Taemin Interview with KOOL K1q6o9jpg


Join the forum, it's quick and easy

Taemin Interview with KOOL K1q6o9jpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


     Seoul

Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Календар Календар

Visitors

free counters

Poll

Победител е...?

Taemin Interview with KOOL Vote_lcap15%Taemin Interview with KOOL Vote_rcap 15% [ 6 ]
Taemin Interview with KOOL Vote_lcap56%Taemin Interview with KOOL Vote_rcap 56% [ 22 ]
Taemin Interview with KOOL Vote_lcap3%Taemin Interview with KOOL Vote_rcap 3% [ 1 ]
Taemin Interview with KOOL Vote_lcap13%Taemin Interview with KOOL Vote_rcap 13% [ 5 ]
Taemin Interview with KOOL Vote_lcap13%Taemin Interview with KOOL Vote_rcap 13% [ 5 ]

Общо гласове : 39

Latest topics
» SHINee Shawols Skype ~
Taemin Interview with KOOL EmptyНед Окт 22, 2017 6:30 pm by rally___

» Because I met you
Taemin Interview with KOOL EmptyПет Мар 27, 2015 8:07 pm by Anny

» 21.
Taemin Interview with KOOL EmptyПон Дек 01, 2014 5:55 pm by nasa__

» The color of your love
Taemin Interview with KOOL EmptyНед Ное 16, 2014 8:24 pm by lil_sun

» ~♥ Taemin's heart ♥~
Taemin Interview with KOOL EmptyПет Окт 10, 2014 2:23 pm by ..TaeminGirl..

» Kaкво мислят Shinee за теб ?
Taemin Interview with KOOL EmptyВто Авг 26, 2014 11:01 am by SHINee_JongKey

» Намисли си дума..
Taemin Interview with KOOL EmptyВто Авг 26, 2014 10:49 am by SHINee_JongKey

» You..The Music In Me~♫♫
Taemin Interview with KOOL EmptyВто Авг 26, 2014 8:55 am by SHINee_JongKey

» The true love
Taemin Interview with KOOL EmptyПет Авг 22, 2014 8:45 am by SHINee_JongKey

Music
Taemin Interview with KOOL WamFC

You are not connected. Please login or register

Taemin Interview with KOOL

+3
didence
2min
Nanna
7 posters

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

1Taemin Interview with KOOL Empty Taemin Interview with KOOL Пет Ное 12, 2010 6:00 pm

Nanna

Nanna
Almighty ♛
Almighty ♛

Taemin Interview with KOOL E2845_10

1. Как стана певец?

Харесвам танците от .малък Гледах изпълненията на други корейски изпълнители или Майкъл Джексънбях привлечен от танците и започнах да се упражнявам сам у дома.

2. Най-запомнящият се момент от дебюта ви до сега ?

Първата музикално представление което направихме след дебюта ни.Все още го помня! Докато пеех на сцената,образите на семейството ми и близките ми се появиха в съзнанието ми. Сърцето ми се стопли в този момент,но опитах да сдържа сълзите си.

3. Кой изпълнител те вдъхновява най-много?
Майкъл Джексън. Той беше на върха в музикалния бизнес. Точно за това го уважавам! Мечтата ми е да стана най-добрия.

4.Какво друго те вдъхновява най-много освен музиката?
Семейството ми. Когато исках да стана певец родителите ми не се противопоставиха,а напротив – подкрепяха ме напълно.Дори и сега ми помагат да се фокусирам върху работата си. Разбират ме и дори и когато се бунтувах го приемаха напълно нормално.

5. Какво е първото нещо което правиш когато се събудиш?
Закусвам!

6.Какви филми харесваш?
Много са. Харесвам роматничните,екшъните и комедиите,но напоследък съм луд по филмите на ужасите.

7. Фраза или мото което харесваш?
Изчакай решението на Небесата,след като дадеш всичко от себе си . Това е семейното мото.

8. Какво правиш когато имаш свободно време?
Ходя на уроци и се упражнявам.

9.Как се освобождаваш от стреса?
Ходя в тренировъчната ни зала. По-обширно е от апартамента ни. Там има хора с които да поговоря. Като втори дом ми е.Ходя там дори и когато искам да съм сам.

10.Корейски изпълнител с който искаш да работиш?
Труден въпрос. Твърде много са и е трудно да избера само един.

11. Тогава,някой от чужбина?
Usher. Твърде надалеч ли се целя?

12. Какво слушаш напоследък?
Напоследък съм на вълна – стари хитове.Не най-новите песни, харесвам R&B или балади които са били популярни преди години. Песни с красиви текстове,но и едновременно тъжни.

13. С кой член от групата би отишъл на пуст остров?
Key-hyung. Със сигурност ще ми е от помощ в много случаи.

14.Какво може да те разчувства напоследък?
Наскоро гледах един корейски филм – Хармония.Изключително красив филм и доста ме разчувства.А това което остана в съзнанието ми е заснемането на Hell. Прекарах си добре по време на заснемането,а и сюжета също ми харесва.

15. От какво се интересуваш най-много напоследък?
Да мързелувам. От дебюта ни насам,цялата ми енергия беше фокусирана върху дейностите ни до края на миналата година. Напоследък имам повече свободно време.

16. Има ли нещо което искаш да направиш преди идването на новата година?
Доста са. Първо искам да се потрудя доста и да се представям още по-добре. Мисля,че сега е най-важният ни период. Няма да се наричаме “новаци” повече.

17. Има ли нещо в което никой не може да те бие?
Всичко! Първо модата. Мисля,че съм доста фотогеничен, красив и танцувам добре. Гласът ми не е толкова лош. С добър характер съм. Скромен съм (Хахаха) Шегувам се ~

18. Какво би казал,ако се върнеш по времето на дебюта си?
Не забравяй как си се чувствал по време на дебюта си и бъди себе си. Не забравяй истинския си произход.

19. Няколко думи към самият себе си.

Върши нещата катко трябва!

20. Има ли нещо което ще обещаеш на себе си за другата година?
Другата година ставам на 19, и затова мисля,че трябва да съм по отговорен. Искам да покажа,че съм станал по-зрял. Накратко,ще се подобря още повече!!

21. Послание към нашите читатели?
Благодарен съм за подкрепата ви.Искам да мога да се срещна с всички ви и да създам хубави спомени с вас.
Taemin»Onew

22.Първо впечатление от Оню?
Беше грижовен и мил.Другите хора също го казват. “Onew-ssi е много добър и мил”

23. С какъв цвят би го свързал?
Сив

24. Няколко думи към Onew-ssi!
Всички ние сме с уникални характери, и точно затова не е лесно да си лидер. Понякога ходим по програми заедно,но той се труди най-много. В момента той е най-заетият, но е хубаво винаги да го виждаме усмихнат. Onew-ssi,моля те, бъди винаги такъв какъвто си !



Translation: SHINeeWorld Bg Lucifer Subbing Team

http://www.last.fm/user/SHINeeGirl7

2Taemin Interview with KOOL Empty Re: Taemin Interview with KOOL Пет Ное 12, 2010 6:18 pm

2min

2min
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

11. Тогава,някой от чужбина?
Usher. Твърде надалеч ли се целя?

ти по стъпките на Justin Bieber ли ще тръгваш Taemin Interview with KOOL 778320 представям си го да пее с Usher ..yeah man

3Taemin Interview with KOOL Empty Re: Taemin Interview with KOOL Нед Ное 14, 2010 8:07 am

didence

didence
Her whisper is the Lucifer ★
Her whisper is the Lucifer ★


направо се учудих, че не каза, че иска дует с Бийбър xDDDD

и естествено, че ще вземе Key-umma на самотния остров.. иначе кой ще се грижи за него ахахах

http://didence-e-e-e.tumblr.com/

4Taemin Interview with KOOL Empty Re: Taemin Interview with KOOL Пон Ное 15, 2010 3:55 pm

Nemo.

Nemo.
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

Очаквах да избере Минхо за острова...

Все още му се чудя, той яде най-много от групата, но е толкоова слабичъккк ><" Защо ня тях никога не им личи ? xDD

Харесва ми това, че той много държи на семейството си и е решителен.
Някъде в едно интервю го питаха коя звездна съпруга би си избрал и той посочи съпругата на един актьр май.
Мисля, че точните му думи бяха " Тя е вярна съпруга, подкрепя мъжа си и винаги е до него. Силна и емоционална жена."
Може и да бъркам, но беше нещо от сорта.
Тае много внимателно ще си подбере съпруга Taemin Interview with KOOL 982906

https://www.youtube.com/watch?v=8kyG5tTZ1iE

5Taemin Interview with KOOL Empty Re: Taemin Interview with KOOL Вто Яну 04, 2011 3:36 pm

(づ ̄ ³ ̄)づ

(づ ̄ ³ ̄)づ
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

"17. Има ли нещо в което никой не може да те бие?
Всичко! Първо модата. Мисля,че съм доста фотогеничен, красив и танцувам добре. Гласът ми не е толкова лош. С добър характер съм. Скромен съм (Хахаха) Шегувам се ~"

Taemin Interview with KOOL 951866 сладур xD

http://sofieroll.tumblr.com/

6Taemin Interview with KOOL Empty Re: Taemin Interview with KOOL Чет Фев 17, 2011 8:40 pm

lina

lina
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

И той ли Кий ще вземе... май доста станаха желаещите xD .. Но поне при него е взаимно, до колкото си спомням май Кий беше избрал Таемин.

http://mydramalist.info/users/2067/ivka92

7Taemin Interview with KOOL Empty Re: Taemin Interview with KOOL Пет Авг 19, 2011 11:06 pm

`M.u.s.h.u.t.0`

`M.u.s.h.u.t.0`
My love is the sun of passion ★
My love is the sun of passion ★

3. Кой изпълнител те вдъхновява най-много?
Майкъл Джексън. Той беше на върха в музикалния бизнес. Точно за това го уважавам! Мечтата ми е да стана най-добрия.


Леле, с това изречение, вече майка ми ти е фен :Д Майкал Джексън е най - добрият <3 след това е Темин <3 :Д

21. Послание към нашите читатели?
Благодарен съм за подкрепата ви.Искам да мога да се срещна с всички ви и да създам хубави спомени с вас.


уаааааааааааа <3 как ми се иска и аз да се срещна с теб, миличко такова малко сладко ауу хД *изкрейзвам* Taemin Interview with KOOL 129392

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите