Любов и още малко... - Page 5 K1q6o9jpg


Join the forum, it's quick and easy

Любов и още малко... - Page 5 K1q6o9jpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


     Seoul

Септември 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

Календар Календар

Visitors

free counters

Poll

Победител е...?

Любов и още малко... - Page 5 Vote_lcap15%Любов и още малко... - Page 5 Vote_rcap 15% [ 6 ]
Любов и още малко... - Page 5 Vote_lcap56%Любов и още малко... - Page 5 Vote_rcap 56% [ 22 ]
Любов и още малко... - Page 5 Vote_lcap3%Любов и още малко... - Page 5 Vote_rcap 3% [ 1 ]
Любов и още малко... - Page 5 Vote_lcap13%Любов и още малко... - Page 5 Vote_rcap 13% [ 5 ]
Любов и още малко... - Page 5 Vote_lcap13%Любов и още малко... - Page 5 Vote_rcap 13% [ 5 ]

Общо гласове : 39

Latest topics
» SHINee Shawols Skype ~
Любов и още малко... - Page 5 EmptyНед Окт 22, 2017 6:30 pm by rally___

» Because I met you
Любов и още малко... - Page 5 EmptyПет Мар 27, 2015 8:07 pm by Anny

» 21.
Любов и още малко... - Page 5 EmptyПон Дек 01, 2014 5:55 pm by nasa__

» The color of your love
Любов и още малко... - Page 5 EmptyНед Ное 16, 2014 8:24 pm by lil_sun

» ~♥ Taemin's heart ♥~
Любов и още малко... - Page 5 EmptyПет Окт 10, 2014 2:23 pm by ..TaeminGirl..

» Kaкво мислят Shinee за теб ?
Любов и още малко... - Page 5 EmptyВто Авг 26, 2014 11:01 am by SHINee_JongKey

» Намисли си дума..
Любов и още малко... - Page 5 EmptyВто Авг 26, 2014 10:49 am by SHINee_JongKey

» You..The Music In Me~♫♫
Любов и още малко... - Page 5 EmptyВто Авг 26, 2014 8:55 am by SHINee_JongKey

» The true love
Любов и още малко... - Page 5 EmptyПет Авг 22, 2014 8:45 am by SHINee_JongKey

Music
Любов и още малко... - Page 5 WamFC

You are not connected. Please login or register

Любов и още малко...

+9
nasa__
(づ ̄ ³ ̄)づ
jongminfan
Nanna
Mari^^
TonnIi
rally___
2min
Yulita ^^
13 posters

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Харесва ли ви?

Любов и още малко... - Page 5 Vote_lcap100%Любов и още малко... - Page 5 Vote_rcap 100% [ 17 ]
Любов и още малко... - Page 5 Vote_lcap0%Любов и още малко... - Page 5 Vote_rcap 0% [ 0 ]
Общо гласове : 17

Poll closed

Go down  Съобщение [Страница 5 от 7]

1Любов и още малко... - Page 5 Empty Любов и още малко... Сря Дек 22, 2010 8:35 pm

Yulita ^^

Yulita ^^
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

First topic message reminder :

За първи път пиша фик за това моля ви,който го прочете да постне по един коментар за да знам дали ви е харесал
Любов и още малко... - Page 5 72137 Любов и още малко... - Page 5 835962 Мерси предварително Любов и още малко... - Page 5 573765


Беше мрачен и дъждовен ден.Членовете на SHINee си бяха вкъщи и се чудеха какво да правят.Оню си беше поръчал пиле и сладко,сладко си похапвашеЛюбов и още малко... - Page 5 573598 .Таемин и Мино играеха на Play Station,а Кий и Джонгхюн си говореха и гледаха през прозореца дъжда.Беше им много скучно и единствената им утеха беше,че прогнозата за времето за следващия ден беше той да бъде слънчев и много топъл.Неочаквано скуката беше прекъсната от звънеца на вратата.
-Кой е този човек,който в това време е тръгнал да се разхожда навън?-чудеше се Кий,докато вървеше към вратата.
-И аз това се чудя-отвърна Блинги,който чак сега осъзна,че с Кий са сами,защото останалите бяха задълбочени в заниманията си.
Когато вратата се отвори,един сравнително сух пощальон поздрави Блинг и Кий и им предаде срудно голям колет.Двете момчета благодариха и веднага извикаха другите,за да отворят колета заедно с тях.Щом чу за колет Мини веднага се изстреля от дивана,като забрави,че с Мино се бяха хванали на бас кой ще спечели играта,но на Мини не му пукаше вече за играта,той очакваше колет от една много добра стара приятелка както той я описа на останалите.
Когато четирите момчета стигнаха до масата оставиха колета и Блинг отиде да извика Оню,който все още се занимаваше със своята любов-пилето.След като се събраха всички Кий прочете какво беше написано на колета:
"От:shineeworldbg.nstars.org,София,България"
Щом чу това Тае много се отчая,защото той очакваше това да бъде дълго чаканият от него колет.Той се ядоса не толкова на колета,колкото на себе си и отиде да си пусне телевизия.Но останалите членове на групата бяха доста заинтересовани от колета и побързаха да го отворят.След като го разопаковаха видяха,че вътре нямаше много неща.Всъшност в колета имаше няколко диска,един син картон и пет мини плюшени играчки меченца.Всеки от групата си взе по едно меченце и разбира се Мино,веднага се погрижи за Мини и му метна неговото мече.Таемин след като огледа мечето си помисли "я да отида да видя какъв е този колет.То се оказа,че е интересен" и веднага се изстреля по най-бързия начин.През това време Оню,Кий и Джонг бяха отворили картона и четяха написаното.В картона се съдържаха послания на фенки на групата.Блинг особено много се изкефи на едно послание:
"Вие сте любимата ми група!Продължавайте все така!Разбира се Джонгхюн ти винаги ще си останеш мой любимец...От Йоана"
На Блинги много му се хареса това име-"Йоана" помисли си той "това име все повече ми харесва..."
След като прочетоха пожеланията момчетата отидоха към компютъра за да пуснат дисковете.На първия диск имаше кавъри на техните песни.На втория диск имаше снимки на техни фенки,като под всяка снимка пишеше името на фенката.Докато разглеждаха снимки изведнъж Хюн подскочи и каза бързо да върнат на миналата снимка.Да точно така под снимката пишеше "Йоана".
"Значи така изглеждаш Йоана...жалко,че не си корейка..."помисли си Джонг,но във следващия момент беше повален на земята от бутащият Таемин.
-Ей,хьонг да не си оглушал?От половин минута те питам защо искаше да върнем снимката?-попита присмиващ се Мини.
-Аа,ами просто ми се стори позната,за това помолих да върнем снимката-отвърна Блинги,защото в момента нищо друго не му идваше на ум.
-Добре тогава,припознаващият се ти ще сядаш ли на стола или аз да седна направо-каза Кий,но преди Джонг да успее да отговори столът вече беше зает..
Момчетата вече бяха разгледали всяка снимка и бяха готови да си лягат.Точно преди да заспи Блинг си помисли "Йоана,хубаво име,хубава външност...Ким Джонгхюн да не си посмял!Какво правиш,та тя живее кой знае къде,сигурно никога нама да я видиш..." но така и не успя да си я изкара от главата и цяла нощ не успя да заспи...



Последната промяна е направена от uleto37 на Сря Дек 22, 2010 9:02 pm; мнението е било променяно общо 1 път


101Любов и още малко... - Page 5 Empty Re: Любов и още малко... Пон Яну 17, 2011 4:17 pm

rally___

rally___
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

АМА ТЯ СИ Е МОЙТО ЙОБО, КИИИИИИИИИИИИИИИИИБУУУУУУУУУУУУУУУММММ Любов и още малко... - Page 5 515322 Любов и още малко... - Page 5 515322 Любов и още малко... - Page 5 515322 Любов и още малко... - Page 5 515322

102Любов и още малко... - Page 5 Empty Re: Любов и още малко... Пон Яну 17, 2011 6:11 pm

Yulita ^^

Yulita ^^
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Глава 13
Част 1
Конкурса беше свършил и всички чакаха Йоана и Мин.
Когато те се появиха Блинг се хвърли на Йоана и почна да й говори колко е била добра,колко е красива и всякакви такива. Мин пък отиде при Кевин и Донгхо,Зандър си беше тръгнал.Братовчед й я прегърна и също започна да й говори колко е била добра и такива,но тя просто му каза:
-Абе човек,SHINee са тук,а ти ми говориш колко съм била добра-и го заряза...
-Приятели това трябва да се отпразнува!-каза Блинги като гледаше Йоана с цялата си любов.
-Амии ние сме свободни и можем да дойдем също-каза Донгхо.
-ЙЕЙЙЙЙ,супер ще празнуваме със SHINee-зарадва се Мин.
-Хайде в нас,мисля че имаме продукти за пиле с картофи-предложи Кий.
-Защо се бавите,няма ли да тръгваме-обади се Оню,който след като беше чул думата „пиле” веднага беше огладнял.
-Ахахаха,хора да тръгваме преди Оню да ни изяде-засмя се Кий и всички тръгнаха към колите.
В колата на U-KISS бяха Кий ,Мин,Донгхо и Кевин.Останалите бяха в колата на SHINee.По едно време,докато Кий и Кевин си говореха Мин дръпна Кий и му прошепна „Кий оппа..чудех се имаш ли гадже”
Кий я погледна очудено и поклати глава отрицателно.Мин се направи,че и е безразлично,но отвътре подскачаше като луда.Тя беше голяма фенка на SHINee,а Кий беше нейният идол.
Колите спряха и всички слезнаха.Парада го водеха Йо и Джонг,след тях бяха Таемин и Хе.После следваха Кий и Мин,Оню и Кевин и Донгхо и Минхо (май не съм забравила никой ХД).Минаха сто часа,докато всички качат по стълбите,събуят,съблекат якетата и т.н.
Кий отиде в кухнята,а Мин го последва,защото можеше да готви също.
Другите бяха в хола и си говореха.По едно време дойде Мин:
-Хора къде е стаята на Кий,че искам да се преоблека-попита тя.
Другите й обесниха и тя влезна в стаята на Кий.Мин доста се очуди когато влезна в стаята „ама това момчешка стая ли е!?” помисли си Мин.Тя си събу панталона и си обу анцунг.После си съблече блузата,но за изненада видя,че си е забравила тениската в чантата на масата.
-Кий оппаааа-извика тя,като си беше подала само главата.
-Какво има бее-каза Кий,те вече си говориха на „бе”,понеже се бяха сближили много.
-Амии забравила съм си блузата в чантата,може ли да ми я донесеш...аз съм в твоята стая.
-Е сега,един момент.
Той отиде до чантата и я отвори.След като взе блузата,той видя нещо,което много го зарадва.Мин носеше в чантата си негова снимка,на която пише „ще те обичам вечно”.Кий взе блузата и тръгна към стаята си.Той влезна тихо,защото искаше да уплаши Мин.Много тихо затвори вратата и я заключи.Мин не го беше чула, и седеше пред прозореца.Тя беше пуснала дългата си коса и не се виждаше,че е само по сутиен (лол баси косата има тая).
Кий тихо се доближи до нея и я дръпна към леглото.Мин се оказа върху него и двамата можеха да усетят дишането на другия...Устните им почти се докосваха...Мин съвсем се отнесе и забрави,че няма блуза...
-Ама ти няма ли да се облечеш най-накрая?-попита я Кий и й пъхна блузата в ръцете.
-ХАХ ти си момче свиквай с гледката.
Тя се зае да се облича като Кий през цялото време я гледаше.
-До преди две секунди не искаше да ме гледаш,а сега не можеш да отлепиш очи от мен-засмя се Мин.
Тя изкара Кий от собственият му свят,където той и тя бяха....двойка...
Мин седна до него и двамата просто седяха,като от време на време се поглеждаха.По едно време Мин попита:
-Кий оппа,харесваш ли ме...като приятел разбира се?
-И ПИТАШ!Разбира се,че да...ти си толкова..толкова-каза Кий и й лепна една целувка на бузката,след което тръгна да излиза от стаята,която все още беше заключена.След като излезна Кий от невнимание се блъсна в стената.
-Ейй,не взимай позицията на Оню,все пак той е специализиран в тази област-каза му Блинг,който беше видял сблъсъка на Кий със стената.
Мин седеше като ударена от ток...първо да спечели стипендия за училището на изкуствата,после да се запознае със любимата си група,а сега нейният идол да я целуне...
Мин чувстваше много неща към него,но си мислеше че понеже той е звезда няма никакъв шанс да са двойка...Кий също беше харесал Мин,но си мислеше,че тя не го е харесала (на него как да не му харесаш всичко).Двамата предпочитаха първо да се опознаят,преди да разкрият чувствата си.
Кий отиде в кухнята,точно навреме за пилето.
-МИНедето е готово...офф тва бе ЯДЕНЕТО Е ГОТОВО-изкрещя той.
Всички бяха на масата и ядяха.Мин от време на време поглеждаше Кий,който й си усмихваше и двамата много често избухваха в смях...нещо,което доста дразнеше другите и накрая двамата се оказаха затворени на тъмно в банята 15 минути,за наказание,което беше изцяло Mihno made.
-Кий оппа,малко ме е срам,но ме е страх от тъмното....къде си-попита Мин.
-Тук съм-каза той и хвана ръката й,а тя се подпря на рамото му...
За 15-те минути,в които двамата бяха заедно те се сближиха много и психически и физически.Те бяха толкова близко един до друг,че усещаха дишането на другия...Устните им бяха все по-близо и по-близо...но бяха прекъснати от Донгхо,който влетя с думите:
-Айдее свърши наказанието ви...АМА КАКВО СТАВА ТУК...ще се направя,че не съм ви видял-каза той и получи едно огромна прегръдка „благодарско” от Мин.

П.П:тази глава е много тъпа и сори,че със сто думи разказах точно...нищо.Просто имам много идеи и тази глава е "междинна" за да ми навърже случките.Сори,че няма емотиконки ама нямам никакво време...онова на име училище е виновно Любов и още малко... - Page 5 182785

103Любов и още малко... - Page 5 Empty Re: Любов и още малко... Пон Яну 17, 2011 6:19 pm

rally___

rally___
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

хах, почна тъпо, ама тая глава супер много ме радва !! ;дд Любов и още малко... - Page 5 432746

104Любов и още малко... - Page 5 Empty Re: Любов и още малко... Пон Яну 17, 2011 11:30 pm

jongminfan

jongminfan
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

Хаха супер е главата Любов и още малко... - Page 5 68960 Кий и Мин са ми много сладки Любов и още малко... - Page 5 752689

http://smiley92.tumblr.com/

105Любов и още малко... - Page 5 Empty Re: Любов и още малко... Вто Яну 18, 2011 7:45 pm

(づ ̄ ³ ̄)づ

(づ ̄ ³ ̄)づ
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

вай вай Любов и още малко... - Page 5 951866 тази Мин много ме кефии Любов и още малко... - Page 5 792227

http://sofieroll.tumblr.com/

106Любов и още малко... - Page 5 Empty Re: Любов и още малко... Съб Яну 22, 2011 10:25 am

Yulita ^^

Yulita ^^
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Глава 13
Част 2

Тримата отидоха в кухнята при другите:
-Току що ни се обади мениджъра и каза,че след два часа отварят нов клуб и че ще е добре да отидем.Там също ще са някои от B2st и FT Island.
-Супер отиваме и без това няма какво да правим цял следобед-зарадваха се всички.
-Но аз трябва да се преоблека...не мога така-обади се Мин-Братчеде тръгваме към нас-каза тя и побутна Донгхо да тръгне да се обува.Кевин го последва като послушно кученце,но преди това каза „Чао..до после”
Мин пък гушна всички и специално се забави,когато стигна до Кий.Тя беше много притеснена и не знаеше какво да направи:
-Успокой се няма да те изям-прошепна й Кий,който усещаше с каква светлинна бързина биеше сърцето й и сладко й намигна.Тя му се усмихна и си тръгна.
-Имаме само два часа...хайде да оправим къщата и да се приготвяме-каза Кий.
-Добре мамо-каза Йо и другите се засмяха.
-Амии аз ще се прибера,за да се оправя.Хе имам предложение за теб...понеже имам място вкъщи искаш ли да дойдеш да живеем заедно-каза Йо.
-Ама разбира се,че искам...и без това с тези петимата ще изкуфея...
-Супер вземи си багажа и ела в нас,след малко тръгваме.
-Аз ще ви закарам-обади се Минхо от никъде.
-Тоз пък къде се бута...тва си е моето момиче...е и на Джонгхюн момичето-каза Таемин.
-Ейй дребос не се отваряй на мен така-каза Минхо на шега.
-Помниш ли какво стана последния път,когато Кий ме нарече с тази дума-попита Таемин и погледна Минхо с изпепеляващ поглед.
-Ами тогава ще остана да оправям тук...вие се оправяйте като не ме искате-сопна се Минхо и тръгна съм стаята си.
-Аз ще ви закарам-каза Джонг.
Момичетата бяха готови за тръгване и заедно с Блинги и Оню излезнаха навън.Оню беше дошъл,защото трябваше да купи някакви продукти от супер маркета.Докато слизаха по стълбите Оню не изпусна възможността да се пребие и яко си натърти опашката.След падането той ходеше по-бавно от охлюв,пенсионер на 1000 години и се наложи да се върне горе,защото само десет часа щеше да ходи до колата.
Блинги закара момичетата и за чао даде една целувка на Йоана.
-След час и 15 минути ви чакаме отпред...ясно?
-Даа,разбрахме-беше отговора.
*Обратно в къщата на SHINee*
-ОХхх..аучч..иххх..боли..охх-чуваха се звуци от вратата.
-Какво ти има бе?-попита Минхо,който беше отишъл да види какво става на вратата.
-Вече като слизам по стълби ще си взимам оная дебелата книга на Шекспир,че да не се удрям като падам-каза Оню и изохка още един път..
-На теб не Шекспир,ми библията на всички езици ти трябва,че да не се удряш-каза Минхо и отиде в хола.
Оню седеше прав до вратата и не искаше да помръдне...дупето,опашката,кръста абе направо всичко,което беше отзад го болеше...
Точно тогава се прибра Джонгхюн и както винаги отвори със замах вратата,но без да иска с нея блъсна Оню,който се беше навел едва едва,за да се развърже и се оказа проснат на лице и охкащ отвсякъде...отново.
-Ама...охх...ама ти не гледаш ли като отваряш-каза Оню.
-Емии обикновенно пред вратата не седят Тофута...-каза Блинги и помогна на Оню да се изправи.
*Обратно в апартамента на Йоана*
-Какво е това?
-Амии това са едни неща за палците за да ти е по-удобно,наричат се подплънки.
-Поддънки,подмрънки няма значение къде ще спя аз?
-Или при мен,или на дивана...не буквално при мен де хих...има още едно легло в стаята.
-Амии на дивана,че да не ти преча.
-Щом така искаш..но ти няма да ми пречиш..
Тогава звънна телефона:
-Ало..ааа Никол,здравей!
*Две секунди по-късно*
-АААААААААААА,наистина ли след два дни!?!?Нямам търпение вече..ще те чакаме значи в 13часа.Айде обичам те!
-Кой беше-попита Хе.
-Една приятелка ще идва от България.
-А тук ли ще живее?
-Да защо?
-Еми аз какво правя тук тогава?
-Спокойно нали има още едно легло в стаята ми.
-Добре..все пак благодаря ти-каза Хе и гушна Йоана.
Вече беше време момичетата да слизат,защото момчетата ги чакаха.Когато те слезнаха,долу ги чакаше черна лимузина.И двете момичета ахнаха при вида й.
От лимузината слезнаха момчетата,без Оню,който предпочиташе да не се движи,и отидоха при момичетата.Те бяха с черни костюми.Йоана беше с червена рокля по-дълга отзад,а отпред беше над колената й.Роклята беше без презрамки.Йоана беше с десет сантиметрови,черни токчета...и за радост на Блинги пак беше по-ниска от него.
Хе беше с много дълга черна рокля,която леко се влачеше отзад,а отпред беше толкова дълга,колкото да не скрие обувките й.
-Изглеждате защеметяващо-каза Блинги и хвана Йо през кръста,а тя му лепна една целувка.
Всички се качиха в лимузината и се настаниха.Вътре имаше пиене и ядене,а кожата на седалките беше черна.
-Ехее тея SM здраво са се охарчили бе бате-изпусна се Йоана.
-Еми тва им е работата...не сме тръгнали за квартална кръчма...пък и казаха,че този клуб ще е най-луксозния в Сеул-каза Минхо.
Докато пътуваха,когато минеха през някоя дупка Оню охкаше.Наложи се да разказва какво е станало и когато стигна до часта как Блинги го е ударил,изпрати един много страшен поглед към него.Джонги се беше свил и целият беше почервенял от смях...
Лимузината спря и всички слезнаха.Блинги задържа вратата на Йоана като джентълмен,но след като тя излезна той я пусна и леекичко смачка крака на Мини.
-Ейй хьонг,ако ви се остава без танцьор продължавай в същия дух-каза Таемин и му направи знак.Той излезна и задържа вратата на Хе,след което внимателно предупреди,Минхо,че няма да задържа врагага.Остана да слезне Оню.С милион охкания го изкараха отвътре.Наложи се Минхо да го подпира по стълбите нагоре.В средата на стълбите имаше червен килим,по който трябваше да минат групите.Докато SHINee чакаха да чуят името на групата си,те видяха другите групи.От B2ST бяха само Yoseob и Son Dongwoon.
-Йейй Йосеоб е тукк-зарадва се Йоана,но радостта й свърши като видя как я гледаше Джонг.
-Спокойно бее I’m all yours-каза тя и го гушна.
След BEAST влезнаха FT Island.От тях бяха Lee Hong Ki, SeungHyun,Lee Jae Jin и Choi Min Hwan.
Йо и Хе много им се зарадваха,но гаджетата им ги изгледаха по начин,който казваше „защо се радваш на тях като аз съм тук” и те трябваше да се успокоят.
Додоха и U-KISS.Бяха почти всички без Kiseop и Xander.
-Къде ви е маймуната? –Минхо попита Кевин.
-Еми маймуната реши да си остане вкъщи и да яде банани...не му беше добре и така-отговори Кевин.
Кий се сети,че Мин ще е с тях и потърси Донгхо.Той видя Мин.Тя беше с черна рокля без презрамки,която беше над коленете и високи черни токчета.Кий ахна при вида й.Той я хвана за ръка и я поведе нагоре по стълбите.
Другите ги последваха...никой не си беше и помислял,че Кий и Мин може да се харесат,камо ли и нещо повече..
Когато влезнаха в клуба една сервитьолка дойде,поклони се и заведе всички във VIP зоната.
Там вече седяха B2ST и FT Island.
-Хеййй шайнитата дойдоха..яя и целувките също-зарадваха се всички.
След като се настаниха на масата,всеки си поръча нещо.
Блинги и Йо отидоха да танцуват,а Йосеоб отиде с тях.Тае и Хе също искаха да танцуват и отидоха с Кибум и Eli.Другите останаха да мързелуват..Кий и Мин седяха и си говореха.По едно време Мин нещо й се зави свят и тръгна към тоалетната.Тя се олюля и падна върху Кий.Той я хвана и й се усмихна..Доближи се до нея с мисълта да я целуне..но Донгхо,дойде:
-Ще я заведа на въздух-каза той.
-Нее спокойно и аз мога-каза Кий.
Той хвана Мин и я изведе навън.Те седнаха на една пейка,за да подишат чист въздух.Кий малко по-малко се доближаваше до нея.Той хвана ръката й и я погледна в очите:
-Какво ще правим...аз те харесвам...и ти мен-каза той.
След казаното Мин сякаш получи вдъхновение и каза:
-Това ще правим-след което се хвърли да го целува.
Те се целуваха около 15мин,след което влезнаха пак вътре.Качиха се при другите и видяха,че всички са на денсинга.Бяха сами и отново се заеха със своето занимание.
Както предишния път Донгхо пак ги прекъсна:
-Добре аре признайте си двойка ли сте???
-Амии да-каза Мин.
-Ами тогава честито...офф сега ще трябва да виждам всеки ден тея идиоти.
-Ейй не говори така за нас-каза Кий и стана на крака.
-Спокойно бе almighty само се шегувам.
Донгхо остави влюбените и се върна на денсинга.Кий и Мин бяха ненаситни.Те не можеха за две секунди да се оставят.
Вече всичко свърши и Кий трябваше да се раздели с Мин.Едвам едвам се пуснаха един,друг.Те се уговориха на следващият ден да се чуят.
Когато се прибраха всички се проснаха на дивана.
-Не е ли хипер якото?Почти всички имаме гаджета..аз,Таемин сега и Кий-каза Блинги.
-И Минхо ще има много скоро 10000% съм сигурна-каза Йоана и имаше предвит приятелката си Никол.
-За какво говориш?-попитаха я другите.
-Амии ще разберете-каза Йоана,за да се измъкне.
Беше 00:30часа и на всички им се спеше,защото бяха уморени.
-Йоанаа останете да спите тук моля ви-замоли се Блинг и Тае го подкрепяше.
-Добре,но трябва да ми дадеш някаква дреха не мога да спя така-каза Йо.
Момчетата дадоха на двете някакви дрехи-анцуг и тениска.Като ги облякоха Хе и Йо приличаха на някои рапърки..само шапки им липсваха както те казаха.

П.П:Извинете за закъснението,ама първо бях на рожден ден,после имах проект по биология,после бях на гости и все нямах време да пиша...Извинете за тъпата глава,нататъка ще стане яко във фика.Може ли някой да ми каже как се произнасят имената,които съм написала на английски?Мерси предварително.
Може ли който чете да напише един коментар,за да знам дали някой не е спрял да чете.
Мерси Любов и още малко... - Page 5 573598

107Любов и още малко... - Page 5 Empty Re: Любов и още малко... Съб Яну 22, 2011 11:12 am

shadow

shadow
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

аззз четааааа Любов и още малко... - Page 5 72137

108Любов и още малко... - Page 5 Empty Re: Любов и още малко... Съб Яну 22, 2011 11:50 am

jongminfan

jongminfan
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

Много е готина главата Любов и още малко... - Page 5 529335 Кий и Мин ненаситните Любов и още малко... - Page 5 346803 Да видим какво ще стане когато приятелката на Йоана дойде Любов и още малко... - Page 5 67390

http://smiley92.tumblr.com/

109Любов и още малко... - Page 5 Empty Re: Любов и още малко... Съб Яну 22, 2011 12:29 pm

rally___

rally___
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Хахахааа... как може да твърдиш че е тъпа главата бе, балък Любов и още малко... - Page 5 77124
Главата си е много готина.. ма кфи са тея партита по които обикаляш?? Любов и още малко... - Page 5 561186

Ами колкото до имената аз ги чета както ги виждам xD - Лий Хонгки, Сунгхюн (лол добре де звучи странно(може и Сеунгхюн ама не е така xD)), Лий Джае Джин (дааа, знам че не е така xD), Чой Мин Хуан (хуон) (еее И Дон Жуан се яви xD), Йосеоб, Сон Донгуун (лол), Кисеоп, Зандър иии Eli го чета Ели, нищо че знам че е Илай или нещо подобно xD
Любов и още малко... - Page 5 921439 знам че не помагам Любов и още малко... - Page 5 658555

110Любов и още малко... - Page 5 Empty Re: Любов и още малко... Съб Яну 22, 2011 3:54 pm

(づ ̄ ³ ̄)づ

(づ ̄ ³ ̄)づ
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Любов и още малко... - Page 5 596755 найс найс найс аз чета чета чета ... ама не пиша пиша пиша яка е е е е .... пиши пиши пиши Любов и още малко... - Page 5 920554

http://sofieroll.tumblr.com/

111Любов и още малко... - Page 5 Empty Re: Любов и още малко... Съб Яну 22, 2011 5:51 pm

Yulita ^^

Yulita ^^
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Глава 14
Част 1


Беше към два часа през нощта,а на никой не му се спеше.Всички седяха в хола и си говореха.Малко по-малко започнаха да се разотиват.Първо стана Оню,защото много го болеше опашката от падането.След него си легна Кий.Таемин и Хе стояха още 15 минути и отидоха в стаята на Таемин.Останаха Йо,Блинг и Минхо.По едно време звънна телефона на Йоана „Baby stay with me...”
Джонг от любопитство взе телефона и го вдигна:
-Йоанаа идвам утре!!
-Ъъъ Аnnyeonghaseyo-каза Блинги и подаде телефона на Йоана с думите „Абе неква дето говори на патагонски те търси”.
-Ало..аа Николлл здрасти.-при тези думи Минхо подскочи,защото си спомни,че във колета от форума имаше снимка на момиче на име Никол..и тя му беше харесала...
*Другата страна на телефона*
-Да с него говори!Какво утре?!Тоест днескашно днес,охх тукашно днес??Супер в колко?
*Другата страна на телефона*
-В 13ч.разбрах..айде до по-късноо.
И Йоана затвори.Тя по погрешка се хвърли на Минхо,защото в стаята беше тъмно и за малко да го целуне..
-Ейй тук съм-каза Блинги и й помаха.
Тя му се хвърли и го целуна.
-Какво каза по телефона защото аз рабрах само пищенето и името Никол-пита Блинги.
-Амии една приятелка от училище ще идва да живее в Корея също.Тя се казва на Никол.Много е хубава-каза Йоана и подритна Минхо,така че Блинги да не забележи.
-Няма по-хубаво от моето момиче-каза Блинги и задърпа Йо за ръката към стаята.Мино остана още малко в хола и отиде в стаята си за да спи.
Вече беше четири часа,а Кий не беше и мигнал.Той мислеше единствено за Мин.Тя също не можеше да заспи.Към 4 и 30,Мин не се сдържа и написа смс на Кий „Кий оппа,спиш ли?Аз не мога да заспя..само ти си ми в главата..пък и нали щяхме да се чуем утре,а то официално вече си е утре кеке”
Кий й отговори и така двамата до към 6 часа си пращаха смс-и и веднъж за 20 минути си говориха по телефона.
Минхо пък се вълнуваше как ли изглежда тази Никол,и се чудеше защо Йоана го подритна така.Той заспа към 4.
Оню както влезна в стаята си,се просна на леглото и до 11 часа на другата сутрин не беше помърднал и милиметър.Двойките след малко натискане бяха заспали без проблеми.
*На сутринта*
Блинги лежеше на леглото, и усети нещо като земетресение.Той скочи и отиде под бюрото...но забеляза,че Йо седи на леглото и му се смее.
-Крий се има земетресение-каза той.
-ЕЕ мерси вече съм земетресение..просто те бутах да ставаш.
-АА това ли било,колко е часа*една огромна прозявка*ДЕВЕТ ЧАСА??защо толкова рано?
-Амии Никол ще дойде след 4 часа и трябва да оправя апартамента,надявах се да ми помогнеш.
-Ако така стоят нещата да тръгваме.
Блинги се зае да се облича,след това отиде в кухнята където Йоана вече беше направила закуска за всички.
-Ейй Йо ти въобще спала ли си?В колко стана в 5 ли?Не искам да се изморяваш все пак след месец почваш училище-каза Блинги.
-Спокойно,аз съм свикнала-каза Йо и се засмя.
След като се назакусваха двамата тръгнаха към апартамента на Йоана.Преди да влезнат вътре Йо каза:
-Внимавай да не се уплашиш като го видиш.
-Спокойно,няма.
Тя отвори вратата и гледката беше следната:целият диван беше в дрехи,в кухнята нищо не беше подредено и куп други неща.
-Еее тъкмо си мислех,че не можеш да биеш Таемин по разхвърляност-каза Джонг и получи един удар в рамото.
-Ама ти си била силна бе..може ли да те наема за бодигард?
-Само за това ли..аз си мислех,че искаш повече-каза Йо и го гушна през врата след,което двамата започнаха да се целуват,боричкат абе каквото се сетите.
Те се заеха да оправят.Джонги трябваше да оправи кухнята,а Йоана подреждаше своите и на Хе дрехите.Като свършиха двамата се проснаха на дивана.Беше 11 часа.Йоана си облече дънки,тениска и кецове,сложи си лек грим и двамата тръгнаха.Те бяха пеша,защото апартаментът на Йоана беше на две пресечки от този на момчетата.По пътя минаха покрай магазин за сладолед и си купиха.Заради сладоледът се забавиха повече и в 11 и 30 стигнаха в апартаментът на момчетата.Там всички още спяха.Йоана и Блинги отидоха при Кий първо.Колкото и да викаха и да го бутаха той само измъмри „абе махайте се никъде няма да ходя сега”.Те го оставиха и отидоха при Оню.
-Оню ще посрещаме приятелка на Йоана,идваш ли имаш около половин час да се оправиш.
-Аз не мога *прозявка* да помръдна ти да идвам с вас искаш.
Двамата отидоха при Минхо.За тяхна изненада той беше станал.
-ТИ НЕ СПИШ!?БЪРЗО ДА ЗВЪННА НА ГИНЕС-каза Блинги и се направи,че набира някой по телефона.
-Минхо имаме 30 минути и трябва да тръгнем за летището да посрещнем Никол идваш ли?
-Идвам,тук няма какво да правя и без това.
Беше 12 без 20 и тримата тръгнаха.Имаше задръстване и те пристигнаха към 13:10 на летището,минаха още пет минути в търсене на място за паркиране,и после докато стигнат до терминала стана 13:20.
Йоана започна да оглежда пътниците,за Никол.На няколко пъти възкликна,но се оказваше,че е сбъркала и тя пак се отчайваше.Вече беше към 13:50 когато Йоана видя Никол да идва към нея със куп куфари.
И двете изпищяха и се затичаха една към друга.Малко преди да се гушнат Никол пусна куфарите си на земята и единия за малко да смачка крака на Минхо,който подскочи като маймуна.
-Лелее липсваше мии...как мина полета?
-Супер мина...имаше някакъв дядка до мен,който през цялото време ми говореше някакви простотии.Аз слушах музика и само кимах.
Двете си говореха на български и Минхо и Блинги седяха и ги гледаха все едно са музейни експонати.
-Йоана,може ли да говорите на разбираем език?-попита Блинги.
-Оо извинете,забравих,че не съм в България.-каза Никол,с перфектно корейско произношение.
-И казваш,че сте научили корейски от интернет?!?!
-Ами да сами,с малко помощ на един приятел кореец-отвърнаха момичетата.
-Ама аз напълно забравих..аз съм Никол-каза Никол и подаде ръка на Блинги.
-Ким...Ким Джонгхюн-каза Блинги и всички се засмяха.
След това Никол се запозна с Минхо. „това е тя..наистина е тя,перфектна е” мислеше си Минхо.
Никол имаше дълга коса като Йоана,но беше кестенява.Имаше сини очи,дълги и прави крака и беше миниатурна като Йоана.
Четиримата тръгнаха съм колата.Йоана беше хванала под ръка Никол и двете вървяха пред момчетата.Блинги трябваше да носи всичките куфари.
-До сега не са ме игнорирали така-мъмреше си той.
Минхо беше до момичетата и от време на време се обаждаше в разговора им...

112Любов и още малко... - Page 5 Empty Re: Любов и още малко... Съб Яну 22, 2011 6:10 pm

rally___

rally___
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

йей, аз си останах в леглото с мини Любов и още малко... - Page 5 586671

113Любов и още малко... - Page 5 Empty Re: Любов и още малко... Нед Яну 23, 2011 11:51 am

Yulita ^^

Yulita ^^
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Глава 14
Част 2


Йоана,Никол,Блинги и Минхо стигнаха до колата Любов и още малко... - Page 5 388110 Джонги натовари куфарите в багажника и след това се просна на седалката Любов и още малко... - Page 5 317990 Никол беше по средата между Минхо и Йо.
-Сега къде отиваме? -попита Никол.
-Амии..аз си мислех към нас-каза Блинги.
Никол подскочи от радост,след което се изчерви Любов и още малко... - Page 5 6327
-Тигър..после отиваме до нас,все пак тя трябва да се настани-каза Йо.
-Каквото заповядате...Ким Джонгхюн на вашите услуги Любов и още малко... - Page 5 563735
-Никол ти си от България нали?На колко си? -обърна си Минхо към Никол и Йоана я сръчка Любов и още малко... - Page 5 67390
-Ами да от България съм.На 19,тоест на 20 години съм,колкото Йоана.Ние учихме заедно във хореографското училище.Сега си нямам и на представа тук какво ще правя,но това е друга тема Любов и още малко... - Page 5 859388
-Супер Любов и още малко... - Page 5 346803 тоест говорех си на себе си-каза Минхо.
Четиримата пристигнаха пред блока,в който живееха момчетата.Джонги взе куфарите,но този път метна единият куфар на Минхо,защото както самият той каза гърбът го болеше повече от на бабичка на 100 години Любов и още малко... - Page 5 31342
Докато се качваха по стълбите Никол постоянно се възхищаваше на блока:
-WOW ама то тука е супер яко..глей колко чисто стълбище,не като в България да ти се доповръща от "чистотата" и няма нито един надпис Любов и още малко... - Page 5 858791 в България цяла книга може да направиш от надписите по стълбите.
Джонги отключи входната врата и въпреки огромното желание на Никол да разгледа,всички влезнаха преди нея Любов и още малко... - Page 5 156573 Тя влезна и се събу,после Йоана я разведе из апартамента.После Никол седна на дивана,за да си отпочине от пътуването.Когато сядаше тя залитна и седна в Минхо,който я хвана през кръста Любов и още малко... - Page 5 925940 Йоана веднага излезна от хола и остави двамата сами.Блинги беше на вратата и се наложи Йоана да го дръпне,но тя го дръпна прекалено силно..той залитна и Йоана се оказа залепена за стената притисната от него Любов и още малко... - Page 5 573598
-Ейй момиченце внимавай,че ще викна един лош батко Любов и още малко... - Page 5 74888 -каза й Блинги и я погледна заплашително.
-И кой ще е тоз батко Любов и още малко... - Page 5 859388
-Тоз батко ще ееee*пауза Джонги да го измисли*...такамм баткото ще е ЧАНГМИН-ХАРИ ПОТЪРА от 2am.
-АА не и тоз..той по-зле от пра дядо дето носи пет лещи и три чифта очила..на всичко отгоре е по-дървен от цимент Любов и още малко... - Page 5 212760
Блинги се засмя и целуна Йоана,като се притисна към нея Любов и още малко... - Page 5 201898 Той я хвана през кръста и я вдигна на ръце.Занесе я в стаята и я остави на леглото Любов и още малко... - Page 5 462299 Последваха 20 минути натискане.
Обратно при Минхо и Никол.След като тя падна в него той я хвана през кръста.На нея й стана неудобно и тръгна да става като му се извининяваше,но той я беше хванал здраво през кръста и не й даваше да стане.
-Не ти ли харесва тук? -попита я той като я гледаше в очите.
-Даа...тоест нее..ох харесва ми но офф-не можа да се изкаже Никол Любов и още малко... - Page 5 388110
Той я пусна и тя седна на другия край на дивана от срам.Но той се доближаваше все повече и повече до нея Любов и още малко... - Page 5 15286 Накрая те се оказаха един до друг и се гледаха в очите.Никол не издържа на напрежението и скочи от дивана Любов и още малко... - Page 5 58969
-Ъмм аз отивам до банята-каза Никол,макар че не знаеше къде е банята и тръгна в неопределена посока.
-Ако не искаш да се окажеш в моята стая по-добре тръгни наобратно Любов и още малко... - Page 5 329339 -каза й Минхо и се подхилна.
Никол тръгна към тоалетната и някак си стигна.
В хола дойде Блинги и започна да играе египетски танц Любов и още малко... - Page 5 757826
-Ейй брат кво става с Никол..нещо искри има ли?
-Ейй идиот такъв Любов и още малко... - Page 5 257254 амии всъшност харесва ми,но е рано да се каже,че е любов.
-Аре бе брато любов е 100%.Не виждаш ли как те гледа Любов и още малко... - Page 5 559228
Никол чу разговора и много се изкефи на казаното от Минхо."Още малко и ще се получи,само трябва да се държа нормално,а не като някаква пълна идиотка Любов и още малко... - Page 5 872286 "
Блинги отиде до стаята и се върна с Йоана.Никол също се върна от тоалетната.Тя седна по средата на дивана,а Минхо беше до нея.
-Хайде да събудим спящите и да ходим някъде-предложи Блинги.
-Всъшност..днес имаме Golden Star Bell,следобеда ще снимаме Любов и още малко... - Page 5 807276 -каза Минхо.
-МОЛЯЯ Любов и още малко... - Page 5 203610 офф тогава да оставим момичетата в апартамента им и да се оправяме.Йоана събуди тва..оф събуди Таемин и Хе.Аз ще събудя Кий и Оню-каза Джонг.
-А аз какво да правя?-пита Никол.
-Ти си говори с Минхо-казаха й Йоана и Джонги едновременно и си плеснаха ръцете Любов и още малко... - Page 5 462299
Йоана отиде в стаята на Таемин и отви спящите.Те бяха гушнати и Таемин беше без блуза.
-Ама вие какво сте правили през нощта бе? Любов и още малко... - Page 5 885654
-Нищоо *прозявка* беше ми много топло и се съблякох-каза Таемин.
-Хайде ставайте,днес имате Golden Star Bell.
- Любов и още малко... - Page 5 821780 Офф тоя Golden Star козел Любов и още малко... - Page 5 539557 Ставаме хайде Хеее...ХЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ ставайй...ама тъз умре ли?
Йоана излезна от стаята и остави Таемин да съживява мъртвата.
-Аре бе козел кво искаш-измъмри тя.
-МОЛЯЯ от кога съм козел-учуди се Мини.
-Не бе мило,не си козел..сънувах семейство козли и съм го казала на сън...бтв един козел много приличаше на Джонгхюн.
-Еми те може да имат нещо общо не знам,напълно е възможно Любов и още малко... - Page 5 162973
-МОЛЯЯ...кой каза,че съм козел...най-голямата крава Любов и още малко... - Page 5 74888 -чу се на вратата гласа на Джонг.
-АА-изпищя Таемин с момичешки глас-КОЗЛЬО дойде и сега ще ме убие Любов и още малко... - Page 5 162973 Любов и още малко... - Page 5 298776
Таемин стана,мина покрай Джонг и двамата започнаха да се гонят из апартамента.Таемин се беше затичал и не можа да спре,спъна се в дивана и направи нещо като предно салто.Той се просна на земята и понеже нямаше за какво да се хване,хвана крака на Никол.Тя се оказа на земята до него и все още не знаеше какво е станало.Другите се спукваха от смях Любов и още малко... - Page 5 312545 Джонги разказваше на Оню какво е станало,защото той беше дошъл точно след епичното салто на Таемин.
След като се оправи Таемин стана и помогна на Никол да се изправи.
-Много извинявай,добре ли си? Любов и още малко... - Page 5 356600 -извини се той,после добави -ЯЯ чакай малко ти ли си тази Никол?
-Да добре съм и аз съм Никол.
-Баси посрещането ти направих..извинявай.
-Няма нищо..в момента милион фенки биха ми завиждали-каза Никол и се засмя Любов и още малко... - Page 5 427442


П.П:Извинявам се на тези,които харесвам Чангмин от 2am Любов и още малко... - Page 5 356600 На мен той ми е отвратителен,а само го бутат навсякъде като голямата работа Любов и още малко... - Page 5 785913 Просто не мога да го търпя и реших да си излея гнева Любов и още малко... - Page 5 427442
Още веднъж МНОГО се извинявам Любов и още малко... - Page 5 81742

114Любов и още малко... - Page 5 Empty Re: Любов и още малко... Нед Яну 23, 2011 12:01 pm

rally___

rally___
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

аааа, бахти.. Тае-то как се преби, човека.. представям си както я е фанал Никол за краката, ако е била с пола.. Любов и още малко... - Page 5 312545
А ТЯ ДА ВНИМАВА Любов и още малко... - Page 5 807276

115Любов и още малко... - Page 5 Empty Re: Любов и още малко... Вто Яну 25, 2011 7:30 pm

Yulita ^^

Yulita ^^
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Глава 15
Част 1


След казаното от Таемин всички се засмяха..чак тогава той се сети,че е без блуза Любов и още малко... - Page 5 85241 Веднага се изпари от стаята и остави другите да се смеят Любов и още малко... - Page 5 720423
-Ще го направя вместо Таемин-каза Кий и затанцува Super Junior-Sorry Sorry.
Всички започнаха да се смеят още повече Любов и още малко... - Page 5 312545
Беше към 14 и 30 часа.Навън времето беше слънчево и не много топло-много приятно време Любов и още малко... - Page 5 346803
Всички стояха в хола и скучаеха като някои дядки и баби в старчески дом,които нямат какво да правят по цели дни Любов и още малко... - Page 5 751907
-Добре де много е тъпо,няма ли някой нещо да направи?Имаме гостенка Любов и още малко... - Page 5 74888 -скара се Минхо и погледна към Никол с много мил поглед.
Тогава Кий се изправи взе едно дистанционно,което му служеше за микрофон и започна да интервюира всеки поред.
-Така господин Таемин не мислите ли,че сте прекалено красив и комплексирате момичетата? -това беше първия въпрос на водещият.
-Амии...ъъ господин Кий защо ме питате..и вие ли сте момиче вече-затапи го Тае.
Кий веднага отиде при следващата си мишена:
-Госпожо...офф господин Блинг вие...*пауза да го измисли Любов и още малко... - Page 5 859388 * в някои интервюта казвате,че обичате Кий в други не го обичате...може ли да изясните веднъж завинаги?
-Ама ти тотално ли си изперкал...Господин Кий...ще ви кажа,че много си обичам Кий,все пак ми е половинката...но да кажа НЕ сме гейове Любов и още малко... - Page 5 925940
-И аз те обичам мило-каза Кий и двамата се прегърнаха.
-Еййй Любов и още малко... - Page 5 592956 -чу се гласа на Йоана-и аз съм тук Любов и още малко... - Page 5 751907
-Спокойно бе мило-каза Блинги и започна да играе великият си египетски танц Любов и още малко... - Page 5 757826
Кий отиде при следващата си мишена:
-Господин Минхо...може ли да ни разкажете повече за семейството ви,все пак рядко срещаме човеко-жираф Любов и още малко... - Page 5 563735
Минхо бутна Кий и той се озова в краката на Никол.
-Само и ти да не ме пребиеш моля ти се Любов и още малко... - Page 5 356600 -каза Никол и всички се засмяха.
-Таа така госпожо опаа госпожице Никол тъй,тъй съм до вас,а няма да си мърдам мързеливият задник,за да се връщам при жирафа..таа да ви питам вие кой най-много харесвате от групата?
-ЛОЛ това не е лесен въпрос...ами как да отговоря аз харесвам всички,е разбира се имам си един любимец,но предпочитам да го запазя в тайна-каза Никол и с Минхо си размениха поглед.Това не убегна на Блинги-всезнайкото щом стане дума за любов Любов и още малко... - Page 5 66155
-Госпожице Йоана..вие спечелихте балетен конкурс...как не се чувствате в не момента-каза Кий и избухна от смях,макар че никой не разбра защо...
-АМА то МС-то изкуфе-каза Таемин.
-Кой кой изкуфе?? -не чу Оню.
-БАБА ТИ ОТ КАСПИЧАН-каза Тае и се засмя.
-Баба ми живее в Сеул говедо такова Любов и още малко... - Page 5 329339
-Говедо...кой го казва тоя дето не живее и един ден без пиле.
-Еми за разлика от говедото,пилето е по-красиво.
-По-красиво вика-присмя се Таемин.
-тАКАААА-скочи изведнъж Кий-господин Оню-пи(вместо "ши","пи" от пиле) вие сте прочут с вашата любов към пилето какво харесвате повече в него кожата или месото? Любов и още малко... - Page 5 859388
-Най-много обичам,когато имам пресен Таемин Любов и още малко... - Page 5 231219
-Кой каза Таемин Любов и още малко... - Page 5 935510 -каза Тае,който беше чул името си,но не получи отговор.
-Хораа цял следобед ли ще висим тук??-попита Блинги.
-Хайде на разходка..ама къде...
-Хайде в парка...има едно място,което е усамотено и няма да ни закачат-каза Оню.
-Супер значи след 40 минути тръгваме,защото момичетата трябва да се оправят.
Другите се съгласиха и Блинги тръгна да се облича,за да изпрати момичетата до апартамента им.
-Аз ще отида също все пак трябва да има мъж с тях Любов и още малко... - Page 5 563735 -каза Минхо.
-ЛОЛЛ брат ти да не намекваш,че не съм мъж?? Любов и още малко... - Page 5 323619 -каза Блинги и удари Минхо с юмрук в рамото.
Минхо си замълча и двамата тръгнаха с момичетата.Те ги изпратиха до вратата.Джонгхюн вече слизаше,а Минхо още беше на вратата и си говореше с Никол.
-Жирафааа аре идвай щото няма да те чакам Любов и още малко... - Page 5 74888
-Идваммм...ъмм Никол до после-каза Минхо и гушна Никол.Тя се стресна първоначално,но после се осъзна и също го прегърна.
-Минхо-ши,може ли да направя нещо,но просто като приятел Любов и още малко... - Page 5 356600
-Каквото искаш Любов и още малко... - Page 5 427442
Никол го целуна по бузата и бързо го побутна да си тръгва Любов и още малко... - Page 5 925940
-ЖИРАФААААА-чу се Блинги.
-Идвам дее-извика Минхо и залетя надолу.
-Да не се пребиеш Минхо-извика му Никол.
-Спокойно не съм като Оню-каза Минхо и две секунди след това се чу трясък и охкане.
-Нищо ми няма Любов и още малко... - Page 5 388110 -извика Минхо и излезна на улицата.
-Охх Джонгхюнн мисля,че си счупих дупето Любов и още малко... - Page 5 219419
-Тоз пък жираф кви ги говори Любов и още малко... - Page 5 250464
Никол влезна и заключи вратата,след това се подпря с гръб към нея и издаде някакъв незнаен звук от радост Любов и още малко... - Page 5 280978
-ЕЕ как е с Минхо? -попита я Йоана и я побутна Любов и още малко... - Page 5 67390
-Охх целунах го..
-ТОЛКОВА БЪРЗО Любов и още малко... - Page 5 858791
-Не бе по бузата,казах му просто както приятел.
-Ейй момиче айде давай...още малко пък и той се интересува от теб също Любов и още малко... - Page 5 925940 айде сега като отидем в парка му кажи как се чувстваш.
-Ще видим.-каза Никол и двете отидоха да се оправят.
По пътя на връщане Блинги изнесе цяла лекция на Минхо как да се държи покрай Никол и всякакви такива.
-Офф ама ти да не си некъв проповедник бе Любов и още малко... - Page 5 959568
-Еми да не си ли зябелязал-каза Блинги и застана в поза за снимка Любов и още малко... - Page 5 470884
Вече беше уговореният час и момичетата чакаха долу.Момчетата слезнаха и всеки си хвана по момиче.Парка беше близо и те тръгнаха пеша.Блинги беше с Йоана и най-много се кефеше,че тя е по-ниска от него,защото така се чувстваше висок Любов и още малко... - Page 5 81742 Таемин беше с Хе и двамата като деца тичаха около другите и се гонеха.Минхо беше с Никол и се бяха хванали под ръка.
Оню си мечтаеше за пилето,което щеше да яде по-късно,а Кий нямаше търпение да стигнат парка*половин час преди да тръгнат*
-Ало Мин,ние ще ходим в парка след половин час искаш ли да дойдеш моооля те Любов и още малко... - Page 5 356600
-Кий опаа Любов и още малко... - Page 5 573598 идвам само да се оправя.
-Суперр айде до после-каза Кий и прати на Мин една "телефонна" целувка.
Групата стигна парка и се усамоти в кътчето,до което Оню ги заведе.То беше като мини поляна,цялата обградена от дървета и имаше много трева.Всички се наредиха в кръг и Блинги каза:
-Такаа приготвил съм една игра,казва се истината,осмеляваш се или проценти.-той беше приготвил играта специално заради Минхо.Макар,че никой не искаше да играе на тази игра,Блинги се инатеше и се наложи другите да му отстъпят(баси ината XD)
Първо Блинг зададе няколко безобидни въпроса на Йоана,Кий и Тае и сега беше ред на Никол.Точно тогава Блинги реши да промени играта:
-Хайде сега да играем на следната игра,всеки трябва да каже какво чувства към един човек от противоположният пол Любов и още малко... - Page 5 162973
С триста зора другите се съгласиха и играта почна.
Никол беше първа:
-Амии за кой да кажа какво чувствам Любов и още малко... - Page 5 859388
Йоана й прошепна "Минхо",но Никол отвърна "няма пред всички,не бива така".
-Ейй там шушнещите има и други хора ако не сте забелязали.
-Ще кажа за Оню.Той е много симпатичен,забавен и най-много се кефя като се пребива,това не е гледка за изпускане-каза Никол.
-Мерси...мерси Любов и още малко... - Page 5 925940 -каза Оню.
Другите не спираха да се смеят.Но на Никол й стана гадно за Минхо и стана да се разходи.Малко след нея Минхо каза,че му се вие свят от слънцето и стана.
Той настигна Никол и я хвана за ръката.Никол сега имаше бучка в гърлото..тя се беше сетила за родителите й,които бяха толкова далеч,за единствената й мечта да срещне SHINee и все още не вярваше,че всичко това беше истина.Тя погледна Минхо в очите и моментално се насълзи и се разплака Любов и още малко... - Page 5 144366
-Какво направих-попита Минхо.
-Нищо,нищо-каза Никол и го гушна.След като се успокои тя каза:
-Охх и аз не знам защо се разплаках,може би ми е мъчно за вкъщи пък и това влюбване в...-тя млъкна.
-В кой-попита Минхо.
Никол не знаеше какво да каже..тя мислеше,че сега не е времето да му признае Любов и още малко... - Page 5 807276
-В.....Минхо трябва да ти кажа нещо..важно..охх влюбена съм в Чой Минхо-каза Никол и го погледна с насълзените си очи и се отдръпна от прегръдката му.
-И аз съм влюбен....в едно много красиво момиче...казва се Никол-каза Минхо и я дръпна обратно при него.Никол цялата се разтрепери и имаше чувство,че ще получи сърдечен удар Любов и още малко... - Page 5 203610 След като се успокои тя го целуна по бузата.
-Само там лии Любов и още малко... - Page 5 356600 -каза Минхо и впи устните си в нейните..Никол му отвърна страстно и се започна борба с езици...двамата не можеха да се оставят..те бяха ненаситни,нищо в тялото им не ги слушаше само устните работеха...
-Абеее говедо мръдни си задника от лицето ми!!
-Ти си махни ръката от главата ми!!
-Може ли този,на който бедрото му е пред очите ми да се мръдне!!
-Абее Блинг повдигни ме малко бее!-чуваха се гласове от близкия храсталак Любов и още малко... - Page 5 925940

116Любов и още малко... - Page 5 Empty Re: Любов и още малко... Вто Яну 25, 2011 7:48 pm

rally___

rally___
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

оусъм хед рофл Любов и още малко... - Page 5 312545

117Любов и още малко... - Page 5 Empty Re: Любов и още малко... Сря Яну 26, 2011 1:45 pm

jongminfan

jongminfan
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

Много готина глава Любов и още малко... - Page 5 68960Края беше епичен..Минхо и Никол се целуват,а пък другите като първите клюкари да разберат какво става Любов и още малко... - Page 5 312545

http://smiley92.tumblr.com/

118Любов и още малко... - Page 5 Empty Re: Любов и още малко... Сря Яну 26, 2011 6:19 pm

Yulita ^^

Yulita ^^
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Глава 15
Част 2


-АЙГУУУ идват насам..бързо по местата!!!-извика Кий.
-Блингг свали мее...или ще тичаш с мен на гръб Любов и още малко... - Page 5 925940
С триста зора селските клюкарки се приведоха в нормален вид и все още задъхани си отидоха по местата.
-Ама какво сте правили,че дишате все едно сте тичали три километра-пита Минхо.
"Нещо такова стана"-помисли си групата на клюкарките.
-Амии да тичахме.
Минхо и Никол седнаха,те се бяха разбрали да не казват за станалото,а групата на клюкарките също нямаше да се издаде и въобще никой нищо не казваше.Минаха няколко минути на зяпане един друг Любов и още малко... - Page 5 751907
Телефонът на Кий звънна.След като свърши разговора си Кий изпищя много смешно и тръгна нанякъде Любов и още малко... - Page 5 720423
Той се затича към някакво момиче,което също тичаше към него.След като стигнаха един до друг двамата се прегърнаха и устните им се докоснаха Любов и още малко... - Page 5 346803 Зад тях стояха две момчета,едното пуфкаше,а другото гледаш с отворена уста и опулени очи Любов и още малко... - Page 5 858791 Ако не сте се досетили това беше Мин.Тя малко беше закъсняла...заради Донгхо,разбира се Любов и още малко... - Page 5 751907 Другото момче беше Зандър.
-Амаа..той..тя кога..ъъ.
-Спокойно ще свикнеш Любов и още малко... - Page 5 427442
Кий заведе Мин,Донгхо и Зандър при останалите.
-YOO amigos Любов и още малко... - Page 5 573598 -каза Зандър,но радостта му беше прекъсната,когато той видя с какъв поглед го гледаше Блинги.
Другите се запознаха с Никол и седнаха.
-Такаа досега играхме на една игра всеки трябва да каже какво чувства за един човек от противоположният пол-каза Оню.
-ЛОл ама ние като не познаваме момичетата Любов и още малко... - Page 5 85241 -каза Донгхо.
-Такааа почваме-игнорира го Блинги.
Пръв беше Донгхо:
-ЛОЛЛ чакайте да помисля...амии Йоана е симпатична,хубава е и е забавна Любов и още малко... - Page 5 81742
Дойде ред на Зандър:
-Амии аз няма да кажа за момиче,но ще използвам случая за друго...Джонгхюн-и отиде до него-извинявай за онази случка,приятели? Любов и още малко... - Page 5 356600
Джонгхюн се усмихна и го прегърна.Всички се зарадваха,че двамата са се сдобрили.
Телефона на Минхо звънна.През цялото време докато Минхо говореше другите го разсмиваха със идиотските си физиономии Любов и още малко... - Page 5 257254
-Офф беше мениджъра.Каза,че ще се снима Dream Team и му трябват четири двойки.Кой иска да отиде,ще бъде само за един епизод.
------Никакъв отговор------
-Пак питам кой иска да отиде??
-АЗЗ-обади се Никол и прекъсна тишината.
-Кой иска да е с Никол-пита Минхо въпреки,че нямаше да даде на никой да е с нея.
Пак нямаше отговор и Минхо каза:
-Щом никой не иска аз отивам Любов и още малко... - Page 5 427442
-Блингии хайде да отидем ще е забавно Любов и още малко... - Page 5 356600 -помоли се Йо на Джонг.
-Само заради теб го правя Любов и още малко... - Page 5 31342
-ЙЕЕ-заподскача Йо и лепна една целувка на Блинги.
-Аз винаги съм искал да участвам-обади се Донгхо-Само,че кой ще е с мен?
-Азз-обади се Оню и всички го погледнаха все едно е извънземно.
-офф добре няма да бъда аз Любов и още малко... - Page 5 78462
-СЕТИХ СЕЕ Любов и още малко... - Page 5 81742 -извика Мин-Помниш ли приятелката ми Хеа,тя ще се съгласи без проблем.
-АА оная яката ли беше тази-каза Донгхо и чак след това се усети Любов и още малко... - Page 5 6327
-Кеке да това е "яката".
-Значи станаха 3 двойки.Кой друг отива?
-Теминии Любов и още малко... - Page 5 356600 -каза Хе и погледна Таемин.
-ОФф ама вие сте многооо...
-Досадни нали..това ни е работата Любов и още малко... - Page 5 162973
-Супер звъня на мениджъра..а между другото епизодът ще се снима утре.
-САМО ТОЛКОВА МАЛКО ВРЕМЕ ИМАМЕ Любов и още малко... - Page 5 858791
Беше станало около 16 часа и групата реши да яде нещо.
-KFC...KFC...KFC-подскачаше наоколо Оню и другите се съгласиха Любов и още малко... - Page 5 427442
Докато вървяха някакъв мъж спря Оню и му лепна една целувка по бузата.
-Божкее Джае изплаши мее Любов и още малко... - Page 5 858791
-ОО Онюю не си се променил от както те помня преди...всъщност колко години минаха?
-Амии около 2-3 мисля.Та какво става с теб?Как си?
-Супер съм си кеке Любов и още малко... - Page 5 925940
-А защо ме целуна? 0_0
-ОО извинявай забравих ти не си...
-Какво не съм??
Джае прошепна нещо на Оню,който от спокоен изведнъж се опули и устата му стигна до земята Любов и още малко... - Page 5 858791 Двамата си поговориха още малко и Джае си тръгна.
Групата тръгна към KFC-то.Пътя беше около 10 минути,но със спирането пред всеки магазин,купуването на бонбони,сладолед,напитки те стигнаха там за 30 минути.
Когато стигнаха KFC-то Оню падна на колене с думите:
-Охх любима извинявай,че закъснях-но беше издърпан за блузата от Блинги,който му каза:
-Стига си се вживявал бе човек Любов и още малко... - Page 5 751907
Влезнаха вътре и се настаниха.Оню беше натоварен със задачата да поръча за всички.
-Ама аз откога съм келнер..после чакам бакшиши Любов и още малко... - Page 5 298776
Той отиде и започна да поръчва:
-5 пъти пилешки крилца по 5,4 пилешки бургера...и още куп неща.
След като свърши с поръчката,която отне 5 минути касиерката седеше и гледаше Оню сякаш никога не беше виждала човек.
Докато всичко стане готово минаха около 10-15 минути.
-Ееех умре ми циганина докато чакам бе Любов и още малко... - Page 5 182785 -каза Блинги.
-ЛОл Блинги защо не си ми казал,че имаш циганска кръв-каза Йоана и всички се засмяха.
Най-накрая дълго чаканата поръчка дойде:
-ЕЛАА...ЕЛАА ПРИ БАТКОО-каза Оню и си запя "ела пиленце при батко да те ХАПна сладко,сладко Любов и още малко... - Page 5 129392 "
-Кийй не мислиш ли,че трябва да му забраним да яде пиле,когато са близко един до друг Оню изтрещява-каза Мини.
-ЕЙйй..голевдо..спли да бъблисш глупошти-каза Оню с пълна уста.
Донгхо и Зандър просто си ядяха мълчаливо.На всички им ставаше смешно като погледнат Оню..той приличаше на канибалец,който не е ял от няколко дни току-що си е опекъл някой.
-Амла какфо ме запяте-попита Оню.
-Нищо..нищо-беше отговора.
Донгхо беше нещо подобно на Оню,той също ядеше като канибалец,но по-бавно и по-възпитано Любов и още малко... - Page 5 124908
Вече всички се бяха наяли и групата изглеждаше така:
Цяла маса пълна със салфетки,огризки,опаковки,напитки,а около нея две момчета,които умираха от скукаЛюбов и още малко... - Page 5 751907 едно момче което гледаше влюбено към пилешките си крилца Любов и още малко... - Page 5 859473 момиче и момче,които се закачаха Любов и още малко... - Page 5 32431 една двойка,която си разменяше целувки Любов и още малко... - Page 5 921439,момче и момиче,които тичаха около масата Любов и още малко... - Page 5 264849 двойка която играеше на играта да се гледат в очите и кой пръв ще се разсмее Любов и още малко... - Page 5 982906 Последната двойка се беше затрила в кенефа(с извинение).Това бяха Минхо и Никол.Всъщност Никол беше станала за да отиде до тоалетна,а Минхо я беше изненадал,докато си миеше ръцете:
-Абее ей жираф не ме плаши Любов и още малко... - Page 5 219419
-Кеке и какво ще ми направиш?? Любов и още малко... - Page 5 859388
-Искаш ли да видиш??Няма сега някой друг път ще ти го върна тъпкано Любов и още малко... - Page 5 925940
-Няма да успееш.
-Недей бъди толкова самоуверен Любов и още малко... - Page 5 74888 -каза Никол и напръска Минхо с вода,след това го"заряза" като тръгна да излиза...но Минхо я хвана за ръката и я дръпна обратно към себе си,устните им се докоснаха и двамата изтръпнаха при допира,сякаш ток мина през тях.Те се целуваха и спираха само за малко,за да си поемат въздух,през почивките Никол гледаше към Минхо влюбено,а той галеше бузата и косата й.
По едно време се появи на вратата Блинги:
-АХАХАХА знаех си!!Честито вече имахте първото си тоалетно натискане,както си го кръстих-но получи един удар в рамото и реши просто да се...изпари XD

П.П:баси тъпата глава нали ХД...нищо нататъка ще е по-яко..сори ама не можах да я довърша просто имам малко работа Любов и още малко... - Page 5 573598

119Любов и още малко... - Page 5 Empty Re: Любов и още малко... Сря Яну 26, 2011 6:44 pm

rally___

rally___
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

да бее.. винаги в твоя фик са на КФС със юкис и някой се натиска в тоалетната и идва някой Любов и още малко... - Page 5 312545
иначе е страхотно xD Любов и още малко... - Page 5 85241

120Любов и още малко... - Page 5 Empty Re: Любов и още малко... Сря Яну 26, 2011 7:28 pm

(づ ̄ ³ ̄)づ

(づ ̄ ³ ̄)づ
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

-Аз винаги съм искал да участвам-обади се Донгхо-Само,че кой ще е с мен?
-Азз-обади се Оню и всички го погледнаха все едно е извънземно. Любов и още малко... - Page 5 951866

въй бахти якото Любов и още малко... - Page 5 346803 искам още Любов и още малко... - Page 5 563735 ако ли не... Любов и още малко... - Page 5 257254

http://sofieroll.tumblr.com/

121Любов и още малко... - Page 5 Empty Re: Любов и още малко... Чет Яну 27, 2011 5:30 pm

mia_koluchi

mia_koluchi
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Само не разбрах кое и беше тъпото на главата Любов и още малко... - Page 5 124908 на мен мноого ми хареса Любов и още малко... - Page 5 68960

122Любов и още малко... - Page 5 Empty Re: Любов и още малко... Съб Яну 29, 2011 11:00 am

Yulita ^^

Yulita ^^
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Глава 16
Част 1

-Хора хайде да се прибираме,че трябва да си починем за утре-каза Кий.
-Дамм прав си,аз отивам да извикам онез двамцата-каза Йоана.
-Ъмм Йо не ти препоръчвам да ходиш там Любов и още малко... - Page 5 31342 -каза Блинги,но Йоана не го послуша и отиде.Тя влезна в тоалетната и каза:
-Ъмм тръгваме си хайде.
Никол и Минхо я последваха.Вече всички бяха готови за тръгване.Йоана прегърна Зандър и Донгхо,Хе направи същото.Кий не можеше да се сбогува с Мин.Трябваше да ти дърпат,че да ги разделят Любов и още малко... - Page 5 212760 След около 10 минути борба двамата се пуснаха и със сърдити физиономии си тръгнаха.
Зандър,Донгхо и Мин се качиха в колата и потеглиха.Останалите бяха пеш.Те се прибраха след около 15 минути.Стигнаха пред блока:
-Искате ли да си направим състезание кой ще стигне пръв Любов и още малко... - Page 5 298776
Всички се съгласиха и тръгнаха.Само Кий остана,защото все още беше сърдит.
Като се качи горе той стана свидетел на следният разговор:
-Аз бях пръв,това,че Оню ме бутна и мина буквално през мен за да стигне пръв нищо не значи-каза Минхо.
-Абе идиот аз си бях пръв-отвърна Оню.
-АБЕе аз съм краля тъй че млъквайте и двамата Любов и още малко... - Page 5 563735 -каза Блинги,въпреки че беше последен.
Всички се прибраха и се проснаха на дивана.Таемин,който пръв беше седнал беше избутан в края и накрая се оказа на земята Любов и още малко... - Page 5 219419 Той се изтегна на мекият килим и започна да въздиша.Тогава Хе му скочи отгоре.
-Ейй недей така ще ме убиеш Любов и още малко... - Page 5 793541 -каза й Таемин.
-Няма спокойно-отвърна тя и го целуна.Той й отвърна и двамата започнаха да се търкалят по пода.По едно време някой ритна Тае.Той се обърна и видя Блинги:
-Ей тъпак имаш стая и легло Любов и още малко... - Page 5 323619
Таемин не отвърна нищо и с Хе отидоха в стаята.
-Хайде да си пуснем филм Любов и още малко... - Page 5 346803 -започна да подскача Оню.
-Добре кой филм искате??Хайде да гледаме Cinderela-предложи Блинги.
-Със оная Кин Ше Сюнг ли Любов и още малко... - Page 5 859388 -пита Йо.
-ОМО нее казва се Шин Се Кюнг Любов и още малко... - Page 5 329339 -каза Минхо и се засмя.
И така в края на краищата си пуснаха Cinderela.Всички бяха седнали на дивана и се бяха нагъчкали все едно са в кутия.Оню беше от края,до него Никол,разбира се до нея беше Минхо.До Минхо беше Блинги,а Йоана беше седнала пред него,той я беше гушнал през кръста и беше сложил глава на рамото й.До тях беше Кий,който се занимаваше с телефона си.Таемин и Хе бяха седнали на земята пред дивана.
Докато гледаха филма се чуваха коментари от сорта на:
-Ама тез за нищо не стават Любов и още малко... - Page 5 751907
-ООх доспа ми се..
-АА ма тва още ли не е свършило??
След като филма свърши Блинги попита:
-Някой разбра ли нещо от филма?
-Амии аз разбрах само,че гледам филм-каза Тае и се почеса зад врата.
-И аз така-обади се Хе.
Кий през цялото време си пращаше смс-и със Мин.
-Аз пък разбрах всичко Любов и още малко... - Page 5 563735 -каза Минхо и се изправи,но Блинги го дръпна:
-Абе жираф по-добре си стой седнал.
И така от филма,който гледаха никой нищо не разбра.
-Момчета ние трябва да си тръгваме-каза Йо.
-Добре аз ще ви изпратя-взе си якето Джонги.
-И аз идвамм-обади се Минхо,а след него се довлече и Таемин.
Тръгнаха.Момчетата ги изпратиха и след като всеки лепна по една целувка на момичето си те тръгнаха да се прибират.По пътя минаха покрай някакъв магазин за дрехи:
-Хьонгг това много ще хареса на Кий,хайде да му го вземем Любов и още малко... - Page 5 356600 -каза Таемин и сочеше някаква блуза.
-Добре ще му го вземем-съгласиха си двамата.
Те купиха блузата,която беше черна с надпис "unstoppable".
Купиха някакъв плик за подарък и пъхнаха вътре блузата.
-Прибрахме сее Любов и още малко... - Page 5 427442
-Супер-дотича Оню-Тук със бебето си умрях от скука Любов и още малко... - Page 5 388110
-Значи вече не съм бебе-заподскача Тае.
-Не бебе си спокойно-каза му Блинги и Таемин както си подскачаше въздъхна и се отпусна,а Минхо го потупа по рамото.Тримата посветиха Оню във плана си и отидоха в стаята на Кий.
Таемин му се метна и започна да го гъделичка.
-АБЕ АРЕ РАЗКАРАЙ СЕ БЕ-изкрещя Кий.
Таемин се направи,че плаче и излезна от стаята.Тогава вътре влезна Минхо и каза:
-Как можеш да го направиш знаеш,че той е малък Любов и още малко... - Page 5 323619
-Ама азз...
Кий отиде при Тае и започна да му се извинява.Тае въобще не го поглеждаше,но изведнъж както си седеше избухна в смях.Кий гледаше и нищо не схващаше.
-Бъзикаме сее-каза Тае и го прегърна.
Чак тогава на Кий му светна лампичката.В хола дойдоха останалите и дадоха плика на Кий.Той извади блузата и изпищя от кеф.
-Супер яка ее..мерсии-и запрегръща всеки.
Момчетата се оправиха и си легнаха.На другия ден започваха в 9:00 а с момичетата се бяха разбрали в 8:30 да се видят.
Беше 8:00 и алармите на всички звъннаха.Кий веднага спря своята и скочи от леглото.Оню я изключи и си легна пак.Минхо направи същото.Блинги прекалено много го мързеше и си запуши ушите.Таемин пък беше станал и си танцуваше на алармата,тя беше SHINee-Replay.
Кий отиде и събуди Оню..по-точно дръпна му завивката и го издърпа за краката.После отиде при Блинги,който щом чу гласа на Кий скочи и започна да се оправя.Кий събуди и Минхо и всички започнаха да се оправят.
Беше 8:35.
-Хора закъсняваме момичетата ще ни убият Любов и още малко... - Page 5 323619 -каза Минхо.
Всички се забързаха и слезнаха долу.Там момичетата стояха във поза "ф".
-Как можете винаги да закъснявате Любов и още малко... - Page 5 793541 -скара се Йо.
Групата отиде да закуси,по-точно отиде до близкия магазин и си накупуваха сладки,кроасани,шоколади и всякакви такива.
Дойде мениджъра и качи всички в колата.
-Такаам да знаете след шоуто ще отидете в болницата за иследвания.
-ММОЛЯЯ да да в болница няма да стъпя Любов и още малко... - Page 5 182785 -каза Йоана.
-И да не искаш трябва-каза мениджъра и Йо се примири.
Колата спря до морето и всички слезнаха.Донхо и Хеа вече бяха там.Те бяха облечени по следният начин:
Блинги беше с кецове,удобни дънки и някаква оранжева тениска.Йоана беше с високи кецове,цикламена тениска,черен панталон и си беше сплела косата на плитка.Таемин беше с дънки,синя тениска и кецове.Въобще почти всички бяха с тениска и кецове.Само Оню си беше обул някакви гуменки.Тениските бяха в цветовете на дъгата и както каза мениджъра това бяха новите Rainbow Любов и още малко... - Page 5 573598 Те се качиха на една лодка и водещият започна да представя участниците:
-Такаам тук имаме първата двойка Блинг Блинг Джонгхюн и неговата приятелка Йоана.После са Макнаето Таемин и известната актриса Хе.Флейминг Харизмата Минхо и Никол.И накрая макнаето Донгхо и Хеа.
Хеа беше 16 годишна.Тя имаше коса като на Йоана,но имаше светло сини очи и тъмна кожа,която контрастираше с очите.
Докато пътуваха лодката изведнъж спря и Блинги,който беше на парапета за малко да падне.
-Охх размина ми се Любов и още малко... - Page 5 388110 -въздъхна той.

123Любов и още малко... - Page 5 Empty Re: Любов и още малко... Съб Яну 29, 2011 12:14 pm

rally___

rally___
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Любов и още малко... - Page 5 561186

124Любов и още малко... - Page 5 Empty Re: Любов и още малко... Съб Яну 29, 2011 3:13 pm

Yulita ^^

Yulita ^^
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Глава 16
Част 2

Всички слезнаха от лодката и се наредиха.
-Баси якото..~Има 6 камери пред мен и се чувствам като супермен~-запя си Блинги и всички избухнаха в смях.
Водещият тръгна нанякъде и каза да го изчакат...Вече минаха 20 минути и все още го нямаше:
-Абе тоз човек къде се дяна??Да не би да са го изяли канибалите,които живеят на острова Любов и още малко... - Page 5 859388 -огледа се Блинги.
-ААА Любов и още малко... - Page 5 858791 има канибалции Любов и още малко... - Page 5 78462 -уплаши се Таемин.
-Ейй глупаче няма такова нещо-успокои го Хе и той се изчерви.
-Хайде да потегляме наобратно-предложи Донгхо.
-Пу съм капитан Любов и още малко... - Page 5 563735 -каза Минхо.
-Такаа започваме след 5..4..-изведнъж се появи водещият и първият кадър от шоуто беше как всички седят зяпнали с отворена уста и опулени.
-Ъмм не беше хубаво начало..хайде отново 5...4..
Най-накрая след 2 изразходени ленти шоуто започна.Имаше много изпитания и трудности.Почти през цялото време всички се хилиха.Водещият постоянно се отчайваше и казваше кръстейки се и гледайки нагоре:
-Охх дано свърши скоро..дано свърши скоро..
Ето че свършиха всички изпитания.Минхо и Никол имаха най-добър резултат.После бяха Блинги и Йо наравно с Таемин и Хе.Донгхо и Хеа бяха на последно място.Двамата се бяха сближили много по време на предаването.Всъщност Хеа беше влюбена в Донгхо,а той също я харесваше.Двамата не си признаваха и така беше от няколко месеца.
-Това беше от днес..хайде да се прибираме.
-ЧАООО-махаха всички на камерата и се хилеха.
-КРАЙ-извика някой и всички както бяха жизнерадостни се проснаха на земята и почнаха да се хилят,пуфкат и т.н.Водещият изкрещя:
-АЛИЛУЯ СВЪРШИ!!!
Всички се качиха на лодката и потеглиха.
-Чувствам се като мекотело-каза Блинги и се отпусна на рамото на Йо.
-Офф аз съм по-зле мускулите ми треперят..отдавна не се бях натоварвал така-каза Донгхо.
-Блинги забеляза ли как се гледят Донгхо и Хеа?-прошепна Йо на Джонгхюн.
-И ти ли искаш?-попита я той.
-ДАА-отвърна тя и двамата си дадоха high five.
Те решиха да сватосат двамата,но се чудеха как.
-Хайде да ги бутнем един в друг-предложи Блинги но добави-ама и аз съм един тъпак по-тъпо нещо не можах да измисля.Двамата започнаха да мислят всевъзможни неща..
Докато другите снимаха Мин беше при Кий и двамата се разхождаха в мола,после се бяха прибрали и бяха в стаята на Кий.Оню беше в хола и гледаше някакви мюзикъли.Изведнъж се чуха крясъци и Мин излезна от стаята на Кий едновременно плачеща,ядосана и крещяща.Тя си взе якето и излезна.Оню седеше и гледаше със отворена уста.Кий отиде до вратата на стаята си,погледна към Мин,след това затвори вратата си като я блъсна много силно.Мин искаше да направи същото,но затвори нормално и не тръгна да слиза по стълбите,а се подпря на стената,седна на земята и се разплака.Оню все още седеше със отворена уста..после си каза "а голяма работа ще се оправят" и пак се загледа във мюзикъла.
През това време dream team-ците бях пред блока.Те тръгнаха да се качват по стълбите.Изведнъж всички се спряха.Блинги,който беше най-отзад започна да подскача и извика:
-Айде вървете бее,какво става.
Тогава той видя Мин,която си криеше лицето,беше с качулка.Тя тичаше по стълбите.
Всички побързаха да се качат да видят какво е станало.
Те влезнаха и се събуха по-най бързият начин.Отидоха в хола и видяха Оню:
-Какво има-пита Минхо.
Оню им разказа какво е видял и всички тръгнаха към стаята на Кий,но тя беше заключена.Колкото и да викаха Кий той не излизаше:
-Кийй обещавам ти да не ти говорим,но трябва да излезнеш за да отидем да ни изследват.Обещавам,че ако някой ти кажи нещо лично ще го пребия-каза Блинги и след малко Кий излезна.Той мина покрай тях облече си якето,обу си обувките и каза:
-Е няма ли да тръгвате?
Вече бяха в болницата.Имаше къса опашка и бързо дойде техният ред.В болницата се бавиха около 1 час.
-Охх добре,че нямаше километрични опашки от бабички-въздъхна си макнаето.
Един след друг всеки беше извикан и си взеха резултатите.Докато бяха в колата всеки говореше за своя резултат.
-Казаха ми,че съм в добра форма-каза Кий.
-А на мен ми казаха,че съм в ОТЛИЧНА форма пък..пукни се-каза Блинги,завря се в лицето на Кий и му се оплези.
-На мен пък левкоцитите са ми в повече,а кръвното налягане-започна да говори Минхо,но това,което другите разбраха беше-бла бла бла кръв бла бла бла.След както Минхо свърши речта си всички го гледаха опулени.
-Лол от къде знаеш всичко това?Аз си мислех,че речника ти е от 10 думи-каза му Блинги.
-Ама вие за тъпак ли ме смятате-пита Минхо и всички му кимнаха.
-Оох на мен ми трябват повече витамини,което значи по-малко пиле...-въздъхна Оню.
Таемин седеше със отчаян поглед и гледаше навън.Той мълчеше през цялото време.
-Таемин как ти мина изследването-пита го Минхо.
-КАКТО ПРИ ВСЕКИ АЙДЕ МЛЪКВАЙТЕ С ТВА ИЗСЛЕДВАНЕ-избухна в Таемин.
Другите го погледнаха очудено,но той не им обърна внимание а продължи да гледа през прозореца.
-Дайте ми изследванията си-каза мениджъра и всички му ги подадоха.
Той ги преглеждаше и изведнъж дъхът му спря...
-Ноо как..как е възможно-каза той и погледна Таемин,който мълчеше.Всички видяха как по бузата му започнаха да се стичат сълзи.Първо една,после втора и така нататък.
-Какво има-попитаха другите.
Мениджърът седеше и четеше всяка дума от изследването на Таемин,той не вярваше на това,което беше написано.
Другите постоянно питаха какво е станало,но не получиха отговор.
След като се прибраха горе Таемин отиде в стаята си,легна на леглото и се разплака.Той погледна през прозореца "може би няма да те видя отново" помисли си той и дъхът му се сепна...имаше бучка в гърлото.
Другите влезнаха в стаята:
-Таемин какво има??
-КАКВО ЛИ ИМА ЛИ??Какво има...ОСТАВАТ МИ 6 МЕСЕЦА...ПОЛОВИН ГОДИНА ИМАМ ДА ЖИВЕЯ още..
Другите гледаха като паднали от небето.
-Това не е възможно-каза Минхо и погали Таемин.
Мини бутна ръката на Минхо и извика:
-ВЪЗМОЖНО Е..ИМАМ РАК НА КРЪВТА..болен съм от няколко месеца...вече е късно за всичко...
Таемин избута всички навън и легна на леглото..той плачеше и мокреше възглавницата си..

125Любов и още малко... - Page 5 Empty Re: Любов и още малко... Съб Яну 29, 2011 4:09 pm

rally___

rally___
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

момиче, ти се опитваш да ме убиеш, нали?? опитваш се да ми докараш инфаркт или нещо по-лошо.. Любов и още малко... - Page 5 324371

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 5 от 7]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите