивен ден? 951866
Сега остана и Кей нещо да е направил с на Минхо и ще почнат да са избиват Почивен ден? 382923

4-та частттттт Почивен ден? 625901

15Почивен ден? Empty Re: Почивен ден? Вто Сеп 14, 2010 12:35 pm

gabiloveth

gabiloveth
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

[Част 4]

Минхо, Хюк и Тюк отидоха в кухнята, а Кий тъкмо излезе от банята. Той се запъти към стаята си, за да се облече набързо. Влезе и видя Bling Bling и лидерът да седят на леглото.
- Момчета, какво правите? Имаме гости. Защо не сте при тях? Хайде марш в кухнята! На всичко ли трябва да ви уча? – каза на висок глас Кий.
- Гониш ни само, за да можеш да се облечеш. – дръпна му се Оню.
- Не е само за това. Но наистина, по-добре вървете при гостите. – каза Кий като ги избута до вратата и им каза усмихнато „Bye Bye”, а после им тръшна вратата.

Bling Bling и лидерът влязоха в кухнята. Поздравиха. Джонг като видя кутиите с храна се паникьоса. Отиде и застана до Минхо. Побутна го по рамото:
- Минхо, трябва да ти кажа нещо. Спешно е! – прошепна Джонг.
- Не сега. Просто следвай плана. – намигна му Минхо.
„Какъв план? Ужас, всичко ще провали” си мислеше Джонгхюн.
- Уау, колко много храна. Кой е отговорен за това? – попита Оню.
Минхо отиде до Оню и му каза тихичко:
- Хьонг, те настояха да дойдат. Наистина, нямаше как да им откажа. А за храната...нямам представа, защо са донесли толкова много. – правеше се на ударен той.
- Оо, супер. Добре, че са донесли повечко. Нощес си изядох почти всичко и сега това, което виждам определено ми харесва. – каза засмян Оню и седна на масата при SuJu компанията.
Темин, Оню, Хюк и Тюк седяха на масата и хапваха, а Минхо каза:
- Е, знаете ли, няма кока-кола. Хьонг, ела с мен! – Минхо хвана за ръката Bling Bling и го издърпа в коридора.
- Какво ви става бе хора? Днес цял ден се държите странно. – каза Кий, който също беше в коридора.
- Кий трябва да ни помогнеш. – казаха едновременно момчетата.
- Не се учудвам. – каза Кий с леко надменна усмивка. – Кажете какво става!
- Първо извикай Оню. – помоли Минхо.
Кий отвори лекичко вратата и викна Оню. После Минхо и Джонг разказаха на Оню и Кий, за това как са си мислели, че Bling Bling е изял пилето на Оню, а Минхо обясни и защо Хюк и Тюк всъщност са дошли. После Оню каза и на Минхо и Кий за „малкия” инцидент с тениската на Темин. Четиримата се чудеха какво да правят.
- Момчета какво правите тук ? – попита Хюк, който се беше запътил към банята.
- Ами...ние... – Оню се мъчеше да измисли нещо.
- Отиваме да купим кола от магазина. – каза Минхо.
- Всички? – почуди се Ънхюк.
- Ами да, все пак колите са си тежички, нали? – допълни Джонг.
- Че колко кола ще купувате? –продължи да пита Хюк.
- Е, нали знаеш какво казва Мечо Пух: „Колкото повече...толкова повече”. – каза Кий. –Ние ще ходим. До после!
Момчетата излязоха, а Хюк отиде най-сетне до банята.

В кухнята Темин и Тюки бяха застанали един срещу друг и се гледаха в очите. Тюки каза:
- Мислиш, че си по добър от мен, защото си млад, така ли?
- Ха-ха. Не го мисля, то си е така. – отвърна Темин.
- Виж! Аз съм в играта от много години, толкова много са минали през мен, че не помня бройката. – продължи да се заяжда лидерът.
- Така ли? Покрай това ваше шоу нямате много време, така, че съм сигурен, че мога да те бия в това. Не ме подценявай, нищо, че съм с 10 години по-млад. – отвърна на удара Темин.
- Кажи цифра! – извика Тюк.
- Не искаш да знаеш, вярвай ми. – смееше му се Темин.
- Цифра, Темин! – говореше на висок глас Йитюк.
- Ок. 12 за седмица. – каза Темин.
- Ха, аз печеля – 15. – извика и заподскача щастливо Тюк.
- Ей, спокойно. Аз говоря за 5, не за 7 дни. – смигна Темин на Тюк. – Аз печеля!
- Какво? Как така? Ти не си добре! Сигурно лъжеш нещо. – подозираше Тюки.
- Аз!? Я стига, признай си. По-добър съм в тази игра от теб. – отвърна Темин.
- Засега ти печелиш, но да знаеш, че още имам някакви съмнения. 12 за пет дни? Това е абсурдно. Никой не може да изяде толкова кутии с пилешко за пет дни.

Долу пред входа Кий, Оню, Джонг и Минхо се бяха отчаяли, защото единственият им шанс беше в мениджъра, но му бяха звънели и той казал, че нямало никой в склада и не можел да ги снабди със същата тениска като изгорялата.
- Момчета, предлагам да не седим повече тук. – каза Кий. – Просто Оню ще си признае.
- Съгласен съм! – отвърнаха Минхо и Джонг в един глас.
- Е браво на вас, но на мен идеята не ми харесва. – каза леко начумерен Оню.
- Хьонг, няма проблеми с това. Сигурен съм, че Темин ще те разбере. – потупа го по рамото Минхо.
- Е, той много си я харесва тая тениска... – говореше Джонг, но беше прекъснат от Кий, който го сръчка в ребрата... - ...но пък и аз мисля, че няма да се сърди..много. – доизказа се Bling Bling.
- Охх, ок. Да се качваме пък каквото ще да става. – каза Оню и отвори вратата на входа.
- Добре, супер. Най-сетне се качваме, от тези коли ме заболяха ръцете. – оплакваше се Минхо.

Четирите момчета влязоха в апартамента тихичко, оставиха колите пред шкафа в коридора и отидоха в стаята на Оню, Темин и Кий да вземат останалото от тениската.
- Пич, останало е само едно “S” - каза притеснено Кий.
„Ужас, направо не знам какво ще правя” мислеше си лидерът.



Последната промяна е направена от gabiloveth на Пон Мар 14, 2011 1:33 am; мнението е било променяно общо 1 път

16Почивен ден? Empty Re: Почивен ден? Вто Сеп 14, 2010 2:25 pm

Dob

Dob
All-knowing ♚
All-knowing ♚

Тва за 15, 12 за седмица ма уби , не го очаквах това!
И става все по-яко и по-яко !! И тая тениска ще видим какви яйца ша снесе!!!!! Почивен ден? 398254 Почивен ден? 10044

http://vbox7.com/user:k_pop

17Почивен ден? Empty Re: Почивен ден? Вто Сеп 14, 2010 3:40 pm

gabiloveth

gabiloveth
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

[Част 5]

- Ние ще ходим. – казаха в един глас Тюки и Хюки.
- Ами ок. Другите ги няма още, така че ще ви изпратя.
Тримата излязоха от кухнята, но Тюк се спъна в шишетата с кола и падна.
- ОК, добре де, май са се прибрали вече. – каза леко засрамено Темин, докато помагаше на Хюк да вдигне Тюки от земята.
- Ами това е. Обадете се някой път пак да хапваме заедно. – каза Ънхюк.
- Няма проблеми. – каза усмихнато Темин и погледна към Йитюк. – Хьонг, а ти продължавай да се опитваш да минеш рекорда ми! – и му намигна.
Темин отвори вратата и Тюки излезе. Хюк го последва, но преди да тръгне каза на Темин на ухо:
- Ейй, наблюдавай ги тия четиримата, че нещо много са ми съмнителни, навсякъде ходят заедно.
- Ок, хайде чао. – Темин им помаха и затвори вратата.

Темин се обърна и срещу него бяха останалите от групата.
- Какво правехте толкова време? – искаше обяснение Темин.
- Виж, ... аа ... хайде да идем в кухнята. Става ли? – попита Оню.
Момчетата влязоха в кухнята. Темин седна откъм вратата, а другите се наредиха срещу него.
- Ох, не ви ли е малко топло, а? - Оню отиде до прозореца и го отвори широко, за да влезе още въздух.
- Момчета, какво става? – попита притеснен Темин.
- Да Оню, кажи какво става. – даваше му зор Кий.
- Ами Темини, нали знаеш тениската си на Superman? – продължи лидера.
- Да, естествено, че я знам. Та нали от 2 часа я търся. Да знаете къде е? – попита нищо неподозиращият Темин.
- Да, хьонг, кажи ни! – каза Джонгхюн.
- Хора, аз отивам до банята. – каза Минхо и набързо излезе.
- Виж Темини....ти много ли я харесваш тая тениска? – продължи да се измъква Оню.
- Естествено, че да. Защо? Да не сте й направили нещо? – каза Темин като погледна Оню право в очите.
Останалата част от тениската на момчето беше в ръцете на лидера, но от страх той ги държеше зад гърба си и не знаеше какво да прави. Тогава се престраши и каза:
- Тениската ти е .. – но преди да продължи бе прекъснат от Минхо, който каза:
- Точно ей тук – Минхо размяташе тениска досущ приличаща на изгорялата.
Всички се обърнаха към вратата и погледнаха Минхо. Джонгхюн си помисли, че сега е моментът, изтръгна от ръцете на Оню останалото от първата тениска и го хвърли през прозореца. Видя го само Кий, който се приближи до него и му каза тихичко ”Пич, какво правиш? Не замърсявай околната среда!”.Bling Bling само му намигна и двамата погледнаха към Темини, който се радваше да види „тениската си” отново.

В това време точно под прозореца на момчетата минаваха Хюк и Тюк. Парчето плат, което Джонгхюн изхвърли, падна точно пред Хюк.
- Я, хьонг, виж ”S” ! – каза щастливо Хюки.
- Много яко, нали? – зарадва се и Тюк.
- ”S” - като супер. Каквито сме ние, нали? – попита Хюк.
Момчетата се погледнаха и извикаха в един глас „We are Super Juni-OR”
- Да, така е, а сега сме Super Junior, които закъсняват за тренировка. – каза смеейки се Хюк.
Те се качиха в BMW- то на Тюки и потеглиха за вкъщи.

В кухнята SHINee се наливаха с кола и се тъпчеха с пиле. Тогава Оню се приближи до Минхо и му прошепна:
- Наистина ти благодаря, спаси ме. Но откъде взе тениската?
Минхо се изхили и му каза:
- Хьонг, просто видях мениджъра на вратата как размахваше тениската и казах, че отивам до банята, за да мога да я взема.
- Значи такава била работата. – смееха се Кий и Bling Bling до тях.
- Момчета, къде замина Темин? – попита Минхо.
Кий посочи дивана. Всички погледнаха и видяха спящия Темин.
„Ааа, колко много шоколад” мислеше в съня си Темин и се усмихваше.
- Май днес всеки научи по нещо, а? – каза Кий.
- Да. Аз научих, че когато ми е лошо не трябва да ставам от леглото, а да си почивам. – каза Джонгхюн.
- Да, а аз, че не ме бива в готвенето. – отвърна леко намусено Оню.
- Хм, аз бях просто неотразим днес. Направо изумих себе си. – хилеше се Минхо.
- Момчета, разбрах, че да имаме почивен ден е много кофти. – усмихна се Кий. – Хайде да се връщаме към работата си, феновете вече ми липсват.
- Да, и ти имаш право. – смееше се Оню. – По-добре да се изправя пред хиляди фенки викащи моето име, пред това да се изправя пред ядосан Темин.
Всички се засмяха, а след това се насладиха на останалото време от деня.

..след 5 дни..
- Темин, телефонът ти звъни. – викаше Оню.
Темин: Ало?
Хюк: Трява да ти кажа нещо от името на Тюки хьонг.
Темин: Кажи?
Хюк: Цитирам : „Даа,аз победих! 14 кутии, Темини. 14!”
Темин: Уау, това наистина е страхотно. Браво на него, но защо той не ми се обади да ми го каже лично?
Хюк: Правят му промивка на стомаха.


КРАЙ


Хора, наистина ви благодаря, че четохте моята история Почивен ден? 227294!Благодаря и за коментарите Почивен ден? 132400 !Надявам се да ви е харесало.Съжалявам ако съм допуснала някои грешки при писането, но за първи път пиша Почивен ден? 119963 .Ами май това е от мен.
Хайде готин 15-ти септември на всички Почивен ден? 235760 .



Последната промяна е направена от gabiloveth на Пон Мар 14, 2011 1:35 am; мнението е било променяно общо 1 път

18Почивен ден? Empty Re: Почивен ден? Вто Сеп 14, 2010 3:44 pm

Uppie

Uppie
My love is the sun of passion ★
My love is the sun of passion ★

супер якоооооооооо Почивен ден? 504947

19Почивен ден? Empty Re: Почивен ден? Вто Сеп 14, 2010 3:48 pm

YoTo

YoTo
I keep dreaming ’bout you ★
I keep dreaming ’bout you ★

Уооуу..много яка историйка..Краят къртеше..Ако имаш някоя друга историйка давай я и нея... :145:

20Почивен ден? Empty Re: Почивен ден? Вто Сеп 14, 2010 3:50 pm

Dob

Dob
All-knowing ♚
All-knowing ♚

Промивка! Давай само такаааа...... Amazed

http://vbox7.com/user:k_pop

21Почивен ден? Empty Re: Почивен ден? Вто Сеп 14, 2010 4:56 pm

Nanna

Nanna
Almighty ♛
Almighty ♛

- Засега ти печелиш, но да знаеш, че още имам някакви съмнения.12 за пет дни?Това е абсурдно.Никой не може да изяде толкова кутии с пилешко за пет дни... Почивен ден? 778320 Почивен ден? 778320 Почивен ден? 778320

http://www.last.fm/user/SHINeeGirl7

22Почивен ден? Empty Re: Почивен ден? Вто Сеп 14, 2010 7:25 pm

tdsmt357

tdsmt357
A bell rang ding dong ★
A bell rang ding dong ★

Наистина е много добре написано... много искам да узная каква ще е реакцията на Теаmin :D
Очаквам с нетърпение продължението

23Почивен ден? Empty Re: Почивен ден? Пон Мар 14, 2011 1:26 am

Rainy_girl

Rainy_girl
I keep thinkin ’bout you ★
I keep thinkin ’bout you ★

Aigo , супер е !!! Как му запалиха тениската Почивен ден? 312545 Много е хубаво, че си наблегнала на това, че когато хората говорят с недомлъвки, се получава объркване. Можеше да добавиш малко любовни истории, но пък и така не е зле Почивен ден? 162205 Не всичко се върти около любовта, пък и с тяхното напрегнато ежедневие нямат много време за момичета. (Освен ДжонХюн естествено Почивен ден? 925940 )

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите