Personal taste(Lee Min Ho:P) K1q6o9jpg


Join the forum, it's quick and easy

Personal taste(Lee Min Ho:P) K1q6o9jpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


     Seoul

Април 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Календар Календар

Visitors

free counters

Poll

Победител е...?

Personal taste(Lee Min Ho:P) Vote_lcap15%Personal taste(Lee Min Ho:P) Vote_rcap 15% [ 6 ]
Personal taste(Lee Min Ho:P) Vote_lcap56%Personal taste(Lee Min Ho:P) Vote_rcap 56% [ 22 ]
Personal taste(Lee Min Ho:P) Vote_lcap3%Personal taste(Lee Min Ho:P) Vote_rcap 3% [ 1 ]
Personal taste(Lee Min Ho:P) Vote_lcap13%Personal taste(Lee Min Ho:P) Vote_rcap 13% [ 5 ]
Personal taste(Lee Min Ho:P) Vote_lcap13%Personal taste(Lee Min Ho:P) Vote_rcap 13% [ 5 ]

Общо гласове : 39

Latest topics
» SHINee Shawols Skype ~
Personal taste(Lee Min Ho:P) EmptyНед Окт 22, 2017 6:30 pm by rally___

» Because I met you
Personal taste(Lee Min Ho:P) EmptyПет Мар 27, 2015 8:07 pm by Anny

» 21.
Personal taste(Lee Min Ho:P) EmptyПон Дек 01, 2014 5:55 pm by nasa__

» The color of your love
Personal taste(Lee Min Ho:P) EmptyНед Ное 16, 2014 8:24 pm by lil_sun

» ~♥ Taemin's heart ♥~
Personal taste(Lee Min Ho:P) EmptyПет Окт 10, 2014 2:23 pm by ..TaeminGirl..

» Kaкво мислят Shinee за теб ?
Personal taste(Lee Min Ho:P) EmptyВто Авг 26, 2014 11:01 am by SHINee_JongKey

» Намисли си дума..
Personal taste(Lee Min Ho:P) EmptyВто Авг 26, 2014 10:49 am by SHINee_JongKey

» You..The Music In Me~♫♫
Personal taste(Lee Min Ho:P) EmptyВто Авг 26, 2014 8:55 am by SHINee_JongKey

» The true love
Personal taste(Lee Min Ho:P) EmptyПет Авг 22, 2014 8:45 am by SHINee_JongKey

Music
Personal taste(Lee Min Ho:P) WamFC

You are not connected. Please login or register

Personal taste(Lee Min Ho:P)

+5
lina
xTheUglyTruthx
t.yeah.
didittyy
anjell
9 posters

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

1Personal taste(Lee Min Ho:P) Empty Personal taste(Lee Min Ho:P) Пет Ное 26, 2010 11:16 am

anjell

anjell
I keep thinkin ’bout you ★
I keep thinkin ’bout you ★

Един от наааай-любимите ми корейски сериали(включително и актьори Personal taste(Lee Min Ho:P) 144585 )

2Personal taste(Lee Min Ho:P) Empty Re: Personal taste(Lee Min Ho:P) Пон Дек 20, 2010 7:00 pm

didittyy

didittyy
I keep thinkin ’bout you ★
I keep thinkin ’bout you ★

оооооо много се смях ... на моменти съм падала под бюрото от смях Personal taste(Lee Min Ho:P) 951866 имаше такива красиви моменти .. например като я хвана за ръката (не помня кой еп беше) и каза "Играта свърши" Personal taste(Lee Min Ho:P) 885866 а и толкова съм плакала също ... Personal taste(Lee Min Ho:P) 97395 хубаво сериалче е препоръчвам го да се гледа Personal taste(Lee Min Ho:P) 101878

3Personal taste(Lee Min Ho:P) Empty Re: Personal taste(Lee Min Ho:P) Пон Дек 20, 2010 7:16 pm

t.yeah.

t.yeah.
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

О, и на мен ми е любим този момент, това беше на епизод 10 ;) Драмата я гледах преди месеци, уникална е, забавна, интересна, много ми харесва. Обожавам песните Kim Tae Woo - Dropping Rain и 2AM - Like A Fool ~ страхотни са! Невероятна драма, една от любимите ми :)

https://www.youtube.com/user/Inalcanzablexx

4Personal taste(Lee Min Ho:P) Empty Re: Personal taste(Lee Min Ho:P) Нед Яну 23, 2011 11:25 pm

xTheUglyTruthx

xTheUglyTruthx
A bell rang ding dong ★
A bell rang ding dong ★

Ами И Мин Хо ми е доста антипатичен актъор... незнам защо. Никак не го харесвах в ББФ (самия актъор, не образа) и ми беше доста интересно как ще се преструва на гей. След като я изгледах останах приятно изненадана -забавна драма си беше ... доста се хилих като гледах влюбената физиономия на директора на галерията и накрая нещата станаха доста еротични. Хареса ми идеята... Сега ще чакам да видя Мин Хо как ще се справи в новия проект на СБС...

5Personal taste(Lee Min Ho:P) Empty Re: Personal taste(Lee Min Ho:P) Нед Фев 06, 2011 2:10 pm

lina

lina
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Страхотна драма! Беше толкова забавна, особено когато се представяше за гей :D:D:D:D

http://mydramalist.info/users/2067/ivka92

6Personal taste(Lee Min Ho:P) Empty Re: Personal taste(Lee Min Ho:P) Нед Фев 06, 2011 9:36 pm

jongminfan

jongminfan
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

Много ми харесва драмата Personal taste(Lee Min Ho:P) 162205 Мин Хо както винаги е невероятен Personal taste(Lee Min Ho:P) 68960

http://smiley92.tumblr.com/

7Personal taste(Lee Min Ho:P) Empty Re: Personal taste(Lee Min Ho:P) Вто Мар 08, 2011 12:31 am

Nemo.

Nemo.
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

Филмът става. Очаквах повече и останах малко разочарована предвид коментарите на хората.
Попринцип не харесвам Лий Минхо и може би това също повлия на отрицателното мнение Personal taste(Lee Min Ho:P) 85241 Сега, кажете си че нашият Мино е по-як ! Personal taste(Lee Min Ho:P) 68960 Както и да е , драмата не е лоша като цяло, но определно не бих я гледала отново.

https://www.youtube.com/watch?v=8kyG5tTZ1iE

8Personal taste(Lee Min Ho:P) Empty Re: Personal taste(Lee Min Ho:P) Съб Апр 09, 2011 9:40 pm

uSagI

uSagI
I keep dreaming ’bout you ★
I keep dreaming ’bout you ★

тази драма няма как просто да не я уважавам.... благодарение на нея реших да ставам архитект ... Personal taste(Lee Min Ho:P) 85241 даже и аз не знам точната причина ... просто искам Personal taste(Lee Min Ho:P) 757826 а иначе наистина е много добра... Personal taste(Lee Min Ho:P) 427442

9Personal taste(Lee Min Ho:P) Empty Re: Personal taste(Lee Min Ho:P) Съб Апр 09, 2011 9:44 pm

.Misaki.

.Misaki.
I keep thinkin ’bout you ★
I keep thinkin ’bout you ★

uSagI написа:тази драма няма как просто да не я уважавам.... благодарение на нея реших да ставам архитект ... Personal taste(Lee Min Ho:P) 85241 даже и аз не знам точната причина ... просто искам Personal taste(Lee Min Ho:P) 757826 а иначе наистина е много добра... Personal taste(Lee Min Ho:P) 427442

мда uSagI знам ти я аз причината.То е прични и чудо за по-добра не бих се и сетила Personal taste(Lee Min Ho:P) 40

Иначе това определено е една от драмите които гледах с голям интерес .Много съм се смяла когато той се представяше за гей xD (то кой ли не е де Personal taste(Lee Min Ho:P) 85241 )

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите