Да изкушиш съдбата - Page 6 K1q6o9jpg


Join the forum, it's quick and easy

Да изкушиш съдбата - Page 6 K1q6o9jpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


     Seoul

Юни 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Календар Календар

Visitors

free counters

Poll

Победител е...?

Да изкушиш съдбата - Page 6 Vote_lcap15%Да изкушиш съдбата - Page 6 Vote_rcap 15% [ 6 ]
Да изкушиш съдбата - Page 6 Vote_lcap56%Да изкушиш съдбата - Page 6 Vote_rcap 56% [ 22 ]
Да изкушиш съдбата - Page 6 Vote_lcap3%Да изкушиш съдбата - Page 6 Vote_rcap 3% [ 1 ]
Да изкушиш съдбата - Page 6 Vote_lcap13%Да изкушиш съдбата - Page 6 Vote_rcap 13% [ 5 ]
Да изкушиш съдбата - Page 6 Vote_lcap13%Да изкушиш съдбата - Page 6 Vote_rcap 13% [ 5 ]

Общо гласове : 39

Latest topics
» SHINee Shawols Skype ~
Да изкушиш съдбата - Page 6 EmptyНед Окт 22, 2017 6:30 pm by rally___

» Because I met you
Да изкушиш съдбата - Page 6 EmptyПет Мар 27, 2015 8:07 pm by Anny

» 21.
Да изкушиш съдбата - Page 6 EmptyПон Дек 01, 2014 5:55 pm by nasa__

» The color of your love
Да изкушиш съдбата - Page 6 EmptyНед Ное 16, 2014 8:24 pm by lil_sun

» ~♥ Taemin's heart ♥~
Да изкушиш съдбата - Page 6 EmptyПет Окт 10, 2014 2:23 pm by ..TaeminGirl..

» Kaкво мислят Shinee за теб ?
Да изкушиш съдбата - Page 6 EmptyВто Авг 26, 2014 11:01 am by SHINee_JongKey

» Намисли си дума..
Да изкушиш съдбата - Page 6 EmptyВто Авг 26, 2014 10:49 am by SHINee_JongKey

» You..The Music In Me~♫♫
Да изкушиш съдбата - Page 6 EmptyВто Авг 26, 2014 8:55 am by SHINee_JongKey

» The true love
Да изкушиш съдбата - Page 6 EmptyПет Авг 22, 2014 8:45 am by SHINee_JongKey

Music
Да изкушиш съдбата - Page 6 WamFC

You are not connected. Please login or register

Да изкушиш съдбата

+15
mushroom
..TaeminGirl..
lil_sun
Анонимка7
TonnIi
minho1985
Silver
xXx Mikki xXx
jongminfan
AsHaNtY
lina
Mystique
lyukiya
Nanna
shadow
19 posters

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down  Съобщение [Страница 6 от 8]

1Да изкушиш съдбата - Page 6 Empty Да изкушиш съдбата Сря Мар 09, 2011 5:15 pm

shadow

shadow
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

First topic message reminder :

Здравейте фенчета Да изкушиш съдбата - Page 6 124908 Това е първата история, която постваме тук. Пиша в множествено число защото историята ще се пише от мен SHADOW и братовчедка ми Mystique Да изкушиш съдбата - Page 6 563735 Ще ви помоля да напишете коментар, за да знаем дали да продължаваме да пишем Да изкушиш съдбата - Page 6 162205 Ами ето я и 1ва глава - ПРИЯТНО ЧЕТЕНЕ!!!

1 Глава

*В самолета за Корея*
–Моля, сложете си коланите, излитаме след 5 минути.
–Айгоо излитаме, отиваме на концерта-(мяташе се от щастие Деси)
–Ами...д-да, мога да в-видя това-(заеквайки прошепна Поли)
–Супер..скоро ще сме в Корея и аз ще го видя..ахх..колко се е променил само.Вие двете какво мислите-(подскачаше от кеф, като дете което е получило подарък от дадо Коледа, най-малката от трите момичета)
–Защо си се паникьосала така, виж я Мони трябва й осмирителна риза
–Ами...от щастие, но и от страх все пак т`ва е първият ми път в самолет и...-(продължи да говори Поли и ту пребледняваше, ту възвръщаше цвета на кожата си)
–Абе ти чуваш ли се к`ви ги приказваш...
–Извинете, какво бихте желали за пиене-(усмихваше се чаровно стюардесата все едно пред нея се намираше Брат Пит)
–Ами аз ще искам бира и малко...
–К`ва бира ма Maknae...много си малка за тея питиета.Тя ще пие мляко-(извикаха в един глас Поли и Деси и избухнаха в силен смях, при което другите пътници започнаха да се чудят дали двете момичета наистина са с всичкия си)
–За мен фанта портокал, моля-(усмихна се чаровно Деси, а стюардесата се изчерви все едно някой я сваляше О.о)
–Значи...аз искам Coca-Cola Light не много студена, ако може да е на стайна температура, някакъв чипс по ваш избор и една удобна възглавничка ако имате, да е по мекичка имам чувствително тяло както виждате...
Поли продължи да изрежда нужните й неща.Когато всичко приключи стюардесата се зачуди дали да не вземе да си потърси друга работа, защото й беше писнало от нахални пътници като тази госпожичка тук, но все пак изпълни по голямата част от нещата, които й бяха поръчани.

*В апартамента на SHINee*
–Момчета както знаете, след няколко дена се открива нов клуб в града.Да не съм чул, че имате по важни неща за вършене иначе ще хвърчат глави.
–Глави..?-(почесваше се Bling по главата и трескаво размишляваше)
Мениджъра просто ги изгледа с типичния за него поглед и всички разбраха посланието , което беше следното:
"Ако не се появите на това откриване ще ви отрежа и двете глави"
–Да хьонг..разбирасе, че ще бъдем там-(викнаха всички заедно, защото знаеха, че мениджъра им отдавна го пере съчмата и е способен на всичко)
–Така...исках и да ви припомня за новия ви албум "Storm", очаквам да изпеете някоя друга песен от албума на концерта, който ще се проведе...-(тои продължи да плямпа, а другите само кимаха в знак на съгласие без да чаткат к`во им се говори)-Та щом се разбрахме аз ще си ходя, ще се видим след няколко дена на откриването.
И той си замина, както се беше и появил се едно от нищото...
–Тоя човек ме плаши...глей целият настръхнах, а това е вредно за кожата ми-(нервеше се Key)
–Ми аз направих си прическа, имам среща след малко и само кат му чух гласа и косата ми се изправи...сега к`во да прая.
JongHyun беше пребледнял, все пак си беше уговорил среща с Krystal.Не искаше да пропуска възможноста да излезе с нея, нищо че я определяше като безмозъчна риба, която помни само по две секунди.



Последната промяна е направена от shadow на Чет Мар 10, 2011 5:34 pm; мнението е било променяно общо 1 път


126Да изкушиш съдбата - Page 6 Empty Re: Да изкушиш съдбата Нед Апр 03, 2011 8:01 pm

Silver

Silver
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

хаха тия ме разбиват xD да не си им насреща като са ядосани...

http://bgprimadonna.fanforum.biz/

127Да изкушиш съдбата - Page 6 Empty Re: Да изкушиш съдбата Пон Апр 04, 2011 9:55 am

jongminfan

jongminfan
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

–Не това само ти можеш да го направиш-(провикна се MinHo зад него)

–Да...прав си MinHo не се бях сетил...А...ма ти кога се върна бе..-(пулеше се насреща му Jong)

Key като чу, че MinHo се е върнал изкочи от кухнята с един голям нож и тръгна да гони момчето из апартамента....
Това направо ме уби Да изкушиш съдбата - Page 6 312545 И Кий с тоя нож Да изкушиш съдбата - Page 6 312545 Много са готини главите Да изкушиш съдбата - Page 6 15286 А пък Минхо и Поли са супер сладки Да изкушиш съдбата - Page 6 68960

http://smiley92.tumblr.com/

128Да изкушиш съдбата - Page 6 Empty Re: Да изкушиш съдбата Пон Апр 04, 2011 10:38 am

Mystique

Mystique
My love is the sun of passion ★
My love is the sun of passion ★

Радвам се, че са ви харесали...скоро ще постна друга глава Да изкушиш съдбата - Page 6 15286

129Да изкушиш съдбата - Page 6 Empty Re: Да изкушиш съдбата Вто Апр 05, 2011 11:45 am

Mystique

Mystique
My love is the sun of passion ★
My love is the sun of passion ★

17 Глава


*В хотела по някое време*

–Полино имаш ли да ми казваш нещо-(попита Деси и кръстоса ръце)

–Какво трябва да ти казвам-(правеше се, че не разбира какво й говорят)

–Ти....що те носеше MinHo...и вие какво правихте в стаята...

–Целуваха се...-(кикотеше се Моника)

–Ей Монико...-(кресна й Поли)

–Добре...първо не съм била с него...заради тоя кретен получих тая рана-(сочеше тя главата си)–И второ той ме целуваше-(изчерви се леко тя)

–А на теб ти хареса...-(допълни Моника)

–Да хареса ми и какво от това...тоест не ми хареса....аз харесвам Mir...точка по въпроса....няма ли да идва Onew, за да ни помогне да се местим в апартамента-(нервничеше Поли)

–Май много бързаш да се местиш...-(не преставаше да я базика Моника)

Поли я изгледа и Моника набързо се скри в стаята си, а Деси вече й беше свикнала, та не се трогна много. Разпита продължи още няколко часа, а Поли се увърташе. Накрая се обърка нацяло и млъкна.

–Скъсай с Mir!!!

–Защо да го правя...пък и не разбирам защо се месиш в живота ми

–Защо се меся, защото не искам да страдаш. Ти не харесваш Mir по същия начин както MinHo...-(говореше момичето, но кои ли я слушаше)

–Да права си MinHo го мразя...там е разликата-(смееше се Поли)

–Айшш Полино....щи чупа краката да знаеш....-(но момичето беше прекъснато от почукване на вратата)–Айшш кои пък е сега...пфу само досаждат не се спряха.......оппа...влизай-(веднага смени намръщеното си изражение с ослепителна усмивка)

–Здравейте момичета, дойдох да ви взема-(весело говореше лидера)–и....

Деси и Мони се нахвърлиха на багажите си и по най-бързия начин взеха да слизат по стълбите, като Деси буквално влачеше Onew след себе си, докато Поли се мъкнеше след тях като някакъв червей. Когато слязоха долу натъпкаха всичко в колата и се метнаха вътре. Onew каза нещо на шофьора и той тръгна. През целият път Деси плямпаше на лидера и тъй като искаше да му каже толкова много неща, за толкова кратко време взе да бърка думите, от което на Моника и стана смешно и само дет не се напика в колата, Поли си беше пуснала музика и слушаше SHINee world и си мислеше за MinHo.

–Ехо земята вика Полина...глей ся не ме чува...-(нервеше се Дес)

–Ми как да те чуе като е със слушалки-(хилеше се Моника)

–Оф....ми махни й ги или я бутни...вече пристигнахме...

Моника дръпна слушалката на Поли и й кресна едно"пристигнахме", от което момичето се стресна, погледна злобно към двете, докато си мислеше"ще ви го върна аз на вас"
Качиха набързо стълбите и влязоха в апартамента. Момчетата седяха на масата и си шушукаха нещо, ама като ги видяха млъкнаха.

–Мони...-(втурна се към нея Тае)

–Я по прилично моля, още не са се нанесли, а ти вече й налиташ....-(кресна му Key)

–Да...добре...съжалявам...-(и в този момент момчето приличаше на изхвърлено малко кученце, от което всички се трогнаха и взеха да се карат на Key)

–Къде ще спя-(пусна куфарите си Поли и разтресе всичко около себе си)

–А...ами има само две свободни стаи...-(заекваше лекичко Jong)

–Аз съм в едната, Моника ще спи при теб в другата, готово-(пляскаше си сама Деси)

–Добре...къде е стаята...изморена съм искам да спя...

–Че какво толкова прави с MinHo-(изтреля го Дес, а всички гледаха като гръмнати)

–MinHo при вас ли беше-(не вярваше Key)

–Да и се целуваш...-(млъкна Моника като видя как я гледа Поли)

–Какво е правил-(попитаха всички в един глас)

–Нищо не съм правил....айде стига сте разпитвали, като некви лешояди на мърша сте...баси-(и той се изстреля в стаята си)

Всички погледнаха към Поли, но тя им се усмихна леко, те а да я попитат какво е станало и тя ги погледна все едно самият дявол беше пред тях....Всички замръзнаха на местата си само Тае посочи една стая и Поли се запъти към нея с походка на котка.
Влезе вътре метна куфарите настрани и се просна на леглото след което заспа като къпана, Моника тихичко влезе в леговището на звяра и като видя, че спи се поотпусна, легна на пода и се сви на кълбо мислейки си
–"Ох какво да правя...май я ядосах, сега ако заспя дали ще се събудя"
Деси се настани в своята стая и започна да се конти за по-късно.

–Абе....тя Поли можела да бъде много страшна....-(шепнеше Тае)

–Да...аз викам да не я ядосваме, че и ножовете да скрием а-(говореше Key още по тихичко)

–Да добра идея-(в един глас рекоха Jong и лидерът)

*Няколко часа по-късно*

Беше към девет часа вечерта, Key готвеше а другите си приказваха.

–Поли стана ли вече-(питаше Моника все още притеснена)

–Стига си треперила вече, ако ще те убива нали знаеш, че спасение няма-(приказваше си Дес и в този момент всички замръзнаха на местата си)–А..аз само се майтапя

–Пфу....олекна ми-(извика Jong и се просна на пода)

–О я стига изобщо не е страшна-(мрънкаше си MinHo)

В този момент Поли се излетя от стаята си, фокусира Дес и тръгна към нея като на малко да стъпи върху главата на Bling.

–Какво си са разбързала ма....пфу ще ми изпотрепеш хората-(крещеше Деси)

–Имам среща...-(сияеше Поли)–Mir ме кани на дискотека, каза че е една от най-често посещаваните...искате ли да дойдете

–Не-(кресна й Дес)

–Да-(викна Моника)

–Никъде няма да ходиш Монико или не тя, а аз ще те убия-(сочеше я с пръст Деси)

–Ама аз искам....-(разплака се Моника и Тае я прегърна)

–Кво ти става-(говореше й на български Поли)–и не ми казвай, че е нищо, защото определено има нещо

–Казах ти скъсай с Mir, после пак ще си говорим

–Ей-(хвана я за ръката)–сега живееш в нашия апартамент, да не си мислиш че по всяко време можеш да си влизаш и излизаш-(ядоса се MinHo, че Поли ще излиза с Мирката)

–Пусни ми ръката иначе ще съжаляваш-(гледаше го свирепо тя)

MinHo я пусна и тя хукна към стаята си.
–"Защо е такава....и тоя кретен....как може да ми говори така....оф ще закъснея ако не почна да се обличам"
Поли облече една много красива къса рокля, сравнително високи токчета, макар че краката още я боляха и си сложи грим.
Изминаха 20 минути и в апартамента на момчетата се позвъня. MinHo отвори вратата и кои да види момчетата от MBLAQ.

–Аре бе що не сте готови-(чудеше се SeungHo)

–Ами...ние решихме....-(стана му навика на Jong да заеква, горкия)

–Абе не ме интересува айде с нас на дискоте-(прекъсна го Joon)

–Къде е Поли-(оглеждаше се Mir)

–Тук съм-(и всички погледнаха към нея)

Mir я зяпаше и не можеше да обели и думичка, MinHo си беше глътнал граматиката, а всички останали не можеха да повярват, че това е тя.

–Не съм ли хубава-(започна да се притеснява тя, тъй като всички я зяпаха по много станен начин)

–Не..много си хубава, прекрас на си-(нахвърли й се Mir и започна да я мляска пред всички)

–Я чакайте ей сега ще съм готов-(каза MinHo, изстреля се в стаята си и след 5 минути цъфна)

–Ами вие..-(подкани ги G.O)

Другите само това и чакаха, гледаш само как хвърчат дрехи, хора се пяркат като мухи без глави и търсят нещо. Момчетата от MBLAQ ги напуши на смях, от доста време не бяха виждали такава галимация. След 10 минути всички бяха издокарани, даже и Деси.
Качиха се по колите и след 30 минути бяха пред дискотеката, пуснаха ги без проблеми, намериха някаква гигантско сепаре и се пльоснаха в него. Поръчаха си алкохол, някои станаха да танцуват, други си приказваха, трети бяха вече в тоалетните....

–Полино не пий толкова много

–Какво...не те чух

–Казах да не пиеш толкова-(крещеше й в ухото Деси)

–Добре де не ми крещи-(и тя изпи всичкия алкохол в чашата си)

–Да ти донеса ли още-(питаше я нежно Mir)

–Да моля...-(гледаше го влюбено тя)

След малко момчето се върна с пълна чаша, Поли и на нея и видя сметката и стана да танцува с Mir, като доста залиташе. Изминаха два часа откакто бяха дошли, а Поли едвам стоеше на краката си, Joon беше минал половината дискотека и седна да си почине малко, че пак ги почваше...Тае и Моника танцуваха. Лидерът и Деси си говореха за пиле, MinHo се беше изнервил на макс, а другите си приказваха нещо.

–"Не това е...глей я само и аз че съм пиян ама тя ма бие по всички категорий..."-(мислеше си MinHo)–"А тоя кво я е прегърнал...адски ме изнервя...айшш ще убия някои"

–Хайде да се прибираме-(каза Key след като забеляза как MinHo е жаден да убива, а Поли беше като парцал)

–Нееее...нека да стоим ощееее-(смееше се Поли)

–Оф MinHo вземи я, че той не може да я удържи...глей как се мята-(нервеше се Деси на братовчедка си)

MinHo я грабна от ръцете на Mir и се запъти към едно такси. Каза адреса и вече пътуваше към апартамента докато в това време....

–Всъщност нека да останем още-(викна Key)

–А ще ви доиде акъла..-(викна им G.O )

Всички се забавляваха, докато Mir се чудеше какво да прави.

–Тя не е за теб-(говореше му Key)–По добре си намери друго момиче

–Не, тя ще е с мен, няма да я дам на тоя...туй дърво

–Според мен след тази нощ, няма да сте заедно-(и Key му се усмихна)

130Да изкушиш съдбата - Page 6 Empty Re: Да изкушиш съдбата Вто Апр 05, 2011 4:46 pm

Mystique

Mystique
My love is the sun of passion ★
My love is the sun of passion ★

Специално за minho1985


18 Глава
1-ва част


Деси не обичаше да стой в дискотеки, действаха й подтискащо, беше се оклюмала и не знаеше какво да прави. Като видя как Поли беше изнесена от MinHo й се прииска и тя да е пияна, но набързо отхвърли тези си мисли.

–Какво не е наред-(гледаше я леко притеснено Onew)

–Не нищо ми няма просто...не обичам дискотеките-(засрами се Деси)

–Ела с мен-(задърпа я лидерът)

–ЕЙ къде отивате-(крещяха другите, ама не получиха никакво внимание)

–Аа...вярно бе....Onew е умен..-(кискаше се Мони, а всички останали я зяпаха и се чудеха за какво приказва тя)

–Какво искаш да кажеш-(пулеше се насреща й Thunder)

–Ами Деси мрази дискотеките....хаха бях забравила-(почеса се по главата)

–Мрази ги...ужас....-(клюмна му на Jong главата)

–Хаха пич, няма да ти излезе късмета-(хилеше му се Joon)

–Е поне не се притеснявам, че мога да хвана някаква болест-(върна му го момчето)

Всички избухнаха в силен смях, че чак заглушаваха музиката, само на Joon не му беше смешно.
Та докато другите се забавляваха в диското Деси и лидерът се разхождаха на лунна светлина, а около тях хвърчаха остатъци от боклуци....каква романтика само(кофти време ко да се прай)

–Къде отиваме-(питаше Деси вече пети път, но момчето само се подхилваше и нищо друго)–Оппа кажи ми...

–"Тя ме нарече оппа..."-(вътрешно ликуваше момчето)
–Не почакай още малко и ще видиш.

Вървяха около 10 минути и пристигнаха на мястото. Беше много красиво, всичките тези цветя сякаш те омагьосваха. Деси сияеше, приближаваше се до цветята и им се наслаждаваше.

–Толкова са красиви, аз не знаех че има такъв хубав парк...толкова е хубаво тук-(задъхано говореше тя)

–Цветята са много хубави, но ти си най-хубавото цвете в момента-(прошепна й го момчето, след което я прегърна силно и те останаха така дълго време)

*В същото време при Поли*

MinHo и Поли сполучливо бяха пристигнали и бяха разбудили всички....(тя Полина с нейните крясъци и мъртвец можеше да събуди)Момчето започна да се извинява на съседите си, а те като видяха какво е полoжението набързо се прибраха.

–MinHo дай ми нещо да пия-(хилеше се момичето)

–За тази вечер пи достатъчно

–Неее искам ощееее-(и тя пристъпи напред ама падна на земята)

–Айшш момиче-(вдигна я той)–Що се напи така, глей не можеш да ходиш, едвам гледаш...

–Нали ти си тук, за да ме гледашш...какъв е проблема-(усмихна му се тя и приближи устните си към неговите)

–Какво правиш, нали си имаш Mir...-(и му стана адски гадно, защото я отдръпна от себе си а вътрешно я желаеше)

–Да, но харесвам друг-(не отмести погледа си от него)

MinHo я погледна, не знаеше какво става....докато се усети вече беше в стаята си, а Поли на леглото му. Започна да я целува, а тя му отвръщаше. Смъкна роклята й и своите си дрехи. Целуваше врата й, бе обхванал гърдите й и си играеше с тях, видя че й доставя удоволствие и продължи, целуваше коремчето й а Поли пъшкаше и охкаше, прокара едната си ръка по тялото й и я насочи към бедрата й. Разтвори ги леко и се намести по удобно. С един лек тласък проникна в нея, постепенно засилваше ритъма и те заедно достигнаха до връхната си точка. MinHo се отпусна върху нея, стояха така няколко минути и когато момчето погледна към нея видя, че тя е заспала.
–"Много е красива...."-(мислеше си момчето, след което я зави и легна до нея)

131Да изкушиш съдбата - Page 6 Empty Re: Да изкушиш съдбата Вто Апр 05, 2011 5:09 pm

minho1985

minho1985
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Оххх мерси.....мн яка главата....очаквам с нетърпение Поли като се събуди какво ще стане.Дали ще каже че е грешка или ще си признае чувствата?
Да изкушиш съдбата - Page 6 699691

132Да изкушиш съдбата - Page 6 Empty Re: Да изкушиш съдбата Вто Апр 05, 2011 5:29 pm

Silver

Silver
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

и на мен ми стана любопитно.... а ти не написа ли още някоя глава xD

http://bgprimadonna.fanforum.biz/

133Да изкушиш съдбата - Page 6 Empty Re: Да изкушиш съдбата Вто Апр 05, 2011 5:53 pm

jongminfan

jongminfan
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

Айгуу ебаси яката глава Да изкушиш съдбата - Page 6 7665 Наистина каква ли ще е реакцията на Поли като се събуди Да изкушиш съдбата - Page 6 699691 Чакам с нетърпение следващата глава Да изкушиш съдбата - Page 6 264849

http://smiley92.tumblr.com/

134Да изкушиш съдбата - Page 6 Empty Re: Да изкушиш съдбата Вто Апр 05, 2011 6:10 pm

TonnIi

TonnIi
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Много готино фикче,чакам next- та Да изкушиш съдбата - Page 6 741224

135Да изкушиш съдбата - Page 6 Empty Re: Да изкушиш съдбата Вто Апр 05, 2011 6:18 pm

Mystique

Mystique
My love is the sun of passion ★
My love is the sun of passion ★

щом ви е харесало сядам да пиша Да изкушиш съдбата - Page 6 129392

136Да изкушиш съдбата - Page 6 Empty Re: Да изкушиш съдбата Вто Апр 05, 2011 9:24 pm

Mystique

Mystique
My love is the sun of passion ★
My love is the sun of passion ★

18 Глава
2-ра част


*На сутринта*

Поли се събуди със силно главоболие, понечи да стане но нечия ръка я спираше. Огледа се забеляза, че е в стаята на MinHo и по-точно леглото му. Паникьоса се и се изправи, но забеляза че е без дрехи.
–"Боже какво съм направила...къде са ми дрехите..."-(мислеше си тя)
MinHo все още спеше, тя видя къде е рокляти й, облече я набързо и побърза да излезе от стаята му. Огледа се, но не видя никои и набързо влезе в нейната стая. Моника още спеше и тя набързо намери някви дънки и блуза, взе една хавлия и влезе в банята, за да си вземе душ.
–"Какво да правя сега...."-(блъскаше тя по стената)

*2 часа по-късно*

Key беше станал и приготвяше закуската. Мина малко време и другите членове на групата започнаха да идват.

–Onew как беше разходката ти-(гледаше го със завист Jong)

–Хм... беше перфектна-(усмихваше се лидера и си припомняше предната вечер)

–Уау MinHo ко си правил бе-(чудеше се Key)

–Що....кво ми има-(не чаткаше момчето)

–Ми предлагам ти да се погледнеш в огледалото....

–Даже е препоръчително-(смееше се Тае)

–"Тц...че кво ми бе...баси...WTF"-(момчето замръзна на място)
Косата му разрошена, следи от нокти по лицето му, няколко смучки и куп други работи. Той тръгна да излиза, но в това време Поли се връщаше и те се сбъскаха.

–Я кажи сега с коя беше-(питаше го Jong)

–Ааа...хьонг....на мене мрънкаш като налитам на Мони пък ти....сякъш си бил с тигрица

–О Поли закуската е готова-(весело каза Key)

–Аз...не съм гладна-(тръгна тя към стаята си, но MinHo я придърпа и след миг те бяха в неговата стая)

–Ти ме избягваш-(подпря се той на стената с което й препречваше пътя)

–И какво ако е така

–Та ние...снощи....

–Снощи...беше грешка, мръдни се пречиш ми-(и тя го избута)

–Било е грешка-(крещеше той с цяло гърло)–Я ела тука...грешка, погледни ме, казах ти да ме погледнеш....дявол те взел...Полина..

–Ей MinHo какво става-(влетяха другите в стаята му)

–Не ви засяга..това е само между мен и нея-(беше побеснял той)

–Пусни ме, причиняваш ми болка-(дърпаше се Поли)

–MinHo моля те...пусни я....-(говореше му Key)

–Да я пусна..о не няма да стане-(сграбчи я той още по силно)

–По дяволите...казах ти да ме пуснеш-(крещеше насреща му момичето)

–Какво става тук-(влетяха Деси и Моника)

–Айшш....излизайте от стаята ми...колко пъти да ви казвам, че това е само между нас двамата

–Ей MinHo пусни братовчедка ми-(гледаше го злобно Деси)

–Да пък и какво е направила...-(и тогава Key видя шията на Поли и всичко му стана ясно)–Ти...MinHo....тя....снощи...-(мрънкаше момчето, добре че другите нищо не разбраха)

–Абе човек говори, така че да те разберем-(викаше му Onew)

–Всички да излязат-(каза Key с тон който не търпеше възражение и те какво да правят, излязоха)

–Полина....за снощи, не го мислиш нали-(смекчи тона си MinHo)

–За пореден път, снощи беше грешка...били ме пуснал-(момчето пусна ръката й и тя излезе от стаята)

MinHo беше като обезумял, чупеше всичко наред, започна да удря с юмруци по стената и накрая като се измори се свлече на пода, а сълзите се стичаха по бузите му.

Поли се беше прибрала в стаята си, дълго мисли какво да прави и накрая се обади на Mir.

–Ало....Mir трябва да говоря с теб, кога можем да се видим

–Ами след 30 минути ще съм свободен, да мина да те взема

–Не-(кресна му тя)–тоест искам да кажа, че мога да те чакам някъде

–Добре тогава, до апартамента има едно кафене, изчакай ме там няма да се бавя много-(и той й затвори)

–"Какво да правя сега...аз трябва да му кажа....той ще си помисли, че съм някаква кучка...ама на и аз как можах"-(разплака се Поли)

Поли седна на леглото и си поплака малко, погледна към часовника и осъзна, че 20 минути бяха минали от разговора й с Mir. Стана и по най-бързия начин изми лицето си и си сложи лек грим, защото беше подпухнала от толкова рев. След 5 минути вече хвърчеше към кафенето, когато влезе вътре забеляза, че няма много хора и седна на една маса и си поръча кафе. Изминаха 45 минути, но Mir не се появяваше
–"Тц..какво си мислех, MinHo сигурно вече му е казал...разбира се, че няма да дойде..."-(почти се разплака тя, но в този момент едно момче седна на нейната маса)

–Извинявай, че закъснях просто имаше леки усложнения-(усмихна й се Mir)–Всичко наред ли е

–Не... Mir искам да скъсаме-(каза тя и погледна встрани)

–Какво....но защо...аз...не разбирам

–Съжалявам аз...аз...-(хвана се тя за главата и започна да плаче)–преспах с MinHo

Mir стана от мястото си и тръгна към изхода, спомни си за думите на Key, но си мислеше, че той просто блъфира. Тръгна в посока апартамента на SHINee, а Поли като видя това набързо си плати и хукна след него, но колкото и бързо да тичаше не можеше да го стигне.

*В апартамента на момчетата*

–Ей MinHo трябва да си по нежен с момичетата не може да ги хващаш така, все едно са чувал с картофи-(укоряваше го Bling)

–Да хьонг мен кога си ме видял да викам така на Мони или пък да й стискам ръката по този начин

–Я млъквайте-(кресна им той)

–Пфу...много раздразнителен си станал, тигрицата нещо ти влияе лошо-(подиграваше се Jong)

–Jong нещо напоследък много....-(прекъсна го звънеца на вратата)

–Аз ще отворя-(провикна се Key, но когато отвори усмивката му замръзна)–Какво правиш тук-(шепнеше момчето)

Лицето на Mir от ярост се беше изкривило до такава степен, че приличаше на сериен убиец. Той само изблъска Key и влезе вътре. Като видя MinHo се хвърли отгоре му и започна да го налага с юмруци, ритници абе всичко което му беше от полза. Момчетата бяха като гръмнати и докато се осъзнаят MinHo вече беше на земята, втурнаха се и едвам удържаха Mir, когато през врата като хала влетя Поли, а сълзите се стичаха по лицето й.

–Какво си направил-(едвам каза тя)

–Ей момченце какво си мислиш, че правиш-(крещеше Onew)–MinHo добре ли си-(клекна до него лидерът)

–Да...добре съм-(но едвам стана, не беше предполагал, че тоя суполанко може да има такава сила)

–Не я доближавай повече, тя е моя-(крещеше Mir и се опита да се отскубне, но не се получаваше)

–За какво говориш момченце-(появи се Деси от стаята си...то от толкова бои, крясъци...нормално човек да се събуди)

–Говоря за това, че той е преспал с приятелката ми-(крещеше той та целия свят да го чуе)

В този момент всички гледаха ту MinHo, ту Поли. Тя не спираше да плаче. Mir се отскубна от другите, дръпна Поли за ръката и я поведе на някъде, а останалите гледаха след тях.

–Ама...ама това е чудесно-(радваше се Деси и не спираше да подскача, а другите се чудеха тя с всичкия си ли е)

–Значи..с нея....ааа Key ти...ти си знаел...-(гледаше го Jong)

–Затова ни накара да излезем-(допълни Тае)

–Е да, ама...на виж кво стана....тоя вече не мяса на рапър, а на манджа с грозде-(нервеше се Ключето)–Ти не можеш ли да се биеш бе...

–Ми аз докат му реагирам...вече бях на земята-(оправдаваше се момчето)

–Хьонг нищо лично, ама докато не станеш силен не ми говори, ти беше моя пример за подръжание пък то....Mir по силен от теб...-(и малкия се затвори в стаята си)

137Да изкушиш съдбата - Page 6 Empty Re: Да изкушиш съдбата Вто Апр 05, 2011 9:40 pm

minho1985

minho1985
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Малеее тоя Мир много силен бе.......



Охх много ми стана жално за Минхо...............цуцка трябва да искаш реванш



Какво ли ще по нататък?Моля те скоро пусни следващата


Да изкушиш съдбата - Page 6 7878 Да изкушиш съдбата - Page 6 699691

138Да изкушиш съдбата - Page 6 Empty Re: Да изкушиш съдбата Сря Апр 06, 2011 1:48 pm

Silver

Silver
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

–Хьонг нищо лично, ама докато не станеш силен не ми говори, ти беше моя пример за подръжание пък то....Mir по силен от теб...-(и малкия се затвори в стаята си)

хаха малкия ме разби

http://bgprimadonna.fanforum.biz/

139Да изкушиш съдбата - Page 6 Empty Re: Да изкушиш съдбата Сря Апр 06, 2011 1:54 pm

jongminfan

jongminfan
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

Айгуу главата е страхотна Да изкушиш съдбата - Page 6 561186 Mir вярно откъде я изкопа тая сила Да изкушиш съдбата - Page 6 699691 Чакам следващата с нетърпение Да изкушиш съдбата - Page 6 573598

http://smiley92.tumblr.com/

140Да изкушиш съдбата - Page 6 Empty Re: Да изкушиш съдбата Чет Апр 07, 2011 4:27 pm

Mystique

Mystique
My love is the sun of passion ★
My love is the sun of passion ★

18Глава
3-та част


*Обратно при Поли и Mir*

–Mir къде ме водиш-(все още плачеше Поли, но не получи отговор)

Момчето спря едно такси и те се качиха в него, след 30 минути стигнаха къщата на MBLAQ. Mir влезе с гръм и трясък и стресна всички членове на групата.

–Абе момче какво става-(притесни се SeungHo)

–Поли защо плаче-(питаше Thunder)

–Нищо не се тревожете-(и той дръпна Поли за ръката и я повлече към своята стая)

–Боли...Mir боли ме....моля те пусни ме-(плачеше и се мяташе тя)

–Mir успокои се...-(не можеше да повярва Joon, че момчето може да бъде толкова агресивно)

Mir замъкна Поли в неговата стая и заключи вратата. Момчето беше още ядосано, но се опита да изглежда по мил.

–Ти...как можа...-(пусна я и се хвана за главата)–Не го искаше нали....всичко стана защото беше пияна...нали-(погледна я той)

–Не съжалявам за това, което се случи...и както ти казах искам да скъсаме...-(по успокой се тя)

–Да скъсаме...не аз не искам...-(блъсна той стената)

–Аз обичам MinHo, не теб....съжалявам...просто не трябваше да...-(той я прекъсна)

–Знаеш ли, ако сега се обадя на компанията на твоя любим MinHo и им кажа, че има приятелка те ще го уволнят-(хилеше се злобно момчето)–Това ли искаш....

–Ти няма да го направиш...-(паникьоса се Поли)

–Така ли мислиш-(и той си извади телефона и почна да набира някакъв номер)

–Моля те недей...-(опита се да грабне телефона от ръцете му)

–Тогава...ще забравя всичко което се случи, но ти си оставаш моя приятелка и само МОЯ-(наблегна на последнита дума той, след което излезе от стаята и я затръшна след себе си вратата, оставяйки Поли сама, а сълзите се стичаха по бузите й)

*В апартамента на SHINee*

Беше изминал един час откакто Поли и Mir излязоха от апартамента. Тае не говореше на MinHo, Деси се беше притеснила, а Мони плачеше.

–Монико стига рева-(кресна й Деси, защото и на нея й се доплака)

–Ами притеснявам се, ако й направи нещо-(плачеше Мони)

–Ало о Thunder какво става-(питаше лидерът)–Какво....да сега ще ти дам Деси....-(Onew влезе в стаята на Деси, и й подаде телефона си)

–Какво има...-(трепереше Деси)

–Thunder от MBLAQ иска да говори с теб

–Няма за какво да си говорим с него-(макар че вътрешно искаше да чуе гласа му, беш й много симпатичен пък и след лидера той беше на второ място)

–Каза че е свързано с Поли

–Какво...-(и тя грабва телефона и проведе един дълъг разговор)

След като тя приключи разговора върна телефона и хукна на някъде. Onew я дръпна за ръката, но тя само го погледна и побърза да излезе.

–Деси къде отиваш-(плачеше Мони)

–Да взема Поли, защото явно никои друг няма да го направи-(и тя излезе)

Лидерът в това време се запъти към стаята на MinHo и влетя вътре, беше много ядосан, MinHo се стресна от това защото рядко виждаше Onew толкова ядосан.

–Айде ставай...цял ден ли ще киснеш в това легло-(крещеше момчето)

–Кво има....-(седеше на тръни момчето)

–Няма ли да я потърсиш...

–Не....тя каза, че е било грешка...няма смисъл...

–Айшш момченце...заради теб Деси отиде сама...

–Какво Деси къде е отишла-(сепна се той)

–Да вземе Поли

–А тя къде е....

–Нали не те интересуваше-(провокираше го лидерът)

–Разбира се, че не ми пука-(но вътрешно изгаряше от притеснение)

–Onew вярно ли е-(плачеше Мони)–тя наистина ли е в тяхната къща....

MinHo като чу това се изстреля като ракета, чакаше за такси, но нямаше, хората го наобикаляха и почнаха да го снимат, момичетата крещяха името му и искаха автографи, но той мислеше как да се добере до къщата на момчетата от MBLAQ.

*В това време при Деси*

Деси беше бясна а от разговора си с Thunder разбра, че Поли е в стаята на Mir. Тя пристигна и почука на вратата. Mir и отвори, но като я видя си глътна граматиката, защото зад Деси стоеше Flaming Charisma и не беше на кеф.


П.П сорка за късата част другата ще е по дълга

141Да изкушиш съдбата - Page 6 Empty Re: Да изкушиш съдбата Чет Апр 07, 2011 4:50 pm

Silver

Silver
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

зад Деси стоеше Flaming Charisma и не беше на кеф
хаха добре бе

хайде пускай следващата ^^

http://bgprimadonna.fanforum.biz/

142Да изкушиш съдбата - Page 6 Empty Re: Да изкушиш съдбата Чет Апр 07, 2011 6:49 pm

Mystique

Mystique
My love is the sun of passion ★
My love is the sun of passion ★

18 Глава
4-та част
Абе не се получи мн дълга...ама нещо нямах муза Да изкушиш съдбата - Page 6 156573


MinHo застана до Деси и не спираше да гледа злобно, Mir отсъпи крачка назад и двамата нахълтаха вътре.

–Къде е тя...-(крещеше момчето, а Mir само дето не се разплака)

–Я момченце...веднага казвай къде е братовчедка ми иначе не отговарям-(приближи се до него Деси)

–Стига сте викали

–Поли...-(MinHo се втурна да я прегръща, но тя се отдръпна от него като опарена)

–Полино какво правиш-(крещеше приятелката й)

В това време дойдоха другите членове на групата

–Ей по спокойно....-(говореше по делово SeungHo)

–Не ми викай да съм спокойна, тоя тук-(сочеше тя Мирката)–отвлече братовчедка ми

–Mir какво си й направил-(крещеше Flaming)

–Нищо...какво мога да й направя, тя сама взе решението да е с мен-(усмихна се лукаво той)

–Не ти вярвам-(креснаха Деси и MinHo заено, а другите ги гледаха все едно бяха на театър. Joon отиде до кухнята да си направи пуканки и се върна да гледа сеира)

–Деси той казва истината-(защити го Поли)

–Ти....ти си плакала....и не ми казвай, че става въпрос за когато още беше в апартамента, защото много добре те познавам, нека да поговорим, а братовчедке моля те

MinHo вече не издържаше той грабна Поли и влезе в някаква стая, заключи я и пусна момичето. Докато в същото време отвънка се чуваха крясъците на Mir.

–Ти какво си мислиш, че правиш-(погледна го плахо тя)

–Аз ли...трябва да ти задам този въпрос на теб...какво става тук-(сграбчи я за ръката, за да не се мъчи да бяга)

–Пусни ме...

–НЕ-(и той впи устни в нейните)

MinHo я бутна върху леглото и продължи да я целува, а Поли пъшкаше и охкаше та чак в другата стая ги чуваха. Той махна блузата й и спря за момент, погледна я и продължи да я разсъблича.
В същият момент в другата стая Mir, абе изобщо всички не можеха да повярват какво става. Mir се строполи на земята и започна да плаче, като дето на което са му взели близалката.

–Mir ела-(дръпна го Thunder)

–Не...не...тя е моя-(повтаряше той и не искаше да се отдели от вратата на стаята в която се бяха заключили двамата)

–Всичко свърши, тя ще бъде с MinHo не го ли разбра-(погледна го Деси, и седна на дивана в хола)

*Няколко часа по-късно в апартамента на SHINee*

Моника плачеше и TaeMin я прегърна, за да я утеши. Той избърса зълзите от очите й и й шепнеше й нежни приказки, а тя се сгуши в него.

–Оф...вземете си стая беееее-(нервеше се Jong)

–Абе хьонг...-(погледна го злобно момчето)–мани ми се от главата

–Ооо много отворен си станал, няма да ти сготвя-(обади се Key)

–А...хьонг...аз...такова...-(заекваше момчето)

–Абе малкия, виж че те майтапят...-(смееше се Onew)

–Кво...-(погледна ги той)–ах вие....-(и почна да гони Bling из стаята, а Мони се попика да се смее)

–Айде на масата, яденето е готово

–Ооо мирише хубаво-(облизваше се Onew)

–Ама няма ли да изчакаме и другите да доидат-(почеса се Jong по главата)

–Прибрахме се-(провикна се Деси)

–Ох....любов-(метна се отгоре й лидера и те паднаха на земята)

–"Той каза любов"-(хилеше се Деси все едно е смъркала, а една лига й се стичаше от устата)

–Ние отиваме в стаята ми-(каза MinHo, докато носеше Поли която се беше сгушила в него)

Когато влезе в стаята си, момчето се разсъблече набързо и се метна върху момичето.

–Какво правиш-(изчерви се тя)

–Хм...ти как мислиш-(и той започна да я целува страстно)

Опита се да махне дрехите й, но нещо не се получаваше та той за по набързо ги скъса....та целуваше я навсякъде, захапа я леко за врата и ухото,погледна я целуна устните й и се настани удобно между краката й и продължиха от там откъдето бяха спрели.
На сутринта MinHo се събуди, огледа се и видя, че Поли се е сгушила в него и шепнеше името, целуна я и я прегърна.

–"Вече си само моя"-(мислеше си момчето и отново заспа)

143Да изкушиш съдбата - Page 6 Empty Re: Да изкушиш съдбата Чет Апр 07, 2011 7:21 pm

Silver

Silver
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Код:
Joon отиде до кухнята да си направи пуканки и се върна да гледа сеира)
изобщо няма да се учудя, ако го направи наистина xD

–Ооо много отворен си станал, няма да ти сготвя-(обади се Key)
една от най-лошите заплахи, които Кий може да ти каже LOL

http://bgprimadonna.fanforum.biz/

144Да изкушиш съдбата - Page 6 Empty Re: Да изкушиш съдбата Чет Апр 07, 2011 7:26 pm

Mystique

Mystique
My love is the sun of passion ★
My love is the sun of passion ★

Джун дали би го направил Да изкушиш съдбата - Page 6 807552

надявам се, че ви е харесала главата Да изкушиш съдбата - Page 6 78462

145Да изкушиш съдбата - Page 6 Empty Re: Да изкушиш съдбата Чет Апр 07, 2011 7:29 pm

minho1985

minho1985
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Много яка е главата,както и предната и по предната.И да не чувам че нещо не ти харесва.Аххх много са сладки Поли и Минхо
Да изкушиш съдбата - Page 6 68960

146Да изкушиш съдбата - Page 6 Empty Re: Да изкушиш съдбата Чет Апр 07, 2011 8:51 pm

jongminfan

jongminfan
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

Определено главата е страхотна Да изкушиш съдбата - Page 6 68960 Поли и Минхо наистина са много сладки Да изкушиш съдбата - Page 6 351138

http://smiley92.tumblr.com/

147Да изкушиш съдбата - Page 6 Empty Re: Да изкушиш съдбата Сря Апр 13, 2011 1:28 pm

Mystique

Mystique
My love is the sun of passion ★
My love is the sun of passion ★

ето я новата глава сорка, че не съм поствала дълго време



19 Глава


Изминаха два дни, но в апартамента на момчетата цареше пълна хармония. Поли се пренесе в стаята на MinHo и доста често се заключваха вътре, Моника и TaeMin пък тренираха танци или поне Моника се опитваше да играе, докато момчето я наблюдаваше, Thunder и Деси излязоха на кафе и тя след тази случка се беше разколебала в чувствата си към лидерът, не знаеше какво става, но изпитваше силни чувства към Thunder.

–Абе хора да знаете какво научих-(провикна се Jong от вратата)

–Какво става бе...и не влизай с мръсните обувки-(крещеше Key, но беше игнориран)

–Mir е в болница, опитал е да се самоубие

–Не казвайте на Полина-(гледаше ги тревожно MinHo)–не й казвайте....

–Какво да не ми казват-(усмихваше се тя)

–Ааа... Поли..скъпа нищо...просто....добре де ще ти кажа не ме гледай така.....Имах една изненада за теб, сега вече знаеш-(прегърна я момчето, но в този момент Деси влетя в стаята като обезумяла)

–Полино той е в болница...

–Кой..-(чудеше се за какво говори тя)

–Как кой, Mir естествено...опитал да се самоубие-(гледаше я Деси)–ти не знаеше ли....-(и тя погледна към MinHo)

Поли пребледня, всичко й стана черно пред очите и тя се свлече на земята. MinHo я взе на ръце и я занесе в стаята си.

–Ох...какво направих-(удряше се Деси по главата)

–Нищо всичко е наред-(прегърна я силно Onew)

–Не не е наред, сега той ми е сърдит...аз просто...

И докато двамата си говореха другите се ометоха от стаята и те останаха сами.

–Ела с мен на едно място-(каза нежно Onew)

–Но...вие имате участия скоро и...-(сложи си пръста върху устните й)

–Всичко е наред....

Onew хвана някакъв сак натъпка свой и на Деси дрехи и те тръгнаха с едно такси. Когато пристигнаха на мясото беше вече тъмно, Деси се огледа и видя една вила, а до нея имаше басейн, навсякъде имаше цветя, беше супер луксозно и много красиво.

–Тук е много красиво, но....

–Ако се притесняваш за парите, недей. Вилата е моя-(и той я грабна на ръце те и влязоха вътре)

Вечерята беше приготвена и сложена на масата, Деси разгледа стаите, всичко много и хареса, отиде до леглото и се метна отгоре, беше много удобно и пухкаво, но бързо се върна при Onew.

–Гладна ли си-(гледаше я той и сякаш я изпиваше с очи)

–Да, малко...

Те седнаха на масата и започнаха да опитват от различните ястия. Имаше толкова вкусни неща, но Деси никъде не видя пиле. Погледна към момчето, но той само й се усмихна и си хапна една скарида. Деси разглеждаше и не знаеше от кое да опита първо, момчето видя затруднението й и й подаде една чиния.

–Ааа...ама това изглежда ми позната като вкус-(чудеше се тя какво ли е)

–Харесва ли ти

–Да много е вкусно

*След 30 минути*

–Може ли да разгледам-(радваше се като малко дете момичето)–Защо се смееш

–А не нищо, разгледай-(опита да потисне смеха си)

Деси разглеждаше всяка стая, беше като в някакъв сън, толкова красиво...Излезе на двора и видя огромен басейн
–"Жалко, че не мога да плувам"
Тя оглеждаше и се радваше на гледката, тъкмо щеше да се върне при Onew когато се подхлъзна и падна вътре. Започна да маха с ръце и да крещи за помощ, но той не идваше, тя се уплаши защото басейна беше по дълбок отколкото очакваше.

–Onew...Onew-(продължаваше да крещи тя)

В това време момчето му се стори, че Деси много се забави и тръгна да я търси и когато видя, че е в басейна сърцето му слезе в гащите...като ръкета се изстреля и по най-бързия начин се озова при нея. Хвана я, а тя се вкопчи за него и не искаше да го пусне, когато излязоха от басейна той набързо метна няколко хавлии отгоре й и влязоха вътре.

–Миличка всичко е наред, сега всичко е наред-(шепнеше й той и я целуваше нежно, за да я успокои)

Занесе я в спалнята и я сложи да легне на леглото, набързо махна мокрите дрехи и докато тя се усети какво става вече я беше завил.

–Ммм... толкова е мекичко-(мъркаше като котенце тя, сгуши се в Onew и заспа)

*В това време апартамента на момчетата*

Всички бяха седнали да вечерят, но никои не говореше, Поли се беше изнервила на макс...

–Това ли е, ще мълчите през цялото време

–Миличка успокои се-(целуна я MinHo по челото)

–Да се успокоя...как да го направя...господи та той е влязъл в болница-(беше на прага на истери момичето)

–Поли успокои се-(лепна й един шамар Мони, а другите гледаха и не знаеха от Поли ли да се срахуват или от Мони)

–Ей малката....-(прекъсна я звънеца на вратата)

–Аз ще видя кой е-(Key побърза да се махна от цялата тази тежка атмосфера)–А ти коя си...

Момичето влезе без да се представи и се засили към MinHo, скочи отгоре му и му лепна една сочна целувка и стояха така около 2-3 минути, Поли бесе побесняла та всички я държаха, за да не викат полицията по-късно.

–Коя е тази-(крещеше Поли)

–MinHo оппа....-(кискаше се момичето)–А....ти коя си-(гледаше я злобно)

–Аз съм приятелката му-(и между двете момичета прехвърчах искри)

–Хахха..май нещо си в грешка..аз съм му приятелка-(натърти на последната дума)

–ЕЙ Hyo Rin...би ли ме пуснала-(опитваше се да я махне от себе си, но момичето се бе вкопчило в него и не пускаше)

Отново се позвъни на вратата и Поли изтича да отвори, за да не вижда как тая кранта се е усукала като змия на плъх, няколко сълзи се стичаха по бузите й, но когато тя отвори вратата сякаш всичко замръзна. Момчетата от MBLAQ бяха там и й се усмихваха плахо.

–Защо сте дошли-(леко им повиши тон, но не искаше така да става)

–Ние...искаме да дойдеш с нас в болницата-(казаха всички в един глас)

–Защо да го правя, ако дойда само ще влоша нещата

–Той опита да се....отново-(и Joon млъкна)

–Какво....-(Поли беше пребледняла, като някой призрак)

–Какво става-(домъкна се MinHo, а след него се влачеше Hyo Rin)

Hyo Rin като видя сълзите на Поли се метна отново върху момчето и започна да го мляска. Момчетата от MBLAQ се чудеха какво става, а Поли се запъти към стаята, грабна някаква връхна дреха и излезе плачейки, като вървеше в неопределена посока. Joon я настигна и я дръпна, прегърна я, за да я успокои малко и те се качиха в колата.

*В това време в апартамента*

–Ти луда ли си-(крещеше Flaming Charisma)

–Но скъпи, ти ми обеща че ще се оженим, а какво става идвам аз и срещам тая....даже не е корейка и е толкова грозна

–Обещах ти когато бях на 5 години-(смекчи тона си момчето)–И изобщо не е грозна-(креснаха всички от SHINee)

–Hyo Rin, ако нещо й се случи заради твойте прищявки ще си го получиш-(и MinHo излезе да я търси)

–Дано я блъсне нещо-(крещеше момичето, а другите я задърпаха и я изхвърлиха от апартамента)

–Боже тая змия-(беше се хванала за главата Мони)

–Хьонг ще си има проблеми-(клатеше глава малкият и не му се мислеше Поли колко ли е бясна)

*При спящата красавица*

Деси се събуди от лек шум, за момент не знаеше къде се намира, но после си спомни за басейна и подскочи. Onew веднага дотича до нея и започна да я милва. Деси забеляза, че дрехите й малко са понамалели и се покри със завивката.

–А за дрехите...такова бяха мокри и аз само ги смъкнах нищо не съм правил-(леко заекваше момчето)

–А искаш ли да правим нещо-(погледна го дяволито тя, но вътрешно умираше от срам)
–"Боже как можах да го питам такова нещо"

Onew я целуна по устните и тя му отвръщаше, целувката ставаше все по бурна, момчето придърпа Деси към себе си. Той започна да смъква дрехите си и останалата част от нейните. Целуваше всяка частица от тялото й, целуна я бавно по шията и гърдите, обсипа с леки целувки корема й и оставяше белези, за да се знае че това е неговото момиче. Очите и бяха потъмнели от страст, а розовите й устни се бяха подули от целувките му. Деси се наслаждаваше на всяка негова милувка, Onew прокарваше ръце по цялото й тяло, хвана бедрата й и Деси подскочи и се отдръпна от него.

–Какво има...-(задъхано попита момчето)–Ако не искаш...

–Не не е това...аз просто...не съм го правила преди с никого и-(смути се момичето)

–Ще бъда много нежен с теб...-(и той започна отново да я целува)

Обхвана краката й и се намести мжду тях, продължаваш да я целува и с един лек тласък проникна в нея, а тя се вкопчи в него.

–Съжалявам повече няма да те боли обещавам-(шепнеше й нежно той)

Изчака малко докато свикне с усещането и започна да се движи бавно в нея, доставяйки голямо удоволствие, както на себе си така и на нея. Деси стенеше името му и това му харесваше. Двамата достигнаха своята кулминация и се отпуснаха на леглото, момчето дълго я съзерцаваше, а Деси беше червена като домат. След дългата любовна игра двамата преплетоха ръце и заспаха сгушени един в друг.

148Да изкушиш съдбата - Page 6 Empty Re: Да изкушиш съдбата Сря Апр 13, 2011 1:53 pm

jongminfan

jongminfan
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

Айгуу тая Хьо Рин много досадна бе Да изкушиш съдбата - Page 6 182785 Супер е главата Да изкушиш съдбата - Page 6 573598 Деси и Дубу са много сладки Да изкушиш съдбата - Page 6 351138

http://smiley92.tumblr.com/

149Да изкушиш съдбата - Page 6 Empty Re: Да изкушиш съдбата Сря Апр 20, 2011 6:45 pm

shadow

shadow
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Извиняваме се, че не е поствана нова глава... но сме супер заети. А Поли е болна :S надяваме се, че не се сърдите. Ще постнем новата глава след няколко дни

150Да изкушиш съдбата - Page 6 Empty Re: Да изкушиш съдбата Чет Апр 21, 2011 3:27 pm

Mystique

Mystique
My love is the sun of passion ★
My love is the sun of passion ★

такам мн се извинявам, че не бях поствала дълго време просто мн ми се насъбра...та ето да четете малко Да изкушиш съдбата - Page 6 85241
дано да ви хареса и се извинявам за грешките


20 Глава
1-ва част



*В апартамента на момчетата*

–Хьонг няма ли да тръгнеш след Поли, ами ако нещо й се случи-(безпокоеше се Мини)

–Не...нищо няма да й се случи, така че не се притеснявай-(и той се заключи в стаята си)

–Офф....как може....как така няма да я търси...все едно ми казва, че не му дреме къде е сега...и коя беше тая, само да я спипам..-(крещеше Мони)–И къде е Деси

–Айшш малките вдигате шум за сто човека

–Оо Key имаш много сладка пижамка-(усмихваше се сладко Мони)

–Не ми се мазни-(изгледа я строго)

–Извинявай-(и тя побърза да се скрие зад Тае)–Та знаеш ли къде е Деси

–Да с Onew е...сигурно няма да се приберат скоро, а вие нямате ли си друга работа айде късно е вървете да спите...

–Хьонг само 10:00 часа е-(хилеше се Тае и я задърпа към стаята си)

–10 часа и кво знаеш ли, че ако не спиш пълноценно вредиш на кожата си-(викаше Key след малкия с надеждата момчето да го е чуло)

–"Ааа преди ме слушаше повече...ще види той...ох да ходя да спинкам, а не първо ще гледам някое аниме, че тея ме разсъниха..кое да бъде..."-(и момчето започна да си мисли неговите проблеми)

*В същото време при Поли*

Поли пътуваше към болницата с момчетата. През цялото време тя се чудеше защо ще вижда Mir, това само би му повлияло, G.O като някоя клюкарка я разпитваше за момичето което целуваше MinHo, но Поли не му обърна никакво внимание, тя просто стоеше и размишляваше. Когато пристигнаха тя най-после излезе от унеса си и се стресна като видя колко репортери има отвън.

–Аз не мога да вляза, има толкова много репортери ще ни заснемат и ще стане някои скандал

–Просто изчакай известно време и влез след това-(успокои я Thunder и момчетата излязоха)

Веднага щом излязоха бяха наобиколени от репортери, а Поли вместо да чака както й каза Thunder се промъкна и влезе в болницата без да бъде забелязана. След 10 минути момчетата пристигнаха.

–Ама ти кога...-(пулеше се Joon)

–Нали ти казах да чакаш в колата, докато....

–Никои не ме видя тъй като всички бяха скупчени около вас-(и Поли се усмихна за първи път тази вечер откакто е с момчетата)

*При MinHo*

Момчето се чудеше какво става. Поли си беше изключила телефона, а той се беше притеснил. Стаята му беше заприличала на бойно поле и имаше нужда от ремонт...това момче има силни удари....

Знаеше, че малкият е прав и трябва да тръгне след нея, но не знаеше дали е тръгнала с момчетата, пък и да беше, не знаеше в коя болница са...

–"По дяволите какво да правя...ако..не тя не би се върнала при Mir...какво да правя..."

Най-накрая се сети, че има номера на SeungHo и след 5 минути размисли се престраши да му се обади.

*Обратно в болницата*

Joon я придърпа към стаята в която беше Mir, влязоха и видяха че момчето спи дълбоко. Joon каза нещо на Поли и излезе от стаята. Поли седна до леглото на Mir и като видя колко е блед и отслабнал се разплака, при което момчето се събуди. Mir ококори очи и протегна ръката си към Полина сякаш да се увери, че тя е истинска, след което се изправи и я прегърна силно.

–Ти си тук-(шепнеше й той)–Не ме напускай повече, моля те недей, не бих могъл да живея без теб

Поли си припомни всичко, момичето което дойде в апартамента, изражението на MinHo когато Hyo Rin го целуна, как момчетата бяха дошли, за да я помолят за помощ, а сега и тези думи:"не бих могъл да живея без теб"....знаеше че някои ще бъде наранен, но не можеше да направи нищо по въпроса....

–"Съжалявам MinHo, но аз вече не мога да бъда с теб..."
–Няма да те напусна никога повече...-(тя го прегърна и няколко сълзи се спуснаха по лицето й)

Mir се учуди на бързия й отговор, но нищо не каза. Отдръпна се леко от нея и започна да разглежда внимателно лицето й. Забеляза, че очите й бяха придобили маслинено зелен цвят, баха втренчени в него, но сякаш не го виждаха. Изведнъж вратата се отвори и влезе лидерът, а Поли излезе от транса.

–Поли...MinHo иска да говори с теб

–Добре дай ми телефона....-(и тя излезе от стаята)

–Сега изглеждаш по-добре, на какво се дължи това

–Поли каза, че ще се върне при мен-(усмихваше се момчето)

–Какво...но-(SeungHo не можеше да повярва, но тогава си припомни сцената на която бяха станали свидетели и всичко му се изясни, все пак беше си умен за разлика от Joon)

В същото време Поли се чудеше как да обясни на MinHo за всичко, което се бе случило....

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 6 от 8]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите