100 Days With Mr. Arrogant K1q6o9jpg


Join the forum, it's quick and easy

100 Days With Mr. Arrogant K1q6o9jpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


     Seoul

Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Календар Календар

Visitors

free counters

Poll

Победител е...?

100 Days With Mr. Arrogant Vote_lcap15%100 Days With Mr. Arrogant Vote_rcap 15% [ 6 ]
100 Days With Mr. Arrogant Vote_lcap56%100 Days With Mr. Arrogant Vote_rcap 56% [ 22 ]
100 Days With Mr. Arrogant Vote_lcap3%100 Days With Mr. Arrogant Vote_rcap 3% [ 1 ]
100 Days With Mr. Arrogant Vote_lcap13%100 Days With Mr. Arrogant Vote_rcap 13% [ 5 ]
100 Days With Mr. Arrogant Vote_lcap13%100 Days With Mr. Arrogant Vote_rcap 13% [ 5 ]

Общо гласове : 39

Latest topics
» SHINee Shawols Skype ~
100 Days With Mr. Arrogant EmptyНед Окт 22, 2017 6:30 pm by rally___

» Because I met you
100 Days With Mr. Arrogant EmptyПет Мар 27, 2015 8:07 pm by Anny

» 21.
100 Days With Mr. Arrogant EmptyПон Дек 01, 2014 5:55 pm by nasa__

» The color of your love
100 Days With Mr. Arrogant EmptyНед Ное 16, 2014 8:24 pm by lil_sun

» ~♥ Taemin's heart ♥~
100 Days With Mr. Arrogant EmptyПет Окт 10, 2014 2:23 pm by ..TaeminGirl..

» Kaкво мислят Shinee за теб ?
100 Days With Mr. Arrogant EmptyВто Авг 26, 2014 11:01 am by SHINee_JongKey

» Намисли си дума..
100 Days With Mr. Arrogant EmptyВто Авг 26, 2014 10:49 am by SHINee_JongKey

» You..The Music In Me~♫♫
100 Days With Mr. Arrogant EmptyВто Авг 26, 2014 8:55 am by SHINee_JongKey

» The true love
100 Days With Mr. Arrogant EmptyПет Авг 22, 2014 8:45 am by SHINee_JongKey

Music
100 Days With Mr. Arrogant WamFC

You are not connected. Please login or register

100 Days With Mr. Arrogant

+3
Zu ♥...Key♥
Nanna
flopsi
7 posters

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

1100 Days With Mr. Arrogant Empty 100 Days With Mr. Arrogant Пет Сеп 03, 2010 8:48 pm

flopsi

flopsi
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

100 Days With Mr. Arrogant Copyof100daysrn0

100 Days With Mr. Arrogant


Also known as: Naesarang ssagaji, Slave Love, Ssagaji My Honey
Genre: Comedy/Drama
Year: 2004
Country: South Korea
Director: Dong-yeob Shin
Cast: Jae-Won Kim, Ji-won Ha, Tae-hyeon Kim, Min Han,Chang-wan Kim



Ha-yeong бива зарязана от гаджето си, докато празнуват 100 дни от началото на връзката им. На следващия ден, на път от училище тя изритва в яда си кутия от кола, която, за нещастие, се забива в главата на каращия наблизо Hyeong-jun и той катастрофира...лекичко. В резултат на това обожаемата му скъпарска кола е ожулена и той иска да му се плати за това. Но тъй като Ha-yeong е just another poor high-school girl, той я принуждава да подпише договор, според който тя му става роб за 100 дни...през които се случва какво ли не...
Толкова съм се смяла на тоя филм 100 Days With Mr. Arrogant Lol

2100 Days With Mr. Arrogant Empty Re: 100 Days With Mr. Arrogant Пет Сеп 03, 2010 8:53 pm

Nanna

Nanna
Almighty ♛
Almighty ♛

Оо тоя филм така съм се смяла докато го гледах,с тая кутийка беше култува сцената 100 Days With Mr. Arrogant 778320 100 Days With Mr. Arrogant 778320

http://www.last.fm/user/SHINeeGirl7

3100 Days With Mr. Arrogant Empty Re: 100 Days With Mr. Arrogant Съб Сеп 04, 2010 7:04 am

Zu ♥...Key♥

Zu ♥...Key♥
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Nobuta Wo Produce



100 Days With Mr. Arrogant Nobuta


Режисьор : Hitoshi Iwamoto, Norika Sakuma

В ролите : Kazuya Kamenashi, Tomohisa Yamashita, Maki Horikita

Държава : Япония

Година : 2007

Брой епизоди : 10



Киритани Шуджи е много популярен в училище и се разбира с всички, той
е този, на който всички могат да разчитат. Но това, което те не знаят е
, че Шуджи зняе колко предвидими са неговите съученици и го използва в
своя полза. Неговата показна фасада като "Шуджи-кун" е просто роля която
играе в училище. Честно казано, той просто е отегчен.,

Човекът, който Шуджи не може да понася е Кусано Акира.За разлика от
Шуджи, Акира е просто досаден, смее се странно, говори странно и действа
странно. Никой в класа не взима Акира на сериозно. Шуджи не може да го
понася и се вбесява, когато Акира прави каквото си иска дори когато
Шуджи му показва колко му е неприятен.

Нещата се нагорещяват когато в класа на Акира и Шуджи идва нова
ученичка, името и е Котани Нобуко. Момиче без никакво самочувствие и
увереност, с тежко минало, което цял живот е било тормозено и
подигравано от всички (най-вече съучениците си).

Тогава Акира и Шуджи решават, че за да употребят младостта си както
трябва (понеже са отегчени от всичко), ще продуцират(ще превърнат Котани
Нобуко в най-популярното момиче в училище). Едно от условията обаче е,
никой да не разбира, че работят заедно.

Като цяло това е история за истинско и силно приятелство междуу хора
които, ако не са попаднали в подобни специални обстоятелства, не биха
били заедно.



обичам това сериалче 100 Days With Mr. Arrogant 726853

4100 Days With Mr. Arrogant Empty Re: 100 Days With Mr. Arrogant Съб Сеп 04, 2010 7:24 am

xXx Mikki xXx

xXx Mikki xXx
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Охх "100 days with mr.Arrogant" толкова съм се смяла 100 Days With Mr. Arrogant 778320 Беше просто уникат 100 Days With Mr. Arrogant 132400 А "Nobuta wo Produce"...нямам думи това беше един от най-любимите ми сериали (Преди да гледам Kurosagi) просто Ямапи кърти мивки в Nobuta 100 Days With Mr. Arrogant 625901 Само като го гледах как ходи като пиянде...не помня на някой друг сериал да съм се смяла толкова 100 Days With Mr. Arrogant 132400

От мен две сериалчета:

Goong (aka Princess Hours)
100 Days With Mr. Arrogant Goong

Корея през 2006-а, но не съвсем. Представете си, че в страната все още съществува монархия и след внезапната смърт на краля семейството му отчаяно се бори да запази позициите си. Представете си, че според едно обещание, младият принц трябва да се ожени за непознато момиче, което се оказва негова съученичка. А сега да добавим и драматичен елемент в лицето на бившата приятелка, законният онеправдан наследник и майка му. Следват кралицата-майка (или баба) с афинитет към сериали и една неописуема млада принцеса със странен вкус - това вече не можете да си го представите...

Сладураната от Coffee Prince вече в женска роля (но съвсем същата шматка), няколко хубавци за цвят (по-конкретно двама), страшно сладка баба (старата кралица) и луд купон в двореца, както и обичайните супер-хипер-мега-гига-терасложни отношения между всички замесени.


Този сериал ми е НАЙ-любимия корейски.Страхотно са смесени и смешните и тъжните моменти-отначало се хилиш като шантав,а накрая ревеш като шантав 100 Days With Mr. Arrogant 814388
Като добавим и Joo Ji Hoon и става всичко идеално 100 Days With Mr. Arrogant 726853

THE DEVIL
100 Days With Mr. Arrogant Devil_poster_01

Когато детективът от отдел "Убийства" Kang Oh Soo попада в задънена улица при разследването на две отделни убийства, свързани помежду си само от картите таро, оставени от убиеца, той търси помощ от Seo Hae In - жена с психометрични способности. Тя разкрива, че убийците в двата случая са различни, но жертвите са подбрани въз основа на връзката им с предишно убийство на ученик от местната гимназия. По-късно се оказва, че случаите имат още нещо общо: адвокатът, който защитава заподозрените е един и същ - Oh Seung Ha.

От този сериал щях да получа язва докато разбера кой е убиеца 100 Days With Mr. Arrogant 867558 Буквално съм стояла до среднощ и се чудя 100 Days With Mr. Arrogant 600711

http://www.vbox7.com/user:sakurauchiha

5100 Days With Mr. Arrogant Empty Re: 100 Days With Mr. Arrogant Сря Сеп 08, 2010 3:31 am

xTheUglyTruthx

xTheUglyTruthx
A bell rang ding dong ★
A bell rang ding dong ★

100 Days With Mr. Arrogant хи-хи ... Забавничко е особено пердверзните мисли на оная в асансъора ахах , но е класическа история лошото момче , което става добро... Опърничевото момиче , с което се карат като куче и котка и се харесват ... Имаше някой противни сцени като това където го пиха , но все пак филмчето си е сладичко 100 Days With Mr. Arrogant 34461 За Nobuta wo produce просто нищо не се случи до края. Очаквах да се развие романса между Ямапи <33 и Хорикита и така да стане нещо по-интересничко , а то нищо. Много се разочаровах на последния епизод. Попринцип очаквах повече от Каме и Ямапи , а другото Казуя Каменаши попринцип си е сладур , а тука нещо много грозничък ми изглеждаше х_Х. И все пак много ме радваше Кон-Кон (хи-хи) . Ямапи си го обичам много и в Kurosagi и в доста други ... А Хорикита няма равна в Hana Kimi . За Goong каквото и да пиша няма да стигне... Една от любимите ми драмички... Още потръпвам като се сетя за финалната целувка, а Yoon Eun Hye си ми е една от любимите актриси. Адски сладка е , много й се радвах и в Coffee prince /отново целувката <3/ и особено много в My fair lady червената коса много й вървеше , както и превзетото държание :ДДД А The Devil още не съм го гледала, ама скоро и това ще стане...



Последната промяна е направена от xblOoDYaSiaObSesSionx на Сря Сеп 08, 2010 12:31 pm; мнението е било променяно общо 1 път

6100 Days With Mr. Arrogant Empty Re: 100 Days With Mr. Arrogant Сря Сеп 08, 2010 5:12 am

xXx Mikki xXx

xXx Mikki xXx
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Мда и мен много ме беше яд,че няма романс в Nobuta ,ама... 100 Days With Mr. Arrogant 97395 А The Devil абсолютно го препоръчвам,просто уникален сериал с АДСКИ много напрежение 100 Days With Mr. Arrogant 104235 100 Days With Mr. Arrogant 778320

http://www.vbox7.com/user:sakurauchiha

7100 Days With Mr. Arrogant Empty Re: 100 Days With Mr. Arrogant Сря Сеп 08, 2010 6:29 am

xTheUglyTruthx

xTheUglyTruthx
A bell rang ding dong ★
A bell rang ding dong ★

Ами да... Nabuta си остава малко разочарование, което преглътнах хД 100 Days With Mr. Arrogant 533202 Ам за The Devil ще ти се доверя... Харесвам убийственото напрежение... 100 Days With Mr. Arrogant 101878 Мерси

8100 Days With Mr. Arrogant Empty Re: 100 Days With Mr. Arrogant Съб Ное 13, 2010 2:42 pm

AsHaNtY

AsHaNtY
All-knowing ♚
All-knowing ♚

100 Days With Mr. Arrogant в началото съм и трябва да си кажа че страшно ми харесва,сцената с кутийката от бира ме уби на място 100 Days With Mr. Arrogant 850654 такова малко нещо пък какви щети 100 Days With Mr. Arrogant 850654 Ще гледам с нетърпение да видя какво ще стане,макар че почва да ми се изяснява...За Goong нямам какво да кажа-любимата ми корейска драмичка...Гледах я след Boys Before Flowers и тогава си мислех че няма да има друг корейски сериал който да ми грабне сърцето.СЛед това гледах Goong ии се съдрах да рева,после да се смея,после пак да рева,прати ме в някъв изцяло нов свят и от него се запалих по Корея И продължавам да му дължа много на тоз сериал...А за The Devil незнам какво да кажа,реших да го гледам понеже видях че участва и "принца" от Goong Изгледах 1 епизод но нямах време да догледа натам и взех че го изтрих,но когато имам време ще го изгледам с удоволствие,макар че не мога да търпя напрежение а в този филм опр има мнг тайни 100 Days With Mr. Arrogant 778320

9100 Days With Mr. Arrogant Empty Re: 100 Days With Mr. Arrogant Сря Ное 24, 2010 3:38 pm

didittyy

didittyy
I keep thinkin ’bout you ★
I keep thinkin ’bout you ★

100 Days With Mr. Arrogant гледала съм филма 6 пъти и си остава любимата ми комедия ! 100 Days With Mr. Arrogant 951866

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите