You're beautiful  K1q6o9jpg


Join the forum, it's quick and easy

You're beautiful  K1q6o9jpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


     Seoul

Април 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Календар Календар

Visitors

free counters

Poll

Победител е...?

You're beautiful  Vote_lcap15%You're beautiful  Vote_rcap 15% [ 6 ]
You're beautiful  Vote_lcap56%You're beautiful  Vote_rcap 56% [ 22 ]
You're beautiful  Vote_lcap3%You're beautiful  Vote_rcap 3% [ 1 ]
You're beautiful  Vote_lcap13%You're beautiful  Vote_rcap 13% [ 5 ]
You're beautiful  Vote_lcap13%You're beautiful  Vote_rcap 13% [ 5 ]

Общо гласове : 39

Latest topics
» SHINee Shawols Skype ~
You're beautiful  EmptyНед Окт 22, 2017 6:30 pm by rally___

» Because I met you
You're beautiful  EmptyПет Мар 27, 2015 8:07 pm by Anny

» 21.
You're beautiful  EmptyПон Дек 01, 2014 5:55 pm by nasa__

» The color of your love
You're beautiful  EmptyНед Ное 16, 2014 8:24 pm by lil_sun

» ~♥ Taemin's heart ♥~
You're beautiful  EmptyПет Окт 10, 2014 2:23 pm by ..TaeminGirl..

» Kaкво мислят Shinee за теб ?
You're beautiful  EmptyВто Авг 26, 2014 11:01 am by SHINee_JongKey

» Намисли си дума..
You're beautiful  EmptyВто Авг 26, 2014 10:49 am by SHINee_JongKey

» You..The Music In Me~♫♫
You're beautiful  EmptyВто Авг 26, 2014 8:55 am by SHINee_JongKey

» The true love
You're beautiful  EmptyПет Авг 22, 2014 8:45 am by SHINee_JongKey

Music
You're beautiful  WamFC

You are not connected. Please login or register

You're beautiful

+20
werii
shawol01
CrazyBunny
sunshine.,
lina
*'' # ~Gaлz~ # ''..
aandrandom
Shining_Star_Jh
Ann-Ji
*Mickey◊ °
Nemo.
.Misaki.
Nanna
t.yeah.
xTheUglyTruthx
didence
Dob
juliette
Chrizolina
flopsi
24 posters

Иди на страница : 1, 2  Next

Go down  Съобщение [Страница 1 от 2]

1You're beautiful  Empty You're beautiful Съб Сеп 04, 2010 8:25 am

flopsi

flopsi
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

You're beautiful

You're beautiful  Minam6



Участват:
Jang Geun Suk as Hwang Tae Kyung
Park Shin Hye as Go Mi Nam / Go Mi Nyu
Lee Hong Ki as Kang On Yu / Jeremy
UEE as Yoo He Yi
Bae Geu Rin as Sa Yu Ri
Kim In Kwon as Ma Hoon Yi

Резюме: Драмата ще разказва историята за възхода и славата на една "идол" поп-група.
Tae Kyung и On Yu издирват нов член на бандата си, но в последната минута избраникът претърпява инцидент и се налага неговото място тайно да бъде заето от неговата сестра близначка, която се дегизира като момче, за да го замести.
Сценаристи на драмата са сестрите Хонг, които са известни с драмите Хонг Гил Донг, My Girl, Delightful Girl Choon Hyang, Fantasy Couple, така че очакваме да има голяма доза смях и закачки.

2You're beautiful  Empty Re: You're beautiful Съб Сеп 04, 2010 8:48 am

Chrizolina

Chrizolina
The ever drawing day of good bye ★
The ever drawing day of good bye ★


Невероятен сериал! Един от любимите ми.. Джеръмиииииииииии <3
Радвам се, че си направила темата ^^

3You're beautiful  Empty Re: You're beautiful Съб Сеп 04, 2010 12:33 pm

juliette

juliette
My love is the sun of passion ★
My love is the sun of passion ★

тоя сериал ме запали по....сериалите You're beautiful  625901

4You're beautiful  Empty Re: You're beautiful Съб Сеп 04, 2010 12:44 pm

Dob

Dob
All-knowing ♚
All-knowing ♚

Недоволен съм, че остана само при Те Кьонг, само тва не ми харесва иначе яка тийн комедия, смях на килограми, красота на килограми, музика на килорами! You're beautiful  23895 You're beautiful  23895 You're beautiful  23895

http://vbox7.com/user:k_pop

5You're beautiful  Empty Re: You're beautiful Нед Сеп 05, 2010 4:36 pm

Гост

avatar
Гост

толково обичам тоя сериал .. и по-специално Jeremy <333 [тоя ник от кога стои на скайпа ми .. и аз вече не помня xD].. в комплект с Джоли You're beautiful  726853 .. винаги развеселява и най-напечената ситуация ..xD ..обаче ми беше много гадно като се разплака в автобуса ;ss
сега да пусна малко идиотски физиономийки .. ;Д
You're beautiful  JeremyYou're beautiful  Jeremy_cfYou're beautiful  877a9e91You're beautiful  Jeremy_2-1You're beautiful  1zqsp02_thYou're beautiful  Nd7p5vYou're beautiful  2ldbprcYou're beautiful  2iqidlv

6You're beautiful  Empty Re: You're beautiful Нед Сеп 05, 2010 5:01 pm

flopsi

flopsi
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

ако не беше Джеръми сериала нямаше да е същият ...
токива физиономийки правеше адски забавен и весел като го погледнеш и те кара да се усмихнеш ..
You're beautiful  196680

7You're beautiful  Empty Re: You're beautiful Пон Сеп 06, 2010 7:16 am

Chrizolina

Chrizolina
The ever drawing day of good bye ★
The ever drawing day of good bye ★

Охх Джеръми, мерси за гифчетата... толкова е сладък, направо ми иде да скоча в монитора и да го нацелувам :Х
има я и любимата ми сцена от супермаркета :D
искам искам втори сезон!



Последната промяна е направена от Chrizolina на Вто Сеп 07, 2010 7:59 am; мнението е било променяно общо 1 път

8You're beautiful  Empty Re: You're beautiful Пон Сеп 06, 2010 6:50 pm

didence

didence
Her whisper is the Lucifer ★
Her whisper is the Lucifer ★

Много го обичам това сериалче You're beautiful  953
Тримата са такива сладури, а Го Ми Нам е супер готино момче :lol: Много съм се смяла с тях, особено с прасозаека :lol:

http://didence-e-e-e.tumblr.com/

9You're beautiful  Empty Re: You're beautiful Сря Сеп 08, 2010 4:04 am

xTheUglyTruthx

xTheUglyTruthx
A bell rang ding dong ★
A bell rang ding dong ★

Само ще кажа, че това е нещото което мога да гледам милиарди пъти и да се чувствам по същия начин.



Последната промяна е направена от xTheUglyTruthx на Нед Яну 23, 2011 12:46 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти

10You're beautiful  Empty Re: You're beautiful Сря Сеп 08, 2010 4:53 pm

flopsi

flopsi
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

верно дано пуснат втори сезон You're beautiful  699691

11You're beautiful  Empty Re: You're beautiful Сря Сеп 08, 2010 7:58 pm

xTheUglyTruthx

xTheUglyTruthx
A bell rang ding dong ★
A bell rang ding dong ★

Имаше някаква петиция, където събираха гласове ,за да пуснат втори сезон... Но не съм много сигурна.

12You're beautiful  Empty Re: You're beautiful Пон Сеп 27, 2010 12:26 pm

t.yeah.

t.yeah.
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Наистина е страхотен, мъжкия състав го обожавам. Джереми... ах такова слънце е, че няма как да не слънчасаш от него. Всяка сцена с него беше убийствена, страхотно забавно. А сцената в автобуса и песента му... беше невероятна. Хьогним (това ми се наби в главата заради Го Ми Нам :д) той е страхотен, много ме кефеше като си мърдеше някак такова устните :D, и как говореше към Го Ми Нам. Също така много ми харесва ролята на Шин У, беше многжо внимателен и грижовен към Го Ми Нам, много търпелив човек. А Го Ми Нам - нещо на места не можах да въприема ролята (когато се правеше на момче), нещо не беше както трябва... може би в вида, но като беше момиче - беше някак по-добре, явно не мога да възприема вида който са направили на Го Ми Нам. Но като гледах клипове, зад кадър на серияла, я заобикнах актрисата, страшно забавна, не е някоя стисната... просто си беше естествена. :)

https://www.youtube.com/user/Inalcanzablexx

13You're beautiful  Empty Re: You're beautiful Пон Сеп 27, 2010 5:28 pm

Nanna

Nanna
Almighty ♛
Almighty ♛

Като как така съм изпуснала темата... You're beautiful  206147 Едно от любимите ми сериалченцааа You're beautiful  196680 Страхотна актьорска игра,Park Shin ме изпълваше във всяка една сцена (като най-любимите ми са сцената с плюнката,бидето и напиването в бара You're beautiful  778320 ) мисля,че ролята на Хонгки му прилягаше идеааално You're beautiful  858395 Даже покрай него прослушах и FT Island.Те Кьонг ... ммм винаги съм си падала по момчета тип "ще бъда лош,ама до едно положение,щоту такъв е сценария" You're beautiful  778320 Шин У милия,същия като Джи хо от БОФ,изоставен в тъмното You're beautiful  814388 Това е един от сериалите който бих гледала втори път You're beautiful  23895

http://www.last.fm/user/SHINeeGirl7

14You're beautiful  Empty Re: You're beautiful Сря Сеп 29, 2010 9:24 pm

.Misaki.

.Misaki.
I keep thinkin ’bout you ★
I keep thinkin ’bout you ★

Май и аз ще се присъединя към фенклуба на Джеръми You're beautiful  M015

You're beautiful ми е другия любим корейски сериал xD Изгледах го на един дъх(добре де май беха два ^^") Седяла съм до 5.30 сутринта да го гледам и точно на последния епизод когато ми оставаше половин час!ПОЛОВИН!You're beautiful  M140 аз трябваше да стана щот някой вкъщи реши да се събуди и да почне да скитосва по коридорите You're beautiful  M064 и мен раьбира се ме хвана страх да не ме хванат че съм още на компа и си легнах You're beautiful  M152


ииии това е като спойлер така че ще го напиша в бяло(май тук няма бутон за спойлер или поне аз не виждам )така че ако сте го гледали сериала маркирайте отдолу ако не ... по добре недейте xDYou're beautiful  77)


таааа искам да кажа че за мен реакцията на Джеръми като разбра че Го Ми Нам е момиче беше най-яка!!! точно преди този момент си виках: еее как може във всички сериали където момичето се прави на момче всички да се нервят че видите ли тя ги била лъгала че е момче и нз какво си и никой пък не се радва че тя се оказва момиче а не момче и в този момент идва въпросната сцена от You're beautiful където Джеръми разбира че Го Ми Нам е момиче и почва да вика:Ти си момиичееее! Йеее! (нещо от тоя род не помня точно какво казваше ^^") Направо си умрях от кеф там xD

15You're beautiful  Empty Re: You're beautiful Пет Окт 01, 2010 4:32 pm

Nemo.

Nemo.
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

Определено това е един от любимите ми сериали You're beautiful  953 Като цяло всички ми харесаха и ако бях на мястото на Ми Нам нямам представа кого бих избрала ~ You're beautiful  736318 Многоо се вживях докато го гледах първия път. То не беше превиване от смях или плакане заедно с героите You're beautiful  132400
И аз се надявам на втори сезон Amazed



Последната промяна е направена от ..[YqYq]..xD^ на Пет Окт 15, 2010 6:53 pm; мнението е било променяно общо 1 път

https://www.youtube.com/watch?v=8kyG5tTZ1iE

16You're beautiful  Empty Re: You're beautiful Чет Окт 07, 2010 5:18 pm

t.yeah.

t.yeah.
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Днес се навършват вече 1 година от излъчването на драмата, днеска докато рових и забелязах :д. А за втория сезон цяла година се говори за това... явно още няма нищо сигурно... Lee Hong Ki беше споменал, че би се радвал да участва в втори сезон с удоволствие (ако ще има такъв) и би искал групата от драмата A.N.JELL, ако можел да се реализира не само в драмата но и в живота. Ама на... все още се надяватт феновете, в интернета е пълно с петиции за втори сезон...

Също искам да споделя това изпълнение, обожавам го. Страшно е сладък с тези дрешки от фотосесията на A.N.JELL :д. И как банана му падна... хаха. А накрая като вика 'Джолиии'... You're beautiful  885866

https://www.youtube.com/user/Inalcanzablexx

17You're beautiful  Empty Re: You're beautiful Пон Окт 11, 2010 8:51 pm

*Mickey◊ °

*Mickey◊ °
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

страхотно сериалче You're beautiful  162205 едно от любимите ми (<3 Джеремиии <3) Някъде бях чела чела че няма да има 2 сезон щот 1имал много нисък рейтинг You're beautiful  533202

18You're beautiful  Empty Re: You're beautiful Пет Ное 05, 2010 7:12 pm

Ann-Ji

avatar
I keep dreaming ’bout you ★
I keep dreaming ’bout you ★

Май съм единствената, която няма много добри впечатления от сериала :D Първият ми беше, хареса ми, разсмя ме, страхотен подбор на актьори, но всичко е някак си прекалено.. измислено. Иначе имам много любими сцени, но любовната история е доста слаба..

19You're beautiful  Empty Re: You're beautiful Нед Ное 07, 2010 5:23 pm

Shining_Star_Jh

Shining_Star_Jh
I keep dreaming ’bout you ★
I keep dreaming ’bout you ★

Един страхотен сериал определено един от любимите ми

За Джеръми няма две мнение без него сериала нямаше да е същия

20You're beautiful  Empty Re: You're beautiful Пет Яну 21, 2011 5:51 pm

aandrandom

aandrandom
I keep thinkin ’bout you ★
I keep thinkin ’bout you ★

    Мисля да си купя зайче и прасенце. Плюшени. Мдааа.
    Както обичам плюшки..
    Това ми беше втората драма, и простоо.. < 33
    А Shin Hye е толкова сладкаа.. < 333
    Обаче исках тя и Джеръми да са заедно.. xD
    А епизода дето ходехаа в супермаркета ми ее любим < 33

21You're beautiful  Empty Re: You're beautiful Сря Яну 26, 2011 1:44 pm

*'' # ~Gaлz~ # ''..

*'' # ~Gaлz~ # ''..
Her whisper is the Lucifer ★
Her whisper is the Lucifer ★

Oхх~Любимия ми корейски сериал You're beautiful  68960 You're beautiful  68960 You're beautiful  68960 Незнам защо,но жестоко съм се зарибила !! Той ми е наайй-любимия сериал от всички които съм гледала You're beautiful  85241 You're beautiful  752689 Обаче сцената с Jang Geun Suk и прасето е просо брутална You're beautiful  182785 You're beautiful  312545 You're beautiful  312545 От нищо не го е страх Хах~ You're beautiful  951866 You're beautiful  951866 You're beautiful  951866

22You're beautiful  Empty Re: You're beautiful Нед Фев 06, 2011 2:19 pm

lina

lina
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Една от най-хубавите и интересни драми~! Невероятна е, грабна ме още от самото начало! You're beautiful  561482 You're beautiful  201898
Никога преди не ми е харесвала толкова, някоя музикална драма You're beautiful  673638

http://mydramalist.info/users/2067/ivka92

23You're beautiful  Empty Re: You're beautiful Чет Мар 03, 2011 7:59 pm

sunshine.,

sunshine.,
I keep dreaming ’bout you ★
I keep dreaming ’bout you ★

Оух, като споменахте Гън Сук и прасето You're beautiful  885866 Страхотен, страхотен .. !
За сериалчето няма какво да говорим.Невероятна актьорска игра ..Ролята на Те Гьонг ме омагьоса отвсякъде..! Особено като казва ядосано,но и някак спокойно,въздържано : ГО МИ НАМ .
You're beautiful  740730

24You're beautiful  Empty Re: You're beautiful Нед Апр 10, 2011 8:25 pm

CrazyBunny

CrazyBunny
I keep dreaming ’bout you ★
I keep dreaming ’bout you ★

Любимия ми сериал! Беше ми първият и страшно много ми хареса! Обожавам го! ~ You're beautiful  68960 You're beautiful  68960 You're beautiful  68960

25You're beautiful  Empty Re: You're beautiful Нед Апр 10, 2011 8:49 pm

*'' # ~Gaлz~ # ''..

*'' # ~Gaлz~ # ''..
Her whisper is the Lucifer ★
Her whisper is the Lucifer ★

Омг как му падна банана и кфа физиономия направии You're beautiful  68960 You're beautiful  68960 You're beautiful  68960 Уфффф умирам си за 2-ри сезооон !! You're beautiful  626982

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 2]

Иди на страница : 1, 2  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите