5+1=1 ? o_0  - Page 12 K1q6o9jpg


Join the forum, it's quick and easy

5+1=1 ? o_0  - Page 12 K1q6o9jpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


     Seoul

Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Календар Календар

Visitors

free counters

Poll

Победител е...?

5+1=1 ? o_0  - Page 12 Vote_lcap15%5+1=1 ? o_0  - Page 12 Vote_rcap 15% [ 6 ]
5+1=1 ? o_0  - Page 12 Vote_lcap56%5+1=1 ? o_0  - Page 12 Vote_rcap 56% [ 22 ]
5+1=1 ? o_0  - Page 12 Vote_lcap3%5+1=1 ? o_0  - Page 12 Vote_rcap 3% [ 1 ]
5+1=1 ? o_0  - Page 12 Vote_lcap13%5+1=1 ? o_0  - Page 12 Vote_rcap 13% [ 5 ]
5+1=1 ? o_0  - Page 12 Vote_lcap13%5+1=1 ? o_0  - Page 12 Vote_rcap 13% [ 5 ]

Общо гласове : 39

Latest topics
» SHINee Shawols Skype ~
5+1=1 ? o_0  - Page 12 EmptyНед Окт 22, 2017 6:30 pm by rally___

» Because I met you
5+1=1 ? o_0  - Page 12 EmptyПет Мар 27, 2015 8:07 pm by Anny

» 21.
5+1=1 ? o_0  - Page 12 EmptyПон Дек 01, 2014 5:55 pm by nasa__

» The color of your love
5+1=1 ? o_0  - Page 12 EmptyНед Ное 16, 2014 8:24 pm by lil_sun

» ~♥ Taemin's heart ♥~
5+1=1 ? o_0  - Page 12 EmptyПет Окт 10, 2014 2:23 pm by ..TaeminGirl..

» Kaкво мислят Shinee за теб ?
5+1=1 ? o_0  - Page 12 EmptyВто Авг 26, 2014 11:01 am by SHINee_JongKey

» Намисли си дума..
5+1=1 ? o_0  - Page 12 EmptyВто Авг 26, 2014 10:49 am by SHINee_JongKey

» You..The Music In Me~♫♫
5+1=1 ? o_0  - Page 12 EmptyВто Авг 26, 2014 8:55 am by SHINee_JongKey

» The true love
5+1=1 ? o_0  - Page 12 EmptyПет Авг 22, 2014 8:45 am by SHINee_JongKey

Music
5+1=1 ? o_0  - Page 12 WamFC

You are not connected. Please login or register

5+1=1 ? o_0

+33
{...Smile...}
yunho_jonghyun
vestema
lessls
Анонимка7
IxheartxTaemin
^___^
Dars
lina
lil_sun
rally___
Yulita ^^
minho1985
TonnIi
didittyy
Little Pixie
mia_koluchi
~CL <33
gabiloveth
[shaWty]
*Mickey◊ °
xXx Mikki xXx
YoTo
.Misaki.
jongminfan
cho0ly
tdsmt357
silwii_
Nanna
Dob
xTheUglyTruthx
Uppie
nasa__
37 posters

Иди на страница : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 18  Next

Харесва ли ви? ^_^

5+1=1 ? o_0  - Page 12 Vote_lcap97%5+1=1 ? o_0  - Page 12 Vote_rcap 97% [ 65 ]
5+1=1 ? o_0  - Page 12 Vote_lcap3%5+1=1 ? o_0  - Page 12 Vote_rcap 3% [ 2 ]
Общо гласове : 67


Go down  Съобщение [Страница 12 от 18]

15+1=1 ? o_0  - Page 12 Empty 5+1=1 ? o_0 Пон Сеп 27, 2010 1:55 pm

nasa__

nasa__
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

First topic message reminder :

5 + 1 = 1 ? O_o

Такааам, язе също рекох да споделя фантазиите си с вас,но отсега да ви кажа,понеже все още не съм доразвила перверзните си мисли много,ще я карам повече като „комедия” отколкото нещо друго..НО,това са само първите ми мисли към фика,може пък като го доразвивам да зема да го променя n_n
Ии,смятам да пиша продължение при положение,че е харесвано от повечето читатели ^_^

Приятно четене! ♡



ПЪРВА ГЛАВА


Taemin се събуди от странен звук-наподобяваше му на звъненето на стария им телефон от родната му къща,който изкарваше акъла му при звънене,и го правеше на глупак пред техните. Той мигновено се изправи,за да види откъде идва звука,и откри,че това всъщност е последният модел телефон,подарен преди 2 дена от нуна-фенките. „Какво ли не правят тези жени,за да получат малко внимание..Но телефонът кърти!” си беше помислил тогава..Вчера просто беше забравил да промени мелодията на алармата,защото беше извънредно радостен и очакваше днешният ден с голямо нетърпение.
Той погледна touch-screen’а на телефона,за да види часа,и веднагически се появи онази чаровна усмивка в лицето му.
-Майкаоооо,останали са само наколко часа!! По-точно, 8 часа, 53 мунити и няколко секунди..Боже,секундите даже вече отминаха! Аххх,още малко търпение…
Докато си повтаряше всичко това,той скочи от леглото,обу си Мики-Маус чехлите и се запъти към банята,В коридора се срещна с лидера и го поздрави със светлата усмивката от преди.
-Добро утро,хйооонг! Много хубав ден,нали?
-Taemin-ah,цяла нощ валя,вънка е студено и се диша тежко,ти на това ли му викаш хубав ден?!?
-Агхх,нямам в предвид времето!-ядоса се mankae-то
-ААааа,товаа..Добре де,сетих се.И все пак,мислиш ли,че е добра идея тя да дойде тук?
-АМА РАЗБИРА СЕ,ХЙОНГ!-положително викна Taemin.-Сега не ми вярвате,но само като я видите и ще си смените мнението! И ти, и Jonghyun хйонг,само чакайте още..8 часа и 45 минути!
-Добре,добрее..Ще видим..

--------------------------------------------------
20 минути по-късно:

Вече всички бяха будни и водеха обичайният си разговор преди закуска в кухнята.Но този път настроението бе друго,и обичайните теми бяха заменени.
-Сигурен ли си,че тя няма да има проблеми с нас?В смисъл,5 момчета сме..Може да и е неприятно..-питаше Minho и гледаше загрижено Taemin.
-Хаха,просто не я познавате.. Първо,за нея аз не съм момче,е не съм и момиче де…Абе,и аз не знам като какъв ме вижда тя..Просто нейният ум работи по-различно от тези на другите момичета..Като видите коя е,ще разберете.
-Не знам,аз все още съм против нея,и ще бъде така докато не се махне! Няма значение дали е с „различен работещ ум” или каквото и да е!...Генийче да бъде,пак няма да я искам тук..Знаете,че нямам нищо против срещу човешките недостатъци,ама снимката,която ти,Taemin,ми показа..Това човек ли беше или езерно чудовище?!?-каза остро Jonghyun и започна да се оглежда за подкрепящи го погледи,но не намери такива..
-Хйонг,без коментар..Как може да говориш така за момиче,което никога не си виждал?-извика Кий,докато търсеше нещо в шкафовете.
-Казах,виждал съм и снимката!-оправда се Блинг.
-Хйонг,тази снимка е от преди…най-малко 5 години..-каза Taemin,хилейки се.- Казах ти,че тя влезе в пубертета по-рано от останалите момичета..Верно,имаше време в което даже аз я мислех за чудовище- с тези пъпки и наднорменото тегло-нормално е,но яко я видиш сега..няма да я познаеш,без да ти кажа, че е тя!
-И казваш,че сега е по-различна?-заинтересува се лидерът
-Ама разбира се! Последният път като я видях пред себе си,аз самият не повярвах на очите си! Висока,красива,СЛАБА,БЕЗ ПЪПКИ!.. Истинска красота беше! Но,за съжаление,умът и беше все същия.. –разказваше Taemin и се кискаше под носа представяйки си физиономията си от онзи ден.
-Yааah,престанете вече,нали ще я видим довечера? Вместо да ми клюкарите,някой от вас да отиде за ориз,че явно е свършил,а закуска без ориз е като пиле без грил ..-Каза Кий.знаейки слабото място на лидера,
-ТОЧНО! Ей, на кого беше реда до магазина? Аз бях вчера,значи днеска си ти,Jonghyun-ah..По-бързо,да не станем на скелети докато дойдеш!-викна лидера,чул сравнението на Кий.
-Оооо,не! Пак ли?!? Офф..Поне да си обуя маратонките,тея комшийки сигурно вече са се наредили на стартовата линия и чакат един от нас да излезе,та да го гонят като хрътки..Офф..Наистина не ми е ден…

http://www.last.fm/user/nasa__

2765+1=1 ? o_0  - Page 12 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Вто Ное 23, 2010 10:38 pm

jongminfan

jongminfan
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

уааа 5+1=1 ? o_0  - Page 12 850654 как може да спреш на най-интересното 5+1=1 ? o_0  - Page 12 780921 края е просто уникален 5+1=1 ? o_0  - Page 12 982906 чакам следващата глава 5+1=1 ? o_0  - Page 12 885866

http://smiley92.tumblr.com/

2775+1=1 ? o_0  - Page 12 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Съб Ное 27, 2010 1:44 pm

nasa__

nasa__
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

41ва ГЛАВА

Jonghyun не беше на себе си- тези 13 дена без ЪнЧе го побъркваха.. Недовършената работа го мъчеше.. той мислеше как би могла да продължи нощта заедно с нея през деня, а през нощта я сънуваше.. цели 13 дни! Той не можа да издържи повече и грабна телефона от хотелската стая..
- Ало?- каза женски глас след 3тия сигнал.
- Ало? Аз съм..
- Ооооо, синчето ми! Jonghyun, наистина ли си ти? Леле, как си рожбо?
- Ами.. горе- долу.. Малко изморен, но пък утре се връщаме, ще си отпочина.. Вие как сте?
- Айго, синчето ми то.. ние сме добре момчето ми, как да сме.. Аз четях, баща ти пък си гледа телевизия.. Нали знаеш, той и неговите драми.. започнали са да дават “I’m sorry, I love you” отново.. *страничен глас:- Yaaaah, недей да прекаляваш с подробностите!*
- Умма, мога ли да говоря с него?
- Ами, добре.. момент.. *по-тих глас:- Сина ти иска да говори с теб! Спри да хленчиш и хвани телефона*
- Ало, татко?
- Ооо, сине.. Как си бе, хаймана?
- Ами, добре съм 5+1=1 ? o_0  - Page 12 55
- Не ме лъжи,*минавайки в другата стая* виж още от първата дума се разбира,че нещо те притеснява! Разкажи на баща си..
- Всъщност.. искам да те питам нещо..
- Слушам, сине…
- На теб.. някога налагало ли ти се е да се разделиш с майка ми за известно време?
- Хмм.. да помисля.. 5+1=1 ? o_0  - Page 12 77 А, ами да- нали трябваше да отида в армията.. Защо ме питаш това?! 5+1=1 ? o_0  - Page 12 Cz33
- Ами.. просто така..
- Оооо, разбрах, разбрах!! Липсва ти онова момиче, нали? Как се казваше.. не помня. Ама майка ти доста ми разказа за нея! Yaaaah, наистина ли е толкова добра?
- Добре де, хвана ме.. 5+1=1 ? o_0  - Page 12 43 Ммм.. нямаш си и представа татко.. тя не може да се опише с думи, така че колкото и да майка да ти е разказвала, е нищо пред самата нея…5+1=1 ? o_0  - Page 12 Cz10
- Брей брей бреееей.. малкото ми момче вече е влюбен мъж, а?
- Опасявам се, че да.. 5+1=1 ? o_0  - Page 12 55 Yaaah, толкова много ми липсва аромата й.. 5+1=1 ? o_0  - Page 12 12 Искам да я прегърна колкото се може по- бързо!
- Ей, разбойнико, помниш ми думите нали? 5+1=1 ? o_0  - Page 12 91 Един мъж само предлага, не скача като диво животно! Дали ще минете на следващата стъпка го решава тя, ясно? От гласа ти личи, че искаш да я хванеш я някоя тъмна, тясна уличка и…
- Yaaaah, така ли трябва да говори един баща на сина си?! 5+1=1 ? o_0  - Page 12 30
- Вече не си малък.. и двамата знаем за какво си мислиш в момента.. Така че, умната 5+1=1 ? o_0  - Page 12 91 Хайде затварям, рекламите свършиха..
- Добре.. приятна вечер и на двама ви..
- Аа, и Jonghyun- aah, като се върнеш я донеси на вечеря, и аз да се запозная с това момиче… И се пази! Чао.. *затваряне на телефона*

“Aхх, както винаги ми чете мислите…”си помисли Блинг след като затвори телефона. Взе своя мобилен и започна да разглежда папката със снимки на ЪнЧе. На лицето му се появи една огромна усмивка докато ги гледаше..Повечето бяха изпратени от Темин, който също си имаше колекция с нейни снимки. Блинги не беше оставил макнаето да си почине от него- постоянно питаше за неща, свързани с нея- какво дете е била, как е решила да се занимава с музика, защо досега не е имала приятел.. „Хьонг не съм ти някоя енциклопедия или гугъл!” ядосано отвърна Темин на последния въпрос. „Правеше се, че момчетата не я интересуват, но аз си знам.. прекалено е срамежлива. Все още се чудя как може да те целува без да припадне или поне изчерви..”

В същото време ЪнЧе лежеше в своето легло в новия си апартамент. Беше приключила с подреждането и вече се наслаждаваше на новото си местенце...е, поне се опитваше.
Откакто SHINee си отидоха от главата й не излизаше песента на 2PM- All night long и думите на Jonghyun.. За това тя през тези 2 седмици, в които го нямаше се затрупа с работа- апартамента, тренировките, работата в JYP Ent.. отново стана активна в twitter и дори започна да гостува на различни телевизионни предавания.. Но когато остане сама, All night long~ отново се натрапваше в съзнанието й. Блинги й липсваше.. топлата му усмивка, очите му, ръцете му.. докосването му, целувките.. Тя сама се учудваше на себе си и желанието й за продължаване на недовършената “работа”.. А от друга страна ужасно се страхуваше да не провали нещата.
Единствените, с които тя сподели тези чувства, бяха Уве и неговия любим, Александър.
- Йеееееей, скъпиии, нашето пандишпанче най- сетне ще загуби девствеността си!! 5+1=1 ? o_0  - Page 12 106 -беше първото казано от Уве, след като тя разказа накратко случката между нея и Блинг Блинг. Говореха по скайпа, така че тя видя радостта в очите и на двамата.
- Майко мила!! Леле, миличък, нашето момиченце порасна!! 5+1=1 ? o_0  - Page 12 63 Желая ти едно здраво еб..-замисли се Александър.- Ем.. хубаво преживяване щях да кажа..
- Господи, вие двамата… наистина много си обичате секса!- възмути се ЪнЧе.
- То не е нещо, което да не се обича.. 5+1=1 ? o_0  - Page 12 29- отговори Уве и погледна към половинката си с мръснишки поглед. След това и двамата пълнеха главата й с основната информация и техни малки препоръки- кое как се прави, какво изпитва другия като се направи, разни пози и т.н… ЪнЧе след това не им се обади повече…

Нощта, в която SHINee се завръщат в Корея:

„Добре, че е 2:30 през нощта, иначе нямаше да може да се мине от тук заради фенки..” мислеше си ЪнЧе, докато чакаше момчетата да кацнат. „Но не скачай върху Блинг Блинг.. не му скачай тук.. може да има фенове ..”повтаряше си тя, докато ги гледаше как идват към нея.
- Нууунааа~~ 5+1=1 ? o_0  - Page 12 16
- Мекотелооо~~ 5+1=1 ? o_0  - Page 12 26 Лелее, колко ми липсвахте! Хайде бързо към паркинга, да ви покажа бебчето си!
„WTF?! 5+1=1 ? o_0  - Page 12 01 Какво е това студено поведение?!”помисли си Блинги, докато вървяха към паркинга. „А колко фантазии имах… 5+1=1 ? o_0  - Page 12 109” каза си той и изостана от групичката. ЪнЧе също забави крачка, а след това се спря пред него.
-Yaaaah, колко ми липсваше само!!!- прошепна тя и силно го прегърна. Вдиша неговия аромат и веднага краката й омекнаха.
-Wow, мислех, че не ти е пукало.. добра актриса си..- отговори й Блинги и също я прегърна, вече разбрал причината за поведението й.- И ти ми липсваше.. МНОГО!
-Луд ли си?! Нямаше вечер, в която да не те сънувам…- срамежливо си призна тя.
- Айго, наистина?! И аз така!- учуди се Блинги. “Хмм.. дали и нейните сънища са били като моите?..” замисли се той.
-Ей, птичките.. коя кола е за нас?-прекъсна ги Кий.
- Нуна, не дойде ли с вана?-попита Темин.
-Пффт.. Вана.. Bullshit!- наперено ги погледна тя.- Време е да видите в какво се вози Ли ЪнЧе! Вашето возило е нищо пред моя LUCIFER! 5+1=1 ? o_0  - Page 12 Cz36
-Хъ? Lucifer? Да не би да си кръстила колата си?- попита учудено Jjong и започна да се хили.
- ХА! Кой го казва.. вие мъжете сякаш не кръстите онова в гащите си.. 5+1=1 ? o_0  - Page 12 Cz12 И моето е нещо подобно, да речем..- отговори тя и натисна копчето за отключване на колата. Момчетата останаха с отворени очи, когато видяха каква кола се отключи. 5+1=1 ? o_0  - Page 12 Cz26
Луциферът на ЪнЧе бе грамаден сив джип, който би побрал не 6, а 10 души без проблем..
- Woooow, нуна... не знаех, че имаш такъв вкус към коли..-слисано каза Темин.
- Нуна не се занимава с таратайки, миличък.. Нуна си играе с истински играчки… 5+1=1 ? o_0  - Page 12 107- похвали се тя, докато се качваше на шофьорското място. Блинги седна до нея, учуден, че тя ще кара.
- Ей, ти изобщо имаш ли книжка?!?- сети се той.
- ХА! Аз си го взех още на 16 в Америка момко, осъзнай се!
- Нуна винаги е имала интерес към скоростта… не се учудвам..-прекъсна ги Темин.
- Мхммм..-съгласи се ЪнЧе.- Още не сте видели Арес вие.. Тогава хептен ще ви падне ченето…
- Yaaah,какви са тея имена?! Побиват ме тръпки от тях..- ядоса се Кий.
- Амии, те ми харесаха просто..
- А какво кой е Арес?-попита Оню.
- Арес е древногръцки бог на войната.. в нашия случай е моят черен Suzuki мотор, който обожавам 5+1=1 ? o_0  - Page 12 13- обясни тя и потеглиха. Когато ЪнЧе видя, че пътищата са празни, започна да кара с бясна скорост.
- Кфо ти Токио, СЕУЛ ДРИФТ РУУЛЗЗ!!- викаше тя, докато останалите бяха уплашени като зайчета и се държаха кой където свари.
- Мисля, че ще повърна!- извика Кий и със светкавична бързина излезе от колата, когато пристигнаха вкъщи.
- Беше ХИПЕР ЯКО!- развълнуван извика Блинги.- Трябва да го правим по-често!!
- Някой ден ще те повозя и с Арес, като надминеш 90км в час става пре-крас-но..-похвали се тя и видя, че са останали сами в колата.- Ъм, ти няма ли да слизаш?
- Аз? Бързаш да се отървеш от мен ли?
- Нее, просто питам.. Не си ли уморен?
- Yaaah, на уморен ли ти приличам? Аз съм единствения от SHINee, който може да спи в самолета без проблеми..
- Намекваш ми, че си в състояние да направим още една обиколка ли?
- Ами да.. 5+1=1 ? o_0  - Page 12 27
- Добре тогава.. 5+1=1 ? o_0  - Page 12 29- каза доволно тя и отново запали колата.
Двамата направиха бърза разходка из центъра на Сеул с висока скорост, но после решиха да се спрат и да се разходят малко. Намериха си малък парк без жива душица, в което можеха да правят каквото си искат, без да се тревожат. Така изминаха няколко часа, след което решиха да се върнат.
- Искаш ли да ти покажа новия си апартамент?- попита ЪнЧе със своите мили очички, докато се качваха горе.
- Айгоо, как се отказва на такова личице 5+1=1 ? o_0  - Page 12 102 Звучи добре, хем да видим дали е по-хубава от нас.
- Оо, определено е по-хубава! Дори си имам съдомиялна! Вече готвим у вас, ядем при мен!- предложи шеговито тя, докато отключваше вратата.
Пред очите на Jonghyun стояха стаи, декорирани по изискан европейки стил. Това, което му направи впечатление бе, че във всяка стена имаше по няколко снимки- на приятелите й, семейството й.. също така и фотоси на различни места от света, снимани от нея.. “Все едно съм в някоя галерия..”помисли си той, докато ги разглеждаше.
- Ъмм, аз трябва да взема един душ..-прекъсна му мислите ЪнЧе.- Бях на фитнес, а още не съм се къпала 5+1=1 ? o_0  - Page 12 55
- Като каза душ.. може ли и аз да мина набързо след теб? Нашите сигурно са свършили топлата вода..
- О, да, разбира се.. ти се разполагай тук, аз отивам да ти намеря хавлия..



Последната промяна е направена от nasa__ на Съб Ное 27, 2010 4:12 pm; мнението е било променяно общо 1 път

http://www.last.fm/user/nasa__

2785+1=1 ? o_0  - Page 12 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Съб Ное 27, 2010 2:05 pm

mia_koluchi

mia_koluchi
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Аааааайййшшш само толкова ли 5+1=1 ? o_0  - Page 12 898312 а тъкмо взе да става интересно 5+1=1 ? o_0  - Page 12 398254 ще довършат ли започнатото казвай бързоо

2795+1=1 ? o_0  - Page 12 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Съб Ное 27, 2010 3:18 pm

[shaWty]

[shaWty]
My love is the sun of passion ★
My love is the sun of passion ★

Ах колко време ще бъдем под напрежение 5+1=1 ? o_0  - Page 12 948427

2805+1=1 ? o_0  - Page 12 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Съб Ное 27, 2010 9:30 pm

jongminfan

jongminfan
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

еее ще умра 5+1=1 ? o_0  - Page 12 948427 искам ощеее 5+1=1 ? o_0  - Page 12 948427 с нетърпение очаквам следващата глава 5+1=1 ? o_0  - Page 12 23895

http://smiley92.tumblr.com/

2815+1=1 ? o_0  - Page 12 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Нед Ное 28, 2010 11:08 am

nasa__

nasa__
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

41ва ГЛАВА
2ра Част ♡

Пп:
Хехе, благодаря ви за търпението което имахте.. Да се надяваме, че съм се справила xDD Чудя се.. дали трябваше да сложа +18 или поне +16..MySpace Njoy!


ЪнЧе извади две хавлии- една огромна за себе си, и една по-малка за Jonghyun. “Господи.. MySpace Не мога да издържа повече MySpace Дано душа да ме поохлади..” си каза тя наум, докато се връщаше при Блинги.
Това, което и двамата не можеха да си признаят бе, че през цялото време единственото, за което мислеха беше да спрат да се правят на ударени и в някое удобно местенце да си продължат недовършената “работа” В колата, в парка.. и двамата чакаха другия да даде знак, но не можеха да си го признаят.
- Заповядай- каза ЪнЧе и подаде по-голямата хавлия.- Аз влизам, ще бъда бърза MySpace
- Благодаря. Не бързай заради мен, аз ще разузнавам наоколо. MySpace
“Айгооо, защо не мога да спра да искам да предложи да вземем душа заедно MySpace Съвземи се ЪнЧе, ти не си такава!! MySpace
“Ако й бях предложил да се изкъпем заедно, щеше бъде прекалено,нали..” си помисли Блинг Блинг докато я гледаше да отива. Той включи музикалния плеър, за да се разсее. До него седеше една огромна тетрадка с размери на енциклопедия. “Хмм.. какво ли е това?” замисли се той и я взе. Когато започна да я разглежда разбра, че това е тетрадката, в която ЪнЧе си записва творбите. Той нетърпеливо я разгърна и забеляза, че в последните страници навсякъде е написано неговото име. Най-много му хареса последно написаното:

Hello happiness,
Tell me where you’ve been.
I missed the sound of your voice,
I missed the touch of your skin..
It’s no secret I’m
Not who I used to be..
Anyone can see
That you’re the difference in me.. ♡ ♫



“Хехе, добре че разбирам английски MySpace” си каза той след като постави тетрадката на мястото й.
Наречете го разсеяност, кратка памет или карма, но Jjong забрави за факта, че ЪнЧе е в банята и че това е нейната къща. Той просто се разсъблече, покри се с хавлията и пое към банята..
През това време ЪнЧе беше готова с душа и осъзна горчивата истина- беше дала по-голямата хавлия на Jonghyun. А тази, която бе взела със себе си беше прекалено малка, за да покрие всичко. “Спокойно момиче, просто ще се промушнеш в стаята си и бързичко ще се преоблечеш, без той да те види.”си каза тя и излезе от душа.
В същия момент вратата се отвори и Блинги влезе.
*Минутка мълчание и изпиване с поглед тялото на другия*
-Yaaah, не ме зяпай така! Затвори очи!- прекъсна тишината ЪнЧе.- Объркала съм хавлиите.. Ама спри да зяпаш де!!- викна тя, докато полека се изнизваше от банята. Затвори вратата и се затича към своята стая.
За няколко секунди Блинги остана неподвижен и през ума му отново минаха думите на баща му..
- Съжалявам татко,но хората в крайна сметка също са животни!- каза си той на глас и се запъти към стаята й.
Отвори врата с гръм и трясък и веднага се лепна за ЪнЧе, която беше с гръб към него.
- Yaah, какво става?- учудено попита тя, когато усети как той я стиска силно с ръце и целува врата й. Започна ужасно да се срамува, защото все още беше с късата хавлия, но след секунда съпротивление вече мислеше за съвсем друго.
- Просто.. не издържам повече!..- промълви Блинги и я обърна с лице към него. Впи устни в нейните и я притисна към стената. Ароматът й, мократа й кожа.. всичко в нея зовеше хормоните на Jjong. Той изкусно започна да движи ръцете си по тялото й.. този път започна отдолу-нагоре.. Едната му ръка бавно се покачваше по крака й, после полека по бедрото, промъквайки се под оскъдната хавлия. Другата му ръка леко мачкаше гърдите й и търсеше начин да махне всичко между тях.
Този път и ЪнЧе не стоеше като закована. Тя отвърна на целувката на Jonghun с още по-голяма страст и му сграбчи дупето с две ръце, което учуди и зарадва Блинг Блинг. С ръце все още не стегнатото му дупе, тя го придърпа към себе си още повече и се опита да махне неговата хавлия.
Това беше дългоочакваният знак за Jjong. С лекота той изхвърли настрана тази вече досадна хавлия и вдигна ЪнЧе. Тя инстинктивно вдигна краката си и се хвана за кръста му с тях. Блинги се завъртя в кръг и седна на леглото. Той я хвана за кръста и нежно започна да целува където свари, докато ЪнЧе вече стенеше от удоволствие. Тя също започна да го целува по врата и оставяше следи от нокти по гърба му. След около три минути в тази поза, Jonghyun беше напълно готов за следващата стъпка. С плавно движение той я постави в леглото и застана над нея. За момент се спря и я погледна в очите за да види дали всичко е наред. Честно казано, нямаше търпение да усети какво е чувството с девствено момиче. Но в очите й той видя несигурност и малко страх.
- Добре ли си?-попита я той нежно.
- Аз? Мм.. не знам..-отговори и тя несигурно и премести погледа си от неговите очи.
- Не ме ли искаш?- попита слисано Блинги.- Защото в момента аз полудявам само от докосването ти.. Искам да те имам като никоя друга!-призна си той.- Но ако не си съгласна.. съжалявам, че те разбрах погрешно..- каза той с затворени очи и се опита да стане от леглото.
- НЕ! СПРИ, няма такова нещо!!- викна тя и му погали лицето.- Просто ме е страх.. да се проваля..
Блинги се усмихна и отново впи устни в нейните.
- Ти? Да се провалиш с учител като мен? Не можеш дори и да искаш..-прошепна й той.- Готова ли си да ме приемеш?-попита я той нежно и отново потърси погледа й.
- Jonghyun, нека просто.. да бъдем внимателни. На теб може да не е, но на мен ми е за първи път, да напомня..
- Не се тревожи- ще бъда нежен..- прошепна й той и я прегърна силно. Това беше нощта, които и двамата нямаше да забравят до края на живота си.. И двамата усетиха какво великолепно чувство е да се слееш в едно с някой, който обичаш толкова много…

http://www.last.fm/user/nasa__

2825+1=1 ? o_0  - Page 12 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Нед Ное 28, 2010 12:52 pm

mia_koluchi

mia_koluchi
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Омооо точно сега ли намери да спреш... не може ли още малкичко да разкриешшш 5+1=1 ? o_0  - Page 12 196680

2835+1=1 ? o_0  - Page 12 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Нед Ное 28, 2010 4:50 pm

jongminfan

jongminfan
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

ооо невероятна глава 5+1=1 ? o_0  - Page 12 132400 5+1=1 ? o_0  - Page 12 196680 просто не мога да я опиша..нямам търпение за следващата 5+1=1 ? o_0  - Page 12 885866

http://smiley92.tumblr.com/

2845+1=1 ? o_0  - Page 12 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Нед Ное 28, 2010 7:04 pm

[shaWty]

[shaWty]
My love is the sun of passion ★
My love is the sun of passion ★

nasa__ написа:[center]

- Съжалявам татко,но хората в крайна сметка също са животни!- каза си той на глас и се запъти към стаята й.
Отвори врата с гръм и трясък и веднага се лепна за ЪнЧе, която беше с гръб към него.


5+1=1 ? o_0  - Page 12 27476 5+1=1 ? o_0  - Page 12 27476 5+1=1 ? o_0  - Page 12 27476 Толкова брутално се изсмях тук, че чак мама влезе да види дали съм добре 5+1=1 ? o_0  - Page 12 27476 5+1=1 ? o_0  - Page 12 27476 5+1=1 ? o_0  - Page 12 27476 ауу невероятна глава! Надмина очакванията ми 5+1=1 ? o_0  - Page 12 504947 толкова се радвам за тях двамцата, че не е истина. Ох нямам търпение за продължение 5+1=1 ? o_0  - Page 12 132400

2855+1=1 ? o_0  - Page 12 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Пон Ное 29, 2010 5:16 pm

silwii_

silwii_
A bell rang ding dong ★
A bell rang ding dong ★

YAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAHhhhhhhhhhhhhhh.... момиче, направо настръхнаххх.. от тая глава 5+1=1 ? o_0  - Page 12 23895 gimme mooooooore !! ... давай некстааа..

2865+1=1 ? o_0  - Page 12 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Пон Ное 29, 2010 7:27 pm

nasa__

nasa__
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

42ра ГЛАВА
1ва Част

ЪнЧе се събуди с чувството, че възглавницата й диша. Беше й толкова приятно- топло, меко.. и тупкащо? О да, това всъщност бяха гърдите на Jonghyun, а онова тупкащото бе сърцето му.. Тя дори за миг не отвори очите си, мислейки си, че пак сънува и въздиша.. После усети как той нежно прокарва пръсти върху голия й гръб, от което тя моментално изтръпна. Не, беше прекалено истинско, за да бъде сън.
-Добро утро, миличка.- каза й нежно той, забелязал, че вече е будна. След като не получи отговор, той продължи със сериозен тон.- Ей, не се прави на спящата красавица.. ти си по-красива от нея!
ЪнЧе вече повярва, че не сънува и сънливо отвори очи. Целуна мястото над сърцето му и потърси погледа му.
-Добро и на теб~~!- отвърна му тя и извади 100-каратова усмивка. После изведнъж й стана неловко и се скри под завивката.
-Yaaah, от мен ли те е срамMySpace?!- смеейки се попита Блинг.- До преди няколко часа нямаше такова нещо..- каза той и изхвърли одеалото далеч.- Сериозно ЪнЧе, вече аз съм последния човек, от който трябва да се срамуваш.. А и виж, аз срамувам ли се от теб?
- Ти и аз сме двe съвсем различни неща..-измъмри тя под носа си.
-Грешка MySpace- поправи я той тихо и я дръпна към себе си.- Вече се водим за две половинки на едно цяло, да ти кажа..- прошепна той и впи устни в нейните. След като остана без дъх я остави за малко.- Искаш малко повторение на вчерашния сценарийMySpace?- попита той и й стисна бедрото. Вече той си имаше любима част от тялото й- именно дупето. С другата ръка я прегърна така, че да не може да мръдне и милиметър и отново я целуна.
- Моля те, недей..- спря го тя и постави пръсти върху устните му.
- Не ме искаш?!?
-И престани да питаш този тъп въпрос! В момента последното, което искам е да стана от леглото и да те оставя, но и двамата имаме ангажименти..-оправда се тя и го погледна тъжно.
- Само кратко резюме тогава?- попита Блинги и я погледна с милите си очички.
- Виж на това мога да се съглася..- усмихна се ЪнЧе и плъзна ръката си към корема му.
-Йееей!- зарадва се Jjong като дете и веднага замени местата им.- Оу.. но преди това..искам да ти кажа нещо..
- Мхм, слушам миличък..
- Аз всъщност..-създаде напрежение Блинги.- Не мисля, че те харесвам…
- МОЛЯ?!- слисана попита ЪнЧе.- К-к-как т-т-така не ме х-х-харесваш?!?-започна да заеква тя и усети огромна бучка в гърлото си. Jonghyun единствено се усмихна задоволен.
- Аз..-прошепна той и целуна сладкото й носле.- Не те харесвам..- продължи той и целуна врата й. Усети колко бърз е пулса й.- Аз мисля..-прошушна Блинги и целуна гърдите й. После се спря и я погледна в очите.-.. че те ОБИЧАМ!- каза той на глас и й се усмихна. Даде й една малка целувка и отново погледна лицето й. Този път видя една сълза, която само ЪнЧе можеше да пророни толкова голяма.- Yaah, това пък за какво е?-попита учуден той и нежно целуна и нея.- Не съм ли ти казвал, че не обичам да те виждам плачеща?
-Уплаши ме, бе идиот!- викна тя и го плесна по голото рамо.- За момент си помислих..
- Съжалявам!- призна си вината той и веднага я целуна отново. Едната си ръка той плъзна по тялото й, а с другата погали косата. “Kim Jonghyun,правило номер 1: Никога повече не я разплаквай!”заповяда си той на ум и внимателно направиха “резюме” на миналата нощ…

-Добро утро момчета~~!- викна ЪнЧе, докато с Блинги влизаха в къщата на SHINee. Още пред входната врата ги очакваха Кий с черпак в ръка и Темин, очевидно и двамата разтревожени.
-Ти, Kim Jonghyun, къде по дяволите беше вчера?! MySpace- разкрещя се Дивата.- Как вие двамата успяхте да ми избягате от погледа.. Айго..- продължи той, докато размахваше черпака. Темин беше мълчалив, единствено наблюдаваше братовчедка си.
-Кий, откога трябва да ти давам сметки къде отивам и какво правя?- не отстъпи Блинги и хвана здраво ръката на ЪнЧе.
-Yaah, тревожехме се за вас! Какво правихте цяла нощ?!-продължи да вика Кий.
- Извинявай за това.. Но не сме ти малки деца да се тревожите за нас!..
- Какво правихте заедно?- прекъсна мълчанието си Темин.
- ЗДРАВ СЕКС, НЕЩО ПРОТИВ?!? MySpace -ядоса се и Jonghyun.
- МОЛЯ?!?!- чу се от кухнята гласът на мениджъра, който на следващата секунда се появи пред тях.- Вие.. заедно ли сте?!?-слисано попита той.
- Да хьонг!- отговори сериозно Блинг и стисна ръката на ЪнЧе.- Време е и ти да разбереш.. И не искам да чувам “Не може, не позволявам” или тем подобни простотии..
- НУНА!- извика Темин и уплаши всички.- КАКВО ЗНАЧИ ТОВА?!? Ти.. КАК МОЖА ДА ГО НАПРАВИШ?!?
- Темин, виж..- разтревожено заговори ЪнЧе.- Мога да ти го обясня!.. Всичко си има причина!
- НЕ ИСКАМ ОБЯСНЕНИЯТА ТИ! ЗАСРАМИ СЕ ПРЕД ПАМЕТТА НА РОДИТЕЛИТЕ СИ!!!-извика яростно Темин и избяга към стаята си. Единственото, което се чу след това, бе тряскането на вратата и чупещи се вещи..
-Yaaah, на тоя пък какво му става?! MySpace- учуди се Кий.- Аз само щях да се правя на сърдит.. Ама тоя дребосък прекали, за какъв се мисли той?!? MySpace Yaaah, ЪнЧе, не му обръщай внимание!!- обърна се към момичето той и видя, че една след друга безспир се появяват и падат сълзи от очите й.- Сигурен съм, че не го мислеше докато го казваше! Не го приемай на сериозно ЪнЧе, моля те!! MySpace - умоляваше я КиБум и сърцето му се стягаше, докато я наблюдаваше как плаче безшумно.
Блинг Блинг също забеляза това и хвана милото й лице с двете си длани.
- Мила, моля те!.. Кий е прав, не му обръщай внимание! Явно просто не може да те дели с мен.. МОЛЯ ТЕ, не плачи!!- прошепна Блинги докато я гледаше в очите, но напразно… Сякаш в тези очи в момента нямаше живот- тя гледаше към една точка без дори да мигне.. Темин я удари по най-слабото място..Можеше да търпи всичко друго, но не и някой да намеси думата „родител”…Думите “ЗАСРАМИ СЕ ПРЕД ПАМЕТТА НА РОДИТЕЛИТЕ СИ” се повториха десетки, стотици пъти в главата й.. Усети как силата я напуска и колената й омекват, затова полека клекна на земята и покри лицето си с ръце… „Засрами се ЪнЧе… засрами се, че се отдаде на чувствата си толкова бързо..”

ПП:
Анйоонг~~MySpace
Значии, смятам да поствам следващите глави така с по 2 части, защото напоследък нещо музата ме мъчи, а и нямам много време... + това, не знам дали съм споменавала тук, но искрено се надявам да не видим 60та глава или нещо подобно.. Осъзнавам, че вече стана прекалено дълго и съжалявам, но просто.. така се получи MySpace

http://www.last.fm/user/nasa__

2875+1=1 ? o_0  - Page 12 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Пон Ное 29, 2010 7:47 pm

silwii_

silwii_
A bell rang ding dong ★
A bell rang ding dong ★

лелееелелелеле човеееек, мноо е яко веее, направо честно ти казвам като ти чета фика настръхвааааммм.... мнооо чувстваа. мноо любовв мнноо нещоо ....... напаравооо зарибяване на МАХ 5+1=1 ? o_0  - Page 12 68960

2885+1=1 ? o_0  - Page 12 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Пон Ное 29, 2010 7:53 pm

nasa__

nasa__
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Хехе, благодаря,лъскаеш ме MySpace Tо тва ми е целта, да запазя интереса ви до край... MySpace

Настръхвала като чете.. MySpaceА ти знаеш ли аз какво съм докато го пиша?... MySpace

http://www.last.fm/user/nasa__

2895+1=1 ? o_0  - Page 12 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Пон Ное 29, 2010 7:58 pm

Nanna

Nanna
Almighty ♛
Almighty ♛

Aйгоо лош Теемиин 5+1=1 ? o_0  - Page 12 835962 Няма проблеми бе давай 160 глава!5+1=1 ? o_0  - Page 12 301126 Хората се кефат тука ти се притесняяш за главите 5+1=1 ? o_0  - Page 12 867912

http://www.last.fm/user/SHINeeGirl7

2905+1=1 ? o_0  - Page 12 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Пон Ное 29, 2010 8:07 pm

jongminfan

jongminfan
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

уааh 5+1=1 ? o_0  - Page 12 752689 невероятна глава 5+1=1 ? o_0  - Page 12 351138 чакам с нетърпение следващата и не се извинявай,защото това е страхотен фик,мога да си го чета до живот 5+1=1 ? o_0  - Page 12 85241 5+1=1 ? o_0  - Page 12 264849

http://smiley92.tumblr.com/

2915+1=1 ? o_0  - Page 12 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Пон Ное 29, 2010 8:29 pm

[shaWty]

[shaWty]
My love is the sun of passion ★
My love is the sun of passion ★

ай.. защо само 60 5+1=1 ? o_0  - Page 12 515322 феновете ти много ще страдат! Още от сега ме сви сърцето... 5+1=1 ? o_0  - Page 12 626982

2925+1=1 ? o_0  - Page 12 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Пон Ное 29, 2010 10:01 pm

mia_koluchi

mia_koluchi
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Aaaaaa колко няма да стигнеш 60 глави...Щооооо ама не се притеснявай ние много ще се радваме и над 60 да станат какво се притеняваш 5+1=1 ? o_0  - Page 12 124908
Виж "Дързост и красота" продължава и си има към 6 000 епизода [не че мога да сравнявам таз боза (извинявам се ако има фенове) с твоя страхотен фик 5+1=1 ? o_0  - Page 12 752689 ] така, че давай пък до където стигнем 5+1=1 ? o_0  - Page 12 573765

2935+1=1 ? o_0  - Page 12 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Вто Ное 30, 2010 4:58 pm

nasa__

nasa__
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

42ра ГЛАВА
2ра Част


- Yaaaah, Темин откога е толкова староглав?!- попита Оню и показа главата си зад ъгъла (Hello MV too much? MySpace)
- Именно! Още вчера го видях да си чете yaoi мангата!!- отвърна му Кий без да го погледне. Беше прекалено зает с опитите да утешава ЪнЧе.- Йобо, моля те, съвземи се!! Знаеш го какъв е- той е глупав, той е МЕКОТЕЛО!!
- Това копеле, как смее да й говори така?!?- ядосано кресна Jonghyun и се запъти към стаята на Темин. Трясна вратата още по-силно от него и видя макнаето задъхан да стои в центъра на стаята. Блинг веднага го хвана за врата, все едно му беше смъртен враг.
- Ти!! Ушите ти чуват ли това което излиза от устата ти, ИДИОТ?!- викаше му той докато го разклащаше.- Ти грам мозък имаш ли в тази тиква, да помислиш преди да кажеш нещо?!
- А ти, ти имаш ли?!- ядосано му отвърна Темин и му хвана ръцете.- Помисли ли какво значи такава крачка за момиче като нея?!?
- Не съм правил нещо против желанията й!
- Откъде пък знаеш?!
- Yaaaah…-изсъска Блинг и стисна едната си ръка в юмрук.- Това вече преля чашата!- извика той и насочи юмрука си към лицето му. ЪнЧе спря удара точно на време.
- Моля те, остави ни да поговорим..-помоли тя Jjong с влажни очи.
- НЕ ИСКАМ да говоря с теб!- прекъсна я Темин.
- Ейййшш, мери си приказките!- изсъска Блинги отново.
- Jonghyun просто излез от стаята и не се намесвай!- спря го ЪнЧе със сериозен тон. Той излезе с недоволна физиономия и разтревожено сърце. Запъти се към кухнята, където бяха останалите.
- Какво стана?- нетърпеливо попита Кий.
- Изгониха ме от стаята..
- Добра ли е идеята да ги оставим сами?- запита се Оню.
- Не можете да се месите на семейни проблеми.. оставете ги да се оправят сами..-предложи мениджъра им.
- Yaaaah, не мога да повярвам..-възмутено каза Блинги.- Никога не съм мислел, че точно тези двамата могат да се скарат..
- НАЛИ!- подкрепи го Кий.- И АЗ! Особено Темин да наранява така нуна си..
- Вижте, не знаете как са ги възпитали..-прекъсна ги мениджъра.- Може техните да са по- така.. строги по тази тема.. особено след като говорим за момиче..
- И все пак тя е човек, който може сам да прецени какви ги върши и да поема отговорност..- оспори Оню.- Вече е пълнолетна, никой няма право да й се меси..
- Ами.. между другото.. Jonghyun.. намерил си с коя да се хванеш, сине..
- Хйонг, вече ти казах- няма да я оставя каквото и да кажеш или направиш!
- Не знам момче.. аз лично нямам нищо против.. даже си очаквах някой от вас да я грабне, само се надявах да не е Темин, че щеше да стане кофти, нали се сещате..
- Иууу, хйонг, много си перверзен! MySpace- възмути се Кий.
- Момент, как така нямаш нищо против? MySpace Не се шегуваш нали?- попита Блинг Блинг невярващ.- Мислех, че не може да се търпите..
- Неее, няма такова нещо.. MySpace Е поне от моя страна, де…MySpace Иначе верно тя не ми харесва методите на мениджър, това е друг въпрос..
- Мислех, че не може да я търпиш,защото отказа среща със сина ти, хйонг.. MySpace-сети се Оню.
- Еее, това е минало.. аз съм професионалист..Та, Блинги, какво мислите да направите- искате ли да го обявите публично или не?
- Yaaah, изобщо могат ли да го обявят?- учуди се Кий.- Нали ни е забранено да си създаваме такива скандали първите 5 години след дебюта?
- Обикновено да..-замисли се мениджъра.- Ако ми тръгнете с някоя долнопробна актриса дето ще ви използва за да спечели популярност или някое нормално момиче, на което вместо любовта да му подслади живота, ще го огорчи, разбира се че няма да ви е позволено.. Но в момента става въпрос за не кой да е, а за световно известната личност, гордостта на Корея ЪнЧе, за която от години феновете й се тревожат, че е прекалено самотна…MySpace
- ХЙОНГ! Не съм с нея заради славата й!!- ядоса се Блинг и удари с ръка на масата.
- Знам бе момче, знам! Ти си си влюбен, ама аз съм ти мениджър.. Моята работа е да гледам на нещата от професионална гледна точка.. никой не ти е казвал, че я използваш или нещо подобно.. Трябва да измислим нещо по този въпрос..- каза замислен той и потъна в дълбоки мисли…

Докато този разговор се провеждаше, в стаята на Темин цареше тишина. Той беше адски ядосан.. но не защото ЪнЧе и Jonghyun са правили каквото са правили или нещо подобно.. Беше ядосан на себе си за това, че ги запозна един с друг, че не им попречи да се влюбят един в друг, че не предвиди болката, която ще изпитва любимата й братовчедка след като всичко това свърши и тя си замине обратно в Европа.. Но най- вече за това, което каза няколко минути по-рано в момент на ярост.
ЪнЧе изчака малко, след това избърши сълзите си и проговори.
- Lee Taemin, знаеш, че не бих правила нещо, с което да засрамя нито теб, нито леля и чичо, нито своите родители!! Обичам го и не мисля че има нещо грешно в това, което правя!
- Нуна..знам..-прошепна толкова тихо Темин, че братовчедка му едва го чу.
- И тогава защо ми го причини?
- Нуна.. извини ме, не го мислех, наистина!.. просто така ми излезе от глупавата уста..-каза той на глас и я прегърна силно. ЪнЧе за момент не му отвърна, но когато осъзна, че е искрен, и тя се гушна в него.
- Знаеш как оглупявам като се тревожа за теб..
- Този път се разтревожи доста грубо.. Защо го направи?- попита тя и седнаха на леглото.
- В тези дни доста се замислям за бъдещето ти..и виждам каква грешка беше да искам да останеш тук..
- Какви си ги въобразяваш, бе мекотело такова?- попита тя и се засмя.- Да дойда в Корея и да отседна у вас бе едно от най- хубавите неща, които съм правила за себе си..
- Нее, не разбираш..-тъжно се съпротиви макнаето.- Ще ти го кажа по друг начин: Нуна, какви са ти плановете за близкото бъдеще?
- Моля?- зачуди се ЪнЧе.- Ами.. да видим.. Да не изоставам от фитнеса.. да прекарвам време с вас.. да си отпочина..
- Не не, за работата говоря.
- Ами.. нали знаеш, имам 4-месечен договор с JYP. Докато ви няма се очерта и с кого ще работя- 2AM, 2PM, 4Minute, B2ST.. ще напиша няколко песни и за някое ново момиче, G.Na.. О, също така имам и една денс песен за не кой да е, а самия RAIN! MySpace Не е ли прекрасно?! А, казаха че мога да работя и с изпълнители от други фирми, така че ако издавате някое албумче може и на вас да помогна. MySpace
- И после?..
- Какво после?
- След тези 4 месеца? Какво ще правиш когато стане време да си тръгваш?
- Yaaah, защо си мислиш за това? Имаме още време..
- Не, нямаш! Тези 4 месеца ще изминат като 2 седмици, защото си щастливо влюбена в него.. А когато си тръгнеш.. времето ще спре и за двама ви, мога да го предвидя още от сега..- обясни той и на окото му се появи малка сълза, която си направи път в бузата му и падна.. Други хора биха приели това като нещо прекалено, но Темин беше човека, който винаги е бил до ЪнЧе.. познаваше я дори по-добре от себе си и знаеше, че когато тези кратки месеци изминат, тя ще си тръгне от Корея с унищожени мечти и празно място в гръдния кош, защото сърцето й ще остане при не кой друг, а Kim Jonghyun…

http://www.last.fm/user/nasa__

2945+1=1 ? o_0  - Page 12 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Вто Ное 30, 2010 5:24 pm

silwii_

silwii_
A bell rang ding dong ★
A bell rang ding dong ★

yaaaaaaahh.... тъжно тъжно.... но все ОЩЕ МНОГО ЯКОО И ИНТЕРЕСНО !! 5+1=1 ? o_0  - Page 12 68960 5+1=1 ? o_0  - Page 12 835962

2955+1=1 ? o_0  - Page 12 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Вто Ное 30, 2010 5:58 pm

cho0ly

cho0ly
A bell rang ding dong ★
A bell rang ding dong ★

woooooooooooooo ... божеее тука става много интересно 5+1=1 ? o_0  - Page 12 23895
отдавна не съм писалаа ... гоменее~ 5+1=1 ? o_0  - Page 12 780921

явно много съм изпуснала ... 5+1=1 ? o_0  - Page 12 79296

спец. за главата ... малко тъжна ама пак си е интересна .. давай в същия дух .. ;) 5+1=1 ? o_0  - Page 12 98246

2965+1=1 ? o_0  - Page 12 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Вто Ное 30, 2010 7:38 pm

jongminfan

jongminfan
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

айгууу 5+1=1 ? o_0  - Page 12 241947 наистина много тъжно 5+1=1 ? o_0  - Page 12 626982 но съшо така и супер интересно..чакам следващата глава...давай в същия дух 5+1=1 ? o_0  - Page 12 264849

http://smiley92.tumblr.com/

2975+1=1 ? o_0  - Page 12 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Вто Ное 30, 2010 8:30 pm

mia_koluchi

mia_koluchi
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Oмоооо сърцето ми направо ще изкочи 5+1=1 ? o_0  - Page 12 25237 невероятна глава Amazed

2985+1=1 ? o_0  - Page 12 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Пет Дек 03, 2010 5:01 pm

nasa__

nasa__
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

43та ГЛАВА
1ва Част

- Ахх, гладна съъъм!- викна ЪнЧе усмихната, докато влизаше в кухнята, прегърната от Темин. Отстрани изглеждаха като деца, които си играят на влакче.- Някой друг освен мен да е на път да стане скелет?
- Ъм… йобо, добре ли си?- попита шашнат Кий, когато я видя. Допреди няколко минути тя плачеше пред него, а сега изглеждаше все едно нищо не е станало.- Сдобрихте ли се?
- Ние никога не сме се карали, че да се сдобрим, хьонг..- отговори вместо Темин вместо братовчедка си.- Нали така, нунаMySpace?- обърна се той към нея и я целуна по бузата.
- Така си е.. MySpace- отвърна тя.- А сега, пак питам, кой е гладен?
- АЗ! Умирам от глад направо!- викна развълнуван Блинги и вдигна ръка.
- Ние тъкмо закусихме..- отговори й Оню от името на Кий, Темин и мениджъра.
- Между другото, къде е Минхо във всичко това?- запита се мениджърът, вече изплувал от дълбоките си мисли.
- Ъмммм… Той…MySpace Той…- Оню се опитваше да измисли нещо.
- Отиде да спортува!- излъга Кий.
- Хм.. добре.. все пак трябва да се грижи за себе си.. добре..- захапа въдицата мениджъра.
- Мила~~ какво мислиш да направиш за закуска?- попита Jjong и се запъти към ЪнЧе, която беше пред хладилника.- На бас, че Минхо е при ХаНи и са правили или още правят това, което и ние правихме.. MySpace- прошепна й той и я целуна по врата.
- Ами, мислех си за ramen..Съгласен?-попита тя.- Ха, няма къде другаде да е.. ХаНи цели две седмици ми пълнеше главата как ще го посрещне.. Доста планове имаше за него, да ти кажа..-прошушна тя.

Малко по-късно:
- Yaaaaah, бива те и за готвач, всеки ден го осъзнавам още повече! Много е вкусно!- каза Блинги с пълна уста.
- Не си само ти.. аз самата се чудя на способностите си MySpace
- А европейска кухня пробвала ли си да правиш?
- Ами да.. и там ме бива доста..
- Ейшш, няма да остана гладен ако те взема за жена значи MySpace- пошегува се Блинг с нея. Реакцията на ЪнЧе бе моментално задавяне.- Ей, ама няма да умираш преди мене!- нареди й той, докато я тупаше по гърба.
- Ъм.. гълъбчета..-прекъсна ги мениджърът.- Трябва да поговорим с вас..
- За какво?-попита Jjong.
- За това между вас..- отговори мъжът.
- Първо, с цялото му уважение сънбе- започна ЪнЧе.- дори и самия шеф на SM да дойде, пак няма да се съглася да го оставя, ако това искате да кажете.. В момента той е единствения, който може да поиска да прекрати връзката си с мен, но не мисля, че ще го прави…
- Неее, ЪнЧе, той е на наша страна!- успокои я Jonghyun.
- Аа, добре тогава, слушам ви..
- Значии, дечица мои..-започна мениджърът.- Предлагам ви да не избързваме с обявяването на новината. Първо трябва да помислим за феновете и реакцията им.. Мисля, че трябва да си поговоря с твоя Уве, за да измислим нещо..-обясни той и погледна към ЪнЧе.
- Всъщност, сънбе.. аз мисля, че има един начин..
- Наистина?- учуди се мъжът.- Кажи го.
- Ами… нали знаете, че има различни ТВ програми, в които известни личности се правят на двойки..
- Еее?
- И когато феновете ги видят колко са щастливи искат наистина са заедно, нали?
- Разбрах! Искаш да влезем в “We got married” нали така? MySpace- опита се да отгатне Блинги.
- Нее, няма нужда.. Мисля, че ако започнем да се появяваме заедно в телевизията и радиото, рано или късно феновете ще приемат, че сме двойка без дори да си го признаем..
- Хм.. права си!- съгласи се мениджърът.- Както е с JoKwon и GaIn, нали? MySpace Истинско генийче си, ей..- похвали я той.
- Значи сънбе, тогава ще се опитаме да направим графиците ни възможно най- еднакви, разбираме се нали?
- Даа, ЪнЧе, с удоволствие! MySpace- съгласи се мениджърът.- Даже днес исках да те видя за да те питам дали би искала да направиш една фотосесия за “Elle Korea” с момчетата.. Какво ще кажеш?
- Ооо, навита съм! MySpace Само кажете кога и къде, дори ако трябва ще си сменя графика.
- Утре свободна ли си?-попита я мъжът.
- Лелее, Блинги, Небесата са на наша страна!- възкликна момичето и прегърна Jjong.- Точно утре нямам никакви ангажименти! MySpace
- Е добре тогава..-каза мениджъра и стана от масата.- Утре ще се видим значи.. Аз ще си тръгвам..
- Хьонг, благодаря ти.- прошушна му Блинг докато го изпращаше.- Без теб не знам как бихме се справили..
- Момче, сигурен съм, че щяхте да намерите начин, но нищо..- усмихна се в отговор той, докато излизаше от вратата- И все пак, имаш вкус към момичета.. Ама си я пази, разбра ли? Хайде чао, и умната…

-Какво правиш??!- попита шашнат Jnoghyun,когато видя ЪнЧе с мръсните чинии в ръка.
- Ами, отивам да ги измия..
- Кухнята не е ли еей там, зад ъгъла, откъдето ти идваш? Плюс това, остави ги, аз ще ги мия!- каза той и почна да дърпа чиниите.
- Нее, Jonghyun, ти ги остави!
-Няма! Ти сготви, аз ще ги измия!
-Абе остави ги бе човек!
-Не искам да ти е студено на ръцете!
-Ейшш, ако щях да ги мия на ръка щях тук да го направя! Да не мислиш, че ги нося в моя апартамент просто ей тъй?
- Е тогаз какво ще ги правиш?
- Имам си съ-до-ми-ял-на, remember?
- Вярно..-сети се Блинг Блинг.- Тогава ми ги дай да ги нося аз!..

В кухнята на ЪнЧе:
-Такаам, нека бактериите да варяят!!- си каза ЪнЧе и натисна старт-бутона на машината.- Видя ли, даже не си намокрих ръцете!- продължи тя и се обърна към Jjong, който за нейна изненада беше на милиметри от нея.
- Права си..-прошепна й той и я целуна по врата.- Напразно съм се разтревожил..
- Нали..-опита се да му отговори тя, но вчерашните чувства отново се появяваха, когато той е толкова близо до нея.
- Знаеш ли..
- Какво да знам?
- Кухненския ти плот изглежда здрав..- каза й той и прокара ръката си по стомаха й.
- Ами, сигурно.. не съм сядала върху него да го пробвам..
- Нега го пробваме!- изпъшка той на глас и в този момент я дигна. Впи устни в нейните и я остави да седне върху плота. Едната си ръка пъхна под блузата й, а с другата я накара да се разкрачи.
ЪнЧе се усмихна мръснишки и се опита да извади суичъра му. За секунда и двамата се спряха и се спогледаха. ЪнЧе видя часовника и изофка:
-Еххх, трябва да отивам да снимам “Star King”.. MySpace
-Yaaaah, точно сега ли?! MySpace
- Ами.. трябва да избера нещо за обличане и да тръвам..- отговори му тя тъжно.
- Не може ли да отложиш?.. –попита Jjong с милите си очички и отново я целуна.
-Съжалявам..- отвърна му тя и сложи пръста си върху устните му.- Работата не чака..
- Опффф, добре..- сърдито й отвърна той и се отдалечи от нея. Напълни си една чаша вода и намръщено я изпи. ЪнЧе забеляза това, затова скочи от плота и го плясна по задните части. Блинги подскочи, но после се усмихна.
- А искаш ли да ми помогнеш да избера нещо за обличане?-попита тя.
- Хммм.. при едно условие- идвам с теб.- отговори й той докато крачеха към спалнята.
- Че какво ще правиш там?
-Ами.. просто ще си седя до публиката и ще те гледам, нещо лошо ли е?- каза той и отвори гардероба.
- Нямаш ли си график?
- Днес съм напълно свободен.. Ей, между другото, нито една пола ли нямаш?!? MySpace- учуди се Блинг. “Толкова хубави крака.. защо й е да ги крие?.. Или не, по-добре е така..само аз да ги виждам MySpace” помисли си той.
- Ами.. да.. Знаеш, че си падам малко мъжко момиче.. MySpace
- Да.. СЪВСЕМ малко MySpace- засмя се Jjong.- Добре тогава.. Тези дънки и тази блузка ще изглеждат добре.- каза той и подаде дрехите.
-Окей, данке.. MySpace А ти, няма ли да излезеш?
- От къф зор? MySpace
- Ами.. да се преоблека, може би? Или смяташ и с това да ми помогнеш?
- Като каза така.. всъщност не е лоша идея!- отговори й той и се приближи до нея.- Щом госпожицата иска, разбира се, че ще й помогна.- каза той и започна да откопчава панталоните й…

http://www.last.fm/user/nasa__

2995+1=1 ? o_0  - Page 12 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Пет Дек 03, 2010 5:13 pm

silwii_

silwii_
A bell rang ding dong ★
A bell rang ding dong ★

аааа на най - интересното спираш значи..... давай некстааа.... 5+1=1 ? o_0  - Page 12 185721



Последната промяна е направена от silwii_ на Пет Дек 03, 2010 8:45 pm; мнението е било променяно общо 1 път

3005+1=1 ? o_0  - Page 12 Empty Re: 5+1=1 ? o_0 Пет Дек 03, 2010 7:21 pm

[shaWty]

[shaWty]
My love is the sun of passion ★
My love is the sun of passion ★

Ах Блинги палавнико, ама и ЪнЧе не си поплюва.. ох бих изчела милион такива сцени с тях 5+1=1 ? o_0  - Page 12 139149

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 12 от 18]

Иди на страница : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 18  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите