Secret Garden  K1q6o9jpg


Join the forum, it's quick and easy

Secret Garden  K1q6o9jpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


     Seoul

Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Календар Календар

Visitors

free counters

Poll

Победител е...?

Secret Garden  Vote_lcap15%Secret Garden  Vote_rcap 15% [ 6 ]
Secret Garden  Vote_lcap56%Secret Garden  Vote_rcap 56% [ 22 ]
Secret Garden  Vote_lcap3%Secret Garden  Vote_rcap 3% [ 1 ]
Secret Garden  Vote_lcap13%Secret Garden  Vote_rcap 13% [ 5 ]
Secret Garden  Vote_lcap13%Secret Garden  Vote_rcap 13% [ 5 ]

Общо гласове : 39

Latest topics
» SHINee Shawols Skype ~
Secret Garden  EmptyНед Окт 22, 2017 6:30 pm by rally___

» Because I met you
Secret Garden  EmptyПет Мар 27, 2015 8:07 pm by Anny

» 21.
Secret Garden  EmptyПон Дек 01, 2014 5:55 pm by nasa__

» The color of your love
Secret Garden  EmptyНед Ное 16, 2014 8:24 pm by lil_sun

» ~♥ Taemin's heart ♥~
Secret Garden  EmptyПет Окт 10, 2014 2:23 pm by ..TaeminGirl..

» Kaкво мислят Shinee за теб ?
Secret Garden  EmptyВто Авг 26, 2014 11:01 am by SHINee_JongKey

» Намисли си дума..
Secret Garden  EmptyВто Авг 26, 2014 10:49 am by SHINee_JongKey

» You..The Music In Me~♫♫
Secret Garden  EmptyВто Авг 26, 2014 8:55 am by SHINee_JongKey

» The true love
Secret Garden  EmptyПет Авг 22, 2014 8:45 am by SHINee_JongKey

Music
Secret Garden  WamFC

You are not connected. Please login or register

Secret Garden

+10
uSagI
.Misaki.
didence
Nanna
Rainy_girl
lina
xTheUglyTruthx
minho1985
flopsi
[shaWty]
14 posters

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

1Secret Garden  Empty Secret Garden Вто Ное 23, 2010 3:36 pm

[shaWty]

[shaWty]
My love is the sun of passion ★
My love is the sun of passion ★

Secret Garden



Secret Garden  20101109092813137

Година: 2010
Епизоди: 20
Жанр: романтика, комедия, фантастика
Канал на излъчване: SBS
Дни на излъчване: Събота и неделя 21:45



Участват:


Хьон Бин като Ким Джу Уон

Secret Garden  Secret-garden-6-dec-1-17

Ха Джи Уон като Кил Ла Им

Secret Garden  HaJiWon_SecretGarden

Yoon Sang Hyun като Оска

Secret Garden  Secret-Garden16

Kim Sa Rang като Юн Съл

Secret Garden  Secret-Garden30

Lee Philip като Им Джонг Су

Secret Garden  2620640O


Сюжет


Проектът Secret Garden е дело на режисьорът Shin Woo Chul и сценаристът Kim Eun Sook. Драмите, които те осъществяват са City Hall (SBS, 2009), On Air (SBS, 2008), Hello! Miss (KBS2, 2007), Lovers (SBS, 2006), Lovers in Prague (SBS, 2005) и Lovers in Paris (SBS, 2004).
Историята този път е за привидно перфектния Kim Joo Won, под чиято външност се крие арогантност и детинско поведение. Дамата, която са ни подготвили от екипа на сериала е прекрасната Ха Джи Уон (Хуанг Джин И), играеща ролята на каскадьорка с красотата и тялото на жена-мечта, тя става обект на завист от страна на актрисите.
И тогава корейската фея от драмите започнала да забърква своята история. Двамата случайно се озовават в планината, където се налага да останат. Намирайки един горски ресторант те се запознават с възрастна жена. При тръгване им тя им дава две шишенца домашен билков алкохол, като подарък, който те по-късно изпиват. Събуждайки се на другия ден откриват, че всъщност не са същите.



Последната промяна е направена от [shaWty] на Вто Яну 04, 2011 12:17 am; мнението е било променяно общо 1 път

2Secret Garden  Empty Re: Secret Garden Пон Яну 03, 2011 11:37 pm

[shaWty]

[shaWty]
My love is the sun of passion ★
My love is the sun of passion ★

Някой от потребителите в сайта гледа ли го? Не знам за вас, но тази драма определено се нарежда поне в топ 5. Ше чакам края и тогава официално ще реша, защото сега и в 3-ката мога да я забутам. Много ми е на сърце. Secret Garden  982906 Актьорската игра, сюжета всичко до момента ми допада. Героят на Бини (Джу Уон) изключително много ме дразни понякога. Всички тези неща, които наговаряше та Ла Им, заради тях направо ми идваше да го одуша, но после веднага омеквах, когато виждах как всъщност той е влюбен в нея и по негов странен начин страда. Голям образ е момчето, няма какво да го коментирам. Джи Уон е супер сладка в сериала. Ролята и е на едно нестабилно момиче. Крехко, чуствително и чупливо като порцелан. Лесно можеш да я ядосаш, зарадваш, но и да я нараниш. Страшно ми допада, когато се изнерви и удря/рита Джу Уон Secret Garden  982906 Той да ме прости, но са супер готините сценки тогава. Съчуствам и обаче от една старана, защото той много я наранява горката, като и дава някаква надежда, а после съсипва всичко с неговото чуство за превъзходство. Оска и той голям образ. Един буен, застаряващ певец, но с детински акъл. Много ме забавлява с неговите изблици на "ярост" и когато се бунтува. Него пък го съжелявам, заради госпожица перфектната Юн Съл, търсеща г-н перфектния. Много гадно е била постъпила с него в миналото, а той горкия още страда по нея и от тази цялата история аз се чуствам зле. Та тази въпросната Юн Съл е най-дразнещият за мен образ в този иначе прекрасен сериал. Как преследва Джу Уон, провокира постоянно Оска и се прави на светица. Ужасна ми е. Треньорът на Ла Им също малко дразни, но с привързаност и стрикност. Не мога да разбера това инстинкт ли е или я обича (Ла Им)? Ей това не мога да отгатна все още. Ако някой не може да схване, щото и аз така малко кофти се изказах та главната мисъл ми е иска да я предпазва, като брат, баща, роднина или я обича? Върху останалите не съм правила за сега големи наблюдения. Героят на Jong-Suk ми допада (забравих му името) и а дано да не се окаже, че наистина е гей Secret Garden  982906 Добро сериалче е, а сега след като двамата инцидентно разменят телата си ми става още по-интересно. Ако някой друг го следи нека да драсне по едно коментарче, колкото да не се чуствам самотно.. Secret Garden  943311

3Secret Garden  Empty Re: Secret Garden Нед Яну 09, 2011 3:21 pm

flopsi

flopsi
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

тва е едн от най-забавните сериали които съм гледала ... Нарежда се в топ 10 ...
Бини си играе ролята строхотно ... голям образ е ..
Ха Джи Уон същоо .. на нея съм и фенка още като я видях да се прави на Сеилър Муун .. но най-голямо впечатление ми направи в Бали , въпреки че героина и беше яко залупено ... но и подхождаше адски много а и самия сериал си беше мн тежък за мен...

Но в Тайната градина Бини си ми е любимец за сега а също и Оска и той е голям образ ..

4Secret Garden  Empty Re: Secret Garden Нед Яну 09, 2011 4:20 pm

minho1985

minho1985
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Много е як тоя сериал.Една корейка ми препоръча да го гледам Secret Garden  162205

5Secret Garden  Empty Re: Secret Garden Вто Яну 11, 2011 7:26 pm

[shaWty]

[shaWty]
My love is the sun of passion ★
My love is the sun of passion ★

Хехе радвам се, че не съм му единствения фен. Наистина сериалчето е супер яко! Ето и едно скромно поздравче от мен.. Secret Garden  15286

6Secret Garden  Empty Re: Secret Garden Вто Яну 11, 2011 8:22 pm

minho1985

minho1985
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Оооо тази песен е велика,не напразно е напърво място.Пък Хъон Бин го залюбих Secret Garden  752689

7Secret Garden  Empty Re: Secret Garden Сря Яну 12, 2011 2:11 pm

[shaWty]

[shaWty]
My love is the sun of passion ★
My love is the sun of passion ★

Оо Бини си е номер едно! Леле това момче го бива във всяка една роля. Аз си го залюбих от My name is Kim Sam Soon - голям образ както и той така и главната героиня. Secret Garden  68960 То песните от филма всички са страхотни, добре са ги подбрали. Secret Garden  15286

8Secret Garden  Empty Re: Secret Garden Нед Яну 23, 2011 11:09 pm

xTheUglyTruthx

xTheUglyTruthx
A bell rang ding dong ★
A bell rang ding dong ★

Аллл просто нямам думи... още след може би 2 епизод се нареди в моите топ 5... Хилила съм се като изрод през повечето време, особено когато Бини се правеше на женка с това краче и яката целувка с Оска и марковите анцузи... Страхотен олигофрен , не очаквах да е чак толкова добър в комедийни роли. Докато гледах резюмето преди да пуснат драмата и прочетох богаташ без обноски и си викам ха ако това не е пак историята за лошото момче , което бедното момиче променя ама неее хехе... Актрисата не ми хареса особено много, но се справи добре с ролята. Към края с тая кома и разменяния и всичко пък се скъсах от истеричен рев... много малко драми ме докарват до двете крайности хД

9Secret Garden  Empty Re: Secret Garden Нед Фев 06, 2011 2:23 pm

lina

lina
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Тази драма е УНИКАТ~! От самото начало до края ми харесан на 100% Secret Garden  162205
Бих я гледала още няколко пъти ^________^

http://mydramalist.info/users/2067/ivka92

10Secret Garden  Empty Re: Secret Garden Чет Фев 17, 2011 6:05 am

Rainy_girl

Rainy_girl
I keep thinkin ’bout you ★
I keep thinkin ’bout you ★

Драма е супер! Някои епизоди ги гледах по два пъти Secret Garden  885654 Изгледах я за отрицателно време. Не бях гледала Хюн Бин в друга драма, но след Secret Garden си изтеглих още три негови драми. Едната, която изгледах е The Snow Queen, ако някой си мисли, че на сцената с комата и другите тъжни сцени се реве много, жестоко се лъже Secret Garden  329339 . В The Snow Queen започнах да рева като бебе още на първите епизоди Secret Garden  836179
Леле това момче го бива във всяка една роля.
напълно съгласна съм с [shaWty] Secret Garden  162205

11Secret Garden  Empty Re: Secret Garden Чет Фев 17, 2011 9:50 am

Nanna

Nanna
Almighty ♛
Almighty ♛

Toя филм се нарежда топ 5!!!! Почнах го наскоро и ми остава още малко да го свърша.Бини както винаги е страхотен,Ji Won не мога да и се нагледам,тя ми е една от любимите актриси,а тук ролята и е адски добра.Умрях си от смях на всяка една сцена с тези двамата,особено когато си размениха душите Secret Garden  535970 И е една от драмите която е с обещаващ край хаха! Secret Garden  346803

http://www.last.fm/user/SHINeeGirl7

12Secret Garden  Empty Re: Secret Garden Нед Мар 27, 2011 11:14 pm

didence

didence
Her whisper is the Lucifer ★
Her whisper is the Lucifer ★

изгледах го преди 1-2 седмици ииииии много ми хареса, хем се смях, хем ревах после последните серии Secret Garden  7878
хьон бин е страхотен, влюбих се в тоз човек! Secret Garden  625901
оска оппа пък направо ми пълнеше душата през цялото време хахах типичната звезда с тая широка усмивка хаха Secret Garden  951866 и момченцето, дето го харесваше, голямо сладурче хахха
треньорът/директорът с големите си влажни очи хаххаха леле и той доста запомнящ се Secret Garden  101878
мацката и тя готина, ама много бойна.. счупи му краката от ритане на бини хахахх но той си го заслужаваше Secret Garden  185721
като цяло - много хубава драма - 6!!

http://didence-e-e-e.tumblr.com/

13Secret Garden  Empty Re: Secret Garden Съб Апр 09, 2011 9:34 pm

.Misaki.

.Misaki.
I keep thinkin ’bout you ★
I keep thinkin ’bout you ★

Ох този сериал е уникален просто Secret Garden  07 Отначало не исках да го гледам много много но две приятелки ме накараха щот все за него говореха и аз викам ади да вида какво му е толкова велкото на това чудоSecret Garden  62 И останах абсолютно очарована от цялата драма Secret Garden  67 Цялата история е хипер добре замислена и е оригинална най-вече .А Hyun Bin е радост за окото Secret Garden  95. За 2-3 дена изгледах всички епизоди .То не беше смях ,то не бяха сълзи.Асцените в които си разменяха телата бяха просто хипер забавни Secret Garden  63 Двамата главни герои са много сладки заедно.
До толкоз съм вманиачена в тоя сериал че чак телефона ми си го направих да звъни като този на главната героиня когато получаваше съобщение унджалашо~унджалашо~ XD

14Secret Garden  Empty Re: Secret Garden Съб Апр 09, 2011 9:43 pm

uSagI

uSagI
I keep dreaming ’bout you ★
I keep dreaming ’bout you ★

това ми е една от най-любимите драми Secret Garden  752689 Hyun Bin е страхотен ... моят идеал за мъж Secret Garden  523582 ако някой не я е гледал... много е пропуснал Secret Garden  741224

15Secret Garden  Empty Re: Secret Garden Нед Апр 10, 2011 4:15 pm

didence

didence
Her whisper is the Lucifer ★
Her whisper is the Lucifer ★

.Misaki. написа:
До толкоз съм вманиачена в тоя сериал че чак телефона ми си го направих да звъни като този на главната героиня когато получаваше съобщение унджалашо~унджалашо~ XD
"мунджауашонг мунджауашонг" е, според мен Secret Garden  85241 и на мен това ми е смс рингтона хахаха

http://didence-e-e-e.tumblr.com/

16Secret Garden  Empty Re: Secret Garden Нед Май 29, 2011 10:19 pm

werii

avatar
My love is the sun of passion ★
My love is the sun of passion ★

Ким суханму кобугиуа дуруми... и т.н ;дд много ме кефи когато го казва тва ^^, а и сериалчето е страхотно Secret Garden  68960

17Secret Garden  Empty Re: Secret Garden Нед Авг 21, 2011 10:38 pm

devour~

devour~
I keep dreaming ’bout you ★
I keep dreaming ’bout you ★

^ самчон габча донг банг сак чичикапо сарисарисента уориуори сеприка~ :D
без да исках го научих, честно казано.

Тайната градина е може би най-любимата ми корейска драма засега. Около месец слушах как майка ми и баща ми го хвалеха по цял ден и едва ли не ме накараха насила да го гледам (родителите ми гледат корейски сериали, а баща ми е фен на Хьон Бин, баси, по едно време си мислех че са по-зарибени и от мен :Д)
Най-накрая реших да го гледам и бях като обсебена, стоях до 4 часа през нощта, да си изгледам сериите и те свършваха шокиращо и айдеее, още една~
така. Хьон Бин е един невероятен актьор, който просто не знам как да коментирам. Героят му беше толкова добре измислен, беше супер миличък и добричък (втф) макар че през цялото време беше много честен и прям и кво ли още не, може би го харесвам защото ми напоня на мен самата, не знам. Не съм се смяла толкова с друг герой от сериал, но не съм и плакала толкова с друг.
Последните епизоди ги гледах, плачейки, особено когато той я заведе там някъде си, за да се разменят, щото дъра бъра (няма нужда от подробности честно казано) иии после тя като намери писмото и...
Ла Им също беше невероятна, а ОСКА беше супер добър с Джу Уон, толкова добър хьонг му беше, как се грижеше и тревожеше за него, оооооо~
Не мога да преценя дали има герой, когото не харесвам в тоя сериал, майката на Джу Уон никак не ми се нравеше, ама кво да прави жената, като й е толкова акъла :Д
Сяяя чакаме само Хьон Бин да се върне от казармата (ще има да чакаме) и да му се радваме ощее дълго времее~~~~~

18Secret Garden  Empty Re: Secret Garden Нед Сеп 11, 2011 12:25 pm

vestema

vestema
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

Страхотен сериал простоооо нямам думи.... А относно пародията му с Big Bang... умряла съм да се смея....

19Secret Garden  Empty Re: Secret Garden Чет Яну 10, 2013 4:42 pm

*SuNnY_SoNyA*

*SuNnY_SoNyA*
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Честно казано отначало изобщо не исках да гледам драмата . Дори не знам защо . Но още не втория епизод разбрах , че съм грешила Secret Garden  15286. Оска беше много забавен . А когато си размениха телата не съм се смяла толкова през живота си Secret Garden  982906. Бих казала , че това е една от любимите ми драми - забавна , с прекрасни герои и разбира се ,няма как- с тъжни моменти ( то няма да е корейска драма ,ако не умреш от смях и сълзи Secret Garden  97395)

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите