Да изкушиш съдбата - Page 5 K1q6o9jpg


Join the forum, it's quick and easy

Да изкушиш съдбата - Page 5 K1q6o9jpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


     Seoul

Юни 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Календар Календар

Visitors

free counters

Poll

Победител е...?

Да изкушиш съдбата - Page 5 Vote_lcap15%Да изкушиш съдбата - Page 5 Vote_rcap 15% [ 6 ]
Да изкушиш съдбата - Page 5 Vote_lcap56%Да изкушиш съдбата - Page 5 Vote_rcap 56% [ 22 ]
Да изкушиш съдбата - Page 5 Vote_lcap3%Да изкушиш съдбата - Page 5 Vote_rcap 3% [ 1 ]
Да изкушиш съдбата - Page 5 Vote_lcap13%Да изкушиш съдбата - Page 5 Vote_rcap 13% [ 5 ]
Да изкушиш съдбата - Page 5 Vote_lcap13%Да изкушиш съдбата - Page 5 Vote_rcap 13% [ 5 ]

Общо гласове : 39

Latest topics
» SHINee Shawols Skype ~
Да изкушиш съдбата - Page 5 EmptyНед Окт 22, 2017 6:30 pm by rally___

» Because I met you
Да изкушиш съдбата - Page 5 EmptyПет Мар 27, 2015 8:07 pm by Anny

» 21.
Да изкушиш съдбата - Page 5 EmptyПон Дек 01, 2014 5:55 pm by nasa__

» The color of your love
Да изкушиш съдбата - Page 5 EmptyНед Ное 16, 2014 8:24 pm by lil_sun

» ~♥ Taemin's heart ♥~
Да изкушиш съдбата - Page 5 EmptyПет Окт 10, 2014 2:23 pm by ..TaeminGirl..

» Kaкво мислят Shinee за теб ?
Да изкушиш съдбата - Page 5 EmptyВто Авг 26, 2014 11:01 am by SHINee_JongKey

» Намисли си дума..
Да изкушиш съдбата - Page 5 EmptyВто Авг 26, 2014 10:49 am by SHINee_JongKey

» You..The Music In Me~♫♫
Да изкушиш съдбата - Page 5 EmptyВто Авг 26, 2014 8:55 am by SHINee_JongKey

» The true love
Да изкушиш съдбата - Page 5 EmptyПет Авг 22, 2014 8:45 am by SHINee_JongKey

Music
Да изкушиш съдбата - Page 5 WamFC

You are not connected. Please login or register

Да изкушиш съдбата

+15
mushroom
..TaeminGirl..
lil_sun
Анонимка7
TonnIi
minho1985
Silver
xXx Mikki xXx
jongminfan
AsHaNtY
lina
Mystique
lyukiya
Nanna
shadow
19 posters

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down  Съобщение [Страница 5 от 8]

1Да изкушиш съдбата - Page 5 Empty Да изкушиш съдбата Сря Мар 09, 2011 5:15 pm

shadow

shadow
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

First topic message reminder :

Здравейте фенчета Да изкушиш съдбата - Page 5 124908 Това е първата история, която постваме тук. Пиша в множествено число защото историята ще се пише от мен SHADOW и братовчедка ми Mystique Да изкушиш съдбата - Page 5 563735 Ще ви помоля да напишете коментар, за да знаем дали да продължаваме да пишем Да изкушиш съдбата - Page 5 162205 Ами ето я и 1ва глава - ПРИЯТНО ЧЕТЕНЕ!!!

1 Глава

*В самолета за Корея*
–Моля, сложете си коланите, излитаме след 5 минути.
–Айгоо излитаме, отиваме на концерта-(мяташе се от щастие Деси)
–Ами...д-да, мога да в-видя това-(заеквайки прошепна Поли)
–Супер..скоро ще сме в Корея и аз ще го видя..ахх..колко се е променил само.Вие двете какво мислите-(подскачаше от кеф, като дете което е получило подарък от дадо Коледа, най-малката от трите момичета)
–Защо си се паникьосала така, виж я Мони трябва й осмирителна риза
–Ами...от щастие, но и от страх все пак т`ва е първият ми път в самолет и...-(продължи да говори Поли и ту пребледняваше, ту възвръщаше цвета на кожата си)
–Абе ти чуваш ли се к`ви ги приказваш...
–Извинете, какво бихте желали за пиене-(усмихваше се чаровно стюардесата все едно пред нея се намираше Брат Пит)
–Ами аз ще искам бира и малко...
–К`ва бира ма Maknae...много си малка за тея питиета.Тя ще пие мляко-(извикаха в един глас Поли и Деси и избухнаха в силен смях, при което другите пътници започнаха да се чудят дали двете момичета наистина са с всичкия си)
–За мен фанта портокал, моля-(усмихна се чаровно Деси, а стюардесата се изчерви все едно някой я сваляше О.о)
–Значи...аз искам Coca-Cola Light не много студена, ако може да е на стайна температура, някакъв чипс по ваш избор и една удобна възглавничка ако имате, да е по мекичка имам чувствително тяло както виждате...
Поли продължи да изрежда нужните й неща.Когато всичко приключи стюардесата се зачуди дали да не вземе да си потърси друга работа, защото й беше писнало от нахални пътници като тази госпожичка тук, но все пак изпълни по голямата част от нещата, които й бяха поръчани.

*В апартамента на SHINee*
–Момчета както знаете, след няколко дена се открива нов клуб в града.Да не съм чул, че имате по важни неща за вършене иначе ще хвърчат глави.
–Глави..?-(почесваше се Bling по главата и трескаво размишляваше)
Мениджъра просто ги изгледа с типичния за него поглед и всички разбраха посланието , което беше следното:
"Ако не се появите на това откриване ще ви отрежа и двете глави"
–Да хьонг..разбирасе, че ще бъдем там-(викнаха всички заедно, защото знаеха, че мениджъра им отдавна го пере съчмата и е способен на всичко)
–Така...исках и да ви припомня за новия ви албум "Storm", очаквам да изпеете някоя друга песен от албума на концерта, който ще се проведе...-(тои продължи да плямпа, а другите само кимаха в знак на съгласие без да чаткат к`во им се говори)-Та щом се разбрахме аз ще си ходя, ще се видим след няколко дена на откриването.
И той си замина, както се беше и появил се едно от нищото...
–Тоя човек ме плаши...глей целият настръхнах, а това е вредно за кожата ми-(нервеше се Key)
–Ми аз направих си прическа, имам среща след малко и само кат му чух гласа и косата ми се изправи...сега к`во да прая.
JongHyun беше пребледнял, все пак си беше уговорил среща с Krystal.Не искаше да пропуска възможноста да излезе с нея, нищо че я определяше като безмозъчна риба, която помни само по две секунди.



Последната промяна е направена от shadow на Чет Мар 10, 2011 5:34 pm; мнението е било променяно общо 1 път


101Да изкушиш съдбата - Page 5 Empty Re: Да изкушиш съдбата Вто Мар 29, 2011 4:37 pm

jongminfan

jongminfan
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

Леле доста интересно става тука Да изкушиш съдбата - Page 5 2068655208 Нямам търпение за следващата глава Да изкушиш съдбата - Page 5 23895

http://smiley92.tumblr.com/

102Да изкушиш съдбата - Page 5 Empty Re: Да изкушиш съдбата Вто Мар 29, 2011 6:19 pm

shadow

shadow
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Спец. за jongminfan 11 глава - 3 част!
*В същото време при Поли*

Mir и Поли прекараха няколко часа на караоке, това беше първият път в които тя беше ходила, гледаше като изтребител и не знаеше какво да прави. След като получи няколко разяснения от страна на Мирката тя се успокои, седяха и си говореха без никои да ги притеснява. Тя помоли Mir да й изпее нещо, а момчето се подчиняваше на желанията й, прекарваха си страхотно, Поли истински се забавляваше в неговата компания, действаше й релаксиращо за разлика от разговорите й с MinHo, те винаги я караха да се чувства по един особен начин....когато се караше с него сърцето й все едно плачеше, но тя не искаше да си го признае. Когато си тръгнаха от караокето Mir я заведе в някакъв парк пълен с люлки и пързалки за малките дечица, единствено там нямаше фенки, които да ги гонят по пътя и да искат автографи.

–Качи се на люлката

–Какво...не...не искам да я счупя пък и отдавна ми е минало времето за такива работи-(смееше се момичето)

–Глупости ела..-(придърпа я й я настани на люлката)

–Аа... не ме засилвай много-(потрепери леко тя)

–Не те е страх нали...-(едвам се сдържаше да не се разсмее)

–Не!!! Ти пък...

–А тогава защо трепериш-(нарочно я дразнеше той)

–Не е вярно не треперя...-(изчерви се лекичко тя и погледна на другата страна, в този момент видя фигура която се скри в далечината. Беше момче, защото беше много висок, за момент дори си помисли че може да е MinHo.)
–"Не се вкарвай във филми Полино, той те мрази, едва ли е тръгнал теб да гледа, пък и не е единствения висок кореец"

Mir знаеше, че flaming charisma ги следи, беше го забелязал когато отиваха на караоке, видя че Поли гледа към посоката в която се намираше той и почувства огромна ревност в себе си, залюля люлката, но я засили повече отколкото му се искаше. Поли не се беше хванала здраво, изпищя и се озова на земята.
Mir беше като вцепенен не можеше да мръдне от мястото си, наблюдаваше я как се беше свила на топка и плачеше, сърцето му биеше толкова бързо, че го изкара от транса в които беше попаднал. Втурна се към нея, вдигна я на ръце и я огледа подробно за рани.

–Добре ли си...аз не исках...съжалявам-(гласът му трепереше)

–Добре съм, просто лекичко си одарих крака...не се притеснявай-(усмихна се тя, за да го разведри)

Момчето я притисна до себе си и стоя така няколко минути. Нямаше да може да си прости ако нещо й се беше случило, беше се привързал към нея повече отколкото искаше.
В това време MinHo седеше отстрани и се разкъсваше отвътре, не можеше да повярва на очите си. Беше на път да изтича при нея, когато я видя как пада, но не го направи, единствено си мислеше как ще убие това хлапе.
–"Туй лайно, какво си мислеше ами ако нещо сериозно се беше случило...господи дано е добре и нищо й няма"
Телефона му звънна, видя че го търси Key и ще неще се прибра по най-бързия начин-(пък и винаги можеше да пита къде е отседнала Поли)

–Отиваме в болница-(грабна я Mir)

–Не добре съм нищо ми няма...-(сви се от болка тя)по добре ме заведи в хотела

–Виждам че те боли, как да те заведа в хотела-(повиши й тон той)

–Не харесвам болниците, имам лоши спомени, а пък и искам да ми направиш масаж както когато бях във вашата къща-(сгуши се Поли в Mir)


Момчето не можа да й устои, и какво да прави запъти се към хотела. Когато пристигнаха завариха Моника и TaeMin да се натискат на дивана.

–Монико...какви ги вършиш-(кресна й Поли)–Ти стая нямаш ли си?

–Аа...такова аз ще си ходя-(целуна Мони набързи и офейка мислейки си)–"Верно че Поли беше страшна ама днеска изби рибата отвсякъде"

Моника предусети буря и набързо се прибра в стаята си, даже се и заключи.

–Толкова ли съм страшна...-(не можеше да повярва тя)

–Да чак и мен уплаши-(хилеше се Mir, но като видя как го гледаше тя набързо смени темата)–хайде да ти направя масаж.....

103Да изкушиш съдбата - Page 5 Empty Re: Да изкушиш съдбата Вто Мар 29, 2011 7:09 pm

Silver

Silver
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

хаха Мини набързо офейка xD горкото.. все не го оставят насаме с Мони xD



Последната промяна е направена от Silver на Вто Мар 29, 2011 9:03 pm; мнението е било променяно общо 1 път

http://bgprimadonna.fanforum.biz/

104Да изкушиш съдбата - Page 5 Empty Re: Да изкушиш съдбата Вто Мар 29, 2011 7:12 pm

Mystique

Mystique
My love is the sun of passion ★
My love is the sun of passion ★

ами така е горкото момче Да изкушиш съдбата - Page 5 7878

105Да изкушиш съдбата - Page 5 Empty Re: Да изкушиш съдбата Вто Мар 29, 2011 7:54 pm

jongminfan

jongminfan
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

Страхотна е главата Да изкушиш съдбата - Page 5 885866 Усещам как,за да спечелят Поли - Мир и Минхо ще я изпотрепят Да изкушиш съдбата - Page 5 867558

http://smiley92.tumblr.com/

106Да изкушиш съдбата - Page 5 Empty Re: Да изкушиш съдбата Сря Мар 30, 2011 8:14 pm

shadow

shadow
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

12 Глава

Когато MinHo се прибра в главата му все още беше случката с Поли, той виждаше как тя пада, а не можеше да направи нищо, толкова се беше задълбочил в мислите си, че не виждаше никого и нищо. Беше като зомби, цял ден ги следеше и чакаше да види какво ще стане, уж за да й е от помощ а то какво стана, тя на малко да умре там а той стоеше и гледаше като идиот как друг мъж я прегръща и успокоява.
–"Господи....трябва да разбера как е....но ако я питам, и тя ще разпитва...не не по добре да подпитам Деси...не тя ме мрази.....ох какво да правя"-(мислеше си той и не чуваше Key, които му викаше вече 5 минути)

–Айшш..тоя идиот, MinHo бе колко пъти да ти кажа името...-(пълен игнор)–Добре така да бъде...MinHo Поли е в болница-(при тези думи flaming charisma сякаш покосен от гръм затихна на мястото си, гледайки Ключето)

–К-какво...в болница-(подпря се той на дивана)–Защо какво й има...нещо сериозно ли е...казвай бе човек, к`во мълчиш!!!-(крещеше вече момчето)

–Споко бе нали я мразеше...какво ако умре...

–Key ти сериозно ли...да умре...-(той се стрелна към вратата а след него пушек се дигаше, но изведнъж чу подигравателен смях, обърна се и видя Key който се смееше насреща му)–Ти...ти...

–Значи все пак си влюбен в Поли-(не спираше да дрънка момчето)

–Ти...-(сочеше го MinHo)–ще ти извия врата да знаеш...

–Ти си влюбен...в нея-(обади се женски глас)

MinHo застина на мястото си, погледна зад себе си и видя Деси. Тя беше застанала като статуя, очите й широко отворени, устните леко разтворени сякаш, за да каже нещо, но думите просто не излизаха. Те стояха и се гледаха един друг, тя понечи да попита нещо, но MinHo се обърна и се прибра в стаята си.

–Здравейте, какво изпуснах-(провикна се TaeMin)

–Нищо важно-(отговори му Jong)

–Аз ще я изпратя и се прибирам-(лидера дръпна Деси, след като излязоха на улицата й хвана едно такси, каза адреса и се сбогува с нея като и лепна една сочна целувка)
Набързо изкачи стапалата и се прибра в апартамента. Бяха насядали около масата, даже и мениджъра беше там
–"Кога успя да доиде тоя"-(мислеше си момчето)

–Та какво има хьонг-(питаше Key)

–Мдам....къде е flaming?

–А той е в стаята си...нещо не му беше добре-(вметна Jong)

–Не може така бързо го доведете

Лидерът изтича до стаята на MinHo, почука никакъв отговор, викна му да излезе пак нищо, опита се да влезе беше заключено.

–Айшш...това момче..MinHo мениджъра е тука и каза да дойдеш ще ни казвал нещо важно-(говореше по високо Onew)

–Не искам да го виждам....нито него, нито които и да е...

–Айшш размърдай си заднига, за да не почне да разпитва какво ти има, не искам да намесваме....я отвори вратата...трябва да говорим...ВЕДНАГА момченце-(кресна лидера, което стресна всички останали)
–"Пак ли не е ял пиле с месеци"-(мислеше си мениджъра им)

MinHo отвори вратата и Onew влезе по най бързия начин, обясняваше му нещо от което MinHo нищо не разбра...изминаха 2 минути и двамата потеглиха към хола.

–Така щом вече сте тук...искам да ви кажа, че имате концерт в Пекин след четири дни...нали не сте забравили-(гледаше ги изпитателно той)

–Разбира се, че не-(отвърнаха му те не много убедително)

–Щом е така...аз ви оставям и само да се изложите, говоря за тебе Onew не ме гледай така...а посмей да паднеш и на тоя концерт и считай, че ще ти съсипя животеца....Така щом се разбрахме аз ще си ходя..-(запъти се той към вратата, но се спря изведнъж)–Какви бяха онея момичета на откриването....

–А...момичето на Mir и приятелките й-(каза TaeMin и веднага съжали за този си отговор)

–Ясно... много бяха мили единствено те ме поздравиха...-(каза им мениджъра и си тръгна)

Няколко минути след заминаването на мъжа Onew все още се чудеше как да подхване въпроса за момичетата. Беше пълна тишина, никои не обелваше и думичка, всеки правеше нещо и от време на време поглеждаха към MinHo, които седеше на дивана и цъкаше на някаква игра, само TaeMin се чудеше какво става и защо всички се държат толкова странно, но не каза нищо. След 10 мъчителни минути Onew най-после събра смелост да заговори.

–Такова...трябва да говоря с вас...-(мрънкаше си под носа лидера и никой не го слушаше) – Ало гората чувате ли ме???

–Стига крещя бе, пфу... спокойно не можеш ли да говориш-(провикна се Key от кухнята)

–Млъквайте, че комшиите ще мрънкат и тоя път няма да изляза да ги усмирявам аз-(на свои ред крещеше MinHo)

–Хьонг ся ти викаш-(скастри го малкия)

Настана суматоха всеки започна да се кара с някои, на малко да се стигне до бои, но в този момент се появи Jong все още сънен с пръст в уста, плачейки, прегърнал някакво зайче, седна на пода и започна да вика:

–Мамо, тате не се карайте ще бъда послушно момче...

Момчетата го гледаха едно 5 минути и не знаеха какво става. Поглеждаха към Jong, после се оглеждаха сякаш, за да разберат истина ли е това или някакъв сън. Лидера не издържа, просна се на пода и започна да се смее, Jong се стресна започна да се оглежда видя, че не е в стаята си, погледна и видя Onew как се тръшка на пода, видя и странните погледи на приятелите си. Усети, че здраво стиска нещо погледна и какво да види, зайче и то не просто зайче, а това което му беше подарък от родителите му за петия му рожден ден, изчерви се като домат, тръгна да бяга към стаята си ама се спъна в нещо и падна...единственото което за което си мислише в момента е как всички му се присмиват, но нищо подобно нямаше. Onew беше спрял да се хили като напушен, даже му помагаше да се изправи.

–Та така...сега ме слушайте щото трябва да говоря с вас по един въпрос-(говореше уверено Onew) Всички бяха наострили уши и го слушаха внимателно.

–Значи Деси...

–А любовни проблеми-(гледаше го леко накриво Jong)

–Ох хьонг що не каза по-рано-(вайкаше се Tae)

–Не ме интересува-(отсече MinHo и понечи да си ходи, но чутото го накара да си остане на мястото)

–Не бе...момичетата след седмица някъде ще си ходят....и...

–Как така ще си ходят бе...

–Нали не те интересуваше бе MinHo-(едвам сдържаше смеха си Key)

–Абе MinHo ако не млъкнеш няма да разбереш! Така Деси иска да участва в конкурса, който се провежда в компанията, проекта за архитекти...но имат само две седмици резервация в хотела и нямат пари та няма и къде да останат...та мислех си, за да може Деси да участва в конкурса може ли трите да останат при нас само за няколко месеца! Някой против?

–Съгласен съм-(едновременно казаха TaeMin, Key и Bling)

–Аз съм против!!!

–Четирима срещу един, демек MinHo не ме интересува твоето мнение!!!

107Да изкушиш съдбата - Page 5 Empty Re: Да изкушиш съдбата Сря Мар 30, 2011 8:40 pm

Mystique

Mystique
My love is the sun of passion ★
My love is the sun of passion ★

моля пишете коментари, защото не съм сигурна да ли ви харесва Да изкушиш съдбата - Page 5 324371

108Да изкушиш съдбата - Page 5 Empty Re: Да изкушиш съдбата Сря Мар 30, 2011 9:43 pm

minho1985

minho1985
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Айгоооо много яка глава.Много ме изкефи Кий как се пошегува с Минхо.Той Минхо да не прави,а да я грабва Поли.......Супер чакам следващата
Да изкушиш съдбата - Page 5 312545 Да изкушиш съдбата - Page 5 943311 Да изкушиш съдбата - Page 5 68960

109Да изкушиш съдбата - Page 5 Empty Re: Да изкушиш съдбата Чет Мар 31, 2011 11:26 am

Silver

Silver
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

–Четирима срещу един, демек MinHo не ме интересува твоето мнение!!!
не че го отряза Да изкушиш съдбата - Page 5 312545

http://bgprimadonna.fanforum.biz/

110Да изкушиш съдбата - Page 5 Empty Re: Да изкушиш съдбата Чет Мар 31, 2011 1:50 pm

jongminfan

jongminfan
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

Хаха Джонги и зайчето беше уникално просто Да изкушиш съдбата - Page 5 312545 Супер яката глава Да изкушиш съдбата - Page 5 162205 Накрая Дубу как скастри Минхо Да изкушиш съдбата - Page 5 312545

http://smiley92.tumblr.com/

111Да изкушиш съдбата - Page 5 Empty Re: Да изкушиш съдбата Чет Мар 31, 2011 9:05 pm

Mystique

Mystique
My love is the sun of passion ★
My love is the sun of passion ★

13 Глава
1-ва част

На другият ден Jong беше станал рано и връхлетя в стаята на Onew. Лидера спеше като заклан и нищо не чу, Jong хвана лидера за рамената и го разтърси силно.

–Onew ставай, стига сънува пилета и как ги изяждаш, трябва да говоря с теб-(но момчето не се събуждаше)–Айшш...
Jong излезе от стаята и се запъти към кухнята, напълни един леген със студена вода и се върна в стаята на лидера. Дръпна завивкитe му и изля водата отгоре му. Onew подскочи и започна да крещи"наводнение, бягайте", докато Jonghyun седеше отстрани и го гледаше....
–Няма никакво наводнение...айде ставаи трябва да си поговорим...

–А...добре..аз също исках да ти кажа някои неща...

Изминаха 10 минути докато Onew се облече, оправи косата си и куп други работи, Jonghyun вече не издържаше кресна му и след минутка лидера беше готов от главата до петите и седеше на леглото си и чакаше приятеля му да започне да говори.

–Ти...обичаш ли я-(сериозно подхвана разговора Bling)

–Тя е различна, мисля че е идеална за мен

–Но не ми отговори дали я обичаш-(повиши леко тона си Jonghyun)

–Не съм сигурен дали е любов, твърде рано е....но не бих я наранил за нищо на света-(погледна го той с искра в очите, която Jonghyun не беше виждал преди)

–Нали знаеш, че аз няма да се откажа от нея толкова лесно, и аз имам чувства към нея

–Зная, но решението е изцяло нейно

Jonghyun се обърна и се запъти към вратата, за да излезе но изведнъж се обърна, погледна лидера и попита

–Тя ми каза, че харесва друг, това ти ли си Onew?

–Не знам, нищо не ми е казвала.

–Нима...мисля, че видях много добре какво се случи в тази стая

–Това което се случи тук...ние...аз-(не знаеше как да го каже лидера)

–Какво?!?!?!

–Това...беше грешка..аз се поддадох...на своите желания-(заекваше момчето)

–Било е грешка значи?!-(щеше да го запука всеки момент момчето)

–Не!Да!Не!

–Е сега, последно?!-(нервеше се Jong)

–Харесвам я-(блъсна по стената момчето)–това, което се случи тук не беше грешка, може би съвсем малка част беше....но....

–Значи само си приказваш, че я харесваш-(прекъсна го Jong)

–Не! Ти си този, които само го приказва

–Не искам да се караме Onew...

–Хьонг какво става защо се карате-(попита малкия)

–Не се караме, само си изясняваме някои неща....но мисля, че ще е най-добре да спрем за момента

–Добре, но ще си продължим разговора по късно-(и Jong излезе от стаята)

112Да изкушиш съдбата - Page 5 Empty Re: Да изкушиш съдбата Пет Апр 01, 2011 12:14 pm

jongminfan

jongminfan
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

Боже,Дубу и той не знае какво иска Да изкушиш съдбата - Page 5 7878 Усещам как в скоро време тия двамата ще се изпотрепят Да изкушиш съдбата - Page 5 124908 Супер е главата Да изкушиш съдбата - Page 5 15286

http://smiley92.tumblr.com/

113Да изкушиш съдбата - Page 5 Empty Re: Да изкушиш съдбата Пет Апр 01, 2011 6:54 pm

Mystique

Mystique
My love is the sun of passion ★
My love is the sun of passion ★

2-ра част

*При момичетата*

–"WTF...обичал я, хаха....и какво направи...остави я на Mir, идиот нищо не може да направи като хората...толкова ме вбесява..."-( и от толкова размисли Деси, докато се обличаше не забеляза, че блузата й е наопаки, очната й линия размазана, а косата й щръкнала във всички възможни посоки)–ОМО колко е часът ще закъснея...

–Какво става, що си се разкрякала толкова рано..а BTW блузата ти е наобратно...ти изобщо поглеждала ли си се в огледало-(хилеше се Поли насреща й)

–Поли какво сте се развикали...-(Мони влезе в стаята и само дето не умря)–Какво й има...на Деси

–Да и аз това се питам....

–Че какво ми има, баси...защо ме гледате така?-(неразбираше Дес)

–Ами погледни се в огледалото-(казаха й двете в един глас)

Деси се запъти към най-близкото огледало и когато се погледна в него изпищя толкова силно, че то се счупи на хиляди парченца, сигурно целият хотел я беше чул....

–Куаааа....какво ще правя...това не може да се случва....днес е последния срок за записване в конкурса, какво ще правя...-(заплака момичето)–Айшш...ще закъснея...f***...-(продължи да си псува тя, докато стоеше пред друго огледало, за да си оправи вида.

–Ааа...Поли-(говореше тихо Моника)–какво й става много е страшна....

–Че тя винаги е била!

–Не...от вчера е променена....

–В какъв смисъл-(чудеше се Поли)

–Ами откакто се прибра от момчетата, постоянно въздиша и подобни работи...


–ПОЛИНО не стой там ми ела ми помогни с грима, не мога повече ще скоча от някъде....виж ме на нищо не приличам....-(крещеше Деси)

–"На вашите заповеди милейди"-(мислеше се тя)–Идвам..

След 10 минути Деси беше като чисто нова...хукна по стълбите, хвана си такси каза му адреса и вече пътуваше. След 30 мъчителни минути влезе с гръм и трясък в сградата на S.M Entertainment, хукна по коридорите а полата й се рязвяваше и разкриваше такава гледка, че човек спокойно можеше да си каже"това е раят". Луташе се из сградата, блъсна се в двама мъже и веднъж в една стена...и най накрая намери стаята в която трябваше да се запише, забеляза че я е подминала няколко пъти, доприйска й се да скочи в някоя яма и да остане там. Беше потна, косата й полепваше навсякъде, краката я боляха заради платформите, пък и се беше натъртила лекичко, записа се и когато излизаш какво да види, насреща й момчетата от SHINee.

–"Чудесно, няма що...само те са ми притрябвали да ме виждат точно в този ми вид...."

–Ооо Деси-(ръкомахаше TaeMin)–За конкурса ли дойде....къде са другите-(заоглежда се той, уви не виждаше Моника)

Деси ги подмина като малка гара. Искаше да се прибере колкото се може по-бързо.

–Какво й става пък на тая-(мрънкаше си MinHo)–Отивам да загрявам

Всички тръгнаха с него само лидерът остана да догони Деска.

–Ей какво ти е, не си болна нали-(тревожеше се той)

–Напълно добре съм си...

–Ами тогава какво има

–Изглеждам ужасно не исках да ме виждаш в този вид-(каза тихо тя)

Onew я прегърна и й прошепна:
–"имам страхотни новини за теб, можете да дойдете да живеете при нас"
След това я целуна по челото и тръгна към залата да тренира с другите, много искаше да остане при нея и да види реакцията й, но трябваше да тренира за предстоящия концерт....не искаше пак да ядосва мениджъра си.

*Няколко часа по-късно*

–Момичета няма да повярвате какво стана-(крещеше Деси от вратата)

–Божке...какво е станало с теб...да не си се вряла в канала, вуниш ужасно-(и Поли отвори един прозорец, за да се проветри)

–Ама Полино, ако та фана найш ли де ще идеш...

–Да, да зная....

–Какво има да ни казваш-(прекъсна ги Мони)

–А..забравих...-(мъчеше се да си спомни, ама не се получаваше)

–Оф нещо с Onew ли-(попитаха двете в един глас)

–А да...сетих се-(подхилваше се като истеричка Дес)..хихихи...

–Моника набирай лудницата и им кажи, че имат избягала пациентка

–Да веднага звъня...

–Айшшш...добре де спирам..сега слушайте...значи Onew каза, че можем да живеем при тях за известно време...хихихи....мн яко нали...хихихих

–Мисля че си е ударила главата някъде...-(каза тихичко Моника)

–Мда....тя че не е наред вярно е, ама вече е извън пътя...

114Да изкушиш съдбата - Page 5 Empty Re: Да изкушиш съдбата Пет Апр 01, 2011 7:20 pm

jongminfan

jongminfan
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

Хаха Да изкушиш съдбата - Page 5 312545 Супер е главата Да изкушиш съдбата - Page 5 312545

http://smiley92.tumblr.com/

115Да изкушиш съдбата - Page 5 Empty Re: Да изкушиш съдбата Пет Апр 01, 2011 8:15 pm

Silver

Silver
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

уоу нямам търпение да видя какво ще стане като се преместят Да изкушиш съдбата - Page 5 312545

http://bgprimadonna.fanforum.biz/

116Да изкушиш съдбата - Page 5 Empty Re: Да изкушиш съдбата Пет Апр 01, 2011 9:30 pm

minho1985

minho1985
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Супер е главата.............направо паднах да се смея.Много ми е интересно,като се пренасят каква война ще настане
Да изкушиш съдбата - Page 5 312545 Да изкушиш съдбата - Page 5 351138

117Да изкушиш съдбата - Page 5 Empty Re: Да изкушиш съдбата Съб Апр 02, 2011 9:40 am

Mystique

Mystique
My love is the sun of passion ★
My love is the sun of passion ★

ох радвам се че ви харесаха...макр че на мен не ми харесаха, даже нз и как ги прочетохте....така за новата глава ще се постарая повечко и до довечера ще е постната Да изкушиш съдбата - Page 5 15286

118Да изкушиш съдбата - Page 5 Empty Re: Да изкушиш съдбата Съб Апр 02, 2011 9:46 am

minho1985

minho1985
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Е Mystique нали знаеш че ние авторите сме си най големите критици.И аз не си харесвам моите,ама ги четат хората.Така че пускай следващата,щот нямам търпение
Да изкушиш съдбата - Page 5 72137 Да изкушиш съдбата - Page 5 68960

119Да изкушиш съдбата - Page 5 Empty Re: Да изкушиш съдбата Съб Апр 02, 2011 6:33 pm

Mystique

Mystique
My love is the sun of passion ★
My love is the sun of passion ★

14 Глава


Изминаха три дни и момчетата се отправиха към Пекин. На Onew, TaeMin и Jong им личеше от километри, че нещо не е наред. Всички бяха в едно и също настроение, постоянно въздишаха, не се хранеха много, отговаряха само с"да, не". Мениджъра им се беше шашнал до тавана, питаше останалите какво им е на тея тримата, но другите мълчаха и нищо не казваха...MinHo от своя страна се държеше....от време на време се сещаше за Поли, но сетеше ли се за нея и за Mir се сещаше, а това го изкарваше извън нерви...

–Аре бе хапнете повечко...довечера е концерта, вие кат мумии ли ще сте на него-(тревожеше се мениджъра им)

–Да-(отговориха тримата в един глас, без даже да чуват какво ги питат)

–Key ВЕДНАГА изпей какво им е на тея мухльовци-(крещеше мъжът)

–Ох...ами...тъжно им е може би за родното-(плямпаше всевзможни глупости той)

–Абе досега не е било така...и...

В този момент Onew стана от масата и се запъти на някъде, но се блъсна в една стена и започна да й се извинява. Мениджъра като видя това, хвана си партакешите и отиде в своята си стая, след като влезе си наля солидна доза алкохол, нямаше много голям ефект.

–Майко, к`ви са тея перковци....-(блъскаше си той главата в стената)

Веднага след като мениджъра офейка, Key придърпа другите и им би по няколко шамара за добро утро, след като се сафирясаха малко им чете и по едно конско, MinHo се хилеше за сметка на другите, ама като дойде и неговия ред му се стъжни картинката, така до вечерта момчетата бяха като чисто нови, е и с малко синини ама грима прикриваше всичко излишно...лол

*В хотела*
Деси започна работа по проекта, но беше много изнервена и не й се получаваше, естествено опакова първа багажа си, дори си накупи нова козметика и доста секси бельо. Моника постоянно дрънкаше как ще се нанесе в стаята на TaeMin, а на Поли й беше безразлично, нали си имаше Mir. Дните им минаваха еднообразно. Деси рисуваше, Моника си въобразяваше всякакви неща свързани с Tae, а Поли обикаляше из града и се мъчеше да запомни всички места на които ходеше. Няколко пъти се изгуби, но все пак беше инат та винаги намераше правилния път. Деси се чудеше как ли е минал концерта на момчетата, говореше за това единствено с Мони и то скишом от Поли, защото тя се изнервяше...кои знае защо...луда работа.

–Оф...момчетата дали са се върнали вече-(шушукаше Мони на Деси)

–Не зная, защо ми задаваш такива сложни въпроси...концерта беше вчера сигурно са се върнали...да не съм екстрасенс..Ааа... къде заминаваш-(попита Деси като видя, че братовчедка й се е избарала като за среща)

–Просто на разходка

–Сигурна ли си....

–Да.....Mir е зает ако това ми намекваш, така че няма с кого да изляза....-(и тя тръгна преди Деси да продължи да я разпитва)

–"Изведнъж стана толкова скучно...тц...."-(мислеше си Поли, докато скитосваше из града)–"Представям си сега да се сблъскам с някоя известна личност и да не разпозная кои е...голям майтап ще става...ама то нали така става, ама само по филмите....Ох болят ме краката..трябваше да си обуя по ниски токчета....ама като съм куха лейка...."
Момичето вървеше из улиците на Сеул и сякаш не забелязваше как времето се влошаваше, изведнъж задуха студен вятър, появиха се големи тъмни облаци, закапа на места, но Поли вървеше и не виждаше това. Тя се намираше в своя си свят и размишляваше. Заваля порой и тя се стресна.
–"Боже кога заваля и къде по дяволите се намирам....ох ще си хвана такси....къде ми е портмонето...."-(момичето беше в пълна паника, не гледаше къде върви и се сблъска с някого, падна в някаква локва и съвсем се измокри)

–Съжалявам аз не ви видях-(побърза да се извини Поли, но момчето само я наблюдаваше и тъй като беше тъмно пък и заради качулката, която носеше то, тя не виждаше лицето му добре)–"Ама че е не възпитан, какво ма зяпа да земе да ми помогне малко, няма да му навреди...ох тоя проклет крак..."

*Звъни телефон–––> Ринг Динг Донг*

–Ало Деси...не ми крещи де ей сега се прибирам...ами къде съм...ами наблизо съм не се притеснявай...Да вече даже тръгнах...да добре..чао

–Не е хубаво да се лъже-(проговори момчето най-после)

–Моля-(не разбираше Поли, но гласа на момчето изглеждаше познат)

Поли се изправи с триста зора, ядоса се защото не можеше да ходи добре и си събу обувките. Погледна към момчето, но още не можеше да разбере защо пък ще й изглежда познат, огледа го от глава до пети, но не го разпознаваше. От цялата мисловна дейност я заболя главата и тя потърси пейка на която да седне, и без това беше мокра. Тръгна в някаква посока, но след нея се чуваха стъпки, обърна се и какво да види момчето я следваше
–"Супер само някакъв идиот ми трябваше да ме следи...просто перфектно.."
Ускори крачка, но от това само крака я заболя повече и тя се строполи на земята при което си удари главата.


П.П Дано ви е харесала главата Да изкушиш съдбата - Page 5 182785

120Да изкушиш съдбата - Page 5 Empty Re: Да изкушиш съдбата Съб Апр 02, 2011 8:17 pm

jongminfan

jongminfan
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

Хаха тия хора направо ме учудват Да изкушиш съдбата - Page 5 312545 Супер е главата Да изкушиш съдбата - Page 5 162205 Сигурно това е "известната личност',с която искаше да се срещне Да изкушиш съдбата - Page 5 124908

http://smiley92.tumblr.com/

121Да изкушиш съдбата - Page 5 Empty Re: Да изкушиш съдбата Съб Апр 02, 2011 8:22 pm

Mystique

Mystique
My love is the sun of passion ★
My love is the sun of passion ★

Сега ако познаеш коя е тая личност утре поствам 2 глави Да изкушиш съдбата - Page 5 720423
право само на 1 опит Да изкушиш съдбата - Page 5 741224

122Да изкушиш съдбата - Page 5 Empty Re: Да изкушиш съдбата Съб Апр 02, 2011 8:38 pm

jongminfan

jongminfan
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

Имам някаква идея,но не съм сигурна дали съм права.Според мен е Минхо Да изкушиш съдбата - Page 5 124908

http://smiley92.tumblr.com/

123Да изкушиш съдбата - Page 5 Empty Re: Да изкушиш съдбата Съб Апр 02, 2011 8:44 pm

Silver

Silver
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

и аз залагам на Minho xD

http://bgprimadonna.fanforum.biz/

124Да изкушиш съдбата - Page 5 Empty Re: Да изкушиш съдбата Нед Апр 03, 2011 5:03 pm

Mystique

Mystique
My love is the sun of passion ★
My love is the sun of passion ★

15 Глава


Момчето като видя, че Поли се строполи на земято по най-бързия начин отиде до нея. Клекна и започна да я оглежда, Поли не се движеше единственото, което правеше беше да диша и то тежко. Момчето се огледа, но не видя хора наоколо. Вдигна я от земята и тръгна в посока хотел Sejong. Когато пристигна там почука на вратата с номер 666, Деси веднага дотича да отвори и замръзна на мястото си. Тя видя Поли, която беше като мокра кокошка, забеляза и малката рана на главата й, но най-странното нещо беше човекът които я носеше.

–Ти....ти....какво си й направил-(трепереше като лист момичето)

–Нищо не съм й направил...господи...тя сама падна, какво...не ме гледай така на улицата ли трябваше да я оставя

–Не...внеси я вътре...

–Къде да я оставя

–Ами в стаята й, а тази в ляво-(и Деси хукна нанякъде)

Момчето занесе Поли в стаята й, постави я на леглото и започна да тръшува за сухи дрехи. В този момент влезе Дес с две големи хавлии.

–Би ли излязъл...сложих ти една хавлия на дивана-(все още трепереше Дес)

–Да добре излизам

Деси махна от Поли целия слой мокри дрехи, преоблече я, но като видя раната на главата й, която лекичко кървеше хукна да търси аптечка. Беше много объркана, какво ли не й минаваше през главата:
–"Защо точно той я донесе, заедно ли са били...защо тя нищо не ми каза...По дяволите къде е тая аптечка"

–Какво има-(питаше той леко притеснен)

–Нищо...тоест не мога да намеря аптечката...а раната кърви-(тихо каза Деси като почти се разплака)

–Ей сега се връщам-(и той излезе като фурия от стаята)
След 20 минути се върна с една торбичка пълна с бинтове, лепенки, спирт и още сумати работи. Деси гледаше като гръмната, поглеждаше ту момчето, ту чантичката. С треперещи ръце се протегна към нея, но докато се кумеше какво да прави момчето я подмина и влезе в стаята на Поли.

–"Тц...много загрижен стана изведнъж...е...може би пък ще е по добре ако ги оставя насаме"-(мислеше си Деси и донякъде се радваше, че всичко се беше подредило така)

–MinHo аз ще съм в моята стая, ако има нещо ми кажи...-(и тя излезе от стаята оставяйки Поли и MinHo сами)–"Сега няма да мога да спя...оф....много мразя така...."

MinHo оглеждаше Поли много внимателно, тя беше много красива когато не приказваше, особено с него....Започна да ровичка из торбичката и вдигна такъв шум, че момичето се събуди.
Поли опита да се изправи, но я прониза болка в главата, започна да я опипва, но нечия ръка я сграбчи и тя се стресна за кои ли път днес. Погледна към човека, но не й беше добре, виждаше го леко размазано, не можеше да каже кои е, забеляза че не е на пътя а в стая, напрегна се, за да я разгледа и разбра, че е нейната, но чия беше ръката.
MinHo беше притеснен, тя беше прекалено топла.
–"Сигурно е вдигнала температура...какво да правя...оф да викна Деси ли...ама....не и сам мога да се справя"

–Стига си мърдала не мога да ти превържа раната-(сопна й се MinHo)

На Поли й светна лампата, веднага позна този високомерен тон, беше на MinHo естествено.
–"Той пък какво прави тук, последното което помня беше оня дето ме преследваше и...освен ако..."

–Ти..ти ли се блъсна в мен на пътя

–Не ти беше тази която се блъсна в мен и престани да мърдаш-(сниши тона си той)

–Ауу....ти....ти едно извинение не можа да ми кажеш простак такъв, на всичкото отгоре така ме уплаши...

–Легни имаш температура...и защо трябва да се извинявам, ти си тази която трябва да се извини

–Аз ти се извиних...кретен такъв, даже и това не помниш....-(понечи да стане тя от леглото)

–Казах да си стойш в леглото-(кресна й MinHo)

–Не ми викай, намираш се в моята стая....и защо изобщо си тук, махай се не искам да те виждам.

–Еми ще се наложи да свикваш с гледката-(хилеше й се момчето)След това набързо изтича до банята й напълни един леген с вода, когато се върна в стаята на Поли започна да търси някаква кърпичка.

–Стига си вдигал такъв шум...ще сабудиш някои не можеш ли по-тихичко...-(започна да му се кара тя)

–А ти не можеш ли да си затваряш устата-(парира я той)

–Ти как смееш да ми говориш така...боли ме главата, кракът, всичко ми се върти и ми е студено...-(разплака се тя)–Махай се от стаята ми...изобщо не ми се мяркай пред очите-(крещеше Поли с всички сили)

Моника се разбуди и отиде в стаята на Дес. Беше притеснена, не знаеше какво става.

–Деси какво става, тя с кой говори

–Остави...лягай си, просто не им обръщай внимание

–Ама....

–Утре ще говорим, а сега си лягай-(говореше Деси със заповеднически тон)

И Моника се върна в стаята си по най-бързия начин.

MinHo остави легена на земята, набара някаква кърпа и я намокри, след което седна на леглото до Поли. Сложи кърпата на челото й, отнякъде изрови две одеала и ги хвърле отгоре й, но и това не помогна, тя не спираше да трепери. Съблече мократа си блуза и се навря в леглото при момичето, прегърна я и зарови глава в косите й.

–Хей какво правиш...пусни ме-(опитваше да се отскубне от него, но не можеше)

–Млъквай и заспивай...

Поли като послушно кученце веднага прекрати всякакви опити за бягство, отпусна се и заспа сладко в прегръдките на MinHo. Той от своя страна не можеше да заспи. На няколко пъти смени кърпата, защото беше изсъхнала, гледаше да е тих и да не я събуди. По едно време умората надделя и той заспа сгушен в нея.

На сутринта Деси стана рано и отиде да провери какво става в стаята на Поли. Когато влезе усмивка се появи на лицето й, тихомълком излезе и се върна с цифровия в ръка, направи им няколко снимки, реши че това е достатъчно за сега и излезе от стаята.

Вече беше към 10 часа, но от стаята на Поли никои не излизаше. Моника се чудеше кой ли беше дошъл снощи, попита Деси няколко пъти, но тя не искаше да й каже.
–"Хм.. кой ли е...Mir може би, но тя с него не се е карала...ох много ми е любопитно...ако много тихичко се промъкна вътре, огледам положението и изляза никои няма да разбере...хихи"-(мислеше си Мони)
С леки стъпки на крадец Моника стигна до стаята на Поли и а да отвори вратата...

–Монико ти кво прайш тука...

–О боже...Дес ще получа някои инфаркт...-(биеше й сърчицето като на малко зайче, преследвано от голям вълк)

Докато двете момичета се разправяха пред стаята на Поли, MinHo се беше събудил, оглеждаше момичето сгушено в него, наведе се към нея и я целуна по челото, но точно в този момент тя се събуди...

–Какво правиш...-(отдръпна се тя)

–А...проверявах ти температурата

Поли го изгледа леко скептично, но нищо не каза.
–"Е да може...ха точно той тръгнал да ме целува, в кви филми се вкарвам..."

–Помогни ми да стана, всичко ми се върти...-(Поли протегна ръка доста в страни от момчето)

MinHo я вдигна (щото тя сама нямаше да може да ходи) и чак тогава забеляза с каква сладка нощничка беше облечена. Беше се втренчил в нея, изпиваше я с очи...

–Какво има..-(питаше Поли, която не разбираше какво става)

–Нищо...-(отговори момчето с леко пресипнал глас)

–Ами тогава защо стоиш на едно място...MinHo..-(ръкомахаше пред очите му тя)

MinHo беше напрегнал всички мускули в своето тяло, ама не се помръдваше, гледаше нея, косите й, очите й, устните, спусна погледа си и по нощничката(Деси си беше свършила работата лол)Както я държеше я притисна по близо до себе си приближи устните си до нейните и последва една бурна целувка, която за жалост или за радост беше прекъсната от нахлуването на Моника в стаята...

–Поли...а такова Mir е тук...


Таа...ето я и втората глава

16 Глава


–Хей Поли разбрах, че не си добре и....-(млъкна набързо той)–MinHo не знаех, че си тук...

–А...той я донесе, знаеш ли Mir защо не дойдеш по-късно-(и Деси го задърпа към вратата)

–Flaming искам да поговорим....-(погледна го зловно Mir)

–Аз също си тръгвам-(каза MinHo, след което постави Поли на леглото и тръгна след Мирката)

Двете момчета излязоха от сградата, Mir беше като буреносен облак, а MinHo се забавляваше от това, че беше изкарал момчето извън нерви.
–"Ха така ти се пада....лапе нещастно...."-(злорадстваше MinHo)

Влязоха в някакво кафене, което не беше препълнено с много хора и нямаше вероятност да бъдат изпотрепани от хиляди фенки за няколко автографа или снимки. Седнаха на най-отдалечената маса и си поръчаха кафе.

–Какво правеше в стаята й-(започна направо Mir)

–Ти как мислиш...

–Тя е моя, а аз не желая ти да си около нея-(тропна по масата Mir)

–Явно не знаеш, но трите ще се местят в нашият апартамент...ще се наложи да свикваш, ако все още сте заедно...-(подчерта той последните си думи като не забрави да се усмихне)

–Какво...-(чудеше се какво става момчето)

–Само да ти кажа...твърде дълго бяхте заедно, мисля да си я взема и не търпя възражения...-(и MinHo напусна кафенето без да обръща повече внимание на момчето)

*В апартамента на SHINee*

–Оф още ли не се е прибрал...-(ядосваше се Key)

–Не, ама и телефона си не вдига...-(провикна се Onew от стаята си)

–Да не е избягал с някоя секси мацка-(чудеше се Jong)

–Не това само ти можеш да го направиш-(провикна се MinHo зад него)

–Да...прав си MinHo не се бях сетил...А...ма ти кога се върна бе..-(пулеше се насреща му Jong)

Key като чу, че MinHo се е върнал изкочи от кухнята с един голям нож и тръгна да гони момчето из апартамента....

–Ти сливи ли има в устата, телефон нямаш ли...де беше цяла нощ...абе казвай веднага

–Ей такова Key леко с ножа а...

–Я не ми се отваряй, ей тоя нож щи го шибна някъде и месеци ще седиш в тоя апартамент....та да запомниш другия път да се обаждаш преди да скитосваш...-(беше побесняло момчето)

–Добре де спри и ще ти обясня-(викаше MinHo)

Докато MinHo и Key си играеха на гоненица другите дим да ги няма. Прибраха след 30 минути, за да може Key да се усмири малко.

–Малко ми е мъчно-(шепнеше Jong докато катереше стълбите на блока)

–Що бе...-(питаше лидерът)

–Ами нали MinHo остана с Key, да не се наложи да си търсим нов рапър...

–Аа...ми той MinHo не е от голямо значение....рапъри...има с лопата да ги ринеш...-(хилеше се Тае)

–Аха....така ли мислиш малкия....

Всички погледнаха към MinHo, който държеше Key в едната си ръка а ножа в друга. Flaming Charisma метна момчето на пода, ножа го скри някъде и зачака Ключето да се свести...Другите зяпаха и не знаеха от кои да се страхуват повече от Key или MinHo. Тае само дето не беше напълнил гащите...та докато другите се подмазваха на MinHo, малкия по най-бързия начин офейка в стаята си, заключи се и премести всички предмети пред вратата като започна с леглото....


П.П дано да ви харесат Да изкушиш съдбата - Page 5 182785

125Да изкушиш съдбата - Page 5 Empty Re: Да изкушиш съдбата Нед Апр 03, 2011 6:07 pm

minho1985

minho1985
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Хахахаха Кий гони Минхо с ножа хареса ми направо паднах от смях.......



Рапъри с лопата да ги ринеш.......... - уби ме



Много са яки главите.Охх Поли и Минхо много са сладки


Да изкушиш съдбата - Page 5 312545 Да изкушиш съдбата - Page 5 68960

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 5 от 8]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите