Бих умрял за теб, скъпа!  K1q6o9jpg


Join the forum, it's quick and easy

Бих умрял за теб, скъпа!  K1q6o9jpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


     Seoul

Април 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Календар Календар

Visitors

free counters

Poll

Победител е...?

Бих умрял за теб, скъпа!  Vote_lcap15%Бих умрял за теб, скъпа!  Vote_rcap 15% [ 6 ]
Бих умрял за теб, скъпа!  Vote_lcap56%Бих умрял за теб, скъпа!  Vote_rcap 56% [ 22 ]
Бих умрял за теб, скъпа!  Vote_lcap3%Бих умрял за теб, скъпа!  Vote_rcap 3% [ 1 ]
Бих умрял за теб, скъпа!  Vote_lcap13%Бих умрял за теб, скъпа!  Vote_rcap 13% [ 5 ]
Бих умрял за теб, скъпа!  Vote_lcap13%Бих умрял за теб, скъпа!  Vote_rcap 13% [ 5 ]

Общо гласове : 39

Latest topics
» SHINee Shawols Skype ~
Бих умрял за теб, скъпа!  EmptyНед Окт 22, 2017 6:30 pm by rally___

» Because I met you
Бих умрял за теб, скъпа!  EmptyПет Мар 27, 2015 8:07 pm by Anny

» 21.
Бих умрял за теб, скъпа!  EmptyПон Дек 01, 2014 5:55 pm by nasa__

» The color of your love
Бих умрял за теб, скъпа!  EmptyНед Ное 16, 2014 8:24 pm by lil_sun

» ~♥ Taemin's heart ♥~
Бих умрял за теб, скъпа!  EmptyПет Окт 10, 2014 2:23 pm by ..TaeminGirl..

» Kaкво мислят Shinee за теб ?
Бих умрял за теб, скъпа!  EmptyВто Авг 26, 2014 11:01 am by SHINee_JongKey

» Намисли си дума..
Бих умрял за теб, скъпа!  EmptyВто Авг 26, 2014 10:49 am by SHINee_JongKey

» You..The Music In Me~♫♫
Бих умрял за теб, скъпа!  EmptyВто Авг 26, 2014 8:55 am by SHINee_JongKey

» The true love
Бих умрял за теб, скъпа!  EmptyПет Авг 22, 2014 8:45 am by SHINee_JongKey

Music
Бих умрял за теб, скъпа!  WamFC

You are not connected. Please login or register

Бих умрял за теб, скъпа!

+11
aandrandom
jongminfan
rally___
xXx Mikki xXx
Nemo.
TonnIi
2min
Yulita ^^
Nanna
shadow
Uppie
15 posters

Иди на страница : 1, 2  Next

Харесва ли ви този фик ?

Бих умрял за теб, скъпа!  Vote_lcap100%Бих умрял за теб, скъпа!  Vote_rcap 100% [ 19 ]
Бих умрял за теб, скъпа!  Vote_lcap0%Бих умрял за теб, скъпа!  Vote_rcap 0% [ 0 ]
Общо гласове : 19


Go down  Съобщение [Страница 1 от 2]

1Бих умрял за теб, скъпа!  Empty Бих умрял за теб, скъпа! Пон Яну 31, 2011 10:25 pm

Uppie

Uppie
My love is the sun of passion ★
My love is the sun of passion ★

1 ГЛАВА

Отне му известно време за да си припомни как изглеждаше тя. Очите й, нослето й, устните й, тези мисли само го караха да полудява още повече. Всеки ден беше труден за него, и той знаеше, че скоро няма да издържи. Той я сънуваше, пред себе си, как не може да я докосне, виждаше как тя ляга на леглото, полузаспала до друг мъж, който обича. Bling Bling винаги си задаваше въпроса, защо той не направи първата крачка, какво толкова е видяла тя във него? Но вече беше късно за изводи. Тези въпроси така и ще си останат без отговори. Бавно, той затвори очи, дишането му започна да се затруднява и сърцето му биеше, толкова бързо, все едно вижда смърта си да наближава. Jonghyun отиде в апартамента на приятелката си. Погледна към спалнята където спеше тя, тази която желае, обича и би направил всичко за нея.Не му достигаше смелост да го направи, но уви емоциите си казаха думата. Той взе възглавницата и рязко я натисна на лицето й, тя се събуди от атаката, а очите й се уголемиха, борейки се от неговата повърхност. "Още няколко минути" каза си той. Тя се бореше, опитвайки се да се измъкне по всякакъв начин от мъжа пред нея. Беше задушно, момичето, мърдаше, буташе, молеше го да спре, но се чуваше само едно заглиушено "Помощ!", което не помагаше. Мърданията бавно спираха, звуците ставаха все по слаби и отново тишина настана в цялата стая. Бавно Bling пристъпи назад, без да остави следа от съществуването си. Погледна се в огледалото и пророни няколко сълзи, след това напусна апартамента.

Новини по случая излязоха на следващия ден, когато Кий получи информация, че един от членовете е изчезнал. Всички в общежитето мълчаха и бяха в траур. Полицията не отрича да е самоубийство, поради това, че е открита бележка на масата на която пишеше: "Искам да бъда със Sun Kyung, дори след смърта... Jonghyun.."


ПС: СОРИ, ЧЕ Е КРАТИЧКО, ПРОСТО ТВА ГО СЪНУВАХ И РЕШИХ ДА ГO ПОСТНА :D



Последната промяна е направена от JongKey <3 на Сря Фев 02, 2011 6:30 pm; мнението е било променяно общо 4 пъти

2Бих умрял за теб, скъпа!  Empty Re: Бих умрял за теб, скъпа! Вто Фев 01, 2011 4:30 am

shadow

shadow
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Бих умрял за теб, скъпа!  807552 нямам думи...
е.ати съня Бих умрял за теб, скъпа!  821780

3Бих умрял за теб, скъпа!  Empty Re: Бих умрял за теб, скъпа! Вто Фев 01, 2011 9:13 am

Nanna

Nanna
Almighty ♛
Almighty ♛

DAMN IT! Бих умрял за теб, скъпа!  885654 Побиха ме тръпки от този склонен към убийство Джонги Бих умрял за теб, скъпа!  807276

http://www.last.fm/user/SHINeeGirl7

4Бих умрял за теб, скъпа!  Empty Re: Бих умрял за теб, скъпа! Вто Фев 01, 2011 12:47 pm

Uppie

Uppie
My love is the sun of passion ★
My love is the sun of passion ★

Ъъъ... много се извинявам, вие пишете някви яки забавни фикове а пък аз пльоснах един трагичен фик :Д:ДД: то виждам от коментарите, че е нямало смисал да го качвам ама се пак :Д Бих умрял за теб, скъпа!  814388

5Бих умрял за теб, скъпа!  Empty Re: Бих умрял за теб, скъпа! Вто Фев 01, 2011 12:53 pm

Yulita ^^

Yulita ^^
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

лол и мен ме побиха тръпки от написаното..ама е яко защото е различно от всичко...аз ще чета ако има продължение Бих умрял за теб, скъпа!  162205

6Бих умрял за теб, скъпа!  Empty Re: Бих умрял за теб, скъпа! Вто Фев 01, 2011 1:01 pm

Uppie

Uppie
My love is the sun of passion ★
My love is the sun of passion ★

Бих могла да му измисля продължение, ако желаете да има такова Бих умрял за теб, скъпа!  325861

7Бих умрял за теб, скъпа!  Empty Re: Бих умрял за теб, скъпа! Вто Фев 01, 2011 1:02 pm

2min

2min
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

и аз ще го чета ако има продължение, хареса ми Бих умрял за теб, скъпа!  346803

8Бих умрял за теб, скъпа!  Empty Re: Бих умрял за теб, скъпа! Вто Фев 01, 2011 1:15 pm

TonnIi

TonnIi
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Готино е, по-нестандартно Бих умрял за теб, скъпа!  162205

9Бих умрял за теб, скъпа!  Empty Re: Бих умрял за теб, скъпа! Вто Фев 01, 2011 5:05 pm

Nanna

Nanna
Almighty ♛
Almighty ♛

Omoo,не е вярноо,аз обожавам различното!!! Ако го продължиш ще стане като сериал Бих умрял за теб, скъпа!  462299 Просто началото беше изключително забиващо!!! Бих умрял за теб, скъпа!  58887

http://www.last.fm/user/SHINeeGirl7

10Бих умрял за теб, скъпа!  Empty Re: Бих умрял за теб, скъпа! Вто Фев 01, 2011 5:31 pm

Nemo.

Nemo.
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

Йесс, яко е!! Бих умрял за теб, скъпа!  74888
Интересно какво продължение ще е след като Блинги е на оня свят Бих умрял за теб, скъпа!  85241 давай, пишии!! Бих умрял за теб, скъпа!  741224
Може да се върне от света на мъртвите Бих умрял за теб, скъпа!  925940

https://www.youtube.com/watch?v=8kyG5tTZ1iE

11Бих умрял за теб, скъпа!  Empty Re: Бих умрял за теб, скъпа! Вто Фев 01, 2011 6:08 pm

xXx Mikki xXx

xXx Mikki xXx
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

OMG представа си нямаш колко ОБОЖАВАМ такива фикове Бих умрял за теб, скъпа!  68960 Бих умрял за теб, скъпа!  68960 Направо...не знам какво бих направила за фик-мистерия Бих умрял за теб, скъпа!  523582

http://www.vbox7.com/user:sakurauchiha

12Бих умрял за теб, скъпа!  Empty Re: Бих умрял за теб, скъпа! Вто Фев 01, 2011 6:10 pm

rally___

rally___
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

СУПЕР ХИПЕР ЯКО ЗВУЧИ!
ИСКАМ ПРОДЪЛЖЕНИЕ БАХТИ ЯКОТО Е ! Бих умрял за теб, скъпа!  561186

13Бих умрял за теб, скъпа!  Empty Re: Бих умрял за теб, скъпа! Вто Фев 01, 2011 11:18 pm

jongminfan

jongminfan
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

Наистина и мен ме побиха тръпки от това начало Бих умрял за теб, скъпа!  104235 Но наистина е нещо различно от всичко до сега и със сигурност,ако има продължение ще го чета Бих умрял за теб, скъпа!  97395

http://smiley92.tumblr.com/

14Бих умрял за теб, скъпа!  Empty Re: Бих умрял за теб, скъпа! Сря Фев 02, 2011 6:29 pm

Uppie

Uppie
My love is the sun of passion ★
My love is the sun of passion ★

2 ГЛАВА

Jonghyun беше направил нещо много грешно, макар и да продължава живота си криейки се, той
трябваше да живее всеки ден с чувство за вина. Bling е направил невъзможното - той е отнел живот, живота на единственият човек, който някога е означавал нещо за него. Виждайки, че трябва да води битка със собствените си емоции, съжаления, и болезнени спомени, Jong се опитваше да запазва самообладание и да оттърве кожата си от тежките последствия, които могат да се случат.
Jonghyun беше напуснал Сеул след нещастната случка. Макар и да знае, че има кариера и приятели, които го чакат, той не можеше да се върне при тях, не и с лице на "убиец". Затова със чужда самоличност под името "Сунг Мин Хуанг" той заминава за Венецуела, където да може да изплакне мислите си и да бъде на далеч от всичко напомнящо му за случая в Корея.
Когато пристигна на летището, Bling започна да се притеснява. Това беше съвсем друга държава за него, такава която не познава, но с удовлоствие би опознал. Момчето спря първото такси и се качи.
Шофьорът го погледна с усмивка и попита:
- А donde? (На къде?)
Блинг се сепна и не знаеше какво да каже, първото нещо което му идваше на ум беше "хотел".
- Ъмм.. hotel, hotel..
Шофьорът му кимна и потегли. След няколко минути таксито спря пред един не много голям хотел. Jong извади една банкнотите си от по $100, които беше сменил на аерогарата в Сеул и я подаде на шофьора.
На рецепцията в хотела, любезна млада дама с не много добър английски го приветства:
- Добре дошли! Имате ли резервация?
- Ъм, не не.. искам да наема. - отговори Блинги с неговия също така не много добър английски. Той си подаде документа за самоличност и след минута две жената му го върна, заедно с ключ за стая.
- Стая 13, в дъното на коридора. - каза му тя.
Jong кимна и тръгна напред. Когато тръгна да отключва врата си, чу някакви викове и се заслуша.
- "Какво искаш от мен? Съсипа моя живот, сега искаш и на сестра ми ли да го съсипеш? Нещастник! Върви по дяволите!"
Блинг се доближи леко до съседната врата, но в това време тя рязко се отвори от там излезе едно красиво, но разплакано момиче.



Последната промяна е направена от JongKey <3 на Сря Фев 02, 2011 9:04 pm; мнението е било променяно общо 1 път

15Бих умрял за теб, скъпа!  Empty Re: Бих умрял за теб, скъпа! Сря Фев 02, 2011 6:41 pm

2min

2min
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

wow страхотно става нямам търпение за следващата глава Бих умрял за теб, скъпа!  739765

16Бих умрял за теб, скъпа!  Empty Re: Бих умрял за теб, скъпа! Сря Фев 02, 2011 6:42 pm

Nanna

Nanna
Almighty ♛
Almighty ♛

Айгоо,сякаш съм в романтично криминале Бих умрял за теб, скъпа!  68960

http://www.last.fm/user/SHINeeGirl7

17Бих умрял за теб, скъпа!  Empty Re: Бих умрял за теб, скъпа! Сря Фев 02, 2011 6:57 pm

jongminfan

jongminfan
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

Невероятна е главата Бих умрял за теб, скъпа!  23895

http://smiley92.tumblr.com/

18Бих умрял за теб, скъпа!  Empty Re: Бих умрял за теб, скъпа! Сря Фев 02, 2011 7:03 pm

xXx Mikki xXx

xXx Mikki xXx
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

О боже...на първата глава се зарибих толкова... Бих умрял за теб, скъпа!  68960 Бих умрял за теб, скъпа!  68960

http://www.vbox7.com/user:sakurauchiha

19Бих умрял за теб, скъпа!  Empty Re: Бих умрял за теб, скъпа! Чет Фев 03, 2011 3:10 pm

Uppie

Uppie
My love is the sun of passion ★
My love is the sun of passion ★

3 ГЛАВА

Тя с мощна крачка тръгна напред без да види, че имаше някой пред нея. Блинг поклати глава и влезе в стаята си. Събу кецовете си и свали якето си. Остави тежкият си багаж настрани и легна на леглото. След няколко минутки вече беше заспал.
На сутринта Джонг беше станал рано, понеже беше свикнал и бързаше да отиде в кухнята да види каква закуска е направил Кий, но когато отвори вратата там нямаше никой имаше само мебели и тишина която го беше обградила. Блинг седна на стола и захлюпи главата си на масата, като започна да плаче. Вече нямаше Кий, нямаше SHINее с които да се събужда и весели, това го нараняваше още повече. Момчето се изправи избърса сълзите си и се опита да не мисли за това. Той отиде до багажа си и започна да го разопакова.
- Рамен, чипс, кола, солети, вафли, пффф.. само рамена ще свърши работа сега. - каза недоволно Блинг и отвори пакетчето. Отиде на котлона и сложи рамена да се вари. След 10-15 минути беше готов и Джонг започна да яде като бездомно кученце, което не е яло от 1 седмица.
Не след дълго, Блинг реши да излезе малко на чист въздух. Като заключваше външната врата, отново чу караници от съседната врата. Отново се заслуша, след което чу чупене на стъкла. Момчето се стрестна и реши, че не е добра идея да продължава да седи там. Той слезе при рецепционистка, обясни й как стоят нещата и тя веднага се зае. Обади се на няколко човека да отидат да проверят стаята.
- Веднага ще дойдат хора. - каза му дамата.
- А познавате ли момичето, което е отседнало там? - залюбопитства Блинг.
- Ами, всъщност не се случва за първи път това.
- Значи е имало и предни?
- Мисля, че мъжът й я бие, защото винаги излиза разплакана от тук и с по някоя синина, хич не й е хубав живота. - заобясни се дамата.
- Някой трябва да й помогне, защо не го разкарате от тук този мъж? - попита я Блинг.
- Не можем да направим това, защото той е шефът на хотела.
- Оу, това е кофти, а тя защо тогава продължава да седи при него, като вижда, че я бие?
- Мисля, че той я подсигурява, защото май я беше намерил на улицата да скита.
- Това е ужасно! А дочух, че има и сестра? - разнищваще още повече Джонг.
- Да, сестра й не знае за случаите, тя не иска да й казва. Но, нека си останат тези неща между мен и теб, разчитам на това. - заръча му рецепионистката.
- Имайте думата ми! - каза сериозно Блинг.
След малко охраната, се задаваше по стълбите, носейки момичето на ръце. Джонгхюн се шокира и зениците му се разшириха.
- Отново я е пребил! - каза единият от мъжете.
- Горкичката, къде я водите? - загрижи се Блинг.
- Не е твоя работа, момче отдръпни се! - каза другият мъж.
- Къде я водят? - обърна се Джонг към рецепционистката и я попита тихо.
- В болницата, но тази вечер ще я върнат пак.
- А-ха, добре аз тръгвам, отивам малко на чист въздух и да напазарувам. - каза Блинги и излезе с тъжна усмивка.
Беше 18:00 часа. Духаше силен вятър и небето беше мрачно. Джонгхюн, вече беше напазрил и пътуваше към хотела. Когато слезе от таксито, видя как момичето слиза от една кола и влиза в хотела сама. Блинг забърза крачката и я последва. На рецепцията поздрави дамата, и изтича към асансьора, който тамън щеше да се затваря. В асансьора, Джонг се опитваше да не гледа момичето. Асансьорът спря на етажа и двамата се запътиха към стаите си. Момичето застана пред вратата и започна да плаче. Блинг я видя, че плаче и отиде при нея.

20Бих умрял за теб, скъпа!  Empty Re: Бих умрял за теб, скъпа! Чет Фев 03, 2011 3:39 pm

Yulita ^^

Yulita ^^
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

супер давай нататък Бих умрял за теб, скъпа!  72137 Бих умрял за теб, скъпа!  162205 Бих умрял за теб, скъпа!  346803

21Бих умрял за теб, скъпа!  Empty Re: Бих умрял за теб, скъпа! Чет Фев 03, 2011 4:03 pm

TonnIi

TonnIi
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Уникално е т'ва фикче,много се запалих Бих умрял за теб, скъпа!  162205

22Бих умрял за теб, скъпа!  Empty Re: Бих умрял за теб, скъпа! Чет Фев 03, 2011 5:22 pm

Nanna

Nanna
Almighty ♛
Almighty ♛

Оо,ето го спасителя на горкото момиче Бих умрял за теб, скъпа!  346803

http://www.last.fm/user/SHINeeGirl7

23Бих умрял за теб, скъпа!  Empty Re: Бих умрял за теб, скъпа! Чет Фев 03, 2011 9:50 pm

jongminfan

jongminfan
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

Невероятна е главата Бих умрял за теб, скъпа!  264849 Блинги спасителят Бих умрял за теб, скъпа!  714156

http://smiley92.tumblr.com/

24Бих умрял за теб, скъпа!  Empty Re: Бих умрял за теб, скъпа! Пет Фев 04, 2011 10:15 am

Uppie

Uppie
My love is the sun of passion ★
My love is the sun of passion ★

4 ГЛАВА

- Извинявай, добре ли си? - попита я той нежно и я докосна по рамото.
Тя извъртя бавно главата си и го погледна с изтощен от сълзи поглед. На Джонг му се сви сърцето при този поглед, и му се искаше да я прегърне силно за да я успокои, но се сдържа.
- Защо, плачеш? - попита я той, но знаеше причината.
- Няма значение.. ти.. ти не трябва да си тук. - започна да заеква тя.
- Защо?
- Той.. той.. ако ни в-види, ще ме убие. - опитваше се да не плаче тя, но емоциите и бяха по - силни от нея и тя пророни още няколко сълзи.
- Спокойно, никой няма да ни види, искаш ли да дойдеш при мен да поговорим? - говореше й нежно Блинг.
- Много си мил, но.. но не мисля, че е добра идея.. той ще ме намери и.. - преди да довърши Блинг беше сложил пръста си на устните й.
- Спокойно, само ще поговорим. - каза й той и тя му кимна, след което го последва към стаята му.
- Искаш ли чай? - попита я Блинг.
- Да, моля. - отвърна плахо тя.
След малко чаят беше готов и Блинг й го подаде като седна на масата до момичето.
- Искаш ли да ми разкажеш? - намекна й той.
- За кое по точно? - попита го тя, като отпи една глътка от чая.
- За този човек с когото живееш, защо те наранява?
- Дълга история... - започна тя.
- Разкажи ми, имам цяла вечер. - каза й той.
Тя мълчеше и не знаеше от къде да започне.
- Добре, да започнем от това как се запознахте? - започна Блинг.
- Ами.. когато съм била на 5 години, родителите ми са починали при катастрофа и аз съм останала сама, дори не знам дали имам други роднини. Та.. един ден, този мъж ме откри и сложи край на всичките ми мъки. Отгледа ме като свое дете и всичко беше ок, докато не станах на 22 години, когато започнаха боевете и мъчителният живот.
- Какво си му направила, че те бие? - продължаваше да разпитва с интерес Блинги.
- Ами нищо.. той напоследък много се промени, откакто му се обади някакъв мъж, не знам точно за какво си говореха, но дочух нещо свързано със склад.
Докато тя му разказваше, дългият й бритон влизаше в очите, но тя не го отместваше. На Джонгхюн му направи впечатление това и се доближи до момичето.
- Изнасилвал ли те е? - погледна я в очите сериозно той и отмести бритона като видя синината й.
Момичето погледна настрани и една сълза се стече по бузката й. Блинг нежно я обърса с пръст и я хвана за брадичката, обръщайки я леко към него.
- За това те бие нали?
Тя му кимна и го прегърна толкова силно, чак Блинг усети ускореният й пулс.
- Успокой се, недей да плачеш, всичко ще се оправи, чуваш ли ме? Ще се погрижа този човек, да не те наранява повече. - каза й Блинг като я държеше нежно за лицето.
- Извинявай, дори не знам името ти. - попита го тя.
- Сунг Мин.. Сунг Мин Хуанг.. - излъга я той.
- Аз съм Изабела. Ти от къде си, Китай?
- Не, от Корея съм.
- А-ха.
Докато Джонгхюн и Изабела си приказваха, шефът на хотела се изнервяше в стаята си.
- Къде е тази кучка? Защо още не се прибира, само да я хвана ще я науча!
Той излезе с гръм и трясък от стаята си и отиде на горния етаж в офиса си и започна да преглежда записите от камерите.
- Сега ще те спипам! - изнервяше се той.
Той видя в един от записите, как някакъв друг мъж я завежда в неговата стая, съседната.
- Който и да си, приготви се да изхърчиш от тука! - закани се мъжа и слезе бясно на долният етаж.
Той отиде пред въпростната врата и започна да блъска и да крещи:
- Изабела, знам, че си вътре излизай веднага, защото ще разбия вратата!
- Боже! Това е той! Знаех си, че ще ме намери, какво да правя сега?! - панира се момичето.
Джонгхюн и той се шокира и първото нещо, което му дойде на ум беше да скрие Изабела.
- Скрий се, бързо! Под леглото в стаята ми! Бързо, отивай! - каза й той и изтича към вратата. Джонг си пое въздух, събра всички сили и отвори вратата.
Мъжът влезе бясно вътре блъскайки с рамо Блинг.
- Къде е тя?! - извика той.
- За кого говорите? - правеше се на ударен Джонг.
- Знам, че е тук, тази мизерница, ако не ми кажеш къде е ще пострадаш момченце! - хвана го за яката мъжът.
- Г-не, не знам за кой говорите, вчера се нанесох и.. - преди да довърши мъжът удари Джонгхюн в лицето, при което той едва не падна на земята.
- Имаш наглостта да ме лъжеш? Знаеш ли кой съм аз? Този, който ще съсипе мизерният ти живот! Събирай си парцалите и до 5 минути да си се махнал от този хотел, да не излетиш през прозореца! - говореше яростна мъжа и започна да претърсва всяко едно кътче на стаята. Момичето стоеше под леглото и сърцето й се беше вкаменило от страх. Мъжът я търсеше, но неможа да я открие.
- Ти сама ще дойдеш! Няма къде да отидеш! - каза той и тръгна да излиза, но се спря и каза на Блинг:
- Още ли си тук? - каза му той и излезе, като тръшна вратата след себе си.
Веднага след това Блинг изтича в стаята си и погледна под леглото, но момичето го нямаше. Джонгхюн се панира и огледа стаята, като завари един отворен прозорец. Той се надвеси и видя едно парче плат закачено на една тръба, водеща до съседните стаи.
- Къде си отишла бе, момиче?! - каза си той и побърза да си събере багажа за да се махне от хотела.
На рецепцията Блинг обясни на дамата какво се е случило и си тръгна.


25Бих умрял за теб, скъпа!  Empty Re: Бих умрял за теб, скъпа! Пет Фев 04, 2011 1:07 pm

TonnIi

TonnIi
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Много готина глава,напрежението се усеща,пускай следваща глава Бих умрял за теб, скъпа!  72137 (много готино аватарче Бих умрял за теб, скъпа!  561186 )

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 2]

Иди на страница : 1, 2  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите