♡ Happily Ever After ♡ - Page 2 K1q6o9jpg


Join the forum, it's quick and easy

♡ Happily Ever After ♡ - Page 2 K1q6o9jpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


     Seoul

Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Календар Календар

Visitors

free counters

Poll

Победител е...?

♡ Happily Ever After ♡ - Page 2 Vote_lcap15%♡ Happily Ever After ♡ - Page 2 Vote_rcap 15% [ 6 ]
♡ Happily Ever After ♡ - Page 2 Vote_lcap56%♡ Happily Ever After ♡ - Page 2 Vote_rcap 56% [ 22 ]
♡ Happily Ever After ♡ - Page 2 Vote_lcap3%♡ Happily Ever After ♡ - Page 2 Vote_rcap 3% [ 1 ]
♡ Happily Ever After ♡ - Page 2 Vote_lcap13%♡ Happily Ever After ♡ - Page 2 Vote_rcap 13% [ 5 ]
♡ Happily Ever After ♡ - Page 2 Vote_lcap13%♡ Happily Ever After ♡ - Page 2 Vote_rcap 13% [ 5 ]

Общо гласове : 39

Latest topics
» SHINee Shawols Skype ~
♡ Happily Ever After ♡ - Page 2 EmptyНед Окт 22, 2017 6:30 pm by rally___

» Because I met you
♡ Happily Ever After ♡ - Page 2 EmptyПет Мар 27, 2015 8:07 pm by Anny

» 21.
♡ Happily Ever After ♡ - Page 2 EmptyПон Дек 01, 2014 5:55 pm by nasa__

» The color of your love
♡ Happily Ever After ♡ - Page 2 EmptyНед Ное 16, 2014 8:24 pm by lil_sun

» ~♥ Taemin's heart ♥~
♡ Happily Ever After ♡ - Page 2 EmptyПет Окт 10, 2014 2:23 pm by ..TaeminGirl..

» Kaкво мислят Shinee за теб ?
♡ Happily Ever After ♡ - Page 2 EmptyВто Авг 26, 2014 11:01 am by SHINee_JongKey

» Намисли си дума..
♡ Happily Ever After ♡ - Page 2 EmptyВто Авг 26, 2014 10:49 am by SHINee_JongKey

» You..The Music In Me~♫♫
♡ Happily Ever After ♡ - Page 2 EmptyВто Авг 26, 2014 8:55 am by SHINee_JongKey

» The true love
♡ Happily Ever After ♡ - Page 2 EmptyПет Авг 22, 2014 8:45 am by SHINee_JongKey

Music
♡ Happily Ever After ♡ - Page 2 WamFC

You are not connected. Please login or register

♡ Happily Ever After ♡

+9
Nanna
~.Cherry.~
lessls
vestema
IxheartxTaemin
mia_koluchi
jongminfan
Ro0ska
nasa__
13 posters

Иди на страница : Previous  1, 2

За тези, които са чели всичко от начало до край: Хареса ли ви това, което четохте? ⊙ω⊙

♡ Happily Ever After ♡ - Page 2 Vote_lcap91%♡ Happily Ever After ♡ - Page 2 Vote_rcap 91% [ 20 ]
♡ Happily Ever After ♡ - Page 2 Vote_lcap5%♡ Happily Ever After ♡ - Page 2 Vote_rcap 5% [ 1 ]
♡ Happily Ever After ♡ - Page 2 Vote_lcap4%♡ Happily Ever After ♡ - Page 2 Vote_rcap 4% [ 1 ]
♡ Happily Ever After ♡ - Page 2 Vote_lcap0%♡ Happily Ever After ♡ - Page 2 Vote_rcap 0% [ 0 ]
♡ Happily Ever After ♡ - Page 2 Vote_lcap0%♡ Happily Ever After ♡ - Page 2 Vote_rcap 0% [ 0 ]
Общо гласове : 22


Go down  Съобщение [Страница 2 от 2]

1♡ Happily Ever After ♡ - Page 2 Empty ♡ Happily Ever After ♡ Вто Дек 13, 2011 4:48 pm

nasa__

nasa__
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

First topic message reminder :

Happily Ever After
SHINee

Вече наистина последната част на
"5+1=1о_О" и "You..The Music In Me~♫♫"



Attention!!!


За новите читатели и потребители на форума, които не знаят какво имам в предвид под "Триология":
"5+1=1о_О" и "You..The Music In Me~♫♫" и сега "Happily Ever After" са част от един цял роман, който беше публикуван в този раздел на форума в продължение на повече от година.
Тези, които имат повечко свободно време и интерес към този фенфикшън, препоръчвам ви да започнете още от самото начало, ако ли пък не, от The Music In Me, защото в тази тема ще се публикуват само 5 глави- oneshot'oве, които са пряко свързани с него.. Така че ако не сте чели The Music In Me, няма смисъл да продължавате да четете надолу, защото нищо няма да схванете ♡ Happily Ever After ♡ - Page 2 85241




Forword:

Годините минават толкова бързо, толкова неусетно… точно като любимата ти песен.
Точно като последния час на изпита ти, като последния половин час преди полета ти, като последните 5 минути преди да се качиш на самолет.. минават точно като.. като себе си!
Времето- секунда след секунда, минутка след минутка, час след час си минава и не се връща повече дори за нас, обикновените хора..

А какво ли остава за SHINee?...



ПП:
Хааааай~~
Такааам, смятах да се мотам още малко и да ги пусна чак на Нова година, но понеже днес си имаме достатъчно добър случай, ще започна да публикувам спешълите от днес нататък ♡ Happily Ever After ♡ - Page 2 124908
Съжалявам за забавянето и няма да ви се сърдя, ако изобщо не помните за какво иде въпрос, но последните няколко седмици бяха едни от най-отвратителните ми седмици в годината и нямаше как да смогна и тук ♡ Happily Ever After ♡ - Page 2 219419

Както и да е, Приятно четене за пореден път! ♡ Happily Ever After ♡ - Page 2 351138

http://www.last.fm/user/nasa__

26♡ Happily Ever After ♡ - Page 2 Empty Re: ♡ Happily Ever After ♡ Чет Дек 29, 2011 12:29 pm

lessls

lessls
I keep dreaming ’bout you ★
I keep dreaming ’bout you ★

Онни, тъй като в момента само мускулната треска на краката ме държи да не започна да подскачам из стаята, няма да говоря *пиша* много.
Първо - ОМГ ИН Е ЖИВААА! 0.О УХУУ! ЙЕС УЕЕ, ЗНАЕХ СИ, ЧЕ НЕ МОЖЕ ДА СВЪРШИ ТАКАА! ЙЕЙЙЙЙ!!!
Второ - Както винаги, брилянтно написана глава, чак да ти се доплаче от щастие за Ин и Кий, за Мини и Мин... другите вече достатъчно ги преживявах, тези две двойки останаха докрая почти неизяснени.

Хехе, чакам последната глава ^^

27♡ Happily Ever After ♡ - Page 2 Empty Re: ♡ Happily Ever After ♡ Съб Дек 31, 2011 1:10 am

nasa__

nasa__
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Happily Ever After
Part II


- Спокойно братле, не забравяй да дишаш.- прошепна закачливо Джонгхюн зад Темин, който гледаше как Минйонг върви към него, придружена от брат си. Нейната срамежлива усмивка, която той видя в момента, в който я зърна, мигновено разби всяка лоша мисъл, всяка капка страх него. Сега това, което отнемаше дъха му, беше нейната красота в онази бяла рокля…
- И да я пазиш!- предупреди го Йонг, докато му подаваше ръката на сестра си и го потупа по рамото.- Иначе нямаш представа..
- Оппа, поне на сватбата ми не се прави на мафиот!- прекъсна го Мин, леко стискайки ръката на Темин.
- Красива си!- прошепна й той, докато вървяха към олтара.
- И ти не изоставаш..- отвърна тя с усмивка, когато се спряха.
Двамата първо погледнаха към възрастния мъж, стоящ пред тях, а след това се обърнаха един към друг, хвърлящи по един бегъл поглед на гостите си.
Бяха избрали да направят сватбата си на открито, което беше много по-добро решение от това да наемат обикновен сватбен салон в тези топли дни на месец Май.
Затова, по предложение на сватбеният им агент те наеха един от най- красивите открити ресторанти в Сеул и сега се наслаждаваха на зеленината и спокойната атмосфера.
И двамата можеха да чуят тихото хленчене на Хани, която беше прекалено емоционална заради бременността си и забелязаха как Мино й подава кърпичка; До тях седеше Ънче, снимаща всяка секунда от церемонията, с малката Черин до нея. Инйонг и Кибум бяха на масата срещу тях заедно със семейството на Джинки- всеки един от тях гледаше в захлас младата двойка, която вече всеки момент щеше да даде обет за вярност.


В интерес на истината, и Темин и Минйонг не чуха нито дума от речта на пастора, който седеше пред тях. Странно- във всяка предишна сватба и двамата се вслушваха в думите му, защото ги намираха за ценни и нежни, но този път и двамата просто не му обърнаха внимание, докато не чуха имената си. „Вероятно става така” помислиха си те, „Когато присъстваш на собствената си сватба.”
- Lee Taemin- каза пасторът, при което младата двойка подскочи.- Приемаш ли тази жена, Minyoung Mayers за своя законна съпруга пред Бог и пред всички останали; да я обичаш и закриляш в здраве и болест, в щастие и мъка, в бедност и богатство през целия си останал живот на Земята?
Темин се огледа за секунда, само за да стресне Мин за малко. След това я погледна право в очите и изкрещя думите „ДА, ПРИЕМАМ!” с което получи високи овации от страна на гостите. Пасторът се изкашля, за да скрие усмивката си и продължи:
- А ти, Minyoung Mayers, приемаш ли този мъж, Lee Taemin за свой законен съпруг пред Бог и пред всички останали; да го обичаш и закриляш в здраве и болест, в щастие и мъка, в бедност и богатство през целия си останал живот на Земята?
- Приемам!- отговори тя тихичко и се усмихна.
- Не те чух!- каза Темин високо и погледна към гостите.- И те не те чуха!
- Приемам!- повтори Мин, този път по-високо.
- Не те чувааам!
- Йааа, колко пъти ще ти кажа, че приемам?!
- Това е моята Минйонг!- засмя се Темин, но бързо се съвзе, за да даде думата отново на пастора.
След още няколко минути реч, той погледна към гостите и каза:
- Ако някой има нещо против този брак, нека го каже сега или да замълчи во век веков!..


.

……
………

- Ааааах..- въздиша безгрижно Джонгхюн, който седеше зад Темин като негов кум. Моментално всички погледи се обърнаха към него.
- Какво? Този реч е толкова глупав и ненужен, чак ми се доспива…- каза той на глас и се прозя, след което видя зоркия поглед на възрастния човек близо до него.- Айгу, нямах това в предвид! Не се обиждайте, Отче…- допълни той и се поклони, след което получи няколко подхилквания и неодобрителното клатене на глава от пастора.
- Не го гледайте Отче, той и на собствената си сватба беше такъв!- обади се Мино със своя мощен глас, което разсмя всички, освен Джонг.
- Тогава младоженецът може да целуне булката…- измъмри отчето под носа си и направи знак на Темин. Той веднага придърпа Мин към себе си и точно преди да я целуне, отново викна:
- Вече си моя! Само и единствено моя, Мин!.. И аз съм само твой, разбира се!...







- Черин-аа! „Аааа” тате, кажи „Аааа”!- молеше Хюн дъщеря си, опитвайки се да й даде лекарството по мирен начин. Черин само го погледна накриво и продължи да тичка в обратната посока със своите бипкащи маратонки. Джонгхюн продължи да я гони с шишенцето сироп и капачката в ръка.- Айгооо, Черин…
- Хьонг, дори дъщеря ти не те слуша!- викна Мино от мястото си, където седеше и наблюдаваше двамата.
- И теб ще те видя, когато се родят близнаците!- изпъшка той, изправяйки се.- Yaaah, Ънче! Остави този фотоапарат и ми помогни, по дяволите!
- Знаеш, че само ти може да й дадеш лекарството.- отвърна тя, снимайки още един път безценното, отчаяно изражение на съпруга си.- Ти можеш Лъвчо, файтинг!
-Хеййшш Черин… моля ти се, тате!...
Въпреки всичките молби на баща си, момиченцето продължи да тича насам-натам, докато най-сетне не намери човека, който търсеше.
- Джусуууу!- извика тя, когато видя приятелчето си да седи в скута на Инйонг и да си играе с нея. Когато чу нейният глас, той бързо скочи на земята и се затича към нея. Всички знаеха каква забавна двойка са те, затова погледът на всеки се насочи към тяхната посока.
- Челииин!- отвърна Джунсу на свой ред, застанал пред нея.- Липсвае мии!
- Yaaah, хьонг! Дръж си сина далеч от дъщеря ми!- извика Джонгхюн и се обърна към Джинки, след като настигна дъщеря си и чу разговора им.- Виж го ти, какви неща казва! На какво го учите това момче?- попита той, гледайки притеснените родители на детето с изумление.
- По-добре свиквай оппа, изглежда следващата сватба ще бъде тяхната!- усмихна се Ин, която постави ново, невиждано до сега безценно изражение върху лицето на Джонгхюн.
- B-Bwoh? Oт- откъде ги измисляте тези неща?
- Джунсу до сега ни разправяше как ще се жени за Черин, когато порасне..- каза с въздишка Кибум, което запали огън в едно бащинско сърце. За Хюн това беше нещо като гръм от ясно небе, като важен, но незабелязан пътен знак в трафика, като закъсняло, и за съжаление трагично провидение. „Как по дяволите” каза си той „допуснах това да се случи?..” После невярващ в собствените си мисли, той разклати глава, „Andwe, не може да стане нещо такова. Още са малки, какви ги мисля?! Хахахаха.. хаха…ха..”
- Не гледай като застрелян, Лъвчо.- намеси се и Ънче.- Знаеш, че доста жени се омъжват за първата си любов. Нищо чудно ако Черин и Джунсу…
- ANDWE! Yaaah, осъзнавате ли какви ги бръщолевите в момента? Та те са..- започна Хюн и посочи с ръце малчуганите, разливайки и малкото количество сироп, останало в капачката. Това, на което очите му станаха свидетели още малко щеше да му причини инфаркт.
- Челин! Ще се омъзис ли са мен?- попита Джунсу, държейки малкото момиче за рамената и гледайки право в очите й.
- Не, Черин.. Кажи НЕ!- каза без глас баща й, който дори не успя да мръдне заради шока, който преживяваше.
Черин, от своя страна, се колебаеше.
- Ще облека ли булчинска рокля като Мин онни?- попита тя.
- Кажи „Не” тате!- прошепна Джонгхюн отново.- Кажи и ще ти купя хиляди такива!...
- Лазбила се!- отвърна Джунсу.- Кибум адуси се съгласи да наплави една локля и за теб!
- Ким Кибум…- изсъска Джонг и погледна усмихващия му се „приятел” с убийствен поглед.
- Добре тогава!- зарадва се тя.- Да го направим!
- Обещаваш ли?
- Обещавам!
- Тогава вече си моя!- възкликна Джунсу и се наведе на нейното ниво, за да постави малка целувка върху устните й, точно както беше видял от Темин. Разбира се, целувката на малчуганите беше много по-невинна от тази на другите двама. Но това не промени чувствата на единствения човек с разбито сърце, който получи още един силен удар само секунда по-късно, и то от човека, от който изобщо не го очакваше..
- Снимах ги!- викна Ънче развълнувана, с огромна усмивка.- Обезсмъртих този момент! Йехау!!! Много ме бива, ей!..
- Ън… Ънче….- прошепна Джонгхюн, посягайки към нея.- Мисля, че ми ст-става нещо…
- Хюн, не се превземай, миличък..- каза тя, оставяйки камерата да виси на врата й и се сгуши в ръката му.- Просто се шегуват с теб, скъпи! Знаят колко си чувствителен по тази тема, затова..
- Наистина ли?- попита той, гледайки я със своя неповторим pyppy-look.
- Разбира се! Черин и Джунсу още вървят клатушкайки се, ти мислиш за любов и женитба. Все още има прекалено много време, за да се тревожиш за това.- опита се да го успокои тя, водейки го към масата им, където седяха с Хани и Мино.
- Точно така! Джунсу още даже „Р” не може да каже, че ще предлага брак на дъщеричката ми!- засмя се насила Джонг.- А и няма да позволя пък! Не искам бъдещия й съпруг, който и да е, да нарича милата ми ЧеРин, ЧеЛин!
- С годините ставаш все по-голям балък, хьонг..- каза Мино, дочул разговора им.- Дано аз да не се превърна в такъв като теб, когато стана баща…
- Ти вече започна!- намеси се и Хани, която се опитваше да се усмихне въпреки странните си контракции, които като че ли станаха по-чести. Тя се опитваше да скрие болката си, за да не даде евентуална втора грешна аларма на съпруга си.. но имаше чувството, че сутрешната й шега щеше да стане истина..
- Какво? Глупости!- отрече той.- Сутрешната ми реакция се дължеше на сънливостта ми!
- Мино…
- Да?
- Ако ти кажа… че раждам… ще ми повярваш ли?- попита тя най-накрая, усещайки как нещо топло се стича по краката й.
- Аааа, НЕ! Казах ти, повече не вярвам в тези лъжи!- отговори съпругът й, без дори да я погледне и безгрижно отпи от виното си.
- Ъмм.. Мино донгсенг…- каза Джонгхюн, гледайки надолу, или по-точно мокрите крака на Хани.- Като мъж, който е ставал свидетел на всяка стъпка от едно раждане ти препоръчвам този път да й повярваш… ‘ Щото щом водите на една бременна жена изтекат, няма връщане назад…
- Какво искаш да кажеш, хьонг?
- Че жена ти наистина ражда преждевременно, идиот такъв!....



В коридора, в който се бяха наредили всички, цареше тишина. Мино беше влязъл в операционната заедно с Хани, но останалите не можеха да правят нищо, освен да чакат някаква новина отвътре.
- Ще са добре, нали? И тримата?- попита Джонгхюн на глас, оглеждайки останалите. Когато не засече нищо, той просто отиде при Ънче и я прегърна.- Не може да е толкова лошо, нали?
- Очакваше се да се родят по-рано.- прошепна тя и отвърна на прегръдката му.- Все пак са близнаци…
- Мино беше много уплашен.. Добре, че ние нямаме близначета, мила.. иначе аз нямаше да издържа на напрежението..- призна си той, притискайки я по-силно до себе си. Ънче можеше да усети, че чувствителния й съпруг трудно държеше сълзите си.
-Шшш.. спокойно, Лъвчо..- прошепна му тя, прекарвайки ръка през косата му.- Всичко ще бъде наред…- допълни тя и нежно целуна бузата му.


-Джонгхюн хьонг никога няма да порасне..- каза тихичко Кибум на Ин, гледайки към приятелите си. Инйонг седеше в количката си, а той бе седнал на стол до нея.
- Остави го. Просто е емоционален, няма нищо лошо в това.
- Не съм казвал нещо, аз и без това такъв си го обичам..- отвърна той, след което усети как Ин слага главата си на рамото му.
- Страх ме е..- прошепна тя едва доловимо след кратка тишина.
- От какво?- попита той, изненадан.
- От това, че съм жена..- отвърна тя с въздишка.- Защото пътя към женското щастие е пълно само с болка, Буми..
- Аз съм до теб!..
- Не, нямам това в предвид.. Говоря за чисто физическа болка- боли, когато ставаш девойка.. когато ставаш жена, също.. боли повече, когато ставаш майка… но усещам, че би боляло най-много, ако не почувствам всички тези болки.. до една. И ме е страх, Буми…
- За дете става въпрос, нали?..- попита Кибум, след което получи леко кимване с глава.- От какво те е страх толкова? Раждането..
- Не, не раждането.. след това. Как бих се грижила за нещо толкова нежно?.. А и когато порасне малко, кой ще го следи?.. Виждаш Черин и Джунсу- никой не може да ги спре, щом започнат да тичат насам-натам..
- Няма да си сама, Ин. Аз…
- Освен това,- прекъсна го тя.- Ами ако и детето ни наследи моята болест, както аз я наследих от майка си?
- Мила, оставяш се предразсъдъците да те водят..- каза Кибум, забелязвайки как лекарите един по един излизат от операционната. Секунда по-късно, когато и Мино излезе, всички очи бяха върху него.
- Станах.. баща…- прошепна той, докато сълзите му неусетно се стичаха от все още уплашените му очи.
- Как са? Добре са, нали?- пръв попита Джонгхюн.
- Хани е добре, слава Богу.. Синът ми също, с ниско тегло и малка дължина, ама здрав… Но дъщеря ми… тя… беше по-малка и от ръката ми, хьонг!.. Чух лекарите като казват, че не са сигурни дали ще оживее…- каза той с последни сили и прегърна Джонгхюн, плачейки на глас. Това беше моментът, в който и по-възрастният не издържа и заплака- въпреки, от цялата група най-много те двамата се караха, в моменти като тези именно те даваха най-много сила един на друг..



Докато това се случваше, Кибум забеляза медицинската сестра, която тихичко мина покрай тях. Тя постепенно забави движенията си.. и след секунди замръзна на място, точно преди да направи следващата си крачка.
„Странно..” помисли си Кий, след което видя,че и останалите не мърдат. „Това.. това може да значи само едно..”



- Измина доста време, Ким Кибум..
- Серафим-ши?!- извика той, оглеждайки се наоколо.
- Радвам се, че помниш гласа ми. Също така се радвам, че си мислиш за мен от време на време..
- Случило ли се е нещо?
- Aniyo~ Просто ми казаха да ти предам няколко неща.
- Измина толкова много време.. Защо не мога да те виждам?
- Защото вече не съм там долу, Кибум. Повишиха ме! Явно са намерили някой друг грешен ангел да върши моята работа..
- Радвам се за теб!
- Gomawo~ А сега може ли по същество?
- Ооо, разбира се!
- Като за начало, поздравления Кибум! Не очаквах, че ще получиш втори шанс!
- Не беше ли ти тази, която върна Ин?
- Частично. На мен беше възложена задачата да й върна душата, но не бях аз този, който го реши. Радвам се за теб, наистина- за тези изминали години доказа, че си заслужавал това. Затова решиха да не ви мъчат повече- може спокойно да убедиш Ин, че нито сина ви, нито пък след него дъщеря ви ще наследи нещо лошо от нея, гарантирам ти го!
- Eeeeh? Син? Дъщеря?!?
- Кажи й също да се грижи за себе си и да не се стряска от първите признаци на бременността си, които по лично мои сметки ще се появят след няколко седмици.
- МОЛЯ?! Искаш да кажеш, че… Инйонг..
- Хахах, точно така, вчера ударихте джакпота!
- Господи….
- Господ, Исус, Буда- наречи го както искаш, но бъди уверен, че всичко ще бъде наред.
- Всичко това звучи като приказка!..
- Може и така да наречеш живота си, твой избор! Аа, също така се опитай да убедиш Ким Джонгхюн, че Джунсу е добър кандидат за дъщеря му… И увери Мино, че дъщеря му ще е силна като него и ще се съвземе..
- Аз.. не знам какво да кажа…
- Не казвай нищо, Кибум… Просто бъдете щастливи…



Щастливи завинаги!..




КРАЙ



ПП от автора:
Ъм.. така.. в този късен час (3 часа сутринта) се сещам само за 3 неща, които искам да кажа:
1. Явно миналата глава доста ви шокира, очаквах някакъв прилив от емоции от вас, но пък само 2ма се съвзеха и написаха нещо, за което им благодаря ♡ Happily Ever After ♡ - Page 2 68960
2. Мисля, че точно на края пре**ах всичко.. нещо последните изречения не ми се нравят, но какво да се прави, исках да се свърша тази работа преди нова година ♡ Happily Ever After ♡ - Page 2 124908
3. (И най-важно за мен) Аз мисля да нарека това ирония на съдбата, защото точно на 31 декември, 2010 се зароди идеята този енциклопедичен фенфикшън да завърши със сватба ♡ Happily Ever After ♡ - Page 2 346803 Помня, че към 11 и нещо, докато чаках нова година ми светна лампата свичко да свърши с щастлив край. Разбира се, тогава 5+1 дори не беше свършил, но аз съм човек, който обмисля всяка стъпка преждевременно, така че....

И така, отне ми точно една дълга година да достигна до желания от мен краен резултат ♡ Happily Ever After ♡ - Page 2 563735 Не вярвам, че това е нещо интересно за вас, но за мен значи много ♡ Happily Ever After ♡ - Page 2 925940

Желая ви весело прекарване на новата година, fellas~~
И не забравяйте да хвърлите един поглед на другия фенфик за F.T Island, ако искате де ♡ Happily Ever After ♡ - Page 2 162973

http://www.last.fm/user/nasa__

28♡ Happily Ever After ♡ - Page 2 Empty Re: ♡ Happily Ever After ♡ Съб Дек 31, 2011 11:52 am

jongminfan

jongminfan
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

Айгуу..имам толкова неща да казвам.Първо искам да ти се извиня,че толкова късно ти пиша коментар (знаеш,че винаги го правя на време,но уви нямах тази възможност ;( ) Mianheyo ♡ Happily Ever After ♡ - Page 2 835962 Второ искам да кажа,че предишната глава беше невероятна...колко бяха невероятни Ин и Кий и Мини и Мин ♡ Happily Ever After ♡ - Page 2 351138 Както знаеш,аз бях от малкото хора,които знаеха,че Ин не е умряла ♡ Happily Ever After ♡ - Page 2 85241 Сигурно другите наистина са били в шок. Трето,тази последна глава (не мога да повярвам) е просто невероятна ♡ Happily Ever After ♡ - Page 2 241947 Частта със ЧеРин и Джунсу е толкова сладичка и нежничка,че не е истина ♡ Happily Ever After ♡ - Page 2 356600 Радвам се за Мино и че близнаците му ще са добре ♡ Happily Ever After ♡ - Page 2 728250 Също така появата на Серафима и невероятните новини,с които успя да зарадва Буми ♡ Happily Ever After ♡ - Page 2 835962 И като за последно,нямаш си и на представа колко се радвам,че успя да споделиш този ОГРОМЕН фенфикшън с нас ♡ Happily Ever After ♡ - Page 2 720423 Знаеш колко много ценя творческият ти талант и се надявам никога да не го спираш.Кой знае някой ден може да издадеш книга и аз ще съм първият човек,който ще си я купи ♡ Happily Ever After ♡ - Page 2 124908 Наистина се надявам някой ден да прочета още от творенията ти,защото определено ми дават различна гледна точка на нещата.
Пожелавам ти невероятна следващата година и да прекараш страхотно празниците.И да не спираш да пишеш,независимо дали е публично или лично. ♡ Happily Ever After ♡ - Page 2 124908 ♡ Happily Ever After ♡ - Page 2 351138

http://smiley92.tumblr.com/

29♡ Happily Ever After ♡ - Page 2 Empty Re: ♡ Happily Ever After ♡ Вто Яну 03, 2012 8:24 pm

vestema

vestema
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

Азз.. нямам думи... прекрасно е! Края ми хареса... С удоволствие ще прочета и други твои творби... ♡ Happily Ever After ♡ - Page 2 124908
Да попитам къде го пишеш този фик за FT Island???

30♡ Happily Ever After ♡ - Page 2 Empty Re: ♡ Happily Ever After ♡ Вто Яну 03, 2012 11:45 pm

nasa__

nasa__
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Така, първо искам да благодаря на Анито за вечната й подкрепа ♡ Happily Ever After ♡ - Page 2 752689 Ти ще бъдеш първия човек, който ще знае, ако реша да напиша нещо друго за Шайни ♡ Happily Ever After ♡ - Page 2 124908

За vestema и за всички останали, които искат да хвърпят едно око, новия ми фенфикшън е в българския фен-форум за FT Island ♡ Happily Ever After ♡ - Page 2 741224 В момента е малко изоставен, но ще се постарая да го довърша. (Ще бъде кратък, но завършен! ♡ Happily Ever After ♡ - Page 2 563735 )

Между другото, вече втора година празнувам рождения си ден като "писател" в този форум ♡ Happily Ever After ♡ - Page 2 757826 Миналата година беше що-годе по времето, в което 5+1 свърши и сега пак ♡ Happily Ever After ♡ - Page 2 925940 Дано догодина също да стане така!..

http://www.last.fm/user/nasa__

31♡ Happily Ever After ♡ - Page 2 Empty Re: ♡ Happily Ever After ♡ Сря Яну 04, 2012 4:06 pm

yunho_jonghyun

yunho_jonghyun
I keep dreaming ’bout you ★
I keep dreaming ’bout you ★

невероятен е.....много се радвам за Бумии...радвам се,че не му отнеха Ин...Джонги ми е мааалко трудно да си го представя като баща,но изглежда супер сладък така,както си го описала...за Мино стискам палци детенцето му да се оправи наистина...а Мини....леле...него също ми е трудно да си го представя дори женен...колкото до Оню...явно той винаги ще се грижи по някакъв начин за останалите 4+ жена му и децата...изобщо...абе нямам думи просто...всичко е супер както винаги...и все пак дано Шайни не се разпаднат наистина :D

32♡ Happily Ever After ♡ - Page 2 Empty Re: ♡ Happily Ever After ♡ Пон Апр 23, 2012 5:52 pm

laVikk996

laVikk996
A bell rang ding dong ★
A bell rang ding dong ★

Айгооооооо nasa ♡ Happily Ever After ♡ - Page 2 592956 първо ме караш да плача, а сега да се хиля като побъркана ♡ Happily Ever After ♡ - Page 2 805770 ОБИЧАМ ТЕ, МОМИЧЕ ♡ Happily Ever After ♡ - Page 2 196680 ето такива фикове харесвам - с хубав край, повечко инфо...да се знае какво става след време ♡ Happily Ever After ♡ - Page 2 132400
АЙГООООООООО *крещи от кеф* ♡ Happily Ever After ♡ - Page 2 27476

33♡ Happily Ever After ♡ - Page 2 Empty Re: ♡ Happily Ever After ♡ Пет Сеп 14, 2012 5:02 pm

Анонимка7

Анонимка7
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Happy End ♡ Happily Ever After ♡ - Page 2 68960 несравнимо е чувството да прочетеш хубавия край на нещо, което дълго си следял. Имам предвид тази част и другите две. Сигурно и ти се чувстваш добре да знаеш, че си завършила една прекрасна история, която може да накара всеки да плаче и да се смее докато я чете до края... пффф а и края е щастлив,, ами и аз съм щастлива ♡ Happily Ever After ♡ - Page 2 573598 Искам да знаеш, че беше страхотно преживяване(ако мога така да го кажа) да прочета трилогията. Отвори ли ми се повечко време бих я прочела отново цялата. ♡ Happily Ever After ♡ - Page 2 162205 А пък, ако беше и във формата на книга нямаше да ме болят очите, докато я препрочитам... и щеше да се продава много. Както и да е искам да знаеш, че това е една от малкото истории, които съм чела до край!! Прекрасна!! ♡ Happily Ever After ♡ - Page 2 714156

34♡ Happily Ever After ♡ - Page 2 Empty Re: ♡ Happily Ever After ♡ Пет Сеп 28, 2012 5:48 pm

lil_sun

lil_sun
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Такаааам не знам от къде да започна :д Много се вълнувах докато четях главите за всеки един от Шайни *мъничко повече на Тае,де ама тва е др въпрос :д* От далече можеш да помиришеш кой ти е любимеца. Писането ти за него лъха на love,love,loveee *Jason Mraz style xD* Пуснах една сълзица, когато прочетох за близнаците на Мино ♡ Happily Ever After ♡ - Page 2 835962

Много се радвам,че Кий и Ин са заедно. Честно казано мислех,че ще ги разделиш по някъв драматичен начин, ама изглежда,че аз съм драмата куин тука ;дд
Разтапя ми се душицата като си представя децата на Джинки,Кий, Джонгхюн, Мино иии малки Теминовци си представих нищо,че не беше писала за тях :Дд Ох още се вълнувам ♡ Happily Ever After ♡ - Page 2 346803 Задължително трябва да напишеш още нещо тука ♡ Happily Ever After ♡ - Page 2 74888 И аз като другите ако имам време ОТНОВО ще си препрочета всички части ♡ Happily Ever After ♡ - Page 2 144366

Уу щях да забравя обръщението ми към "тихите" читатели :д Ще направите авторката много щастлива ако драснете по две редчета. Аз самата знам колко е мотивиращо, като някой те похвали ♡ Happily Ever After ♡ - Page 2 15286
И вече наистина последно- успех с всички други неща, които се залавяш *праща ти въздушни сърчица и целувки ;дд*

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 2 от 2]

Иди на страница : Previous  1, 2

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите