My Girlfriend is a Gumiho K1q6o9jpg


Join the forum, it's quick and easy

My Girlfriend is a Gumiho K1q6o9jpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


     Seoul

Април 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Календар Календар

Visitors

free counters

Poll

Победител е...?

My Girlfriend is a Gumiho Vote_lcap15%My Girlfriend is a Gumiho Vote_rcap 15% [ 6 ]
My Girlfriend is a Gumiho Vote_lcap56%My Girlfriend is a Gumiho Vote_rcap 56% [ 22 ]
My Girlfriend is a Gumiho Vote_lcap3%My Girlfriend is a Gumiho Vote_rcap 3% [ 1 ]
My Girlfriend is a Gumiho Vote_lcap13%My Girlfriend is a Gumiho Vote_rcap 13% [ 5 ]
My Girlfriend is a Gumiho Vote_lcap13%My Girlfriend is a Gumiho Vote_rcap 13% [ 5 ]

Общо гласове : 39

Latest topics
» SHINee Shawols Skype ~
My Girlfriend is a Gumiho EmptyНед Окт 22, 2017 6:30 pm by rally___

» Because I met you
My Girlfriend is a Gumiho EmptyПет Мар 27, 2015 8:07 pm by Anny

» 21.
My Girlfriend is a Gumiho EmptyПон Дек 01, 2014 5:55 pm by nasa__

» The color of your love
My Girlfriend is a Gumiho EmptyНед Ное 16, 2014 8:24 pm by lil_sun

» ~♥ Taemin's heart ♥~
My Girlfriend is a Gumiho EmptyПет Окт 10, 2014 2:23 pm by ..TaeminGirl..

» Kaкво мислят Shinee за теб ?
My Girlfriend is a Gumiho EmptyВто Авг 26, 2014 11:01 am by SHINee_JongKey

» Намисли си дума..
My Girlfriend is a Gumiho EmptyВто Авг 26, 2014 10:49 am by SHINee_JongKey

» You..The Music In Me~♫♫
My Girlfriend is a Gumiho EmptyВто Авг 26, 2014 8:55 am by SHINee_JongKey

» The true love
My Girlfriend is a Gumiho EmptyПет Авг 22, 2014 8:45 am by SHINee_JongKey

Music
My Girlfriend is a Gumiho WamFC

You are not connected. Please login or register

My Girlfriend is a Gumiho

+8
Maggie~
xTheUglyTruthx
didence
flopsi
nasa__
Dob
juliette
Chrizolina
12 posters

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

1My Girlfriend is a Gumiho Empty My Girlfriend is a Gumiho Съб Сеп 04, 2010 8:46 am

Chrizolina

Chrizolina
The ever drawing day of good bye ★
The ever drawing day of good bye ★



My Girlfriend is a Gumiho
My Girlfriend is a Gumiho My-Girlfriend-is-a-Gumiho

Други заглавия: My Girlfriend is a Nine-Tailed Fox / 내 여자친구는 구미호 / Nae Yeojachinguneun Gumiho
Българско заглавие: Приятелката ми е деветоопашата лисица
Жанр: Комедия, романтичен
Телевизия: SBS
Епизоди: 16
Период на излъчване: 11.08.2010-30.09.2010
Режисьор: Boo Sung Chul (부성철)
Сценаристи: Hong Mi Ran, Hong Jung Eun (известни още като Сестрите Hong)


Участват:



Lee Seung Ki
в ролята на Cha Dae Woong
My Girlfriend is a Gumiho 211g
Shin Min Ah в ролята на Gumiho
My Girlfriend is a Gumiho My-girlfriend-is-a-gumiho-7
No Min Woo в ролята на Park Dong Joo
My Girlfriend is a Gumiho Ggf26
Park Soo Jin в ролята на Eun Hye In (Нуна)
My Girlfriend is a Gumiho Ggf23
Byun Hee Bong в ролята на Cha Poong (дядото на Dae Woong)
Yoon Yoo Sun в ролята на Cha Min Sook (лелята на Dae Woong)
Sung Dong Il в ролята на Ban Doo Hong
Hyo Min в ролята на Ban Sun Nyeo
Kim Ho Chang в ролята на Kim Byung Soo

My Girlfriend is a Gumiho My_girfriend_gumiho_cast_kjp



Резюме:


Cha Dae Woong (Lee Seung Gi) е страхлив и незрял мъж, който по случайност освобождава митичната деветоопашата лисица, която е била в капан близо 500 години. Лисицата се превръща в красива жена (Shin Min Ah) и започва да следи "спасителя" си навсякъде, което води до недоразумения(най-голямото, че тя му е гадже) и много комични моменти. Въпреки че на Dae Woong му е приятно хората да му завиждат за красивата приятелка той живее в страх, че GuMiHo може да поиска да го изяде. В крайна сметка двамата бавно се влюбват един в друг, но това не е краят... враговете на Gumiho се появяват причинявайки обрат в животите им.

Бележка: Сериалът го има във viikii (докъдето е излезнал) с английски субтитри.





Последната промяна е направена от Chrizolina на Чет Ное 25, 2010 5:44 pm; мнението е било променяно общо 1 път

2My Girlfriend is a Gumiho Empty Re: My Girlfriend is a Gumiho Съб Сеп 04, 2010 12:36 pm

juliette

juliette
My love is the sun of passion ★
My love is the sun of passion ★

още не съм почнала да го гледам ама може и да почна стига пак да ми дадеш линк :Д:Д::Д;д
сори хриз ! </3
ама с хубаво качество ли е във тоя сайт
щото no min woo не заслужава да се гледа на квадратчета !

3My Girlfriend is a Gumiho Empty Re: My Girlfriend is a Gumiho Съб Сеп 04, 2010 12:40 pm

Dob

Dob
All-knowing ♚
All-knowing ♚

Да качеството е хубаво, аз там гледам! А много е сладка без грим тази Мин А, хубава кака е ,а ама и красива лисица :)
Тая нуната много ма нервира, ама да видим ко ша прайм с нея!
Също много ме кефят лелята и продуцента, направо ми събират очите с комичните си ситуации My Girlfriend is a Gumiho 814388
А пък другия красавец, докторчето, може ли да е толкоз лошо! Язък за хубавото му лечице и всичко останало...

http://vbox7.com/user:k_pop

4My Girlfriend is a Gumiho Empty Re: My Girlfriend is a Gumiho Съб Сеп 04, 2010 2:37 pm

nasa__

nasa__
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Хахаха..тоя сериал го чаках още от първия ден,когато казаха че излиза..Очаквах много,и съм мнооого доволна My Girlfriend is a Gumiho 885866 Аз даже не знаех,че No Min Woo ще играе тук и не го разпознах в началото.. Викам "Къф тоз красавец дето са го сложили тука..уоааууу" My Girlfriend is a Gumiho 714156 То пък излезе,че е бившия барабанист на TRAX xDD Нещо друго,което ценя най-много в някой сериал е музиката..Този има много хубав саундтрак! My Girlfriend is a Gumiho 15286

http://www.last.fm/user/nasa__

5My Girlfriend is a Gumiho Empty Re: My Girlfriend is a Gumiho Съб Сеп 04, 2010 3:12 pm

Chrizolina

Chrizolina
The ever drawing day of good bye ★
The ever drawing day of good bye ★

Съгласна, Нежи! Ду ви ду ви ду ръф фа <33333 обожавам я тая песен..
и No Min Woo и аз го гледах гледах и накрая реших, че няма да мине без да го намеря кой е, къв е, к'во е правил до ся :D

Доб и мене нуната много ме дразни >.< направо ми иде да влезна в екрана и да я изпъдя от сериала.. а двойката директора-лелята е епична.. толкова съм се смяла и продължавам да се смея само като се сетя за лепенките :D :D :D :D

Spoiler:

6My Girlfriend is a Gumiho Empty Re: My Girlfriend is a Gumiho Съб Сеп 04, 2010 8:07 pm

flopsi

flopsi
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

започнах да гледам само заради Rose, цялото сериалче е мн готино главната е наистина мн хубавкаMy Girlfriend is a Gumiho 753782

7My Girlfriend is a Gumiho Empty Re: My Girlfriend is a Gumiho Съб Сеп 04, 2010 8:38 pm

Dob

Dob
All-knowing ♚
All-knowing ♚

Chrizolina написа:
Spoiler:

Много откачен момент е тва, аз много се смях на лелята в асансьора и залепналите й гащи!!!!

-Къде е Де Унг?
- Ами в момента е върху мен! My Girlfriend is a Gumiho 982906 My Girlfriend is a Gumiho 982906 My Girlfriend is a Gumiho 982906

http://vbox7.com/user:k_pop

8My Girlfriend is a Gumiho Empty Re: My Girlfriend is a Gumiho Нед Сеп 05, 2010 8:06 am

Chrizolina

Chrizolina
The ever drawing day of good bye ★
The ever drawing day of good bye ★

Ауууууу намерих хубавата музика, на която No Min Woo се появява... че и той я пее авввв *фенгърлства*

9My Girlfriend is a Gumiho Empty Re: My Girlfriend is a Gumiho Нед Сеп 05, 2010 4:17 pm

Гост

avatar
Гост

ще взема и аз да го гледам ;д.. както виждам ..само хубави комeнтари за него има ^^

10My Girlfriend is a Gumiho Empty Re: My Girlfriend is a Gumiho Пон Сеп 06, 2010 6:52 pm

didence

didence
Her whisper is the Lucifer ★
Her whisper is the Lucifer ★

Вие сте много напред, аз само първа серия съм гледала :) ноо изглежда интересно Amazed

http://didence-e-e-e.tumblr.com/

11My Girlfriend is a Gumiho Empty Re: My Girlfriend is a Gumiho Сря Сеп 08, 2010 4:23 am

xTheUglyTruthx

xTheUglyTruthx
A bell rang ding dong ★
A bell rang ding dong ★

Това съм се запалила да го гледам още откакто видях статия, че в момента се снима в Eastern Spirit. Вече излиза и съм много хепи ... Много му се радвам, а и Shin Min Ah, ми допада много повече в тази си роля, при положение че съм я гледала само в А love to kill... Ролята на лисица й върви повече от тази на нещастната актриса лееща сълзи нонстоп хД . Откакто разбрах, че ще има специално участие на актъорите от YAB и съм още по-надъхана, А No Min Woo е толкова сладичък , изтичат ми очите по него My Girlfriend is a Gumiho 714156



Последната промяна е направена от xTheUglyTruthx на Пон Яну 24, 2011 6:49 am; мнението е било променяно общо 1 път

12My Girlfriend is a Gumiho Empty Re: My Girlfriend is a Gumiho Чет Сеп 09, 2010 9:07 pm

Maggie~

Maggie~
My love is the sun of passion ★
My love is the sun of passion ★

сериалчето е много готино... забавно и разпускащо ^^ а пък и този красавец No Min Woo как пълни очитее *-*

13My Girlfriend is a Gumiho Empty Re: My Girlfriend is a Gumiho Сря Сеп 15, 2010 7:51 pm

Chrizolina

Chrizolina
The ever drawing day of good bye ★
The ever drawing day of good bye ★

А това е специално за феновете на лошия доктор.
My Girlfriend is a Gumiho Love
Такова ангелско лице, че чак ми се приисква да забравя за Сънг Ги и да пратя Мин А при него :Д

14My Girlfriend is a Gumiho Empty Re: My Girlfriend is a Gumiho Пет Сеп 17, 2010 4:57 am

flopsi

flopsi
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

ааа не искам си го и тва е .. My Girlfriend is a Gumiho 15286 де и аз да имах такъв доктор

15My Girlfriend is a Gumiho Empty Re: My Girlfriend is a Gumiho Съб Сеп 18, 2010 6:02 pm

didence

didence
Her whisper is the Lucifer ★
Her whisper is the Lucifer ★

Chrizolina написа: Ауууууу намерих хубавата музика, на която No Min Woo се появява... че и той я пее авввв *фенгърлства*
как съм я търсила тая песен.. Въобще не съм видяла, че е постната тук.. много съм зле :lol: а е супер добраа.. My Girlfriend is a Gumiho 836179 мерси за линка
Хубаво е докторчето, обаче и главният не е лош :P :lol:
Ще продължавам да гледам сериала :cheers:

http://didence-e-e-e.tumblr.com/

16My Girlfriend is a Gumiho Empty Re: My Girlfriend is a Gumiho Пет Ное 05, 2010 7:21 pm

Ann-Ji

avatar
I keep dreaming ’bout you ★
I keep dreaming ’bout you ★

Още от първия епизод ревнах от смях! ДеУнг е такъв сладур! хД Обожавам му изражението, когато Гумихо му казва, че е на 500 години рофл .. Любимият ми герой иначе е режисьора ДуХонг (или къвто си е там) всичките му моменти са епични :D ЕКШЪННН!!

17My Girlfriend is a Gumiho Empty Re: My Girlfriend is a Gumiho Нед Ное 07, 2010 7:45 am

didence

didence
Her whisper is the Lucifer ★
Her whisper is the Lucifer ★

Преди няколко дни го свърших и такъв рев й ударих на последната серия.. My Girlfriend is a Gumiho 515322 второто ми любимо сериалче след "you're beautiful" My Girlfriend is a Gumiho 726853

http://didence-e-e-e.tumblr.com/

18My Girlfriend is a Gumiho Empty Re: My Girlfriend is a Gumiho Пон Яну 24, 2011 2:06 am

gabiloveth

gabiloveth
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Хора, знам че въпросът е тъп, но иcкам да попитам Jung Yong Hwa участва ли My Girlfriend is a Gumiho 807552 ? Мернах UEE, Lee Hong Ki и Park Shin Hye, но наистина не видях Yong Hwa … My Girlfriend is a Gumiho 144366. Вярно е, че съм заплесната, но чак пък толкова My Girlfriend is a Gumiho 821780 My Girlfriend is a Gumiho 85241

19My Girlfriend is a Gumiho Empty Re: My Girlfriend is a Gumiho Нед Фев 06, 2011 2:17 pm

lina

lina
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Много свежа и растоварваща драмичка. Страхотни актьори, история и музикча My Girlfriend is a Gumiho 752689
Краят беше много сладък My Girlfriend is a Gumiho 68960 My Girlfriend is a Gumiho 68960

http://mydramalist.info/users/2067/ivka92

20My Girlfriend is a Gumiho Empty Re: My Girlfriend is a Gumiho Нед Сеп 11, 2011 12:15 pm

vestema

vestema
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

В момента него гледам и съм до 6ти епизод.... до тук мога да кажа само че филма е страхотен, още от 1вата серия ме грабна.. My Girlfriend is a Gumiho 68960 обаче повече ми харесва доктора Park Dong Joo от колкото главния герой :д нямам търпение да разбера какво ще стане накаря... страхотен е филма, влиза веднага в листа ми с "любими"

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите