Любов и още малко... K1q6o9jpg


Join the forum, it's quick and easy

Любов и още малко... K1q6o9jpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


     Seoul

Септември 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

Календар Календар

Visitors

free counters

Poll

Победител е...?

Любов и още малко... Vote_lcap15%Любов и още малко... Vote_rcap 15% [ 6 ]
Любов и още малко... Vote_lcap56%Любов и още малко... Vote_rcap 56% [ 22 ]
Любов и още малко... Vote_lcap3%Любов и още малко... Vote_rcap 3% [ 1 ]
Любов и още малко... Vote_lcap13%Любов и още малко... Vote_rcap 13% [ 5 ]
Любов и още малко... Vote_lcap13%Любов и още малко... Vote_rcap 13% [ 5 ]

Общо гласове : 39

Latest topics
» SHINee Shawols Skype ~
Любов и още малко... EmptyНед Окт 22, 2017 6:30 pm by rally___

» Because I met you
Любов и още малко... EmptyПет Мар 27, 2015 8:07 pm by Anny

» 21.
Любов и още малко... EmptyПон Дек 01, 2014 5:55 pm by nasa__

» The color of your love
Любов и още малко... EmptyНед Ное 16, 2014 8:24 pm by lil_sun

» ~♥ Taemin's heart ♥~
Любов и още малко... EmptyПет Окт 10, 2014 2:23 pm by ..TaeminGirl..

» Kaкво мислят Shinee за теб ?
Любов и още малко... EmptyВто Авг 26, 2014 11:01 am by SHINee_JongKey

» Намисли си дума..
Любов и още малко... EmptyВто Авг 26, 2014 10:49 am by SHINee_JongKey

» You..The Music In Me~♫♫
Любов и още малко... EmptyВто Авг 26, 2014 8:55 am by SHINee_JongKey

» The true love
Любов и още малко... EmptyПет Авг 22, 2014 8:45 am by SHINee_JongKey

Music
Любов и още малко... WamFC

You are not connected. Please login or register

Любов и още малко...

+9
nasa__
(づ ̄ ³ ̄)づ
jongminfan
Nanna
Mari^^
TonnIi
rally___
2min
Yulita ^^
13 posters

Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Харесва ли ви?

Любов и още малко... Vote_lcap100%Любов и още малко... Vote_rcap 100% [ 17 ]
Любов и още малко... Vote_lcap0%Любов и още малко... Vote_rcap 0% [ 0 ]
Общо гласове : 17

Poll closed

Go down  Съобщение [Страница 1 от 7]

1Любов и още малко... Empty Любов и още малко... Сря Дек 22, 2010 8:35 pm

Yulita ^^

Yulita ^^
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

За първи път пиша фик за това моля ви,който го прочете да постне по един коментар за да знам дали ви е харесал
Любов и още малко... 72137 Любов и още малко... 835962 Мерси предварително Любов и още малко... 573765


Беше мрачен и дъждовен ден.Членовете на SHINee си бяха вкъщи и се чудеха какво да правят.Оню си беше поръчал пиле и сладко,сладко си похапвашеЛюбов и още малко... 573598 .Таемин и Мино играеха на Play Station,а Кий и Джонгхюн си говореха и гледаха през прозореца дъжда.Беше им много скучно и единствената им утеха беше,че прогнозата за времето за следващия ден беше той да бъде слънчев и много топъл.Неочаквано скуката беше прекъсната от звънеца на вратата.
-Кой е този човек,който в това време е тръгнал да се разхожда навън?-чудеше се Кий,докато вървеше към вратата.
-И аз това се чудя-отвърна Блинги,който чак сега осъзна,че с Кий са сами,защото останалите бяха задълбочени в заниманията си.
Когато вратата се отвори,един сравнително сух пощальон поздрави Блинг и Кий и им предаде срудно голям колет.Двете момчета благодариха и веднага извикаха другите,за да отворят колета заедно с тях.Щом чу за колет Мини веднага се изстреля от дивана,като забрави,че с Мино се бяха хванали на бас кой ще спечели играта,но на Мини не му пукаше вече за играта,той очакваше колет от една много добра стара приятелка както той я описа на останалите.
Когато четирите момчета стигнаха до масата оставиха колета и Блинг отиде да извика Оню,който все още се занимаваше със своята любов-пилето.След като се събраха всички Кий прочете какво беше написано на колета:
"От:shineeworldbg.nstars.org,София,България"
Щом чу това Тае много се отчая,защото той очакваше това да бъде дълго чаканият от него колет.Той се ядоса не толкова на колета,колкото на себе си и отиде да си пусне телевизия.Но останалите членове на групата бяха доста заинтересовани от колета и побързаха да го отворят.След като го разопаковаха видяха,че вътре нямаше много неща.Всъшност в колета имаше няколко диска,един син картон и пет мини плюшени играчки меченца.Всеки от групата си взе по едно меченце и разбира се Мино,веднага се погрижи за Мини и му метна неговото мече.Таемин след като огледа мечето си помисли "я да отида да видя какъв е този колет.То се оказа,че е интересен" и веднага се изстреля по най-бързия начин.През това време Оню,Кий и Джонг бяха отворили картона и четяха написаното.В картона се съдържаха послания на фенки на групата.Блинг особено много се изкефи на едно послание:
"Вие сте любимата ми група!Продължавайте все така!Разбира се Джонгхюн ти винаги ще си останеш мой любимец...От Йоана"
На Блинги много му се хареса това име-"Йоана" помисли си той "това име все повече ми харесва..."
След като прочетоха пожеланията момчетата отидоха към компютъра за да пуснат дисковете.На първия диск имаше кавъри на техните песни.На втория диск имаше снимки на техни фенки,като под всяка снимка пишеше името на фенката.Докато разглеждаха снимки изведнъж Хюн подскочи и каза бързо да върнат на миналата снимка.Да точно така под снимката пишеше "Йоана".
"Значи така изглеждаш Йоана...жалко,че не си корейка..."помисли си Джонг,но във следващия момент беше повален на земята от бутащият Таемин.
-Ей,хьонг да не си оглушал?От половин минута те питам защо искаше да върнем снимката?-попита присмиващ се Мини.
-Аа,ами просто ми се стори позната,за това помолих да върнем снимката-отвърна Блинги,защото в момента нищо друго не му идваше на ум.
-Добре тогава,припознаващият се ти ще сядаш ли на стола или аз да седна направо-каза Кий,но преди Джонг да успее да отговори столът вече беше зает..
Момчетата вече бяха разгледали всяка снимка и бяха готови да си лягат.Точно преди да заспи Блинг си помисли "Йоана,хубаво име,хубава външност...Ким Джонгхюн да не си посмял!Какво правиш,та тя живее кой знае къде,сигурно никога нама да я видиш..." но така и не успя да си я изкара от главата и цяла нощ не успя да заспи...



Последната промяна е направена от uleto37 на Сря Дек 22, 2010 9:02 pm; мнението е било променяно общо 1 път

2Любов и още малко... Empty Re: Любов и още малко... Сря Дек 22, 2010 8:45 pm

2min

2min
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

иееи радва ме много Любов и още малко... 72137 чакам следваща глава Любов и още малко... 124908

П.П Май се сещам на кой ми напомня Йоана Любов и още малко... 720423

3Любов и още малко... Empty Re: Любов и още малко... Сря Дек 22, 2010 8:53 pm

rally___

rally___
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Хахахахахах, мръсницооо !! ;ддд
Йоаноо,, ;дддд ша та убия момичеее !!
Вкарай ма и мене ;дддд

Любов и още малко... 247849

Иначе радва.. давай нататък ;д

4Любов и още малко... Empty Re: Любов и още малко... Сря Дек 22, 2010 10:59 pm

Yulita ^^

Yulita ^^
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Глава 2
-Добро утро сънливецо-каза Кий и премести пердето така че лъчите на слънцето попаднаха точно на лицето на Блинги.
-офф,какво искаш не стига,че цяла нощ съм я сънувал и почти не можах да заспя,а ти сега ме будиш в...колко е часа?-отговори много сънено Блинги
-Първо коя е тази,която си я сънувал и часът е 10-отговори Кий
-А така,а ти сега ме будиш в...10 часа ли?Аз си мислех,че е 7-8-каза Блинг и чак тогава се усети,че се е изпуснал за въпросното момиче.
-Еми,добре айде аз ще ставам ти излез моля те-каза Джонг,надявайки се Кий да не заговори за момичето
-Добре щом искаш да излезна ще излезна,но няма да се разминеш с разговора за тази "тя"-каза Кий подхилвайки се и излезна от стаята.
Другите се бяха назакусвали,когато Джонг излезна от стаята и сънливо се носеше към масата.Той седна до останалите и започна да закусва и чак тогава забеляза,че другите гледаха някакъв пощенски плик,който беше на масата.
-Хора какво е това?Да не би пак да е някакво писмо от фенки?-попита Блинг,като тайно се надяваше това писмо да не е от кой да е,а от Йоана,но знаеше,че това е почти невъзможно.
-Ами,да или пък не,не точно,може би да-каза Мини малко объркано.
-Ама,вие още не сте го отворили,какво чакате-каза Блинг малко ядосано,все писмото и почна да си бъбри нещо под носа,като от бъбренето другите разбраха само "кой...какви живея...на помощ"
След като отвориха писмото Мино го грабна от ръцете на Хюн,който от своя страна остана малко изненадан и объркан.
Мино прочете "Здравейте SHINee!Аз съм ваша фенка от форума,който ви прати колета.Мисля да се преместя за около година-две в Корея,затова искам от вас една голяма услуга-понеже нямам познати в Сеул,можете ли вие да ме запознаете с града?
П.П:Знам,че сте много известни и не ви се занимава с момиче като мен,но все пак реших да пробвам късмета си.
От Йоана"
-Е,какво ще правим?-попита Оню,който разглеждаше някакви снимки на членовете от групата като малки и от смях почти не чу какво беше написано в писмото,но въпреки това зададе въпрос незнаейки за какво е той.
-Мисля,че трябва да й помогнем-каза Хюн,привидно спокойно,но отвътре преливаше от щастие,защото знаеше,че това не е просто кое да е момиче,това беше момичето,заради,което той не можа да спи,а именно Йоана от снимката.
А Йоана беше българка родена в София.Тя бе разбрала от една нейна приятелка за SHINee и така постепенно им стана огромна фенка.Тя беше решила да се премести в Корея не заради друго,а именно заради групата.Специално за това беше учила корейския език три години.Йоана беше висока,стройна,с светлокестеняво-руса коса и пъстри очи.Тя беше завършила балетно училище и много обичаше танците.Беше решила да се пробва в конкурса,който се провеждаше всяка година в Сеул.Първите трима отиваха в театъра и ставаха част от най-добрите балетни изпълнители в Корея.
Обратно в къщата на Шайни.Без много дебати момчетата се съгласиха с предложението на Блинг да помогнат на Йоана да се запознае с града...а може би и нещо друго...
Хюн вече беше написал писмото-отговор и го предаваше в пощата.Той беше много развълнуван и с нетърпение очакваше мигът в,който ще погледне Йоана в очите.
А тя от своя страна полудя,когато прочете отговорът на момчетата.
-Те...те...те искат да помогнат на мен...ааааааааааааааааааа не това не е истина,някой да ме ощипе-това беше реакцията на една фенка,която щеше да се види със своите идоли.
Момчетата за нея бяха всичко.Тя не се събуждаше сутрин без да погледне плакатът,който висеше на отсрещната стена-там бяха SHINee и както винаги бяха супер сладки.Понякога Йоана дори ги целуваше един по един,така както си висяха на стената.
Минаха няколко седмици в нетърпение от страна на Йоана,но и момчетата от SHINee също нямаха търпение.Те знаеха как изглежда тя,но въпреки това искаха да я видат.През тези седмици Блинги направо се побърка,той броеше часовете до срещата със Йоана и почти не спеше.Останалите от групата забелязаха това и им беше интересно защо Хюн се вълнува толкова,но никой не го пита.А така беше по-добре и за Джонг,защото той нямаше никакво извинение освен "ами мисля,че съм хлътнал"
И накрая дойде денят в който Йо летеше към Сеул.Полетът мина много бавно за нея,защото тя направо умираше от радост и всяка секунда за нея беше като една година.Ето,че вече слезна от самолета,взе си багажа и отиде на терминала.Тогава тя видя една от най-шокиращите гледки,които беше виждала през целия си живот...

5Любов и още малко... Empty Re: Любов и още малко... Сря Дек 22, 2010 11:04 pm

rally___

rally___
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Кекекекекеке,, какво толкова е видяла :дддддд

Да не е видяла Кинг Конг или нещо такова...!!!

Давай, става яко, за разлика от моето ...
;ддд

Всъщност вече ме зариби ;д

6Любов и още малко... Empty Re: Любов и още малко... Чет Дек 23, 2010 5:11 am

TonnIi

TonnIi
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Леле супер е , пускай следваща глава Любов и още малко... 72137

7Любов и още малко... Empty Re: Любов и още малко... Чет Дек 23, 2010 9:38 am

Mari^^

Mari^^
I keep dreaming ’bout you ★
I keep dreaming ’bout you ★

Ule poburzai i men me zaribi :p

8Любов и още малко... Empty Re: Любов и още малко... Чет Дек 23, 2010 10:00 am

Yulita ^^

Yulita ^^
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Глава 3
Първа част
...Там я чакаха SHINee.Тя се беше разбрала с тях да се
чакат на центъра на града,но те бяха дошли тук,не за кой да е,а за нея.ОТ чакане Мини и Оню бяха седнали на земята и се боричкаха.Мино го нямаше-беше отишъл да купи нещо за пиене с Кий.Само Блинг припряно се оглеждаше и очакваше Йо.
Йоана се затича към момчетата,но на втората крачка се спря,защото в главата й беше "не Йо,не тичай...не показвай,че такава фенка,по-добро впечатление ще направиш,ако се държиш с тях като с нормални хора...а да ги гушна ли,нее не трябва,та те сигурно не ми помнят името"
Така в мисли тя стигна до групата.Мино и Кий вече се бяха върнали от магазина,а Оню и Мини се бяха изправили на крака.Когато Йо застана до тях,тя не можеше да каже нито думичка от притеснение.Но точно тогава тя усети,че някой я прегръща.След като тя разбра,че това е Хюн,колената и омекнаха и имаше чувство,че всеки момент ще се сгромоляса на земята.Останалите момчета от групата също я прегърнаха.
-Добре дошла Йоана!Много се радваме да те видим!-каза Джонг
"Той помни името ми!"-каза си Йо.
-Много благодаря,че дойдохте,чак до тук за мен.Сигурна съм,че аз съм по-радостна от вас да ви видя.
-Хайде да тръгваме колата вече ни чака-предложи Мини
-Ами,хайде тогава-отвърна йо и вдигна куфарите си.
Щом Мино видя,че куфарите са тежки за нея,той венага взе най-тежкия,а другия даде на Оню.
-Много ти благодаря Мино-каза Йо и лекичко го прегърна."Мино и Оню от SHINee ми носят куфарите...това не е гледка за изпускане"си каза тя,докато ходеше към колата.
Щом стигнаха колата всеки се настани където намери място.Йоана се оказа сбутана между Блинг и Кий."Леле...в момента по щастлив от мен човек на земята няма"-си помисли Йо,която просто си умираше от кеф.
Поради близостта им,Джонг можеше да усети бедрото й...


П.П:нямах време да я напиша цялата,но затова пък ще се реванширам с втората част Любов и още малко... 124908 [b]

9Любов и още малко... Empty Re: Любов и още малко... Чет Дек 23, 2010 10:07 am

Mari^^

Mari^^
I keep dreaming ’bout you ★
I keep dreaming ’bout you ★

Супер е Любов и още малко... 68960

10Любов и още малко... Empty Re: Любов и още малко... Чет Дек 23, 2010 10:12 am

rally___

rally___
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

ууу, бедроо!! харесва мии ;дд
давай давай ;д

11Любов и още малко... Empty Re: Любов и още малко... Чет Дек 23, 2010 3:58 pm

TonnIi

TonnIi
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Е просто е супер Любов и още малко... 144585

12Любов и още малко... Empty Re: Любов и още малко... Чет Дек 23, 2010 5:42 pm

Yulita ^^

Yulita ^^
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Глава 3

Част 2

..."толкова е слаба и стройна,и красива...дали тя ме...не Джонгхюн не си го и помисляй"-над това размишляваше Блинг,докато не беше прекъснат от Йо.
-Та да ви попитам сега накъде сме тръгнали?
-Ами,ние си мислехме да отидем първо до нас-каза Кий,който беше сготвил обяд,специално за случая.
Колата спря и момчетата тръгнаха да слизат.Разбира се Мино взе куфарите и помогна на Йоана да слезне от колата.Но точно,когато тя стъпи на земята,обувката и се подхлъзна и две секунди по-късно тя се оказа върху Мино,който беше завлечен от нея.Всички започнаха да се смеят,а на Йоана и Мино им стана много неудобно и двамата колкото се може по-бързо се опитаха да се изправят на крака.
-Много си извинявам,съжалявам...добре ли си,извинявай-на Йоана и беше много неудобно и се засрами много.
-Да добре съм,спокойно,след като си имам Хюн,няма как да не съм свикнал,той всекидневно се отнася и се спъва постоянно и повечето пъти аз съм този върху,който той пада-отговори Мино и започна да се смее,но когато видя с какъв страшен поглед го гледаше Блинг,той веднага спря и предложи на другите да влезнат в къщата.
Всички вече бяха седнали на масата и очакваха "мама" Кий да сервира яденето.
-Хайде,лакомници започвайте да ядете-каза Кий и му стана много смешно,когато видя с какъв поглед Мини гледяше яденето.
-А малко пиле няма ли да добавиш?Все пак накъде сме без пилето-каза Оню и веднага отиде до хладилника,взе едни замразени пилешки крилца,извади ги и ги стопли.
-А това вече е ядене-каза той,когато седна на масата.
-Оню,Оню пилешка глава такава...не искам да си представям какво ще правиш някой ден,ако няма от къде да си купиш или поръчаш пиле-каза Мино,като това моментално разсмя всички на масата.
Вече беше около 18ч.,а Йоана все още беше в апартамента на групата.
-Момчета аз мисля да си тръгвам-каза тя,въпреки,че й се щеше да остане вечно.
-Нее,недей,още е рано-замоли й се Блинги,който не искаше тя да си тръгва въобще.
-Еми,добре,но ще остана най-много до към 21ч.-каза Йо
-Супер-зарадваха се всички.
-Тъкмо ще ни разкажеш за себе си-каза Кий и се настани на дивана.
-Ами да...ъъ,такова...добре-каза Йо,малко отнесено,защото се беше загледала в Хюн,който си оправяше косата.
-Аз ще отида да се преоблека-каза Хюн и се запъти към стаята си-Моля ви изчакайте ме преди да почнете да си говорите.
-Добре ще те изчакаме,но гледай да не се забавиш-каза Мини,който си беше взел едни желирани бонбонки и се мъчеше да отхапе от едно бонбонче,което беше много разтегливо.
-Къде е тоалетната-попита Йоана
-Ами,по коридора не втората,а третата врата вляво.-веднага я упъти Мино.
-Добре благодаря,ей сега се връщам-каза Йоана и стана от дивана.
"Офф,защо Джонгхюн се държи толкова странно...сякаш въобще не ме забелязва..." си мислеше тя и така в мислите си,тя се отнесе и вместо във третата врата,влезна във втората.А там беше стаята на Хюн,който беше по долнище от анцунг,а отгоре беше без блуза.
Когато Йоана влезна в стаята първоначално той не я забеляза,но тя изумена от прекрасната гледка започна да подскача,но след това веднага се усети,извини се и излезна от стаята.
Почти беше влезнала в тоалетната когато чу гласа на Джонгхюн.
-Ела,ако искаш,няма от какво да се притесняваш-каза й мило той и лекичко й намигна.
Тя си помисли "божичко та той е без блуза...дръж се Йоана,дръж се" и влезна в стаята му.
Блинги все още се чудеше коя блуза да избере и реши да попита Йоана.
-Коя блуза да облека?Тази на Mickey Mouse,или синята-каза той
-Ами,чакай да помисля...тази на Mickey Mouse облечи.-каза му тя-Но не те ли притеснявам-каза тя,надявайки се той да не се облече бързо,защото гледката не беше за изпускане.
-Не спокойно,я ми разкажи защо реши да дойдеш в Корея-каза Блинг
-Ами на първо място исках разнообразие,второ ще се пробвам за балетния конкурс и трето...ами няма трето това са причините-отвърна тя
-Балетния конкурс ли?Ти да не си балерина-очуди се Блинг и я изгледа от глава до пети.
-Ами да,всъшност завърших балетното училище в София-каза тя,леко засрамено,защото беше забелязала как я огледа Джонг
-Супер може някой път да ми покажеш.Става ли?-попита Блинг.
-Ама разбира се само кажи кога и къде и вече съм там-отвърна радостно Йо.-Ами добре аз мисля да отивам при другите,сигурно вече се чудят защо се бавя толкова-каза тя и тръгна към вратата.Но точно я отваряше и усети ръката на Джонгхюн на рамото си,от което цялата изтръпна.Тя се обърна и го изгледа въпросително.
-Да,Джонгхюн
-Ами нищо...просто исках да те прегърна-каза той и я дръпна към себе си.
"Господи...той ме прегръща...това истина ли е,сигурно не е,но той е тук...пред мен" си мислеше Йо и усети,че цялата трепери.Блинги също усети това и се усмихна.
-Хайде..аз такова,отивам в кухнята-каза Йоана все още замаяна от прегръдката.
-Е сега идвам...и може ли да не ме наричаш Джонгхюн,а просто Хюн или Джонг-каза Блинги
-Добре щом това искаш-каза тя,като цялата умираше от кеф.
Точно когато влезна в кухнята,цялата сияеща,Йо чу Мини да крещи от хола.Тя отиде да види какво става и видя,че той подскачаше като луд и размахваше някакво бяло листче в ръката си.


13Любов и още малко... Empty Re: Любов и още малко... Чет Дек 23, 2010 5:47 pm

rally___

rally___
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Аууу, много е яко хььооонг !!!
Давай, давай.. май се сещам какво е бялото листчеее !! :ддд

14Любов и още малко... Empty Re: Любов и още малко... Пет Дек 24, 2010 7:17 am

Mari^^

Mari^^
I keep dreaming ’bout you ★
I keep dreaming ’bout you ★

<3

15Любов и още малко... Empty Re: Любов и още малко... Пет Дек 24, 2010 8:58 am

Nanna

Nanna
Almighty ♛
Almighty ♛

Oх,тоя фик наистина ми напомня за проекта ни и великата ни борба Любов и още малко... 241947

http://www.last.fm/user/SHINeeGirl7

16Любов и още малко... Empty Re: Любов и още малко... Пет Дек 24, 2010 3:46 pm

Yulita ^^

Yulita ^^
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Глава 4


-Какво става тук?От кухнята си помислих,че колите Мини-такива крясъци се чуваха-попита Йоана и се усмихна
-Хаха,не не го колим,просто той очакваше важно писмо от една приятелка и най-накрая го получи-отвърна Мино
Тае все още подскачаше от радост и въбще не забеляза,че бутна една ваза,настъпи Кий и буквално мина през Оню.Само Мино и Йо останаха непотрошени и след като видяха какво стана с другите,те веднага побързаха да излезнат от стаята,докато Таемин не се успокои.
В този момент в стаята влезна Блинг,който очевидно беше уплашен и объркан от виковете.
-Какво става тук!?Знаете ли как ме стреснахте-леко се ядоса той.
-Спокойно,просто Таемин е получил някакво писмо от приятелка...ако ти е мил живота по-добре ела с нас-каза Йоана.
Блинги още беше объркан и не можеше да реагира бързо.Той стоеше на едно място и в главата му все още се асимилираха думите на Йоана.Тя забеляза това,хвана го за ръката и го задърпа към хола.
Щом Хюн усети допира й той моментално изтръпна.Това беше най-меката и най-женствената ръка,която го беше докосвала през целият му живот.
Йо и момчетата вече се бяха настанили на дивана и чакаха Мини да им прочете какво пише в писмото:
"Здравей Тае,
отдавна не съм ти писала,за това извинявай.Ти как си аз съм много добре,напоследък имаме много турнета и съм заета,но все ще намеря време да теб.Мисля да намина за около месец-два при вас.Нали няма проблем?Много ми липсваш и нямам търпение да те видя.
С много обич Чо Хе
П.П:побързай с отговора,за да знам какво да правя"
-Оо,даа!!Моята любима нуна ще идва при нас!-развика се отново Тае и започна да си пляска и да подскача-Бързо ще напиша отговор и отивам до пощата-той вече беше взел лист и химикал.
-Таемин,не мислиш ли,че ще е по разумно,ако оставиш това за утре?Все пак вече е тъмно-каза Оню,който знаеше каква ще е реакцията на мениджъра,ако разбере,че при момчетата ще идва момиче.
-Ама аз...такова...тя иска...трябва-опита се да обесни Тае,но другите го убедиха да остави писмото за следващия ден.
-Та какво е това момиче,Таемин все още не си ни разказвал-попита Блинг,намигайки на Мини.
-Ами,тя е една приятелка,като малки всеки ден си играхме заедно.Не съм я виждал от много време и нямам търпение да я вида.Като малка тя беше много хубава,а сега сигурно ще е...
-Ще е?-попита Кий
-Ами нищо...тя е участвала и е спечелила конкурса Мис Корея,представете си за какво момиче ви говоря-каза Мини гордо.
-Чакай малко това да не е Чо Хе известната актриса,знаех си звучеше ми познато името й!Та аз съм и много голяма фенка,направо я обожавам,толкова е хубава!А и много добре играе във новия си филм!-каза Йоана,която очевидно се беше развълнувала.
-Чо Хе ли?Защо не каза по-рано бе тъпчо-каза Блинг-Вместо да ни разправяш,че сте играли като малки заедно...
-Ами исках да го запазя в тайна...но вече няма значение-каза Мини.Той искаше да запази в тайна личността на момичето,но от радост се беше изпуснал.
-Йоана защо не ни разкажеш за теб?-попита Мино
-Ами какво да разкажа...аз съм на 19 години както знаете,родена съм в България.Миналата година завърших балетното училище в София и сега ще участвам във балетния конкурс в Сеул-каза тя,като не искаше да се хвали,тя не беше такъв човек
-БАЛЕТНИЯ КОНКУРС В СЕУЛ ЛИ??-очудиха се момчетата,освен Блинги,той вече знаеше всичко.
-Ами да...нищо работа-отвърна Йо-Ами аз мисля да тръгвам,трябва да подредя новия си апартамент-каза тя много развълнувано.
-Искаш ли да те закарам?-предложи й Блинг,който въобще не помисли за последиците,ако мениджъра ми разбере.
-Ами не знам...вие сте заети трябва да си починете,по-добре недей-каза тя,но отвътре ужасно много искаше Хюн да я закара.
-Ще си починем спокойно-успокои я той-Ти си нова в града по-добре ще е да те закарам-каза Блинг и без да чуе отговора отиде и си взе якето.
-Чао момчета-каза той и излезна-Йоана,хайде какво чакаш,нека да тръгваме-подкани я той.
-Сигурен ли си,че искаш да ме закар...-пръста на Джонгхюн беше на устата й.
-Ако още един път го кажеш честно не знам какво ще стане...спокойно,ако не можех щях ли да те закарам-каза той и я изгледа със своя убиващ поглед.
-Амии,то ти...такова...офф-главата й още беше замаяна от станалото,тя се качи в колата и се настани.
-А така повече те харесвам,момиче-каза и Блинг и се усмихна.
След като той запали колата,когато тръгна да превключва скоростите ръката му попадна върху ръката на Йо.
Те се погледнаха в очите и Блинг бавно се доближи до лицето,след което той...



Последната промяна е направена от uleto37 на Пет Дек 24, 2010 8:36 pm; мнението е било променяно общо 1 път

17Любов и още малко... Empty Re: Любов и още малко... Пет Дек 24, 2010 5:47 pm

TonnIi

TonnIi
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Пускай следваща , тази беше просто уникална Любов и още малко... 72137

18Любов и още малко... Empty Re: Любов и още малко... Съб Дек 25, 2010 10:26 am

Yulita ^^

Yulita ^^
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Глава 5

...той прошепна на ухото й:
-Може ли да си преместиш ръката,не за друго,но трябва да карам
-оо извинявай,малко съм отвеяна като глава без муха-каза тя и след като се усети каква глупост е изръсила допълни-ама аз наистина не знам какво говоря днес-и се присмя на себе си.
-На всеки се случва-каза Блинг и също се засмя

*В апартамента на Йоана*
-Тук ли ще живееш,много е хубаво-каза Хюн
-Ами,да тук ще живея и мерси-отвърна Йо и лекичко прегърна Блинги.
-Може ли малко да поостана,утре нямаме ангажименти и мога да седя до когато си поискам-попита Блинг и погледна към Йо със своя неописуем поглед,а тя на свой ред не успя да устои на погледа му и каза:
-Ами,добре,остани докогато искаш.
-Суперрр!Тъкмо ще ти помогна да разопаковаш-зарадва си Джонги
-Ами,всъшност аз мислех да си извадя дрехи за утре и пижамата за днес,а по-късно да разопаковам нещата-каза Йоана,която вече беше извадила пижамата си.
-Ами,добре както искаш-отвърна Блинг и седна на дивана.
-Отивам да се преоблека-каза Йоана и влезна във една стая
-Добре ще те изчакам-каза Блинг,който седна на дивана и си пусна телевизия.
Вече бяха минали около 20мин,а Йо все още не излизаше от стаята си.Билнги започна да се тревожи.Той отиде до стаята и сложи ухо на вратата.Никакъв шум не се чуваше и той реши да влезне.Когато влезна той видя Йоана на леглото,първо си помисли,че е припаднала,но после видя,че тя спи.
"Колко е сладка като спи"помисли си той и легна до нея."Ще поседя така малко и после се връщам при момчетата"-но не стана точно така както той искаше.
Без да се усети Блинги заспа до Йоана.
На сутринта,когато Йоана се събуди тя се стрестна.Блинг беше до нея и сладко спеше,а двамата се бяха прегърнали със здрав захват.Тя не успя да се отскъбне от ръцете му и реши да го събуди.
-Джонгхюн...ей Джонгхюн...трябва да ставаш,слад...-говореше му тя,докато го побутваше,но за малко да го нарече "сладур".
"Той наистина е сладур,но сигурно не му пука много за мен"-помисли си тя и настроението й веднага спадна.
-Хей,малката какво има-попита я притеснено Блинги,който не искаше да разправя как се беше озовал до нея,защото все още не беше измислил историята.
-Ами,нищо просто...няма значение,а ти как се озова тук-опита се да отклони темата Йо
-Амии...ще ти кажа истината.Седях на дивана и ти не излизаше,аз влезнах в стаята и те видях да спиш помислих си "ох колко е"-няма значение.Та видях те на леглото и седнах до теб.След това не знам как и кога но съм заспал.
-Аха значи това било-засмя се Йоана-А ти какво си помисли-попита тя любопитно
-Амии "ох колко е сънено" имах предвид,че ми се спи-излъга Джонг.
-Ахам,ами добре,не мислиш ли,че е време да се прибираш при момчетата-предложи Йоана
"не,не е време...ако съм с теб времето спира"помисли си Блинг,но истината беше,че трябва да се прибира.
-Йоана,аз тръгвам,айде до по-късно...всъшност искаш ли да те взема днес в 13ч и да излезнем с момчетата в парка-предложи Блинг,който искаше да я вижда непрекъснато.
-Ами добре,мисля,че ще мога-каза Йоана.
-Супер-зарадва се Блинг-Аз тръгвам до по-късно-той отиде до нея гушна я и я целуна по бузата.
-Нали нямаш нищо против-попита той.
-Ама не разбира се-каза Йоана и също го целуна по бузата,но точно,преди устните й да го докоснат той извърна глава към нея...

П.П:сори,че главата е малко къса,но за следващата глава съм ви подготвила изненада Любов и още малко... 741224

19Любов и още малко... Empty Re: Любов и още малко... Съб Дек 25, 2010 12:33 pm

Mari^^

Mari^^
I keep dreaming ’bout you ★
I keep dreaming ’bout you ★

Глава без муха Любов и още малко... 129392 Любов и още малко... 119963

20Любов и още малко... Empty Re: Любов и още малко... Съб Дек 25, 2010 12:37 pm

rally___

rally___
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

ЖЕСТОКО ЕЕЕ !!

ГЛАВА БЕЗ МУХАА !!
КОН МЕ ВЕЕ НА БЯЛ ВЯТЪР !!

ЖЕСТОКО !! ДАВАЙ ДАВАЙ Любов и още малко... 162205 Любов и още малко... 72137 Любов и още малко... 99379
ПИШИ ДА НЕ ТЕ БИЯ ;Д Любов и още малко... 247849

21Любов и още малко... Empty Re: Любов и още малко... Съб Дек 25, 2010 2:06 pm

TonnIi

TonnIi
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Моля те пускай следваща глава, просто тоя фик ми стана като наркотик(има и рима xD)

22Любов и още малко... Empty Re: Любов и още малко... Пон Дек 27, 2010 7:40 pm

Yulita ^^

Yulita ^^
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Глава 6
...устните им се докоснаха Любов и още малко... 573765 ,от което двамата моментално изтръпнаха и забравиха за всичко,единствено мислеха за настоящето.
"какво правя Любов и още малко... 699691 ,та това е Джогнхюн,но има толкова сладки устнии... Любов и още малко... 625901 "помисли си Йо.
"възможно ли е обикновенно момиче да ми открадне сърцето по този начин Любов и още малко... 726853 Йоана имаш толкова меки устнии само за целуване са... Любов и още малко... 25237 "-това беше в главата на Блинги.
Целувката продължи около 3 секунди,защото Йоана се отдръпна от Джонгхюн,въпреки че не искаше.
-Виж..не мисля,че това е правилно...все пак ти си Джонгхюн от Шайни аз съм...кой съм аз всъшност Любов и още малко... 935510 просто някакво момиче-каза тя и се натъжи Любов и още малко... 515322
-Мисля,че беше грешка и от твоя и от моя страна-допълни тя.
-МОЛЯ и какво като съм Джонгхюн от Шайни,човек съм нали!? Любов и още малко... 3341 -ядоса си Хюн
-И това не беше гр...-той искаше да каже "това не беше грешка",но се сети за един съвет,който приятел му беше казал:
"Виж когато си харесаш момиче,недей да бързаш Любов и още малко... 334849 ,защото ще я уплашиш.По-добре се дръж отдалечено,за да я накараш да ревнува,така ще я спечелиш Любов и още малко... 299106 "
"Благодаря ти хьонг" си помисли Джонг,но беше прекъснат:
-Какво не е било-попита го Йоана
-Амиии-той не можеше да се сети с какво да я излъже -това не беше толкова грешно колкото необмислено и прибързано-опита се да замаже положението Блинги.Той погледна към часовника си и видя,че е 22:30ч.
-Кога е станало толкова късно Любов и още малко... 935510 -очуди се той
-Чудя се как мама Кий още не се е скъсала да ми звъни Любов и още малко... 119963 -допълни той и двамата почнаха да се смеят.
След няколко минути той беше готов и стоеше на вратата.Йоана беше някъде в хола и не беше разбрала,че той тръгва.
-Няма ли поне да ме изпратиш Любов и още малко... 250464 -каза той и направи своите мили очички Amazed .
-Идваам-чу се едно провикване и 5 секунди след това Йо стоеше пред Блинги .
-Айде лека нощ и утре да си починете с момчетата Любов и още малко... 280978 -каза тя и хвана вратата.
-Ааа,утре ще ти се обадя...искаме да излезнем малко да те запознаем с града-каза й Блинг и тръгна да я прегръща.
-Ам не мислиш ли,че ще е по-добре ако не сме толкова близки-попита Йоана.
-НЕЕ Любов и още малко... 250464 -каза Блинги
-Една прегръдка нищо повече Любов и още малко... 119963 -добави той
Когато те се прегърнаха и на двама им не им се искаше да се пуснат,те искаха да замръзнат в това положение Любов и още малко... 728250 .Но по едно време без да усеща ръцете на Йоана стигнаха до врата на Хюн,а неговите бяха на два пръста от нейните задни части.
-Ами добре аз ще тръгвам-усети се първи Джонгхюн Любов и още малко... 85241 и побърза да си тръгне,като не отлепяше поглед от Йоана Любов и още малко... 835962 .
-Чао и лека нощ-каза тя и допълни тихичко колкото само тя да се чуе:
-оппа,не си отивай Любов и още малко... 533202
След това тя затвори вратата и отиде в банятя,изми си зъбите и легна в леглото,но не можеше да заспи Любов и още малко... 687470 ...в главата й цяла нощ се повтаряше случилото се между нея и Блинг Любов и още малко... 726853
А Хюн на прибиране два пъти се засече с автомобили,за малко да сгази едно куче и няколко пъти мина на червено,толкова се беше отнесъл
"охх,добре че успях да се прибера жив и здрав и без да съм убил някой Любов и още малко... 25032 "помисли си той,докато слизаше от колата.
Когато се прибра вкъщи,той чу бурен смях Любов и още малко... 312545 от кухнята
"добре,че още не спят"-си помисли той и се запъти към банята.
Той влезна и отиде до мивката.Докато си миеше ръцете,изведнъж лампите загаснаха.
"ама че и аз имам един късмет Любов и още малко... 97395 "си помисли той и остана на същото място,защото го беше страх да не се спъне в нещо.Точно тогава той усети,че някакви ръце го обхващат.
"Кий...но тези ръце са твърде меки и твърде нежни за да са неговите"-помисли си той и реши да изследва обекта Любов и още малко... 720423
Той придърпа своя обект в ъгъла на банята и уви Любов и още малко... 250464 хормоните надделяха и той започна страстно да целува,навсякъде където можеше...

23Любов и още малко... Empty Re: Любов и още малко... Пон Дек 27, 2010 8:19 pm

Nanna

Nanna
Almighty ♛
Almighty ♛

И сега ми е интересно Кий ли е набарал в ъгъла Любов и още малко... 312545

http://www.last.fm/user/SHINeeGirl7

24Любов и още малко... Empty Re: Любов и още малко... Пон Дек 27, 2010 9:19 pm

Yulita ^^

Yulita ^^
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Глава 7
Част 1
...а жертвата беше объркана и все още не можеше да се осъзнае Любов и още малко... 398254 .В целувки изминаха около 3-4мин,след което Блинги тръгна да съблича жертвата си,когато бръкна под блузата той усети много мека кожа:
"WTF правя в момента...това определено не е Кий...кой/я ли е това Любов и още малко... 935510 "мислеше си той
А мислите на жертвата бяха следните:
"толкова е сладък...но откога е станал такъв Любов и още малко... 699691 мислех си,че е по срамежлив нищо все пак той си е моето момче Любов и още малко... 726853 Любов и още малко... 714156 "
Когато жертвата пипна косата на Блинги моментално се отскубна от него и за малко да изпищи Любов и още малко... 227505
-ноо,но ти не си лии Таемин Любов и още малко... 814388 -попита тя уплашено
-Какъв Таемин те гони,аз съм си Джонгхюн...мисля-каза Хюн и се усмихна Любов и още малко... 97395
Жертвата моментално отиде светна лампата и се върна в банята.Когато влезна вътре остана потресена и околко 5 минути гледаше Блинги от глава до пети и обратно.Блинги също беше стреснат...това беше тя,той бе виждал само нейни снимки,но това наистина беше тя,той не би я сбъркал с друга...
-Аз...ти...но то...какво...такова...а-каза тя объркано,но след малко добави:
-Ти кога пък се появи тук?
-Еми аз също не знам-каза объркано Джонгхюн;
-Еми аз дойдох преди малко,точно се прибрах и дойдох да се измия и тогава ние с теб се...-добави той
-МЛЪК Любов и още малко... 182785 !!НЯМА ДА КАЗВАМЕ НА НИКОЙ МОЛЯ ТЕ Amazed !!ОСОБЕНО НА ТАЕМИН Любов и още малко... 923484 НАЛИ!?МОЛЯЯ Любов и още малко... 515322 -каза тя като почти се беше разплакала -Няма да кажа спокойно...гробче съм Любов и още малко... 182785 -успокои я той.
След няколко минути мълчание той попита:
-Амм,вие с Таемин такова...сещаш се правили ли сте го преди Любов и още малко... 210691
-МОЛЯ хахааааа Любов и още малко... 312545 -жертвата избухна в смях,което стресна Блинги:
-Та ние дори не сме двойка камо ли да сме го правили Любов и още малко... 85241 -допълни тя след като се успокои.
-Ние така и не се запознахме както трябва...Аз съм Джонгхюн-каза той и подаде ръка Любов и още малко... 77124
-Аз съм Чо Хе приятно ми е-каза тя и хвана ръката на Блинг.
-Хайде да отиваме при другите,че вече ще се осъмнят-каза тя.
-Само един въпрос имам,защо ми се нахвърли така Любов и още малко... 699691 -каза Блинг.
-Таемин каза,че ще ходи до тоалетна и аз го чаках.Когато видях,че тоалетната е заета направо влетях вътре с идеята да го изненадам,но се оказа,че "Таемин" е разгонен-каза тя и се засмя Любов и още малко... 982906
-Е кое е момичето Любов и още малко... 101878 -полюбопитства тя.
-Емии..никоя...тоест една,охх Любов и още малко... 778320 ...утре ще я видиш-каза той и побърза да се измъкне от Хе,защото не искаше да говори за Йоана.
-Добре,добре потайнико Любов и още малко... 982906 нямам търпение до утре Любов и още малко... 754760 -каза тя и се запъти към хола,където бяха момчетата.
-Ейй,нуна защо се забави толкова много-попита Таемин и я погледна като влюбено гълъбче Любов и още малко... 714156 .
-Амии,аз..такова видях Джонгхюн и се запознахме и си говорихме Любов и още малко... 526115
Тогава се появи Джонгхюн,който сияеше все едно е слънцето през най-топлия летен ден Любов и още малко... 15286 Любов и още малко... 573598 Любов и още малко... 264849 Любов и още малко... 280978 Любов и още малко... 867912

25Любов и още малко... Empty Re: Любов и още малко... Пон Дек 27, 2010 9:30 pm

Nanna

Nanna
Almighty ♛
Almighty ♛

Eeee,не беше Киий Любов и още малко... 789947 Давай нататък че ми стана интересно Любов и още малко... 185721

http://www.last.fm/user/SHINeeGirl7

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 7]

Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите