You..The Music In Me~♫♫ - Page 10 K1q6o9jpg


Join the forum, it's quick and easy

You..The Music In Me~♫♫ - Page 10 K1q6o9jpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


     Seoul

Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Календар Календар

Visitors

free counters

Poll

Победител е...?

You..The Music In Me~♫♫ - Page 10 Vote_lcap15%You..The Music In Me~♫♫ - Page 10 Vote_rcap 15% [ 6 ]
You..The Music In Me~♫♫ - Page 10 Vote_lcap56%You..The Music In Me~♫♫ - Page 10 Vote_rcap 56% [ 22 ]
You..The Music In Me~♫♫ - Page 10 Vote_lcap3%You..The Music In Me~♫♫ - Page 10 Vote_rcap 3% [ 1 ]
You..The Music In Me~♫♫ - Page 10 Vote_lcap13%You..The Music In Me~♫♫ - Page 10 Vote_rcap 13% [ 5 ]
You..The Music In Me~♫♫ - Page 10 Vote_lcap13%You..The Music In Me~♫♫ - Page 10 Vote_rcap 13% [ 5 ]

Общо гласове : 39

Latest topics
» SHINee Shawols Skype ~
You..The Music In Me~♫♫ - Page 10 EmptyНед Окт 22, 2017 6:30 pm by rally___

» Because I met you
You..The Music In Me~♫♫ - Page 10 EmptyПет Мар 27, 2015 8:07 pm by Anny

» 21.
You..The Music In Me~♫♫ - Page 10 EmptyПон Дек 01, 2014 5:55 pm by nasa__

» The color of your love
You..The Music In Me~♫♫ - Page 10 EmptyНед Ное 16, 2014 8:24 pm by lil_sun

» ~♥ Taemin's heart ♥~
You..The Music In Me~♫♫ - Page 10 EmptyПет Окт 10, 2014 2:23 pm by ..TaeminGirl..

» Kaкво мислят Shinee за теб ?
You..The Music In Me~♫♫ - Page 10 EmptyВто Авг 26, 2014 11:01 am by SHINee_JongKey

» Намисли си дума..
You..The Music In Me~♫♫ - Page 10 EmptyВто Авг 26, 2014 10:49 am by SHINee_JongKey

» You..The Music In Me~♫♫
You..The Music In Me~♫♫ - Page 10 EmptyВто Авг 26, 2014 8:55 am by SHINee_JongKey

» The true love
You..The Music In Me~♫♫ - Page 10 EmptyПет Авг 22, 2014 8:45 am by SHINee_JongKey

Music
You..The Music In Me~♫♫ - Page 10 WamFC

You are not connected. Please login or register

You..The Music In Me~♫♫

+34
vestema
~.Cherry.~
Ezreal
yunho_jonghyun
lessls
Shelly
Анонимка7
kiss4eto94
mia_koluchi
IxheartxTaemin
sweet_SHINee
Dars
Little Pixie
lil_sun
..TaeminGirl..
YoTo
darz
Abarai Haru
Silver
^___^
Nanna
minho1985
lyukiya
gabiloveth
cho0ly
lina
(づ ̄ ³ ̄)づ
jongminfan
Ral~
silwii_
rally___
Yulita ^^
TonnIi
nasa__
38 posters

Иди на страница : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 14 ... 19  Next

Харесвате ли това? ^__^

You..The Music In Me~♫♫ - Page 10 Vote_lcap96%You..The Music In Me~♫♫ - Page 10 Vote_rcap 96% [ 53 ]
You..The Music In Me~♫♫ - Page 10 Vote_lcap4%You..The Music In Me~♫♫ - Page 10 Vote_rcap 4% [ 2 ]
You..The Music In Me~♫♫ - Page 10 Vote_lcap0%You..The Music In Me~♫♫ - Page 10 Vote_rcap 0% [ 0 ]
Общо гласове : 55


Go down  Съобщение [Страница 10 от 19]

1You..The Music In Me~♫♫ - Page 10 Empty You..The Music In Me~♫♫ Сря Фев 09, 2011 9:24 am

nasa__

nasa__
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

First topic message reminder :

“You..The Music In Me~♫♫”

Анйонг~~
Значии, пак не можах да седя мирна и започнах да пиша.. Всъщност, бях започнала да пиша това още преди да свършим с 5+1=1, но рекох да не го пусна преди да завърша първото си творение.Да се надяваме, че и този проект ще бъде харесан колкото първия ми фик.. n__n
Опитах се да го направя като самостоятелен фик, т.е. и тези, които не са чели 5+1 да могат да го четат без проблеми You..The Music In Me~♫♫ - Page 10 432746
И за последно.. Всяка възможна прилика с останали истории е напълно случайна! (Казвам го с чисто сърце, защото докато пишех, спрях да следя почти всички фикове, които се публикуваха или все още се публикуват You..The Music In Me~♫♫ - Page 10 370245 )
Приятно четене!♡



1ва Нота- „Изпитът”

18ти Ноември, 2010год.

- Хьонг, хайде, изпий това.- каза Мино на Кий и му подаде някаква воняща течност.- Всичкото докрай и наведнъж, oneshot!!
- Yaaaah, оставете го най-сетне да излезе от колата.- ядоса се Оню.- Тези бабешки елексири най-много да му развалят стомаха по време на изпита!
- Мино, това пък какво е? Искаш да мина изпита или да ме отровиш??? Т’ва смърди на умрело, бе човек!!!- уплашено викна кандидат-судентът. Не стигаше, че е нервен, а и останалите не го оставяха. “Наистина щеше да е по-добре, ако бях ги оставил вкъщи..” помисли си той.
- Ами, хьонг…как да ти обясня…-измърмори Мино под носа си.- Казват, че този елексир бил №1 относно изпити..
- Толкова и аз разбрах! Питам те за съдържанието!
- Ами..първо го изпий и после ще ти кажа..
- Първо ми кажи и после ще реша дали да го изпия или да те полея с него!
- Тогава..-затрудни се Мино.- Различни водорасли.. рибешко сърце, пипало на неотровна медуза и мъничко кръв от октопод..- изброи той, докато виждаше как на всеки един от SHINee започва да му се гади.- Но всичко е супер прясно и добре миксирано!- оправда се той, докато следеше ядосаният поглед на Кий.- Е добре де, не го пий тогава! Но само не ме поливай с това нещо!- помоли се той.
- Хьонг, време е..-прекъсна ги Темин.- По добре да побързаш и да си заемеш мястото. Ние те подкрепяме, ФАЙТИНГ! MySpace
- ОПА, ОПА, ЧАКАЙ!- спря го Блинг, точно когато Кий хвана дръжката на колата.
- MySpace Сега пък какво има?!- попита отчаян той.- Честно, преувеличавате! Само някакъв си изпит..- опита се да ги успокои, но самият той мислеше обратното.
- Яяя~! От това зависи бъдещето ти!- скара му се Оню.- Бъди внимателен- мисли 3 пъти, ограждай веднъж!
- Ти пък не му се нахвърляй така!- прекъсна го Jjong.- Кибум, вземи това..-каза той и му подаде една кутия.- Вътре има два сандвича, шише вода, шоколад, мокри и сухи кърпички.. надявам се да съм ти помогнал малко.. Aja Aja! MySpace
- Хьооонг, благодаря ти!!- зарадва се Кий и посегна към него. Въпреки, че беше възпрепятстван от останалите членове, той успя да го прегърне.- Ти си ми опората в този ден! Наистина.. длъжник съм ти..
- Тогава за да ми се отплатиш, премини изпита! Знам, че нямаше достатъчно време да учиш покай работата.. а и ти беше до мен в моите трудни времена..- спомни си Блинг и отново за малко да заплаче.. след заминаването й той ставаше все по- емоционален с всеки изминал ден..- Както и да е, дано късметът да е с теб, братле!- каза той, докато Кий излизаше от колата.
Той със забързани крачки влезе в сградата. Повечето младежи го разпознаха, но в точно този момент не можеха да отделят време за известни личности, което беше облекчение за него.
Когато влезе в стаята, Кий седна на предпоследния чин откъм стената, без да гледа дали е предопределен за него или не. Отвори кутията, дадена от Jonghyun и взе водата. Започна да тупа с крак, докато отпиваше. Погледна часовника си- имаше още 30минути до началото. “Спокойно Ким Кибум, ти можеш.. Та ти си Всемогъщия Кий!” си казваше той, за да се успокои.
- Оооой, господине, седнали сте на моето място!- прекъсна мислите му един звънки глас, който привлече вниманието му. Той вдигна глава и видя, че някакво момиче виси над него. Извън своето желание, той започна да оценява вида й- нещо, което правеше с всяко момиче.. Така решаваше дали да му обърне внимание или да не се занимава повече. “Хмм.. сладко лице, макар и намръщено.. И прекрасна коса! Айго.. но сигурно е перука..”започна да размишлява той.
- Точно на теб говоря! Не ме зяпай така, а си прибери багажа!- отново прекъсна мислите му тя.
- Аз? Да стана? Че защо?- учуди се той.
- Да! Да станеш! Щото си ми седнал на мястото!
- Къде пише, че е твоетоMySpace?- попита я с нотка арогантност Кий.
- Еееей тука!MySpace- отговори момичето с по-голяма арогантност и му посочи залепеното на чина листче, където пишеше „№:401, Инйонг Майърс”.- Или.. и ти ли се казваш така? MySpace- попита го с голяма усмивка, готова за истеричен смях.- Ако е така, I’m sorry.. MySpace- започна да се киска тя, гледайки почервенелия от гняв и срам Кий.
- Айго.. съжалявам, не съм забелязал..- промърмори той и започна да събира нещата си.- Е аз къде съм тогава?!? MySpace- запита се той и се паникьоса, да не би да е объркал стаите като бърза.. Или не дай си Боже, сградата..
- Аами.. Ким Кибум, нали? Значи си на последния чин, зад мен..- отговори му момичето, въпреки, че въпросът не беше зададен към нея. Тя се почувства някак гузно за неговата спонтанна паника.- Почти си улучил.. почти. MySpace- продължи тя и посочи името му, написано върху неговия чин. После му помогна да се премести, усмихна му се и си седна на мястото.
“Малко високомерна, но какво пък.. MySpace А откъде знае името ми?.. Дали е фенка?..Сладка е.. а и косата сега ми изглежда истинска.. Господи, и какви големи очи! Със сигурност един от родителите не е кореец.. MySpace” размишляваше Кий. Детективският му нюх беше се появил.. отново. “Точно така Кий, иначе нямаше да се нарича Майърс.. БИНГО!.. MySpace Айго, Ким Кибум, за какво мислиш?! Имаш изпит след по-малко от 15минути!” сети се той и се ядоса на себе си.
Но без да усети, Кий започна да следи всяко движение на това момиче, Инйонг. Тя си свали раницата, извади химикал, молив и гума- нищо, които останалите не правеха.
Кибум забеляза още нещо- в стаята освен тях имаше още 27 ученика. 1/3та от тях нервничеха и преговаряха като за последно. Другата 1/3та гълташе всякакви бонбони или бабешки елексири, приготвени от загрижените им родители. Последната 1/3та беше тотално изключила от стрес- изразът „Нито приема, нито предава” беше точно определение за състоянието им. Единствено Инйонг извади слушалките си и започна да си тананика някаква песен.
“Хммм.. MySpace Харесва музика, облича се спортно, почти като момче.. явно не се тревожи за изпита, което показва, че или е гений, или е с хипер богати родители.. Но честна дума, хубава коса.. Черния й цвят пасва идеално на кремово бялата й кожа.. MySpace А и този лилав кичур ми напомня за моята коса от “Ring Ding Dong” времето MySpace Интересна личност, предполагам…” разсъждаваше той, докато им раздаваха тестовете. Тогава една от квесторите се развика:
- ОМО! Добре ли си??? MySpace- кресна учителката разтревожена.
- Да, не се тревожете, сега ще ми мине..- отвърна й спокойно Инйонг и повдигна главата си.- Напоследък много започна да става, вече свикнах…
- Добре тогава, нека другите да започнат работа!
Кий вместо да изслуша квестора, стана от мястото си и отиде при момичето. Стресна се, когато видя ръцете й окървавени.
- Айго, носа ли ти кърви?- попита той разтревожено.
- Ааа, не, просто се правя.. Всъщност това е доматен сос!- остро му отговори тя.
Кибум не отвърна на заядливия отговор и веднага извади носните кърпички от кутията на Блинг. Една даде на нея, а друга направи на по-малки парчета, под форма на тампончета.
- Д-доста си сръчен.. MySpace- каза слисана Инйонг, докато Кий й ги подаваше.- Благодаря..
- Майка ми е медицинска сестра, тя ме научи.- обясни кратко той и остана до нея, докато носът й спря да кърви. После отново седна на мястото си, но 20минути от ценното време бяха изтекли..
Изпитът бе общо 3 часа. Първият час мина още по-бързо от обикновеното заради „доматения сос”. През вторият час Кий само седеше и се опитваше да разбере задачите, но това не му се отдаваше много.
През първата половина на последния час, Инйонг стана тихичко от мястото си и отиде при квесторите.
- Излизаш ли?- попита единият.
- Не, просто исках да Ви попитам нещо..- излъга тя. Беше измислила начин да върне услугата на Кий.
- Яяя! Знаеш, че е забранено!- викна й жената ядосано.- Върни се на мястото си!
Момичето уж засрамено се запъти към чина си. “Добре, че сме до стената.. иначе планът нямаше да проработи..” помисли си тя и се усмихна дяволито, гледайки към Кибум. Той забеляза това и започна да мига на парцали, не разбиращ какво минава през ума й.
- YAAAAAH! НЯКОЙ ПОДСКАЗВА ВЕРНИТЕ ОТГОВОРИ ПРЕЗ ПРОЗОРЕЦА!!- извика Инйонг, за да я чуят всички. Тя знаеше, че абсолютно всеки поне за следващите 5 секунди ще погледнекъм прозореца, затова ги използва изкусно- с бързо и плавно движение тя размени своя лист и листа на Кий. Веднага седна на мястото си и започна да го проверява.
- Айгу, това е бил чистача, който си върши работата.. MySpace- каза тя без да вдигне очи от листа.- Объркала съм се, извинете ме..
- Ако още веднъж ти чуя гласа, излизаш веднага!- заплаши я квестора, но тя не обърна никакво внимание на това.
“Какво по дяволите прави това момиче, иска да ни прецака и двамата ли?!? MySpace Ейшш, само това ми липсваше!!” викаше си Кий с всичка сила.. наум.
След 20 напрегнати за него минути, Инйонг най-сетне вдигна главата си от листа и се огледа. Всеки ученик беше концентриран върху своя тест, а квесторите говореха за връзката на Jonghyun и Shin Sekyung, която бе обявена преди няколко седмици.. Никой, освен Кий, не забеляза как тя без никакъв шум отново размени листите им. След това без да загуби секунда повече си предаде своя тест. Смигна на Кибум докато си прибираше нещата и излезе. Той отново я погледна като риба на сухо за момент, но после се съвзе и също си предаде листа, който бе коригиран от това момиче..
“Странно нещо.. ” мислеше си той, докато излизаше от сградата. Запъти се към красивата зелена градина, с която това училище разполагаше. Кий трябваше да изчака новият им жена мениджър, или както те я наричаха, Пратеникът от Ада, да го вземе от там. “Питам се, дали ми е фенка MySpace?.. Сигурно затова ми помогна.. MySpace А дали ме чака вън?! Може да я поканя на обяд за да се реванширам.. или вечеря.. MySpace…”размечта се момчето. “О, ЕТО Я!” забеляза седящата на една пейка Инйонг той и се усмихна с неговата чаровна усмивка…



Последната промяна е направена от nasa__ на Сря Фев 09, 2011 5:18 pm; мнението е било променяно общо 1 път

http://www.last.fm/user/nasa__

226You..The Music In Me~♫♫ - Page 10 Empty Re: You..The Music In Me~♫♫ Сря Апр 20, 2011 10:12 pm

^___^

^___^
I keep thinkin ’bout you ★
I keep thinkin ’bout you ★

Много тъжна глава You..The Music In Me~♫♫ - Page 10 626982 Хубавото е, че най-сетне Кий разбра цялата истина и то от нея самата.. Оооо не искам да умирааа! Иначе аз ще бъда като You..The Music In Me~♫♫ - Page 10 923484 И както винаги страхотна глава, страхотно написано, тая музика подсили драмата.. СУПЕР СИ! You..The Music In Me~♫♫ - Page 10 162205 С нетърпение чакам продължение You..The Music In Me~♫♫ - Page 10 132400

227You..The Music In Me~♫♫ - Page 10 Empty Re: You..The Music In Me~♫♫ Чет Апр 21, 2011 9:34 pm

nasa__

nasa__
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Анйонг пийпъъъл!! You..The Music In Me~♫♫ - Page 10 77124
Ъмм.. искам да съобщя, че най-вероятно следващата глава ще закъснее малко.. You..The Music In Me~♫♫ - Page 10 7878 Очите ме болят MySpace, затова смятам да стоя далеч от компютъра за 2-3 дена.. Мисля, че напоследък не вземам здравето на очите си на сериозно ииии... You..The Music In Me~♫♫ - Page 10 132400
Така де, съжалявам за тази малка пауза.. You..The Music In Me~♫♫ - Page 10 476221 Но нали разбирате, здравето на 1во място.. You..The Music In Me~♫♫ - Page 10 15286

http://www.last.fm/user/nasa__

228You..The Music In Me~♫♫ - Page 10 Empty Re: You..The Music In Me~♫♫ Пет Апр 22, 2011 6:43 am

Silver

Silver
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

точно от това имах нужда преди дългия път, който ми предстои. Радвам се, че му каза, но защо трябва да умира? Не може ли да са си заедно ... като в приказките T.T

http://bgprimadonna.fanforum.biz/

229You..The Music In Me~♫♫ - Page 10 Empty Re: You..The Music In Me~♫♫ Нед Апр 24, 2011 4:52 pm

^___^

^___^
I keep thinkin ’bout you ★
I keep thinkin ’bout you ★

Оооо, няма проблеми. Разбира се, че здравето е на първо място! Айде бързо оздравяване и не се притеснявай - без фика ти за няколко дена/седмици няма да умрем You..The Music In Me~♫♫ - Page 10 235760

230You..The Music In Me~♫♫ - Page 10 Empty Re: You..The Music In Me~♫♫ Пон Апр 25, 2011 1:42 pm

nasa__

nasa__
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Нота №37
Story Sadder Than Sadness..

Инйонг тихичко заспа на бара, докато Кий се опитваше да асимилира всичко това, което чу преди малко. Тя го обича, и то много- това беше нещо, което той искаше да чуе от месеци наред.. Беше толкова щастлив, толкова доволен, че ако можеше, щеше да излети до седмото небе!
И тогава, научи за нейното здравословно състояние.. Това му дойде като гръм от ясно небе, което го срази за секунди..
Не можеше да разбере.. не искаше.. Как беше възможно?! Той току-що я беше намерил, и щеше да я загуби?! ”Не. Не може.. Не може да е истина!! Такива неща се случват на все на други, не и на мои познати!!.. не и на момичето, което обичам толкова..”отричаше той наум, все още седящ като парализиран. Не можеше да мръдне и сантиметър- тялото му бе замръзнало на място, отказващо да се подчини на мозъка му. Той видя как зрението му се замъглява и усети как бързо започнаха да капят топли сълзи от очите му.. чак тогава разбра, че плаче.. ”Не може.. не може да ме напуснеш толкова бързо…”прошепна той и успя да размърда ръката си, за да я погали..
Приближи се до нея и докосна късичката й коса… всъщност, усещането беше приятно, точно както неговата наполовина подстригана коса от промоциите на Lucifer..
Кибум забеляза голям белег точно в центъра на черепа й, което го уплаши и натъжи още повече. Не можеше да разбере от какво е било оставено този белег.. но и не му пукаше. Вече не му пукаше нито за косата й, нито за начина й на обличане.. външният й вид нямаше значение за него. Да, той наистина я хареса заради тези външни черти.. но я заобича заради самата нея- тази малка вещица, която когато му се ядоса превръщаше живота му в ад.. момичето, което досега се е опитвало да го отдалечи от себе си, не защото не го иска, а защото го обича.. жената, която най-вероятно може да пожертва щастието си заради него.. тази, която той обича..
Той реши да не я остави така и да я качи в апартамента й. Опита се да я занесе както се носят булки и за негова изненада, някак си успя да носи без да я изпусне. Не, не че беше станал физически по-силен.. просто Инйонг тежеше много по-малко, отколкото той си представяше…
Кибум леко притвори външната врата, събу си обувките и прекрачи към салона й. Огледа се наоколо и реши, че ще е най-добре да я остави на дивана.
- Не може ли.. да останеш?..- прошепна тихичко тя, полусънена, тъкмо когато Кий я беше настанил удобно на големия диван. Инйонг се изправи, хвана го за ръката и го накара да седне на дивана.- Тук винаги ми е било самотно..- допълни тя и се обърна към него. Намести се хубавичко и се облегна на гърдите му. Заспа отново, но този път със сладка усмивка в лицето си.
Кибум от своя страна се облегна на дивана и нежно я прегърна. Все още не можеше да повярва, че тя скоро.. може би.. няма да диша! Тази ужасна мисъл го подлудяваше, караше кръвта му да замръзне. Не.. отричаше да приеме такава истина!..
Часовете минаваха.. Инйонг блажено спеше пред него, но Кий цяла нощ дори не мигна.. Мислеше, преосмисляше всяка среща, всеки разговор с Ин с надеждата, че може да я е разбрал погрешно.. Все пак тя беше пияна, докато казваше всичко това.. не може да се има доверие на пияни, нали?!.. Но колкото и да задълбочаваше мислите си, той вместо да се сети за неща, които изкарват думите й грешни, все повече се убеждаваше, че всичко казано е истина..
Истината, която беше пред него още от първия им ден на запознанство.. само че той беше затворил очи за нея и не искаше да я види..
Кървенето на носа й в деня на изпита.. Хапчетата, които тя не отделяше от себе си.. Факта, че е спряла да пие кафе.. очевидната й загуба на килограми.. и на всичкото отгоре, думите ”Скоро си заминавам..” С всеки спомен, за който се сещаше, той осъзнаваше, че той просто не искал да види това, което било пред него…
Ин вече беше неразделна част от живота му.. Нямаше ден, в който той да не й се обади или тя да му изпрати съобщение.. Виждаха се във всеки възможен ден и прекарваха цели часове заедно.. Въпреки, че в неговите очи тя беше жената, която той обича, те бяха и доста добри приятели.. Кибум се опита да си представи живота си без нея.. не можеше! Колкото и по-силно да се опитва, единственото, което проумяваше беше тази ужасна самота, която го очаква, ако тя го напусне.. Колкото повече мислеше за това, толкова повече сълзи бликаха от очите му и го заболяваше нещо в ляво..
Часът беше станал 5:34 сутринта. Кий гледаше ту към изгрева през огромните прозорци, ту към Инйонг, която от време на време казваше неговото име на сън... Очите го боляха вече.. бяха уморени от всичкото това безсъние и плач.. но той продължаваше да я гледа без да мигне..
Малко по-късно Кибум се сети нещо и полека извади телефона от джоба си. Набра номера на майка си и зачака..

- Йобусейо?..- каза един сънен женски глас.
- Омма?- прошепна той тихо.
- Омо, Буми!- учуди се жената.
- Събудих ли те?..
- Не сине, и без това бях нощна смяна.- засмя се тя.- Затова звуча сънена..
- Ммм.. разбирам..
- Буми? Да не е станало нещо, миличък?- започна да се тревожи майка му.- Звучиш доста унил, сине..
- Омма.. трябва да те питам нещо.
- Питай маминото.- отвърна му нежно жената. Тя познаваше сина си много добре и усещаше, че нещо не е наред..
- Омма, какво знаеш за.. т-туморите?- попита я Кий и се опита да сдържи емоциите си.
- Тумори ли?!?- уплаши се майка му.- Сине, да не ти е станало нещо?!
- Не се тревожи мамо.. не съм аз..- опита се да я успокои той, но гласът му трепереше.- Нали си медицинска сестра.. и първо се сетих за теб..
- Омо, разбирам сине..- отвърна й тя.- Ами.. като цяло се разделят на 2- доброкачествени и злокачествени. Първият вид, както се разбира от името им, не са толкова опасни и са лесно лечими..
- На мен ми трябва информация за.. злокачествените..- каза Кий с все още треперещ глас.
- Ъм.. какво точно искаш да знаеш за тях?- попита женичката предпазливо.
- Смъртоносни ли са, омма?
- Ами… може да се лекуват, вече имаме доста напреднала медицина, както знаеш..
- Не овъртай, мамо!- прекъсна я той ядосан.- Отговори ми просто! Да или не?- попита той отново. От другата страна се чу тежка въздишка.
- Да, сине… в повечето случаи…- каза тя без да го лъже. И двамата ме казаха нищо след това. Единственото, което майка му чуваше, беше неговият тих плач, който разкъсваше майчинското й сърце..- Ало, Буми?
- Ще ти се обадя по-късно, омма..- успя да каже той и затвори телефона. Захвърли го някъде в дивана и силно прегърна все още спящата Инйонг.
”Оттоке?.. оттоке?..” повтаряше той наум и с всяко вдишване поемаше нейния аромат на кокичета. ”Прекалено рано е.. Не може да ме оставиш!..”
- Какво става?..- измърмори Ин, събудена от силната му прегръдка.- Кибум?- учуди е се тя, когато осъзна какво става.
- Ин!- уплаши се той.- Ъмм.. добро утро!- каза й той, опитващ се да звучи ведро. Остави я и набързо с една ръка избърши сълзите в очите си.
Инйонг отвори очи и погледна към него. Още първото, което забеляза бяха подпухналото му лице, червените му очи и раничките в долната му устна- той я гриза почти цяла нощ, докато тя не започна да кърви.
- Изглеждаш ужасно! Какво ти е станало?!- попита го тя и се хвана за главата. Махмурлука си казваше думата.
- Ъм.. нищо. Ти.. добре ли си?
- ОМО! Шапката ми!!!- осъзна тя и веднага изскочи от мястото си. Докато си я търсеше, тя се сети какво беше направила миналата вечер и след известно време се спря.
- Хммм… мисля, че беше паднала някъде тук…- обади се Кий и стана от мястото си, за да търси с нея. Нарочно се правеше, че не знае нищо..
- Забрави, сетих се къде я оставих..- каза му тихо тя.
- Така ли? Къде?- продължи да се прави той.
- Не се прави на ударен, Кибум.. помня какви ги върших вчера..
- Чи-чинча?..- заекна той, усещайки някаква бучка в гърлото си, която му пречеше да говори. Погледна към нея и забеляза, че тя крачи към него.
- Плакал си, а?- попита Ин и погали лицето му с една ръка.- Не биваше Кибум.. Не си струва..
- Яяя, внимавай какво говориш!- отвърна й той с треперещ глас и пак започна да плаче. Единствения начин, по който да изкара мъката си навън беше плачът, затова не можеше да се спре..- И-истина ли е? Си-сигурна ли си?- продължи той и погали главата й. Ин му се усмихна и се вдигна на пръсти, за да го целуне по бузата.
- Първо се успокой, хм?- предложи му тя.- Ела, да ти направя кафе!.- каза тя и го придърпа към кухнята. Накара го да седне на един стол и се захвана за работа. Направи кафе за него и нещо против махмурлук за себе си. През цялото време тя се усмихваше и говореше за някакви глупости, на които и двамата не обърнаха много внимание. Единственото, от което се разбираше, че е напрегната беше това, че от време на време ръката й отиваше към главата й. Тя наля кафето на Кий в чаша, взе и своята чаша и седна пред него.
Той през цялото време не беше откъснал поглед от нея. ”Това момиче, как успява да е толкова жизнена?!” чудеше се той. ”Какъв ли щях да бъда аз на нейно място?..”
- Хей, какво си ме зяпнал така?- прекъсна тя мислите му.
- Ще ми разкажеш ли?..
- Кое?
- Това.. за болестта ти..
- Ако си се успокоил и обещаеш, че няма да плачеш..
- Инйонг, просто ми разкажи!
- Добре де, добре! Не се пали толкова!!- Ин се опитваше да звучи възможно най-ведро, за да не го натъжи още повече.- Така.. помниш ли деня на изпита?
- Да.. даже беше казала, че отиваш на преглед..
- Точно! Притежаваш страшна памет!!- похвали го тя.
- Не.. просто цяла вечер мислех за.. няма значение, продължавай!
- Имах странни симптоми- главоболие, това с кървенето на носа.. даже ми се случи да припадна няколко пъти и Йособ ме накара да отида на лекар. Разбира се, отначало не успяха да разберат какво ми има и пуснаха редица изследвания и накрая видяха, че имам „анормално нарастване на тъкани” някъде в мозъка.
- После?
- Трябваше да направят аутопсия, за да определят какъв вид е тумора. Видях, че гледаш към белега в главата ми..- отвърна Ин и се усмихна.- Точно от тази аутопсия ми остана.. Та след това научихме, че е злокачествен... и така..- въздъхна тя и отпи от чашата си.
- Защо точно ти, за Бога?!- попита той и удари с юмрук кухненския плот.
- Ако ще те облекчи по някакъв начин.. и майка ми е починала от това..- допълни Инйонг.- Генетично е… Ако не бях аз, щеше да е Мин или Йонг оппа..
- А няма ли…- опита да каже нещо Кий.- Няма ли лечение?
- Ами.. отивам на химиотерапия през няколко месеца..
- Кратките „ваканции”?- досети се той.
- Дам.. трябвало да убият клетките на тумора, УЖ.. Но сигурно знаеш, тази терапия е нож с две остриета.. При мен по-скоро убива здравата част на тялото ми, отколкото тумора..- въздъхна Ин и го погледна.- Ей! Казахме без повече сълзи! Ти мъж ли си или какво?!- упрекна го тя и посегна към лицето му. Постави ръката си на бузата му и нежно избърши сълзите му. Погледна към устната му, която беше анормално червена и докосна и нея.- Какво си правил ти, бе човек? Беше гладен и яде устната си ли? Тцтцтц.. Виж колко много ранички си направил!- продължи тя с упреците и стана от мястото си. Отиде до хладилника и взе някакъв мехлем. Върна се до Кий и премести стола си по-близо до него. Отвори кутийката на мехлема и с палеца си взе малко от него.- Стой мирно! Може да щипе леко, но действа бързо..- каза тя с тих глас и започна да го маже по устната му.
Ин, честно казано, не можеше да повярва колко тежко го приема Кий. Беше се фокусирала върху устната му, но виждаше как неговите сълзи продължаваха да се стичат. И тя искаше да се разплаче в момента, но не за себе си, а заради Кибум, който очевидно е плакал повече за една нощ, отколкото тя за месеци… Накрая, нейните очи също се насълзиха.
- Кибуми, успокой се, моля те..- прошепна му тя с треперещ глас, без да го гледа в очите.- Не искам да те виждам тъжен.. Съвземи се!
Кий без да каже нищо повдигна брадичката й и впи устните си в нейните. Не знаеше защо, но имаше нужда от тази целувка.. за да се успокои, може би? За негово щастие, този път Инйонг не се съпротиви, а даже му отвърна. И без това вече нямаха тайни помежду си, защо да не се отдаде на изкушението?..
След време Ин се отдръпна от него с малка усмивка.
- Да излезем вън, какво ще кажеш?- предложи тя.- Да отидем в парка. И без това всички спят по това време, никой няма да ни безпокои!
Кибум кимна в съгласие и също се опита да се усмихне. Не беше изпил и капка от кафето си, спеше му се, но нямаше да откаже малка разходка с нея.
Ин веднага отиде да се преоблече и когато се приготви, му донесе чифт очила и един от нейните суитчъри, които бяха големи за нея. Сутринта беше хладна, не искаше да му е студено..
Когато излязоха на улицата, Инйонг не знаеше какво да прави.. дали само да върви до него или да го хване за ръка.. или пък да го прегърне?.. Докато се чудеше, тя усети неговата ръка да я прегръща през гърба. Кий я притисна до себе си и положи главата си на нейната. Ин също се престраши и го прегърна..
В парка наистина нямаше жива душица- даже катеричките още спяха.. Беше толкова тихо, толкова спокойно.. Двамата намериха дъба, под който бяха седнали миналия път и отново се настаниха там. Ин отново се облегна на рамото му и го прегърна..
Стояха така докато изведнъж Кий започна да се прозява. Тя малко се отдръпна от него и погледна уморените му очи.
- Какво ще кажеш да си починеш малко?- попита го тя и потупа скута си.- Лягай..
- Ако легна, ще заспа на секундата.. и няма да мога да се събудя после..-предупреди я той.
- Няма значение, важното е да си починеш.. Хайде де, няма да те чакам цял ден!
- Да не съжаляваш после!
- Няямааа, не се тревожи! Ако не легнеш до 5 секунди се отказвам от предложението!- заплаши го тя с дяволита усмивка.
- Добре..- прошепна той и спокойно легна на скута й. Намести се удобно и затвори очи.
- Ейй, веднъж да ме послушаш..- измърмори Ин и с една ръка започна да си играе с косата му. Другата я държеше той, над сърцето си…
Докато го гледаше така спокоен, Ин отново се усмихна.. но този път усмивката й беше жалък опит да спре напиращите си сълзи. ”Още един, Инйонг..” мислеше си тя. ”Още един, който ще скърби след теб.. Много си жестока към тях, момиче…”
Неусетно една капка падна върху ръката на Кий. ”Офф, много добра работа Инйонг, браво!”ядоса се Ин на себе си. Тя забеляза, че Кибум е отворил очите си и гледа към нея. Той вдигна едната си ръка към лицето й и я погали.
- Последен въпрос, Ин..- каза той шепнейки.
- Няма ли да заспиш най-накрая ти?
- Колко време ни остава?..- попита той, без да обърне внимание на нейния въпрос.
- Кибум, заспивай..
- Няма, докато не ми кажеш..
- Аз откъде мога да знам, бе човек? Това нещо да няма някакъв термин или срок на годност? Как мога да ти кажа…
- И все пак, лекарят ти нищо ли не ти каза?..
- В днешно време не може да се вярва на лекари, нали знаеш?
- Инйонг!- настоя той.- Моля те.. искам да знам!
- Шест месеца.. ако имам късмет, седем може би..- отвърна му тя, недоволна.- Затова, Кибуми.. ще те разбера, ако решиш, че не искаш да сме…
- Какви ги дрънкаш, Ин?!- ядоса се Кий.- По-добре започвай да се тревожиш за личното си пространство, защото не смятам да се отделям от теб!- предупреди я той. -Заедно сме.. до края!


ПП от автора:
Уфффф, знам, депресирах всички ви.. You..The Music In Me~♫♫ - Page 10 156573 Съжалявам! You..The Music In Me~♫♫ - Page 10 241947 Също така смятам, че тази глава не е написана достатъчно добре.. You..The Music In Me~♫♫ - Page 10 324371 Айм со сории~~ You..The Music In Me~♫♫ - Page 10 626982

http://www.last.fm/user/nasa__

231You..The Music In Me~♫♫ - Page 10 Empty Re: You..The Music In Me~♫♫ Пон Апр 25, 2011 3:10 pm

Silver

Silver
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

оф, браво момиче, успя да ме разплачеш You..The Music In Me~♫♫ - Page 10 836179 надявам се все пак да измисят някакъв начин и тя да не умре.... You..The Music In Me~♫♫ - Page 10 835962

http://bgprimadonna.fanforum.biz/

232You..The Music In Me~♫♫ - Page 10 Empty Re: You..The Music In Me~♫♫ Пон Апр 25, 2011 4:08 pm

..TaeminGirl..

..TaeminGirl..
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Тази глава ме разби отвсякъде просто You..The Music In Me~♫♫ - Page 10 835962 Давай следващата по-бързо You..The Music In Me~♫♫ - Page 10 573598

233You..The Music In Me~♫♫ - Page 10 Empty Re: You..The Music In Me~♫♫ Вто Апр 26, 2011 8:19 pm

jongminfan

jongminfan
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

Главата е просто невероятна You..The Music In Me~♫♫ - Page 10 836179 Не искам Ин да умира You..The Music In Me~♫♫ - Page 10 578895 Чакам следващата You..The Music In Me~♫♫ - Page 10 593566

http://smiley92.tumblr.com/

234You..The Music In Me~♫♫ - Page 10 Empty Re: You..The Music In Me~♫♫ Сря Апр 27, 2011 2:51 am

^___^

^___^
I keep thinkin ’bout you ★
I keep thinkin ’bout you ★

Каква глава само! You..The Music In Me~♫♫ - Page 10 626982 Не искам Ин да умираааа You..The Music In Me~♫♫ - Page 10 567563 Направи нещо като комромис за нас и направи така, че да стане чудо и тя да оживее. You..The Music In Me~♫♫ - Page 10 132400

235You..The Music In Me~♫♫ - Page 10 Empty Re: You..The Music In Me~♫♫ Пет Апр 29, 2011 9:44 am

nasa__

nasa__
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Нота №38
Втори пролог

Есента идваше.. времето започна да става все по-хладно и по-хладно.. с нея дойде и онази меланхолия, която човек чувства през есента..
SHINee се подготвяха за нов мини албум, който смятаха да пуснат през Октомври месец. Но за разлика от досегашните си хитове, този път бяха решили основната песен да не бъде енергична, с труден танц,а… балада. Балада, която ще могат да изпеят на сцената с истинските си чувства.. Песен, която ще накара нищо не осъзнаващите фенове да им се възхитят още повече..
Всички членове на групата харесваха Ин. Тя беше приятелка на всеки от тях. Когато научиха за състоянието й.. те реагираха точно като Кий.
Но не всичко беше тъга, разбира се. Мино най-сетне беше успял да убеди родителите на Хани, или по-точно баща й, в неговата любов към нея. Той беше заминал за родния им град и остана там за почти 2 седмици, в които той упорито, всеки ден отиваше в работното място на баща й и правеше всевъзможни неща, за да му влезе под кожата. И най-накрая успя- бащата на Хани, все пак, също беше човешко същество.. Той се върна с огромна усмивка в Сеул, заедно с приятелката си. Те бяха истински щастливи.. Тяхната връзка успя да издържи на една от най-големите проблеми, които можеха да срещнат. Определено връзка им беше най-стабилната от всички останали…
Същото се отнасяше и за Темин и Минйонг. Те, практически погледнато, бяха като залепени през цялото лято. Танцуваха заедно, излизаха на тайни срещи, далеч от очите на феновете, отиваха в имението на Мин и прекарваха часове в плуване, слънчеви бани и компютърни игри.. Ученето вече не беше съществена част от дейностите им- не и през лятото.
Малко бяха хората, които знаеха за тяхната връзка- все пак трябваше да внимават заради славата на Темин, а и някой скандал би се отразил зле на Мин, която все още даже не беше дебютирала. Но все по-трудно ставаше за тях да скрият любовта си- вместо да свикнат един с друг с времето, те ставаха все по- развълнувани след всяко малко докосване, след всяка усмивка, след всяка малка, скришна целувка..
Но.. същото НЕ СЕ отнасяше за лидера, Оню.
Той все още си беше сам, без някое момиче, което да бъде с него.. без да броим пилешкото, разбира се.
Оню беше примерен идол, любимеца на мениджъра им. Той беше човека, на когото винаги можеше да се разчита.. но понякога хората прекаляваха с това.
Винаги той имаше най-натоварената програма и най-малката почивка, но не се оплакваше. Не. Никога не го правеше. Просто си поръчваше няколко порции чикън и продължаваше да работи.
Останалите членове на групата знаеха, че това не е честно спрямо него. Тревожеха се, но всъщност, не го показваха много- типична човешка черта..
Jonghyun… той все още беше на мястото, където го бяха оставили.. нито крачка напред, нито назад.. Най-разговорливият член на групата се беше превърнал в най-мълчаливия. Човека, изпълнен с енергия и копнеж към живота, сега нямаше по- различен вид от растение.. Дишаше, хранеше се и спеше.. Единственото място, в което отиваше беше кабинетът на психоложката му. Там той малко или много казваше това, което мисли и получаваше някаква подкрепа от нея.
Това, което не му даваше мира, не беше нищо друго, освен последния му разговор с Ънче. По телефона тя звучеше толкова ядосана, толкова наранена.. толкова сигурна, че всичко това е истина! А Ъни не беше такъв човек.. тя не вярваше на всичко написано по вестниците, как успя да повярва в тази шибана лъжа?!
Нещото, което той не знаеше, бяха изкусно измислените планове на мениджъра му, която искаше да ги раздели още откакто я бяха назначили на поста й.
Когато старият им, добър мениджър напусна работата си, както си спомняте, вместо него беше дошла жена, която си беше истинска вещица. Още от началото никой от SHINee не я беше харесал.. и имаха право. По-късно, тя беше тази, която измисли скандала на Хюн с онази актриса и направи още куп неща, с които тя спечели омразата на всеки един член на групата…
Но това, което никой не знаеше, беше непростимото..
Всъщност, още в секундата, която Ънче видя този скандал, се беше обадила на Jonghyun, за да разбере що за глупост е това. Тя се смееше и очакваше някаква смешна история зад всичко това, защото знаеше, че нейният Лъвчо не би направил нещо такова.
За ужасно нещастие, човекът, който отговори на обаждането й не беше той, а мениджърът им.

- Йобусейо, Хюн!- поздрави отсрещната страна Ънче.- Миличък, не може да повярваш какво прочетох преди малко за теб..- продължи тя и започна да се смее.
- Йобусейо?- отвърна й женски глас.
- Оу, извинете.. Търсех Kim Jonghyun, да не съм объркала номера?
- Не, госпожице, телефонът е негов, аз съм мениджърът му.
- Ооу, радвам се да ви чуя. Аз съм Lee EunChae, приятелката му. Бих искала да говоря с него, за този скандал със..
- Всъщност, няма нищо за разговор, госпожице!- отвърна й студено тя.- Освен ако не искате да му пожелаете щастие в новата връзка..
- М-м-моля?
- Точно така! Всичко е истина! Казва ви го мениджърът му, който след малко ще потвърди връзката им публично.- съобщи й тя. Ънче замръзна на място, загубила ума и дума..- Така че, моля ви, не го притеснявайте повече! Нито той, нито новата му приятелка биха искали това..



Последната промяна е направена от nasa__ на Пет Апр 29, 2011 4:53 pm; мнението е било променяно общо 1 път

http://www.last.fm/user/nasa__

236You..The Music In Me~♫♫ - Page 10 Empty Re: You..The Music In Me~♫♫ Пет Апр 29, 2011 2:05 pm

silwii_

silwii_
A bell rang ding dong ★
A bell rang ding dong ★

куаааааааааааааааааааааааааа...тази вещицааааааааа...иде ми се да и извия врата......... :X

237You..The Music In Me~♫♫ - Page 10 Empty Re: You..The Music In Me~♫♫ Пет Апр 29, 2011 9:03 pm

jongminfan

jongminfan
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

Горкият Дубу You..The Music In Me~♫♫ - Page 10 241947 Мъчно ми е,че е самичък You..The Music In Me~♫♫ - Page 10 835962 Това подобие на мениджър много ме дразни You..The Music In Me~♫♫ - Page 10 247849 Иде ми да вземе и да я заколя You..The Music In Me~♫♫ - Page 10 736318 Заради нея ЪнЧе и Блинги не си говорят You..The Music In Me~♫♫ - Page 10 948427 Чакам следващата глава You..The Music In Me~♫♫ - Page 10 23895

http://smiley92.tumblr.com/

238You..The Music In Me~♫♫ - Page 10 Empty Re: You..The Music In Me~♫♫ Пет Апр 29, 2011 10:00 pm

^___^

^___^
I keep thinkin ’bout you ★
I keep thinkin ’bout you ★

Ах тая мръсна гадд!! You..The Music In Me~♫♫ - Page 10 247849 Иде ми да я изкормя жива, да я надупча с нож и да я изгоря (не се шашкайте от моето съзнание по време на гняяяв) You..The Music In Me~♫♫ - Page 10 850654 Изключително се надявам някак си готината вълшебна бабка да махне тумора от главата на Ин и да го сложи на мениджъра им You..The Music In Me~♫♫ - Page 10 792227 Ох.. и как ми е мъчно за Оню.. Само пилето си има..

239You..The Music In Me~♫♫ - Page 10 Empty Re: You..The Music In Me~♫♫ Нед Май 01, 2011 3:46 pm

nasa__

nasa__
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Нота №39
Двоен празник
Първа част

Измина малко повече от месец, откакто Ин и Кий бяха заедно. За този един месец, животът на Инйонг се промени повече отколкото за 5 години!
Кий не я оставяше на мира.. От една страна това беше доста досадно за нея- когато не бяха заедно, той я търсеше през половин час и ако не вдигне още на втория сигнал, той започваше да се тревожи.. когато беше с нея, Кибум се грижеше за Ин като малко бебче- хранеше я с ръцете си, носеше чантата й вместо нея, винаги носеше нещо по-дебело със себе си, в случай, че й стане студено.. Също така, я накара да спре да работи като рап преподавател и намери човек, който да я замести в клуба 3 дена седмично. Инйонг колкото и да се съпротивляваше, най-накрая всичко ставаше както Кий го иска.. това понякога я подлудяваше.
Но от друга страна, това й харесваше.. Кибум правеше всичко, за да прекарат възможно най-много време заедно. И двамата знаеха, че всяка секунда е важна.. Той искаше да запомни всеки спомен, всяка дума, всяка усмивка, докато тя е с него и Ин не можеше да го вини..
Те вече бяха станали основната част в живота на другия- както водата носи живот на пръстта, така и Ин вдъхваше живот в Кий.. Както слънчогледът не може без да гледа към Слънцето, така и Инйонг не можеше да живее без любовта и топлотата на Кибум..
Това, което учуди и двамата беше, че точно седмица преди рождените си дни, те откриха, че и двамата са родени на 23ти Септември! Те бяха страшно изненадани, но тогава се появи нов въпрос… Какъв подарък ще купят те един на друг?!?..

Вече беше обеда на 23ти Септември, 2011 година. Ин и Кибум се срещнаха в клуба, където течеше оживена подготовка за вечерта. Оттам щяха да поемат към болницата, защото Инйонг искаше да поговори с лекаря си.
- Happy B-DAY, Baby Bum!!- викна Ин, докато слизаше от стълбите. Днес тя се чувстваше по- привлекателна, по-красива.. Беше се облякла възможно най-женствено и на всичкото отгоре, си сложи и грим. Но най-важното стоеше в главата й..
- И НА ТЕБ, БЕЕЕЙБ!- отвърна й Кибум и я прегърна силно.- Обичам те!- прошепна й той и страстно впи устни в нейните. Едната му ръка автоматично отиде на врата й, където той усети нещо ново.- Какво е това?- отвори очите си той и забеляза дългите коси, които достигаха до гърдите й.- Перука?! Не знаех, че имаш такава..- допълни той и започна да я разглежда.
- Не, всъщност тази сутрин я получих, миличък.
- Мислех, че не ги харесваш..- каза Кий, докато държеше един лилав кичур в ръката си.- Странно.. защо ми е толкова позната..
- Това е моята коса, Буми.. Трябваше да я махна всичката наведнъж, но вместо да я изхвърля, поръчах да ми направят перука с нея.- обясни Ин, докато се качваха на колата.
- Яяя, сетих се!- отвърна й развълнуван Кий.- Но освен нея, виждам и други промени в теб..
- Хм? Какви?
- Изглеждаш ми много по- изискана днес.. Даже грим си сложила! Не че имаш нужда де..
- Ааа, луд ли си?! Майка ти и баба ти идват днес! Как за Бога да не се наконтя!
- Нямаше нужда, мила.. те вече са те виждали..- каза тихо Кий и погледна през прозореца. За щастие днес нямаше голям трафик.
- Яяя!! Чинча?! Къде? Как? Защоооо!??
- Ами.. изпратих им няколко наши снимки…- призна си Кибум.
- Яяяя! Как можааа!- паникьоса се Ин.- Оттокееее?!?
- Не се тревожи, зайче.. Много те харесаха!
- Ще ти дам едно зайче на теб!! Айго..- въздъхна Ин. Секунди по-късно в лицето й се появи мръсна усмивка и тя повдигна таблото, което седеше между шофьора и задните седалки, където те двамата седяха.- Ще ти дам едно зайче..- прошепна тя съблазнително и се приближи до него. Хвана го за яката и започна да целува врата му.. Кий беше с бяла риза, чиято копчета започнаха да се разкопчават една по една..
Той хвана ръката й, която вече беше над едната му гърда и палаво си играеше със зърното му.
- Ин.. престани.. в кола сме!- изпъшка той, въпреки, че нейните любовни игри му харесваха.
- Да, но прозорците ни са черни, никой не може да ни види..- отвърна му тя и седна на скута му, застанала срещу него.- Хубавото на джиповете- не се люшкат лесно и са просторни..- допълни тя, докато се опитваше да разкопчае дънките му. Кий все още се държеше, колкото и трудно да му е.
- Ин.. моля те..
- Какво Ин? Какво?!- ядоса се тя, разбрала, че няма да може да го сломи… отново.- Не мога да те разбера! Караш ме да се чувствам като някой изнасилвач!-въздъхна тя и слезе от скута му. Отиде чак до другия прозорец и се смръщи.- От месец сме заедно, а даже не сме…- започна тя, но не довърши.- Обикновено мъжете са тези, които искат да го направят възможно най-скоро, а ние?!...
- И какво, мислиш, че не те искам?- учуди се Кий и се доближи до нея.
- Ами.. така изглежда!
- Не че не те желая Ин..- прошепна той и целуна рамото й.- Не искам да ти стане нещо..
- Нищо няма да ми стане, Кибум!
- Ами последния път, когато се пробвахме? Дето още преди да.. се разгорещим.. започна да ти кърви носа?!
- Беше чиста случайност, бейб.. колко пъти трябва да ти го кажа?!
- Просто не съм спокоен, Ин..- каза той и колата спря.
- Инйонг-ши, пристигнахме!- викна неловко шофьорът.
Двамата слязоха без да си кажат нещо друго и тръгнаха към кабинета на лекаря. Кий за първи път идваше в болницата с нея и беше доста притеснен. Сградата беше огромна, коридорите й приличаха на лабиринт. Той хвана ръката й и я стисна силно, за да не се изгуби някъде. Мислеше, че са дошли тук за химиотерапията.. или за обикновен преглед. Ин нищо не му беше казала. Остави я, чак когато застанаха пред кабинета.
- Омо, Инйонг, не те очаквах днес!- учуди се възрастният лекар, когато ги видя. Направи им знак да седнат.- Не съм объркал датите, нали? Мислех, че има още време за следващата ни среща..
- Така е, г-н Канг..- отвърна му тя.
- Как са брат и сестра ти?
- Много добре. Изпратиха ви поздрави.
- Кажи на Йонг някой ден да дойде да се видим.
- Ще му кажа..
- А този младеж кой е?- попита той и погледна към Кий.
- Аз съм приятелят й, Ким Кибум.- отвърна той и се поклони на възрастния мъж.- Радвам се, че се запознахме.
- Омо, приятел? Честито, Ин!- зарадва се лекарят и започна да се смее.- Ех.. любов, любов… Та, за какво сте тук, гълъбчета?
- Г-н Канг.. всъщност дойдох, за да отложа следващата химиотерапия..- отговори му накратко Ин.- Не мисля да използвам тази терапия повече..
- КАКВО?!?- викна Кий и я погледна въпросително.
- Ин, сигурна ли си?
- Яяя, Инйонг Майърс, какви ги вършиш в момента?!- продължи Кибум, но никой не му обърна внимание.
- Да, сигурна съм..
- Знаеш какво значи това, нали?
- Да, знам, г-н Канг..
- И защо реши да спреш?
- И двамата знаем, че тази терапия е по-скоро бавна смърт, отколкото лечение..- каза тя с равен тон и погледна към Кибум.- Не искам да се чувствам като чувал с кости в следващите няколко месеца.. Искам да съм здрава, поне доколкото мога..
- Но ще идваш на прегледи, нали?- попита лекарят.
- Да, разбира се. Искам да проследяваме състоянието ми, както правехме досега.
- Добре тогава..- въздъхна лекарят и записа нещо на листа пред него.- Аз ще се погрижа за останалото..
- Добре.. ние може да си тръгнем, нали?- попита го тя и стана от мястото си.
- Да, разбира се.- отговори г-н Канг и стана, за да ги изпрати.
- Оооу, още нещо!- сети се Ин, тъкмо когато отвори вратата.- Докторе, нали мога да правя секс?- попита тя съвсем нормално, сякаш пита за часа. Кибум ококори очите си и започна да почервенява.- Сексуалният ми живот не вреди на състоянието ми, нали?
- Неее, изобщо..- успокои ги лекарят.- При твоят случай притока на хормони може дори да е полезен. Не се тревожете за това..- допълни той, докато затваряше вратата след тях, с усмивка на лице..
- Видя ли, бейб? Можело дори да е полезно!- прошепна момичето и сръга Кий, докато вървяха към изхода.- Трябва да го практикуваме повече, my love!
- Защо го направи, Инйонг?- прекъсна я Кий, без да обърне внимание на закачките й.
- Ами.. все някой трябваше да го пита, за да си сигурен!
- Не това! Защо не искаш да се лекуваш?!- попита я гневно той, с насълзени очи.
- Защото искам да имам повече пълноценно време с теб, миличък..- отвърна му нежно тя. Спряха се за момент в коридора и тя погали лицето му.
- Не разбирам Ин!
- Не знаеш какво ми е, след като изляза от терапията, затова.. Не мисля, че ми действа положително, Буми.- сподели му тя спокойно.- Не видя ли, дори лекарят се съгласи без да се съпротиви, защото и той знае, че няма смисъл..
- Но мила..
- Нека не мислим за това повече, а?- предложи тя и го прегърна през кръста.- Тази вечер ни очаква хубав купон нали знаеш?..- напомни му Ин и го задърпа обратно към колата..

http://www.last.fm/user/nasa__

240You..The Music In Me~♫♫ - Page 10 Empty Re: You..The Music In Me~♫♫ Нед Май 01, 2011 4:05 pm

lil_sun

lil_sun
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Много хубава глава! Възхищавам се на фиковете ти! You..The Music In Me~♫♫ - Page 10 68960
Дано се намери лек за Ин You..The Music In Me~♫♫ - Page 10 626982

241You..The Music In Me~♫♫ - Page 10 Empty Re: You..The Music In Me~♫♫ Нед Май 01, 2011 5:13 pm

YoTo

YoTo
I keep dreaming ’bout you ★
I keep dreaming ’bout you ★

Ох..добре,че не беше толкова тъжна тази глава,че голям рев ме чакаше You..The Music In Me~♫♫ - Page 10 388110 ...
Имам чувството,че Кий ще я излекува..след някой друг "сеанс" под завивките You..The Music In Me~♫♫ - Page 10 925940

242You..The Music In Me~♫♫ - Page 10 Empty Re: You..The Music In Me~♫♫ Нед Май 01, 2011 7:00 pm

silwii_

silwii_
A bell rang ding dong ★
A bell rang ding dong ★

куаааааааааааааааааааааааа... и аз се ококолих.. като Кий хДД ... леле .. таз Ин... много перверзна хДД (clap)(clap) давай насее хД развихри се знаем че го можеш!! хд You..The Music In Me~♫♫ - Page 10 437941 You..The Music In Me~♫♫ - Page 10 85241

243You..The Music In Me~♫♫ - Page 10 Empty Re: You..The Music In Me~♫♫ Нед Май 01, 2011 7:20 pm

nasa__

nasa__
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Таа, обикновено се въздържам да пусна нещо друго, освен нова глава тук, но...
@YoTo, тва със "сеанса" беше баси якото You..The Music In Me~♫♫ - Page 10 850654 You..The Music In Me~♫♫ - Page 10 850654 You..The Music In Me~♫♫ - Page 10 850654 Умрях си да се хиля, не бях го погледнала от тази страна.. You..The Music In Me~♫♫ - Page 10 850654
Пък @silwii_, наистина мога да се развихря по тази тема, ама нещо се колебая.. You..The Music In Me~♫♫ - Page 10 785752 Само ще разваля имиджа си на добро момиче и фика с перверзиите си.. xDD

http://www.last.fm/user/nasa__

244You..The Music In Me~♫♫ - Page 10 Empty Re: You..The Music In Me~♫♫ Пон Май 02, 2011 3:00 pm

jongminfan

jongminfan
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

Уаааа You..The Music In Me~♫♫ - Page 10 821780 Баси яката глава You..The Music In Me~♫♫ - Page 10 264849 Ин ме уби с прекия си въпрос You..The Music In Me~♫♫ - Page 10 596755 Няма лошо да се развихриш поне малко You..The Music In Me~♫♫ - Page 10 925940 Чакам с нетърпение да видя как ще протече купона,кой знае,може пък Кий да се поддаде на исканията на Ин You..The Music In Me~♫♫ - Page 10 741224 А,и държа да отбележа,че 2-та са супер сладки You..The Music In Me~♫♫ - Page 10 351138

http://smiley92.tumblr.com/

245You..The Music In Me~♫♫ - Page 10 Empty Re: You..The Music In Me~♫♫ Пон Май 02, 2011 5:01 pm

gabiloveth

gabiloveth
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Кефи ме главата You..The Music In Me~♫♫ - Page 10 427442 . Наистина Ин & Кий са много готини заедно You..The Music In Me~♫♫ - Page 10 519107 . Само ми е странно как досега не са разбрали, че са на една и съща дата You..The Music In Me~♫♫ - Page 10 850654 . Иначе Ин добре направи, че спря лечението You..The Music In Me~♫♫ - Page 10 7878 . Но аз още си мисля, че ще стане някакво чудо – дали заради мистериозната баба или заради цветето You..The Music In Me~♫♫ - Page 10 754760 .
N.B. Новият мениджър ... бих я ударила ( и то не само веднъж, ако имах възможност) You..The Music In Me~♫♫ - Page 10 247849 .

246You..The Music In Me~♫♫ - Page 10 Empty Re: You..The Music In Me~♫♫ Чет Май 05, 2011 7:42 pm

nasa__

nasa__
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Нота №40
Двоен празник [Серафим]
Втора част

Следващата спирка на двамата не беше някое друго място, а именно.. автогарата. Най- голямото изпитание на Инйонг едва щеше да започне- тя трябваше да се запознае с майката и бабата на Кибум, които идваха специално за да отпразнуват двойния им празник, който за Ин изглеждаше като Ад.
През цялото време до автогарата тя не спря да се поти и да тупа с крак, което привлече вниманието на Кий.
- Защо просто не се отпуснеш и насладиш на деня?- попита я той и започна да масажира рамената й- знаеше, че това я успокоява.- Моите орисници не хапят..
- Не хапят, ама могат да не ме харесат!- отвърна му нервно тя.- Оттоке?! Офф, Буми, казах ти да ме оставиш да упражня обноските си!
- Че какво ти има на обноските?
- Буми, май забравяш, че цялото ми детство е изминало между мъже!
- И какво от това..- прошепна й Кий и нежно целуна врата й. Ин въздиша дълбоко.
- Не знам как да се държа с майки, разбираш ли..- отвърна му отчаяно тя и го погледна като изгубено пале. Страхуваше се, че може да направи някой гаф пред майка и баба му. Кий се усмихна и я прегърна.
- Не се тревожи за това, бебче.. Те не са такива хора.
- Изобщо не ми помагаш! Поне ме упъти малко как да се държа с тях!
- Просто не псувай.- посъветва я Кибум и я хвана за брадичката.- И.. не ми се противопоставяй!- допълни той и нежно я целуна.
- Ееее, това второто си го измисли!- скара му се Ин.
- Само посмей да не ми се подчиниш и…- закани се той, но изведнъж колата се спря и той не можа да довърши мисълта си.
- Ъъъъъм… Инйонг-ши… пак ви прекъсвам ама… пристигнахме..- обади се шофьорът, зачервен до уши. Чувстваше се като онези досадни пенсионери, които се месят на целуващите се двойки без да ги интересува..
- Добре оппа, благодаря!- отвърна му усмихната Ин и заедно с Кий излязоха от джипа.
- Поеми дълбоко въздух и се усмихни..- измърмори си тя под носа.
- Какво каза?- попита я Кий, докато се оглеждаше наоколо.- Май сме дошли навреме, виж- автобуса паркира!
- Без паника, без паника..- повтаряше си Инйонг, вдишвайки и издишвайки доста учестено.
- ОММА!- викна изведнъж до ухото й Кий и това я накара да подскочи от страх.- Насам, омма!!- продължи той, този път с по-нисък тон и започна да върви към една млада жена. Тя беше доста изискана дама- леко пълничка, но доста елегантна! Също така беше и доста красива.. Инйонг сега разбра, от кого Кибум беше наследил хубостта си..
- БУМИИИ!- викна жената и с малки, женствени крачи тръгна към сина си. Въпреки, че беше на токчета, тя достигаше само до гърдите му. Кий се наведе и я целуна, а след това и я прегърна силно. Двамата седяха прегърнати в средата на цялата тълпа и се люшкаха наляво-надясно, без да им пука за никого.
- Добре дошла, мамо..- прошепна й той и я остави, когато се успокоиха.
- Айгоо, колко ми липсваше, маминото!!- каза тя и го изгледа хубавичко от глава до пети.- Изглеждаш много добре, сине! Очите ти блестят, миличък!- зарадва се жената.
- От любов, омма..- прошепна й тихичко той, сякаш издаващ тайна. Смигна й и я целуна по челото.
- Къде е тя?- попита жената със същия тон и започна да се оглежда.
- Омо.. допреди малко беше с мен..- смути се Кий и също започна да я търси с очи.- Ето я!- каза той и показа на майка си младо, сладко момиче, червено като домат, което не можеше да спре да тупа с крака си. Докато Кий и майка му наближаваха, тя пое дълбок въздух за последно и направи 90-градусов поклон пред нея.
- Приятно ми е да се запознаем, госпожо!- изстрели тя думите си сериозно.
- Инйонг? Това ти ли си?- учуди се жената, когато я видя.- Кибум ми е пращал ваши снимки, но на живо си още по-красива! Чувала съм много за теб, мила..- продължи тя и я прегърна неочаквано. Кий видя колко неловко се чувства Ин и веднага отклони вниманието на майка си.
- Омма, къде е баба?- попита я той и я прегърна с една ръка. С другата си хвана ръката на Инйонг и започна да масажира мястото между палеца и показалеца й.
- Баба ти ме заряза в последния момент!- отвърна жената леко намръщена.- Каза, че по нейно време младите отивали при възрастните, а не ги викали така..
При тези думи, Инйонг преглътна така трудно и звучно, че чак останалите я чуха.
- Ноо не се тревожи, InYoung-aah, нашето бабче си пада малко староглава, но е добричка!- опита се да я успокои майката на Кий, доловила притеснението й..- Eее, разкажете ми повече, не стойте така!-опита се да разведри положението тя.- InYoung-aah, моят Буми се държи добре с теб, нали? Ако нещо не ти харесва, кажи ми, докато съм тук, да го ошляпам!..

Като цяло срещата на Инйонг с майката на Кибум измина добре.. и то доста. Кий беше решил да разведе майка си из Сеул с Ин, за да се опознаят по-добре. Планът му беше пълен успех- двете се сближиха за малко време и Ин вече не се чувстваше толкова напрегната. Майката на Кий беше очарована от нея- толкова сладка, забавна и пълна с живот.. Тя от опита си като мед. сестра знаеше, че хората с подобни диагнози обикновено се затварят в себе си и чакат смъртта, но Инйонг.. тя изглеждаше толкова щастлива, толкова.. толкова жадна за всяка глътка въздух, която й предстои.. Тя направо се възхищаваше на това дете.. и сега разбираше по-добре сина си, който очевидно беше лудо влюбен в нея.. Всеки път, когато ги виждаше така, заедно, щастливи, усмихнати.. майчинското й сърце трепваше от радост. Те бяха толкова сладки в нейните очи, сина й беше толкова щастлив.. А когато заговориха за болестта на Ин, тя за малко не се разплака като него.. Тя беше медицинска сестра, знаеше какво е човек да загуби любимия си на младини, виждаше го доста често в болницата, която работеше.. При тези мисли, сърцето й, толкова грижливото й майчинско сърце стенеше от болка.. Жалко.. щеше да е толкова жалко за тях двамата.. толкова тежко за сина й.. смъртта, която щеше да дойде изведнъж и да ги раздели.. завинаги..

Но тази вечер беше вечер за празнуване. Не за нещо друго.
Инйонг нарочно не събра цялата тайфа и не вдигна голям купон, а просто извика своите най-добри приятели и тези на Кий. Все пак и майка му щеше да бъде там, не биваше да допусне някой да я изложи пред нея..
Атмосферата в клуба за първи път беше толкова спокойна- беше светло, звучеше лека музика, земята не се тресеше от танцуващи хора..
Майката на Кий беше наредила на двамата да станат и да потанцуват, когато чу песента на 4men- Confession.
Сега Ин и Кибум бяха на дансинга, нежно прегърнали един друг и танцуващи. Всеки, който ги види се обръщаше за втори път, за да им се порадва- любовта им се разнасяше из въздуха като сладък аромат и караше другите да им се възхищават..
По едно време Буми не успя да се сдържи и хвана нежната й брадичка. Накара я да погледне в очите му и й се усмихна влюбено.
- Обичам те!..- прошепна й той и нежно целуна челото й.- Нямаш си идея колко съм щастлив, че те намерих- моята перфектна половинка..- продължи той, докато галеше лицето й.- Благодаря ти, че те има, бебче..- довърши Кий и страстно впи устни в нейните.
- Без език, без език..- измърмори по едно време Ин, без да разтвори челюстта си.- Майка ти ни гледа!
- Е и?- попита той, без да спре с целувката.
- Е как „Е и?”?!- ядоса се Ин и без да иска допусна езика му в устата си. Целувката на Кибум беше толкова добра, толкова възбуждаща за нея.. и тя не можа да устои и му отвърна.
- Нямаш си идея колко се кефи майка ми, когато ме вижда да те целувам толкова жадно!-успокои я той и погледна към майка си.- Не я ли виждаш как се усмихва?- попита той реторично и й изпрати въздушна целувка.. После отново целуна Инйонг, отново със същата страст. Спряха се чак когато се умориха.
- Ин.. ще ти предложа 3 неща..- прошепна й Кий в ухото.
- Какви неща са те?- заинтересува се тя.
- Трябва да избереш поне едното! А защо не и 3те наведнъж..- допълни той.
- Не ми поставяй условия, а ги кажи!- отвърна му нетърпеливо Ин.
- Да обявим връзката си публично е първото..- продължи да шепне той близо до ухото й.
- ХА! НЕ!- отказа моментално тя.- Ти луд ли си?! Такъв скандал..
- Знаех си, че ще кажеш това..- въздъхна той.- Тогава второто.. Нека живеем заедно! Не искам да съм далеч от теб..- прошепна той и устните му се залепиха на врата й.
- Ммм… ами останалите от групата? Трябва да питаш и тях.. не мисля, че ще се получи..- отвърна му тя, леко разсеяна от близостта му.
- Тогава третото..- каза той без глас на ухото й и нежно я целуна там.- Омъжи се за мен!..
- Хааааааааа??!?- извика тя въпросително и се ококори в него.- Шегуваш се, нали?! Хахаха.. ха..ха..а..
- Изобщо… вярно, трябваше ми някой пръстен ама.. Ще ти се реванширам.. стига да приемеш!
- Разбира се, че няма да приема!- възмути се Ин, но после го погледна в очите и разбра, че е сериозен..
- Буми.. ти си моят паднал Серафим, знаеш ли?..- прошепна му тя и една сияеща усмивка се намести в лицето й.
- Серафи? Какво е това?- зачуди се момчето.
- Серафим, глупчо, Серафим!!- поправи го тя.- Те са ангели, едни от най-близките до Бога.. Ти си моят, изпратен единствено за мен, за да ме научи да обичам и да облекчи мъките ми..

Вечерта завърши прекрасно. Всичко мина както трябва и вече беше време майката на Кий отново да поеме по пътя си. Кибум и Ин я закараха обратно до автогарата, за да я изпратят.
- Чудесна двойка сте..- въздъхна майка му, докато чакаха автобусът да паркира на удобно място.- Страхувах се, както всяка майка, че детето ми може да е заблудено.. но явно аз съм била заблудената.- каза тя и започна да се смее на себе си.- Инйонг, дъще..- обърна се тя към Ин, когато вече наистина беше време за тръгване.- Толкова си красива, мила! Външността ти, но и душата ти.. Вече ще ме наричаш омма като него, нали? Винаги съм искала дъщеря като теб!- каза тя и я прегърна силно.
- Да… омма..- прошепна Ин все още малко неловко.
- Също така..- започна да прошепва тя на ухото й, за да не я чуе Кибум.- Дръж се здраво! Ще се моля! Ще се моля ден и нощ, за да се случи чудо и да оздравееш, дъще! Не губи надежда, моля те…
- Айгооо, мамо! Кого си родила- нея или мен?!- прекъсна ги раздразнен Кий.
- Теб, глупаче, теб!- отвърнаха му те едновременно и започнаха да се смеят. Жената се сбогува със сина си и се качи на автобуса..
Кий прегърна Ин с една ръка, докато махаха след автобуса.
- Имаш ли.. някакви планове за нощта?- попита я той лукаво и целуна челото й.
- Амиииииииииии…- удължи тя, досещаща се защо пита този въпрос.- Напълно съм свободна.. Защо питаш?
- Хмм.. не искам да се прибера при 4 прасета, затова..
- Еммм.. ела у мен, тогава..- предложи Инйонг.- Леглото ми е достатъчно голямо…- допълни тя и го сръга.
- Между другото, като каза така..- сети се Кибум.- Никога не съм влизал в спалнята ти…
- Може пък тази вечер да я видиш.. ако дойдеш… кой знае…


ПП от автора:
Анйонг пийпъъл! You..The Music In Me~♫♫ - Page 10 77124
Така, съжалявам за закъснялата глава.. (винаги съжалявам, когато закъснее, да знаете xD)
Също така, осъзнавам, че напоследък се въртя само около Кий и Ин, но това е временно, да ви кажа You..The Music In Me~♫♫ - Page 10 15286

http://www.last.fm/user/nasa__

247You..The Music In Me~♫♫ - Page 10 Empty Re: You..The Music In Me~♫♫ Чет Май 05, 2011 8:08 pm

Silver

Silver
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Йей, големи сладури.. love is in the air xD ...супер сладка двойка са, но МинМин ми липсват xD така че няма да се разсърдя, ако понапишеш нещо за тях You..The Music In Me~♫♫ - Page 10 85241

http://bgprimadonna.fanforum.biz/

248You..The Music In Me~♫♫ - Page 10 Empty Re: You..The Music In Me~♫♫ Чет Май 05, 2011 8:23 pm

jongminfan

jongminfan
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

Омо!!! You..The Music In Me~♫♫ - Page 10 68960 Просто нямам думи,толкова са сладки Ин и Кий,че направо ми You..The Music In Me~♫♫ - Page 10 23895 очичките когато ги видя заедно You..The Music In Me~♫♫ - Page 10 714156 Толкова са влюбени и толкова страхотни You..The Music In Me~♫♫ - Page 10 95557 Както винаги чакам с нетърпение следващата глава You..The Music In Me~♫♫ - Page 10 847004189

http://smiley92.tumblr.com/

249You..The Music In Me~♫♫ - Page 10 Empty Re: You..The Music In Me~♫♫ Нед Май 08, 2011 1:01 pm

silwii_

silwii_
A bell rang ding dong ★
A bell rang ding dong ★

Айгу Айгу Айгу Айгу... Айгу Айгу Айгу ... давай следващата главааа че направоо не се сдържам на едно място.... !!! хд МНОООООООООГО ЯКО !!!! наистина! ... простооо супер глави пишеш!! <3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3

250You..The Music In Me~♫♫ - Page 10 Empty Re: You..The Music In Me~♫♫ Нед Май 08, 2011 2:37 pm

nasa__

nasa__
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Нота №41
Звездите- безмълвните свидетели..
+18
(хаха, винаги ми става смешно като сложа това, щото аз самата съм под 18 xDD)

- Тааа, как са момчетата?- попита Ин, докато се качваха в колата.- Тази вечер не можах да поговоря с тях..
- Все същите са..- отвърна й накратко Кий и седна необичайно близо до нея. Обикновено седяха отдалечени, той до единия, а тя до другия прозорец..
- Иии нищо ново?
- Оню хьонг все още е сам, Jonghyun хьонг все още е депресиран, Темин или е навън със сестра ти, или е по телефона с нея.. Мино пък обмисля да заживее с Хани, скришно от медиите и мениджъра ни, разбира се..
- Скришно?
- Дам.. ако тая вещица научи, че той си има приятелка.. Край с връзката им..- въздъхна той.
- Какво искаш да кажеш?
- Ами.. Не може да й имаме доверие, Ин.. Jonghyun хьонг направи грешка, от която всички останали се поучихме.. Каза й, че има връзка с Ънче… и ден по-късно излезе този скандал с Секюнг.. няма нужда да ти кажа кой измисли всичко, нали?...
- Да,но.. тук не е ли виновна и Ънче малко? Как може да повярва на такава глупост.
- Гнилото е там, че Ънче не е толкова глупава, че да повярва на всяка такава новина.. Нюхът ми на детектив ми казва, че тая ламя някак си я изиграла.. не знам точно кога, как.. но съм сигурен, че има нещо гнило..- започна да разсъждава Кибум на глас.- Но нямам достатъчно доказателства, че да кажа на останалите..- въздъхна той.- Между другото, всеки момент очаквам обаждане от нея…- похвали се Кий.
- Пфффт… измисляш си..
- Неее, не си измислям!- настоя той.- Мисля, че й е време за събуждане в момента.. След малко, когато види датата, ще ми се обади и ще я включа на високоговорител, за да видиш!
- Не ти вярвам..
- Хайде на БАС!
- Хах, добре..-съгласи се Ин.- Ако до 15 минути не се обади, ще направиш нещо, което аз ти кажа!
- Съгласен! Ама ако се обади, ти ще направиш същото!
- Добре! Така да бъде!- нахъси се Инйонг.- Започвам обратното броене!
- Добре.. така да бъде..- прошепна й Кий на милиметри от ухото й и Ин цялата настръхна. Той нежно хвана меката част на ухото й с устни и леко го издърпа. Тъкмо когато щеше да започне да целува врата й, телефонът звънна. Той с недоволна въздишка го извади и отговори на обаждането.
- Йобусейо?
- Saengil chukha hamnida,
saengil chukha hamnidaaa,
saraghanun Ki-bu-miiii,
Saengil chukha hamnida!!- изпя женски глас от другата страна на телефона.- Хехехех, честит рожден ден, йобооо!!- допълни звънтящ от вълнение гласът и зачака отговор.
- EunChae-aaah, закъсняваш..- отвърна Кий и включи високоговорителя със самодоволна усмивка.- Тук след малко ще стане 24ти..
- Е то и тук така.. Съжалявам Кибум, днес бях доста заета иии.. съжалявам..
- Че ние нямаме ли времева разлика с Америка?- учуди се Кий.
- Да.. ама аз не съм в Америка, глупчо!- засмя се Ънче.- В Джапан съм!
- Къдее?
- Япония, Кибум.. Япония..
- Яяяя, чинча?!- учуди се момчето.- Толкова близо?! Какво правиш там?!
- Ами.. имам концерт след няколко дни.. не знаеше ли? Даже 2РМ ще са гост-артисти.. Цял ден упражнявахме нов танц…
- Омо.. не знаех..
- Е, вече знаеш! И може да дойдеш! Също така да доведеш братовчедчето ми, Оню оппа и Мино! Да знаеш как ми липсвате!
- Не знам, йобо..- въздъхна Кий, при което очите на Ин се ококориха.- Тази седмица всеки ден записваме новия мини албум..
- Мммм.. разбирам.. някой друг път тогава..- отвърна му Ънче, опитвайки се да звучи ведро.- Тааа, да се върнем към пожеланието ми към теб. Нали знаеш, обичайното- здравеее, щастиее, париии, любоооов…
- Любовта я пожелай за себе си, аз вече я намерих!-скастри я той.
- Аааааа?! Каквоо?! Кооой?! Защо не си ми казвал досега?!?!- заля го с въпроси тя. Ънче не очакваше такава новина от него.
- Чу ме. И сега трябва да затварям, че прекъсна нещо.. хубаво.
- Кибууум, разкажи мииии!!- започна да го моли тя.
- Ще ти разкажа всичко, когато се видим очи в очи. Дотогава ни думичка! Лека нощ, йобоо! И благодаря, че не ме забрави!- отвърна й Кий и по най- безразличния начин й затвори. След това погледна към Ин и се доближи към нея.- Аз печеля..- прошепна той и целуна дясната страна на устните й.
- Йобо, а?!- каза въпросително Инйонг и го отдалечи от себе си.
- Whooa, ревност ли надушвам?- учуди се Кий.- С Ънче се наричаме така още от запознанството ни.. Дори когато започна да излиза с Jonghyun хьонг не променихме обръщението си.. Но то е пълно единствено с приятелски чувства, не се тревожи..- успокои я той и полека вкара ръката си под блузата й. Ин усети това и учудено погледна към него. Погледите им се срещнаха.. и двамата знаеха на къде отиват нещата.. не, всъщност, и тримата.
Шофьорът този път сам повдигна преградата между предните и задните седалки. След това включи радиото и усили докрай.., за да не чува нищо ненужно..
- Трябва ли да ти кажа какво искам, или ти вече се досети?- попита я съблазнително Кий, докато целуваше врата й.
- Ммммм..-измърка Инйонг като котка и се опита да се измести.- Мисля, че знам какво искаш да направя..- изпъхтя тя и седна разкрачена на скута му.- Защото аз щях да искам същото..-допълни тя и една по една започна да откопчава копчетата на ризата му. Стигна до средата и след това впи устни в неговите, докато ръцете й се движеха по тялото му. След това дойде време на врата му- тя искаше да остави десетки смучки по него, но не биваше.. феновете щяха да забележат. Затова остави врата му и слезе до гърдите му. Ин ближеше, хапеше и смучеше като истинска любовна машина- такава, каквато всеки мъж иска, но не може да си признае…
Но.. не разбирайте погрешно.. Ин не беше някаква развратница, която има огромен опит в това, което прави.. Просто обичаше да чете статиите в Cosmopolitan, които бяха доста.. поучителни за нея.

След около 15 неусетно изминали минути, те вече бяха пред входната врата на апартамента й. Но в тези 15 минути Ин направи всичко възможно, за да възбуди Кибум до краен предел. Буми отдавна беше отворил ципа на дънките си, защото мястото в тях не му стигаше.. Той единствено искаше да намерят удобно място и да…….
Инйонг се опитваше да намери правилния ключ, докато Кий се беше лепнал зад нея и не я оставяше на мира. Той я прегърна по гръб с една ръка и започна да целува врата й.. а другата му ръка леко се придвижи между краката й, при което Ин подскочи.
- По-бързо.. не издържам повече..- прошепна й той, докато тя се опитваше да отключи вратата. Най-накрая тя се отвори и двамата бутайки се влязоха вътре. Започнаха да събуват обувките си, но изведнъж Кий обърна Инйонг към себе си и впи устни в нейните. Тя загуби равновесие и в следващия момент двамата се озоваха на пода, без дори да са затворили входната врата.
- Ауч! Това заболя!- викна Ин, защото беше станала на пестил между пода и Кибум. Но той не й обърна внимание и продължи да я целува където свари.
- Не мога.. да чакам повече..- нетърпеливо изпъшка той и яростно започна да сваля панталона на Ин, а след това и своя.- Ще ти разкажа играта тази вечер!- заплаши я той и пъхна ръката си в бикините й.
- Яяя! Ние да не сме животните от Discovery Chanel, които се чифтосват където сварят?!- ядоса се Инйонг и го бутна настрани. Стана от пода и махайки дънките си се запъти към спалнята.- В леглото!- заповяда тя и го зачака пред металната врата.- Имам изненада за теб вътре.. Покривът е..-не можа да довърши Ин, защото Кий отново й се залепи.
Кибум някак си се озова хоризонтално на леглото, а Инйонг седна точно пред мъжеството му, което го влуди още повече. Тя се наклони към него с палава усмивка и започна да откопчава и останалите няколко копчета от ризата му. Остави няколко изгарящи целувки около корема му и отново се изправи. Сега започна да разкопчава отгоре надолу своите копчета на ризата- днес се бяха облекли еднакво, като двойка. Кибум забеляза това и реши да й помогне, като започна да разкопчава последните копчета. Ръцете им се срещнаха точно на средното копче и след това Кий тържествено махна това парче плат от тялото на Ин. Той я хвана за кръста и се опита да стане. Някак си успя да я сграбчи и буквално завря лицето си между гърдите й. Но понеже нямаха добро равновесие, те паднаха обратно в леглото. Между другото, Кий забеляза, че това не е обикновено, а водно легло. Както и да е, той продължаваше да целува гърдите й като не видял. Ръцете му хванаха сутиена й и вместо да го откопчават нежно, те направо го разкъсаха.
- Хей! Това беше любимия ми!- намръщи се Ин и го плесна.- Ще ти покажа аз!!- заплаши го тя и така, тя махна и последните платове, които стояха между тях- именно неговите боксери и нейните бикини..
- Оооох, моля те! Покажи ми! Умирам да видя!..- викна Кий и размени местата им, след което се започна едно диво преживяване, което никой не може да опише..

Тази нощ определено беше най- лудата и еротична нощ в живота и на двамата. Кий за първи път срещаше такава тигрица в леглото, която преобърна сексуалния му живот веднъж завинаги. А Ин, от своя страна, за първи път даваше такава свобода на желанията и въображението си. Тя искаше да даде на Кибум всичко нейно- и телом, и духом, както той правеше..
Те наистина се допълваха взаимно- всяка въздишка, всяка капка пот, всеки стон от тази вечер доказваше това…
Добре че тази вечер не беше работна и бяха самички в сградата.. Иначе работниците щяха цяла нощ да чуват различни стонове и крясъци от видя ”Оххх, Господи!”; ”WHOA~! Не спирай бейбии, точно така!”; ”По-бързо! Кибум, ПО-БЪРЗО!”; ”Ааааах~~ върховна си, Ин! Още, ОЩЕ!” и така нататък… и най-важното и искреното- ”ОБИЧАМ ТЕ!..”

Накрая, към 3:20 през нощта, и двамата легнаха задъхани на леглото, изтощени до краен предел. Ин се намести удобно върху гърдите на Кибум, а той я прегърна с една ръка и я целуна по челото. Кий издиша дълбоко и за първи път за тая нощ, погледна към тавана. И за негова изненада, той не видя обикновен таван, а стъклен покрив, от който се виждаха стотици звезди по нощното небе. Кибум инстинктивно ахна и остана с отворена уста.
- Какво?- учуди се Ин.
- Т-т-тавана ти..- заекна той и с другата си ръка посочи звездите.
- ОМО, КИЙ, чак сега ли забеляза?!- изуми се Инйонг.- Те стояха там и ни наблюдаваха през цялото време! Брееей, толкова ли съм добра, че не можа да свалиш поглед от мен..- възгордя се тя и започна да се смее.- Това ми беше изненадата, глупчо! Никой освен мен и теб не е влизал в тази стая.. ти си първия, който вижда тази гледка..
- Ти очевадно имаш слабост към хубави изгледи!..- въздъхна Кий, загледан към небето. Звездите бяха толкова ясни, толкова красиви.. Но вместо те да го успокоят, той усети огромен страх и силна болка в сърцето си. ”Сега може да лежи при теб, но скоро ще отиде там, при звездите.. Какво ще направиш тогава?..” подсети го вътрешният му глас, при което Кибум потрепна и прегърна Ин още по-силно. Тя усети това и нежно целуна мястото над сърцето му, за да го успокои.
- Какво стана?- попита тя тихичко.
- Не те давам!- каза той сериозно.- Не искам да те дам на тях, звездите..- продължи Кий с треперещ глас.- Не става ли.. да те оставят на мен?..- прошепна той и започна да целува главата й. Ин се надигна леко и се опита да го целуне. Той наклони главата си към нея и впи устни нейните. В тази целувка, за разлика от останалите, нямаше нито капка страст. Тя беше пълна с други чувства- любов..и страх..
- Съжалявам, Буми..- прошепна Ин и се сгуши обратно в него.- За това, че ме срещна в неподходящ момент..
- Глупости Инйонг!- противопостави се той.- Всеки ден благодаря на Бога, че ме срещна с теб! Но също така го проклинам по хиляди пъти, за това, че ще те отнеме толкова бързо!!..- каза той и Ин усети топлите му сълзи, стичащи се от неговото лице към челото й.
- Бяхме се разбрали да не плачем, нали бейб?- попита тя, но той не й обърна внимание.
- Не може ли просто да стане изключение? Да те оставят при мен.. да не отнемат моята пътеводна звезда.. Хмм? Не може ли?...


ПП от автора:
Значиии.. не искам да ви оставя впечатление на някой много перверзен човек.. Това всичкото е написано от девствено момиче, радващо се на 16тата си година на самота.. You..The Music In Me~♫♫ - Page 10 418296 Така че.... може да има неточности на някои места xDD

http://www.last.fm/user/nasa__

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 10 от 19]

Иди на страница : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 14 ... 19  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите