G-Dragon [ Kwon Ji-Yong ] K1q6o9jpg


Join the forum, it's quick and easy

G-Dragon [ Kwon Ji-Yong ] K1q6o9jpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


     Seoul

Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Календар Календар

Visitors

free counters

Poll

Победител е...?

G-Dragon [ Kwon Ji-Yong ] Vote_lcap15%G-Dragon [ Kwon Ji-Yong ] Vote_rcap 15% [ 6 ]
G-Dragon [ Kwon Ji-Yong ] Vote_lcap56%G-Dragon [ Kwon Ji-Yong ] Vote_rcap 56% [ 22 ]
G-Dragon [ Kwon Ji-Yong ] Vote_lcap3%G-Dragon [ Kwon Ji-Yong ] Vote_rcap 3% [ 1 ]
G-Dragon [ Kwon Ji-Yong ] Vote_lcap13%G-Dragon [ Kwon Ji-Yong ] Vote_rcap 13% [ 5 ]
G-Dragon [ Kwon Ji-Yong ] Vote_lcap13%G-Dragon [ Kwon Ji-Yong ] Vote_rcap 13% [ 5 ]

Общо гласове : 39

Latest topics
» SHINee Shawols Skype ~
G-Dragon [ Kwon Ji-Yong ] EmptyНед Окт 22, 2017 6:30 pm by rally___

» Because I met you
G-Dragon [ Kwon Ji-Yong ] EmptyПет Мар 27, 2015 8:07 pm by Anny

» 21.
G-Dragon [ Kwon Ji-Yong ] EmptyПон Дек 01, 2014 5:55 pm by nasa__

» The color of your love
G-Dragon [ Kwon Ji-Yong ] EmptyНед Ное 16, 2014 8:24 pm by lil_sun

» ~♥ Taemin's heart ♥~
G-Dragon [ Kwon Ji-Yong ] EmptyПет Окт 10, 2014 2:23 pm by ..TaeminGirl..

» Kaкво мислят Shinee за теб ?
G-Dragon [ Kwon Ji-Yong ] EmptyВто Авг 26, 2014 11:01 am by SHINee_JongKey

» Намисли си дума..
G-Dragon [ Kwon Ji-Yong ] EmptyВто Авг 26, 2014 10:49 am by SHINee_JongKey

» You..The Music In Me~♫♫
G-Dragon [ Kwon Ji-Yong ] EmptyВто Авг 26, 2014 8:55 am by SHINee_JongKey

» The true love
G-Dragon [ Kwon Ji-Yong ] EmptyПет Авг 22, 2014 8:45 am by SHINee_JongKey

Music
G-Dragon [ Kwon Ji-Yong ] WamFC

You are not connected. Please login or register

G-Dragon [ Kwon Ji-Yong ]

+9
ivichan
t.yeah.
2min
jongminfan
flopsi
Chrizolina
xXx Mikki xXx
didence
[shaWty]
13 posters

Иди на страница : 1, 2  Next

Go down  Съобщение [Страница 1 от 2]

1G-Dragon [ Kwon Ji-Yong ] Empty G-Dragon [ Kwon Ji-Yong ] Вто Ное 09, 2010 8:56 pm

[shaWty]

[shaWty]
My love is the sun of passion ★
My love is the sun of passion ★

G-Dragon [ Kwon Ji-Yong ] Tumblr_lelnb3lapk1qdalkbo1_500



Истинско име: Kwon Ji-Yong
Известен още като: G-Dragon
Професия: Певец, музикален продуцент, текстописец
Рожденна дата: 18-Август-1988
Зодия: Лъв
Височина: 176cm
Тегло: 56кг
Кръвна група: А
Образование: Seoul Traditional Arts Middle & High School
Умения: Рапиране, танци, Beat Boxing, композиране, пеене
Езици: Китайски и Английски
Хобита: Рисува, снима и слуша музика
Обича: Мода, актьорство, Crispy Donuts, кучета, коли, манги, да гледа карикатури на себе си, готварство
Семейство: Родители и по-голяма сестра
Любими цветове: Черно, бяло, червено, жълто, златисто, сребристо и флуоресцентните цветове

Kwon Ji-Yong (роден на 18 Август 1988 година ), по-добре познат като G-Dragon е

южнокорейски звукозаписен артист и продуцент. Работи за YG Entertainment от шест

години. Официалният му дебют е като лидер и един от двамата рапъри в южнокорейската

хип-хоп група Big Bang. След дебюта той решава да се заеме с издаване на свой собсвен

албум. Композира и пише няколко песни включително "Lies" , "Last Farawell" и "Haru

Haru". Докато групата е в почивка той издава своят дебютен солов албум Heartbreaker,

който се превръща в един от най-успешните албуми на година с продажби над 120 000

копия. Заради него се забърква в скандали, включително обвинения в плагиатство.

Дискография:

Studio albums
* Heartbreaker (2009)

Collaboration albums
* GD & TOP (with TOP) (2010)

Live albums
* Shine a Light (2010

DVDs
* Shine a Light (2010)

Награди:
2007

* 2007 Mnet KM Music Festival: Music Arrangement ("Lies")[29]

2009

* Cyworld Digital Music Awards: Song of the month (September) "Heartbreaker"
* 2009 Mnet Asian Music Awards: 2009 Best Album of the Year "Heartbreaker"[13]
* 2009 Melon Music Awards: 2009 Album of the Year "Heartbreaker"
* 2009 Melon Music Awards: 2009 Top 10

2010

* 2009Cyworld Digital Music Awards: Ting’s Choice Award
* 2009Cyworld Digital Music Awards: Bonsang Award
* 2010 MTV Video Music Awards Japan: Best Collaboration Video (Rain is Fallin')
























Последната промяна е направена от [shaWty] на Чет Яну 06, 2011 8:09 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти

2G-Dragon [ Kwon Ji-Yong ] Empty Re: G-Dragon [ Kwon Ji-Yong ] Пон Ное 15, 2010 8:58 pm

didence

didence
Her whisper is the Lucifer ★
Her whisper is the Lucifer ★

новата му песничка за Gmarket-а много ме зариби!! G-Dragon [ Kwon Ji-Yong ] 953 "welcome to the Gmarket, i'm captain G" xD

http://didence-e-e-e.tumblr.com/

3G-Dragon [ Kwon Ji-Yong ] Empty Re: G-Dragon [ Kwon Ji-Yong ] Вто Ное 16, 2010 7:00 am

xXx Mikki xXx

xXx Mikki xXx
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Оххх...за GD каквото и да напиша ще е малко xD Просто е уникален-стилът му,гласът му,визията ВСИЧКО е идеално в него G-Dragon [ Kwon Ji-Yong ] 144585 На всичко отгоре е и моята зодия LoL-това ще се добавя в списъка...Също така е и единствения рапър,който мога да слушам в песен,която е само от рап xD Мога още мноооого да пиша за GD,но в най-общи линии...ПРОСТО ГО ОБОЖАВАМ G-Dragon [ Kwon Ji-Yong ] 982906

http://www.vbox7.com/user:sakurauchiha

4G-Dragon [ Kwon Ji-Yong ] Empty Re: G-Dragon [ Kwon Ji-Yong ] Вто Ное 16, 2010 1:39 pm

Chrizolina

Chrizolina
The ever drawing day of good bye ★
The ever drawing day of good bye ★


Не искам да коментирам...
най-любимият ми кореец за всички времена..

Между другото Lies първо си я е писал за себе си, но не съжалява, че групата я изпълнява.
Ако искате интересни факти - пълна съм :D

Не знам как сте пропуснали да кажете, че ако има някаква класация свързана с мода, той е винаги в ТОП 3.
Някъде бях чела "If he hasn't worn it, then it's sh*t."

5G-Dragon [ Kwon Ji-Yong ] Empty Re: G-Dragon [ Kwon Ji-Yong ] Сря Ное 17, 2010 1:28 pm

[shaWty]

[shaWty]
My love is the sun of passion ★
My love is the sun of passion ★

Правих го на бързо.. превод е от уикипедията, но в последствие ще допълвам, както и другите му фенове в сайта (виждам, че има хора за които той е номер едно).. просто това може би е най-най-важното за него. Тези дни ще се захвана да пусна нещо, но покрай училище нямам никакво време за компа..

6G-Dragon [ Kwon Ji-Yong ] Empty Re: G-Dragon [ Kwon Ji-Yong ] Чет Ное 18, 2010 3:15 pm

[shaWty]

[shaWty]
My love is the sun of passion ★
My love is the sun of passion ★

Имам малко време да пусна календарите за този и следващия месец (от фотосесията му за Г-маркет) и няколко снимки от същата фотосесия. Ето ги и тях;


- Календарите:

Spoiler:

- Снимки от фотосесията:

Spoiler:

- Зад "кулисите":

Spoiler:

- А сега малко гифчета G-Dragon [ Kwon Ji-Yong ] 390480 :

Spoiler:

- Клипа и песента:



- А това са английските субтитри, съжелявам, но ме мързи да я превеждам).


Spoiler:

7G-Dragon [ Kwon Ji-Yong ] Empty Re: G-Dragon [ Kwon Ji-Yong ] Чет Ное 18, 2010 3:44 pm

[shaWty]

[shaWty]
My love is the sun of passion ★
My love is the sun of passion ★

забравих нещо.. това са пръстена от тази снимка
G-Dragon [ Kwon Ji-Yong ] Jsmsdi


и часовника от тази, но него предполагам, че сте го виждали и преди.
G-Dragon [ Kwon Ji-Yong ] 2nu2c11


Пръстена:
G-Dragon [ Kwon Ji-Yong ] Borgohingedplatering
Марка: Eddie Borgo F/W 2010 Gold/Silver Plate Hinged Ring
Цена: £230 or $370.70
Може да си го закупите от: тук или тук

Часовника: G-Dragon [ Kwon Ji-Yong ] Picture7wz
Марка: Takashi Murakami x Casio G-SHOCK Frogman
Цена: $3,641 USD
Може да си го закупите от: е тук ще ви разочаровам, не можете.. лимитирана серия е произведен е само в 300 броя.

8G-Dragon [ Kwon Ji-Yong ] Empty Re: G-Dragon [ Kwon Ji-Yong ] Чет Ное 18, 2010 7:43 pm

flopsi

flopsi
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

тва ми е едно от най-любимите ми същества на Земята ... голяма шматка е, но има талант ..
А сега с тая оранжева косичка си го обичкам още повече ... G-Dragon [ Kwon Ji-Yong ] 625901

9G-Dragon [ Kwon Ji-Yong ] Empty Re: G-Dragon [ Kwon Ji-Yong ] Пет Ное 19, 2010 8:46 am

[shaWty]

[shaWty]
My love is the sun of passion ★
My love is the sun of passion ★

Ох да.. с тази косичка направо.. G-Dragon [ Kwon Ji-Yong ] 25032 и на мен ми е най-любимото същество на Земята.. така де от известните личности.. В момента съм на училище, но като се прибера ще пусна нещо интересно, което сега намерих случайно.. G-Dragon [ Kwon Ji-Yong ] 15286

10G-Dragon [ Kwon Ji-Yong ] Empty Re: G-Dragon [ Kwon Ji-Yong ] Пет Ное 19, 2010 3:40 pm

Chrizolina

Chrizolina
The ever drawing day of good bye ★
The ever drawing day of good bye ★


Аз си изтеглих Screensaver-а на Gmarket с GD.. и ох <3
обожавам го! Изтеглете го от тук.
и няколко пресни пресни снимки
G-Dragon [ Kwon Ji-Yong ] 1dd4b17abbc514730dd7da3
Spoiler:
образ е от всякъде!

11G-Dragon [ Kwon Ji-Yong ] Empty Re: G-Dragon [ Kwon Ji-Yong ] Пет Ное 19, 2010 6:00 pm

xXx Mikki xXx

xXx Mikki xXx
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Оххх...кърти мивки G-Dragon [ Kwon Ji-Yong ] 23895 Прекалено е hot за да го показват където и да било G-Dragon [ Kwon Ji-Yong ] 778320

http://www.vbox7.com/user:sakurauchiha

12G-Dragon [ Kwon Ji-Yong ] Empty Re: G-Dragon [ Kwon Ji-Yong ] Пет Ное 19, 2010 8:58 pm

[shaWty]

[shaWty]
My love is the sun of passion ★
My love is the sun of passion ★

Ех Chrizolina изпревари ме.. така е с това мойто бавно темпо.. G-Dragon [ Kwon Ji-Yong ] 7878 а видяхте ли вече биг бенг сладоледите? Предполагам че да, но все пак ето какво представлява сладоледчето "G-Dragon" G-Dragon [ Kwon Ji-Yong ] 778320

G-Dragon [ Kwon Ji-Yong ] 2681833i

G-Dragon

- Raspberry Hall
- Strawberry & Kirsch & Rose Cream
- Milk Cream
- Golden Vanilla Ice
- Strawberry & Kirsch Sauce
- Sponge cake
- Strawberry & Kirsch & Rose Ice

13G-Dragon [ Kwon Ji-Yong ] Empty Re: G-Dragon [ Kwon Ji-Yong ] Пет Ное 19, 2010 9:25 pm

xXx Mikki xXx

xXx Mikki xXx
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Дааа...изглеждат страхотно...естествено... G-Dragon [ Kwon Ji-Yong ] 778320

http://www.vbox7.com/user:sakurauchiha

14G-Dragon [ Kwon Ji-Yong ] Empty Re: G-Dragon [ Kwon Ji-Yong ] Пет Ное 19, 2010 9:42 pm

[shaWty]

[shaWty]
My love is the sun of passion ★
My love is the sun of passion ★

Щом е свързано с него няма как да не е страхотно ! .. G-Dragon [ Kwon Ji-Yong ] 625901

15G-Dragon [ Kwon Ji-Yong ] Empty Re: G-Dragon [ Kwon Ji-Yong ] Съб Ное 20, 2010 6:26 pm

Chrizolina

Chrizolina
The ever drawing day of good bye ★
The ever drawing day of good bye ★


По-рано днес се зарекох, че няма да ям никога повече (след поредното преяждане, да :Д).. за сладко да не говорим, ама
сега ако ми дойде един Джи Ди сладолед няма да му простя <3

16G-Dragon [ Kwon Ji-Yong ] Empty Re: G-Dragon [ Kwon Ji-Yong ] Пон Ное 22, 2010 9:19 pm

[shaWty]

[shaWty]
My love is the sun of passion ★
My love is the sun of passion ★

Ох и аз така. Отказвам сладкото, но с Джи Ди сладолед бих се натъпкала.. G-Dragon [ Kwon Ji-Yong ] 23895 Мечти..

G-Dragon [ Kwon Ji-Yong ] O0420063010856858618

Spoiler:

Надявам се, че тези снимки не са качени, а ако някои от тях са, моля искренно за извинение. Просто деня ми беше натоварен, сега е късно и ми се спи, а и мисля че няма какво повече да слушате моите преживелици, затова просто се извинявам и утре ще редактирам, ако има проблеми.

Ето едно гифче бонус (просто няма как да не го кача )
G-Dragon [ Kwon Ji-Yong ] Tumblr_lblkdiOLjo1qzja0o
толкова, ама толкова е секси.. G-Dragon [ Kwon Ji-Yong ] 25032 И само на края как си прехапва долната устна.. лели.. изтекоха ми очичките да си го гледам. G-Dragon [ Kwon Ji-Yong ] 714156


17G-Dragon [ Kwon Ji-Yong ] Empty Re: G-Dragon [ Kwon Ji-Yong ] Пон Ное 29, 2010 4:48 pm

[shaWty]

[shaWty]
My love is the sun of passion ★
My love is the sun of passion ★



Ох господи тази русата бих я удушила. Колко ме ядосва като я гледам, само съсипва хубавото видео G-Dragon [ Kwon Ji-Yong ] 995975 добре, че поне той не и обръща внимание! G-Dragon [ Kwon Ji-Yong ] 68960 Ох леле драгона е толкова секси.. направо ми изтекоха лигите по него. G-Dragon [ Kwon Ji-Yong ] 437941
Хора айде да си събираме парички, за да заминем за Корея при първа такава възможност и да го видим. G-Dragon [ Kwon Ji-Yong ] 752689

18G-Dragon [ Kwon Ji-Yong ] Empty Re: G-Dragon [ Kwon Ji-Yong ] Вто Ное 30, 2010 9:27 pm

jongminfan

jongminfan
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

ооо GD си е невероятен G-Dragon [ Kwon Ji-Yong ] 25032 на последното видео просто е невероятен G-Dragon [ Kwon Ji-Yong ] 68960

http://smiley92.tumblr.com/

19G-Dragon [ Kwon Ji-Yong ] Empty Re: G-Dragon [ Kwon Ji-Yong ] Сря Дек 15, 2010 7:56 am

jongminfan

jongminfan
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆



И фаворитната ми Obsession G-Dragon [ Kwon Ji-Yong ] 752689


Дуетите:





enjoy

П.П. В първите два клипа малко цепи в началото, но натам всичко е ОК и се разбира. Надявам се да харесате песните. G-Dragon [ Kwon Ji-Yong ] 351138

24G-Dragon [ Kwon Ji-Yong ] Empty Re: G-Dragon [ Kwon Ji-Yong ] Нед Май 08, 2011 5:07 pm

ivichan

ivichan
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Последните няколко дни само тези песнички слушам G-Dragon [ Kwon Ji-Yong ] 752689 Нещо ме е ударило наBig Bang и превъртам всички песни G-Dragon [ Kwon Ji-Yong ] 172103

25G-Dragon [ Kwon Ji-Yong ] Empty Re: G-Dragon [ Kwon Ji-Yong ] Вто Май 10, 2011 9:00 pm

Dars

Dars
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Ооо Baby Goodnight ми е най-присърце от последните G-Dragon [ Kwon Ji-Yong ] 752689 G-Dragon [ Kwon Ji-Yong ] 573598 Точно днес я бях пуснала на плеъра да се върти иии я слушах сигурно 100 пъти преди да се реша да я сменя G-Dragon [ Kwon Ji-Yong ] 85241

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 2]

Иди на страница : 1, 2  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите