Любов и още малко... - Page 3 K1q6o9jpg


Join the forum, it's quick and easy

Любов и още малко... - Page 3 K1q6o9jpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


     Seoul

Септември 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

Календар Календар

Visitors

free counters

Poll

Победител е...?

Любов и още малко... - Page 3 Vote_lcap15%Любов и още малко... - Page 3 Vote_rcap 15% [ 6 ]
Любов и още малко... - Page 3 Vote_lcap56%Любов и още малко... - Page 3 Vote_rcap 56% [ 22 ]
Любов и още малко... - Page 3 Vote_lcap3%Любов и още малко... - Page 3 Vote_rcap 3% [ 1 ]
Любов и още малко... - Page 3 Vote_lcap13%Любов и още малко... - Page 3 Vote_rcap 13% [ 5 ]
Любов и още малко... - Page 3 Vote_lcap13%Любов и още малко... - Page 3 Vote_rcap 13% [ 5 ]

Общо гласове : 39

Latest topics
» SHINee Shawols Skype ~
Любов и още малко... - Page 3 EmptyНед Окт 22, 2017 6:30 pm by rally___

» Because I met you
Любов и още малко... - Page 3 EmptyПет Мар 27, 2015 8:07 pm by Anny

» 21.
Любов и още малко... - Page 3 EmptyПон Дек 01, 2014 5:55 pm by nasa__

» The color of your love
Любов и още малко... - Page 3 EmptyНед Ное 16, 2014 8:24 pm by lil_sun

» ~♥ Taemin's heart ♥~
Любов и още малко... - Page 3 EmptyПет Окт 10, 2014 2:23 pm by ..TaeminGirl..

» Kaкво мислят Shinee за теб ?
Любов и още малко... - Page 3 EmptyВто Авг 26, 2014 11:01 am by SHINee_JongKey

» Намисли си дума..
Любов и още малко... - Page 3 EmptyВто Авг 26, 2014 10:49 am by SHINee_JongKey

» You..The Music In Me~♫♫
Любов и още малко... - Page 3 EmptyВто Авг 26, 2014 8:55 am by SHINee_JongKey

» The true love
Любов и още малко... - Page 3 EmptyПет Авг 22, 2014 8:45 am by SHINee_JongKey

Music
Любов и още малко... - Page 3 WamFC

You are not connected. Please login or register

Любов и още малко...

+9
nasa__
(づ ̄ ³ ̄)づ
jongminfan
Nanna
Mari^^
TonnIi
rally___
2min
Yulita ^^
13 posters

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Харесва ли ви?

Любов и още малко... - Page 3 Vote_lcap100%Любов и още малко... - Page 3 Vote_rcap 100% [ 17 ]
Любов и още малко... - Page 3 Vote_lcap0%Любов и още малко... - Page 3 Vote_rcap 0% [ 0 ]
Общо гласове : 17

Poll closed

Go down  Съобщение [Страница 3 от 7]

1Любов и още малко... - Page 3 Empty Любов и още малко... Сря Дек 22, 2010 8:35 pm

Yulita ^^

Yulita ^^
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

First topic message reminder :

За първи път пиша фик за това моля ви,който го прочете да постне по един коментар за да знам дали ви е харесал
Любов и още малко... - Page 3 72137 Любов и още малко... - Page 3 835962 Мерси предварително Любов и още малко... - Page 3 573765


Беше мрачен и дъждовен ден.Членовете на SHINee си бяха вкъщи и се чудеха какво да правят.Оню си беше поръчал пиле и сладко,сладко си похапвашеЛюбов и още малко... - Page 3 573598 .Таемин и Мино играеха на Play Station,а Кий и Джонгхюн си говореха и гледаха през прозореца дъжда.Беше им много скучно и единствената им утеха беше,че прогнозата за времето за следващия ден беше той да бъде слънчев и много топъл.Неочаквано скуката беше прекъсната от звънеца на вратата.
-Кой е този човек,който в това време е тръгнал да се разхожда навън?-чудеше се Кий,докато вървеше към вратата.
-И аз това се чудя-отвърна Блинги,който чак сега осъзна,че с Кий са сами,защото останалите бяха задълбочени в заниманията си.
Когато вратата се отвори,един сравнително сух пощальон поздрави Блинг и Кий и им предаде срудно голям колет.Двете момчета благодариха и веднага извикаха другите,за да отворят колета заедно с тях.Щом чу за колет Мини веднага се изстреля от дивана,като забрави,че с Мино се бяха хванали на бас кой ще спечели играта,но на Мини не му пукаше вече за играта,той очакваше колет от една много добра стара приятелка както той я описа на останалите.
Когато четирите момчета стигнаха до масата оставиха колета и Блинг отиде да извика Оню,който все още се занимаваше със своята любов-пилето.След като се събраха всички Кий прочете какво беше написано на колета:
"От:shineeworldbg.nstars.org,София,България"
Щом чу това Тае много се отчая,защото той очакваше това да бъде дълго чаканият от него колет.Той се ядоса не толкова на колета,колкото на себе си и отиде да си пусне телевизия.Но останалите членове на групата бяха доста заинтересовани от колета и побързаха да го отворят.След като го разопаковаха видяха,че вътре нямаше много неща.Всъшност в колета имаше няколко диска,един син картон и пет мини плюшени играчки меченца.Всеки от групата си взе по едно меченце и разбира се Мино,веднага се погрижи за Мини и му метна неговото мече.Таемин след като огледа мечето си помисли "я да отида да видя какъв е този колет.То се оказа,че е интересен" и веднага се изстреля по най-бързия начин.През това време Оню,Кий и Джонг бяха отворили картона и четяха написаното.В картона се съдържаха послания на фенки на групата.Блинг особено много се изкефи на едно послание:
"Вие сте любимата ми група!Продължавайте все така!Разбира се Джонгхюн ти винаги ще си останеш мой любимец...От Йоана"
На Блинги много му се хареса това име-"Йоана" помисли си той "това име все повече ми харесва..."
След като прочетоха пожеланията момчетата отидоха към компютъра за да пуснат дисковете.На първия диск имаше кавъри на техните песни.На втория диск имаше снимки на техни фенки,като под всяка снимка пишеше името на фенката.Докато разглеждаха снимки изведнъж Хюн подскочи и каза бързо да върнат на миналата снимка.Да точно така под снимката пишеше "Йоана".
"Значи така изглеждаш Йоана...жалко,че не си корейка..."помисли си Джонг,но във следващия момент беше повален на земята от бутащият Таемин.
-Ей,хьонг да не си оглушал?От половин минута те питам защо искаше да върнем снимката?-попита присмиващ се Мини.
-Аа,ами просто ми се стори позната,за това помолих да върнем снимката-отвърна Блинги,защото в момента нищо друго не му идваше на ум.
-Добре тогава,припознаващият се ти ще сядаш ли на стола или аз да седна направо-каза Кий,но преди Джонг да успее да отговори столът вече беше зает..
Момчетата вече бяха разгледали всяка снимка и бяха готови да си лягат.Точно преди да заспи Блинг си помисли "Йоана,хубаво име,хубава външност...Ким Джонгхюн да не си посмял!Какво правиш,та тя живее кой знае къде,сигурно никога нама да я видиш..." но така и не успя да си я изкара от главата и цяла нощ не успя да заспи...



Последната промяна е направена от uleto37 на Сря Дек 22, 2010 9:02 pm; мнението е било променяно общо 1 път


51Любов и още малко... - Page 3 Empty Re: Любов и още малко... Вто Яну 04, 2011 2:32 pm

mia_koluchi

mia_koluchi
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Браво, браво и на двете главата е страхотна Любов и още малко... - Page 3 68960 Любов и още малко... - Page 3 573765

52Любов и още малко... - Page 3 Empty Re: Любов и още малко... Вто Яну 04, 2011 5:19 pm

TonnIi

TonnIi
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Супер глава Любов и още малко... - Page 3 162205 ,чакам следваща Любов и още малко... - Page 3 561186

53Любов и още малко... - Page 3 Empty Re: Любов и още малко... Вто Яну 04, 2011 9:39 pm

jongminfan

jongminfan
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

Главата е супер Любов и още малко... - Page 3 162205 Браво и на двете Любов и още малко... - Page 3 561186 Частта докато бяха в колата,нагъчкани като в градския транспорт,просто ме уби Любов и още малко... - Page 3 312545

http://smiley92.tumblr.com/

54Любов и още малко... - Page 3 Empty Re: Любов и още малко... Сря Яну 05, 2011 4:27 pm

Yulita ^^

Yulita ^^
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Глава 10
Част 1

След като свършиха "работата" си двамата седяха на тревата около пет минути,след което решиха да отидат да видят какво става с другите Любов и още малко... - Page 3 720423 Те внимателно се огледаха преди да се покажат,защото ако някой ги видеше и ги попиташе какво са правили не им се щеше да лъжат..но не можеха да кажат и истината...
-Ъмм...Джонгхюн,двойка ли се водим вече Любов и още малко... - Page 3 85241 -попита Йоана.
-Ти как мислиш...и моля те наричай с нещо по-кратко Любов и още малко... - Page 3 573598
-А ще казваме ли на другите?
-Искаш ли да не им казваме...ще ги мъчим докато не се досетят Любов и още малко... - Page 3 231219 -отвърна Блинги.
-Но...това значи да не....няма значение-каза Йоана,след това стана и подкани Хюн да тръгне с нея.
През това време другите бяха Кий и Оню бяха напазарували...или по-точно се върнаха почти веднага,защото Кий не можеше да търпи Оню,който постоянно се оплакваше от дългото стоене в магазините Любов и още малко... - Page 3 250464 Те бяха седнали на една беседка и говореха със няколко човека...
-С кой ли говорят другите Любов и още малко... - Page 3 935510 -попита Йоана.
-Струват ми се познати...оо чакай малко бе,ама разбира се това са U-KISS Любов и още малко... - Page 3 119963 ето го Кибум,яя там е и Донгхо,оо ето го Eli (Илей ли да го пиша ХД)-каза Джонгхюн и в следващия момент се стрестна от погледа на Йоана.Тя се беше опулила и гледаше към U-KISS с най-изпиващия поглед- Любов и още малко... - Page 3 898312 Любов и още малко... - Page 3 390480
-Ехо...земята до луната,земята до луната...Йоанааа май ме забрави,а минаха само няколко минути Любов и още малко... - Page 3 515322 -каза Блинг,но си говореше сам,Йоана не можеше да отлепи поглед от момчетата.
"Е,в такъв случай,ще прибегнем до друго нещо Любов и още малко... - Page 3 97395 " помисли си Хюн и я дръпна в близките храсти.Той долепи устните си до нейните...Тя се осъзна и му отвърна по същия начин...двамата отново бяха сами...и сякаш времето беше спряло.
-Ти май ме забрави вече...като видя U-KISS и аз останах на заден план Любов и още малко... - Page 3 533202 в такъв случай те оставям Любов и още малко... - Page 3 626982 -каза Джонгхюн,който искаше да изиграе Йо.
Тя го хвана за ръката и му каза:
-НЕЕ,няма да ме оставиш,защото знаеш,че съм изцяло твоя Любов и още малко... - Page 3 726853 а за U-KISS..еми след SHINee са ми любима група,за това реагирах така.
След това двамата отидоха при другите.
-Здравейте Любов и още малко... - Page 3 77124 -каза Хюн и се прегърна с всеки по отделно.
Йоана просто стоеше и изпиваше с поглед момчета.
-Ако не искаш да те помислят за пълен идиот по-добре се представи-прошепна й Блинг и леко я ръгна в ребрата
-Здравейте,аз съм Йоана Любов и още малко... - Page 3 77124 аз знам кои сте,няма нужда да се представяте-каза тя и се засмя.
-Хайдее да ходим някъдее,вече е обяд и корема ми дава знак,че е време да ям Любов и още малко... - Page 3 72137 -оплака се Донгхо.
-Хайдее в McDonalds искате ли-пита Кевин.
-ОО,ДА!-зарадва се Йо,но после се усети колко силно е изкрещяла,стана й неудобно и добави-Амии,не съм яла от месец-два,а го обожавам,за това се зарадвах толкова Любов и още малко... - Page 3 814388
-ОО и аз го обожавам Любов и още малко... - Page 3 726853 -обади се Зандър.
Всички се запътиха към най-близкия McDonalds и той за щастие беше на две пресечки от там,защото иначе нямаше да успеят да стигнат живи и здрави...и добре,че нямаше много хора вътре,защото нашата група беше доста голяма Любов и още малко... - Page 3 119963
Вече всеки си беше взел яденето и великото плюскане се започна.Двете момичета бяха една до друга и се чувстваха,малко самотно,защото около тях беше пълно с момчета (леле как искам да съм им на мястото Хд) Любов и още малко... - Page 3 814388 По време на яденето разговорите бяха на темата:участия,предавания и все неща свързани с групите.Но Зандър промени темата и каза нещо,което не се хареса особено на Блинги:
-Таа,Йоана..ти имаш ли си приятел Любов и още малко... - Page 3 15286
Йоана за момент се зачуди какво да отговори Любов и още малко... - Page 3 699691 ,но видя,че Хюн и правеше знаци да отговори не.
-Амии,нямам Любов и още малко... - Page 3 814388 -излъга тя.
-Е как така бее,толкова хубаво момиче си-каза Зандър и на Джонгхюн вече му кипна отвсякъде Любов и още малко... - Page 3 382923
-Отивам до тоалетната-каза той едва сдържайки се да не повлече след себе си Йоана.
"Любов и още малко... - Page 3 923484" си помисли Йоана.."ами сега ако Зандър направи нещо...по-добре да отида да видя как е Джонг,че нещо не ми хареса"
-Ъмм,аз ще отида до тоалетна,че изпих малко повечко кола Любов и още малко... - Page 3 896682 -излъга тя и стана от масата.Но Хе я дръпна за ръката и каза "не ме оставяй сама,както виждаш Таемин не е достатъчен,за да ме предпази" но Йоана дори не искаше и да чуе Любов и още малко... - Page 3 715696 ,а веднага тръгна към тоалетните.
Тя влезна в мъжката тоалетна и видя Блинги,който се беше напръскал с вода и се опитваше да скрие колко го е яд и колко много ревнува Любов и още малко... - Page 3 27476
-Джонгозавре какво правиш-опита се да го разведри тя,но след като видя,че не се получава тя отиде до него и започна да го целува по врата.Когато той почувства устните и забрави за всичко,той я прегърна и притисна към себе си...така искаше да покаже на света "ТЯ Е МОЯ,САМО МОЯЯ :145: "
-Йоана притеснявам се от Зандър-каза й честно той.
-Няма за какво да се притесняваш...в момента за мен няма по-сладко,хубаво,мило,добро и още куп неща момче Любов и още малко... - Page 3 264849 -каза тя и нежно допря носа му с нейният.
-Хайде аз отивам до дамската тоалетна,че колата вече сама почна да излиза-каза тя и се засмя...


П.П:съжалявам,че стана малко дълго,но имам толкова много идеи а все не мога да напиша всичко Любов и още малко... - Page 3 182785 което искам и сега си излях душата...главата не стана много хубава Любов и още малко... - Page 3 85241 но втората част се надявам да стане по-добре... Любов и още малко... - Page 3 351138

55Любов и още малко... - Page 3 Empty Re: Любов и още малко... Сря Яну 05, 2011 4:34 pm

rally___

rally___
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★



ааах, харесва ми как се развързва историята !! тфа със зандър малее ;ддд напомня ми за едно нещо за което не исках да се сещам ;ддд
Любов и още малко... - Page 3 7878

а за eli - аз лично си го казвам ели Любов и още малко... - Page 3 15286

56Любов и още малко... - Page 3 Empty Re: Любов и още малко... Сря Яну 05, 2011 5:14 pm

TonnIi

TonnIi
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Главата е повече от супер и аз лично нямам нищо против да ни засипваш с глави(не буквално де xD)

57Любов и още малко... - Page 3 Empty Re: Любов и още малко... Сря Яну 05, 2011 5:45 pm

mia_koluchi

mia_koluchi
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Добре, добре така ми харесва да са обичат Любов и още малко... - Page 3 68960 браво Любов и още малко... - Page 3 573765 главата е супер

58Любов и още малко... - Page 3 Empty Re: Любов и още малко... Сря Яну 05, 2011 10:51 pm

jongminfan

jongminfan
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

Главата е супер Любов и още малко... - Page 3 162205 Наистина се радвам за Йоана и Джонгхюн Любов и още малко... - Page 3 15286

http://smiley92.tumblr.com/

59Любов и още малко... - Page 3 Empty Re: Любов и още малко... Чет Яну 06, 2011 9:45 am

2min

2min
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Eli всъщност е Илай.... нещо такова Любов и още малко... - Page 3 85241 иначе да, главата е супер Любов и още малко... - Page 3 752689 ама къде са останалите U-kiss, дай включи ги всичките да се понакефим Любов и още малко... - Page 3 129392

60Любов и още малко... - Page 3 Empty Re: Любов и още малко... Чет Яну 06, 2011 11:25 am

(づ ̄ ³ ̄)づ

(づ ̄ ³ ̄)づ
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Любов и още малко... - Page 3 99379 нещо от отдавна бях спряла да чета фикове и сега като видях че си писала толкова много и се зарадвах Любов и още малко... - Page 3 390480 много ми харесва как се развиват нещата продължавай Любов и още малко... - Page 3 977336

http://sofieroll.tumblr.com/

61Любов и още малко... - Page 3 Empty Re: Любов и още малко... Чет Яну 06, 2011 9:21 pm

Yulita ^^

Yulita ^^
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Глава 10
Част 2

Йоана отиде до дамската тоалетна и след като излезна отиде да провери дали Джонгхюн е излезнал.Тя влезна в тоалетната и видя,че той все още седи на земята и целият е червен:
-виж...хайде да кажем на другите,не искам да страдаш...пък и мен ме е страх какво може да направи Зандър Любов и още малко... - Page 3 119963 -каза тя целувайки го...
Той дори не отвърна,а я грабна в прегръдките си и след това последваха няколко страстни целувки...но те бяха прекъснати от Кевин,който влезна в тоалетната.
- Любов и още малко... - Page 3 898312 ама ти нали нямаше гадже-каза доста объркано той.
Джонг и Йо се спогледаха и само с поглед се разбраха:
-Ами,всъшност ние ходим от отдавна Любов и още малко... - Page 3 97395 е не от отдавна...ДОБРЕ ДЕ ОТ ДНЕС Любов и още малко... - Page 3 814388 но това няма значение-каза пръв Джонгхюн и погледна влюбено към Йоана Любов и още малко... - Page 3 25237
-АА,тогава защо излъгахте-попита ги Кевин.
-Не искахме да кажем на другите,искахме да е тайна...НЕ ИМ КАЗВАЙ МОЛЯ ТЕ Любов и още малко... - Page 3 72137 -казаха Йо и Блинг едновременно,след което избухнаха в смях.
Кевин им обеща,че няма да каже:
-Само,че по-добре да отидете да си изядете яденето,ако не искате да свърши в корема на Soohyun Любов и още малко... - Page 3 7878
"само да е посмял да изяде нещо мое...ще ми купи същото двойно повече Любов и още малко... - Page 3 982906 " мислеше си Йо,докато с Блинг отиваха към масата.
-АА,ето ги и тея двамата-каза Kiseop Любов и още малко... - Page 3 101878
-Приятели...имам важна новина за вас Любов и още малко... - Page 3 590905 -започна Джонгхюн,който без да говори с Йо беше решил да каже на другите-ами аз и Йоана,мислим че е време...
-Че е време да отидете за още картофки нали?Ето ви пари аз искам големи Любов и още малко... - Page 3 460893 -каза Кибум.
-Ами всъшност нямаше да кажа това-каза Блинги.
-ЕЕ,в такъв случай остави...и ми върни парите Любов и още малко... - Page 3 948427 -каза Кибум и протегна ръце съм Хюн.
-Охх,айде ще го кажа най-накрая..аз и Йоана сме двойка Любов и още малко... - Page 3 526115 казах го айде сега ни оставете...и БЕЗ ВЪПРОСИ МОЛЯ-изплю камъчето най-накрая Билнг.
Всички останаха шокирани от последното и въпреки че Хюн каза изрично "БЕЗ ВЪРОСИ" имаше куп реплики от сорта на:
-ДВОЙКА ЛИ?ОТКОГА? Любов и още малко... - Page 3 850654
-ЯЯ разкажете дее Любов и още малко... - Page 3 79296
Но Eli се изцепи с епичното:
-ГОЛЯМА РАБОТА Любов и още малко... - Page 3 419828 ,ТО ЕДИН МОй ПРИЯТЕЛ ВСЯКА СЕКУНДА Е ЗАБИЛ НЯКОЯ ЯКЯ МАЦКА...
Донгхо пък мислеше само за яденето и докато другите се занимаваха със новата двойка той успя да отмъкне картофките на Оню,не взе крилцата,защото иначе щеше да рискува собственият си живот,също така той отмъкна и половината сандвич на Мино Любов и още малко... - Page 3 299106
Зандър чувайки за Блинг и Йоана,много се беше ядосал и си мислеше "защо винаги яките момичета са при всеки а не при мен!? Любов и още малко... - Page 3 595513 това не е честно..."
След като утихна вълнението около новата двойка всички си доядоха,изхвърлиха си боклуците,с малко трудности,защото кошчето преля и трябваше Кибум и Кий да събират разпиляното на земята и да го пъхат обратно Любов и още малко... - Page 3 720423 Най-накрая всичко беше готово и те излезнаха навън.Вече беше станало 14ч.U-KISS имаха някакъв ангажимент,но се уговориха със SHINee да се видят някой път отново.Те се качиха в колата си и потеглиха Любов и още малко... - Page 3 235760
-Хайде да се приберем в нас и да изкараме там следобедаа,моля ви се Любов и още малко... - Page 3 27476 -каза Таемин,който беше много уморен и искаше да си легне в леглото...и още нещо Любов и още малко... - Page 3 792227
-Добре тогава прибираме се-съгласиха се всички и се запътиха към колата.
По пътя наобратно се случи същото като на идване-Оню отново беше размазан на стъклото,Мино и Кий водеха борба за място,Таемин получи две три сритвания,а Йо и Джонгхюн бяха в своя свят Любов и още малко... - Page 3 736318
-ЙЕС БЕЕ!!ПРИСТИГНАХМЕ Любов и още малко... - Page 3 25032 -олекна му на Оню-Повече НИКОГА няма да се съглася да се возя със неразбрани същества като вас.Кий как можеш да ощипеш Мино по бедрото?Последствието от ощипването все още е на лицето ми,след като го ощипа той ме фрасна...аа почти забравих след това се ударих във прозореца Любов и още малко... - Page 3 247849 но аз тъпкано ще ви го върна...някой път когато не очаквате Любов и още малко... - Page 3 15286
Останалите се бяха изсипали от колата и се качваха по стълбите докато Оню четеше конско на Мино и Кий.
Всички се качиха и се прибраха по стаите си...


П.П:тази главичка пак написах с малка помощ от йобото Любов и още малко... - Page 3 15286 ама имам чувството,че не е интересно...е надявам се следващата глава вече наистина да стане както трябва...мисля да я посветя на Таемин и Хе,че много ги оставих на заден план... Любов и още малко... - Page 3 814388

62Любов и още малко... - Page 3 Empty Re: Любов и още малко... Чет Яну 06, 2011 9:28 pm

rally___

rally___
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

да, дааа.. добре ще е искам искам Любов и още малко... - Page 3 312545

63Любов и още малко... - Page 3 Empty Re: Любов и още малко... Чет Яну 06, 2011 10:39 pm

jongminfan

jongminfan
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

ОО горкичкия Xander Любов и още малко... - Page 3 814388 Любов и още малко... - Page 3 312545 Супер е главата Любов и още малко... - Page 3 162205 Като стадо животни са докато пътуват в колата Любов и още малко... - Page 3 312545 Чакам следващата с нетърпение Любов и още малко... - Page 3 129392

http://smiley92.tumblr.com/

64Любов и още малко... - Page 3 Empty Re: Любов и още малко... Пет Яну 07, 2011 9:15 pm

shadow

shadow
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

ах за ... изгубих представа за времето :765: да кажем ... чета от 1 час от началото до тук и ИСКАМ ОЩЕЕЕ Любов и още малко... - Page 3 10044
Много ми хареса Любов и още малко... - Page 3 77124

65Любов и още малко... - Page 3 Empty Re: Любов и още малко... Пет Яну 07, 2011 9:58 pm

Yulita ^^

Yulita ^^
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Глава 11
Част 1


Кий и Оню бяха във стаята на Мино,защото техните стаи не бяха оправени,а тях ги мързеше да ги оправятЛюбов и още малко... - Page 3 85241 Блинги и Йо бяха в неговата стая и се закачахаЛюбов и още малко... - Page 3 101878 Таемин чакаше Хе във хола,защото тя беше отишла до банята да си пусне душ Любов и още малко... - Page 3 599150
Мини беше много уморен и лежеше полузаспал на дивана Любов и още малко... - Page 3 86402 Той не забеляза как Мино притича покрай него по хавлия... Любов и още малко... - Page 3 687470
Хе точно се загърбваше,когато в банята влезна Мино.Тя изпищя Любов и още малко... - Page 3 227505 а Мино в шока затваряйки вратата се удари по главата и му стана малка цицина Любов и още малко... - Page 3 132400 След като Хе се оправи тя излезна отвън и Мино веднага започна да й се извинява:
-Много съжалявам...не знаех че си тук,наистина..извинявай Любов и още малко... - Page 3 504947
-Няма нищо спокойно-каза привидно спокойна тя,но след това не се сдържа и избухна:
-КАК МОЖЕ ДА ВЛИЗАШ ТАКА В БАНЯ?!НЕ СИ ЛИ ЧУВАЛ,ЧЕ ПЪРВО СЕ ЧУКА Любов и още малко... - Page 3 805770
-А ти не си ли чувала,че се заключва?!Любов и още малко... - Page 3 250464-попита я от своя страна Мино и с това я затапи Любов и още малко... - Page 3 182785
Тя не знаеше какво да му отговори,защото наистина не се беше заключила,просто му обърна гръб и отиде да се облече Любов и още малко... - Page 3 720423
През това време Таемин беше отишъл при Кий и Оню:
-Какво правиш тук?Защо не си при твоята "много добра приятелка от детството"-каза Кий и с Оню започнаха да се смеят Любов и още малко... - Page 3 312545
-ЯЯ не ми се смейте...вие какво очаквахте да ви кажа,че съм влюбен в нея ли Любов и още малко... - Page 3 959568 -каза Мини и ги удари с една възгланица.
-Ти лидера ли ще удряш по главата с възглавница...сега ще си го получиш Любов и още малко... - Page 3 886359 -каза Оню и с Кий повалиха Таемин на леглото.
-Така ти се пада ДРЕБОСЛюбов и още малко... - Page 3 231219-изкрещя Кий като повече намекна над последното.
-АЗ?!Любов и още малко... - Page 3 935510 ДРЕБОС,АБЕ ЯЯ-отвърна Мини и ощипа Кий по рамото.
-АМА ТОВА БОЛИИ Любов и още малко... - Page 3 515322 -изхленчи Кий,но в следващия момент избухна в смях Любов и още малко... - Page 3 10044 защото Таемин беше на земята,тъй като Оню го беше избутал с краката си Любов и още малко... - Page 3 10044
След като Таемин стана от земята той излезна от стаята и тресна вратата,за да се направи на ядосан...всъшност искаше да изиграе Оню и Кий.
-АЙГУУ Любов и още малко... - Page 3 951866 макнаето май се ядоса-каза Кий уж сериозно,но и двамата с Оню избухнаха в смях и не можаха да се спрат около пет минути Любов и още малко... - Page 3 312545
Мини отиде във своята стая и видя Хе,която си беше облякла къси гащета,които разкриваха божествените й крака,беше със потник с широко деколте и с пусната коса... Любов и още малко... - Page 3 124908
При вида и Таемин не се сдържа,той се доближи тихо до нея,защото тя не го беше забелязала и нежно я обгърна през кръста Любов и още малко... - Page 3 250529
Той започна бавно да целува врата й Любов и още малко... - Page 3 573765 след това малко по-малко се изкачваше,докато двамата не докоснаха устните си.
Хе беше настръхнала,когато бе усетила Таемин и го беше хванала за врата с ръцете си.Таемин я взе на ръце продължавайки да я целува и я остави на леглото.След това той излезна от стята...Хе си помисли "това ли беше...Таемин разочароваш ме Любов и още малко... - Page 3 182785 "
Таемин се върна и в едната си ръка носеше нещо,но го беше скрил зад себе си.
-Какво носиш Любов и още малко... - Page 3 398254 -попита го Хе.
-Нещо-отвърна Таемин като все още стоеше на вратата и се присмиваше на Хе...
-Покажи ми дееееее....-замрежи очи Хе.
-Само като си го заслужиш-каза Тае.
-Добре тогава ще пробвам така...-каза Хе и след това добави-ОБИЧАМ ТЕ-и го целуна,след което се сгуши в него...
Таемин се беше размекнал и й подаде някаква малка черна кутийка,той много добре знаеше,че Хе обича много черния цвят и затова беше избрал черна кутия....


П.П:не довърших главата съжалявам но изникна нещо което ми развали настроението ужас
но много
:X

66Любов и още малко... - Page 3 Empty Re: Любов и още малко... Пет Яну 07, 2011 10:03 pm

rally___

rally___
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Любов и още малко... - Page 3 7878 йобо извинявай няма да коментирам. Любов и още малко... - Page 3 7878
и не се тревожи. наистина съжалявам че заради мен заговорихме по тая тема Любов и още малко... - Page 3 449383

67Любов и още малко... - Page 3 Empty Re: Любов и още малко... Пет Яну 07, 2011 10:17 pm

jongminfan

jongminfan
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

Много е хубава главата Любов и още малко... - Page 3 561186 Какво ли има в кутийката Любов и още малко... - Page 3 699691

http://smiley92.tumblr.com/

68Любов и още малко... - Page 3 Empty Re: Любов и още малко... Съб Яну 08, 2011 4:55 pm

Yulita ^^

Yulita ^^
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Те бяха две момичета на една и съща възраст,в едно и също училище,в един и същи клас...Те имаха много общи неща...много общи интереси.Бяха много близки и се обичаха искренно..приятелски.Те бяха положителни хора...но не всичко беше на тяхна страна..животът реши да ги раздели,съдбата беше приготвила различни неща за тях...Те трябваше да се разделят,да поемат по своят път и нямаше как да променят това,те не можеха да повярват,че ще се разделят,че няма да са заедно...или не искаха да го повярват...Те не можеха да сдържат сълзите си...всичко все някога излизаше наяве...сълзите,тъгата,болката,фактът че трябваше да поемат по различни пътища,в различни посоки,към различни страни,за различни животи,за различни съдби...Не искаха да повярват,че животът е такъв-целият пълен с тъга,със страдание,с болка,но не обикновенна болка,тази болка не можеше да се опише с думи...Думите не стигаха,за да се изрази какво чувстваха...Болеше ги сърцето,душата...те се обичаха,не можеха една без друга...Искаха да променят всичко,но бяха безсилни,сега те можеха само да плачат,да изливат тъгата,болката,сълзите си..Те се стараеха да изживеят последните си месеци заедно пълноценно...колкото се може повече да са заедно...да се забавляват...но все някога трябваше да дойде моментът на сбогуването...моментът,който те не искаха дори да си представят...Моментът,в който всичко щеше да свърши...Ето,че този момент дойде...трябваше да си кажат последно "сбогом"...За малкото време,което имаха те не пророниха нито една дума...седяха прегърнати,със сълзи на очи,с болка в душата,с болка в сърцата,с бучки в гърлата...Те си казваха всичко сега без думи...с чувства,с очи...Думите бяха безсилни...чувствата бяха такива,каквито те никога преди не бяха чувствали...В момента нищо нямаше значение,само това,че те бяха заедно...че се обичаха.Сълзите се стичаха и оставяха нов пласт,върху вече засъхналите по бузите им сълзи...Те искаха времето да спре...да то трябваше да спре,но те не можеха да го спрат,единствено можеха да се гледат и да се наслаждават на гледката,която може би щяха да видят отново след години,години на тъга,на болка...И ето момента,от който те най-много се страхуваха настъпи...Сега болката беше най-голяма,най-страшна...Крясъците напъваха навън...те бяха трудни за сдържане,за
чувстване...Момичетата плачеха,тъгуваха и не можеха да се пуснат,но трябваше,животът не беше честнен спрямо тях...Те се прегърнаха и с бучки в гърлото си казаха "обичам те",може би за последно...Очите им сълзяха със сълзи,които нямаха край,сълзи,които не даваха покой...и ето,че момичетата се пуснаха крещейки отвътре...плачейки отвън...Това беше краят,това за тях беше краят на едно приятелство-красиво...изящно...Те потеглиха и за последен път се погледнаха в насълзените си очи..Това беше краят,болката,всичко премина орбита си и излезе навън...Сълзите се стичаха,сърцата боляха,кислородът не стигаше,болката изяждаше...Всичко болеше...но това беше краят,те се разделиха,потеглиха по своят път и може би щяха да се видят отново след години...те винаги щяха да се помнят...да останат в сърцата си,в спомените...Любовта беше силна...неповторима...


П.П:главата няма нищо общо с фика,но имам вдъхновение...утре ще постна нова глава на фика

69Любов и още малко... - Page 3 Empty Re: Любов и още малко... Нед Яну 09, 2011 2:29 pm

shadow

shadow
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

супер, чакам я с нетърпение

70Любов и още малко... - Page 3 Empty Re: Любов и още малко... Пон Яну 10, 2011 2:35 pm

(づ ̄ ³ ̄)づ

(づ ̄ ³ ̄)づ
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

какво има в кутийката ма ЖЕНОО Любов и още малко... - Page 3 72137

http://sofieroll.tumblr.com/

71Любов и още малко... - Page 3 Empty Re: Любов и още малко... Пон Яну 10, 2011 5:28 pm

Yulita ^^

Yulita ^^
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Глава 11
Част 2

Таемин й подаде кутийката и запя "sarang,sarang,sarang(love love love)" на FT Island Любов и още малко... - Page 3 573598
Хе нямаше търпение да отвори кутийката,но реши да избъзика Таемин и я остави настрана с думите "после ще я видя"
Мини се озадачи от думите й и седеше няколко минути в недоумение докато не забележи,че Хе ще се пукне от смях... Любов и още малко... - Page 3 129392
-Ама ти игрички ли си правиш с мен?! Любов и още малко... - Page 3 182785 -попита я той.
Отговорът беше едно оплезване Любов и още малко... - Page 3 124908 ,след което Хе се хвърли към Таемин и рязко го дръпна към леглото...Тя го остави там и взе кутийката.След това седна до него,а той я хвана през кръста.Тя се зае да отваря кутийката и след като я отвори тя изпищя :147: и се хвърли на врата на Таемин,който се усмихваше и също я прегръщаше Любов и още малко... - Page 3 728250
-АЙГУУУ,нямаш си и на представа какво означава това за мен!!Благодаря ти-каза му тя и го целуна Любов и още малко... - Page 3 573765
-Няма защо :145: -отговори Таемин.
Хе извади от кутийката една гривна,гердан и обици.Обиците бяха сърчица,гривната имаше надпис "Обичам те!",а гердана имаше нотички и около тях сърчица... Любов и още малко... - Page 3 68960 Двамата не се знае кога,докато са били в парка се бяха разхождали и Хе беше харесала ужасно много комплекта Любов и още малко... - Page 3 752689
Тя остави нещата в кутийката и се върна към Таемин,който я чакаше на леглото...
Те започнаха да се закачат...по едно време Хе се оказа върху Мини,който страстно целуваше и хапеше меките й устни...Тя му отвръщаше по същия начин,но те бяха прекъснати от Кий,който искаше да извика Таемин за нещо.
-ОПАА...извинете Любов и още малко... - Page 3 182785 -каза той и веднага излезе..
Хе и Мини продължиха със заниманието си и толкова се бяха заплеснали,че дори не чуха как Кий изкрещя "Момчета дават порно през деня...побързайте още е в началото Любов и още малко... - Page 3 10044 " след това се чуха няколко крясъка и всички се бяха събрали в коридора..
-Къде е?Къде е?-попита Оню.
-Ето тук-каза Кий и отвори вратата на стаята,в която бяха Хе и Тае.
-АМА КАКВО СТАВА ТУК!? Любов и още малко... - Page 3 898312 ЗАЩО НИ ЗЯПАТЕ КАТОО...-извика Мини на оформилата се публика Любов и още малко... - Page 3 390480
-Нали ви казах,че е порно на живо-изхили се Кий и в следващия момент изблъска всички,за да се измъкне от Мини,който беше скочил от леглото и го беше подгонил.
-А,това ли било Любов и още малко... - Page 3 398254 -отчая се Блинги:
-Вече си имам едно такова Любов и още малко... - Page 3 25237 -каза той и дръпна Йо към стаята си след,което заключи вратата,за да няма втори случай на "порно на живо" Любов и още малко... - Page 3 119963
-ОХХ бее,поне да не ми беше късал блузата...тази ми е любима Любов и още малко... - Page 3 515322 сега от къде ще намеря розова блуза на Hello Kity!?-чуха се крясъци от кухнята.
А там картинката беше следната:Таемин беше повалил Кий на земята,който се беше опитал да се измъкне,но блузата му беше пострадала,сега Кий приличаше на някой заложник,който е бил измъчван Любов и още малко... - Page 3 7878 Той беше със един ръкав,другия държеше в ръце,гледаше го и от време на време поглеждаше злобно към Таемин Любов и още малко... - Page 3 595513 ,който седеше на дивана и се подхилкваше... Любов и още малко... - Page 3 792227
-Като ще ми се подиграваш така ти се пада Любов и още малко... - Page 3 97395 -каза Таемин и се върна в стаята си...Там с Хе продължиха предишното си занимание Любов и още малко... - Page 3 714156
Мино отиде при Кий и се зае да го успокоява:
-Спокойно...един телефон и имаш блуза на Hello Kity,даже ще е цикламено розова Любов и още малко... - Page 3 590905
-ИСКАМ СИ СВЕТЛО РОЗОВАТААА Любов и още малко... - Page 3 27476 -хленчеше Кий,като бебе,което иска нещо,но не го получава...
-Добре ще е светло розова,е сега ще звънна-успокои го Мино,отиде и звънна на някой...
-Кийй!Добра новина утре ще си получиш блузата Любов и още малко... - Page 3 885866 -каза Мино,след като остави телефона.
Очите на Кий светнаха и той моментално се изправи и започна да играе Mister на Kara (мога да си го представя ХД) като си тананикаше Любов и още малко... - Page 3 526115
-БЛАГОДАРЯ ТИ МИНОО!Между другото как успя толкова бързо да намериш блуза-попита Кий.
-Ами то е много просто Любов и още малко... - Page 3 97395 значи бащата на гаджето,на братовчедка ми по майчина линия е нещо като директор на фирмата Hello Kity в Сеул-отвърна Мино.
-Даа наистина много е просто...бащата на брата на прадядото на прабаба ти,така ли беше Любов и още малко... - Page 3 104235-попита Кий.
-Охх,няма да ти обеснявам Любов и още малко... - Page 3 419828 -каза Мино и отиде да види къде се е изгубил Оню.
Мина още половин час на закачки между двойките и на борене между Кий,Оню и Мино,докато Таемин не изкрещя:
-Събирай се народе Любов и още малко... - Page 3 10044
След около 3 минутки всички бяха в хола и чакаха Мини да каже за какво ги е извикал.
-Е хайде говори дее!Вече пуснах брада-каза Кий, опипвайки брадата си,след което писна:
-АМА АЗ НАИСТИНА ИМАМ БРАДА Любов и още малко... - Page 3 898312 ето Джонгхюн виж.
Блинги се приближи,след което каза:
-Много си зле брат,честно...нямаш брада като на бебе си е мека кожата ти Любов и още малко... - Page 3 250464
-ОХХ,слава богу Любов и още малко... - Page 3 119963
-Та,Таемин айде говори,защото Кий след малко ще каже че му опада косата и ще трябва да ходим за шампоан против косопад Любов и още малко... - Page 3 250464

72Любов и още малко... - Page 3 Empty Re: Любов и още малко... Пон Яну 10, 2011 5:38 pm

rally___

rally___
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Любов и още малко... - Page 3 312545 то и без това половината му коса я няма Любов и още малко... - Page 3 312545 Любов и още малко... - Page 3 312545

73Любов и още малко... - Page 3 Empty Re: Любов и още малко... Пон Яну 10, 2011 7:43 pm

(づ ̄ ³ ̄)づ

(づ ̄ ³ ̄)づ
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Любов и още малко... - Page 3 951866 порно на живоо

http://sofieroll.tumblr.com/

74Любов и още малко... - Page 3 Empty Re: Любов и още малко... Пон Яну 10, 2011 9:16 pm

jongminfan

jongminfan
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

Тая глава ме уби Любов и още малко... - Page 3 312545 С това "порно на живо" Любов и още малко... - Page 3 312545 Мини чувал ли е за ключалки случайно Любов и още малко... - Page 3 778320 Виж Джонги си е предвидлив човек хаха Любов и още малко... - Page 3 778320 Чакам следващата глава Любов и още малко... - Page 3 10044

http://smiley92.tumblr.com/

75Любов и още малко... - Page 3 Empty Re: Любов и още малко... Вто Яну 11, 2011 4:07 pm

Yulita ^^

Yulita ^^
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Глава 12
Част 1

-Ами със тва...с Хе искаме да излезнем някъде,ако искате елате с нас-каза Тае.
-Е добре де,само няколко минути са минали и вече ми забравяш името Любов и още малко... - Page 3 182785 -каза Хе и се нацупи.
-А къде мислите да излизате-попита ги Мино.
-В мола,защото днес няма да има много хора-отвърна Мини,след което побутна Хе.Тя го изгледа въпросително и той й намигна Любов и още малко... - Page 3 124908
-В колко часа-попита Оню-и по важното ще ядем ли,защото на мен много ми се ядат п...-беше прекъснат-ПИЛЕШКИ КРИЛЦА,нали вече сме го чували Любов и още малко... - Page 3 182785
-Ами не щях да кажа палачинки...но и пилето ме урежда Любов и още малко... - Page 3 129392 -каза Оню и остави другите да се чудят как така той не искаше пиле Любов и още малко... - Page 3 935510 ...той пилелюбеца Любов и още малко... - Page 3 25237 човекът,който няма да оживее повече от седмица без пиле Любов и още малко... - Page 3 977336 човекът,който вместо гадже ползваше пилето,понякога дори му разказваше всичко,което го мъчи Любов и още малко... - Page 3 7878
-Предлагам след половин час да тръгнем...и без закъсняли-каза Кий и изпрати такъв стряскащ поглед към Джонг,че той веднага се затича към стаята да се оправя Любов и още малко... - Page 3 119963
*15 минути по-късно*
-ХЬОНГГ...КИЙЙ...компютъра зацепии...и да не ти казвам във какъв сайт Любов и още малко... - Page 3 182785 -чуха се крясъци.
Кий веднага изтича и видя Оню,който седеше пред компютъра и цъкаше всички копчета...но не и това за turn off...а докато беше цъкал копчетата не знайно как беше влезнал в сайт със заглавието "Секс играчки №1" Любов и още малко... - Page 3 85241
-Ей приятел какви ги вършиш Любов и още малко... - Page 3 959568 -попита го Кий и след това натисна копчето за изключване.
-Амии..то аз такова..компа зацепи иии..опитах се да го изключа,но не стана и после не знам как е влезнал в този сайт Любов и още малко... - Page 3 241947 -оправда се Оню.
След около 20 минути всички бяха в колата и пътуваха към мола.Подредбата беше по различна-Оню,който не искаше да е размазан на стъклото беше до шофьора,отзад бяха Минхо и Кий,до тях Тае,между краката му Хе,а Блинг и Йо бяха седнали най-отзад на земята за да имат повече място Любов и още малко... - Page 3 101878
Този път нямаше ухапани,ощипани,ударени или оглушали.Всички слезнаха читави Любов и още малко... - Page 3 867558
-Не мислите ли,че ще привличаме много внимание-притесни си Оню,като видя вече оформилата се тълпа фенки...
-Влизаме във първият магазин и си купуваме някакви маски,ай реших го аз отивам-каза Блинг и повлече Йо.
-Ъмм,Джонго,накъде отиваме Любов и още малко... - Page 3 699691 -попита Йо,защото двамата отдавна бяха отминали магазина за маски Любов и още малко... - Page 3 814388
Тя не получи никакъв отговор и реши да изчака,докато Блинги не й каже..
По едно време тя видя табела "WC":
-Може ли да се отбием тук Любов и още малко... - Page 3 15286 Любов и още малко... - Page 3 58969 -попита тя.
Двамата влезнаха и Блинги остана да я чака пред дамската тоалетна.Йоана му беше дала чантата си и той разглеждаше телефона й за първи път.Той отиде при съобщенията и видя първото,в което беше написано:
"Ейй,любов как си?Честит имен ден,да си жива и здрава,много щастие и много любов...с мен разбира се Любов и още малко... - Page 3 726853 Извинявай за закъснението,но сега се сетих..Ще се видим утре нали?"
При името на изпращащия пишеше само "Марк".
Блинги се разяри след като прочете смс-а и влетя в дамската тоалетна.Всички момичета излезнаха и Йо и той останаха сами.
-КАКВО ЗНАЧИ ТОВА!?ТИ С МЕН ИГРАЕШ ЛИ СИ!?КАК МОЖЕШ ДА МИ ИЗНЕВЕРЯВАШ!? Любов и още малко... - Page 3 626982 -разкрещя се Джонг.
-МОЛЯЯ!?Аз да ти изневерявам...та ние ходим от няколко часа Любов и още малко... - Page 3 182785 -отвърна спокойно Йо.
-А това какво е -попита Блинг и й показа смс-а.
-АААА...това ли Любов и още малко... - Page 3 85241 ,ами значи той ми беше гадже преди и все още ми говори все едно е влюбен в мен...той е от България и ще се прибира скоро спокойно-каза Йоана.
-Ами за виждането ви утре...-попита Блинг и си мислеше "лелее този ако го видя така ще му сритам задника,че никога повече да не се сети за Йоана Любов и още малко... - Page 3 182785 "
-Ами казах му,че имам гадже и,че не мога Любов и още малко... - Page 3 124908 -отвърна със спокойствие Йо.
-ОО,извинявай,че така избухнах...просто..
-Ревност му се вика...спокойно не се сърдя Любов и още малко... - Page 3 264849
Блинг се доближаваше до нея бавно,докато двамата можеха да усетят диханието на другия,след това той я целуна и я вдигна,така че тя седна до мивката,като той продължаваше да я целува...Те се целуваха страстно като Йо малко по-малко опознаваше какво се крие под блузата на Джонг...По едно време той започна да съблича нейната блуза и точно когато ръцете му разкопчаваха сутиена й....в тоалетната влезна една бабичка,която започна да удря Блинг по главата с чантата си и крещеше:
-Тук ли му е мястото за тези неща...ах младите колко сте невъзпитани...веднага да се махнете от тук Любов и още малко... - Page 3 382923
Йо и Блинг веднага се ометоха и започнаха да се привеждат във по-приличен вид...
Бабката си мислеше "това не беше ли оня там русия от момчешката група...Шинии ли беше,или пък Шении..сигурно съм се припознала Любов и още малко... - Page 3 97395 "
Когато Йо и Блинг и отидоха в магазина за маски те завариха Оню и Кий да се карат за някакво детско пистолетче,което изстрелваше сачми.Мино,Хе и Мини пък бяха в другия край на магазина и се бяха натоварили със цяла купчина маски и костюми.Двамата отидоха при по-нормалните и щом видяха купчината Йо попита:
-Ама вие за цял корейски народ или за 7 човека ще купувате Любов и още малко... - Page 3 898312
-Ами то това аз го избрах,и ето това,аа и ето това-започна Мини и така можеше да изрежда 10мин,ако не го бяха спряли.
-Добре де брат за какво са ти Тарзански гащи и тумахавка Любов и още малко... - Page 3 935510 -попита Блинги,като размахваше въпросните предмети.
-Амии...мислех си..-Мини не можа да измисли нищо и по същата причина трябваше да върне маската на терминатора,лазерния меч на Оби Уан Кеноби,шлема на Дарт Вейдър и още куп простотии... Любов и още малко... - Page 3 64119
Най-накрая всички бяха маскирани.Джонг и Йо носеха маски,на които пишеше "I love my boyfriend" и "I love my girlfriend",Хе и Мини бяха с блузи за двойка и с някакви черни маски,Мино беше целият черен и с някаква рапърска шапка,Оню беше целият червен,беше си сложил маска на пиле и като истинско пиле се въртеше около другите Любов и още малко... - Page 3 720423 Кий пък беше избрал розовото и си беше сложил слънчеви очила.
В този вид те се разхождаха по мола.Докато минаваха покрай някаква майка с дете детето попита:
-Мамоо,да не би да е дошъл Хелуин..аа това Дядо Коледа ли е Любов и още малко... - Page 3 662149 ?-и то изтича при Оню,който все още играеше пилешкия си танц...
Майката дръпна детето си,изгледа странно групичката и след това си хвана пътя Любов и още малко... - Page 3 573598
-Искам киноо...или да играем на Play Ground-a Любов и още малко... - Page 3 720423 -попита Мини.
-ЯЯ такова имаме и в България...брей не сме толкова изостанали Любов и още малко... - Page 3 85241 -възкликна Йо.
Те се качиха горе и влезнаха.Докато се качваха в асансьора стана следната случка:стана авария и трябваше за малко 7-мата да останат затворени.Йо,която не обичаше да се вози във асансьори за малко да се разреве.Таемин също не му харесваше,но той се занимаваше с Хе,която също като Йо не обичаше асансьорите.Останалата света троица пък обсъждаше нещо и се любуваше не много "красивата" и "не препълнена" от хора гледка-магазините.Кий видя някакъв известен магазин и каза:
-АА не после ще дойда тук,ако трябва и сам!
Групичката стигна до касата на Play Ground-a,където ги помолиха да не плашат децата със вида си...след като си платиха те влезнаха.
-Лол ама то тук е по-яко от в България Play Ground-a Любов и още малко... - Page 3 312545 -каза Йо възхищавайки се на изобилието от игри...

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 3 от 7]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите