You..The Music In Me~♫♫ - Page 11 K1q6o9jpg


Join the forum, it's quick and easy

You..The Music In Me~♫♫ - Page 11 K1q6o9jpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


     Seoul

Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Календар Календар

Visitors

free counters

Poll

Победител е...?

You..The Music In Me~♫♫ - Page 11 Vote_lcap15%You..The Music In Me~♫♫ - Page 11 Vote_rcap 15% [ 6 ]
You..The Music In Me~♫♫ - Page 11 Vote_lcap56%You..The Music In Me~♫♫ - Page 11 Vote_rcap 56% [ 22 ]
You..The Music In Me~♫♫ - Page 11 Vote_lcap3%You..The Music In Me~♫♫ - Page 11 Vote_rcap 3% [ 1 ]
You..The Music In Me~♫♫ - Page 11 Vote_lcap13%You..The Music In Me~♫♫ - Page 11 Vote_rcap 13% [ 5 ]
You..The Music In Me~♫♫ - Page 11 Vote_lcap13%You..The Music In Me~♫♫ - Page 11 Vote_rcap 13% [ 5 ]

Общо гласове : 39

Latest topics
» SHINee Shawols Skype ~
You..The Music In Me~♫♫ - Page 11 EmptyНед Окт 22, 2017 6:30 pm by rally___

» Because I met you
You..The Music In Me~♫♫ - Page 11 EmptyПет Мар 27, 2015 8:07 pm by Anny

» 21.
You..The Music In Me~♫♫ - Page 11 EmptyПон Дек 01, 2014 5:55 pm by nasa__

» The color of your love
You..The Music In Me~♫♫ - Page 11 EmptyНед Ное 16, 2014 8:24 pm by lil_sun

» ~♥ Taemin's heart ♥~
You..The Music In Me~♫♫ - Page 11 EmptyПет Окт 10, 2014 2:23 pm by ..TaeminGirl..

» Kaкво мислят Shinee за теб ?
You..The Music In Me~♫♫ - Page 11 EmptyВто Авг 26, 2014 11:01 am by SHINee_JongKey

» Намисли си дума..
You..The Music In Me~♫♫ - Page 11 EmptyВто Авг 26, 2014 10:49 am by SHINee_JongKey

» You..The Music In Me~♫♫
You..The Music In Me~♫♫ - Page 11 EmptyВто Авг 26, 2014 8:55 am by SHINee_JongKey

» The true love
You..The Music In Me~♫♫ - Page 11 EmptyПет Авг 22, 2014 8:45 am by SHINee_JongKey

Music
You..The Music In Me~♫♫ - Page 11 WamFC

You are not connected. Please login or register

You..The Music In Me~♫♫

+34
vestema
~.Cherry.~
Ezreal
yunho_jonghyun
lessls
Shelly
Анонимка7
kiss4eto94
mia_koluchi
IxheartxTaemin
sweet_SHINee
Dars
Little Pixie
lil_sun
..TaeminGirl..
YoTo
darz
Abarai Haru
Silver
^___^
Nanna
minho1985
lyukiya
gabiloveth
cho0ly
lina
(づ ̄ ³ ̄)づ
jongminfan
Ral~
silwii_
rally___
Yulita ^^
TonnIi
nasa__
38 posters

Иди на страница : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 15 ... 19  Next

Харесвате ли това? ^__^

You..The Music In Me~♫♫ - Page 11 Vote_lcap96%You..The Music In Me~♫♫ - Page 11 Vote_rcap 96% [ 53 ]
You..The Music In Me~♫♫ - Page 11 Vote_lcap4%You..The Music In Me~♫♫ - Page 11 Vote_rcap 4% [ 2 ]
You..The Music In Me~♫♫ - Page 11 Vote_lcap0%You..The Music In Me~♫♫ - Page 11 Vote_rcap 0% [ 0 ]
Общо гласове : 55


Go down  Съобщение [Страница 11 от 19]

1You..The Music In Me~♫♫ - Page 11 Empty You..The Music In Me~♫♫ Сря Фев 09, 2011 9:24 am

nasa__

nasa__
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

First topic message reminder :

“You..The Music In Me~♫♫”

Анйонг~~
Значии, пак не можах да седя мирна и започнах да пиша.. Всъщност, бях започнала да пиша това още преди да свършим с 5+1=1, но рекох да не го пусна преди да завърша първото си творение.Да се надяваме, че и този проект ще бъде харесан колкото първия ми фик.. n__n
Опитах се да го направя като самостоятелен фик, т.е. и тези, които не са чели 5+1 да могат да го четат без проблеми You..The Music In Me~♫♫ - Page 11 432746
И за последно.. Всяка възможна прилика с останали истории е напълно случайна! (Казвам го с чисто сърце, защото докато пишех, спрях да следя почти всички фикове, които се публикуваха или все още се публикуват You..The Music In Me~♫♫ - Page 11 370245 )
Приятно четене!♡



1ва Нота- „Изпитът”

18ти Ноември, 2010год.

- Хьонг, хайде, изпий това.- каза Мино на Кий и му подаде някаква воняща течност.- Всичкото докрай и наведнъж, oneshot!!
- Yaaaah, оставете го най-сетне да излезе от колата.- ядоса се Оню.- Тези бабешки елексири най-много да му развалят стомаха по време на изпита!
- Мино, това пък какво е? Искаш да мина изпита или да ме отровиш??? Т’ва смърди на умрело, бе човек!!!- уплашено викна кандидат-судентът. Не стигаше, че е нервен, а и останалите не го оставяха. “Наистина щеше да е по-добре, ако бях ги оставил вкъщи..” помисли си той.
- Ами, хьонг…как да ти обясня…-измърмори Мино под носа си.- Казват, че този елексир бил №1 относно изпити..
- Толкова и аз разбрах! Питам те за съдържанието!
- Ами..първо го изпий и после ще ти кажа..
- Първо ми кажи и после ще реша дали да го изпия или да те полея с него!
- Тогава..-затрудни се Мино.- Различни водорасли.. рибешко сърце, пипало на неотровна медуза и мъничко кръв от октопод..- изброи той, докато виждаше как на всеки един от SHINee започва да му се гади.- Но всичко е супер прясно и добре миксирано!- оправда се той, докато следеше ядосаният поглед на Кий.- Е добре де, не го пий тогава! Но само не ме поливай с това нещо!- помоли се той.
- Хьонг, време е..-прекъсна ги Темин.- По добре да побързаш и да си заемеш мястото. Ние те подкрепяме, ФАЙТИНГ! MySpace
- ОПА, ОПА, ЧАКАЙ!- спря го Блинг, точно когато Кий хвана дръжката на колата.
- MySpace Сега пък какво има?!- попита отчаян той.- Честно, преувеличавате! Само някакъв си изпит..- опита се да ги успокои, но самият той мислеше обратното.
- Яяя~! От това зависи бъдещето ти!- скара му се Оню.- Бъди внимателен- мисли 3 пъти, ограждай веднъж!
- Ти пък не му се нахвърляй така!- прекъсна го Jjong.- Кибум, вземи това..-каза той и му подаде една кутия.- Вътре има два сандвича, шише вода, шоколад, мокри и сухи кърпички.. надявам се да съм ти помогнал малко.. Aja Aja! MySpace
- Хьооонг, благодаря ти!!- зарадва се Кий и посегна към него. Въпреки, че беше възпрепятстван от останалите членове, той успя да го прегърне.- Ти си ми опората в този ден! Наистина.. длъжник съм ти..
- Тогава за да ми се отплатиш, премини изпита! Знам, че нямаше достатъчно време да учиш покай работата.. а и ти беше до мен в моите трудни времена..- спомни си Блинг и отново за малко да заплаче.. след заминаването й той ставаше все по- емоционален с всеки изминал ден..- Както и да е, дано късметът да е с теб, братле!- каза той, докато Кий излизаше от колата.
Той със забързани крачки влезе в сградата. Повечето младежи го разпознаха, но в точно този момент не можеха да отделят време за известни личности, което беше облекчение за него.
Когато влезе в стаята, Кий седна на предпоследния чин откъм стената, без да гледа дали е предопределен за него или не. Отвори кутията, дадена от Jonghyun и взе водата. Започна да тупа с крак, докато отпиваше. Погледна часовника си- имаше още 30минути до началото. “Спокойно Ким Кибум, ти можеш.. Та ти си Всемогъщия Кий!” си казваше той, за да се успокои.
- Оооой, господине, седнали сте на моето място!- прекъсна мислите му един звънки глас, който привлече вниманието му. Той вдигна глава и видя, че някакво момиче виси над него. Извън своето желание, той започна да оценява вида й- нещо, което правеше с всяко момиче.. Така решаваше дали да му обърне внимание или да не се занимава повече. “Хмм.. сладко лице, макар и намръщено.. И прекрасна коса! Айго.. но сигурно е перука..”започна да размишлява той.
- Точно на теб говоря! Не ме зяпай така, а си прибери багажа!- отново прекъсна мислите му тя.
- Аз? Да стана? Че защо?- учуди се той.
- Да! Да станеш! Щото си ми седнал на мястото!
- Къде пише, че е твоетоMySpace?- попита я с нотка арогантност Кий.
- Еееей тука!MySpace- отговори момичето с по-голяма арогантност и му посочи залепеното на чина листче, където пишеше „№:401, Инйонг Майърс”.- Или.. и ти ли се казваш така? MySpace- попита го с голяма усмивка, готова за истеричен смях.- Ако е така, I’m sorry.. MySpace- започна да се киска тя, гледайки почервенелия от гняв и срам Кий.
- Айго.. съжалявам, не съм забелязал..- промърмори той и започна да събира нещата си.- Е аз къде съм тогава?!? MySpace- запита се той и се паникьоса, да не би да е объркал стаите като бърза.. Или не дай си Боже, сградата..
- Аами.. Ким Кибум, нали? Значи си на последния чин, зад мен..- отговори му момичето, въпреки, че въпросът не беше зададен към нея. Тя се почувства някак гузно за неговата спонтанна паника.- Почти си улучил.. почти. MySpace- продължи тя и посочи името му, написано върху неговия чин. После му помогна да се премести, усмихна му се и си седна на мястото.
“Малко високомерна, но какво пък.. MySpace А откъде знае името ми?.. Дали е фенка?..Сладка е.. а и косата сега ми изглежда истинска.. Господи, и какви големи очи! Със сигурност един от родителите не е кореец.. MySpace” размишляваше Кий. Детективският му нюх беше се появил.. отново. “Точно така Кий, иначе нямаше да се нарича Майърс.. БИНГО!.. MySpace Айго, Ким Кибум, за какво мислиш?! Имаш изпит след по-малко от 15минути!” сети се той и се ядоса на себе си.
Но без да усети, Кий започна да следи всяко движение на това момиче, Инйонг. Тя си свали раницата, извади химикал, молив и гума- нищо, които останалите не правеха.
Кибум забеляза още нещо- в стаята освен тях имаше още 27 ученика. 1/3та от тях нервничеха и преговаряха като за последно. Другата 1/3та гълташе всякакви бонбони или бабешки елексири, приготвени от загрижените им родители. Последната 1/3та беше тотално изключила от стрес- изразът „Нито приема, нито предава” беше точно определение за състоянието им. Единствено Инйонг извади слушалките си и започна да си тананика някаква песен.
“Хммм.. MySpace Харесва музика, облича се спортно, почти като момче.. явно не се тревожи за изпита, което показва, че или е гений, или е с хипер богати родители.. Но честна дума, хубава коса.. Черния й цвят пасва идеално на кремово бялата й кожа.. MySpace А и този лилав кичур ми напомня за моята коса от “Ring Ding Dong” времето MySpace Интересна личност, предполагам…” разсъждаваше той, докато им раздаваха тестовете. Тогава една от квесторите се развика:
- ОМО! Добре ли си??? MySpace- кресна учителката разтревожена.
- Да, не се тревожете, сега ще ми мине..- отвърна й спокойно Инйонг и повдигна главата си.- Напоследък много започна да става, вече свикнах…
- Добре тогава, нека другите да започнат работа!
Кий вместо да изслуша квестора, стана от мястото си и отиде при момичето. Стресна се, когато видя ръцете й окървавени.
- Айго, носа ли ти кърви?- попита той разтревожено.
- Ааа, не, просто се правя.. Всъщност това е доматен сос!- остро му отговори тя.
Кибум не отвърна на заядливия отговор и веднага извади носните кърпички от кутията на Блинг. Една даде на нея, а друга направи на по-малки парчета, под форма на тампончета.
- Д-доста си сръчен.. MySpace- каза слисана Инйонг, докато Кий й ги подаваше.- Благодаря..
- Майка ми е медицинска сестра, тя ме научи.- обясни кратко той и остана до нея, докато носът й спря да кърви. После отново седна на мястото си, но 20минути от ценното време бяха изтекли..
Изпитът бе общо 3 часа. Първият час мина още по-бързо от обикновеното заради „доматения сос”. През вторият час Кий само седеше и се опитваше да разбере задачите, но това не му се отдаваше много.
През първата половина на последния час, Инйонг стана тихичко от мястото си и отиде при квесторите.
- Излизаш ли?- попита единият.
- Не, просто исках да Ви попитам нещо..- излъга тя. Беше измислила начин да върне услугата на Кий.
- Яяя! Знаеш, че е забранено!- викна й жената ядосано.- Върни се на мястото си!
Момичето уж засрамено се запъти към чина си. “Добре, че сме до стената.. иначе планът нямаше да проработи..” помисли си тя и се усмихна дяволито, гледайки към Кибум. Той забеляза това и започна да мига на парцали, не разбиращ какво минава през ума й.
- YAAAAAH! НЯКОЙ ПОДСКАЗВА ВЕРНИТЕ ОТГОВОРИ ПРЕЗ ПРОЗОРЕЦА!!- извика Инйонг, за да я чуят всички. Тя знаеше, че абсолютно всеки поне за следващите 5 секунди ще погледнекъм прозореца, затова ги използва изкусно- с бързо и плавно движение тя размени своя лист и листа на Кий. Веднага седна на мястото си и започна да го проверява.
- Айгу, това е бил чистача, който си върши работата.. MySpace- каза тя без да вдигне очи от листа.- Объркала съм се, извинете ме..
- Ако още веднъж ти чуя гласа, излизаш веднага!- заплаши я квестора, но тя не обърна никакво внимание на това.
“Какво по дяволите прави това момиче, иска да ни прецака и двамата ли?!? MySpace Ейшш, само това ми липсваше!!” викаше си Кий с всичка сила.. наум.
След 20 напрегнати за него минути, Инйонг най-сетне вдигна главата си от листа и се огледа. Всеки ученик беше концентриран върху своя тест, а квесторите говореха за връзката на Jonghyun и Shin Sekyung, която бе обявена преди няколко седмици.. Никой, освен Кий, не забеляза как тя без никакъв шум отново размени листите им. След това без да загуби секунда повече си предаде своя тест. Смигна на Кибум докато си прибираше нещата и излезе. Той отново я погледна като риба на сухо за момент, но после се съвзе и също си предаде листа, който бе коригиран от това момиче..
“Странно нещо.. ” мислеше си той, докато излизаше от сградата. Запъти се към красивата зелена градина, с която това училище разполагаше. Кий трябваше да изчака новият им жена мениджър, или както те я наричаха, Пратеникът от Ада, да го вземе от там. “Питам се, дали ми е фенка MySpace?.. Сигурно затова ми помогна.. MySpace А дали ме чака вън?! Може да я поканя на обяд за да се реванширам.. или вечеря.. MySpace…”размечта се момчето. “О, ЕТО Я!” забеляза седящата на една пейка Инйонг той и се усмихна с неговата чаровна усмивка…



Последната промяна е направена от nasa__ на Сря Фев 09, 2011 5:18 pm; мнението е било променяно общо 1 път

http://www.last.fm/user/nasa__

251You..The Music In Me~♫♫ - Page 11 Empty Re: You..The Music In Me~♫♫ Нед Май 08, 2011 2:59 pm

silwii_

silwii_
A bell rang ding dong ★
A bell rang ding dong ★

боже мойййй това е това е това е това е.... АААААХ...дори незнам как да опиша това което си написала .... незнам вече какво да кажа... джъст ПЪРФЕКТ обичам ти хот сцените хд <3<3<3<3 ИЗДАЙ КНИГА!!!! хд You..The Music In Me~♫♫ - Page 11 68960 You..The Music In Me~♫♫ - Page 11 23895 You..The Music In Me~♫♫ - Page 11 201898 You..The Music In Me~♫♫ - Page 11 673638 You..The Music In Me~♫♫ - Page 11 673638 You..The Music In Me~♫♫ - Page 11 673638 You..The Music In Me~♫♫ - Page 11 673638 You..The Music In Me~♫♫ - Page 11 24213

252You..The Music In Me~♫♫ - Page 11 Empty Re: You..The Music In Me~♫♫ Нед Май 08, 2011 4:43 pm

Little Pixie

Little Pixie
I keep thinkin ’bout you ★
I keep thinkin ’bout you ★

УАааа как да го кажа по - просто. ОБОЖАВАМ ФИКА ТИИ You..The Music In Me~♫♫ - Page 11 68960 You..The Music In Me~♫♫ - Page 11 68960 You..The Music In Me~♫♫ - Page 11 68960 А последната глава е направооо You..The Music In Me~♫♫ - Page 11 437941 You..The Music In Me~♫♫ - Page 11 356600 Кий и Инйонг са невероятно сладки You..The Music In Me~♫♫ - Page 11 561482 Дано скоро Ън Че и Блинги да се сдобрят You..The Music In Me~♫♫ - Page 11 739765 Нямам търпение за следващата глава You..The Music In Me~♫♫ - Page 11 7665
ПП: Сори че не пиша кой знае колко коментари You..The Music In Me~♫♫ - Page 11 835962

253You..The Music In Me~♫♫ - Page 11 Empty Re: You..The Music In Me~♫♫ Пон Май 09, 2011 5:08 pm

jongminfan

jongminfan
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

OMO!!!! You..The Music In Me~♫♫ - Page 11 829126 За пореден път ме оставяш без думи You..The Music In Me~♫♫ - Page 11 182785 Просто се възхищавам на начинът ти на писане You..The Music In Me~♫♫ - Page 11 68960 Ин и Кий са невероятни You..The Music In Me~♫♫ - Page 11 293689 А главата е хипер,мега яката You..The Music In Me~♫♫ - Page 11 7665 Съгласна съм със silwii_, трябва да издадеш книга You..The Music In Me~♫♫ - Page 11 358598 Очаквам с нетърпение следващата доза от моят любим фик You..The Music In Me~♫♫ - Page 11 740730

http://smiley92.tumblr.com/

254You..The Music In Me~♫♫ - Page 11 Empty Re: You..The Music In Me~♫♫ Чет Май 12, 2011 7:32 pm

silwii_

silwii_
A bell rang ding dong ★
A bell rang ding dong ★

I`m WAITIN` BABEHH!!!!!... -_- ... You..The Music In Me~♫♫ - Page 11 751907 You..The Music In Me~♫♫ - Page 11 592956 You..The Music In Me~♫♫ - Page 11 212760

255You..The Music In Me~♫♫ - Page 11 Empty Re: You..The Music In Me~♫♫ Пон Май 16, 2011 4:31 pm

nasa__

nasa__
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Нота №42
In the morning…

Click click ^_^

Часът наближаваше 08:00.. но нито Ин, нито Кий се бяха събудили. След вчерашното представление и двамата имаха нужда от хубав сън, разбира се.
…09:00…
…9:30…
…10:00…
*звънене на телефон*
Кий чу телефона си и се събуди. Опита се да помръдне, но усети нещо тежко върху гърдите си. Погледна там и забеляза все още спящата Инйонг. Трябваше му секунда, за да осъзнае къде се намира и какво се е случило, че Ин да е в прегръдките му и двамата да са.. голи. На следващата (секунда) вече се беше сетил за всички мръснишки работи, които направиха през нощта и в лицето му се появи самодоволна усмивка.. Но телефонът продължаваше да звъни.
- Мммм… няма ли да го вдигнеш най-сетне?..- измъмри Ин сънена и прокара едната си ръка по тялото му, при което Кий настръхна.
- Ъмммм, ако ме оставиш да стана..- каза той и понечи да се изправи. Ин се обърна на другата страна и вместо него, гушна възглавница. Той стана и започна да се оглежда.- А някакви идеи къде оставихме панталоните?..
- В коридора май.. някъде при външната врата..- измърмори Инйонг отново и се зави.
Кий чак сега осъзна каква страст го беше хванала предишната нощ. Всяка дреха, която вчера беше върху тях, сега стоеше в пода. Бельото беше най-близко до леглото, ризите им бяха изхвърлени близо до вратата.. а дънките.. те наистина бяха останали в коридора.. Боже, даже външната врата не беше затворена! Изглеждаше все едно е паднала бомба там… Но всъщност да, една огромна любовна бомба беше разгромила апартамента на Инйонг..
Кибум вдигна панталоните си от пода и започна да търси телефона си.
- Йобусейо?..- каза той все още сънен и леко бутна вратата, за да се затвори.
- Яяя! Ким Кибум! Къде си, по дяволите?!- кресна му някой в отговор.
- Госпожо мениджър?- стресна се той и веднага се разсъни.
- Госпожица! Още не съм омъжена!- поправи го тя строго. Също така се чуваха и странични звуци, които само затрудняваха комуникацията между тях.- Къде си бе, негоднико?!- попита го тя и страничните звуци се увеличиха.- Шшшштт, млъкнете бе!- скара се жената на причинителите на шума. В този момент някой грабна телефона от ръката й и започна да говори.
- Кибум! Опитахме се да кажем на госпожица Канг, че си отишъл в Тегу с майка си за една нощ, и сега си на път към Сеул, ама тя не ни изслуша! Нали така, Кий, БЕШЕ В ТЕГУ, И СЕГА СИ НА ПЪТ КЪМ СТОЛИЦАТА, НАЛИ?!- кресна му Блинг Блинг, опитващ се да спаси положението.- КАПИШ?!
- Да хьонг, разбрах. Грасиас.- отвърна му Кий облекчен, че вече някой е измислил добра лъжа.
- Я, това не беше ли на друг език?- замисли се Блинг, но мениджърът им си върна телефона.
След дълги минути разказване на измислена на момента история, Кий най-сетне успя да убеди жената, че е на път към Сеул.
- До един час да си в компанията! – заповяда му тя и затвори на лицето му.
- Ама един час е много малко!!!!- съпротиви се Кий, но малко късно. Изведнъж усети как чифт ръце го обгръщат по гръб.
- Защо се разхождаш чисто гол в апартамента ми?..- измърка Ин като същинско котенце и положи лявата си буза в гърба му.- Да не би да правиш така и у вас, пред момчетата?..
- Търсех си дрехите!- отвърна й той малко остро и се обърна към нея.
- Ти си ги разхвърли така..- продължи да мърка Инйонг, сгушена в него, без дори да си отвори очите. Изглеждаше толкова сладка така- без капка грим и малка, сънлива усмивка в клепачите и устните й. Кибум за първи път я виждаше такава… и беше очарован. Той я прегърна силно и вдиша нейния аромат.
- Заради теб го направих!- въздъхна той и целуна главата й.
- Ммм… миришеш на пот..- оплака се Ин. Но това, вместо да звучи като нещо грубо, излезе като комплимент.
- Еммм…-смути се той.- Това, отчасти, също е заради теб…- оправда се той.- Не се оплаквай!
- Нее.. никакви оплаквания.. изобщо..- прошепна тя и нежно постави устните си на мястото над сърцето му.
- Ин..- каза той и тази негова, уникална усмивка се появи в лицето му. Той постави ръцете си върху бузите й и я накара да го погледне в очите.
- Да?..- отвърна му тя и го погледна със своите черни очи. Погледът й беше толкова чист, толкова невинен.. като на малко дете.
- Изглеждаш толкова сладка, когато си сънлива!- рече той и целуна нослето й.- Никога не съм те виждал така.. Толкова е странно.. изглеждаш като някое изгубено котенце. Няма никаква прилика между дивата котка от вчера и това, което виждам сега! Чак ме е страх от теб…
- Не си единствения..- утеши го тя.- Брат ми е на същото мнение.. Просто ми трябва време да се разсъня…- оправда се Ин и го остави.- Ааааах, какво ще правим сега?- попита го тя, докато отиваше към спалнята.- Да влезем да се къпем, какво ще кажеш?.. После и една хууубава закуска, а?.. Все пак е първата ни сутрин заедно, искам да е нещо по-така..- замечта се тя и се хвърли в леглото. Кибум, който вървеше след нея, не знаеше какво да й каже..
- Ъмм.. всъщност бебче..- събра кураж той.- Аз трябва да изляза веднага.. До един час ме искат в компанията.. Съжалявам..-призна си той и седна до нея.
- Не може да си сериозен!
- Сериозен съм..
- ИМАМ ДЖАКУЗИ В БАНЯТА, все още ли си сериозен?!
- Инйонг.. моля те..
- Яяя, чинча?! Просто ще си тръгнеш?..-попита Ин със доста сериозна интонация. Започваше да се разсънва.
- Съжалявам.. наистина! Но знаеш..
- Уффф… ясно..- въздъхна Ин, очевидно разочарована.- Но поне си вземи един душ, да си чистичък..- посъветва го тя и стана от леглото. Запъти се към кухнята.- Ще ти приготвя нещо бързо, после го изяж, докато отиваш..
- Ин, наистина.. нямам време! Знаеш ли колко минути път е от тук до компанията?..
- Ще кажа на един от момчетата да те закара. За 15 минути ще си там, не се тревожи..- успокои го Инйонг, но все още звучеше разочарована.- Просто направи това, което ти казвам…

45 минути по-късно Кий беше в компанията. Той се качи в стаята за записвания с забързани крачки и бързо биещо сърце. Отвори вратата, и за негово щастие видя само останалите членове на групата, без мениджъра им. Те тъкмо бяха решили да направят кратка почивка и бяха седнали. Блинг си драскаше нещо, Оню го гледаше, Мино пращаше смс на Хани, а Темин говореше по телефона с Мин.
- Айгооо, господина се сети!- викна подигравателно Оню и всички погледнаха към него.
- Тя тук ли е?- прошепна Кий напрегнат.
- Кой?- попита Jjong.
- Ламята!- изсъска той и ококори очи.
- Хаха, няма я братле, извикаха я на събрание. Успокой се.- засмя му се той и му направи място до него..


ПП от автора:
Уха~ повече от седмица, откакто съм постнала последната глава.. дано не сте забравили какво става You..The Music In Me~♫♫ - Page 11 85241 Съжалявам... просто..контролни, класни, изпитвания.. края на учебната година, нали знаете?..
Също така.. напоследък..не знам за вас, но аз лично губя интерес за тази история... прекалено дълго продължи.. а в главата ми се въртят 3-4 идеи, които са на очакване заради този фик... Не знам дали разбирате накъде бия... = ///

http://www.last.fm/user/nasa__

256You..The Music In Me~♫♫ - Page 11 Empty Re: You..The Music In Me~♫♫ Пон Май 16, 2011 4:52 pm

jongminfan

jongminfan
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

Айгуу,Кий трябваше да си ходи от Ин заради тъпия им мениджър,а нея дори я няма You..The Music In Me~♫♫ - Page 11 182785 Супер е главата,както обикновено You..The Music In Me~♫♫ - Page 11 124908 Надявам се да не го спреш,макар че ще ми е гадно доста и ще ми липсват героите,но пък ще има друго нещо,което ще роди твоята гениална главица Amazed Наистина исках да разбера какво ще се случи с ЪнЧе и Джонг You..The Music In Me~♫♫ - Page 11 241947

http://smiley92.tumblr.com/

257You..The Music In Me~♫♫ - Page 11 Empty Re: You..The Music In Me~♫♫ Пон Май 16, 2011 6:00 pm

Silver

Silver
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

еее, това беше гадно! Как може да я остави така.. тцтцтц

П.П: не искам тази история да свършва, но предполагам, че ако пуснеш и нови, те ще са също толкова интересни и ще ги чета You..The Music In Me~♫♫ - Page 11 752689

http://bgprimadonna.fanforum.biz/

258You..The Music In Me~♫♫ - Page 11 Empty Re: You..The Music In Me~♫♫ Пон Май 16, 2011 6:39 pm

silwii_

silwii_
A bell rang ding dong ★
A bell rang ding dong ★

ЖЕНО!!!!... добре де не искам да звуча като няква побъркана .... НО... се ЗАКЛЕВАМ,че ако спреш безценното, красивото, изящното, ЛЮБИМОТО МИ (след 5+1), прекрасното ти фикче... ще ... ще ... ще ... ще .... !!!! Ще те намеря във..(там дето живееш хд) ииии ще те ... (продължи си го както искаш хд! и без мърсотии) ... и да ти кажа,че когато се ядоосамм.... съм способна на всичко! Тъй че..мисли му!! хДД (ако звучах като няква побъркана изтеричка-много се извинявам хДД попринцип не съм такава хд) а иначеее главата си беше от идеална по-идеална! хд <3<3<3<3 You..The Music In Me~♫♫ - Page 11 68960 You..The Music In Me~♫♫ - Page 11 68960 You..The Music In Me~♫♫ - Page 11 68960

259You..The Music In Me~♫♫ - Page 11 Empty Re: You..The Music In Me~♫♫ Пон Май 16, 2011 8:09 pm

darz

darz
I keep thinkin ’bout you ★
I keep thinkin ’bout you ★

Ах, аз съм изпуснала 2-глави бе - поне се начетох сега... то покрай това училище да си изгубиш ума... You..The Music In Me~♫♫ - Page 11 85241

@silwii_ - така трябва да `и се говори, да се стресне малко... You..The Music In Me~♫♫ - Page 11 741224

Иначе знам какво е, когато пишеш една история, а ти идват куп идеи отгоре. Но се надявам да я продължиш или поне да направиш един хубав край като за читателите. You..The Music In Me~♫♫ - Page 11 124908

btw: Давам ти съвет - ако правиш друга история [ за което ще съм много щастлива ] и ако продължаващ и тази, просто няма да стане. Едната история ще го отнесе ... [ от личен опит ]
ps: Да отбележа - също много се зарадвах като разбрах, че не съм едиствената с перверзно мислене... You..The Music In Me~♫♫ - Page 11 752689
ps2: И както винаги - дълго и голямо мнение...

260You..The Music In Me~♫♫ - Page 11 Empty Re: You..The Music In Me~♫♫ Вто Май 17, 2011 1:35 am

^___^

^___^
I keep thinkin ’bout you ★
I keep thinkin ’bout you ★

Ох.. Изтървала съм няколко глави покрай тея класни, контролни, уроци, предстоящи матури.. You..The Music In Me~♫♫ - Page 11 182785 Направо вече не мога да дишам. Но поне си имах нещо да чета You..The Music In Me~♫♫ - Page 11 778320 И както винаги страхотни глави! Спуках се от смях като видях +18 You..The Music In Me~♫♫ - Page 11 312545 [все пак съм на 13 и пак го четох XD]
Еми ако вече музата не ти идва за продължение на този фик, а за началото на друг, прави другия, защото иначе ще вземе да се получи някоя боза. Имам предвид, че като идеите не ти идват отвътре ти само ще се чудиш какво ли да напишеш и.. абе според мен просто няма да ти хареса как се получава You..The Music In Me~♫♫ - Page 11 97395
Саааамо те моля за едно кратичко и ясничко обобщение, за това как завършва историята, защото няма да спра да си мисля дали Джонгхюн и ЪнЧе пак са станали двойка, дали Темин и Мин са си останали заедно, дали Оню си е намерил друга любов освен сготвената кокошка, дали тая кранта (мениджъра им) са я разкарали най-сетне, дали Ин ще оцелее, каква е тази мистериозна баба всъщност... You..The Music In Me~♫♫ - Page 11 72137
Ох, мислех да бъде кратко, ама... карай You..The Music In Me~♫♫ - Page 11 58969

261You..The Music In Me~♫♫ - Page 11 Empty Re: You..The Music In Me~♫♫ Вто Май 17, 2011 12:53 pm

nasa__

nasa__
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Нота №43
Слепота..

След часове упорито записване на новата им песен, SHINee най-сетне бяха свършили работата си и се запътиха вкъщи. Всички си заеха мястото във вана и ”клюките” започнаха. Колата беше една от малките места, в които можеха да си говорят спокойно за всичко- шофьорът им беше като брат и не издаваше нищо на никого, дори на мениджъра им.
- Ееее, Кий хьонг.. не знаех, че човек изпраща майка си към родния град.. цяла нощ!- започна да се закача Мино.
- Яяя, не се подигравай с човека!- намеси се Блинг.- Явно Инйонг вчера му е разказала играта.. не го ли виждаш, днеска цял ден се движи като робот с изтощени батерии.. Ух, като казах батерии.. трябва да заредя телефона си май..-забеляза Jjong и пъхна телефона обратно в джоба си.
- За какво става въпрос?..- попита наивно Темин.- Какво сте играли с Ин нуна?
- Яя! Не се прави на ударен!- избухна Кибум.- Каквото правиш ти със сестра й, само че още по- hardcore!..- викна той и секунда по-късно започна да червенее. Останалите от групата започнаха да викат като шимпанзета и пляскаха, което засрами Кий още повече.
- Оооо, Кибум, честито!- намеси се дори и шофьорът.- Как беше? Беше внимателен, нали? Да не стреснеш момичето още от първия път…
- Яяяя! Хьонг!! И ти ли?!?!- викна Кий, смутен. Но когато видя настоятелните погледи на останалите, не можа да си замълчи.- Нямате си идея кой кого уплаши.. Инйонг се превръща в нещо много по-… по-диво, когато види легло наоколо..- въздъхна той и при това признание момчетата подивяха още повече.- Но я разочаровах, когато си тръгнах ей така на сутринта..- въздиша той отново, този път по-силно. Животинските звуци веднага спряха и на тяхно място дойде тишината, която показваше съчувствието на момчетата.
- Знаеш ли какво, Кибум..- не можа да се сдържи Jjong.- Много си глупав, братле..
- Съгласен съм, хьонг!- добави Мино.- Как може да я оставиш така..
- Е какво можех да направя?! Оная лудата крава каза да дойда до час..- оправда се Кий.
- Можеше да ми се обадиш.. Все щях да измисля нещо..- каза Блинг и телефонът му звънна.- Напоследък станах доста добър с лъжите.
- Ehh? Как така?-попита го Кий, докато той гледаше екрана на телефона си.
- Заради това!- отвърна му той ядосан и му показа кой му звъни.. Пишеше *”Shın SeKyung -_-” ви търси*- Напоследък ми звъни през половин час, за да си уговори среща. И аз винаги измислям нещо, за да я разкарам..-обясни той.- Добре, че сега е била в Япония за седмица, че не пише и смс’и.. Досадно е.. че не е и изобретателна, все едно и също предлага.. „Jonghyun-sshi да излезем на обяд ^^” “Jjong да отидем накъде да отпуснем, какво ще кажеш?” “Хюни защо не се отбиеш до нас?” Разбираш ли, НАРИЧА МЕ ХЮНИ!! Тази никаквица.. Мисля да си сменя телефония номер, даже си взех нова карта! Като се върнем вкъщи веднага ще я сменя!!!..


Когато пристигнаха в апартамента си, всеки се залови със своя личен живот. Оню влезе в кухнята и реши да си сготви пиле по китайски, Мино отиде да вземе един душ и след това да се срещне с Хани, Темин бързаше да се приготви и заедно с Кий да отидат в клуба, където щеше да срещне Мин. Не бяха се виждали от цели два дена, това беше истински рекорд за тях.
От друга страна, Jonghyun беше излязъл на балкона и слушаше музика. Гледаше не толкова хубавата гледка и мислеше..
Едно време изгледът му изглеждаше толкова прекрасен, виждаше красивото небе, звездите, зелените дървета наоколо.. а сега.. сега колкото и да иска да ги види, не можеше.. виждаше само големите, студени сгради и самотата. Без нея, той ослепяваше за красотата в живота си, виждаше единствено сивотата й…
- Ох, хьонг.. тук ли си бил..- каза Кибум и прекъсна мислите му. Той се беше промъкнал тихомълком зад него.- След малко ще излезем с Темин и… се питах… готов ли си с онова?- попита той и видя как Блинг се обръща бавно към него.
- Кое? Подаръка на Инйонг?
- Да, същото.
- На бюрото в стаята ми е… Яяя, знаеш ли колко безсънни часа прекарах, за да го довърша навреме? Знаеш ли колко бавно става?!..
- Да хьонг, благодаря ти! Наистина! Без теб нямаше да се справя!- зарадва се Кибум и го прегърна.
- Извини й се за сутринта. Не го оставяй така.- усмихна се той и го потупа по гърба.
- Мхм, разбира се. Не се тревожи.- увери го той и го остави.- Аз.. тръгвам тогава..
- Окей.. забавлявайте се..- заръча му Jjong и се обърна обратно към гледката.
- Оооу, хьонг.. щях да забравя.- сети се Кий, точно преди да влезе вътре.- Вчера.. йобо се обади..
- Йобо? Колко гаджета имаш, бе човек?!- засмя се Блинг, забравил, че той наричаше Ънче така..
- Ънче нуна, хьонг.. обади се, за да ми честити рождения ден..- поясни Кибум.- Просто исках да знаеш..
- Чинча?- развълнува се Jonghyun.- И как звучеше? Добре ли е? Какво ти каза?
- Каза, че след няколко дена има концерт в Япония.. покани мен, Темин, Мино и Оню хьонг..
- Нито дума за мен.. както винаги..-прошепна Jonghyun без глас.
- Но й казах, че имаме записи и не можем… Звучеше що-годе добре, ама й липсваме.. Тя е по-самотна и от теб, хьонг..
- Знам.. и се тревожа за нея..- отвърна му той с треперещ глас.- Но какво мога да направя, Кибум?.. Някой й е напълнил главата с небивалици и сега не иска дори да ме чуе.. и двамата страдаме заради това, но тя не го знае..
- Ъъъм.. така де, просто исках да знаеш..- прекъсна го той.- Не му мисли толкова, окей? Не ти го казах, за да се натъжиш..- допълни Кий, докато бавно крачеше навътре.
- Благодаря ти, Кибум..-усмихна му се той.- Останалите ги е страх дори да кажат името й пред мен, но ти не си такъв.. благодаря ти..

Jonghyun постоя на терасата още около час. Помисли за най-различни неща- работата, семейството, приятели, Ънче, Секюнг... опита се да разясни на себе си какво прави с живота си, защото нещо последните месеци му се губеха..
И тогава телефонът му отново звънна. Пак беше Shin Sekyung.. Jonghyun се ядоса, този път наистина много, и отхвърли обаждането. ”Още веднъж, само още веднъж.. и ще й разкатая фамилията по телефона!” закани се той и профуча към стаята си. Бързо намери новата СИМ-карта, която беше купил и я разопакова.
Телефонът му отново звънна. Той смачка пластмасата на СИМ-картата и взе телефона на ръце. Съвсем бегло погледна екрана, в който пишеше *”Любимата Ми Ънче ♡” ви търси* и натисна зеления бутон.
- Виж, Секюнг-ши.. писна ми! Моля те, престани!..- започна той, но след като не чу отговор, се спря.- Йобусейо?- каза момчето. От другата страна се чуваше единствено шумно дишане. Той все още не беше осъзнал кой е отсреща..
- Ъмм… съжалявам… май очакваше обаждане…- прошепна несигурно един женски глас, познат до болка.
- Ъ-ъ-ЪНЧЕ?!- викна той несъзнателно. В същата секунда сърцето му започна да бие по-бързо, кръвта му забушува във вените, косите му настръхнаха, зениците му се разшириха и се появи огромна усмивка на лицето му- ето така му действаше нейният глас, нейното присъствие..
- Съжалявам.. ще затворя..
- НЕ! ДА НЕ СИ ПОСМЯЛА! Мога да обясня!! Аз… аз не очаквах обаждане.. аз не й искам обажданията…
- Не, моля те.. не искам обяснения.. не се обадих за това…
- Но Ънче.. мога да об..
- Ако още веднъж чуя дума подобна на „обяснение” ще затворя телефона!- прекъсна го тя.
- Добре..- съгласи се покорно той. Стигаше му да чуе гласа й. Но тя звучеше толкова различна..
Те замълчаха. За около минута никой нищо не каза. Просто слушаха дишането на другия.
- З-защо се обади?..- попита Jjong, успял да събере достатъчно смелост.
- Аз.. ами.... Всъщност, и аз не знам.. Аз.. просто исках да проверя дали си променил телефонния номер..- измисли си тя. Всъщност истината беше, че той й липсва. Ужасно много. Толкова много, че тя вече не можеше да живее пълноценно.. точно като него.
- Ooh.. това ли било…- отвърна смутено той и погледна СИМ-картата, която стоеше в ръката му. Като се замисли, че ако Ънче се беше обадила само минутка по-късно.. ”Аааах, Господ ме обича!” помисли си той и се усмихна широко.
- Добре си, нали? Грижиш се за себе си, усмихваш се повече, спиш достатъчно и не пиеш.. нали?- попита го Ънче. Искаше да звучи приятелски, но треперещия й глас я издаваше. Той знаеше, усещаше, че в момента тя не се усмихва, а плаче тихо..- Надявам се връзката ти с.. ъм.. как се казваше момичето.. Секюнг? Надявам се да се разбирате добре..
- Не.- отвърна й той.- Отговорът на всичките ти въпроси е „Не”, Ънче.. Нямам намерение да те лъжа, само защото ти искаш. Спя само няколко часа, пия повече с всеки изминал ден, и дори не помня как да се усмихвам. Не съм добре, Ънче, изобщо. И ти го знаеш много добре. Знаеш, че без теб… аз…- не можа да довърши той и затвори носа и устата си, за да не започне да плаче на глас.
- Какво без мен?.. Моята част е запълнена.. от нея.
- НЕ, НЕ Е!
- Не се труди, Jonghyun.. днес я видях.. тоест, тя ме видя и ме заговори. Не мислех,че може да има такова самочувствие, но ме покани да обядваме заедно.. Явно наистина е влюбена и не ме смята за заплаха за любовта ви, разказа ми толкова много..
- ЯЯЯ, за БОГА, кого заблуждаваш?!- кресна Jonghyun с пълно гърло.- Тя е актриса, Ънче! Работата й е да разиграва хората!! Как може да вярваш на нея, не на мен?! Какво стана с моето момиче, което ми вярваше безусловно?!-продължаваше да крещи той, но се опита да се успокои. Продължи с по-нисък тон.- Всичко това е някаква проклета измислица, договор между моя и нейния мениджър!!- каза го той най-сетне.-И двамата знаем, мила.. Аз обичам само теб, а ти само мен.. Защо не отвориш очите си най-после?..- довърши нежно той, но не чуваше нищо от отсрещната страна.- Ънче?.. ЪНЧЕ! Там ли си?!.

Jonghyun осъзна прекалено късно, че телефонът му се беше изключил заради свършилата батерия… и сега не знаеше дали тя е чула всичко, което той й беше казал…

http://www.last.fm/user/nasa__

262You..The Music In Me~♫♫ - Page 11 Empty Re: You..The Music In Me~♫♫ Вто Май 17, 2011 1:52 pm

jongminfan

jongminfan
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

Айгуу You..The Music In Me~♫♫ - Page 11 241947 Невероятна глава както винаги You..The Music In Me~♫♫ - Page 11 351138 Дано е успяла да чуе това,което й е казал Джонг You..The Music In Me~♫♫ - Page 11 72137 Толкова много ми липсваха двамата You..The Music In Me~♫♫ - Page 11 578895 Имах нужда от нова глава след тежкият ми ден днес You..The Music In Me~♫♫ - Page 11 85241

http://smiley92.tumblr.com/

263You..The Music In Me~♫♫ - Page 11 Empty Re: You..The Music In Me~♫♫ Вто Май 17, 2011 7:17 pm

rally___

rally___
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

OH MY GOD! THATS FUCKING AWESOME CHAPTER!
Girl.. не съм изоставила фика, нали знаеш? Следя си го .. and I just love it more and more and more.. and if you stop it I am gonna kill you with my own hands and gonna get your body to the Blingosaver o_O and change your name to SeKyung !! duuuh...
ако това не е достатъчно ше го измислим.. хддд
А да знаеш от кога очаквам това да се случи.. You..The Music In Me~♫♫ - Page 11 151958 рофл.. You..The Music In Me~♫♫ - Page 11 952614 <--- Inyeong xD

264You..The Music In Me~♫♫ - Page 11 Empty Re: You..The Music In Me~♫♫ Сря Май 18, 2011 5:27 am

silwii_

silwii_
A bell rang ding dong ★
A bell rang ding dong ★

както каза Ралка хдд Главата е FUCKIN` AWESOME ... както винаги <3<3<3<3 You..The Music In Me~♫♫ - Page 11 68960 You..The Music In Me~♫♫ - Page 11 437941 You..The Music In Me~♫♫ - Page 11 351138

265You..The Music In Me~♫♫ - Page 11 Empty Re: You..The Music In Me~♫♫ Пет Май 20, 2011 9:33 pm

^___^

^___^
I keep thinkin ’bout you ★
I keep thinkin ’bout you ★

OH MY GOOOD!! СТРАХОТНА ГЛАВА! You..The Music In Me~♫♫ - Page 11 196680
Те се чуха.. Най-сетне!!! You..The Music In Me~♫♫ - Page 11 504947 Дано тя да е чула, какво й е казал You..The Music In Me~♫♫ - Page 11 72137 Защото ако не е.. Направоо Джонг би бил е**си каръка.. You..The Music In Me~♫♫ - Page 11 132400
П.С. - Ти, въпреки това, което каза, направи нова главаа You..The Music In Me~♫♫ - Page 11 714156 Дължа ти едно голяяяямо
БЛАГОДАРЯ! You..The Music In Me~♫♫ - Page 11 586671

266You..The Music In Me~♫♫ - Page 11 Empty Re: You..The Music In Me~♫♫ Съб Май 21, 2011 1:17 pm

nasa__

nasa__
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Нота №44
Демон от миналото..
Първа част

- Хьонг, не може ли по-бързо?- попита нервно Темин, докато пътуваха към клуба.
- Яя, искаш да направим катастрофа ли?- ядоса се шофьора им.- Потрай още няколко минути!
- Но… не разбирате..- започна да хленчи той.- Не съм виждал Минйонг от кооолко мноого време! Ужасно ми липсваа!!
- Я, ако някой те види, ще каже, че не сте се виждали от 10 години..- намеси се и Кибум.
- За мен без нея един ден е равен на 10 години пък..- измъмри Мини под носа си и сърдито скръсти ръце.- Днес не дойде на училище.. а и си говорихме по телефона само половин час..
- Да не е болна?
- Не… но каза, че брат й се държи странно..Днес изведнъж решил да я заведе на кратка екскурзия.. също така не й давал да използва телефона си, искал е „да са само тя и той”. Но Мин му се скарала и го е накарала да се върнат вкъщи..
- Странна работа…- учуди се Кий и неусетно погледна към чантата, която носеше. Там имаше един филм.. и подаръкът на Инйонг. Не беше успял да го довърши до рождения й ден, затова го беше дал на Jonghyun да го довърши. Той беше сигурен, че Ин ще го хареса и ще му прости за сутринта… поне така се надяваше.
Колата се спря зад клуба и двамата тихомълком влязоха от задния вход, за да останат незабелязани. И двамата на секундата започнаха да търсят момичетата си очи, докато крачеха към бара. Все още беше рано и нямаше много хора наоколо.
Темин беше неочаквано нападнат от Минйонг, която го забеляза още в момента, в който мина през вратата. Тя се беше затичала към него и скочи направо в обятията му, които й липсваха толкова много, въпреки,че не беше изминало повече от ден и половина от последната им среща.
- Минииииииииииииии!- викна тя и страстно го целуна.
- По- полека,де! Ще ме оглушиш!- каза й уж ядосан той и й се усмихна.
- Съжалявам!- извини се тя и постави ръцете си на двете му бузи.- Но наистина ми липсваше!
- И ти на мен!..
- Знаеш ли, имам страхотни новини за теб!- каза му тя и започна да скача на мястото си.
- Чинча? Какви?- попита я Мини развълнуван.
- Да излезем вън, зад клуба.. и ще ти кажа!...- предложи тя и хвана Темин под ръка. Той кимна в съгласие и двамата се насочиха към малката тъмна уличка зад клуба, където те обикновено излизаха, за да се усамотят…

-Хьонг, не мислиш ли, че са като малки дечица?..- провикна се Кий, докато подминаваше двойката и вървеше към Йонгха.
- Оооh, Кибум, анйонг!- отвърна му той и разклати главата си, като че ли излиза от някакъв транс.- Ъъъм.. Какво каза?
- Защо си толкова замислен? Да не е станало нещо?..- попита го той загрижено.- С Ин ли е свързано?- уплаши се той.
- Уфф, глупости, Ин си даже си няма идея..
- Какво е станало?..- настоя Кий.- Нещо с Мин, тогава?..
- Яяя, откъде позна?
- Ами.. хьонг.. Нищо друго, освен сестрите ти не може да те разтревожи..
- Еейш.. познаваш ме добре..- въздъхна Йонг.- Ще ти кажа.. но няма да кажеш на никой! Особено на сестрите ми! Иначе си мъртъв, без значение, че после Ин ще ме убие мен..
- Добре, добре..- съгласи се Кий.- Няма да има нужда от толкова драми..- успокои го той и зачака.
- Ин сигурно ти е разказвала за живота на Мин обратно в Америка..- започна да обяснява Йонг.- Дето.. майка ни се е омъжила за някакъв извратен, който…
- Да, сетих се..- прекъсна го Кибум, защото виждаше, че колкото повече говори за това, толкова повече гневът в очите му се увеличаваше.- И какво за това?
- Избягал е от затвора..- въздъхна Йонг, при което кръвта на Кий замръзна.- Имало е някаква авария.. станало е някаква грешка.. Извинения от управителите, колкото щеш..- изсъска мъжът и стисна ръката си в юмрук. Кибум забеляза как вените на този здравеняк изпъкват над големият му бицепс, който бе украсен от татуировка с имената на сестрите му.- Важното е, че това животно някак е успяло да избяга и да дойде чак до тук, в Сеул..
- Господи!...- уплаши се Кий.- Хьонг, сигурен ли си?..
- Мислиш ли, че щях да съм толкова разтревожен, ако не бях сигурен?!- викна Йонг и накара Кибум да подскочи.- Слугите са видели някакъв мъж да се увърта около имението.. Шофьорът й, също.. След като ми се обадиха от затвора и ми казаха, че тоя е избягал и някак си успял да премине през американската граница всичко ми стана ясно..
- Значи затова не я пусна на училище днес..- каза Кий и в отговор получи положително кимане.
- Не казвай на никого, окей? Особено на Ин и Мин… И двете не са в състояние да понесат такова напрежение.. Страх ме е, че може да навреди на Мин психически, а на Ин.. знаеш..- помоли го отчаян той.
- Разбирам те, хьонг, нито дума!- съгласи се Кий и потупа Йонг по рамото.- Ако мога да помогна с нещо, само ми кажи!.
- Благодаря, Кий..- въздъхна Йонг.- Засега просто отиди при Ин и се погрижи за нея.. нещо няма настроение днес…- предложи той и Кибум прие. Той се запъти към Ин, която беше в DJ- кабината си и измисляше какво ще пуска тази вечер…

Когато Йонгха остана сам, си поръча чаша уиски и го изпи на една глътка. Тъкмо, когато щеше да поиска още една, един бодигард дойде до него и с тревожно изражение му каза:
- Шефе.. изгубихме сестра ви Минйонг от поглед…



Пп от автора:
Такаам, малко размисли и страсти.. xD
Не обичам да оставя нещо недовършено, а и все още съм силно привързана към този фик, затова смятам да продължа да я пиша докъдето мога.. Все още имам интересни идеи за тази история, които съм обмисляла с не с дни, а с месеци, и ще е просто жалко, ако не ги споделя..
Също така.. за дължината на фика... мисля, че този ще бъде по-дълъг от 5+1.. мноого по-дълъг.. Просто тук има много повече герои със storyline'oве, което значи повече повече писане, повече четене, повече време.. Само се надявам да не видим стотната глава.. Айм сори.. You..The Music In Me~♫♫ - Page 11 835962
И като последно.. не мислех да споменавам МинМин повече, за да не удължавам фика допълнително, но виждам, че има хора, на които те им липсват.. затова за тях ще си имаме 1 нота с няколко части, които ще се постнат една след друга. You..The Music In Me~♫♫ - Page 11 573598 Както видяхте, първата беше тази You..The Music In Me~♫♫ - Page 11 124908
Дано да успея да задържа интереса на всеки от вас до края.. That' s all a "writer" like me wants.. You..The Music In Me~♫♫ - Page 11 201898

http://www.last.fm/user/nasa__

267You..The Music In Me~♫♫ - Page 11 Empty Re: You..The Music In Me~♫♫ Съб Май 21, 2011 2:38 pm

jongminfan

jongminfan
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

Aigoo You..The Music In Me~♫♫ - Page 11 68960 Поредната невероятна глава You..The Music In Me~♫♫ - Page 11 124908 Надявам се да хванат оня изватеняк и да си го върнат в затвора иначе ще отида и собственоръчно ще го убия You..The Music In Me~♫♫ - Page 11 257254 Дано Кий успее да се реваншира на Ин и МинМин са толкова сладки You..The Music In Me~♫♫ - Page 11 6327 Дано не я е отвлякъл оня You..The Music In Me~♫♫ - Page 11 785913 Чакам си следващата доза наслада You..The Music In Me~♫♫ - Page 11 358598 И не се тревожи,няма да ми загубиш интереса You..The Music In Me~♫♫ - Page 11 346803 Your fic is my drug You..The Music In Me~♫♫ - Page 11 726853

http://smiley92.tumblr.com/

268You..The Music In Me~♫♫ - Page 11 Empty Re: You..The Music In Me~♫♫ Вто Май 24, 2011 7:56 pm

Dars

Dars
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

време е и аз да се включа You..The Music In Me~♫♫ - Page 11 529335 Само да подчертая, че вчера тепърва четох 5+1=1 и затова чак сега пиша You..The Music In Me~♫♫ - Page 11 85241 И там съм оставила един доооста подробен коментар, така че мисля тука да не изписвам цял роман You..The Music In Me~♫♫ - Page 11 124908 Фика е просто ненормално велик !! Досега не съм чела история, която така да ми грабне интереса, че да не ставам от компютъра с часове само и само да я прочета цялата You..The Music In Me~♫♫ - Page 11 68960 Гледах че тук на няколко пъти мислеше да не я довършваш, но моля те не стряскай феновете си и спри да говориш такива глупости You..The Music In Me~♫♫ - Page 11 329339 Аз на няколко пъти се стреснах и си виках "лелее ми сега като стигна до края и ако се окаже, че го е прекъснала ?!? You..The Music In Me~♫♫ - Page 11 858791 " Таа радвам се че продължаваш защото е супер интересно.. You..The Music In Me~♫♫ - Page 11 872286 Нямам търпение да видя някаква развръзка около Блинг и ЪнЧе, също така наистина мнооого се надявам Ин все пак да не умре You..The Music In Me~♫♫ - Page 11 356600 А сега ми стана и адски интересно какво ще стане с Мин ии тоя скапан педофил, доведения й баща.. ако я пипне няма да го осакатя, ами направо ще го обезглавя You..The Music In Me~♫♫ - Page 11 247849

П.П. Хахх да бе, нямало да напиша роман... кого ли заблуждавам ?! You..The Music In Me~♫♫ - Page 11 182785
Айдее чакаме продължение скоро You..The Music In Me~♫♫ - Page 11 573598

269You..The Music In Me~♫♫ - Page 11 Empty Re: You..The Music In Me~♫♫ Сря Май 25, 2011 11:45 am

nasa__

nasa__
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Нота №45
КибумГИН- за по-дълъг и щастлив живот!

От друга страна, Кий се опитваше да смекчи гнева на Инйонг. Той.. не успя да я накара да изгледат филма, който носеше заедно с подаръка й, но поне успя да я накара да спре да работи. Двамата се качиха заедно в нейния апартамент и си махнаха обувките.
- Ееее, какво искаше да ми кажеш?- попита Ин, докато крачеше към салона.
- Ами… по-скоро исках да ти дам нещо..- поправи я той, крачейки към нея. Застана на една крачка от нея и подаде това, което носеше в ръцете си.- Честит рожден ден на патерици, мила!- честити й той отново с лъчезарната си усмивка.- Не можах да ти го дам по-рано, защото не беше довършено.. Накарах Jonghyun хьонг да го довърши вместо мен, така че трябва да благодариш и на него..- започна да обяснява той, докато тя махаше хартиите, с които беше опакован подаръкът й.- Щеше да е по-смислено, ако бяхме гледали и филма, ама…нищо.- въздиша Кий.
Подаръкът на Инйонг беше средно по големина бурканче, пълно с разноцветни капсули. И вътре във всяка една капсула се криеше не някакъв прах, както обикновено, а малко листче, в което ситно бе написано послание към нея. Интересното бе, че върху бурканчето бяха залепени и етикети. В едното пишеше:

„КибумГИН- за по-дълъг и щастлив живот!”
А на другото :
„Упътване: Бурканчето съдържа точно 365 капсули, достатъчни за една цяла година. Моля употребата на лекарството да не превишава една капсула на ден! В случай, че свършат, догодина на следващия Ви рожден ден отново ще получите бурканче, от мъжа, който в момента стои пред Вас и чака да го целунете.
Бележка: Хехехе, може да е малко детинско… Но това е начинът, по който исках да ти покажа колко те обичам, мила.. Нека да сме заедно не година, не две, а двайсет, трийсет години, докато и двамата остареем и започнем да се оплакваме от болки в кръста!
Обичам те, Инйонг! ♥️♥️♥️
За много години… ”

Ин не можа да се сдържи и избухна в смях след прочитането на етикета.. Но смехът й този път не беше обикновен.. Тя се засмя, защото знаеше какво значи това.. Сърцето й моментално се размекна и забрави за всякакво разочарование от сутринта. Усети как сълзите й напират.. но не от щастие.. Ооо, не, не и този път.. а от отчаяние…
- Буми, какво е това?- попита тя, разклащайки бурканчето, опитваща да скрие напиращите сълзи.
- Гледала ли си „Първата любов на милионера”?- попита я той.- Дето, Jaejong хьонг изпя песен за OST’’то му.. Главният герой даваше такова бурканче на главната героиня, която също.. е болна.. за да я окуражи! Носех филма, мислех първо да те накарам да го изгледаш, но.. ти като си твърдоглава..- упрекна я той, гледайки бурканчето. Кий забеляза как 2 сълзи капнаха върху капака му и веднага вдигна поглед към лицето й..- Ин, защо…?- „Защо плачеш? Какво ти има? Нещо нередно ли направих?!” искаше да попита той.. Но когато я видя такава, за първи път.. просто думите останаха ненужни..
Инйонг в неговите очи винаги беше усмихната, силна, безстрашна, когато стане дума за болестта й.. Вместо той да й бъде опора, винаги тя беше тази, която утешаваше него.. Но сега.. да я види с насълзени очи, пълни със страх и отчаяние удари Кибум като куршум в сърцето..
- Гледала съм го..- прошепна Ин и поклати глава.- Но помня, че краят не беше щастлив..
- То…- замисли се Кий. Думите му бяха изчезнали някъде, не можеше да ги намери..- То защото.. е филм.. просто филм… да, просто филм..-повтори той на себе си, докато посягаше към нея. Прегърна я нежно и я притисна възможно най-близо до себе си.. Усети, че сега му е времето да й зададе въпроса, който най-много го тревожеше, не му даваше мира..- Ин.. страх ли те е?.. От смъртта?..- прошепна Кибум без глас и погали късичката й коса.. Постави брадичката си на рамото й, затвори насълзените си очи и тихо зачака отговора й..
- Бях готова, Кибум..- започна тихо тя, положила лице на гръдта му.- Бях се приготвила да умра рано.. Да не изживея живота си.. Даже се радвах, че съм аз, а не брат или сестра ми.. Дори си написах и завещание, Буми!- обясни му тя. Вдигна поглед към очите му и се опита да продължи без да плаче.- Но после.. ти се появи… Защо изобщо го направи, бе човек? Удари живота ми като атомна бомба и разруши всяка моя подготовка за смъртта.. Научи ме да вярвам и да обичам наистина.. да искам да живея, за теб.. Това не са неща, които улесняват нещата за мен..
- Страх… ли те е?- попита я той отново, покривайки бузките й с двете си ръце. Искаше да я успокои, да й каже, че всичко е наред, че тя ще е добре, че ще живеят щастливо до края на дългия им живот.. но не можеше да я лъже. Той се страхуваше повече от нея- да я загуби, да остане само с спомена и прахта й.. Само при тази мисъл му идваше да направи всичко наоколо на пух и прах, да крещи, да плаче, да проклина жестоката съдба и Господ, затова, че я отнемат от него прекалено рано..
- Съжалявам, Буми.. за това, че ще те оставя сам.. че ще трябва да изтърпиш такава болка заради мен.. Ти си толкова добър човек.. нямах право да ти причиня това..
- Не говори такива глупости, Ин!- ядоса се той и отново я притисна, още по-силно.- Ти си най-хубавото нещо, което ми се е случвало през живота ми.. Никога, ама никога, не съжалявай за това!- каза Кий с треперещ глас и целуна врата й.- Но искам да знам, мила.. Страх ли те е от смъртта?..
- Страх от смъртта?.. Не. Изобщо, Буми..- отговори му тя уверена.- Тя е неизбежна, любов моя.. рано или късно, всеки ще умре.. Страх ме е да остана без теб, Кибум.. Страх ме е да те оставя, без дори да успея да ти покажа колко те обичам..- довърши Инйонг, за първи път показваща тази нейна, страхлива страна на Кий. Нейният страх- това беше последното, което не беше споделила с него. С това признание, вече между тях нямаше нещо скришно…


- ЯЯЯ! ЗА БОГА, НЕ СТОЙТЕ ТАКА, А БЪРЗО, ТРЪГНЕТЕ СЛЕД ТЯХ! АКО ТОЗИ ПЕДОФИЛ НАПРАВИ НЕЩО НА СЕСТРА МИ, НЯМАТЕ СИ ИДЕЯ КАКЪВ АД ЩЕ НАСТЪПИ ТУК! БЪРЗО! СЛЕД ТЯХ!!!- чуха те крясъците на Йонгха, докато все още бяха прегърнати. Гласът му звучеше толкова яростен, толкова плашещ, че те настръхнаха, без дори да знаят за какво става въпрос..



ПП от автора:
Значи..малка промяна в плановете... You..The Music In Me~♫♫ - Page 11 85241 Втората част на 44та глава ще е следващата, не беше тази, както виждате.. Но съжалявам, ако е настъпило някакво недоразумение.

Също така, огромни благодарности към Dars, която ме направи мноооого щастлива с коментара си в 5+1 You..The Music In Me~♫♫ - Page 11 129392 You..The Music In Me~♫♫ - Page 11 68960 You..The Music In Me~♫♫ - Page 11 752689 Мислех, че темата вече е прекалено назад и никой не й обръща внимание..
Също се зарадвах, че си решила да четеш и продължението You..The Music In Me~♫♫ - Page 11 573598 Надявам се да не съжаляваш по-късно xD

http://www.last.fm/user/nasa__

270You..The Music In Me~♫♫ - Page 11 Empty Re: You..The Music In Me~♫♫ Сря Май 25, 2011 11:50 am

..TaeminGirl..

..TaeminGirl..
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Ехаа бърза си докато каза, че си готова и вече е тук You..The Music In Me~♫♫ - Page 11 959568 Главата е супер горките Ин и Кий дано всичко се оправи You..The Music In Me~♫♫ - Page 11 241947

271You..The Music In Me~♫♫ - Page 11 Empty Re: You..The Music In Me~♫♫ Сря Май 25, 2011 3:16 pm

Nanna

Nanna
Almighty ♛
Almighty ♛

Aaaххх,любов любов...Мисля,че по случай рождения ден на форума,ще направя книга с твоя фик >O<

http://www.last.fm/user/SHINeeGirl7

272You..The Music In Me~♫♫ - Page 11 Empty Re: You..The Music In Me~♫♫ Сря Май 25, 2011 7:48 pm

Dars

Dars
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

оуу поласкана съм, че изобщо си ми обърнала внимание на коментара You..The Music In Me~♫♫ - Page 11 6327 Аз пък се радвам, че ти си му се зарадвала You..The Music In Me~♫♫ - Page 11 195484 А иначе ти какво.. да не би да очакваше след masterpiece като 5+1=1 да не седна да прочета и продължението ?! You..The Music In Me~♫♫ - Page 11 752689 Направо ти се чудя как успяваш да поддържаш една толкова дълга история интересна.. ако бях аз предполагам нямаше да успея .. ама кво да се прави, таланта си е талант You..The Music In Me~♫♫ - Page 11 124908 Таа главата беше супер, както винаги !! Продължавай да пишеш, че вече нямам търпение да видя какво става нататък You..The Music In Me~♫♫ - Page 11 351138

273You..The Music In Me~♫♫ - Page 11 Empty Re: You..The Music In Me~♫♫ Сря Май 25, 2011 8:17 pm

^___^

^___^
I keep thinkin ’bout you ★
I keep thinkin ’bout you ★

Както винаги, ВЕЛИКА ГЛАВА! You..The Music In Me~♫♫ - Page 11 726853
И ако тая мръсна, долна, педераска гад не я приберат отново в затвора, аз ще я претрепя и ще направя така, че да иска доброволно да се върне там, само и само да се спаси от мен You..The Music In Me~♫♫ - Page 11 247849
А като прочетох, че не искаш да загубиш читателите си.. Абе ти сериозно ли?! You..The Music In Me~♫♫ - Page 11 99379 Това е най-великият фик, който съм чела някога, и ти очакваш да изгубя интерес?! You..The Music In Me~♫♫ - Page 11 206147 И като съдя по коментарите.. не съм единствената, за която твоя фик е върхът You..The Music In Me~♫♫ - Page 11 162205 Тъй че давай смело напред, не ми изкарвай акълите, с това, че ще спираш фика ( You..The Music In Me~♫♫ - Page 11 867558 ), ии пиши следващата глава (която очаквам с нетърпение)! You..The Music In Me~♫♫ - Page 11 196680
П.П. - Хм.. Не пиша много, много, защото покрай тея матури ми се стъжни живота.. (нали ще кандидатствам) Sorry for that.. You..The Music In Me~♫♫ - Page 11 7878
П.П. 2 - И сори, че пак почнах с романите си You..The Music In Me~♫♫ - Page 11 814388

274You..The Music In Me~♫♫ - Page 11 Empty Re: You..The Music In Me~♫♫ Сря Май 25, 2011 9:04 pm

jongminfan

jongminfan
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

Поредната невероятна глава You..The Music In Me~♫♫ - Page 11 68960
Страх ме е да остана без теб, Кибум..
Тази част колко ми напомня на филма "A walk to remember" You..The Music In Me~♫♫ - Page 11 241947 Прекрасен подарък е измислил Кий на Ин You..The Music In Me~♫♫ - Page 11 6327 Чакам с нетърпение да видя дали онзи педофил ще го хванат и ще влезне в затвора където му е мястото You..The Music In Me~♫♫ - Page 11 950379

http://smiley92.tumblr.com/

275You..The Music In Me~♫♫ - Page 11 Empty Re: You..The Music In Me~♫♫ Чет Май 26, 2011 7:09 pm

darz

darz
I keep thinkin ’bout you ★
I keep thinkin ’bout you ★

I want moree ~~
Утре имам изпит, а аз вместо да проговарям си чета новата глава на You ... The music in Me ... Така де, продължавай напред и чакам с нетърпение следващата глава .. You..The Music In Me~♫♫ - Page 11 573598

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 11 от 19]

Иди на страница : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 15 ... 19  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите