Кой знае..съдбата може да ни събере заедно. - Page 2 K1q6o9jpg


Join the forum, it's quick and easy

Кой знае..съдбата може да ни събере заедно. - Page 2 K1q6o9jpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


     Seoul

Юни 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Календар Календар

Visitors

free counters

Poll

Победител е...?

Кой знае..съдбата може да ни събере заедно. - Page 2 Vote_lcap15%Кой знае..съдбата може да ни събере заедно. - Page 2 Vote_rcap 15% [ 6 ]
Кой знае..съдбата може да ни събере заедно. - Page 2 Vote_lcap56%Кой знае..съдбата може да ни събере заедно. - Page 2 Vote_rcap 56% [ 22 ]
Кой знае..съдбата може да ни събере заедно. - Page 2 Vote_lcap3%Кой знае..съдбата може да ни събере заедно. - Page 2 Vote_rcap 3% [ 1 ]
Кой знае..съдбата може да ни събере заедно. - Page 2 Vote_lcap13%Кой знае..съдбата може да ни събере заедно. - Page 2 Vote_rcap 13% [ 5 ]
Кой знае..съдбата може да ни събере заедно. - Page 2 Vote_lcap13%Кой знае..съдбата може да ни събере заедно. - Page 2 Vote_rcap 13% [ 5 ]

Общо гласове : 39

Latest topics
» SHINee Shawols Skype ~
Кой знае..съдбата може да ни събере заедно. - Page 2 EmptyНед Окт 22, 2017 6:30 pm by rally___

» Because I met you
Кой знае..съдбата може да ни събере заедно. - Page 2 EmptyПет Мар 27, 2015 8:07 pm by Anny

» 21.
Кой знае..съдбата може да ни събере заедно. - Page 2 EmptyПон Дек 01, 2014 5:55 pm by nasa__

» The color of your love
Кой знае..съдбата може да ни събере заедно. - Page 2 EmptyНед Ное 16, 2014 8:24 pm by lil_sun

» ~♥ Taemin's heart ♥~
Кой знае..съдбата може да ни събере заедно. - Page 2 EmptyПет Окт 10, 2014 2:23 pm by ..TaeminGirl..

» Kaкво мислят Shinee за теб ?
Кой знае..съдбата може да ни събере заедно. - Page 2 EmptyВто Авг 26, 2014 11:01 am by SHINee_JongKey

» Намисли си дума..
Кой знае..съдбата може да ни събере заедно. - Page 2 EmptyВто Авг 26, 2014 10:49 am by SHINee_JongKey

» You..The Music In Me~♫♫
Кой знае..съдбата може да ни събере заедно. - Page 2 EmptyВто Авг 26, 2014 8:55 am by SHINee_JongKey

» The true love
Кой знае..съдбата може да ни събере заедно. - Page 2 EmptyПет Авг 22, 2014 8:45 am by SHINee_JongKey

Music
Кой знае..съдбата може да ни събере заедно. - Page 2 WamFC

You are not connected. Please login or register

Кой знае..съдбата може да ни събере заедно.

+11
Shelly
L.E ~
AsHaNtY
Little Pixie
didence
JoJo
*'' # ~Gaлz~ # ''..
..TaeminGirl..
packa_95
kiss4eto94
IxheartxTaemin
15 posters

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down  Съобщение [Страница 2 от 6]

IxheartxTaemin

IxheartxTaemin
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

First topic message reminder :

Името на Кий.
Вратата на стаята ми се отвори бавно.Беше тъмно и не видях нищо,но някаква фигура се приближи до мен.
-ДжонгХюн?-прошепнах и не получих отговор,но след миг усетих,че някой е седнал на леглото до мен.
-Кий?-чух глас.Беше женски глас.Звучеше всякаш момичето се беше напило,но аз не бях по-назад.
-Да?-отговорих.
-Хнн...-чух я как издаде някакви звуци.Не помръднах.Гледах с полу-отворени очи,но все още не разбирах коя е тя,защото всичко се въртеше адски бързо и не можех да смогна.Изведнъж тя се приближи по-близо до мен...
-Скучно ми е.-прошепна в ухото ми и сложи ръка на гърдите ми.Нямах нищо против,защото очевидно си беше адски пияна и не знаеше какво прави.
-И?-попитах все още не знаещ коя е тя.Но знаеше името ми,а аз нейното-не.
Ръцете и се спуснаха надолу по гърдите ми,стигнаха стомаха и наддигнаха тениската ми нагоре.
-Какв-?-не успях да довърша,защото тя сложи пръст на устните ми.Приближи се още повече и ме целуна.Езикът и си проправи път в устата ми и бавно се движеше.Бях твърде изморен,за да и кажа да престане,но не и отвърнах на целувката.Просто стоях там,като статуя и стоях със затворени очи.Току-що целунах момиче.Е..тя ме целуна но,пак...Не почувствах нищо.Никакво влечение,възбуда,никакво желание да я имам.Нищо.Може би бях твърде пиян за да чувствам нещо?Това възможно ли е?Ръката и се плъзна под панталона ми.Не реагирах.Взе "потребителя" ми в ръката си и започна да си "върши работата".Все още нищо.

От името на момичето
Залагам,че не ме е разпознал,но всъщост не ми пука.Просто трябва да надделея над него.Толкова е невинен и това прави картинката завършена.Но тези "невинни момчета" дали се възбуждат по-бързо?Залагам,че вече масажирам ''приятеля му" повече от пет минути.Може би трябва да забързам темпото или да го правя с повече чувство или нещо от сорта?Може би трябва да го целуна по-страстно?Но той дори не ми отвърна на целувката.Забързах движенията на ръката си.Чух,че той диша тежко и накъсано.
-Искаш ли да стигнем по-далеч?-попитах го докато го целунах.
-Хнн..Дж..Джо-...-не бях сигурна какво каза или искаше да каже,но продължих да го целувам.Кий хвана чършава на леглото си и стисна здраво като се облегна назад.Свърши в ръцете ми.
-ИСКАМ ТЕ..Ънфф...Ъгх..Дж...Джонг...-най-накрая действията ми имат ефе-...
-Джонгхюн искам те..Джонгхюн..-прошепна ..а дъхът му беше накъсан.
Да не би той току-що да се възбуди като си помисли,че съм Джонгхюн.
-Какво по дяволите?-попитах като извадих ръката си от панталона му.Очите му бяха широко отворени.Изправи се.Не ме погледна,но имаше паника и отбягване по цялото му лице.
-Кажи..Ти...Никой...-измърмори той,но аз успях дс разбера какво каза.
-Да не кажа на никой?-попитах спокойно,въпреки,че исках да му се разкрещя.
-Моля те...Не знам защо го казах.Името му просто беше на устните ми и изведнъж..просто го казах.-въпреки,че все още бе тъмно в стаята можех да видя,че е изчервен като домат.
-Значи Джонги те възбужда?Разбирам...-смених темата.
-Не!Не!Просто съм пиян и не знам какво казвам.
-Но ако кажа на Хюн,че си шептял името му той не би имал нищо против ?И без това си бил пиян.-казах му,но не знаех дали няма да кажа на някой.Никога не знаеш кога може да ми потрябва тази информация.
-Няма да кажеш нали?-попита ме.
-Еее...-казах недоверчиво и станах от леглото му като тръгнах към вратата и чух,че Кий идва след мен.
-Обещай ми,че няма.-хвана лакътя ми и изведнъж вратата се отвори.
Перфектно време да се появи...Джонгхюн..

Името на Блинги...
Търсих Кий навсякъде.Изведнъж изчезна.
-Хей,ТеЯнгг!
-Да?
-Знаеш ли къде е Кий?
-Ъмм...последния път когато го видях се чувстваше зле и сега сигурно си почива някъде.Защо?
-Просто съм любопитен.-казах и и напуснах стаята.Реших да проверя първо спалните.
Изненадах се когато видях,че първите две бяха празни.След като стигнах последната стая и я отворих и надникнах вътре.Имаше момче и момиче които се натискаха на леглото.Мигновенно затворих вратата.Ами ако Кий правеше същото?На бас,че сега ще бъде първата му целувка.Като се замисля...днес почти целунах Кий.Но откакто излязохме от басейна всичко беше толкова странно.Имам чувството,че ме отбягва.Защо по-дяволите си мисля за него?Сигурно съм единственият,който не може да се изправи срещу него.Но на бас,че не му пука.Мисля толкова много когато съм пиян.Изведнъж чух стъпки идващи от съседната врата.Свършиха ли?Може да ги попитам ако знаят нещо за Кий,за всеки случай.Отворих вратата.
-Обещай ми,че няма!
Защо?Защо трябваше да отварям вратата?
Пред мен стояха Виктория и Кий-без тениска стоящ зад нея държащ лакътя и.
-Не се тревожи Кий.Няма да кажа на никой какво се случи току-що.-и веднага след като Кибум пусна лакътя и тя мина покрай мен.-О!Здравей Джонгхюн!-каза тя преди да излезе.
Но не се интересувах от нея.Сега в умът ми беше Кий.Защо той беше тук с нея?Дали са го правили?Защо тя?Влязох по-навътре в стаята и затворих вратата.
-Джонг-....
-Какво сте правили с нея?
-Нищо..аз просто..
-Ти просто какво,Кий?Какво си направил?
-Нищо!Почивах си на леглото и тя влезе в стаята ми и си говорихме.
-О!Значи да правиш секс е просто "Да си говориш"?Защо ме лъжеш?
-Окей.И какво ако сме го правили?Защо трябва да те интересува?
-Ти дори не знаеш коя е тя!Не трябва да правиш подобни неща с непознати.
-Защо викаш на мен,след като причината да си ядосан е тя а не аз?Защо ревнуваш толкова?-какво каза той току що?Аз да завиждам от нея?Разбира се!Но не защото исках да съм на мястото на Кий.
Защо трябваше с нея?Защо той?Защо тя?Защо се засегнах повече от обикновено?Какво щеше да стане ако бяха продължили нататък?Защо той е толкова важен за мен?

Името на Кий...
-Не завиждам!Стига си си измислял!Стига си си мислил,че светът се върти около теб!-сега викаше по мен.Знаеше ли въобще какво говори?И защо ми се ядосваше?И кога съм казвал,че става дума за мен?Никога не съм го и споменавал...
-Какво?-казах едва доловимо..очите ме боляха,защото сълзите ми напираха.Но аз не им позволих.Ако се бях разплакал той щеше да ме намрази още повече.
-Светът не се върти около теб!Не ми пука за теб!Не ме интересува какво правиш и с кого го правиш!Защо трябва да си толкова досаден?
-Защо казваш т-такива..н-неща..-изгубих гласът си.Не можех да се въздържа повече.Имах чувството,че имам недостиг на кислород.Имах чувството,че се разпадам,въпреки и да не ставаше.Искаше ми се...искаше ми се да умра преди да чуя тези думи от него.Защо трябва да е толкова груб с мен?Защо той?Не може ли някой с който се оправяш много по-лесно?Човек от който да не крия сълзите си.Човек който би ме разбрал и би върнал обичта ми.Просто някой на който му пука.Някой който няма да ме нарани така.Една едра сълза се стече по бузата ми.
-Защо изобщо се замеси с нея,знаеш че...-той не забеляза сълзата която се стече по лицето ми,но преди да каже нещо което да накара още сълзи да си проправят път аз го спрях.
-Ако я харесваш толкова много,защо просто не отидеш и не я изчукаш?-развиках се.Не знаех,че имах толкова смелост за да му го кажа.Но трябваше да кажа нещо което да го накара да млъкне,за да мога да изтрия сълзите си и да напусна стаята.Но даже и да не чувства никаква вина,нямаше да ми пука.Защо ми е да се интересувам от някой,който не се интересува от мен точно толкова колкото ме и мрази.Сега ме гледаше като идиот.Като идиот,който не може да удържи сълзите си и да отиде на майната му.Погледах го..исках да видя изражението му,но погледа ми бе замъглен.
-Мразя те!-прошепнах възможно най-тихо,защото не исках да казвам тези думи найстина.Не исках да го лъжа.Но исках да гледам как страда.Унижих го достатъчно.Тръгнах към вратата и го подминах.Взех си якето и обух кецовете и се затичах навън.В момента имах нуждата от този специален човек да знае...да знае колко наранен бях заради него.



Последната промяна е направена от モンスター クッキー на Вто Сеп 06, 2011 1:06 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти


didence

didence
Her whisper is the Lucifer ★
Her whisper is the Lucifer ★

прочетох първия ти пост, или глава.. както се води там.. само един въпрос имам - ЙонгХюун тр да е Джонгхюн ли??

http://didence-e-e-e.tumblr.com/

IxheartxTaemin

IxheartxTaemin
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Да видях,че се бъркам често хД В последната глава го поправих Кой знае..съдбата може да ни събере заедно. - Page 2 182785

IxheartxTaemin

IxheartxTaemin
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Минаха два дни.Два дни от концерта и два дни откакто Джесика ми каза за Кий.Бях необичайно тих тези дни,Кибум също.Не знам защо не ми говореше,но е неловко.Точно преди два дни беше пълен с енергия,а сега е затворен в себе си.Дали знае,че Джесика ми е казала?Но защо ли той се тревожи за това и без това не е вярно.Или...
-Кий?-"уж" се направих,че си прочиствам гърлото и се подпрях на лакти на леглото.
-Да?-той остави химикалката с която си играеше досега,обърна стола си към мен и ме погледна.
-Как се чувстваш напоследък?
-Защо питаш толкова внезапно?
-Беше много мълчалив тези няколко дена...всичко наред ли е?
-Да,добре съм.-премигна няколко пъти и захапа долната си устна,започвайки пак да си играе с химикалката.
-Знаеш ли...ако има нещо или аз ти досаждам...просто ми кажи не се сраму...
-Всичко е наред,ДжонгХюн.
Нищо не беше наред.Нещо го притесняваше и това нещо започна да притеснява и мен.Говорех като робот,а той се държеше така все едно няма емоции.Исках той да бъде щастлив.Дали трябва да изляза от стаята и да го оставя сам?Въпреки цялата история,която ми разказа Джесика..за това,че Кий се е възбудил докато е мислил за мен.О господи...Това ми даде надежда..Може би ме харесваше,може би бях нещо повече от приятел за него?Но той постояное обезпокояван от присъствието ми..Може би е извикал друго име или Виктория не го е чула правилно.Той не се чувства добре около мен,виждам го.Как може даже да бъдем само съквартиранти,щом връзката ни достигна дъното?
-Съжалявам.

Името на Кий...
-Всичко е наред,Джонгхюн.
Дали беше забелязал,че съм тъжен.А тъжен ли бях?След концерта се зачудих какво му беше казала Джесика.Найстина ли беше "нещо глупаво" което се е случило на партито?Или беше нещо важно?Нещо за което не трябва да разбирам?Защо той не ми каза?
-Съжалявам.-А сега съжалява.
Глупаче,за какво се извиняваш?Аз трябва да съм този който съжалявам.Аз съм този който те кара да се притесняваш за мен.Аз съм този който се държи странно,не ти.Аз трябва да съжалявам.Съжалявам,Джонгюн,съжалявам.
Джонгхюн...не,,,
-Може да се възползваш от това,че мен ме няма и да се веселиш както искаш,нали?-усмихна се той и се изправи тръгвайки към вратата.
Какво?Найстина ли си тръгва?
-АЙГООО!ДЖОНГХЮН!
-Ще побързам не се безпокой.
-ДЖОНГХЮН КАКВО ТЕ ПРИХВАНА?-започнах да викам.
Изправих се от столът си и тръгнах към него.
-Ще те оставя намира.
-Какво?Говориш глупос..
-Знам.Знам,че говоря глупости,Кий.-каза той докато си обуваше кецовете.
Дали въобще знаеше какво казва?Не разбирам.
-Добре ли си?Не си тръгвай заради мен.Моля те.
-Не си тръгвам заради теб.
-Какв-тогава той излезе от стаята и тресна вратата след себе си.
Какво ли имаше предвид с последното изречение?Найстина ли не си тръгва заради мен?Не каза ли,че ще напусне,за да съм по-щастлив.Е мисли грешно.Но къде щеше да отиде?Беше девет вечерта.Кога ли ще се върне?Нямаше къде да отиде.Чакай..Има.Пак ли щеше да отиде да пие?Найстина ли?Очите ме заболяха.Сълзите напираха.Обещах си да не плача.Обещах си да не плача заради него.Найстина не струвам..не мога да спазвам обещания.Облегнах главата си на ръце и после бавно се излежах на бюрото.О боже,ДжонгХюн.Моля те върни се.Не ме оставяй.Съжалявам.

Името на Блинг.
Не исках той да се чувства виновен.Затова просто му казах,че не си тръгвам заради него.Е не излъгах найстина.Току-що разбрах,че съм жалък.Изведнъж когато започнах да си мисля за всичко това,карайки го да се тревожи.Карах го да се двоуми.Оставих го и може би нараних само себе си.Дори не знам къда да отида.Може би ще отида да пия.Да,да удавя душата си.Това решава проблема,от части.Поне ме кара да ги забравя,за малко.Но найстина ли на човек като мен му е позволено да пие?Нямам 18 и правя забранени неща.Родителите ми са..разочаровани от мен.Аз съм влюбен.Любовта ми е забранена.Гей съм.И съм адски влюбен в момче.Желая човек с който даже не мога да имам деца,не мога да имам семейство.Влюбен съм в човек,който родителите ми няма да одобрят.Влюбен съм в момче.Шибано момче,което не отвръща на любовта ми..Момче което би се отвратило ако разбере какви фантазии съм имал с него.Желанието което изпитвах към него.Можех само да плача.Оставих го защото не можех повече да крия сълзите си.Бях копеле.Бях провал.

ПРОСТЕТЕ МИ,ЧЕ НЕ ПУСКАХ ГЛАВА ТОЛКОВА ВРЕМЕ.Първо,че нямам капка муза,второ защото Плами (...Taemingirl...) не пуска нова глава на фенфика си и аз нямам желание да пиша Т––Т...таа дано ви хареса и да ви кажа,че остават малко глави до края.. Кой знае..съдбата може да ни събере заедно. - Page 2 235760

kiss4eto94

kiss4eto94
I keep thinkin ’bout you ★
I keep thinkin ’bout you ★

Главата беше супер Кой знае..съдбата може да ни събере заедно. - Page 2 68960 пускай бързо следващата че нямам търпение да разбера какво ще стане Кой знае..съдбата може да ни събере заедно. - Page 2 124908

..TaeminGirl..

..TaeminGirl..
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

ЯЯ не съм аз виновна просто нямам муза >< А колкото до твоя фик.. искам нова глава тази беше страхотна Кой знае..съдбата може да ни събере заедно. - Page 2 68960

JoJo

JoJo
A bell rang ding dong ★
A bell rang ding dong ★

Още една мнооого яка глава. И аз чакам следващата с нетърпение Кой знае..съдбата може да ни събере заедно. - Page 2 720423

IxheartxTaemin

IxheartxTaemin
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Awww :3 <3 Започнах я...скоро идва краят :)

IxheartxTaemin

IxheartxTaemin
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Здравейте читатели на фенфика ми Кой знае..съдбата може да ни събере заедно. - Page 2 77124
Остават само около пет глави до края Кой знае..съдбата може да ни събере заедно. - Page 2 867558
Аз лично много се гордея с това което написах до сега Кой знае..съдбата може да ни събере заедно. - Page 2 132400
След днешната глава искам всички които четат фенфика ми да пишат коментар..искам да знам колко сте и да разбера дали заслужавате финала на фенфика Кой знае..съдбата може да ни събере заедно. - Page 2 595513
Имам въпрос.. Кой знае..съдбата може да ни събере заедно. - Page 2 858395
Искате ли продължение? Кой знае..съдбата може да ни събере заедно. - Page 2 98246
Много благодаря,че четете фикът ми който очевидно ви харесва.Благодаря още веднъж и ето новата главичка и съжалявам,че е толкова кратка Кой знае..съдбата може да ни събере заедно. - Page 2 195484

Три дни.Три дни откакто ДжонгХюн си тръгна.През тези дни лъжех учителите,че с Джонгхюн сме болни и не може да идваме на училище.Е аз казах,че не съм толкова болен,но искам да се грижа за Хюн....През тези три дни,всяка вечер не можех да заспя.Бях изморен,но не можех да заспя.Сърцето ме болеше.Болеше ме много,адски много.Къде беше отишъл?Да не би да беше умрял?Ами ако не го видя повече?Ами ако никога не го видя и не му призная чувствата си?Ами...ако го видя...може би ще му призная,някой ден.Ще му кажа...ще разбере,че той беше първата ми любов.Сега и завинаги.Трябва да му кажа.Ще му кажа,когато се върне.Когато се върне.Защото знам,че ако му кажа и без това той пак ще си тръгне.Ще ме напусне някой ден и без това,затова няма значение ако му кажа.Беше важно да му кажа.Исках той да знае.И след като видя лицето му....отвратено и засрамено.Може би тогава ще го преодолея.Тогава ще си продължа живота нормално.Ще си намеря хубаво момиче,ще имам семейство и деца и ще накарам майка ми да се гордее с единствения си син.И тогава никога повече няма да видя ДжонгХюн,просто ще си припомням моментите които имах с него.Ще гледам на него като първото и последното момче което някога съм обичал....и ще обичам винаги.
-Кибум.Стегни се.-прошепнах на себе си и изтрих стичащите се сълзи.Изключих нощтната лампа,свих се на топка в леглото и прегърнах възглавницата.Беше едва осем вечерта,но найстина имах нужда от сън.Сънят лекуваше най-добре..нали така?Заплаках на калъфката.На калъфката на Джонгхюн,прегръщайки я силно.Да,неговата калъфка.Прегръщах я всяка вечер от три дни насам.Ароматът му почти се беше изпарил.Исках той да се върне,за да мога да усетя аромата му отново.Миришеше толкова хубаво.
-Лека нощ,Джонгхюн.Моля те върни се скоро.-с тези думи захапах устна,затворих очи и заплаках с последните си сълзи.Липсваш ми.
В този момент вратата се отвори.Очите ми се отвориха рязко и чух как някой влиза и затваря вратата след себе си.Джонгхюн ли беше?Това беше единственото за което си мислих.Чух,че това тяло се съблече и дръпна одеалото,лягайки до мен.Тогава той усети,че калъфката му я няма.Затворих очи.Задавих се и дишането ми се ускори,сълзи се стичаха по лицето ми.Отново,но този път беше по-силно.
-К-кибум?-беше той.Джонгхюн.Неговият глас.Неговият мелодичен,секси глас.Беше незабравимо когато той ми шептеше.
-Копеле....-беше всичко което му казах.Въпреки,че не беше копеле.Ядосах се и отново заплаках.Той имаше късмет,че съм влюбен в него иначе досега да е мъртъв.О да....Нямаше да ме интересува даже и да не бях влюбен в него.Нямаше...
-К-какво?-промърмори той и се обърна с лице към мен.
-Ето ти калъфката.-казах с възможно по-спокоен тон,през сълзи и му подадох калъфката със следи от сълзи.
-П-плачеш ли?-Мамка му.Защо?Е,да.Плача,задник такъв.Плача заради теб.Дишането ми беше накъсано и се опитах да не заплача отново,заради опита да избегна въпроса му.-Как се чувстваш напоследък?-добави изведнъж и застана в седнало положение,държейки калъфката в ръце.Всъщост,Ким Джонгхюн.Почувствах,че умирам.Не си вземах лекарствата и рискувах живота си всяка нощ.Рискувах със спазмите отново,защото плачех много.Плачех много,адски много само заради теб.Но и сега не мога да те обвиня за състоянието си.
-ИСКАХ ДА УМРА!.-нямаше нужда да го крия.И без това не му пукаше.
-Ти какво?-попита ме след кратката пауза.
Може би е все още леко замаян,защото усещах вонята на алкохол около него,въпреки,че не е толкова пиян.-Тръгнах си,заради себе си.Съжалявам,че те накарах да се тревожиш за мен.-почувствах ги.Спазмите отново.Постарах се да дишам възможно по-леко и се опитах да се успокоя.-Казах ти,не си тръгнах заради теб,глупчо.
Глупчо.Глупчо?Да бях глупак.Глупак,че не те оставих да си тръгнеш и да се отървеш от мен.
-Съжалявам.Само това имам да ти кажа.Съжалявам,Джонгхюн.Сега просто лягай.Трябва да си изморен.-промърморих през носа си и гледах силуета му в тъмното за момент.Изправих се от леглото си и забутах Блинг към леглото му.
-Кибум.-гласът му разцепи тишината.
-Какво?
Болеше ме.Да гледам как той страда заради мен.Трябва да му кажа за чувствата си.Ами ако му кажа и сутринта го няма?Ами ако никога не го видя?
-Спи при мен.-прошепна тихо,едва доловимо.
-Джонгхюн,заспивай.Трябва да изтрезнееш до утре.Въпреки,че не сме на училище трябва да си трезвен.Сега заспивай.
Сърцето ми затуптя бързо заради болката.Исках да спя при него.Между него.Найстина исках.Но не можех.Не съм толкова отчаян.Не съм улична курва,за да спя с всеки.
-Значи си тръгвам.Съжалявам за дето се върнах.Не исках да те притеснявам.
-Чакай.Чакай Джонгхюн.-какво по дяволите?
Защо се държеше така?Тук е от по-малко от десет минути и вече си тръгва.Но сърцето ми.Всякаш току-що беше изтръгнато.Не чувствам нищо.Вцепених се.

Името на Jhyun....
Той ми липсваше адски много,затова се върнах.Сърцето ми биеше само заради него.Не мога да изтърпя тази болка.Не мога повече.Ако поне ме харесваше щеше да спи при мен.Нали?Но не...той ме отряза.Ще е по-добре без мен нали?
-Виж...-
-Майната ти,Джонгхюн.Майната ти.Как смееш?Как по-дяволите смееш?-прекъсна ме и започна да мрънка под носа си.
-Съжалявам,тръгвам с...
-Задник....Шибан задник.Не виждаш ли?Сляп ли си?Бавно развиващ ли си?Чувстваш ли поне малко?-продължи той и тялото му трепереше.
-Какво да виждам?-опитах се да хвана ръката му,но той ме отблъсна с всички сили.
Обърна се към мен и ме погледна...очите му сълзяха.Плачеше.Беше наранен.
-Нямаш си и на идея?О боже господи,моля те помогни ми.Не го направих нарочно.Найстина не го направих.-той падна на колене и погледна към тавана.Аз само го гледах.Зяпах го как плаче и говори глупости.
-Кибум...всичко наред ли е?-какъв глупав въпрос...
-Не!Не мамка му,Джонгхюн не е!Обичам те.Обичам те толкова много и плаках за теб всяка вечер в която теб те нямаше.Изплаках сълзите си,но въпреки това се появиха още и още...Не си взимах лекарствата,защото исках да умра.Не исках да си отвратен от мен.Съжалявам.Много.Удари ме,викай ми,псувай ме.Прави каквото искаш.Обичам те толкова много.Ще направя всичко.-той каза всичко на един дъх и ме погледна с насълзени очи.
Какво?О господи...сърцето ми...ще се п-пръсне....

Гост

avatar
Гост

Йееей най-после му призна! Страхотна глава! Защо остават само 5 главии!? Искам още! Кой знае..съдбата може да ни събере заедно. - Page 2 346803

IxheartxTaemin

IxheartxTaemin
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Ами..така съм го замислила... хД Ако има повечко хора които искат продължение може да го пусна 2-3 седмици след края на този Кой знае..съдбата може да ни събере заедно. - Page 2 885866

Little Pixie

Little Pixie
I keep thinkin ’bout you ★
I keep thinkin ’bout you ★

Waaaa не спирай на наааааай - интереснотоооооооо Кой знае..съдбата може да ни събере заедно. - Page 2 83751 Btw hi hiii от скоро чета фика ти и съм омагъосанаааа Кой знае..съдбата може да ни събере заедно. - Page 2 68960 плссс пусни нова главааа скороооо Кой знае..съдбата може да ни събере заедно. - Page 2 124908 иии ДА много ясно че искаме продължениеее Кой знае..съдбата може да ни събере заедно. - Page 2 573598

AsHaNtY

AsHaNtY
All-knowing ♚
All-knowing ♚

Ох една директна молба направо искане -събери ги в лeглото най-после Кой знае..съдбата може да ни събере заедно. - Page 2 85241 Толкова изчетох надявайки се на целувка или нещо друго че направо вече в съзнанието си ги омъжих Кой знае..съдбата може да ни събере заедно. - Page 2 182785 Много те бива да пишеш такива фикове,определно ме имаш за фен-довърши го и чакам друг!!! Кой знае..съдбата може да ни събере заедно. - Page 2 752689

L.E ~

L.E ~
I keep dreaming ’bout you ★
I keep dreaming ’bout you ★

THE BEST FIC EVER!!!!!!!!!!! Кой знае..съдбата може да ни събере заедно. - Page 2 68960 I'm SO inlove with your fic!!!!!!!!! Кой знае..съдбата може да ни събере заедно. - Page 2 523582 Please continue it!!!!!! Кой знае..съдбата може да ни събере заедно. - Page 2 752689 Кой знае..съдбата може да ни събере заедно. - Page 2 241947 Кой знае..съдбата може да ни събере заедно. - Page 2 836179

IxheartxTaemin

IxheartxTaemin
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

WAAAAAAAAAAAAAAH :3 Имало адски много читателиии :ОО скоро ще има целувкаа...в следващата част.. Кой знае..съдбата може да ни събере заедно. - Page 2 129392

IxheartxTaemin

IxheartxTaemin
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Ето новата глава както обещах Кой знае..съдбата може да ни събере заедно. - Page 2 195484

Унижение...по-зле няма накъде.Може ли да стане по-зле?Но просто не можех да издържа повече така.Болеше твърде много.
-С-съжалявам.Адски много съжалявам.С-с-амо те засрам-мих.О-отивам си у нас.Ще т-те оставя.Не трябва да се занимааш с мен повече.Ще сменя класовете и ще отида в класа на Темин.Ще остана тук,но в друго общежитие.Всичко е по моя вина.Толкова съм..
-Млъкни и ме погледни.Знам,че вината е твоя.-хвана лицето ми в шепи и го обърна към неговото.Тялото ми замръзна на място.Отблъсквах контакт с очите му.
-С-съжалявам.Толкова много.М-моля те не ме мрази.
За секунда реших,че е възможно да спра сълзите си.Но когато очите ни се срещнаха се върнах в реалността.Щях да го изгубя.Щеше да ме мрази и игнорира.
-Спри се.-каза отново и хвана браричката ми между престите си.Изглеждаше толкова ядосан.Уплаши ме.Не исках да го изгубя,не не исках той да ме мрази,но знаех,че искам твърде много.Найстина ли си мислих,че той няма да се отврати след като му призная?Аз съм гей.Обичам го.Гнусен съм.
-Вината също е моя.-допълни,пускайки брадичката ми.Какво?Той няма вина.
-К-какво?
-Твоя е вината,че си влюбен в мен,нали?-попита ме.Погледнах го объркано.Да не би той да искаше да се унижа повече?Искаше така да играем?
-Д-да.Съжалявам.Ще направя всичко,за да подобря нещата.Всичко,найстина.Ще се самоубия,за да се чувстваш по-добре.Толкова съм мръсен,гнусен.
-Найстина ли ще направиш всичко?
Д-да...Найстин..
-Ела тук.Седни до мен.По-бързо.-каза на висок глас и с студен тон,но трепереше от вълнение.Изправих се и седнах до него.Какво щеше да прави?Дали трябваше да...ъм...
-Сега сигурен ли си,че си готов?
-Каквото и да е,ще го направя.
-Щом си толкова сигурен в себе си...ела по-близко.
-Моля те бъде..нежен с мен.-прошепнах и затворих очи,хапейки долната си устна.
-Сега..Кибум.Слушай внимателно.Ето какво искаш да направиш.-спря за момент и отворих очи,вперени в него.-Целуни ме.Целуни ме със страст.Покажи ми колко гнусен можеш да бъдеш.
Усетих сълзи напиращи в очите ми.Колкото и да съм мръсен...Ще направя всичко за него.Въпреки,че ще ме използва.Трябваше да се досетя.
-Е ще го направиш ли?Каза,че ще направиш всичко.И без това си доста полезен.
Да,поне ще съм ти полезен.Сложих ръка зад вратът му,затворих очи и го придърпах към себе си.Поех си дълбоко въздух и доближих устните си до неговите.Вложих цялата си любов в тази целувка,макар,че не успях да го направя.Трябваше да му покажа колко го обичам,дори и той да беше погнусен.И..ох...обичам го толкова много...
Секунди по-късно той ме придърпа по-близо към себе си и вплете езикът си в моя.Толкова съм щастлив,толкова щастлив,че съм в прегръдките му.Въпреки,че може би няма да го видя повече,бях щастлив.Опитах се да се измъкна от танца на езиците ни,но нямаше особено голям ефект.Изведнъж бузите ми се зачервиха,когато чух стенанието излязло през устата му.Отдръпнах се бавно и отворих очи,за да видя дали е добре.
-Имаш ли си на идея колко време чаках този момент?-промърмори той дърпайки ме в прегръдките му отново.Но.Но.Това няма смисъл.-Моля те не умирай.Да не си посмял да ме напуснеш.Ти си невероятен.Не...ти си перфектен.Перфектен чуваш ли ме?Не си гнусен,как можа да си го помислиш.Нищо лошо не си направил.Толкова съм щастлив Кибум.Толкова много.-направи пауза позволявайки на една единствена сълза да се спусне по лицето му.
Сърцето ми заби бързо.Почувствах,че се смея и плача едновременно.И така беше.Плачех през смях на рамото му,притискайки го към мен,дишайки тежко.
-Съжалявам,че си тръгнах.Съжалявам,че те оставих сам.Съжалявам,че те накарах да плачеш.Съжалявам,че не разбрах чувствата ти преди.Съжалявам.И аз те обичам.И...
Последното изречение което чух от него беше нужно,за да го разбре.
-О,я млъквай.-прекъснах го,повдигайки глава и сливайки устните ни се получи втората ни страстна целувка.Беше невероятно.Толкова приятно.
-Това е грешно.
-Да,но е приятно.-промърморих,вдишвайки от ароматът му отново и отново и тогава се изправих от леглото му.
-Трябва да спим.Има доста да говорим утре.-добавих.
-Ще заспя при едно условие.
-И какво е то?
-Ще спиш с мен.Ще спиш в прегръдките ми.
-Добре Джонгхюн.Ще го направя.Казах,че ще направщ всичко нали?
-Така е.Найстина го каза.
След като се съблякохме,той легна първи,а аз след него,сгушвайки се в него.Той ме притисна по-близко в себе си.Аз сложих глава на рамото му и затворих очи.
-Никога не съм очаквал,че този ден ще дойде.-измърмори под нос.
-Защото това не е предречено да се случва.
-Но се случи.И съм доволен от това.Знаеш ли,че значиш всичко за ме..
-Джонгхюн така никога няма да заспим.
-Обичам те,Кий.
-И аз те обичам.-с тези думи отново затворих очи и се отпуснах в ръцете му.
Не ми пукаше,че вратата не беше заключена.Не ми пукаше,че нощтните пазачи ще проверяват стайте дали всички са заспали.Не се интересувах ако ни спипат.Точно в момента се интересувах от Джонгхюн и факта,че сега ще спим заедно..прегърнати.Също и факта,че и той ме обичаше.Не ми пукаше,че е момче.Не ми пукаше,че съм гей.Това нямаше значение.В момента имахме значение само аз,Джонгхюн и този незабравим момент.Най-важни бяхме ние

kiss4eto94

kiss4eto94
I keep thinkin ’bout you ★
I keep thinkin ’bout you ★

Последните две глави са едновременно тъжни и толкова романтични Кой знае..съдбата може да ни събере заедно. - Page 2 752689 доколкото за продължението аз съм напълно съгласна да има Кой знае..съдбата може да ни събере заедно. - Page 2 573598 Чакам следващата глава Кой знае..съдбата може да ни събере заедно. - Page 2 68960 Кой знае..съдбата може да ни събере заедно. - Page 2 124908

IxheartxTaemin

IxheartxTaemin
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Радвам се,че пишеш толкова редовно коментари,сщо се радвам,че искате и продължение Кой знае..съдбата може да ни събере заедно. - Page 2 465649

IxheartxTaemin

IxheartxTaemin
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Още един възбуждащ фенарт Кой знае..съдбата може да ни събере заедно. - Page 2 144585
Кой знае..съдбата може да ни събере заедно. - Page 2 Tumblr_lfi8rdUUDC1qdq5doo1_500

kiss4eto94

kiss4eto94
I keep thinkin ’bout you ★
I keep thinkin ’bout you ★

Аууууччч колко са секси Кой знае..съдбата може да ни събере заедно. - Page 2 68960 Кой знае..съдбата може да ни събере заедно. - Page 2 752689 направо лигите ти потичат Кой знае..съдбата може да ни събере заедно. - Page 2 437941

AsHaNtY

AsHaNtY
All-knowing ♚
All-knowing ♚

Абе къде ги намираш тия артчета...Невъобразимо описателни с а Кой знае..съдбата може да ни събере заедно. - Page 2 85241

IxheartxTaemin

IxheartxTaemin
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Амии deviantart са всичките Кой знае..съдбата може да ни събере заедно. - Page 2 867558
Аз и в момента рисувам един фен арт на таблета и скоро може да го кача Кой знае..съдбата може да ни събере заедно. - Page 2 858395

kiss4eto94

kiss4eto94
I keep thinkin ’bout you ★
I keep thinkin ’bout you ★

Чакам с нетърпение да го видя Кой знае..съдбата може да ни събере заедно. - Page 2 952614 Кой знае..съдбата може да ни събере заедно. - Page 2 81742

IxheartxTaemin

IxheartxTaemin
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Ноо...ще е голяма излагация >< Кой знае..съдбата може да ни събере заедно. - Page 2 950379

kiss4eto94

kiss4eto94
I keep thinkin ’bout you ★
I keep thinkin ’bout you ★

Яяяяяяя как може да говориш така преди някой да го е видял Кой знае..съдбата може да ни събере заедно. - Page 2 74888 според мен изобщо няма да е излагация Кой знае..съдбата може да ни събере заедно. - Page 2 573765

IxheartxTaemin

IxheartxTaemin
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Awww....ако видиш как съм нарисувала Кий...виж фенарт тука във форума Кой знае..съдбата може да ни събере заедно. - Page 2 79296

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 2 от 6]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите