Jonghyun Interview with Kool K1q6o9jpg


Join the forum, it's quick and easy

Jonghyun Interview with Kool K1q6o9jpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


     Seoul

Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Календар Календар

Visitors

free counters

Poll

Победител е...?

Jonghyun Interview with Kool Vote_lcap15%Jonghyun Interview with Kool Vote_rcap 15% [ 6 ]
Jonghyun Interview with Kool Vote_lcap56%Jonghyun Interview with Kool Vote_rcap 56% [ 22 ]
Jonghyun Interview with Kool Vote_lcap3%Jonghyun Interview with Kool Vote_rcap 3% [ 1 ]
Jonghyun Interview with Kool Vote_lcap13%Jonghyun Interview with Kool Vote_rcap 13% [ 5 ]
Jonghyun Interview with Kool Vote_lcap13%Jonghyun Interview with Kool Vote_rcap 13% [ 5 ]

Общо гласове : 39

Latest topics
» SHINee Shawols Skype ~
Jonghyun Interview with Kool EmptyНед Окт 22, 2017 6:30 pm by rally___

» Because I met you
Jonghyun Interview with Kool EmptyПет Мар 27, 2015 8:07 pm by Anny

» 21.
Jonghyun Interview with Kool EmptyПон Дек 01, 2014 5:55 pm by nasa__

» The color of your love
Jonghyun Interview with Kool EmptyНед Ное 16, 2014 8:24 pm by lil_sun

» ~♥ Taemin's heart ♥~
Jonghyun Interview with Kool EmptyПет Окт 10, 2014 2:23 pm by ..TaeminGirl..

» Kaкво мислят Shinee за теб ?
Jonghyun Interview with Kool EmptyВто Авг 26, 2014 11:01 am by SHINee_JongKey

» Намисли си дума..
Jonghyun Interview with Kool EmptyВто Авг 26, 2014 10:49 am by SHINee_JongKey

» You..The Music In Me~♫♫
Jonghyun Interview with Kool EmptyВто Авг 26, 2014 8:55 am by SHINee_JongKey

» The true love
Jonghyun Interview with Kool EmptyПет Авг 22, 2014 8:45 am by SHINee_JongKey

Music
Jonghyun Interview with Kool WamFC

You are not connected. Please login or register

Jonghyun Interview with Kool

+7
lina
(づ ̄ ³ ̄)づ
Nemo.
didence
AsHaNtY
nasa__
Nanna
11 posters

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

1Jonghyun Interview with Kool Empty Jonghyun Interview with Kool Пет Ное 12, 2010 8:53 pm

Nanna

Nanna
Almighty ♛
Almighty ♛

Jonghyun Interview with Kool Kool5

1. Защо реши да станеш певец?
Джунгхюн:Бях в банда в гимназията.Още тогава исках да бъда композитор.Опитвах и други неща,когато бях избран от компанията да бъда стажант,от дебюта до сега.Защото обичам да пея,и си помсилих че трябва да стана певец.

2.Кой е най-запомнящият се момент от както дебютира?
Джунгхюн:Най-запомнящият момент за мен е,когато спечелихме Best New Artist

3.Освен музиката,имаш ли други страсти?
Джунгхюн:Семейството ми.Най-голямо влияние ми оказва моята майка.Тя наистина вярва в мен,би ме оставила да правя каквото искам,когато избрах пътя на бъдещето си тя ми каза: "просто поеми по пътеката,по която искаш"
Беше същото когато промотирах в гимназията,бях 2 година там,когато споменах че мисля да се прехвърля в друго училище за да уча музика,майка ми ме остави да вървя по пътя,който бях избрал.Това,че майка ми вярваше в мен ми даде много сила

4.В бъдеще какво би било за теб едно предизвикателство?
Джунгхюн:Бих се пробвал в композирането.Вярвам че "музиката е история".Надявам се много хора да могат да слушат историите,които съм написал,бих искал да правя такъв вида музика. (повярвай ми и сега го правиш ^^ )

5.Koe e първото нещо,което правиш,когато се събудиш сутрин?
Джунгхюн:След като си отворя очите,моментално скачам от леглото и си взимам душ.Не съм от хората които си губят времето в излежаване (will dilly dally and idle away in bed е израза аз лично не го разбрах и го преведох така...звучи ми като скороговорка не и като изречение съжалявам)

6.Любим филм?
Джунгхюн: Харесвам хорор- и и трилър-и.Най-значимият филм който съм гледал до сега е малко старичък "Phone Booth"

7.Как прекарваш свободните си дни?
Джунгхюн:Повечето-в упражнения.После в денс студиото на компанията.Понеже е много приветливо място,от малък се чувствам осовободен там

8.Начини за освобождаване от стреса?
Джунгхюн:Понякога чрез упражнения,понякога с пазар...

9.С кой корейски артист би искал да си сътрудничиш?
Джунгхюн:Wheesung-hyung.Имаме много добро приятелство.Приличаме си в много аспекти като музикалност и чувствителност.Мисля че бихме работили добре заедно.
После може би кафявооката душица Jungyeop-hyung.И с него бих искал да работя.Направихме дует наскоро в радио програма и наистина научих много.Мисля че бих се сработил с талантливи другари (по-големи) можеш да научиш много,аз също ставам по-зрял.

10.Ами какво ще кажеш за някой чуждестранен артист?
Джунгхюн:Няма чуждестранен артист с който бих искал дасе сработвам,но отскоро мисля че Джъстин Бибър е страхотен.Дебютния му албум не е зле,чудя се какъв ще бъде следващия му албум.Чакам го с нетърпение (бе на тия хора ко им става бе? Първо Кий ся и Блинги,кой ги знае кво дишат в тая корея :X)

11.Каква е ролята ти в SHINee?
Джунгхюн: Създавам атмосфера.Но пък всекиот нас го прави.Всеки има добър характер,всички стосим един зад друг,на всички ни пука за човека до нас...

12. С кой член би живял на необитаем остров?
Джунгхюн: КИЙ! Кий,ах той е типа,който обича да готви,докато аз съм обратното.Ако взема Кий,знам че няма да имам никакви проблеми ( отново KeyJong връзката So happy)

13.Кой е най-щастливият ти момент напоследък?
джунгхюн:Когато "Lucifer" спечели Номер 1,последвано с правенето на FM (фен срещи предполагам) също беше щастлив момент

14.Текущият ти най-шастлив момент?
Джунгхюн: Музиката.Аз съм тип,който лесно се влияе от обстановката.Понеже вече е есен,баладите не са лоши.После да създадеш спомени.Купих си Полароидна камера преди няколко дни,ще отида на разходка и ще направя снимки

15.Какво би искал да изпълниш тази година?
Джунгхюн:Да ида на увеселителен парк с приятелите си.Също така искам и да се возя в градкси транспорт (да му имам плана).Не съм се качвал от както бях 1 година в гимназията.Ах,когато бяхме в Осака,отидохме до Universal,прекарах си страхотно,но бих искал да ида поне веднъж само с приятелите си.

16.Кое е "нещото" което определено не би загубил?
Джунгхюн:Увереността в самия себе си.Вярвам че за мойта възраст да имаш вяра в себе си е най-важно.

17.Ако можеше да се видиш когато дебютира,какво би си казал?
Джунгхюн: Запази сълзите си! (усмивка)

18.Какво би казал на настоящето си АЗ?
Джунгхюн: Никакъв стрес!Не забравяй какво искаш да постигнеш!!!

19.Някакви амбиции за догодина?
Джунгхюн:Да уча повече,да чувствам повече,това е което искам да кажа!

20.Моля те,остави послание на читателите
Джунгхюн:Наистина щастлив съм че можах да се покажа в първото издание на "Kool".Ще има много възможности да споделяме новините си с вси1ки от Япония.Надявам се че ще имаме възможността да пеем наживо в Япония отново

Джунгхюн>>> Кий

В.Какво беше първото ти впечетление от Кий?
О.Отначало,от когато срещнах Кий и до днес той не се е променил.Той е наистина независим и индивидуален

В.Използвай цвят за да представиш Кий
О.Сребристо

В.какво би искал да кажеш на Кий?
О.Наитина съм шастлив,когато го виждам да се движи напред по своя самостоятелен път.Надявам се Да продължавам да виждам този Кий и завбъдеще :)


Translation:SHINeeWorld BG Lucifer Subbing Team

http://www.last.fm/user/SHINeeGirl7

2Jonghyun Interview with Kool Empty Re: Jonghyun Interview with Kool Съб Ное 13, 2010 7:53 am

nasa__

nasa__
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Имам малка забележка :145:
После може би кафявооката душица Jungyeop-hyung.

Jungyeop е лидера на "Brown Eyed Soul", която е една от любимите групи на Блинги. И аз ги слушам, оттам знам xD Сори че се бъркам така на работата на преводачите Jonghyun Interview with Kool 449383

http://www.last.fm/user/nasa__

3Jonghyun Interview with Kool Empty Re: Jonghyun Interview with Kool Съб Ное 13, 2010 10:17 am

AsHaNtY

AsHaNtY
All-knowing ♚
All-knowing ♚

Сори аз не я знаех Jonghyun Interview with Kool 449383 Малко трябва да си сверя инфото ще го оправим,тя уж администраторката гледа за грешки,но тази я е пропуснала,аз незнаех за тая група и се чудех 2 часа дали да го превеждам и накрая написах тва,извинявам се Jonghyun Interview with Kool 814388

4Jonghyun Interview with Kool Empty Re: Jonghyun Interview with Kool Нед Ное 14, 2010 7:48 am

didence

didence
Her whisper is the Lucifer ★
Her whisper is the Lucifer ★


но отскоро мисля че Джъстин Бибър е страхотен.

Джонги, майтап ли си правиш... Jonghyun Interview with Kool 699691 ХАХХАХАХА ужас :х

http://didence-e-e-e.tumblr.com/

5Jonghyun Interview with Kool Empty Re: Jonghyun Interview with Kool Пон Ное 15, 2010 4:17 pm

Nemo.

Nemo.
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

Не съм изненадана от интервюто.
Блинги е самоуверен и отдаден изцяло на и в музиката, която създава.
Обожавам това негово качество.
Радвам се, че избра Дивата за острова xDD
Искам завбъдеще да запишат песни, главно писани от Блинг.
Той е много чувствителен и силен едновременно.

https://www.youtube.com/watch?v=8kyG5tTZ1iE

6Jonghyun Interview with Kool Empty Re: Jonghyun Interview with Kool Вто Яну 04, 2011 2:50 pm

(づ ̄ ³ ̄)づ

(づ ̄ ³ ̄)づ
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

..[YqYq]..xD^ написа:
Искам завбъдеще да запишат песни, главно писани от Блинг.
Той е много чувствителен и силен едновременно.


да наистина и за това песните му се получават толкова хубави Jonghyun Interview with Kool 139149
...и аз не съм изненадана от интервюто xD много се изкефих като каза че ще вземе Кий защото е тип който обича да готви Jonghyun Interview with Kool 951866

http://sofieroll.tumblr.com/

7Jonghyun Interview with Kool Empty Re: Jonghyun Interview with Kool Чет Фев 17, 2011 8:35 pm

lina

lina
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Джъстин Бийбърррр ... страхотен?! Jonghyun Interview with Kool 898312

Хаха, избра Кий за отстрова.. беше логично ^^

http://mydramalist.info/users/2067/ivka92

8Jonghyun Interview with Kool Empty Re: Jonghyun Interview with Kool Съб Апр 30, 2011 2:11 pm

Dars

Dars
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

евала му правя, че е толкова отдаден на музиката и изобщо на заниманията които го интересуват.. няма по-хубаво от това човек да се придържа към целите си до край. Браво на нашия Блинги Jonghyun Interview with Kool 346803 Jonghyun Interview with Kool 351138
Само и единствено... Джъстин Бийбър.. КВО?!? o.0 Jonghyun Interview with Kool 203610 Джонг нещо трябва да се е объркал Jonghyun Interview with Kool 925940

9Jonghyun Interview with Kool Empty Re: Jonghyun Interview with Kool Нед Май 01, 2011 7:22 pm

silwii_

silwii_
A bell rang ding dong ★
A bell rang ding dong ★

ПЛИйз Джонг.. кам ту йорселф... ДЖЪСТИН ... БИЙБЪРА!?!?! O_O ... ПЛИйз .. иначее... много му се изкефих като каза че ше вземе Кий..на острова <3<3<3 Jonghyun Interview with Kool 124908 Jonghyun Interview with Kool 68960

10Jonghyun Interview with Kool Empty Re: Jonghyun Interview with Kool Пон Юни 20, 2011 11:21 am

TheBlingiGirl

TheBlingiGirl
I keep dreaming ’bout you ★
I keep dreaming ’bout you ★

Justinn Bieber maiko mila ne moga da povqrvam :o:o:O:O:O napravo sum potresena

11Jonghyun Interview with Kool Empty Re: Jonghyun Interview with Kool Нед Сеп 11, 2011 11:30 pm

vestema

vestema
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

но отскоро мисля че Джъстин Бибър е страхотен.....
WHAT!!!? Jonghyun Interview with Kool 821780 н-н-нямам д-д-думи п-п-росто..... Блинги полудяваш ли.... как може такова нещо!! тцтцтц разочароваш ме!!!

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите