You..The Music In Me~♫♫ - Page 9 K1q6o9jpg


Join the forum, it's quick and easy

You..The Music In Me~♫♫ - Page 9 K1q6o9jpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


     Seoul

Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Календар Календар

Visitors

free counters

Poll

Победител е...?

You..The Music In Me~♫♫ - Page 9 Vote_lcap15%You..The Music In Me~♫♫ - Page 9 Vote_rcap 15% [ 6 ]
You..The Music In Me~♫♫ - Page 9 Vote_lcap56%You..The Music In Me~♫♫ - Page 9 Vote_rcap 56% [ 22 ]
You..The Music In Me~♫♫ - Page 9 Vote_lcap3%You..The Music In Me~♫♫ - Page 9 Vote_rcap 3% [ 1 ]
You..The Music In Me~♫♫ - Page 9 Vote_lcap13%You..The Music In Me~♫♫ - Page 9 Vote_rcap 13% [ 5 ]
You..The Music In Me~♫♫ - Page 9 Vote_lcap13%You..The Music In Me~♫♫ - Page 9 Vote_rcap 13% [ 5 ]

Общо гласове : 39

Latest topics
» SHINee Shawols Skype ~
You..The Music In Me~♫♫ - Page 9 EmptyНед Окт 22, 2017 6:30 pm by rally___

» Because I met you
You..The Music In Me~♫♫ - Page 9 EmptyПет Мар 27, 2015 8:07 pm by Anny

» 21.
You..The Music In Me~♫♫ - Page 9 EmptyПон Дек 01, 2014 5:55 pm by nasa__

» The color of your love
You..The Music In Me~♫♫ - Page 9 EmptyНед Ное 16, 2014 8:24 pm by lil_sun

» ~♥ Taemin's heart ♥~
You..The Music In Me~♫♫ - Page 9 EmptyПет Окт 10, 2014 2:23 pm by ..TaeminGirl..

» Kaкво мислят Shinee за теб ?
You..The Music In Me~♫♫ - Page 9 EmptyВто Авг 26, 2014 11:01 am by SHINee_JongKey

» Намисли си дума..
You..The Music In Me~♫♫ - Page 9 EmptyВто Авг 26, 2014 10:49 am by SHINee_JongKey

» You..The Music In Me~♫♫
You..The Music In Me~♫♫ - Page 9 EmptyВто Авг 26, 2014 8:55 am by SHINee_JongKey

» The true love
You..The Music In Me~♫♫ - Page 9 EmptyПет Авг 22, 2014 8:45 am by SHINee_JongKey

Music
You..The Music In Me~♫♫ - Page 9 WamFC

You are not connected. Please login or register

You..The Music In Me~♫♫

+34
vestema
~.Cherry.~
Ezreal
yunho_jonghyun
lessls
Shelly
Анонимка7
kiss4eto94
mia_koluchi
IxheartxTaemin
sweet_SHINee
Dars
Little Pixie
lil_sun
..TaeminGirl..
YoTo
darz
Abarai Haru
Silver
^___^
Nanna
minho1985
lyukiya
gabiloveth
cho0ly
lina
(づ ̄ ³ ̄)づ
jongminfan
Ral~
silwii_
rally___
Yulita ^^
TonnIi
nasa__
38 posters

Иди на страница : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 14 ... 19  Next

Харесвате ли това? ^__^

You..The Music In Me~♫♫ - Page 9 Vote_lcap96%You..The Music In Me~♫♫ - Page 9 Vote_rcap 96% [ 53 ]
You..The Music In Me~♫♫ - Page 9 Vote_lcap4%You..The Music In Me~♫♫ - Page 9 Vote_rcap 4% [ 2 ]
You..The Music In Me~♫♫ - Page 9 Vote_lcap0%You..The Music In Me~♫♫ - Page 9 Vote_rcap 0% [ 0 ]
Общо гласове : 55


Go down  Съобщение [Страница 9 от 19]

1You..The Music In Me~♫♫ - Page 9 Empty You..The Music In Me~♫♫ Сря Фев 09, 2011 9:24 am

nasa__

nasa__
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

First topic message reminder :

“You..The Music In Me~♫♫”

Анйонг~~
Значии, пак не можах да седя мирна и започнах да пиша.. Всъщност, бях започнала да пиша това още преди да свършим с 5+1=1, но рекох да не го пусна преди да завърша първото си творение.Да се надяваме, че и този проект ще бъде харесан колкото първия ми фик.. n__n
Опитах се да го направя като самостоятелен фик, т.е. и тези, които не са чели 5+1 да могат да го четат без проблеми You..The Music In Me~♫♫ - Page 9 432746
И за последно.. Всяка възможна прилика с останали истории е напълно случайна! (Казвам го с чисто сърце, защото докато пишех, спрях да следя почти всички фикове, които се публикуваха или все още се публикуват You..The Music In Me~♫♫ - Page 9 370245 )
Приятно четене!♡



1ва Нота- „Изпитът”

18ти Ноември, 2010год.

- Хьонг, хайде, изпий това.- каза Мино на Кий и му подаде някаква воняща течност.- Всичкото докрай и наведнъж, oneshot!!
- Yaaaah, оставете го най-сетне да излезе от колата.- ядоса се Оню.- Тези бабешки елексири най-много да му развалят стомаха по време на изпита!
- Мино, това пък какво е? Искаш да мина изпита или да ме отровиш??? Т’ва смърди на умрело, бе човек!!!- уплашено викна кандидат-судентът. Не стигаше, че е нервен, а и останалите не го оставяха. “Наистина щеше да е по-добре, ако бях ги оставил вкъщи..” помисли си той.
- Ами, хьонг…как да ти обясня…-измърмори Мино под носа си.- Казват, че този елексир бил №1 относно изпити..
- Толкова и аз разбрах! Питам те за съдържанието!
- Ами..първо го изпий и после ще ти кажа..
- Първо ми кажи и после ще реша дали да го изпия или да те полея с него!
- Тогава..-затрудни се Мино.- Различни водорасли.. рибешко сърце, пипало на неотровна медуза и мъничко кръв от октопод..- изброи той, докато виждаше как на всеки един от SHINee започва да му се гади.- Но всичко е супер прясно и добре миксирано!- оправда се той, докато следеше ядосаният поглед на Кий.- Е добре де, не го пий тогава! Но само не ме поливай с това нещо!- помоли се той.
- Хьонг, време е..-прекъсна ги Темин.- По добре да побързаш и да си заемеш мястото. Ние те подкрепяме, ФАЙТИНГ! MySpace
- ОПА, ОПА, ЧАКАЙ!- спря го Блинг, точно когато Кий хвана дръжката на колата.
- MySpace Сега пък какво има?!- попита отчаян той.- Честно, преувеличавате! Само някакъв си изпит..- опита се да ги успокои, но самият той мислеше обратното.
- Яяя~! От това зависи бъдещето ти!- скара му се Оню.- Бъди внимателен- мисли 3 пъти, ограждай веднъж!
- Ти пък не му се нахвърляй така!- прекъсна го Jjong.- Кибум, вземи това..-каза той и му подаде една кутия.- Вътре има два сандвича, шише вода, шоколад, мокри и сухи кърпички.. надявам се да съм ти помогнал малко.. Aja Aja! MySpace
- Хьооонг, благодаря ти!!- зарадва се Кий и посегна към него. Въпреки, че беше възпрепятстван от останалите членове, той успя да го прегърне.- Ти си ми опората в този ден! Наистина.. длъжник съм ти..
- Тогава за да ми се отплатиш, премини изпита! Знам, че нямаше достатъчно време да учиш покай работата.. а и ти беше до мен в моите трудни времена..- спомни си Блинг и отново за малко да заплаче.. след заминаването й той ставаше все по- емоционален с всеки изминал ден..- Както и да е, дано късметът да е с теб, братле!- каза той, докато Кий излизаше от колата.
Той със забързани крачки влезе в сградата. Повечето младежи го разпознаха, но в точно този момент не можеха да отделят време за известни личности, което беше облекчение за него.
Когато влезе в стаята, Кий седна на предпоследния чин откъм стената, без да гледа дали е предопределен за него или не. Отвори кутията, дадена от Jonghyun и взе водата. Започна да тупа с крак, докато отпиваше. Погледна часовника си- имаше още 30минути до началото. “Спокойно Ким Кибум, ти можеш.. Та ти си Всемогъщия Кий!” си казваше той, за да се успокои.
- Оооой, господине, седнали сте на моето място!- прекъсна мислите му един звънки глас, който привлече вниманието му. Той вдигна глава и видя, че някакво момиче виси над него. Извън своето желание, той започна да оценява вида й- нещо, което правеше с всяко момиче.. Така решаваше дали да му обърне внимание или да не се занимава повече. “Хмм.. сладко лице, макар и намръщено.. И прекрасна коса! Айго.. но сигурно е перука..”започна да размишлява той.
- Точно на теб говоря! Не ме зяпай така, а си прибери багажа!- отново прекъсна мислите му тя.
- Аз? Да стана? Че защо?- учуди се той.
- Да! Да станеш! Щото си ми седнал на мястото!
- Къде пише, че е твоетоMySpace?- попита я с нотка арогантност Кий.
- Еееей тука!MySpace- отговори момичето с по-голяма арогантност и му посочи залепеното на чина листче, където пишеше „№:401, Инйонг Майърс”.- Или.. и ти ли се казваш така? MySpace- попита го с голяма усмивка, готова за истеричен смях.- Ако е така, I’m sorry.. MySpace- започна да се киска тя, гледайки почервенелия от гняв и срам Кий.
- Айго.. съжалявам, не съм забелязал..- промърмори той и започна да събира нещата си.- Е аз къде съм тогава?!? MySpace- запита се той и се паникьоса, да не би да е объркал стаите като бърза.. Или не дай си Боже, сградата..
- Аами.. Ким Кибум, нали? Значи си на последния чин, зад мен..- отговори му момичето, въпреки, че въпросът не беше зададен към нея. Тя се почувства някак гузно за неговата спонтанна паника.- Почти си улучил.. почти. MySpace- продължи тя и посочи името му, написано върху неговия чин. После му помогна да се премести, усмихна му се и си седна на мястото.
“Малко високомерна, но какво пък.. MySpace А откъде знае името ми?.. Дали е фенка?..Сладка е.. а и косата сега ми изглежда истинска.. Господи, и какви големи очи! Със сигурност един от родителите не е кореец.. MySpace” размишляваше Кий. Детективският му нюх беше се появил.. отново. “Точно така Кий, иначе нямаше да се нарича Майърс.. БИНГО!.. MySpace Айго, Ким Кибум, за какво мислиш?! Имаш изпит след по-малко от 15минути!” сети се той и се ядоса на себе си.
Но без да усети, Кий започна да следи всяко движение на това момиче, Инйонг. Тя си свали раницата, извади химикал, молив и гума- нищо, които останалите не правеха.
Кибум забеляза още нещо- в стаята освен тях имаше още 27 ученика. 1/3та от тях нервничеха и преговаряха като за последно. Другата 1/3та гълташе всякакви бонбони или бабешки елексири, приготвени от загрижените им родители. Последната 1/3та беше тотално изключила от стрес- изразът „Нито приема, нито предава” беше точно определение за състоянието им. Единствено Инйонг извади слушалките си и започна да си тананика някаква песен.
“Хммм.. MySpace Харесва музика, облича се спортно, почти като момче.. явно не се тревожи за изпита, което показва, че или е гений, или е с хипер богати родители.. Но честна дума, хубава коса.. Черния й цвят пасва идеално на кремово бялата й кожа.. MySpace А и този лилав кичур ми напомня за моята коса от “Ring Ding Dong” времето MySpace Интересна личност, предполагам…” разсъждаваше той, докато им раздаваха тестовете. Тогава една от квесторите се развика:
- ОМО! Добре ли си??? MySpace- кресна учителката разтревожена.
- Да, не се тревожете, сега ще ми мине..- отвърна й спокойно Инйонг и повдигна главата си.- Напоследък много започна да става, вече свикнах…
- Добре тогава, нека другите да започнат работа!
Кий вместо да изслуша квестора, стана от мястото си и отиде при момичето. Стресна се, когато видя ръцете й окървавени.
- Айго, носа ли ти кърви?- попита той разтревожено.
- Ааа, не, просто се правя.. Всъщност това е доматен сос!- остро му отговори тя.
Кибум не отвърна на заядливия отговор и веднага извади носните кърпички от кутията на Блинг. Една даде на нея, а друга направи на по-малки парчета, под форма на тампончета.
- Д-доста си сръчен.. MySpace- каза слисана Инйонг, докато Кий й ги подаваше.- Благодаря..
- Майка ми е медицинска сестра, тя ме научи.- обясни кратко той и остана до нея, докато носът й спря да кърви. После отново седна на мястото си, но 20минути от ценното време бяха изтекли..
Изпитът бе общо 3 часа. Първият час мина още по-бързо от обикновеното заради „доматения сос”. През вторият час Кий само седеше и се опитваше да разбере задачите, но това не му се отдаваше много.
През първата половина на последния час, Инйонг стана тихичко от мястото си и отиде при квесторите.
- Излизаш ли?- попита единият.
- Не, просто исках да Ви попитам нещо..- излъга тя. Беше измислила начин да върне услугата на Кий.
- Яяя! Знаеш, че е забранено!- викна й жената ядосано.- Върни се на мястото си!
Момичето уж засрамено се запъти към чина си. “Добре, че сме до стената.. иначе планът нямаше да проработи..” помисли си тя и се усмихна дяволито, гледайки към Кибум. Той забеляза това и започна да мига на парцали, не разбиращ какво минава през ума й.
- YAAAAAH! НЯКОЙ ПОДСКАЗВА ВЕРНИТЕ ОТГОВОРИ ПРЕЗ ПРОЗОРЕЦА!!- извика Инйонг, за да я чуят всички. Тя знаеше, че абсолютно всеки поне за следващите 5 секунди ще погледнекъм прозореца, затова ги използва изкусно- с бързо и плавно движение тя размени своя лист и листа на Кий. Веднага седна на мястото си и започна да го проверява.
- Айгу, това е бил чистача, който си върши работата.. MySpace- каза тя без да вдигне очи от листа.- Объркала съм се, извинете ме..
- Ако още веднъж ти чуя гласа, излизаш веднага!- заплаши я квестора, но тя не обърна никакво внимание на това.
“Какво по дяволите прави това момиче, иска да ни прецака и двамата ли?!? MySpace Ейшш, само това ми липсваше!!” викаше си Кий с всичка сила.. наум.
След 20 напрегнати за него минути, Инйонг най-сетне вдигна главата си от листа и се огледа. Всеки ученик беше концентриран върху своя тест, а квесторите говореха за връзката на Jonghyun и Shin Sekyung, която бе обявена преди няколко седмици.. Никой, освен Кий, не забеляза как тя без никакъв шум отново размени листите им. След това без да загуби секунда повече си предаде своя тест. Смигна на Кибум докато си прибираше нещата и излезе. Той отново я погледна като риба на сухо за момент, но после се съвзе и също си предаде листа, който бе коригиран от това момиче..
“Странно нещо.. ” мислеше си той, докато излизаше от сградата. Запъти се към красивата зелена градина, с която това училище разполагаше. Кий трябваше да изчака новият им жена мениджър, или както те я наричаха, Пратеникът от Ада, да го вземе от там. “Питам се, дали ми е фенка MySpace?.. Сигурно затова ми помогна.. MySpace А дали ме чака вън?! Може да я поканя на обяд за да се реванширам.. или вечеря.. MySpace…”размечта се момчето. “О, ЕТО Я!” забеляза седящата на една пейка Инйонг той и се усмихна с неговата чаровна усмивка…



Последната промяна е направена от nasa__ на Сря Фев 09, 2011 5:18 pm; мнението е било променяно общо 1 път

http://www.last.fm/user/nasa__

201You..The Music In Me~♫♫ - Page 9 Empty Re: You..The Music In Me~♫♫ Чет Апр 07, 2011 4:54 pm

rally___

rally___
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Добре, значи кога излезе новата глава? Оня ден? По-оня ден?Незнам обаче ОТ тогава ДО днес аз разказвам на всеки мой приятел, който се интересува от азиатско.. разказвам му края на предишната глава.. И започвам да се хиля, да се хиля, да се хиля.. You..The Music In Me~♫♫ - Page 9 312545 You..The Music In Me~♫♫ - Page 9 312545 You..The Music In Me~♫♫ - Page 9 312545 You..The Music In Me~♫♫ - Page 9 312545 Аз даже го научих наизуст.. Само като почна със ''Инйонг видя следната гледа..'' и другите вече ме гледат странно..
Колкото до новата глава.. Страхотна, уникална..
Много смях, много емоции.. Страшни лафове започна пак да видиш You..The Music In Me~♫♫ - Page 9 312545 ''Измисли си речта докато пътуваме към вкъщи'' You..The Music In Me~♫♫ - Page 9 312545 А на тва, че Джонги се движел като духче ми стана много смешно You..The Music In Me~♫♫ - Page 9 312545 You..The Music In Me~♫♫ - Page 9 312545 Сигурна съм, че следващата глава ще е страхона You..The Music In Me~♫♫ - Page 9 523582

By the way.. Happy Birthday Jonghyunnie (по корейско време де рофл) You..The Music In Me~♫♫ - Page 9 752689 You..The Music In Me~♫♫ - Page 9 68960

202You..The Music In Me~♫♫ - Page 9 Empty Re: You..The Music In Me~♫♫ Чет Апр 07, 2011 5:06 pm

lyukiya

lyukiya
My love is the sun of passion ★
My love is the sun of passion ★

съмнявам се Ънче да устои на puppy eyes You..The Music In Me~♫♫ - Page 9 85241

203You..The Music In Me~♫♫ - Page 9 Empty Re: You..The Music In Me~♫♫ Чет Апр 07, 2011 9:53 pm

jongminfan

jongminfan
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

Уааа определено главата е супер You..The Music In Me~♫♫ - Page 9 573598 Блинги като духче You..The Music In Me~♫♫ - Page 9 859388 *представя си го* Радвам се за Мини и Мин You..The Music In Me~♫♫ - Page 9 346803 Но ми е кофти за Блинги You..The Music In Me~♫♫ - Page 9 78462 Дано му проработи плана You..The Music In Me~♫♫ - Page 9 72137 Чакам следващата глава You..The Music In Me~♫♫ - Page 9 351138

http://smiley92.tumblr.com/

204You..The Music In Me~♫♫ - Page 9 Empty Re: You..The Music In Me~♫♫ Пет Апр 08, 2011 11:55 am

nasa__

nasa__
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Jjong B-Day Special
Erinnerungen..


8ми Април, 2010год.

Часовникът показваше 7 часа. Блинги спеше блажено само по боксерки, завит с някакво тънко одеало. Ънче, както винаги, се беше събудила преди него.. но този път, вместо да остане да го наблюдава докато се събуди, тя стана и започна да стяга багаж. Приготви две раници набързо, като сложи само малко вода и по един чифт дрехи- друго нямаше да им трябва. Днес беше рожденият ден на любимия й човек, и разбира се, че тя се беше приготвила за случая..
Когато свърши работата си с багажа, тя реши да събуди Блинг. Тихо се мушна при него и започна да го целува където свари. Няколко целувки по-късно тя започна да му говори, като след всяка дума следваше отново целувка.
- Лъвчо.. *целувка по бузата* Хайде миличък.. *целувка по врата* Време е да станеш.. *целувка по устните*
- Мммм… не искаам!- промърмори той като детенце, полусънен.. Но продължителните целувки на Ънче го събуждаха по-бързо и от кана ледена вода, налята върху главата му.
- Моля те Хююн, ставай, че имаме работа!..- настоя тя и прокара едната си ръка по стомаха му.. Той настръхна на секундата, както винаги, когато тя го докосва.. Вече напълно буден, той отвори очи и с бързо движене застана над нея. Ънче се изненада от неговата скорост на събуждане и го погледна въпросително. Той само й се усмихна самодоволно и впи устни в нейните.. Отново, отново.. и отново.. Той толкова много обичаше сутрините, в които тя го събужда с такива сладки целувки, че за него ако денят се състоеше само от събуждане, щеше да е перфектно.
- Айгоо, голям си ненаситник!- изпъшка Ънче и го бутна настрани, за да може да легне върху него. Сега тя застана над Jjong и започна да целува от врата надолу.. ”Хах, кой го казва..” каза си той на ум и затвори очи, не за да спи, а за да се наслади на удоволствието..
Часът наближаваше 8 и Ънче започна да нервничи. ”Ще закъснеем, ако продължим така..” замисли се тя и отблъсна Блинг точно когато се беше разгорещил.
- Яя! Какво става?- учуди се той.
- Трябва да тръгваме!
- Точно сега ли?!
- Ами.. да.
- Оффф, не искам! Кой знае каква програма имам днес! Дори и днес! Представи си! You..The Music In Me~♫♫ - Page 9 227505 - започна да хленчи Хюн.
- Че какво му е на днешния ден? You..The Music In Me~♫♫ - Page 9 687470 - направи се на ударена тя. Блинг замръзна на място и погледна Ънче със доста сериозен поглед.
- Чинча? Чинча не знаеш? Чинча чинча?!?
- Ами.. дори и да знам, не се сещам в момента… You..The Music In Me~♫♫ - Page 9 419828 - излъга го тя. Jjong се ядоса, остави всякаква креватна дейност, която правеха до сега и стана да се облича, без да гледа към нея. Ънче само гледаше чисто голата гледка пред себе си и се хилеше без звук. Реши да не го ядосва повече, нахлу си една голяма негова тениска и го прегърна по гръб, докато той си обуваше дънките.
- Глупаче, наистина ли мислиш, че ще забравя нещо такова?!- прошепна му я и го целуна по голия гръб. Лъчезарната усмивка на Блинг се върна на същата секунда.
- Лъжкиня, ей сега се сети, нали?- попита я той, за да я подразни.
- Яяя, не ме ядосвай, да не отложа това, което подготвям от седмици!- заплаши го тя и го плесна по рамото. Хюн не можа да устои и се обърна към нея.
- Чинча? От седмици? Толкова ли е голямо?!- зарадва се той.
- Може да се каже..
- Кажи ми, кажи ми какво е!- каза той развълнуван. Хвана я за талията и я вдигна.- Ако не ми кажеш започвам да те въртя!!
- Яяя! Яяяяя!- викна Ънче, когато той наистина я завъртя.- Престани!
- Е кажи ми тогава!
- За сега знай, че днес програмата ни е изчистена.. Вместо това отиваме да си починем за няколко часа..
- Къде? Къдее? You..The Music In Me~♫♫ - Page 9 10044
- В остров Чеджу! След мал…- Хюн не я остави да довърши и отново впи устни в нейните. Най- сетне да празнува рождения си ден както трябва, а не както последните няколко години, без никакво специално внимание..- Таа какво казвах?- забрави си мисълта тя.- Ааа да, след малко трябва да излезем, за да хванем самолета..
- Ами багаж? Омо, защо не каза по-рано?! Нямаме време!
- Не се тревожи, а само се облечи. Приготвих всичко нужно, докато спеше, любов моя…- успокои го тя и погали лицето му.- Ще го отпразнуваме както трябва тази година, бъди сигурен..

И така, двамата се облякоха набързо, сложиха си очилата и шапките, взеха си раниците и потеглиха към летището. Взеха си билетите и се качиха на самолета без никой да ги разпознае и се насладиха на предлаганата храна и краткия полет.
Когато излязоха от летището в острова, тяхната кола вече ги очакваше на паркинга. Тя ги отведе в едно голямо ранчо, далеч от хорските очи. Мястото не беше туристическо, Ънче затова го беше избрала.. Собствениците бяха хора на възраст и не ги разпознаха- беше им казано, че ще дойдат двама влюбени, а не една световно известна звезда и един идол от „Корейската вълна.”
Jonghyun беше изключително радостен и гледаше Ънче като дете, очакващо подаръка си. Когато видя къде ги остави колата се развълнува още повече.
- Айгоо, какво ще правим тук?- попита я той.
- Какво може да се прави в ранчо, Лъвчо? Ще яздииим!! You..The Music In Me~♫♫ - Page 9 53746
- Ъм.. това можехме да го направим и в някой хотел.. You..The Music In Me~♫♫ - Page 9 580483
- Яяя You..The Music In Me~♫♫ - Page 9 821780 ! Перверзник!- кресна му тя.- Коне ще яздим! Не един друг!
- Шегувам се, мила…- отвърна й той и започна да се смее- харесваше да я ядосва така.. Прегърна я с една ръка и тръгнаха към конюшните.
- И все пак си оставаш перверзник, пристрастен към скиншип’а..- измрънка тя под носа си и също го прегърна по талията.
Първоначално двамата избраха един и същи кон и започнаха да се карат кой ще го вземе. Известно време и двамата не се отказваха, но накрая Блинг каза „Кой е рожденик днес, а?” и показа милите си очички, на които Ънче не успя да устои..
И двамата имаха малко опит с язденето, затова предпочетоха да се разхождат сами, а не да вземат някой помощник със себе си.
Времето беше прекрасно- безоблачно, топло и без вятър. Само хладният бриз развяваше косите им.. Това беше първата им почивка заедно и искаха да запомнят всеки момент от него, затова Ънче снимаше всичко като луда..
Няколко часа по-късно решиха да починат и да оставят конете на паша. Седнаха до корените на едно огромно дърво и се гушнаха един в друг. Бяха толкова щастливи, толкова влюбени.. Изглеждаше така, сякаш няма сила която може да ги раздели някога.. Както се пее в песните, ако можеха да спрат времето в този момент…
- Ммм.. Ънче..
- Дам?
- Трябва да ти кажа нещо..
- Дам? Какво е то?
- Не знам дали днес съм ти го казвал, но.. те обичам!
- Хех, каза ми го няколко пъти, глупчо.. Но аз не ти го казах.. Обичам те, даже повече от себе си, въпреки, че не ти го казвам често.. знаеш ме..- отвърна й тя, облегнала се на гърдите му. Наслаждаваше се на любимата си мелодия, най-красивата на този свят- именно ритъма на сърцето му..- Също така съм благодарна за всяка секунда, всеки час, прекаран с теб.. и на родителите ти, задето са създали творение като теб, разбира се. Ако не бях те намерила, Хюн, ако не бях изпитала такава любов като нашата.. какво ли щях да правя?..
- Яя, като се върнем в Сеул трябва да благодаря на мама, че ме е родила през 1990та.- засмя се Блинг.- Нооо, знаеш ли.. щом наричаш мен творение, кой знае как ще наричаш децата ни някой ден..- въздъхна той.
- Деца?..- прошепна Ънче, леко стресната.
- ДЕЦА, РАЗБИРА СЕ!- възкликна Хюн уверено.- И то нашите! Най-прекрасните в целия свят!
- Хюн.. унасяш се в мечти, отново..
- Какво? Да не мислиш, че ще се крием така до края на живота си?! Някой ден ще обявим публично връзката си.. после.. Хехехе.. мисля да създам футболен отбор от нашите деца!!- размечта се Блинг.- Освен ако не ме зарежеш, де..- прошепна той и настръхна само при мисълта за раздяла.
- Яяя, не говори глупости!- ядоса се Ънче.- Не знам за теб, но аз нямам намерение да те оставя.. Както казах на мениджъра ти- единствения, който може да прекрати тази връзка си ти, Лъвчо..
- Значи сме заедно докато смъртта ме отдели от теб!..- прошепна й той, стискайки я силно в прегръдките си и целуна косите й..
Така те прекараха страхотни няколко часа, без никой да им попречи. Поразходиха се покрай брега, пояздиха още малко, обядваха в ранчото към 15:30 и за тяхно съжаление, вече трябваше да се върнат.
- Защо се връщаме толкова раноо?- недоволстваше Хюн, докато сядаха на местата си в самолета.
- Колкото и да не искам, трябва да те поделя с останалите..- усмихна се Ънче.- Не се тревожи, истинското празнуване тепърва предстои!- увери го тя.- Майка ни и онни сигурно вече са готови с приготовленията. You..The Music In Me~♫♫ - Page 9 15286
- Ууууууу, майка НИ!- зарадва се Блинги.
- Какво? Тя сама ми каза да я наричам така…- смути се Ънче.
- Радвам се, че трите жени, които обичам се разбират толкова добре!- каза той и хвана ръката й.- Това е най-големия подарък за мен..
- Ооу, като каза подарък!- сети се тя и бръкна в раницата си.- Без малко да забравя..- засмя се момичето на себе си и извади малка, лъщяща дървена кутийка от джоба й.- Честит рожден ден, любов моя!- каза тя и бързичко целуна устните му.
В кутията имаше прекрасен мъжки пръстен от бяло злато, който Хюн много хареса. Но за жалост, след това той не успя да го сложи на пръста си, заради медиите и клюките, които щяха да тръгнат.. Затова той реши да го носи не на ръката, а на врата си. Следващия ден намери подходяща верижка за пръстена и от този ден нататък не ги махаше от врата си, дори когато се къпеше.
Минаха месеци, мина година.. двамата се разделиха, но този малък пръстен все още виси на тази верижка, винаги близо до сърцето му, за да му напомня някогашните прекрасни дни и да му вдъхва надежда и търпение…



Последната промяна е направена от nasa__ на Пет Апр 08, 2011 4:18 pm; мнението е било променяно общо 1 път (Reason for editing : Ъмм.. правописни грешки, допуснати докато бързам.. =))

http://www.last.fm/user/nasa__

205You..The Music In Me~♫♫ - Page 9 Empty Re: You..The Music In Me~♫♫ Пет Апр 08, 2011 1:00 pm

..TaeminGirl..

..TaeminGirl..
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

You..The Music In Me~♫♫ - Page 9 523582 Страхотна глава You..The Music In Me~♫♫ - Page 9 346803 Толкова любов, толкова драма Охх Блингиии You..The Music In Me~♫♫ - Page 9 212760

206You..The Music In Me~♫♫ - Page 9 Empty Re: You..The Music In Me~♫♫ Пет Апр 08, 2011 1:59 pm

Silver

Silver
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

и на мен много ми хареса.. невероятно You..The Music In Me~♫♫ - Page 9 523582

http://bgprimadonna.fanforum.biz/

207You..The Music In Me~♫♫ - Page 9 Empty Re: You..The Music In Me~♫♫ Пет Апр 08, 2011 4:25 pm

lil_sun

lil_sun
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

леле толкова хубава история You..The Music In Me~♫♫ - Page 9 68960 през последните 4 часа се отделях от компа само за да пишкам You..The Music In Me~♫♫ - Page 9 85241 ъм да .. както и да е .. поздравявам авторката ии наистина си мн добра и 5+1=1 и сега този фик ме грабнаха You..The Music In Me~♫♫ - Page 9 124908

208You..The Music In Me~♫♫ - Page 9 Empty Re: You..The Music In Me~♫♫ Пет Апр 08, 2011 7:15 pm

silwii_

silwii_
A bell rang ding dong ★
A bell rang ding dong ★

ауууу....супер е!! Простоо..просто без думии..оставам...просто гледам в моннитора и чета със скоростта на светлината хдд и искам още и още и още...даам.. признавам си..Аз съм пристрастена към твойте творби... You..The Music In Me~♫♫ - Page 9 673638 You..The Music In Me~♫♫ - Page 9 24213 You..The Music In Me~♫♫ - Page 9 872286

209You..The Music In Me~♫♫ - Page 9 Empty Re: You..The Music In Me~♫♫ Пет Апр 08, 2011 7:42 pm

rally___

rally___
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

ДОБРЕ бе неска десет пъти влязох и забравям да коментирам!!
Човек, да знаеш колко ми липсваше да чета такива неща!! Колко ми липсваше всичко това с ЪнЧе...
Просто не мога да го опиша.. You..The Music In Me~♫♫ - Page 9 241947

210You..The Music In Me~♫♫ - Page 9 Empty Re: You..The Music In Me~♫♫ Съб Апр 09, 2011 7:44 am

jongminfan

jongminfan
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

Главата е невероятна You..The Music In Me~♫♫ - Page 9 68960 И на мен много ми липсваше да ги гледам двамата заедно You..The Music In Me~♫♫ - Page 9 835962 Това с язденето е толкова романтично You..The Music In Me~♫♫ - Page 9 752689 Напомня ми на мен като яздех преди време (което ме навежда на мисълта,че пак трябва да почна xD,както и да е) Просто нямам думи да опиша колко е прекрасна главата и колко съм пристрастена към фика ти You..The Music In Me~♫♫ - Page 9 351138

http://smiley92.tumblr.com/

211You..The Music In Me~♫♫ - Page 9 Empty Re: You..The Music In Me~♫♫ Съб Апр 09, 2011 7:59 am

nasa__

nasa__
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Емм.. само искам да ви напомня, че тази последната глава беше нещо като отклонение, направено заради рождения ден на Блинги (хех, жалък фен като мен какво друго може да направи за него?..) Исках също така да зарадвам читателите на 5+1, защото усещах, че Блинг и Ънче им липсваха You..The Music In Me~♫♫ - Page 9 124908 (и на мен ми липсват, повярвайте ми You..The Music In Me~♫♫ - Page 9 85241 )
Тааа, с другата глава си продължаваме "You..The Music In Me~♫♫" You..The Music In Me~♫♫ - Page 9 593566

http://www.last.fm/user/nasa__

212You..The Music In Me~♫♫ - Page 9 Empty Re: You..The Music In Me~♫♫ Пон Апр 11, 2011 5:15 pm

..TaeminGirl..

..TaeminGirl..
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Хайде пускай нова глава де You..The Music In Me~♫♫ - Page 9 948427

213You..The Music In Me~♫♫ - Page 9 Empty Re: You..The Music In Me~♫♫ Чет Апр 14, 2011 9:42 am

nasa__

nasa__
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Нота №34
Time to party!!

Дните минаваха бързо.. Рожденият ден на G-Dragon наближаваше и Инйонг се трепеше от подготовки. ”Трябва всичко да е на ниво PERFECT!!” науми си тя и оттогава не се беше спряла да работи. ”Особено музиката.. трябва да е на възможно най-високо ниво!” нареди тя на себе си. ”Ин, знам, че ти можеш! Файтинг!!”
Така и стана.. за около седмица тя приготви повече от 30 различни микса, нечувани и уникални сами по себе си, също така и по вкуса на рожденика- Инйонг беше фенка на BIG BANG вече почти четири години и знаеше доста за лидера им, въпреки, че не се познаваше с него.
Ин без спор беше най-добрия ДиДжей в Корея, както казваха доста музикални критици напоследък. Въпреки, че тя не беше дебютирала, нейната популярност се увеличи много бързо след отварянето на нощния клуб.. Без никаква реклама за заведението, доста списания започнаха да пишат статии за него и искаха репортажи от изкусния ДиДжей, който успява да преобърне света на слушателите само с музика..
Таа, през тази седмица, която тя твореше без спир, имаше само едно нещо, което можеше да я разсее- КИЙ!
Понякога Ин си даваше кратка почивка и влизаше в интернет.. и винаги се озоваваше в YouTube, или по-точно, в клипове, където Кий пееше, говореше или танцуваше танците на различни момичешки групи.. и изглеждаше изключително секшшиии за нея! Тези красиви, дръпнати очички, тези сочни, розови устни.. това сладко носле.. тези клющави крака.. това малко ду… You..The Music In Me~♫♫ - Page 9 580483 ”Боже Господи Исусе БУДА!!! Какво правя аз?!? You..The Music In Me~♫♫ - Page 9 858791 You..The Music In Me~♫♫ - Page 9 858791 ” викаше тя, когато се осъзнае пред лаптопа, ококорена в него, с изтегли лиги.. наум, разбира се. Беше й трудно да повярва в себе си- момичето, което винаги харесваше по- така.. мъжествени мъже, сега точеше лиги за някой, на когото розовото му отива адски много!! Не, не разбираше какво й става… въпреки, че знаеше много добре, че.. това всъщност е любов..

18ти Август 2011, Рождения ден на G-Dragon

- Омо, Йособии!- зарадва се Ин, докато слизаше в клуба от апартамента си.- Анйонг!- каза тя и прегърна приятеля си.
- Ииин!-отвърна й той.- Яя, ако не дойда, даже няма да ме потърсиш! Nappun yеoja!!
- Знаеш, че имах работа.. Съжалявам..- извини му се тя.
- Да бе, да.. знам..- отвърна й невярващо той.
- Какво?
- Какво какво?
- Какво какво какво?!
- Яяя! Престани да се правиш на ударена!- ядоса се Йособ.
- А пък ти престани да увърташ! Какво искаш да ми кажеш?
- Знам, че си влюбена, но не искаш да ми споделиш!- отвърна й обиден той.- Мислех, че си споделяме всичко! Че ми имаш доверие! Яяя, аз даже мокрите си сънища ти разказвам!- изтърва се той пред персонала на клуба и в същия момент прикри устата си с ръце.- Аз.. трябва да тръгвам, имам тренировки. После ще продължим разговора си..- каза той, леко засрамен.
- Добре тогава, тази нощ, след като партито свърши, ще ти се обадя.. ще си поговорим както трябва..- съгласи се Ин. Тя също искаше да му разкаже всичко, да сподели с някого.. защото имаше чувството, че ако не каже на някой, ще полудее..

Guest Appearance, G-Dragon:

Странно е… наистина е странно! АМА НАИСТИНА! Как може никой от компанията да не помни рождения ми ден?!? ЗА БОГА, КАК?! You..The Music In Me~♫♫ - Page 9 858791
От колко години работя във YG Family, досега нещо такова не беше се случвало! Даже съм сигурен, че в телефона на Теянг рождения ми ден е отбелязан! На Сънгри също! Господи, нарочно ли ми го причиняваш?! Цял ден се разхождам напред- назад, за да се досетят, часа 6 вечерта стана, все още никой нищо не ми е гъкнал!! You..The Music In Me~♫♫ - Page 9 182785 Ако подготвяха нещо, досега да бяха се издали…
Торта! Една торта поне! Може да я купят от близката сладкарница.. Мъничка торта, на която да сложат една свещичка, ако не помнят на колко ставам.. Толкова много ли искам?!.. You..The Music In Me~♫♫ - Page 9 835962
Еййшш… толкова години сме заедно с останалите членове.. пеем заедно, композираме, танцуваме... живеем заедно! И те какво?! Даже не помнят рождения ми ден! You..The Music In Me~♫♫ - Page 9 324371 Ще си го върна тъпкано… You..The Music In Me~♫♫ - Page 9 539557
Омо, Минйонг идва към мен!! Това хлапе.. толкова е талантливо и сладко! You..The Music In Me~♫♫ - Page 9 53746 Да беше с няколко години по-голяма… You..The Music In Me~♫♫ - Page 9 7665
- Джийонг оппа!- викна ми тя, докато вървеше към мен с отворени обятия, за една прегръдка. Може би е защото е израснала в Америка, ама това момиче наистина обича прегръдките! Така де, и аз ги обичам..- Оппа, какво правиш самичък тук?
- Ами.. мотая се..
- Хей, хайде да отидем някъде! Ако нямаш друга работа, де..
- Всъщност, малката, наистина нямам..- въздъхнах аз.- Да отидем да вечеряме.. Какво ще кажеш за онзи италиански ресторант насреща?
- Аа, не оппа! Искам да те заведа на едно ново място! Много е добро!
- Охх.. добре..- съгласих се аз и тя ме завлече в някаква кола. Мин е в компанията от по-малко от една година, няма как да знае за рождения ми ден, и все пак, тя е единствената, която е до мен днес.. Ейшш, чинча! Защо това момиче не е по-голямо с няколко години?! Или поне, защо няма някоя по- възрастна версия?!.. Ах, както и да е..

Омо, къде сме ние бе?! Къде ме води това момиче?! Нощен клуб? Аз мислех, че отиваме да вечеряме!! Още повече, ако е клуб, защо не бучи музика тука?! Омонааа, каква мъртвешка тишина!
- Такаа.. добре дошъл, оппа!- каза Минйонг, докато отваряше входната врата и аз се загледах. Тъмно е като в подземна тъмница! Нищо не се вижда! Започвам да се страхувам…
- OKAAY NOW, WELCOME TO MY MAGIC WORLD!- викна някой с доста привлекателен, харизматичен глас. Господи, къде съм?!- READY TO PARTY? LET'S.... GO!
МАЙКО! Каква е тази музика??!? You..The Music In Me~♫♫ - Page 9 600711 Омо, пуснаха я толкова неочаквано, че чак подскочих от изненада.. И все пак, каква е тази рок песен?! Защо не съм я чувал преди?.. Чакай.. това… не е ли... HAPPY B-DAY SONG??!
Леле, светнаха и лампите.. БОЖЕ! Всички от компанията са тук! Пляскат и свиркат! Омо… как ме изиграха… You..The Music In Me~♫♫ - Page 9 182785
И все пак в момента единственото нещо, което в момента ми е привлякло вниманието е музиката, която продължава да звучи.. Изглежда ДиДжеят е изкусен.. но как е разбрал, че напоследък слушам рок?..
Всички един по един дойдоха да ме поздравят и да ме прегърнат.. Келеши, как ме стреснаха, че не помнят!.. Както и да е, явно са подготвили изненада за мен, простено им е You..The Music In Me~♫♫ - Page 9 573598 Сега като се оглеждам, мястото изглежда много яко, изключително ЯКО! Харесва ми! Който и да е избрал мястото, трябва да му се каже едно голямо БРАВО! А аз защо не съм знаел за това място?.. You..The Music In Me~♫♫ - Page 9 99379
Музиката продължаваше да ме изпълва и да ме кара да танцувам на място, докато приятелите ми ме поздравяваха. ДиДжеят.. трябва да се запозная с него..
Докато се наслаждавах на този момент, видях Минйонг, която крачеше към мен със 100-каратова усмивка. Това момиче, как успя да ме изиграе!
От двете й страни стояха двама непознати- един мъж, висок и атлетичен.. доста привлекателен за дамите и стилен човек, предполагам.. От другата й страна стоеше.. какво е това- момче или момиче? Не мога да разбера заради тази глупава шапка.. Но и в двата случая, е много красив човек.. изглежда сладка.. или сладък, все още не знам.. Айго, Джийонг! Съвземи се!
- Оппа, да те запозная със семейството си!- каза Мин и посочи тях двамата. Аааа, значи все пак човека с шапката е сестра й.. Майко, чак сега се осъзнах! You..The Music In Me~♫♫ - Page 9 99379 Приличат си толкова много!!!
- Приятно ни е да се запознаем!- казаха двамата и леко се поклониха. Аз също, разбира се.
- Това е Йонгха оппа, брат ми.- поясни Мин, докато мъжът ми подаде ръка и се здрависахме.- А това е Инйонг онни- продължи тя и се здрависах и с нея. Леле, колко малка ръчичка! Наистина е сладка! Облича се като момче, но на кого му пука?!..
- Тази вечер аз отговарям за настроението тук.- каза Инйонг-ши и ми се усмихна.- Надявам се, да останете доволни с музиката.
- Ти ли си ДиДжеят?- попитах аз учуден. Уоооу, значи тя ми изкара акъла преди малко и след това ме накара да затанцувам на място.
- Дам.- отвърна ми кратко тя.- И съм приготвила доста изненади за вас.- допълни тя и ми смигна. Айго.. какво ли има в предвид?..
- Ин онни от седмици разузнава музикалният ти вкус и подготвя музика, специално за теб!- поясни Мин.
- Честит рожден ден и приятно прекарване, Джийонг-ши!- каза Инйонг-ши и с бързи крачки се качи на мястото си, откъдето щеше да поддържа темпото на нашето парти цяла нощ.. но не мисля да я оставя сама за дълго..
You..The Music In Me~♫♫ - Page 9 741224

http://www.last.fm/user/nasa__

214You..The Music In Me~♫♫ - Page 9 Empty Re: You..The Music In Me~♫♫ Чет Апр 14, 2011 11:02 am

lyukiya

lyukiya
My love is the sun of passion ★
My love is the sun of passion ★

конкуренцийка на Кий май виждаме тук, много лошо за него, горкичкия ми той You..The Music In Me~♫♫ - Page 9 83751

215You..The Music In Me~♫♫ - Page 9 Empty Re: You..The Music In Me~♫♫ Чет Апр 14, 2011 1:51 pm

jongminfan

jongminfan
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

Хаха гледната точка на ДжиДи много ме кефи You..The Music In Me~♫♫ - Page 9 81742 Страхотна е главата You..The Music In Me~♫♫ - Page 9 68960 И аз си мисля,че Кий ще си има конкуренция You..The Music In Me~♫♫ - Page 9 741224 Чакам да видя с нетърпение какво ще се случи на партито You..The Music In Me~♫♫ - Page 9 573598

http://smiley92.tumblr.com/

216You..The Music In Me~♫♫ - Page 9 Empty Re: You..The Music In Me~♫♫ Съб Апр 16, 2011 12:01 pm

nasa__

nasa__
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Нота №35
Ревност

Партито за рождения ден на G-Dragon продължаваше с пълна сила. Това бе едно от най-добрите партита, които повечето поканени бяха присъствали. Ин лично се погрижи за това.. Тя цяла нощ не остави мястото си и спази обещанието си да развесели гостите си. И разбира се, Джийонг забеляза това.
Единствената, на която й беше скучно, беше Минйонг. Тя излезе за малко на чист въздух и се обади на Темин- не бяха се виждали от няколко дена, той й липсваше. Мини й вдигна още след първия сигнал.
- Ало, Мин?- зарадва се той.
- Здравей, Гъбчо!
- Ей, не ме наричай така!- каза й той уж ядосан.
- Тогава си смени прическата!- отвърна му тя, смеейки се. Темин също се засмя.
- Какво прави моето шоколадче?- попита той по възможно най-лигавия и сладък начин, който можеше.
- Айгооо.. пораснете бе хора..- измрънка Кий под носа си и го погледна не одобряващо. Мини забеляза това и му отвърна с поглед ”Какво да правя, влюбен съм! You..The Music In Me~♫♫ - Page 9 97395
- Амии, нали знаеш, че подготвяхме изненада за рождения ден на Джийонг оппа..
- Дам, партито.- сети се Темин.
- Е, то е тази вечер..
- Ооо, съвсем бях забравил.. И, забавляваш ли се?
- Нееее!! Скучно ми е без теееб!! You..The Music In Me~♫♫ - Page 9 836179- оплачи се Мин.- Липсваш мии! От колко дена не може да се видим заради тъпия ви мениджър! Защо пък само на теб и Кий оппа ви дава работа?!
- Айгоо, и ти ми липсваш! Ами, знаеш за Jonghyun хьонг, отказва да излиза на ТВ програми, Мино хьонг пък отиде в родния си град, за да се запознае с родителите на Хани нуна и да ги убеди, че няма да я остави.. Оню хьонг пък нещо депресиран напоследък, май самотата го мъчи.. Вече пилешкото не му стига, трябва да му намерим някое момиче.. И така, само ние с Кий хьонг сме работоспособни и затова..- обясни накратко Мини.
- А какво правиш сега?- попита го Мин.
- Ами, почивам си. Тази вечер нямаме програма и с Кий хьонг сме се излегнали на дивана, гледаме документален филм за….- спря се той.
- За какво?- настоя тя.
- Ами, размножаването при бозайниците..- отвърна й срамежливо той. Тя моментално започна да му се смее.
- Защо не дойдете в клуба?- предложи тя.
- Уморен съм, миличка.. нито искам да чуя шумна музика, нито да танцувам..
- Че кой ти каза да танцуваш? Може да се качим на апартамента на Ин онни, там стените не пропускат звук… Може да гледаме този документален филм там.. заедно..- каза му тя съблазнително.
- Чинча? Добре тогава, веднага идвам!- зарадва се той и скочи от дивана.- До след час!- каза Мини и затвори телефона.
- Ей, закъде си тръгнал?- спря го Кибум.
- Отивам в клуба, хьонг! Ще се видя с Мин!
- Яяя, виждаш ли колко е часът? Не те пускам!- скастри го той.
- Ама и Инйонг нуна е там…- каза му Темин, знаейки какво ще последва.
- Ем.. щом толкова искаш да отидеш.. тогава… ъм.. да вървим двамата! Няма да оставя макнето си сам през нощта!
- Йей! Знаех си!- зарадва се Мини и двамата започнаха да се приготвят. След това потеглиха към клуба..

В същото време там GD се опитваше да събере информация за Инйонг.
- Инйонг-ши.. изглежда е много добър ДиДжей..- подхвана той и погледна към Теянг. Бяха седнали на една маса за кратка почивка.
- Съгласен съм!- каза той, докато танцуваше на мястото си.- Също така е услужлива. Веднага се съгласи, когато с Мин дойдохме тук, за да се разберем.
- Хммм… ти познаваш ли се с нея?
- Ами, нали аз водих всички разговори относно партито с нея.. Може да се каже.
- Сладка е, нали? You..The Music In Me~♫♫ - Page 9 53746
- Дам, и много забавна. Постоянно се шегувахме с нея. Приятно е да се работи с такъв човек.- отвърна му Теянг и двамата неусетно погледнаха към нея.- Защо ме питаш такива неща?- попита той подозрително.
- Хм? Ъм.. ей така.. изглежда като приятно момиче..- отвърна му тихо Джийонг.- А нещо друго знаеш ли за нея?
- Айгуу, какъв е този интерес?!- попита го закачливо Теянг.- Ами, доколкото знам е рап учител в CUBE и JYP Ent… не съм я чувала как рапира, но казват, че е адски добра.
- ЧИНЧА?!- зарадва се Джийонг.- Уооооу.. А на колко години е?
- Ъм.. мисля, че е някъде 20-21..- отвърна му той, докато GD ставаше от мястото си.- Къде отиваш?!
- Ще се опитам да я опозная по-добре..- отвърна му той и му смигна.
- УСПЕХ!- викна Теянг след него и се усмихна..

Докато пътуваха към клуба, Кибум и Темин бяха доста мълчаливи. Мини реши да прекрати тази тишина.
- Хьонг.. Инйонг нуна.. харесваш я, нали?- попита го той, малко предпазливо, защото не знаеше как Кий ще реагира.
- Каквооо?! Моля?!? Аз?! НЕЯ?!? You..The Music In Me~♫♫ - Page 9 53746 - стресна се той.- Тцц.. какви ги говориш.. MySpace
- Не можеш да ме излъжеш хьоооонг!-настоя макнето. Кий се позамисли за малко и въздъхна.
- Толкова ли… е очевидно?- попита той отчаян.
- Ами.. може да се каже… You..The Music In Me~♫♫ - Page 9 139149 - отвърна му той и започна да се смее.
- Да, много смешно!- ядоса се Кий.
- Ами.. да! От няколко месеца ви наблюдаваме..
- А? НаблюдаваМЕ?
- Мхм.. аз теб, а Минйонг- Ин нуна.. толкова сте глупави… You..The Music In Me~♫♫ - Page 9 778320
- Яяя! Знаеш нещо ли?!
- Мин казва, че ако направиш първата крачка към нея, тя няма да може да ти откаже..
- Глупаци.. какво мислиш, че не се опитах ли?!- ядоса се той и го плесна по врата.- Даже не ме остави да се изкажа..
- Как така?! Пробвал си да й кажеш?!- шокира се Темин.
- Ами.. да.. веднъж.. и без малко да остана без нея..- въздъхна Кибум и му разказа всичко, което е станало между тях досега. Когато свърши разказа си, вече бяха пред клуба.
- Хьонг.. мисля, че с твърдо момиче като Инйонг нуна трябва да се държиш по-така… настоятелно.. твърдо.. разбираш ли ме?- посъветва го Темин.
- Не, нито дума. You..The Music In Me~♫♫ - Page 9 182785 - отвърна му светкавично Кий, като робот.
- Искам да кажа, че само с думи няма да стане.. трябва да действаш! Ейшш.. защо затъпяваш в такива моменти, за Бога?!- ядоса му се Темин и започна да търси Мин с очи.- Аз ще се видя с Минйонг, а ти помисли върху думите ми и се осъзнай най-сетне! Предприеми нещо!- каза му той и се отдалечи от него..
Кий въздъхна отново и погледна към мястото за диджея, където както винаги, Ин стоеше.. но този път не беше сама.

- Хахахха.. чесно, Инйонг-ши…- смееше се Джийонг до нея. Тя му беше разказала как се е скарала с някаква продавачка, докато пазаруваше с Кий.
- Какво? Аз й правя оборот, тя ме гледа като гръмната, задето купувам зимен пуловер в средата на лятото! Ейш.. пак се ядосах!..- каза тя и започна да се смее. Говориха си от около час и вече се чувстваха като приятели, а не току-що запознали се хора. И двамата бяха отворени хора, затова нямаха проблеми с комуникацията.. също така имаха и общи теми за разговор- музиката и шопинга, което само им помогна да се сближат повече, за по-кратко време.- Добре че и Кибум беше там, че да ме спре.. иначе щях да я хвана за косата!..
- Ъм.. Инйонг-ши..
- Ин, само Ин..-поправи го тя и се усмихна.
- Добре!- зарадва се Джийонг.- Ин.. как разбра, че напоследък слушам рок?
- Амии, четох го в някакво интервю преди няколко месеца.. и първото, за което се сетих беше това, когато ми предложиха да направим партито тук.
- С риск да се изложа.. фен на BIG BANG?- предположи той.
- Йъп, от 4 години.- отвърна му тя с гордост.
- Чинча? Кой ти е любимеца?
- Рапърите! Много сте добри!- отвърна тя, без да му мисли и го потупа по рамото. Джийонг погледна към нея и се усмихна. На Ин й стана неудобно от погледа му погледна към дансинга. Още на секундата забеляза Кий, който се беше втренчил към тях и не мърдаше… Навремето той наричаше Jjong ревнив.. но сега той самият изгаряше от ревност. Беше му писнало да я гледа близо до други мъже! И то все рапъри! Рапъри, рапъри, рапъри! Сякаш в този свят няма други мъже!!
- Омо! Кибум!- викна Ин и веднага слезе при него, оставяйки GD сам. Отдавна не беше го виждала и сега бързаше към него. ”Боже Господи Исусе БУДА! Пак същото чувство!!” каза си тя, докато вървеше към него.
- Хей, Кибуум!- викна му тя и го прегърна, но той не й отвърна.
- Ела с мен!- заповяда той и я хвана за ръката. Завлече я до малката тясна уличка зад клуба и застанаха точно под уличната лампа.
- Какво ти става?!- учуди се Ин.
- Писна ми!- викна той, докато я гледаше в очите.
- Какво ти има? От какво ти писна?- разтревожи се тя.
- От твоето държание!!- продължи да вика той. Инйонг започна да се плаши.- Защо за Бога винаги харесваш рапъри?! Ако проблема е в таланта, и аз мога да рапирам! За Бога, писна ми да те гледам до други мъже!!
- Кибум…- успя да прошепне тя.
- Какво?! Кажи ми! Къде е проблема ми?! Какво да направя, за да ме обичаш! Но не само като приятел!- каза й той по-спокойно хвана ръцете й.
- Кибум.. ти си повече от перфектен..-прошепна тя. В момента явно не осъзнаваше какво прави, защото признание като това, можеше да промени всичко..- Но..
- Никакво „но”!- каза усмихнат Кибум, дочул нейния шепот преди малко.- Човек живее само веднъж, и няма място за това твоето „но”..- каза й той и сложи двете си топли ръце в студените й бузки. Бавно, съвсем бавно се приближи до нея.. за момент погледна нейните красиви, черни очи, които го гледаха невярващо.. ”Сега е моментът да действаш! Давай, Кий!”каза си той наум и нежно докосна нейните устни със своите.. Инйонг още на секундата започна да се съпротиви, но това не го спря- той само се леко се усмихна без да отлепи устни от нейните и не я пусна, докато тя също не отвърна на целувката му…

http://www.last.fm/user/nasa__

217You..The Music In Me~♫♫ - Page 9 Empty Re: You..The Music In Me~♫♫ Съб Апр 16, 2011 3:51 pm

Nanna

Nanna
Almighty ♛
Almighty ♛

Йеееей,най сетнеее You..The Music In Me~♫♫ - Page 9 68960 Ин и Кий *kiss kiss kiss* You..The Music In Me~♫♫ - Page 9 129392

http://www.last.fm/user/SHINeeGirl7

218You..The Music In Me~♫♫ - Page 9 Empty Re: You..The Music In Me~♫♫ Съб Апр 16, 2011 3:54 pm

Silver

Silver
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

ехх, тези двамата ще ме разтопят xD

иначе много му се изкефих на Темини как работи hyung-а си xD и откога той разбира повече от него o.O уоу това е нещо ново, но ми харесва - веднъж и той да им дава съвет xD

http://bgprimadonna.fanforum.biz/

219You..The Music In Me~♫♫ - Page 9 Empty Re: You..The Music In Me~♫♫ Съб Апр 16, 2011 9:23 pm

jongminfan

jongminfan
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

Йееей You..The Music In Me~♫♫ - Page 9 757826 Кий и Ин You..The Music In Me~♫♫ - Page 9 6327 Откога ги чакам заедно You..The Music In Me~♫♫ - Page 9 346803 Кой би предположил,че Мини ще дава такива съвети на хьонг си You..The Music In Me~♫♫ - Page 9 925940 Супер е главата You..The Music In Me~♫♫ - Page 9 427442

http://smiley92.tumblr.com/

220You..The Music In Me~♫♫ - Page 9 Empty Re: You..The Music In Me~♫♫ Пон Апр 18, 2011 9:16 pm

^___^

^___^
I keep thinkin ’bout you ★
I keep thinkin ’bout you ★

От много дълго не намирам време да пиша, но сега имам 1-2 минутки хD Оххх най-сетне Кий и Ин заедноооооооо You..The Music In Me~♫♫ - Page 9 68960 И как Темин дава съветии.. хах You..The Music In Me~♫♫ - Page 9 778320 Чакам с нетърпение развитието след целувкатаааа *.* И дано GD да не провали нещо, че ще го утрепам You..The Music In Me~♫♫ - Page 9 595513

221You..The Music In Me~♫♫ - Page 9 Empty Re: You..The Music In Me~♫♫ Вто Апр 19, 2011 8:56 am

nasa__

nasa__
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Нота №36
Пияната истина..
(пуснете си линка по-долу, когато му дойде времето!)

Горе, в апартамента на Ин, Минйонг и Темин седяха силно гушнати един в друг в дивана. Мин се беше облегнала в гърдите му, а той й галеше косата, докато гледаха някакъв филм.. Всъщност, телевизорът работеше напразно- двамата не обръщаха много внимание на него. От близо седмица не бяха се виждали и сега му беше моментът да наваксат всичко. Мини от време на време, вместо да я погали, направо я разрошваше, а Мин когато се усети, започваше да го гъделичка.. И в един момент, погледите им се срещаха.. и тъкмо когато устните им се сближаваха, КИЙ, който сядаше със скръстени ръце в другия край на дивана се изкашляше!! Този човек проваляше всякаква надежда за малко лично пространство и романтика!..
- Мин, не му обръщай внимание!..- ядоса се Темин, когато Минйонг го спря, тъкмо когато щеше да я целуне.- Нека се престорим, че го няма тук!
- Но.. Мини… как да го игнорирам, като се е втренчил в нас?!- прошепна му тя, чувстваща се неловко от зорките погледи на Кий. You..The Music In Me~♫♫ - Page 9 959568
- Еййш, писна ми!- викна Темин и се размести.- Хьонг, защо за Бога дойде тук да ми разваляш романтичния момент!?!
- Яяя, аз мислиш ли, че искам да ви гледам как се мляскате?!- отвърна му ядосан Кий.- Глупак такъв! Заради теб Инйонг ме изпъди! Ейш.. за какво ми е да слушам хлапак като теб, който нищо не разбира!!
- Омо, омо! Да не е станало нещо между теб и онни?- заинтересува се Мин.
- Ами.. послушах съветите на тоя идиот, който го вземаш за гадже и я целунах…- отвърна й той с нисък глас.
- Бравоооо!! You..The Music In Me~♫♫ - Page 9 346803 - зарадва се тя.- Най-стенее!
- Какво браво?!- скастри я Кий.- Мислиш ли, че ако беше минало добре, щях да седя тук с вас?!
- Какво стана после?- попита го Темин.- След като я целуна?
- Каза ми да се махам от погледа й..- отвърна Кибум и последва дълбока въздишка.- Опитах се да й кажа нещо, но избяга обратно в клуба и продължи да си пуска миксовете.. И аз се озовах тук.. просто не ми се стоеше там, долу..- разказа накратко той.
- Айго.. хьонг, трябва да си по-настоятелен…- посъветва го Темин.
- Яяя! Ти да мълчиш! На мен пък за какво ми е да слушам дете като теб?! Заради теб съм в тази ситуация! You..The Music In Me~♫♫ - Page 9 382923- развика се Кий.- Сега.. какво да правя.. оттокее?!.. You..The Music In Me~♫♫ - Page 9 356600
- Може да съм по-млад, но съм по-опитен..- отвърна му Темин и прегърна Минйонг с една ръка.- Аз поне успях да спечеля сърцето й!- каза той на Кий и погледна към Мин с усмивка.
- Кибум оппа, не се предавай, моля те!- обади се и Мин.- Ин онни.. ще ме убие, ако разбере, че съм ти казала такова нещо, но е влюбена… В ТЕБ!
- Моля?! You..The Music In Me~♫♫ - Page 9 99379
- Ами да.. аз, брат ни, Йособ оппа.. всички го виждаме.. въпрос на време е да се откаже от ината си и да се хвърли в обятията ти!-каза му тя, докато той я гледаше невярващ.- Наистина! Не преувеличавам!- опита се да го увери тя.- Просто.. не се отказвай толкова лесно..- посъветва го тя и му смигна. В същото време и тримата чуха как вратата се отвори.
- Миин, брат ни те чака..- каза тя унило, още преди да види Темин.. и Кий, разбира се..- Партито свърши иии е време да се върнеш вкъщи да спиш..- продължи тя, докато търсеше номера на Йособ в телефона си.
- Ъмм.. хьонг, и ние да се прибираме..- прошепна Темин и бутна Кий, който седеше като вцепенен. Инйонг ги забеляза, но се престори, че нищо не е станало.
- Довиждане момчета..- прошепна им тя, залепила телефона на ухото си. Опитваше се да не мисли за станалото, но не можеше да спре да мисли за мекото докосване от устните на Кибум.. затова се опита да не го гледа.
- До после, Ин..- прошепна той, докато минаваше пред нея и й се усмихна, но без резултат.
- Ало, Йособи? Свободен си, нали? Ела..- дочу той думите на Инйонг, докато излизаше от вратата..




Гледна точка на Кий:
Мисля, че сънувах нещо.. не помня точно какво.. преди звъненето на телефона ми да ме събуди!! Отказах повикването без да гледам кой е. Нощно време не отговарям на телефона си, всички го знаят! Опитах се да продължа съня си.. Но този проклет телефон пак звънна! И аз пак отказах повикването! Така му се пада! Само че погледнах и часа.. You..The Music In Me~♫♫ - Page 9 821780 2 часа и половина през нощта е! Кой знае какъв загубеняк ме е търсил.. Стана ми интересно сега.. You..The Music In Me~♫♫ - Page 9 859388
Потрети се! Звънна ми отново! Тъкмо като си казах „Ей сега ще му напсувам фамилията!!” забелязах, че Инйонг ми се обажда! You..The Music In Me~♫♫ - Page 9 858791 Майко, какъв кретен си ме родила! Затворих й цели два пъти!! You..The Music In Me~♫♫ - Page 9 858791
- Йо-йобусейо?- започнах аз, след като най-сетне й отговорих, разбира се. За какво ли ми се обажда?.. Дано да не се ядоса, че не й отворих.. иначе оставам без глава!..
- Йобусейо? Кибум от Шайни?- ми отвърна някакъв странен глас, със сигурност не този на Ин. Някакъв.. мъжки глас.. Копелдак такъв, кой си ти уе?!
- Да, аз съм.. а ти си?- попитах аз и се прозях без да искам.
- Аз съм Йособ, Бийст, Бийст! Най-добрия приятел на Инйонг!- започна да се обяснява той, сигурно защото мисли, че съм сънен и няма да се сетя.. ХА! Аз няма да го позная, друг път! Само че звучеше странно.. като леко пиян.. и на всичкото отгоре във фона се чуваше някаква меланхолична мелодия и други странни звуци..
- Да, разбрах кой си..- отвърнах му аз, все още леко сънен.- Какво искаш? Защо се обаждаш от телефона на Инйонг?
- Ела в клуба! Бързо!- каза ми той, заповядващо. WTF?!
- МОЛЯ?!
- Ела! За твое добро е! Ако искаш да разчистиш всички сметки с Инйонг, просто ела.. Това е златния ти шанс, братле!!- каза ми той и затвори.
Не знам защо, но даже не се замислих и станах от леглото си, за да се преоблека. Нещо ми казваше да отида.. зовеше ме.. Докато си навличах някакви дрехи, погледнах към каменното си цвете. „Пожелай ми успех!”прошепнах му аз.. Майко, с всеки изминал ден приличам повече на теб!! Вече и с цветя си говоря!! You..The Music In Me~♫♫ - Page 9 219419
Хванах си едно такси и казах, че ако кара бързо, ще му дам двойно повече. Шофьора, разбира се, се съгласи, и без това улиците са пусти по това време на денонощието.. Но честно казано, май сполучих на някакъв бивш състезател по формула 1!! You..The Music In Me~♫♫ - Page 9 99379 Човека измина половин часовия път за 10 минути!! Още след първата минута започна да ми става лошо и се опитах да не мисля за това.. Отново се сетих за цветето си.
За този изминал месец преживяхме много с него! Или, по-точно нея.. нали я кръстих Йошин! Дори й излезе ново листо!! You..The Music In Me~♫♫ - Page 9 356600 Толкова се радвам!! И също така, се страхувам от себе си! Йошин ми стана нещо като домашен любимец (да не кажа приятел, че ще звучи още по-налудничаво!).. Чистя вече зелените й листи, поливам я.. говоря си с нея.. и имам чувството, че ме разбира! А кажете сега, не е ли налудничаво?!? You..The Music In Me~♫♫ - Page 9 533202
Както и да е, стигнах благополучно до клуба. You..The Music In Me~♫♫ - Page 9 418296 Притворих леко вратата и веднага долових онази меланхолична мелодия отново. Само че сега я разпознах- "Пияната Истина", кавъра на Парк Хьо Шин.. Жалко, че този сънбе никога не я записа в студио.. Оню хьонг обожава неговата версия и постоянно си я пуска, но понеже е изпята на живо, и крясъците на фенките се чуват.. Ънче също го харесва.. и аз също.. само че не мисля, че не познавам такъв човек, който да признае любовта си докато е пиян.. както и да е, мисълта ми беше, че е странно да пускат тази песен в нощен клуб..
Веднага разпознах и хората, които седяха на бара- Инйонг и Йособ. Закрачих към тях и видях цели 2 празни шишета водка! Майко, какви алкохолици!! Не очаквах нещо такова от Ин!!
- Ооо, дойде ли? Много бързо, браво!- посрещна ме Йособ и стана от мястото си, леко клатушкащ се. Накара ме да седна на неговото място.- Крайно време е да се изясните!- каза той и погледна към Инйонг, която изглеждаше много, ама много по-пияна от него. За какво й е да пие толкова?!..
- Хей, хей! Къде отиваш?!- паникьосах се аз, когато го видях да си тръгва.
- Оставям ви сами.. Ооо, ама преди това, трябва да ти кажа нещо..
- Кажи.
- Знаеш ли защо Ин не пие пред никой друг, освен мен и брат си?..
- Защо?
- Защото излива душата си, когато се напие.. Не може да лъже, нито да прикрие нещо.. разбираш ли накъде бия?- каза ми той, докато вървеше към изходната врата.. Разбира се, че го разбрах!! Хахах, ще съм му благодарен за мноого дълго време…
Веднага се обърнах към Инйонг- тази гъба! Кой знае колко чаши е всмукала в себе си.. в момента не можеше даже да вдигне главата си от бара.
- Ин, добре ли си?- попитах я аз.
- Ооо, Кий! Анйонг!- отвърна ми тя весело.- Добре съм, разбира *хлъц*се!
- Какво правиш тук?
- Не виждаш ли? Задушавам мъките си!- ясно, наистина е здраво пияна..
- Удавяш ги, искаш да кажеш..- поправих я аз тихо..
- Както и да е.. ти ме разбра..
- Дам.. разбрах те..- Давай КИЙ, сега му е времето!! Събери кураж, момче! Питай я! И без това сигурно утре няма да си спомня нищо!- Ин..
- Дам?
- Какво мислиш за мен? За Ким Кибум или Кий? Харесваш ли го?- не ги зададох нарочно в трето лице, и аз не знам защо.. просто така излезе.
- Кой? Кий?! Ким Кибум?!- започна да вика тя.- Тоя жен*хлъц*.. женчо?!
- Ъм.. да, същия..- отвърнах аз. Аххх, Темин и неговите глупости! Напразно ми даде надежди!!
- Кий, това красиво като момиче, слабо, немощно момче?! Момчето *хлъц* който знае всички танци на женските групи?! Момчето, на което розовото му отива адски много?!
- Да.. същия..- повторих аз, отчаян.. не беше добра идея да дойда тук.. да чуя всичко това..
- Ким Кибум, мъжът, който е винаги до мен? Който ме обича, въпреки, че *хлъц*постоянно се карам с него?.. Мъжът, който не мога да изкарам от главата си,*хлъц* дори когато спя?...- МОМЕНТ, НАКЪДЕ ОТИВА ТОЗИ РАЗГОВОР?!? - Който винаги ми дава всичко, въпреки, че не получава нищо от мен?... Аз не го харесвам.. АЗ СЪМ *хлъц* ВЛЮБЕНА В НЕГО!! АЗ ГО ОБИ*хлъц* ОБИЧАМ, РАЗБИРАШ ЛИ?! *хлъц* И то повече от себе си..- Майкооо, какво чууувааам!! Тя,тя,тя,тя… ТЯ КАЗА, ЧЕ МЕ ОБИЧА!!! You..The Music In Me~♫♫ - Page 9 7665 БОЖЕ, ГОСПОДИ, ИСУСЕ, БУДАА!! Оттокеее?! Съвземи се, Кибум, съвземи се!
- И тогава.. защо го отблъскваш? Защо просто не бъдеш с него?..- продължих аз със възможно най-спокойния глас, който можех да изкарам.
- Не е толкова просто…
- Кое?
- Сама казах, че го обичам повече от себе си, нали?.. Не искам да му причиня болка.. когато си тръгна..- каза тя, гледайки в чашата си. Сега забелязах, че докато казваше всичко това, даже не ме погледна.. явно все пак осъзнава какво казва.. съвсем малко. Срамежливата ми Ин тя!! You..The Music In Me~♫♫ - Page 9 25237 А и момент, какво тръгване?! You..The Music In Me~♫♫ - Page 9 898312 Ах, да.. сетих се..
- Той може да те изчака да се върнеш..- казах аз, търсейки погледа й.
- Не разбираш, Кибум.. не знаеш..- прошепна тя съвсем сериозно, като трезвен човек и ме погледна в очите за пръв път тази нощ. Хвана се за шапката си.. Ах, в момента даже тази шапка ми харесва!!- Аз.. няма да се върна, щом си тръгна..- момент, КАКВО?
- Моля?!
- Не съм чувала за хора, които се връщат от мъртвите..- продължи студено тя, карайки цялата ми кръв да замръзне на място. Какво имаше в предвид за Бога?!
- Какво.. искаш да кажеш?..
- Ще ти го кажа накратко.. Аз умирам, Кибум..- каза тя на глас, все още гледаща в очите ми. Забелязах как нейните черни очи се навлажняват.. и в същото време усетих как една топла сълза се спусна по лицето ми.. Аз.. плачех ли?..
- Не, лъжеш ме! Не може да бъде! Ти,ти, ти… та ти си толкова млада!!- отказах да повярвам аз и я хванах за раменете.
- Не лъжа, Кий..- прошепна ми тя и едната й ръка отново посегна към шапката й.. Тя я хвана.. и я махна за първи път пред мен!!
Ин беше почти плешива.. имаше по-къса коса и от войник! Не мога да повярвам! Нейните красиви, дълги коси, които харесах, когато я видях за първи път, КЪДЕ СА?!
- Чувал ли си за злокачествени тумори?..- продължи тя.- Е, аз имам един такъв в мозъка си…

http://www.last.fm/user/nasa__

222You..The Music In Me~♫♫ - Page 9 Empty Re: You..The Music In Me~♫♫ Вто Апр 19, 2011 9:06 am

Nanna

Nanna
Almighty ♛
Almighty ♛

Оооо мн тъжна главаа You..The Music In Me~♫♫ - Page 9 241947 You..The Music In Me~♫♫ - Page 9 241947 Милата Ин... You..The Music In Me~♫♫ - Page 9 78462

http://www.last.fm/user/SHINeeGirl7

223You..The Music In Me~♫♫ - Page 9 Empty Re: You..The Music In Me~♫♫ Вто Апр 19, 2011 1:22 pm

rally___

rally___
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

ЯФЕИФЪЯПБЕИУФЪЯПИЕУЯОФИЪ ЖОМГ... защо.. *хлъц* ше зема и аз да се напия заради тая глава о_О тва е много гадно, бате... You..The Music In Me~♫♫ - Page 9 182785

224You..The Music In Me~♫♫ - Page 9 Empty Re: You..The Music In Me~♫♫ Вто Апр 19, 2011 2:15 pm

darz

darz
I keep thinkin ’bout you ★
I keep thinkin ’bout you ★

Е, най-накрая да му каже.
Аз още в началото загрях, че е болна.
Най-накрая и Key да го разбере.
Ще гледам за следващата глава, как ще се развият нещата. You..The Music In Me~♫♫ - Page 9 390480

225You..The Music In Me~♫♫ - Page 9 Empty Re: You..The Music In Me~♫♫ Вто Апр 19, 2011 8:11 pm

jongminfan

jongminfan
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

Айгуу наистина се радвам,че Ин най-накрая му каза,че го обича You..The Music In Me~♫♫ - Page 9 351138 (макар и пияна You..The Music In Me~♫♫ - Page 9 85241 ) Но наистина главата накрая стана много тъжна You..The Music In Me~♫♫ - Page 9 241947 Горката Ин You..The Music In Me~♫♫ - Page 9 578895 С нетърпение ще чакам следващата глава You..The Music In Me~♫♫ - Page 9 53746 P.S. много ти е готин аватара You..The Music In Me~♫♫ - Page 9 437941

http://smiley92.tumblr.com/

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 9 от 19]

Иди на страница : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 14 ... 19  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите