Да изкушиш съдбата - Page 4 K1q6o9jpg


Join the forum, it's quick and easy

Да изкушиш съдбата - Page 4 K1q6o9jpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


     Seoul

Юни 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Календар Календар

Visitors

free counters

Poll

Победител е...?

Да изкушиш съдбата - Page 4 Vote_lcap15%Да изкушиш съдбата - Page 4 Vote_rcap 15% [ 6 ]
Да изкушиш съдбата - Page 4 Vote_lcap56%Да изкушиш съдбата - Page 4 Vote_rcap 56% [ 22 ]
Да изкушиш съдбата - Page 4 Vote_lcap3%Да изкушиш съдбата - Page 4 Vote_rcap 3% [ 1 ]
Да изкушиш съдбата - Page 4 Vote_lcap13%Да изкушиш съдбата - Page 4 Vote_rcap 13% [ 5 ]
Да изкушиш съдбата - Page 4 Vote_lcap13%Да изкушиш съдбата - Page 4 Vote_rcap 13% [ 5 ]

Общо гласове : 39

Latest topics
» SHINee Shawols Skype ~
Да изкушиш съдбата - Page 4 EmptyНед Окт 22, 2017 6:30 pm by rally___

» Because I met you
Да изкушиш съдбата - Page 4 EmptyПет Мар 27, 2015 8:07 pm by Anny

» 21.
Да изкушиш съдбата - Page 4 EmptyПон Дек 01, 2014 5:55 pm by nasa__

» The color of your love
Да изкушиш съдбата - Page 4 EmptyНед Ное 16, 2014 8:24 pm by lil_sun

» ~♥ Taemin's heart ♥~
Да изкушиш съдбата - Page 4 EmptyПет Окт 10, 2014 2:23 pm by ..TaeminGirl..

» Kaкво мислят Shinee за теб ?
Да изкушиш съдбата - Page 4 EmptyВто Авг 26, 2014 11:01 am by SHINee_JongKey

» Намисли си дума..
Да изкушиш съдбата - Page 4 EmptyВто Авг 26, 2014 10:49 am by SHINee_JongKey

» You..The Music In Me~♫♫
Да изкушиш съдбата - Page 4 EmptyВто Авг 26, 2014 8:55 am by SHINee_JongKey

» The true love
Да изкушиш съдбата - Page 4 EmptyПет Авг 22, 2014 8:45 am by SHINee_JongKey

Music
Да изкушиш съдбата - Page 4 WamFC

You are not connected. Please login or register

Да изкушиш съдбата

+15
mushroom
..TaeminGirl..
lil_sun
Анонимка7
TonnIi
minho1985
Silver
xXx Mikki xXx
jongminfan
AsHaNtY
lina
Mystique
lyukiya
Nanna
shadow
19 posters

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down  Съобщение [Страница 4 от 8]

1Да изкушиш съдбата - Page 4 Empty Да изкушиш съдбата Сря Мар 09, 2011 5:15 pm

shadow

shadow
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

First topic message reminder :

Здравейте фенчета Да изкушиш съдбата - Page 4 124908 Това е първата история, която постваме тук. Пиша в множествено число защото историята ще се пише от мен SHADOW и братовчедка ми Mystique Да изкушиш съдбата - Page 4 563735 Ще ви помоля да напишете коментар, за да знаем дали да продължаваме да пишем Да изкушиш съдбата - Page 4 162205 Ами ето я и 1ва глава - ПРИЯТНО ЧЕТЕНЕ!!!

1 Глава

*В самолета за Корея*
–Моля, сложете си коланите, излитаме след 5 минути.
–Айгоо излитаме, отиваме на концерта-(мяташе се от щастие Деси)
–Ами...д-да, мога да в-видя това-(заеквайки прошепна Поли)
–Супер..скоро ще сме в Корея и аз ще го видя..ахх..колко се е променил само.Вие двете какво мислите-(подскачаше от кеф, като дете което е получило подарък от дадо Коледа, най-малката от трите момичета)
–Защо си се паникьосала така, виж я Мони трябва й осмирителна риза
–Ами...от щастие, но и от страх все пак т`ва е първият ми път в самолет и...-(продължи да говори Поли и ту пребледняваше, ту възвръщаше цвета на кожата си)
–Абе ти чуваш ли се к`ви ги приказваш...
–Извинете, какво бихте желали за пиене-(усмихваше се чаровно стюардесата все едно пред нея се намираше Брат Пит)
–Ами аз ще искам бира и малко...
–К`ва бира ма Maknae...много си малка за тея питиета.Тя ще пие мляко-(извикаха в един глас Поли и Деси и избухнаха в силен смях, при което другите пътници започнаха да се чудят дали двете момичета наистина са с всичкия си)
–За мен фанта портокал, моля-(усмихна се чаровно Деси, а стюардесата се изчерви все едно някой я сваляше О.о)
–Значи...аз искам Coca-Cola Light не много студена, ако може да е на стайна температура, някакъв чипс по ваш избор и една удобна възглавничка ако имате, да е по мекичка имам чувствително тяло както виждате...
Поли продължи да изрежда нужните й неща.Когато всичко приключи стюардесата се зачуди дали да не вземе да си потърси друга работа, защото й беше писнало от нахални пътници като тази госпожичка тук, но все пак изпълни по голямата част от нещата, които й бяха поръчани.

*В апартамента на SHINee*
–Момчета както знаете, след няколко дена се открива нов клуб в града.Да не съм чул, че имате по важни неща за вършене иначе ще хвърчат глави.
–Глави..?-(почесваше се Bling по главата и трескаво размишляваше)
Мениджъра просто ги изгледа с типичния за него поглед и всички разбраха посланието , което беше следното:
"Ако не се появите на това откриване ще ви отрежа и двете глави"
–Да хьонг..разбирасе, че ще бъдем там-(викнаха всички заедно, защото знаеха, че мениджъра им отдавна го пере съчмата и е способен на всичко)
–Така...исках и да ви припомня за новия ви албум "Storm", очаквам да изпеете някоя друга песен от албума на концерта, който ще се проведе...-(тои продължи да плямпа, а другите само кимаха в знак на съгласие без да чаткат к`во им се говори)-Та щом се разбрахме аз ще си ходя, ще се видим след няколко дена на откриването.
И той си замина, както се беше и появил се едно от нищото...
–Тоя човек ме плаши...глей целият настръхнах, а това е вредно за кожата ми-(нервеше се Key)
–Ми аз направих си прическа, имам среща след малко и само кат му чух гласа и косата ми се изправи...сега к`во да прая.
JongHyun беше пребледнял, все пак си беше уговорил среща с Krystal.Не искаше да пропуска възможноста да излезе с нея, нищо че я определяше като безмозъчна риба, която помни само по две секунди.



Последната промяна е направена от shadow на Чет Мар 10, 2011 5:34 pm; мнението е било променяно общо 1 път


76Да изкушиш съдбата - Page 4 Empty Re: Да изкушиш съдбата Чет Мар 24, 2011 1:57 pm

shadow

shadow
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

*В това време при Поли и Flaming Charisma*

–Абе да те еба в простака...какво съм ти направила-(крещеше Поли)

–Нищо...-(отвърна и MinHo)

–Еми престани вече, защо продължаваш да се заяждаш с мен

–Защото ми харесва-(хилеше се мазно насреща и той)

Поли стана и изсипа цялото съдържание на чашата си отгоре му. Потърси с поглед Деси, но тя беше на дансинга, огледа се за Моника, но не я откри. Забеляза Key на една маса с още някакви момчета и се отправи към него.

–О Поли какво има-(питаше угрижено Key)

–Би ли казал на Деси и Моника, че съм си тръгнала-(говореше момичето без да забелязва кой беше на масата)

–Какво..как така, ама ние тъкмо дойдохме-(и тогава му светна) - Какво ти каза MinHo...Полина отговори ми?!?

–Нищо не ми е казал...-(но точно в този момент няколко сълзи се спуснаха по бузите й, тя ги забърса набързо, обърна се рязко, за да си ходи, но се блъсна в нещо или някого :) ЛоЛ) – Ах съжалявам...

–Ауч..боли...боли-(и Mir се сви на топка)

Поли се паникьоса, клекна до момчето и тогава забеляза, че това беше Мирката от MBLAQ

–Ей добре ли си-(питаше тя като ту поглеждаше към Key за помощ, ту гледаше останалите момчета от групата)–"господи изобщо не забелязах, че това са те, боже как се изложих...глупачка"-(мислеше си момичето) Поли клекна до Mir, бувално седна на земята до него и се молеше да е добре.

–Ще съм добре ако танцуваш с мен-(и той и се усмихна закачливо)

–Какво...ти си добре???

–Да нищо ми няма-(той наблюдаваше как тя сменяше израженията си, и го напуши на смях, но успя да се сдържи)

–"Боже толкова се уплаших"-(мислеше си тя ) – Да добре...ще танцувам с теб-(И Мирката дръпна Поли от земята и двамата отидоха на дансинга)

–Интересно момиче, изобщо не забеляза кои сме докато не се блъсна в Mir, а и наистина изглеждаше разтревожена-(хилеше се Thunder) -Не ми се беше случвало да не ме разпознаят, но всичко си има първи път.

–Туй лапе сериозно я уплаши, горкото момиче-(вайкаше се Seung Ho)

–Това е втория път в които я виждам да плаче, какво си мисли тоя идиот-(и ключето потърси с поглед MinHo)

*След час и нещо*

Jong се беше напил до козирката и едвам се влачеше из заведението, падаше, ставаше. Най после се добра до сепарето и Деси. Докато тя разбере какво става той вече я беше повалил на диванчето, започна да я целува където му паднеше, тя опита да се освободи, но тоя човек не си знаеше силата, започна да мятка ръце наляво и надясно в опит да привлече нечие внимание, но не й се получи.

–Bling пусни ме, причиняваш ми болка-(изохка Деси при което той се възбуди още повече)

–Не искам...ти си толкова хубава тази вечер, че просто не мога да се сдържа..-(и той продължи да я мляска)

Лидера размишляваше...откакто беше дошъл на това откриване единственото за което мислеше беше Деси...дори когато си похапваше пиле мислеше за нея. И тогава забеляза, че Деси не беше в сепарето, единствено Jong беше там и то беше легнал..явно доста се беше по напил. Тръгна към приятеля си, за да му помогне и тогава видя какво всъщност ставаше. Хвана Bling с всичка сила и го издърпа от Деси, просна го на земята, издърпа Деси, но тъй като тя леко се олюляваше я хвана през кръста и излязоха от клуба. Запътиха се към най-близкото такси, попита я какъв е адреса, каза си няколко думи с шофьора и потеглиха към хотела.
Деси леко трепереше и Onew усети това, притегли я към себе си и започна да й шепне нежни приказки, но на корейски. Тя се сгуши в него като дете.

–Благодаря ти, че дойде ... аз много се уплаших...

–Не говори повече за това сега всичко е наред

След около 30 минути път най после пристигнаха в хотела, той се качи с нея до стаята й. Тъй като тя все още беше в шок и ходеше като муха без глава, той я накара да седне на дивана и отиде да й донесе вода. След като се върна забеляза, че се е успокоила и даже заспиваше, пренесе я в една от стаите, постави я на леглото и я зави. Тъкмо си тръгваше когато ръката на Деси го сграбчи, и той седна отстрани на леглото и я наблюдаваше как сладко спи.

77Да изкушиш съдбата - Page 4 Empty Re: Да изкушиш съдбата Чет Мар 24, 2011 3:41 pm

lina

lina
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Айгуууу... Да изкушиш съдбата - Page 4 68960 Харесва ми как се развиват нещата между Оню и Деси Да изкушиш съдбата - Page 4 561186

http://mydramalist.info/users/2067/ivka92

78Да изкушиш съдбата - Page 4 Empty Re: Да изкушиш съдбата Чет Мар 24, 2011 3:58 pm

minho1985

minho1985
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Деси много хубаво име.Аз се казвам Деси.........хаххахахаха
Да изкушиш съдбата - Page 4 250529

79Да изкушиш съдбата - Page 4 Empty Re: Да изкушиш съдбата Чет Мар 24, 2011 4:49 pm

shadow

shadow
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

благодаряяя Да изкушиш съдбата - Page 4 58969

80Да изкушиш съдбата - Page 4 Empty Re: Да изкушиш съдбата Чет Мар 24, 2011 5:01 pm

jongminfan

jongminfan
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

Айгуу колко са сладки Деси и Оню Да изкушиш съдбата - Page 4 68960

http://smiley92.tumblr.com/

81Да изкушиш съдбата - Page 4 Empty Re: Да изкушиш съдбата Чет Мар 24, 2011 5:20 pm

shadow

shadow
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Да изкушиш съдбата - Page 4 7665 радвам се че ви харесва

82Да изкушиш съдбата - Page 4 Empty Re: Да изкушиш съдбата Чет Мар 24, 2011 8:05 pm

Silver

Silver
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

така си е супер, дай следващата глава

http://bgprimadonna.fanforum.biz/

83Да изкушиш съдбата - Page 4 Empty Re: Да изкушиш съдбата Чет Мар 24, 2011 8:13 pm

shadow

shadow
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Ооо мн се радваме, че ви харесва и ще пишете отзиви Да изкушиш съдбата - Page 4 462299 Да изкушиш съдбата - Page 4 58887

След доста дългото натискане в тоалетните Мони и Мини се върнаха в сепарето и откриха Bling проснат на пода. Помогнаха му да стане, но му призля и се наложи да го водят в тоалетната....

7 Глава


*Обратно в клуба*

–Танцуваш доста добре

–Какво..би ли повторил, не те чух-(и Поли се доближи по-близо до Mir)

–Казах, че танцуваш доста добре

–Ооо..благодаря-(и тя понечи да се отдръпне, но той не я пускаше)–Mir всички ни гледат пусни ме...-(изчерви се Поли)

–Не искам...а...колко хубава песен

–Не почакай аз не мога да танцувам така...Mir ще те настъпя..

–Не се тревожи, ще го преживея

–Mir говоря сериозно, намали малко темпото-(тя беше толкова близо до лицето му, съзерцаваше го и докато се усети..)–Отблизо си още по хубав...-(опита да се отскубне от захвата му, но той не пускаше)

Момчето я наблюдаваше не беше очаквал такива думи...Знаеше, че е красив бяха му го казвали хиляди пъти, но това момиче му въздействаше по различен начин. Той се наведе към нея и започна да я целува страстно. Момчетата от MBLAQ видяха сцената и започнаха да крещят и разбирасе всички се обърнаха, за да видят какво става. MinHo беше като ударен от лопата по главата гледаше Поли и Mir и се опитваше да разбере какво е това чувство, което го изяжда отвътре.

–Май ревнуваш а-(чу той познат глас)

–Моля..дане си пил в повечко Key? Изобщо не ревнувам, та аз даже не я познавам

–Щом казваш, обаче си подхождат

–Глупости изобщо не си подхождат-(и той се запъти към тоалетните)

Точно в този момент Моника, Jong и TaeMin излизаха, но като чуха стъпки в бързината се уплашиха, че може да е някои репортер и се шмугнаха обратно вътре.
Когато влезе вътре MinHo започна като обезумял да удря по стената
–По дяволите как можах да се влюбя в нея-(крещеше момчето)

След като яроста му премина той излезе, но изобщо не забеляза че имаше свидетели на това негово изказване...разбира се Jong беше твърде пиян, за да е запомнил, Моника не разбираше корейски, само малкият се чудеше в кои ли е влюбен flaming charisma. След като тримата напуснаха скривалището си и се отправиха към сепарето TaeMin разбра всичко. Потърси с поглед MinHo и го намери да се налива с алкохол.

Поли се отдръпна от Mir, краката й се бяха подкосили,забеляза как всички ги зяпат и се опита да се отдалечи от него, но той не я пускаше. Тя не можеше да повярва какво се беше случило, отново опита да се дръпне, но единственото което постигна беше, че Mir я хвана още по силно отпреди.

–Ти...какво...аз..-(Поли не можеше да събере мислите си)

–Не бързай, не мисля да те пусна скоро...-(той се наведе и я целуна по челото)

Танцуваха още малко, но Поли не можеше да се съсредоточи и го настъпа няколко пъти, при което реши че ще е най-добре да си почине. Mir сякаш прочете мислите й, защото я пусна и я поведе към масата където стояха момчетата от MBLAQ. Тъй като беше с високи токчета, много изморена и куп други неща изобщо не обръщаше внимание къде стъпва, спъна се в нещо и на малко да падне, добре че Mir беше бър и я хвана.

–Благодаря..-(и тя се изправи, но почувства болка в крака)

–Бъди по внимателна...-(Мирката забеляза това и я вдигна на ръце)

–Мога да ходя и сама

–Не, не можеш...видях те изкълчи си крака

Поли се изчерви, защото беше хваната в лъжа, пък и цялото заведение ги зяпаше, се едно си нямаха друга работа...

–Пусни ме всички ни зяпат...

–Не искам-(самодоволна усмивка се беше появила на лицето на момчето)

–Охо виждам, че добре си прекарвате-(смееше се Thunder )

–А...хьонг Поли си изкълчи крака, ще я изпратя до тях

–Чакайте къде са...

–Приятелката ти си тръгна с Onew, а другата е с TaeMin, така че не се тревожи за тях-(успокой я Seung Ho)

–Поли искам да говоря с теб относно интервюто...искаш ли в други ден да дойдете в нашия апартамент, може и снимки да направиш, ще ви пратя една кола да ви вземе-(с усмивка предложи ключето)

–Наистина ли...ооо благодаря-(сладко се смееше Поли)

Mir все още носейки Поли излезе от заведението и се качи в едно такси, каза някакъв адрес и те тръгнаха.
–"От къде ли пък знае къде съм отседнала"-(мислеше си Поли, но нищо не каза)
След 45 минути път те вече пристигнаха, Поли беше заспала и когато се събуди останови, че не се намира в хотелската стая.

–Боже къде се намирам

–Това е нашата къща-(отговори й Mir)
Той беше застанал полугол облегнат на вратата на стаята и я съзерцаваше, тя беше истинска красавица и той много я желаеше, но сега не му беше времето.

84Да изкушиш съдбата - Page 4 Empty Re: Да изкушиш съдбата Чет Мар 24, 2011 8:18 pm

Mystique

Mystique
My love is the sun of passion ★
My love is the sun of passion ★

Да изкушиш съдбата - Page 4 561186 ох взех да се гордея с творението ни.... Да изкушиш съдбата - Page 4 720423

85Да изкушиш съдбата - Page 4 Empty Re: Да изкушиш съдбата Чет Мар 24, 2011 8:45 pm

lina

lina
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Айде бе, Минхо, какво чакаш .. ще ти вземат жената Да изкушиш съдбата - Page 4 982906

http://mydramalist.info/users/2067/ivka92

86Да изкушиш съдбата - Page 4 Empty Re: Да изкушиш съдбата Чет Мар 24, 2011 8:55 pm

jongminfan

jongminfan
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

Какви страсти между Поли и Mir Да изкушиш съдбата - Page 4 124908 Супер е Да изкушиш съдбата - Page 4 162205

http://smiley92.tumblr.com/

87Да изкушиш съдбата - Page 4 Empty Re: Да изкушиш съдбата Чет Мар 24, 2011 9:16 pm

Mystique

Mystique
My love is the sun of passion ★
My love is the sun of passion ★

Да изкушиш съдбата - Page 4 858395 xaxax

88Да изкушиш съдбата - Page 4 Empty Re: Да изкушиш съдбата Пет Мар 25, 2011 2:38 pm

shadow

shadow
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

8 Глава

–Какво...аз трябва да се прибирам в хотела-(момичето понечи да стане, но болката в крака й не и позволяваше)

–Остани тази вечер тук

–Какво...не няма..аз-(съвсем се обърка Поли, какво целеше Mir)

Mir излезе от стаята и след около 5 минути се върна с някакво мазило, нежно хвана крака на Поли и започна да го разтрива. Тъкмо в това време се прибираха останалите момчета, бяха капнали, макар че нищо не бяха прави, с изключения разбира се.

–Имам нужда от едно легло, каталясал съм-(едвам продума Joon)

–Аз мисля, че момичето също има нужда от легло-(хилеше се Thunder)

–Какво момиче та гони бе

–Ами това, дето крещеше името ти от тоалетните, което цялото заведение го чу-(вметна G.O)

–Аз пък се чудех, кой е тоя луд дето е в тоалетните...пък той бил тоя кретен тука...-(приказваше се Seung Ho)

–Кой е кретен бе...

–Ти ми един танц не можеш да научиш като хората, ама за жени винаги....

–Ахх....боли Mir бъди по внимателен-(стенеше Поли)

–Много ли те заболя..извинявай ще съм по внимателен, така боли ли

–Ммм...не добре съм-(мъркаше от удоволствие момичето)

Всички се спогледаха и не вярваха на ушите си. Бързо изтичаха до стаята на най-малкия и започнаха да подслушват. Нищо не се чуваше, тъкмо си помислиха че им се е сторило и..

–Ахх...охх бъди по мил де-(караше се Поли)

–Сорка

–Ааа...не пипай там...

–Това не е ли момичето от клуба...на нейния глас ми мяза-(шепнеше G.O)

–Ама тея ко праят бе-(кресна Seung Ho и влетя в стаята на Mir)

Seung Ho беше застанал на входа на стаята с яростен вид, другите се опитваха да надничат, но лидера не ги допускаше. Joon който беше гладен за такива гледки изблъска лидара и кво да види Поли и Mir си седят на леглото, а Mir и масажира крака.

–Пфф.....боже пък аз очаквах...-(смееше се Joon)

Поли гледаше и не разбираше какво става, поглеждаше ту към момчетата, ту към Mir. Единствено разбра, че има нещо смешно в цялата работа, но си нямаше напредстава, че тя беше в центъра на всичко това. Те продължиха да си плямпат на корейски и тя се изнерви тотално.

–Айшш...вие английски не знаете ли бе-(кресна им тя с пълно гърло)Тя стана от леглото куцукайки на един крак, но заради роклята всичко което успя да постигне беше едно просване на земята и няколко синини за по късно–Ох....

Мирката със скоростта на светлината скокна от леглото и я вдигна, тя се мяташе напред, назад, Mir я пусна на леглото помогна й да се завие и й каза, че утре ще я откарат до хотела й, придърпа набързо всички останали и излязоха от стаята.

–Ама тя защо е тук-(подпитваше Thunder като някоя стара бабка жадна за най-новата клюка в селото)

–Айшш лапе какво ще си помислят хората ако разберат, ние тука да не сме хотел-(крещеше лидера, но вътрешно и той искаше да разбере защо момичето е в тяхната къща)

–Вие да не да правихте нещо, което се прави по ТВ-то след 24:00 часа-(подхилваше се G.O)

–Хьонг ти само за порно мислиш, ако толкова ти се гледа, пусни си ТВ-то или пък направо практикувай с Joon..-(момчето се изхили злобно и отиде да спи в стаята за гости)

Всички погледнаха G.O...и си мислеха едно и също:
"Ама ти гей ли си..."
G.O разбра на къде отива работата, прасна се по челото и започна да се обсенява ама кои ли го слушаше...

–Не съм гей, чувате ли ме..."айшш тоя ще го убия..не, не ще го кастрирам...."

89Да изкушиш съдбата - Page 4 Empty Re: Да изкушиш съдбата Пет Мар 25, 2011 3:22 pm

jongminfan

jongminfan
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

Хахах баси яката глава Да изкушиш съдбата - Page 4 312545

http://smiley92.tumblr.com/

90Да изкушиш съдбата - Page 4 Empty Re: Да изкушиш съдбата Съб Мар 26, 2011 7:36 am

shadow

shadow
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

*На сутринта в хотела*

Деси се събуди, но забеляза че нещо й тежи. Бавно се обърна на другата страна и застана лице в лице със спящия Onew, за момент не знаеше дали това е сън или истина, та започна да си удря леки шамарчета, след като я заболя тя започна да наблюдава спящото момче мислейки си
–"боже шго изнасиля, толкова е сладък, косата му изглежда толкова мека, как е постигнал ефекта.."
Прокара ръката си по косата, лицето, устните му. Не можеше да спре да му се любува...
–"Ама шматка...стига си го барала, ако сега се събуди...ама кожата му е толкова мека...не не трябва, но пък кой ще разбере той и без това спи...не ами ако се събуди"-(продължаваше да води борба със себе си тя)–АЙШШШ...

–Какво има-(сънливо попита момчето)

–А...извинявай аз не исках да те будя..-(изчерви се момичето)

Лидера изведнъж се стресна, стаята не му беше позната, но тогава му светна зелената лампа, припомни си миналата вечер, погледна момичето до себе си. Беше я прегърнал(по точно беше отгоре й направо..ама сега подробности...ЛОЛ), набързо се отмести, в бързината се оплете в чаршафите и падна на пода. Деси се опита да го хване за ръката, ама той беше по тежък от нея та я повлече със себе си. При целият този шум Моника се беше събудила и отиде да провери какво става в стаята на Поли. Когато влезе видя, че Поли не е там, но пък за сметка на това Деси и Onew бяха на пода в доста интимна поза, което и напомни за миналата вечер и TaeMin. Момичето се изчерви и набързо излезе от стаята без да дочака обясненията на двама...

–Аз съжалявам....-(Деси беше червена като домат, набързо стана от момчето смотолеви нещо и излезе от стаята)

След 5 минути Onew излезе от стаята, беше си пооправил прическата колкото можеше намери двете момичета на дивана да си говорят нещо, но не ги разбираше.

–Ам..аз ще си ходя...надявам се, че не съм събудил и Поли-(смутено говореше той)

–Поли не е тук, така че не се притеснявай-(каза Мони, за да го успокои)

–Как така не е тук-(замръзна усмивката на Деси)

–Ами не се прибра снощи, явно още е с Mir, те си тръгнаха заедно или по точно той я носеше...-(спря се Моника)

–Носел я е....нали не е нещо сериозно...сигурно се е напила, казах и аз на нея ама на...

В този момент Поли се прибра и видя гневния поглед на братовчедка си. Деси тръгна към нея, но като видя, че Mir е с нея се спря. Той я беше хванал през кръста и й крепеше да не падне.

–Добре ли си-(питаше Деси)

–Да нищо ми няма, изкълчих си крака леко не се притеснявай

–Ами аз ще си ходя вече-(Mir целуна Полина и си тръгна)

–Той защо те целуна, ти да не излизаш с него-(пулеше се Деси)

–Да нещо такова, изморена съм ще си лягам-(Поли се запъти към стаята си)

–Да аз мисля...също да си ходя...-(и Деси изпрати Onew)



*В апартамента на момчетата*

Onew се прибра и завари всичко надолу с главата, по дивана имаше обувки, боксерки, непрани чорапи от бабиното време, остатъци от чипсове и нещо, което наподобяваше омлет. Jong и MinHo се бяха проснали върху цялата тая кочина, с несресани коси и тъмни кръгове под очите, а Key търчеше като загрижена майка, постоянно носеше някакви хапчета и напитки, иглежда доста бяха препили снощи та сега им се връщаше. TaeMin се напикаваше от смях при вида на по-големите си батковци, но като видя Key както си се смееше изчезна, а след него се виждаше само облак от прах.

–Какво става тук-(питаше лидера)–Няма ме само за няколко часа, а все едно тука е бил цял футболен отбор, нямате ли срам

–Оф...а ти къде беше бе, глей ги бебетата трябва да ги дондуркам ми тебе, ти телефон нямаш ли бе, да се обадиш, че примерно ще закъснееш или ИЗОБЩО няма да се прибираш-(кипна му на ключето)

–А ми то аз щях да си доида, ама съм заспал в Деси

–Къде си заспал-(викнаха всички в един глас)

–Оная сврака как не те изгони-(любопитстваше MinHo, а Key се подхилваше леко)

–Ако говориш за Поли, тя се прибра чак на сутринта-(натърти на последната дума той)

–Оооо Поли сигурно е била с Mir, аз мисля че си подхождат като двойка-(радостно си говореше Key)

–Какво това момиче...тя...-(нервеше се flaming charisma)–"Как може да се прибира на сутринта, тя мисли ли изобщо, и то прекарала цялата нощ с тоя суполанко от MBLAQ, тц...идеми да я убия"-(мислеше си момчето и не забеляза, че вратата е затворена и се блъсна в нея)

–Абе MinHo ти да не мислиш, че си нинджа и моиш да минаваш през стените-(базикаше го Jong)

MinHo им би тотален игнор и тръгна към стаята си, беше сравнително чиста, но не за дълго. След като се измори от продължителното блъскане и подмятане на предмети се просна на леглото и заспа. Всички бяха чули шума които идваше от стаята му и се чудеха какво става, единствено Key си мислеше как да задейства своя план.

*На следващия ден*

Беше денят, които чакаха с нетърпени, трите момичета бяха станали рано и се приготвяха, Деси вече час се чудеше какво да облече, Моника беше спортно облечена, а Поли с много къса поличка и блузка с дълбоко деколте и по възможност най-високите токчета които имаше. Сложи си лек грим и с Мони зачакаха Деси. Да ама тя не се появяваше вече 30 минути. Момичетата се притесниха, та се престрашиха да почукат и да видят какво става. Деси беше забучила лице в едно огледало и плачеше...

–Какво е станало Деси-(попита малката)

–Добре ли си

–Не, не съм, излязла ми е пъпка...не мога да се появя така пред Onew-(плачеше още по силно момичето)

–ОМО...ела тук да те видя...нищо ти няма-(Поли грабна няква пудра, фондьотени и сумати и други глупости. Започна да цапоти Дес и след около 10 минути пъпката вече я нямаше)

–Уау....Поли много си добра...научи и мен-(кискаше се Мони, подскачайки около Деси)

–Айде обличай се, че скоро ще дойде кола да ни звеме...

–Ама аз нямам какво да об...-(замънка Деси)

–ВЕДНАГА-(кресна братовчедка й, и момичето хвана дрехата която й беше подръка и я облече за по малко от 30 секунди)

–Готова съм-(задъхано говореше Деси)

–Тъкмо навреме, защото колата пристигна-(усмихна се с най-сладката си усмивка Поли, че ако човек не я познаваше, щеше да си помисли че тя е най-милият човек на света)

Момичетата грабнаха чантите с подаръци, които бяха приготвили за момчетата и се качиха в колата. Докато пътуваха Деси и Мони не спираха да говорят, докато Поли седеше и зяпаше в пространството, размишлявайки за всичко което й се беше случило откакто беше дошла в Корея.

91Да изкушиш съдбата - Page 4 Empty Re: Да изкушиш съдбата Съб Мар 26, 2011 10:33 am

jongminfan

jongminfan
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

–Абе MinHo ти да не мислиш, че си нинджа и моиш да минаваш през стените-(базикаше го Jong)
Хаха тая реплика на Джонги ме уби направо Да изкушиш съдбата - Page 4 312545 Супер е главата Да изкушиш съдбата - Page 4 573598

http://smiley92.tumblr.com/

92Да изкушиш съдбата - Page 4 Empty Re: Да изкушиш съдбата Съб Мар 26, 2011 3:17 pm

shadow

shadow
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Пфууууууу историята продължава

93Да изкушиш съдбата - Page 4 Empty Re: Да изкушиш съдбата Съб Мар 26, 2011 3:22 pm

shadow

shadow
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

10 Глава! ще се постне по късно !

94Да изкушиш съдбата - Page 4 Empty Re: Да изкушиш съдбата Нед Мар 27, 2011 3:08 pm

shadow

shadow
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

10 Глава

1 част

Key беше влязъл в ролята на гладиатор и нареди на момчетата да изчистят целия апартамен, беше им обяснил че момичетата ще идват и ще правят снимки за феновете, та всичко трябваше да е перфектно. Момчетата рядко го виждаха толкова страшен, затова решиха да не му се пречкат много, много и изпълниха всичко което им заръча, включително и чистенето на тоалетни.(горките)Та след дългото почистване момчетата седнаха да си починат, докато "глади" готвеше. Тае сърфираше из нета и реши да си купи ново MP4, тъй като старото го изгуби кои знае къде, но вместо това попадна на доста рядък вид сувенир.

–Майко...няма да повярвате какво намерих в Ebay...-(леко притеснено говореше момчето)

–Ако е някоя от твойте хентай книжки, не мерси-(подиграваше му се Dino)

–Всъщност хьонг е коса и то твоята...и така като гледам тая перушина на главата ти трябва да е златна....кои нормален ще даде толкова мангизи за некъв кичур коса...-(недоумяваше малкия)

–Моля, мръдни си големия задник искам да видя...-(и Jong замръзна на мястото си)–Ама тея луди ли са, кои им е дал правото да ми продават косата, те хубу я продават ми моята печалба каква е-(нервеше се playboy-я)

Всички го зяпаха с отворени усти(само дето не им паднаха ченетата като по аниметата)и си мислеха дали приятелят им разбира какво всъщност става. На вратата се позвъни и изтръгна всички от мислите им. Когато Onew отвори вратата единственото което виждаше беше Деси. Той не отлепяше погледа си от нея, смотолеви едно "здравейте момичета", но продължи да я зяпа.

–Полино, заради тебе ся виж как ма зяпа-(приказваше й на БГ тя)

–Хм...не мисля, че аз съм причината, но това няма значение...-(отвърна й тя на БГ)

–Мони здравей-(TaeMin се хвърли върху нея и започна да я целува)

Поли и Деси бяха като гръмнати, както и момчетата. Моника се беше изчервила като домат(от 1000 метра можеше да я забележеш), а на TaeMin не му пукаше, той мислеше единствено за Мони, дори беше започнал да смъква дрехите й когато чу покашляне и се сети, че не са сами, затова се наложи да прекрати това което беше започнал.

–А Деси за миналата вечер не помня много...но се надявам, че не съм те наранил-(тихичко й говореше Jong)

–Не всичко е наред, обаче аз не искам да си въобразяваш разни неща.

–Какво искаш да кажеш-(дойде му най-лошото на ум)

–Ами аз не те харесвам по начина, по които ти си мислиш....искам да си останем просто приятели-(и тя му подаде една кутийка)–За теб е отвори го....

–За нас няма ли-(викнаха Tae и Key и подадоха ръцете си очаквайки подаръците)

Деси им подаде една голяма торба в която имаше нещо плоско и доста добре опаковано, момчетата се нахвърлиха отгоре й. След като разкъсаха всички опаковачни хартии, ахнаха...бяха смаяни, оглеждаха подаръка и не вярваха на очите си.

–Ама това сме ние-(казаха всички)

–Да това го нарисува Деси, много е талантлива нали...обаче моите подаръци май не ги искате-(усмихваше се Поли, а те като гладни вълце се нахвърлиха отгоре й за още)
–Добре...давам не се бутайте. Така за Onew-(и тя му подаде една чантичка, а той набързо извади една тениска отвътре на която пишеше:"Обичам пилето, повече от всичко на света"
–Е малко се съмнявам, че сега то е на първо място-(подхилваше се Поли)Така за Jong-(и тя му подаде мини кола BMW)

–Ооо готина е...тази я нямах-(и той започна да си играе с нея на пода...като малките деца)

–За Key....

–Нали не е ключ...имам много такива

95Да изкушиш съдбата - Page 4 Empty Re: Да изкушиш съдбата Нед Мар 27, 2011 7:23 pm

shadow

shadow
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Специално за Silver!!! Да изкушиш съдбата - Page 4 124908

2ра част -

–Не ключодържател е....-(напуши я на смях, но се сдържа)–Така на Тае му го дадох по рано

–А..какво..а да..-(всички го гледаха и се чудеха какъв ли е подаръка)

–А за мен какво има-(изправи се пред нея MinHo, а тя трябваше да отстъпи назад, за да го гледа в лицето...много висок беше тоя човек)

–За теб няма-(високомерно му отвърна тя)

Мони през това време даде своя подарък на Тае.
Всички се уплашиха, че има възможност за трета световна, но позвъняването ги спаси. Key притича набързо и отвори вратата, докато ключето се бавеше другите се наредиха около масата за интервюто. Изведнъж се чу познат глас....

–Hi guys-(усмихна им се Mir)–А Поли..-(втурна се той към нея, вдигна я на ръце и започна да я целува)

–Mir по-прилично моля-(обади се Key зад тях)

–Стига сте се мляскали, ами да почваме най после-(нервеше се MinHo)–А ти за какво изобщо си тука

–Key ме покани, приблем ли има-(двамата продължиха да се гледат злобно)

–Ами нека да започваме-(прекъсна мълчанието Поли)
Поли задаваше въпроси свързани с личният им живот, правеше снимки, разпита ги за новият им албум. С Key подхванаха темата за мода и откараха така един час, Поли не се сдържа и попита Onew какво е усещането редовно да прави гафове на концерти и в предавания, но само един поглед от страна на Дес и тя набързо смени темата. MinHo я наблюдаваше през цялото време, Поли разпитваше всички, само него игнорирваше а това го изнервяше допълнитело, Mir пък от своя страна гледаше ту Поли, ту MinHo и беше забелязал как той я гледаше. Поли беше станала отново, за да прави снимки когато приключи вместо да седне на дивана незнайно как се озова в скута на Mir. Той я прегърна през кръста й не и позволи да става повече.

–Mir...може ли да ме пуснеш

–Ммм...не искам-(усмихваше й се сладко той като от време на време хвърляше по един поглед към flaming charisma)

–Хей пусния веднага-(кресна MinHo и всички погледи се насочих към него)

–Защо трябва да го правя, ти не си й никакъв-(хилеше се Мирката)Възцари се мълчание....

–Аууу...боли-(извика Дес)

Всички погледнаха към нея и видяха, че момичето се беше порязъло. Поли скокна по най-бързия начин и отиде до братовчедка си.

–Как се поряза....виж как кърви-(Key домъкна някаква аптечка и помогна на Поли да превърже момичето)

–Аз и Моника излизаме за малко-(и докато другите се усетят двамата вече бяха излезли)

–Готово...боже Дес бъди по внимателна-(караше й се Поли)

–Поли хайде да тръгваме-(усмихна се Mir)

–Къде ще ходим?

–Хм...това е тайна-(и те напуснаха апартамента хванати за ръце)

Jong се прибра в стаята си, за да играе с колата, Key подхилвайки се влезе в кухнята, MinHo се просна на леглото в стаята си, а Деси и Onew останаха да си говорят в хола. Изминаха 2-3 минути откакто свърши интервюто а MinHo не си намираше място, реши да излезе да се поразходи на свеж въздух. Веднага щом излезе видя Поли и Mir, не се сдържа и ги проследи.

96Да изкушиш съдбата - Page 4 Empty Re: Да изкушиш съдбата Нед Мар 27, 2011 8:31 pm

Silver

Silver
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

мерси много, че я пусна заради мен ^^ давай нататък Да изкушиш съдбата - Page 4 943311

http://bgprimadonna.fanforum.biz/

97Да изкушиш съдбата - Page 4 Empty Re: Да изкушиш съдбата Пон Мар 28, 2011 4:32 pm

shadow

shadow
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

малка част от главата Да изкушиш съдбата - Page 4 741224
11 Глава - 1 част


TaeMin заведе Моника на увеселителен парк. Качиха се на много от атракциите, прекарваха си стахотно, но щастието им не продължи толкова дълго колкото Мони бе искала. Докато се разхождаха постоянно ги спираха фенки, които искаха автографи и снимки, Мони беше изблъскана от купчината луди фенки на няколко пъти, TaeMin им отказваше и по най бързия начин притичваше и помагаше на Мони. Всички плямпаха на корейски и момичето нищо е чаткаше, но вътрешно знаеше че темата на обсъждане беше тя, виждаше завистта в погледа на другите момичета, а това я натъжаваше с всяка изминала минута. Tae беше в облаците от щастие и не забелязваше притеснението на момичето до него. Той говореше постоянно а тя му отръщаше с едно"да, добре" и нищо повече.

–Ела да се качим на влакчето-(погледна я момчето и усмивката на лицето му замръзна, тя изглеждаше все едно ще се разплаче всеки момент, толкова крехка, че му се прииска да я прегърне и да не я пуска от обятията си)–Какво има? Нещо не е наред ли?

–Не всичко е наред не се притеснявай-(излъга го тя)–Аз трябва да отида до тоалетната-(тя се запъти натам, а момчето подире й)Когато Мони влезе вътре наплиска лицето си с вода, за да се успокои колкото може, но в този момент влизаха едни момичета, които по рано ги бяха спряли за автографи, те също я познаха. Започнаха силно да й говорят, но тя не ги разбираше, тръгна да излиза и в този момент едното момиче я удари през лицето кресна й на английски:
–"каква си ти, че да излизаш с Тае"-(и си тръгнаха)

Моника излетя от тоалетната толкова бързо,че момчето се стресна, тъкмо тръгваше да я гони когато група момичета препречиха пътя му.
–"Дееба тоя мой късмет"-(мислеше си момчето)
По най бързия начин ги разкара и тръгна да я търси. Изминаха 20 минути но от Моника нямаше и следа, тогава се сети за подаръка на Поли, набързо изкара бележката и набра номера на него. Моника не вдигаше
–"По дяволите това момиче, къде се е дянала"-(мислеше си той)...нервите му бяха опънати до крайност и тогава я видя. Беше седнала на една пейка, забила глава в земята притискайки леко едната си буза, не виждаше лицето й, заради косата й която се беше разпиляла навсякъде. Бавно тръгна към нея и когато стигна чу как тя тихичко плачеше.

–Хей знаеш ли колко ме притесни-(прегърна я той и целуна устните й нежно)–Лицето ти...зачервено е

–Нищо ми няма....може ли да се прибираме

–Добре ще те изпратя до хотела...

Хванаха си такси, Моника се беше облегнала на Тае, сълзите й бяха спрели, усмихваше се и си припомняше как той запъхтян дойде при нея и как нежно я целуваше пред всички. Усети, че той я наблюдава и погледна към него тъкмо си мислеше колко красив изглежда в момента с тази негова дълга тъмноруса коса, забеляза, че й се усмихваше и тя отвърна на усмивката му, той я целуна и тя забрави за всички беди, които и се бяха случили...Сякаш беше изминал само един миг, а ето че вече бяха пред хотела. TaeMin се качи с нея до стаята им, целуна Моника още веднъж, не издържа и я грабва в обятията си, милваше я, целуваше я, продължиха така около 15 минути, момчето й прошепна"От всичко на света, искам само теб" и продължи да я целува като бавно смъкваше дрехите й.



Последната промяна е направена от shadow на Пон Мар 28, 2011 4:46 pm; мнението е било променяно общо 1 път

98Да изкушиш съдбата - Page 4 Empty Re: Да изкушиш съдбата Пон Мар 28, 2011 4:40 pm

Mystique

Mystique
My love is the sun of passion ★
My love is the sun of passion ★

Да изкушиш съдбата - Page 4 247849 виж ги тея двамата как не ги е срам да се натискат туй лапи Моника тцтц Да изкушиш съдбата - Page 4 437941
(пствай и останалото жено)

99Да изкушиш съдбата - Page 4 Empty Re: Да изкушиш съдбата Пон Мар 28, 2011 4:44 pm

shadow

shadow
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

11 глава - 2 част иии продължението, качено толкова спец за неизържалата minho1985 :D Да изкушиш съдбата - Page 4 720423

*При Деси и Onew*

Бяха се преместили в стаята на Onew и Деси разпитваше лидера за всичко, което се сетеше. На него пък му беше много смешно защото до сега нямаше фенка, която да си позволява такива разпити, но се опитваше да не се разсмее, за да не я обиди.

–Onew моля те кажи ми наитина ли ти хареса портрета-(питаше го за десети път момичето)

–Да много е хубав, досега не бяхме получавали такъв подарък...и сме много щастливи-(усмихваше й се той)

–А ти щастлив ли си-(и докато се усети какво каза вече беше късно)–Аз..аа-(изчерви се тя)

–Да много ми харесва, ти си много талантлива, записа се в конкурса нали

–Да, но не мисля че ще мога да участвам в него...макар че много бих искала-(едвам не се разплака тя)

–Защо, какво не е наред

–Ами ние трите дойдохме само, заради вашия концерт и имаме резервация в хотела само за две седмици...като втората седмица е благодарение на Поли...-(смееше се тя)–но ако реша да участвам трябва да се върна в България, за да мога да направя проекта и пак да дойда до тук, за да го предам а това изисква много пари...

Onew я гледаше, виждайки тази страна от характера й накара сърцето му да се свие от болка, тя беше толкова сладка, мила, момичето за което бе мечтал от толкова време, не беше надута като другите, дали заради това че беше обикновено момиче, а не известна корейска певица с десет пластични операции, чакаща да се закрепи малко и пак да иде под ножа....
Съзерцава я, погледна към устните й и се запита какъв ли е вкусът им. Отмести поглед, за да не мисли за това, но не се получаваше, стана и започна да се разхожда напред, назад като муха без глава. Деси се чудеше какво става, дали му досаждаше със своите приказки, погледна към него, но той й беше обърнал гръб. Виждаше косата му която проблясваше на светлината, но той не се помръдваше.

–Ако не ти е приятна компанията ми трябваше да ми го кажеш още в началото-(беше на ръба да заплаче тя, момчето което харесваше толкова много й беше обърнало гръб)

Лидерът не й отговори, той едвам се сдържаше да не направи някоя глупост, не искаше да я плаши както беше направил Jong, но и не искаше да я наранява.

–Аз...ще си тръгвам-(и няколко сълзи се спуснаха по бузите й)Тя се запъти към вратата, искаше да си тръгне по възможно най-бързия начин.Onew рязко се обърна и се затича към нея хвана я за ръката и целуна устните й. Впи свойте в нейните, прокара ръката си по косата й, лицето й, погледна я и тихичко изрече:
–Не си отивай...

Деси го гледаше и не разбираше какво става, той продължи да я целува нежно и сякаш времето спря за тях. Когато тя отвори очите си разбра, че се намира на леглото му, косата й беше разпиляна по калъвката, той се приближи, за да я целуне и тогава в стаята влетя Bling.

–Аааа...аз не исках да ви прекъсвам..-(и той си замина както се беше и появил)

–Съжалявам аз...не знам как стана-(Onew се изправи и се отдалечи от нея)

Деси беше като в транс, единственото което си мислеше беше:
–"Боже той ме целуна"
Тя седна на леглото и пооправи косите и дрехите си.

–Искаш ли да гледаме някои филм

–Да, защо не-(отвърна му тя усмихвайки се)

100Да изкушиш съдбата - Page 4 Empty Re: Да изкушиш съдбата Пон Мар 28, 2011 5:05 pm

minho1985

minho1985
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Хайде кога ще постнеш следваштата нямам търпение.......горката Моника,айгоо тея фенки направо

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 4 от 8]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите