Кой знае..съдбата може да ни събере заедно. - Page 3 K1q6o9jpg


Join the forum, it's quick and easy

Кой знае..съдбата може да ни събере заедно. - Page 3 K1q6o9jpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


     Seoul

Юни 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Календар Календар

Visitors

free counters

Poll

Победител е...?

Кой знае..съдбата може да ни събере заедно. - Page 3 Vote_lcap15%Кой знае..съдбата може да ни събере заедно. - Page 3 Vote_rcap 15% [ 6 ]
Кой знае..съдбата може да ни събере заедно. - Page 3 Vote_lcap56%Кой знае..съдбата може да ни събере заедно. - Page 3 Vote_rcap 56% [ 22 ]
Кой знае..съдбата може да ни събере заедно. - Page 3 Vote_lcap3%Кой знае..съдбата може да ни събере заедно. - Page 3 Vote_rcap 3% [ 1 ]
Кой знае..съдбата може да ни събере заедно. - Page 3 Vote_lcap13%Кой знае..съдбата може да ни събере заедно. - Page 3 Vote_rcap 13% [ 5 ]
Кой знае..съдбата може да ни събере заедно. - Page 3 Vote_lcap13%Кой знае..съдбата може да ни събере заедно. - Page 3 Vote_rcap 13% [ 5 ]

Общо гласове : 39

Latest topics
» SHINee Shawols Skype ~
Кой знае..съдбата може да ни събере заедно. - Page 3 EmptyНед Окт 22, 2017 6:30 pm by rally___

» Because I met you
Кой знае..съдбата може да ни събере заедно. - Page 3 EmptyПет Мар 27, 2015 8:07 pm by Anny

» 21.
Кой знае..съдбата може да ни събере заедно. - Page 3 EmptyПон Дек 01, 2014 5:55 pm by nasa__

» The color of your love
Кой знае..съдбата може да ни събере заедно. - Page 3 EmptyНед Ное 16, 2014 8:24 pm by lil_sun

» ~♥ Taemin's heart ♥~
Кой знае..съдбата може да ни събере заедно. - Page 3 EmptyПет Окт 10, 2014 2:23 pm by ..TaeminGirl..

» Kaкво мислят Shinee за теб ?
Кой знае..съдбата може да ни събере заедно. - Page 3 EmptyВто Авг 26, 2014 11:01 am by SHINee_JongKey

» Намисли си дума..
Кой знае..съдбата може да ни събере заедно. - Page 3 EmptyВто Авг 26, 2014 10:49 am by SHINee_JongKey

» You..The Music In Me~♫♫
Кой знае..съдбата може да ни събере заедно. - Page 3 EmptyВто Авг 26, 2014 8:55 am by SHINee_JongKey

» The true love
Кой знае..съдбата може да ни събере заедно. - Page 3 EmptyПет Авг 22, 2014 8:45 am by SHINee_JongKey

Music
Кой знае..съдбата може да ни събере заедно. - Page 3 WamFC

You are not connected. Please login or register

Кой знае..съдбата може да ни събере заедно.

+11
Shelly
L.E ~
AsHaNtY
Little Pixie
didence
JoJo
*'' # ~Gaлz~ # ''..
..TaeminGirl..
packa_95
kiss4eto94
IxheartxTaemin
15 posters

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down  Съобщение [Страница 3 от 6]

IxheartxTaemin

IxheartxTaemin
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

First topic message reminder :

Името на Кий.
Вратата на стаята ми се отвори бавно.Беше тъмно и не видях нищо,но някаква фигура се приближи до мен.
-ДжонгХюн?-прошепнах и не получих отговор,но след миг усетих,че някой е седнал на леглото до мен.
-Кий?-чух глас.Беше женски глас.Звучеше всякаш момичето се беше напило,но аз не бях по-назад.
-Да?-отговорих.
-Хнн...-чух я как издаде някакви звуци.Не помръднах.Гледах с полу-отворени очи,но все още не разбирах коя е тя,защото всичко се въртеше адски бързо и не можех да смогна.Изведнъж тя се приближи по-близо до мен...
-Скучно ми е.-прошепна в ухото ми и сложи ръка на гърдите ми.Нямах нищо против,защото очевидно си беше адски пияна и не знаеше какво прави.
-И?-попитах все още не знаещ коя е тя.Но знаеше името ми,а аз нейното-не.
Ръцете и се спуснаха надолу по гърдите ми,стигнаха стомаха и наддигнаха тениската ми нагоре.
-Какв-?-не успях да довърша,защото тя сложи пръст на устните ми.Приближи се още повече и ме целуна.Езикът и си проправи път в устата ми и бавно се движеше.Бях твърде изморен,за да и кажа да престане,но не и отвърнах на целувката.Просто стоях там,като статуя и стоях със затворени очи.Току-що целунах момиче.Е..тя ме целуна но,пак...Не почувствах нищо.Никакво влечение,възбуда,никакво желание да я имам.Нищо.Може би бях твърде пиян за да чувствам нещо?Това възможно ли е?Ръката и се плъзна под панталона ми.Не реагирах.Взе "потребителя" ми в ръката си и започна да си "върши работата".Все още нищо.

От името на момичето
Залагам,че не ме е разпознал,но всъщост не ми пука.Просто трябва да надделея над него.Толкова е невинен и това прави картинката завършена.Но тези "невинни момчета" дали се възбуждат по-бързо?Залагам,че вече масажирам ''приятеля му" повече от пет минути.Може би трябва да забързам темпото или да го правя с повече чувство или нещо от сорта?Може би трябва да го целуна по-страстно?Но той дори не ми отвърна на целувката.Забързах движенията на ръката си.Чух,че той диша тежко и накъсано.
-Искаш ли да стигнем по-далеч?-попитах го докато го целунах.
-Хнн..Дж..Джо-...-не бях сигурна какво каза или искаше да каже,но продължих да го целувам.Кий хвана чършава на леглото си и стисна здраво като се облегна назад.Свърши в ръцете ми.
-ИСКАМ ТЕ..Ънфф...Ъгх..Дж...Джонг...-най-накрая действията ми имат ефе-...
-Джонгхюн искам те..Джонгхюн..-прошепна ..а дъхът му беше накъсан.
Да не би той току-що да се възбуди като си помисли,че съм Джонгхюн.
-Какво по дяволите?-попитах като извадих ръката си от панталона му.Очите му бяха широко отворени.Изправи се.Не ме погледна,но имаше паника и отбягване по цялото му лице.
-Кажи..Ти...Никой...-измърмори той,но аз успях дс разбера какво каза.
-Да не кажа на никой?-попитах спокойно,въпреки,че исках да му се разкрещя.
-Моля те...Не знам защо го казах.Името му просто беше на устните ми и изведнъж..просто го казах.-въпреки,че все още бе тъмно в стаята можех да видя,че е изчервен като домат.
-Значи Джонги те възбужда?Разбирам...-смених темата.
-Не!Не!Просто съм пиян и не знам какво казвам.
-Но ако кажа на Хюн,че си шептял името му той не би имал нищо против ?И без това си бил пиян.-казах му,но не знаех дали няма да кажа на някой.Никога не знаеш кога може да ми потрябва тази информация.
-Няма да кажеш нали?-попита ме.
-Еее...-казах недоверчиво и станах от леглото му като тръгнах към вратата и чух,че Кий идва след мен.
-Обещай ми,че няма.-хвана лакътя ми и изведнъж вратата се отвори.
Перфектно време да се появи...Джонгхюн..

Името на Блинги...
Търсих Кий навсякъде.Изведнъж изчезна.
-Хей,ТеЯнгг!
-Да?
-Знаеш ли къде е Кий?
-Ъмм...последния път когато го видях се чувстваше зле и сега сигурно си почива някъде.Защо?
-Просто съм любопитен.-казах и и напуснах стаята.Реших да проверя първо спалните.
Изненадах се когато видях,че първите две бяха празни.След като стигнах последната стая и я отворих и надникнах вътре.Имаше момче и момиче които се натискаха на леглото.Мигновенно затворих вратата.Ами ако Кий правеше същото?На бас,че сега ще бъде първата му целувка.Като се замисля...днес почти целунах Кий.Но откакто излязохме от басейна всичко беше толкова странно.Имам чувството,че ме отбягва.Защо по-дяволите си мисля за него?Сигурно съм единственият,който не може да се изправи срещу него.Но на бас,че не му пука.Мисля толкова много когато съм пиян.Изведнъж чух стъпки идващи от съседната врата.Свършиха ли?Може да ги попитам ако знаят нещо за Кий,за всеки случай.Отворих вратата.
-Обещай ми,че няма!
Защо?Защо трябваше да отварям вратата?
Пред мен стояха Виктория и Кий-без тениска стоящ зад нея държащ лакътя и.
-Не се тревожи Кий.Няма да кажа на никой какво се случи току-що.-и веднага след като Кибум пусна лакътя и тя мина покрай мен.-О!Здравей Джонгхюн!-каза тя преди да излезе.
Но не се интересувах от нея.Сега в умът ми беше Кий.Защо той беше тук с нея?Дали са го правили?Защо тя?Влязох по-навътре в стаята и затворих вратата.
-Джонг-....
-Какво сте правили с нея?
-Нищо..аз просто..
-Ти просто какво,Кий?Какво си направил?
-Нищо!Почивах си на леглото и тя влезе в стаята ми и си говорихме.
-О!Значи да правиш секс е просто "Да си говориш"?Защо ме лъжеш?
-Окей.И какво ако сме го правили?Защо трябва да те интересува?
-Ти дори не знаеш коя е тя!Не трябва да правиш подобни неща с непознати.
-Защо викаш на мен,след като причината да си ядосан е тя а не аз?Защо ревнуваш толкова?-какво каза той току що?Аз да завиждам от нея?Разбира се!Но не защото исках да съм на мястото на Кий.
Защо трябваше с нея?Защо той?Защо тя?Защо се засегнах повече от обикновено?Какво щеше да стане ако бяха продължили нататък?Защо той е толкова важен за мен?

Името на Кий...
-Не завиждам!Стига си си измислял!Стига си си мислил,че светът се върти около теб!-сега викаше по мен.Знаеше ли въобще какво говори?И защо ми се ядосваше?И кога съм казвал,че става дума за мен?Никога не съм го и споменавал...
-Какво?-казах едва доловимо..очите ме боляха,защото сълзите ми напираха.Но аз не им позволих.Ако се бях разплакал той щеше да ме намрази още повече.
-Светът не се върти около теб!Не ми пука за теб!Не ме интересува какво правиш и с кого го правиш!Защо трябва да си толкова досаден?
-Защо казваш т-такива..н-неща..-изгубих гласът си.Не можех да се въздържа повече.Имах чувството,че имам недостиг на кислород.Имах чувството,че се разпадам,въпреки и да не ставаше.Искаше ми се...искаше ми се да умра преди да чуя тези думи от него.Защо трябва да е толкова груб с мен?Защо той?Не може ли някой с който се оправяш много по-лесно?Човек от който да не крия сълзите си.Човек който би ме разбрал и би върнал обичта ми.Просто някой на който му пука.Някой който няма да ме нарани така.Една едра сълза се стече по бузата ми.
-Защо изобщо се замеси с нея,знаеш че...-той не забеляза сълзата която се стече по лицето ми,но преди да каже нещо което да накара още сълзи да си проправят път аз го спрях.
-Ако я харесваш толкова много,защо просто не отидеш и не я изчукаш?-развиках се.Не знаех,че имах толкова смелост за да му го кажа.Но трябваше да кажа нещо което да го накара да млъкне,за да мога да изтрия сълзите си и да напусна стаята.Но даже и да не чувства никаква вина,нямаше да ми пука.Защо ми е да се интересувам от някой,който не се интересува от мен точно толкова колкото ме и мрази.Сега ме гледаше като идиот.Като идиот,който не може да удържи сълзите си и да отиде на майната му.Погледах го..исках да видя изражението му,но погледа ми бе замъглен.
-Мразя те!-прошепнах възможно най-тихо,защото не исках да казвам тези думи найстина.Не исках да го лъжа.Но исках да гледам как страда.Унижих го достатъчно.Тръгнах към вратата и го подминах.Взех си якето и обух кецовете и се затичах навън.В момента имах нуждата от този специален човек да знае...да знае колко наранен бях заради него.



Последната промяна е направена от モンスター クッキー на Вто Сеп 06, 2011 1:06 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти


kiss4eto94

kiss4eto94
I keep thinkin ’bout you ★
I keep thinkin ’bout you ★

Важното е чи си се потрудила не как изглежда Кой знае..съдбата може да ни събере заедно. - Page 3 573765 и като казах ще очаквам да го видя с нетърпение Кой знае..съдбата може да ни събере заедно. - Page 3 68960

IxheartxTaemin

IxheartxTaemin
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Peaceee~~ Кой знае..съдбата може да ни събере заедно. - Page 3 195484

kiss4eto94

kiss4eto94
I keep thinkin ’bout you ★
I keep thinkin ’bout you ★

Между другото кога ще пускаш нова главичка направо ми текат лигите да разбера какво ще става по накакък Кой знае..съдбата може да ни събере заедно. - Page 3 859473 Кой знае..съдбата може да ни събере заедно. - Page 3 829126

IxheartxTaemin

IxheartxTaemin
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Амии днес няма да пускам нова глава....имам да си дописвам едно есе хД А на всичкото отгоре се поизморих..главата ме боли,но може да се понапъна да напиша нещо.Няма да е добро,но следващата глава ще бъде първия път на Кий и Джонг +16...ама защо го пиша тва +16 като аз самата съм на 12 Кой знае..съдбата може да ни събере заедно. - Page 3 324371 Ноо...дано не разочаровам читателите си след следващата глава Кой знае..съдбата може да ни събере заедно. - Page 3 923484

kiss4eto94

kiss4eto94
I keep thinkin ’bout you ★
I keep thinkin ’bout you ★

Окиии не се пренатоварвай Кой знае..съдбата може да ни събере заедно. - Page 3 573765 все пак се радвам че първият им път ще е скоро Кой знае..съдбата може да ни събере заедно. - Page 3 144585 вече даже и си го представям Кой знае..съдбата може да ни събере заедно. - Page 3 144585 ади аз ще чакам новата главичка Кой знае..съдбата може да ни събере заедно. - Page 3 129392 ако имаш скайп ще можели да ми го дадеш Кой знае..съдбата може да ни събере заедно. - Page 3 58969

IxheartxTaemin

IxheartxTaemin
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Разбира се :Р Поствам го тук ако искат и другите пипъл да ме добавят...моля пишете ника сии :) Кой знае..съдбата може да ни събере заедно. - Page 3 68960 Бту...с точките е скайпа хДД

pinkdemon....

L.E ~

L.E ~
I keep dreaming ’bout you ★
I keep dreaming ’bout you ★

С ОГРОМНО нетърпение чакаме следващата главаа !!! Кой знае..съдбата може да ни събере заедно. - Page 3 196680 Кой знае..съдбата може да ни събере заедно. - Page 3 885866 ............ Кой знае..съдбата може да ни събере заедно. - Page 3 792227 .....

..TaeminGirl..

..TaeminGirl..
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Лелее пропуснала съм две глави.. съжалявам Кой знае..съдбата може да ни събере заедно. - Page 3 182785 Ох колко любов, колко драма ии най-накрая са заедно от кога го чакам този момент Кой знае..съдбата може да ни събере заедно. - Page 3 129392 С нетърпение очаквам първият им път Кой знае..съдбата може да ни събере заедно. - Page 3 68960

IxheartxTaemin

IxheartxTaemin
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Както обикновено ето новата глава Кой знае..съдбата може да ни събере заедно. - Page 3 785752 Този път ще е на части Кой знае..съдбата може да ни събере заедно. - Page 3 7878
...3...
1ва част

Изминаха шест месеца откакто Кибум и Джонгхюн започнаха да "излизат".Никой не знаеше освен тях двамата.Беше опасно да кажат.Беше третата ваканция на училището им и те бяха отседнали в апартамента на Кибум.Майката и сестрата на момчето мислят Джонгхюн за нргов най-добър приятел-изключително близък приятел.Въпреки,че няколко пъти по-голямата сестра на Кий-Сънг Ки подозираше нещо в определен момент,доказателствата и се изпариха.Затова Кий и Блинг бяха най-добри приятели.А щом ставаше дума за сексуалният им живот-Дивата не беше готов.Вярно,че бяха правили опити за първи път,но не можеха,затова само правеха едно-две по-интимни неща...и това им беше достатъчно,за сега.Тази петък вечер майката и сестрата на Кибум щяли да излизат на нощтна спа и нямали да се върнат до сутринта.За тази вечер Блинг и Кибум също имаха планове...

Името на Кий...
Събудих се в прегръдките на Джонгхюн,точно както бях свикнал през последните месеци.Измъкнах се леко,без да го будя и проверих дали има някой вкъщи.
-Мамо!Како!Някой вкъщи ли е?-провикнах се отваряйки леко вратата на стаята ми и надникнах навън.
-Ахх...yeobo...стига си викал.-промърмори сънено Джонгхюн и застана в седнало положение,търкайки клепачите си.
-Добре,няма никой вкъщи.Изглежда,че мама е на работа,а сестра ми е някъде с гаджето си.-повдигнах рамене и скочих обратно в леглото.
-Значи сме сами?-попита ме Джонгхюн заставайки над мен и хващайки двете ми ръце с неговата лява,слагайки ги до главата ми.
-Д-да.-сърцето ми щеше да се пръсне,имах влажни следи навсякъде около вратът ми и брадичката.
Започнах да дишам тежко и затворих очи.
-Д-Джонг...
-Хмм?
-Да изчакаме до довечера,става ли?И без това ще ходят на спа и...-извиках когато Джонгхюн издърпа одеалото и ни покри.Започна да смуче дясното ми зърно.
-А,Джонгх..
-Какво правите вие двамата?-някой беше влязъл в стаята и се провикна.
Бързо избутах Блинг от мен и станах от леглото.
-Пп-просто се боричкаме..-засмях се нервно и гледах към Джонгхюн,твърде засрамен да гледам към сестра си която стоеше на вратата.
-Кибум...
-Защо си си вкъщи още?
-Тъкмо излизах когато...ъм...Вие двамата издавате странни звуци докато се боричкате.-тя повдигна вежда и тръгна да се обръща.
-Сънг Ки-нуна чакай.
-Какво има?
-Кога ще се върнете с мама и кога ще тръгнете за спа вечерта ви?
-Ще се върна след около четири часа,а мама ще се върне след около шест.Защо?Искате да се боричкате още ли?-засмя се звънко.
-Не!Не!Найстина се боричкаме,имаш грешна представа,нуна!
-Добре,добре.Ще тръгвам.До псоле.-с тези думи излезе от стаята и затвори вратата,оставяйки мен и Блинг сами в мълчание докато не чухме,че входната врата се затваря.
-Знаеш ли..."малкият" ти приятел изпъкваше доста...-направи самодоволна усмивка.
-Какво?Спри се.Надявай се,че сестра ми ни е повярвала.Тя казва всичко на мама.Ако даже спомене какво се случи току-що,ще бъдем пречукани много яко.
-Ауу...не искаш да бъдеш чукан?Ами плановете ни за довечера?-пошегува се и целуна бузата ми.
О да.Плановете ни за довечера.Най-накрая щяхме да правим секс.Срамно,но повече не мога да издържа.Да не говорим за Блинг,чиято ръка беше в панталоните ми всяка секунда щом бяхме сами.
-Е съжалявам,че не съм перверзен,толкова колкото някои хора тук.-буквално се метнах на леглото по гръб.
-Кибуми...-той легна до мен.
-Кажи?-обърнах се с лице към него и погледнах в красивите му очи.
-Знаеш,че те обичам.След онази нощ съм най-щатливият човек,който някога е живял.
-И аз те обичам и ти знаеш това.Но просто малко ме е срам от това което съм.Не ме разбирай погрешно,не е за това,че те обичам или че си момче.Просто чувствам се....различен.
-Разбирам.Но найстина,найстина искам да те направя изцяло мой.
-Знам,знам....-промърморих и отново последва тишина.
-Сега...-прочисти гърлото си.
-Какво?
-Докъде бяхме стигнали....-той отново застана над мен и впи устни в мойте.
-Джонгхюн....
-Само загрявка преди довечера,окей?Имаме четири часа,остави ме да ти се нарадвам...-довърши,бавно смъквайки тялото си надолу по моето.

Вечерта...все още от името на Кий...
-О Кибум!Толкова съм щастлива,че си си намерил толкова добър приятел като Джонгхюн.-майка ми изведнъж се провикна,пляскайки с ръце.
Направих самодоволна гримаса без да отделям очи от телевизора.Даваха някакво шоу за най-новите Корейски идоли.Това ми напомни за преди дяколко дена,когато някакъв човек от компанията на SMEnt,че иска нас петимата - мен,Джонгхюн,Минхо,Оню и Темин за трейнита.Каза също,че сме имали обещаващо бъдеще.Обещахме,че ще хо обсъдим с родителите си,тъй като това въобще не е лоша идея.
-Наготвила съм ви,все още е топло ако сте гладни отидете и хапнете.След това го прибери в хладилника.
-Тръгваш ли вече?-най-накрая погледнах майка си,която седеша на ръба на дивана и имаше странна усмивка на лицето си.
-Защо толкова напирате да си тръгнем?Да не планирате нещо може би..?-сестра ми пребели очи и аз направих същото.
Да мамо,тази нощ ще правя секс.С Джонгхюн разбира се,най-добрият ми приятел.О да,позна.Гей съм.И за всеки случай не ме притеснявай като ме питаш какво ми е ако ходя като натъртен утре.
-Не.Казах ти,че ще гледаме страшен филм.-тази нощ сигурно ще бъде страшен филм за задника ми.
-Сигурни ли сте,че не сте канили момичета?
-Не съм,окей?
-Е трябваше.Можеше да звънна на братовчедка ти Кин и тя можеше да довлече някоя приятелка с нея.Кога за последно си говорил с момиче?Сигурно е ужасно да има само момчета в училището ви.Даже не може да имате приятелк..
-Мамо,всичко е наред.-спрях я,чувствайки лицето си червено от срам.
-Умааа да тръгваме!-сестра ми се беше развикала някъде зад нея.-Тръгвам без теб.
-Ох добре,добре идвам.Е момчета ще се видим утре.Не правете нищо глупаво и не създавайте проблеми.Буми обичам те,чао.-майка ми каза "уж" тихо.Излезе от стаята с гръм и трясък.Когато не чухме повече и гък Джонгхюн хвана ръката ми.
-Ъм..искаш ли да хапнем нещо преди да правим...
-Не,иначе ще ми стане лошо..
Блинг кимна и ...в една доста неловка ситуация се качихме горе в стаята ми.Не светнахме лампите.Затворих вратата след себе си само за да мога се опра на нея с Джонгхюн,който смучеше всяко видимо място на вратът ми.
От моето име хд.........
-Бъди нежен с мен.-извика Кибум точно когато двамата влюбени се метнаха на леглото вече полу-голи,заради опитите да се съблекат в движение.
Кий винаги е бил "женственият" във връзката им.Той беше този който ревнува,оплакваше се много и се разплакваше бързо.Отчаян Джонгхюн винаги се опитваше да не му обръща внимание.Караха се и се сдобряваха много бързо,но всичко завършва грубо натискане след края на всяка караница. (Б.А. *гледа и лигите текат :Р*)
Джонгхюн винаги е бил доминиращият,межествения,този който контролираше връзката им.Въпреки,че изглежда по-голямо дете и от Кибум той беше отговорен и правеше всичко да защити Кий.
-Изкрещи.Изкрещи името ми.-Джонгхюн изръмжа по нежен начин,повече звучащ като разгонена котка (ХД).Той се беше заел да разкопчава ципа на дънките на Кий с уста.
-Какво ти е?Не знаех,че си...
-Млъквай и крещи.-Блинг направи самодоволна гримаса и дръпна дънките на Кий заедно с боксерките му.
Вярно,Джонгхюн никога не е бил толкова настоятелен.Дори и Кибум да беше леко стреснат от нещата които вършеше Дино...той се възбуди и изкрещя.
Джонгхюн стоеше над Кибум само по боксерки и търкаше члена си в неговия,всякаш не е нарочно.
-Ще те направя мой..О господи ти си перфектен..-Блинг отново оставяше влажни следи по врата на Дивата като спусна езика си по Адамовата му ябълка и после надолу по гърдите.
-Не оставяй много видими следи,окей?-Кий се изсмя нервно и се замисли как майка му би реагирала ако види подобни следи и ...
-Виж отпусни се.Няма да те нараня.Никога няма да го направя.Но ако не се успокойш ще боли.И то много.И ще развалиш цялото забавление.-продължи той и спря за момент хвърляйки към момчето до него разтревожен поглед.
-Защо се държиш така?Къде отиде нежният сексуално привличащ ме Джонгхюн?Хайде...искам да ми...-Кий преглътна голямата буца и продължи.-Духаш.
Кибум не искаше да го боли.Но искаше Блинг да проникне в него възможно най-бързо и възможно по-безболезнено.
-Ч-чакай...Командваш?Така няма да я бъде.-очите му се отвориха широко и на лицето му се появи двеста каратова усмивка стигаща от едното до другото ухо.Наведе се към члена на Кибум и започна бавно да го мачка.Езикът му започна да облизва главичката му и секунди по-късно целият беше в устата на Блинг.Кибум викаше от удоволствие.-Крещи по-силно.Не се сдържай.Знам,че го искаш.Или найстина трябва да те принудя?-с тези думи той отново погълна члена на партньора си и започна да движи и главата и ръката си нагоре и на долу.
-Д-джонгхюн...
-Не те чувам.-русокосия прошепна в ухото на Дивата и вдиша от аромата му.Горещият дъх на Блинг изгаряше всяка клетка на тялото му.
-Срамно е...
Кибум найстина се държеше властно понякога,но когато Блинг беше около него краката му омекваха и започваше да му се вие свят.
-Господи толкова е лесно да те възбудя....-Джонгхюн почувства,че Кибум мърдаше тялото си възможно по-близко в неговото.Вдигна единият му крак и го сложи на рамото си.Дино отново се наведе към члена на Кий и отново започна да го ""обработва"".Около три минути по-късно Кибум свърши в устата му.
-Господи,Блинг съжалявам,не исках....-Кий започна да се тревожи и потърси кърпичка.Приятелят му не му обърна внимание и погълна всичко.
-Кий казах ти,че ми харесва...Но не си погледнал надолу нито веднъж.-продължи той и тръгна да се изкачва с език нагоре по тялото на Кибум.
-Не.Не.Защо спря?
-Ако ме погледнеш...в очите ще продължа.-Блинги захапа устната си и издиша.Без да отговаря Кибум обърна глава към момчето до него и го погледна в очите.Тайно се наслаждаваше когато Джонгхюн поемаше контрола,защото той нямаше да успее да увладее нещата така както Дино.Знаеше,че това не е истинският Джонгхюн.Обикновено винаги се е държал така,но само в леглото.Всъщост Блинг беше доста срамежлив.Не е искаше да наранява Кий,но знаеше,че ще се наложи ако искаше да го направят за първи път....

kiss4eto94

kiss4eto94
I keep thinkin ’bout you ★
I keep thinkin ’bout you ★

ООООО БОЖИЧКО НАПРАВО ЛИГИТЕ МИ ТЕКНАХА Кой знае..съдбата може да ни събере заедно. - Page 3 829126 немога да си представя Дино в такава светлина ама вече си го представих Кой знае..съдбата може да ни събере заедно. - Page 3 829126 Чакам следващата глава Кой знае..съдбата може да ни събере заедно. - Page 3 144585 Кой знае..съдбата може да ни събере заедно. - Page 3 625901

..TaeminGirl..

..TaeminGirl..
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Олелелеееее тази глава е просто.. просто.. о.О чакам следващата с голямооооо нетърпение

AsHaNtY

AsHaNtY
All-knowing ♚
All-knowing ♚

Кой знае..съдбата може да ни събере заедно. - Page 3 896682 Кой знае..съдбата може да ни събере заедно. - Page 3 896682 БОЖее момиче зАБРАНЯВАМ ти да спиш...искааам ощеее Кой знае..съдбата може да ни събере заедно. - Page 3 835962 Пристрастявам се към фиковете ти...Ама края на тая част тотално ме изненада.До сега някви нежни,сълзливи и сега...Очаквам некст Кой знае..съдбата може да ни събере заедно. - Page 3 124908

IxheartxTaemin

IxheartxTaemin
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

ХДД....Няма да пусна нова глава докато Плами (...Taemingirl...) не пусне нова глава на нейният фик!! Кой знае..съдбата може да ни събере заедно. - Page 3 129392

..TaeminGirl..

..TaeminGirl..
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

ЯЯ това се нарича изнудване xD искаш читателите ти да ме убият лии??? xDD

IxheartxTaemin

IxheartxTaemin
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Хахха....Няма спокойно....СЪОБЩЕНИЕ ДО ЧИТАТЕЛИТЕ:МОЛЯ НЕ УБИВАЙТЕ ...Taemingirl... ИНАЧЕ СПИРАМ ФИКЪТ СИ Кой знае..съдбата може да ни събере заедно. - Page 3 595513 Ето така няма да посмеят Кой знае..съдбата може да ни събере заедно. - Page 3 792227

IxheartxTaemin

IxheartxTaemin
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Хахах...+18 сцената ще е в другата глава... Кой знае..съдбата може да ни събере заедно. - Page 3 792227 Ето 2ра част....
..3...

Кибум не беше от хората които обичаха да гледат.Когато обърна глава към него се изчерви още повече и извърна главата си на другата страна когато Джонгхюн отново започна да лиже члена му.Блинг беше направил самодоволна гримаса и пое "малкият" пич (хДДД) отново в устата си.Езикът му се спусна нагоре по-гърдите на Кий оставяйки влажни следи.Когато стигна устните му той целуна Дивата колкото се може по-страсно.Не доближиха устни,а само танцуваха с езиците си.Целувката беше дълга,затова и през това време Джонгхюн отново бе започнал да си играе с члена на Кибум.Когато се отделиха един от друг Кий дишаше тежко,но Блинг не беше решил все още да спира.По процедурата Дино отново спусна езика си надолу по гърдите на Дивата и стигна до ануса му.Започна да прави кръгове с език и секунди по-къссно той пъхна пръста си.Дивата стисна очите си защото последният път когато Джонгхюн беше направил това беше много отдавна.Но в главата той мислеше за друго.."Понякога искам пръстите на Блинг да са по-дълги..".Той отвори очите си наполовина,а погледът му ...можеше да се каже,че желае Дино колкото се може по-бързо в него.Устните на Дивата бяха леко разтворени,а от тях излизаше тежкото му дишане.Блинг добави още един пръст.Изражението на Кий не се промени особено,само факта,че се изчерви повече.Трети пръст беше добавен...пръстите на Джонгхюн властно излизаха и влизаха,все по-бързо и по-бързо.Кибум започна да крещи,а Блинг изглеждаше някак си горд със себе си.Устата на Дивата беше пресъхнала,защото той я дръжеше отноворена през цялото време,а Дино забързваше темпото с всяка следваща секунда.Изведнъж в достатъчно мръсният ум на Блинг се появи нещо..
-Джонгхюн!Аххх,ъгхххх!-крещеше Дивата,докато мърдаше тялото си срещу тялото на момчето над него.Викът му можеше да те оглуши.Той усети превъзбудата си и затова спусна ръка към боксерките на Блинг.Започна да масажира члена му и да издава странни звуци.След по-малко от минута той извади пръстите си от ануса на Кибум и смъкна боксерките си,оставяйки момчето под него с нацупено изражение.Той беше на косъм да свърши.Всъщост и двамата бяха.
-Значи..ъм..Изчакай малко.-промърмори Блинг,като лицето му беше червено като домат и стана от леглото.Наведе се към някаква чанта,търсейки нещо.
-Джонгхюн,побързай...Какво прави...О господи!-очите на Кибум се отвориха широко и видяха,че момчето до наего държеше шишенце с лубрикант.-К-какво..Защ...-той не успя да довърши защото Блинг го прекъсна.
-Не исках да те боли.Затова..ъм..
-Откъде...Защо..
-Н-не питай.Просто-Просто...-той не довърши,изчервен като домат отвори шишенцето лубрикант и сипа на ръката си.Той взе члена си и с намазаната ръка започна да го търка.Кибум извърна глава и разтвори краката си,слагайки ръце пред погледа си.
Джонгхюн никога не е смятал,че ще е толкова притеснен щом стане дума за първият му път.Винаги си е мислил,че ще бъде готин и секси.Е,преди да срещтне Кибум той си мислеше,че първият му път ще бъде с момиче.Той може би беше по-нервен даже и от момчето под него.Блинг знаеше,че даже и без лубриканта...Кий щеше да изпита болка,а той щеше да изпитва удоволствие.Колкото и да не искаше да наранява Дивата,знаеше,че ще се наложи.Имало е няколко пъти през които е мастурбирал докато е мислил за приятелят си и как той крещи под него докато губи девствеността си.Щеше да го боли само в началото.После щеше да е най-хубавото нещо което е изпитвал през живота си.Това със сигурност Джонгхюн го знаеше...беше подготвен...

..TaeminGirl..

..TaeminGirl..
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Пускай следващата част по-бързо, че вече ще откача как можа да спреш на най-интересното Кой знае..съдбата може да ни събере заедно. - Page 3 257254

IxheartxTaemin

IxheartxTaemin
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Ами следвам примера ти :3 Кой знае..съдбата може да ни събере заедно. - Page 3 97395

kiss4eto94

kiss4eto94
I keep thinkin ’bout you ★
I keep thinkin ’bout you ★

Оле Оле лигите текнаха Кой знае..съдбата може да ни събере заедно. - Page 3 829126 по-бързо със следващата глава направу нямам търпение Кой знае..съдбата може да ни събере заедно. - Page 3 673638

AsHaNtY

AsHaNtY
All-knowing ♚
All-knowing ♚

ама престанете да се надцаквате...има умиращи хора тук Кой знае..съдбата може да ни събере заедно. - Page 3 437941
пс да вметна че следя и др ти фик с 2min ма там няма update.Да го чакам ли Кой знае..съдбата може да ни събере заедно. - Page 3 241947

IxheartxTaemin

IxheartxTaemin
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Ами мързи ме да го пиша ..Бях написала 4 глави ама компа ми се рестартира и изгубих всичко о.О

AsHaNtY

AsHaNtY
All-knowing ♚
All-knowing ♚

Кой знае..съдбата може да ни събере заедно. - Page 3 523582 Кой знае..съдбата може да ни събере заедно. - Page 3 144366 Ееееееее доообреее ще се задоволя само с този значи Кой знае..съдбата може да ни събере заедно. - Page 3 15286

JoJo

JoJo
A bell rang ding dong ★
A bell rang ding dong ★

Божеее б*си брутаааааааалните глави/части! Чакам с нетърпение 3-та част... Кой знае..съдбата може да ни събере заедно. - Page 3 523582

IxheartxTaemin

IxheartxTaemin
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Съжалявам,че не съм пускала глава цели три дни Кой знае..съдбата може да ни събере заедно. - Page 3 814388
Аз съм я написала,но си искам първо фенфика от Плами Кой знае..съдбата може да ни събере заедно. - Page 3 715696
И съжалявам,че трябва да чакате,но....и аз чакам (прозвуча тъпо Кой знае..съдбата може да ни събере заедно. - Page 3 867558 )
Амиии....мога да кажа само,че трета част всъщост ще бъде пред-предпоследната глава Кой знае..съдбата може да ни събере заедно. - Page 3 687470 И както казах тя ще бъде +18 Кой знае..съдбата може да ни събере заедно. - Page 3 25032
Радвам се,че има хора които четат фика ми иииии...дано не ги разочаровам толкова много с ината си
Кой знае..съдбата може да ни събере заедно. - Page 3 334849 SARANGHAE <3 Кой знае..съдбата може да ни събере заедно. - Page 3 250529

..TaeminGirl..

..TaeminGirl..
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Ама че си инатливо Кой знае..съдбата може да ни събере заедно. - Page 3 182785 Нямах време да я пусна утре ще пусна и на двата фика успокой се и спри да си измъчваш читателите xD

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 3 от 6]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите