Не мога да спра да те обичам K1q6o9jpg


Join the forum, it's quick and easy

Не мога да спра да те обичам K1q6o9jpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


     Seoul

Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Календар Календар

Visitors

free counters

Poll

Победител е...?

Не мога да спра да те обичам Vote_lcap15%Не мога да спра да те обичам Vote_rcap 15% [ 6 ]
Не мога да спра да те обичам Vote_lcap56%Не мога да спра да те обичам Vote_rcap 56% [ 22 ]
Не мога да спра да те обичам Vote_lcap3%Не мога да спра да те обичам Vote_rcap 3% [ 1 ]
Не мога да спра да те обичам Vote_lcap13%Не мога да спра да те обичам Vote_rcap 13% [ 5 ]
Не мога да спра да те обичам Vote_lcap13%Не мога да спра да те обичам Vote_rcap 13% [ 5 ]

Общо гласове : 39

Latest topics
» SHINee Shawols Skype ~
Не мога да спра да те обичам EmptyНед Окт 22, 2017 6:30 pm by rally___

» Because I met you
Не мога да спра да те обичам EmptyПет Мар 27, 2015 8:07 pm by Anny

» 21.
Не мога да спра да те обичам EmptyПон Дек 01, 2014 5:55 pm by nasa__

» The color of your love
Не мога да спра да те обичам EmptyНед Ное 16, 2014 8:24 pm by lil_sun

» ~♥ Taemin's heart ♥~
Не мога да спра да те обичам EmptyПет Окт 10, 2014 2:23 pm by ..TaeminGirl..

» Kaкво мислят Shinee за теб ?
Не мога да спра да те обичам EmptyВто Авг 26, 2014 11:01 am by SHINee_JongKey

» Намисли си дума..
Не мога да спра да те обичам EmptyВто Авг 26, 2014 10:49 am by SHINee_JongKey

» You..The Music In Me~♫♫
Не мога да спра да те обичам EmptyВто Авг 26, 2014 8:55 am by SHINee_JongKey

» The true love
Не мога да спра да те обичам EmptyПет Авг 22, 2014 8:45 am by SHINee_JongKey

Music
Не мога да спра да те обичам WamFC

You are not connected. Please login or register

Не мога да спра да те обичам

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

smtown512

smtown512
I keep dreaming ’bout you ★
I keep dreaming ’bout you ★


Разюме:
Таемин и Сули.
Англел,който е заточен на Земята.Бог го е пратил с мисията да наблюдава дали духовете отиват в отвъдното,но му е отнел способноста да отиде в рая или ада.Няколко дена подред духовете полудяват и един ден той отива в Сеул и спасява момиче.Не знае какво да прави с нея и затова я завежда в къщата си.Бог му забранява да я връща и тя е принудена да остане при него.През това време духовете полудяват и искат да я отвлекат,а тя си иска свободата си.
Еп.1
Сабуди към обед.Няколко дена подред не можеше да спи добре,защото духовете създаваха проблеми.Днес едва беше спал 3 часа.Стана от огромното си легло и се запъти към кухнята.След като си направи кафе отиде да разгледа за пореден път Лондон от огромните си прозорци.След няколко минути алармата се включи.
-Ах..защо толкова рано?(заоплаква се той)
По най-бързият начин отиде в библиотеката,а след това в компютърната зала и не защото е важно,а защото искаше да изключи алрмата.Взе едно дистанционо и спусна един голям екран от тавана.На него сега беше картата на света и в точно този момент с една голяма червена точка показваше държава близо до Япония.Той се притесни,защото до сега е виждал само жълти точки,които не са чак толкова сериозен проблем.Уголеми екрана и това беше Сеул,Южна Кореа.
-Как така толкова духове са се събрали на едно място?(попита се сам)
Остави чашата и побягна към спалнята,за да се преоблече.Хвана първите панталони,които бяха нарязани отзад на краката,черен потник,на който на раменете имаше блестящо златисто и както по талията му.Взе коженото яке с много ципове,което беше оставил миналата вечер на стола,и се изпари оставяйки черен дим около себе си.
В Сеул беше21:00 часа.Младо момиче вървеше по една тъмна улица.Цялата беше мокра от дъжда преди 10 минути.Токът и беше счупен и затова вървеше боса.Беше много тъжна и в този момент и се искаше да умре.Гаджето й беше я зарязал,а приятеля й беше мъртав от свръх доза.Вървеше едва едва,влачейки се.Накрая седна на земята като се облегна на стената и започна да плаче.По едно време започна да изпитва студ около нея,но не обърна внимание.Накрая имаше чувството,че от края на лятото се е превърнало в средата на зимата.Тя започна да трепери и вдигна леко глава.В началото нямаше нищо,но постепено въздуха започваше да се сгъстява и се образуваха човешки образи.Тя се стресна и реши да се изправи и да побегне,но не можеше.Забеляза,че по дрехите си имаше скреж,а краката й бяха заледени.Образите започваха да се матеализират и тя забеляза,че това са хора,които идваха към нея.Тя разпозна двама убийци,за които наскоро се говореше по новинете.Момичето усети ръце по врата си,които започваха да я обгръщат.Други ръце я галеха по тялото или по лицето.Тя изпищя колкото глас и беше останал,но студа се увеличаваше,а образите вече бяха стигнали до нея.
-Освободи ни...Освободи ни...(казваха някой)
-Дай ни живот...(казваха други)
Момичето започна да плаче и да размахва ръце в опит да ги изгони.Накрая един се доближи до нея и й хвана ръцете.
-Мале колко си сладка...но защо точно ти имаш тази способност.Сега ще ме е жал да те убия.
Тя единствено седеше и дишаше тежко.
-Знаеш ли какъв бях в миналия си живот?(продължи той)Бях ... изнъслилвач.Трябва да знаеш за мен,няма начин.
-Остви я.(изика някой)
-Кой ме прекъсва?(изправи се духа)
-Най-страшният ти кошмар.(отговори той)
Образите се обърнаха към него и се втренчиха в него.Той си извади ръкавици от якето и си ги сложи.Той се засили и с два ритника свали двама.След това удари още толкова.Накрая изкара камшик и повали другите.След ударите му образите се изпаряваха.Те така си отиваха на нужното място спрямо съдбата им,тоест в ада.Много рядко се срещаше дух,който трябва да отиде в рая,да се шлае из Земята.След като свърши с тях отиде при момичето.Клекна до нея и с един удар разби леда.Свали якето си и я наметна.Изведнъж тя го прегърна.Едвам се спря да не и удари един.
-Моляте ... не ме оставяй.(шепнеше тя)
-Какво са ти направили?(започна да я гали по главата)
Тя се разплака.На него никога не му се беше случвало да попадне на човешко живо момиче затова не знаеше как да реагира.Накрая тя припадна,сигурно от студа.Той не знаеше какво да прави и затова реши да я прибере в дома си до сутринта.Той я вдигна и се телепортираха в спалнята му.Сложи я внимателно на леглото като я зави с едно дебело одеало.След като се увери,че е добре той отиде в компютарната зала и прехвърли дома си над Сеул.След това по-спокоен отиде и си легна в хола,макар че не можа да заспи.Много му се искаше да отиде и да я види,но се притесняваше да не я сабуди,а и беше прекалено изморен.По някое време заспа.

2еп.
На сутринта момичето се сабуди.Сега единствено си спомняше колко и беше студено и затова не искаше да стане от топлото легло.Изведнъж се осъзна и се изправи,от което я заболя главата.След като болката поутмина тя започна да се оглежда.Беше облечена с черно кожено яке с много ципове.Намираше се в чисто бяла светла стая.Леглото,в което беше сега,беше голямо и сигурно можеше да побере поне четирима човека.Тя се изправи и плахо слезе по дървените стълби.Долу имаше голяма плазна с конзола, а пред него имаше елегантен бял диван.Прозриците бяха от земята от тавана и се откриваше красива гледка към облаците.Зад нея беше на горния етаж леглото,а под него имаше гардероб. Имаше много красиви картини,но всички бяха свързани с религиите.След като проследи с поглед картините видя врата,която сигурно е банята.Изведнъж чу леки стъпки.Обърнасе на дясно и преди да измисли какво да направи вратата се отвори.
-О...станала си.
Пред нея сега беше мъж,който изглеждаше на нейните години.Червената му коса и черните му дрехи бяха в контраст с тъмно кафевите му очи,които бритона му се опитваше да скрие.Имаше красива усмивка,по която се четеше гостоприенство.Тя не можеше да отклони поглед от него,защото беше толкова неземно красив.
-Хей,добре ли си?(помаха пред нея с ръка)
-Ам..да.(излезе от транса си)
-Здравей, аз съм Таемин.(усмихна се по широко като подаде ръката си)
-Здравей...аз ... аз съм Сули.(хвана ръката му)
Беше толкова топъл.Имаше нежка и мека ръка,сравнение с нейната.Сега той беше по-близо до нея и усешташе лекият му парфюм или по скоро телесна миризна на лешници.
-Добре ли си?(гледаше я притеснено)
-Да...добре съм.(опита се да се успокой)
-Тогава защо ти са насълзени очите.
Не знаеше как да отговори.Сълзите й напираха все повече и повече,че вече не виждаше толкова добре.Докато се осъзнае вече те се спускаха по бузите й.
-Хей,аз няма да те нараня.(каза той и я прегърна)
Сули поплака в обятията на Таемин.След като се поуспокои се почувства страшно изморена.Таемин се отдели от нея и тя отново почувства студа и започна да трепери.Той забеляза това и започна да се притеснява.Взе я на ръце и я мушна под одеалото.Слезе долу и пусна климатиците и спусна щорите,които създаваха нощна атмосфера.Качисе горе и забеляза,че вече е заспала и затова тихо се изниза от стаята.По някое време Сули се сабуди.
-Явно пак съм заспала...(прозря се и огледа стаята)Вечер ли е?
Тя стана от леглото и светна лампата.Стаята беше същата,но нямаше следа и от Таемин.Тя се обърна към вратата,но никой не влезе.След няколко минути тя реши да излезе.Доближи се до вратата и отвори плахо.Пред нея се откри дълъг коридор.Тя преглътна и тръгна.Коридора беше бял с много картини отново свързани с религията и Бог.
-Доста е религиозен,но защо не проповядва една реалигия?(измрънка си тя)
След като повървя още малко стигна друг коридор.Имаше много врати,които бяха наредени в полукръг.Сули се зачуди в коя да влезе,затова започна наум да си избира.Надяваше се сега да излезе Таемин или някоя прислужница или ... гаджето му.Сули се спря.
-Дали си има гадже?(каза си тя)Естествено виж какъв сексапил е бе Сули...(измрънка си)Добре,избирам тази.
Посочи втората от дясно на ляво.Отвори я бавно,но пред нея се откри по-малко и по-тъмно коридорче и в дясно имаше врата и малко по-напред.Тя избра по-близката и този път реши да почука.
-Влез...(чу се от вътре)
Тя отвори бавно вратата като сърцето и туптеше безпричинно.
-Оню,къде се губиш?Е какво каза шефа?(обърна се Таемин със стола си)О,Сули...(изправи се)
-Съжалявам,сабудих се и ...
-Няма проблем.(отиде при нея с усмивка)Гладна ли си?
-Ам ...
-Май ще е по-добре да се погрижим за дрехите ти.(погледна я)
В този момент телефона му звънна.
-Изчакай само за малко.(каза й и вдигна)
В този момент Сули успя да огледа стаята.Това явно беше кабинета му.Срещу нея имаше голямо биро с лаптоп,а зад него голям бял въртящ се стол.Имаше и голям прозорец,който също имаше гледка към облаците.В дясно от нея имаше принтер и няколко цветя.Имаше и рафт с различни по цвят папки.
-Добре...разбрах.(каза с тихо Таемин и затвори)
-Да не се е случило нещо?(попита Сули)
-Спокойно ще се оправя,а ти има ли къде да останеш?(полюбопитства той)
-Ами ... не се тревожи за това важното е че ме спаси.Ще измисля нещо.(опита се да се измъкне тя)
-Трябва да останеш тук.(вече беше сериозен)
-Ам..неудобно ми,а и съм голямо момиче и смятам,че ще се оправя.(опита да каже Сули)
-Здравето ти не е добре и няма да разреша да си тръгнеш.(вече звучеше загрижено)
-Ами ...
-Сули...
Тя дигна главата си и засече погледа му.В тези очи се четеше загриженост и топлота.От както беше дошла тук само това получаваше от него.
-Защо се държиш така с мен?(попита без заобикалки)
-Защото...(опита се да се измъкне)се ... притеснявам за теб.
-Но аз не те познавам и едва ли ти мен.(продължи със същият тон)
-Да,но съм помагал и на други хора.Когато правиш добро ти се отвръща със същото.
Настъпи тишина.Накрая Таемин реши да разчупи леда.
-Добре.След като изяснихме въпроса да отиваме към спалнята.
Той я завъртя,сложи си ръцете си на ръмете й и я заведе в стаята си.Започна да разглежда гардероба си като мислеше какво да и даде.Накрая и даде бели дънки,които му бяха вече малки,с надеждата да й станат, и бяла дълга тениска с черен голям череп посредата.
-Надявам се да ти стана.(даде й ги)Натам е банята,а аз ще те чакам в кухнята за вечеря.
-Мерси.(поклони се тя)
-Стига с тея формалности вече сме приятели.(усмихна й се)
-Добре.
-А сега ще те оставя да се оправиш.
-Мерси.
Таемин излезе от стаята.Сули влезе в банята и ахна.В дясно имаше вана,близо до нея беше тоалетната чиния и мивката,а в ляво имаше джакузи.До нея имаше от онея декуративни врати, зад които се преобличаш.Сули остави дрехите,съблече се и взе една хавлия.Сложи ваната да се пълни като сложи и единственият сапун,който намери.Отиде пред огледалото и бавно започна да си масажира лицето.По едно време чу телефон да звънни.Тя отиде и забеляза,че не е нейният.В този момент вратата се отвори и Таемин влезе вътре.Двамата се погледнаха и се зачервиха.Сули беше по хавлия,която беше прекалено къса.Стигаше и колкото да закрие тялото и от гърдите до леко под дупето й,а Таемин беше без блуза.Двамата плъзнаха поглед през телата на другия.Косата на Сули се спускаше отпред,но не закриваше дългият й врат и леко изпъкналите ключици.Таемин забеляза,че тя има дълги крака,които не бяха стегнати.Сули забеляза как леко изпъкват плочките му и колко привлекателен изглеждаше с тази червена коса и отново усешташе миризмата на лешници макар и не чак толкова силно.
-Ако сега го прегъгна дали ще я усетя повече, от колкото,когато е с тениска.(помисли си тя)
Телефона на Таемин пак звънна и тогава двамата се върнаха на земята.
-О извинявай.Чух,че нещо звъни и ...
-Няма проблем.Сега можели..(протегна ръката си без да изпуска тялото й от поглед)
-А да.(тя му го даде като забеляза бицепса на ръката му)Аз сега ще се ...(посочи банята)
-А да,а аз трябва да ...(показа й телефона)
-Да...
Сули изтича и затвори по най-бързият начин вратата на банята.

-Леле ... аз ...(не знаеше какво да каже Таемин)
Телефона пак звънна и този път го вдигна и бавно излезе от стаята.
След като чу затварянето на вратата Сули си отдъхна.След това усети миризмата на лешници,която се носеше из стаята.Цялата настръхна.
-Леле ... ако беше влязъл тук незнам какво щях да направя.Като усетя тази миризма не мога да се контрулирам.
Сули заключи и свали дрехите си.Влзе във ваната и се почувства на седмото небе.Изведнъж вратата се отвори.
-Таемин...(изненада се Сули)
Той без да и отговори отиде до ваната и се наведе към нея.Сули се обърна на една страна и си затвори очите.След секунди си ги отвори и погледна Таемин.Той бавно и разучаваше лицето.Накрая вдигна ръка и я погали.
-Тае...
Беше прекъсната от пръста на Таемин.После бавно започна да минава през усните й като ги разучаваше и си ухапа долната устна.Накрая се доближи до нея и я целуна страсно.Сули не му отвърна и се опита да го отблъсне,но не успя и затова се отказа.Обви ръце около врата му и го притисна.Таемин влезе при нея и я прегърна.Двамата се целуваха страсно.По едно време Сули започна да надига блузата му,но изведнъж пяна започна да се спуска по братичката й.Вече не усещаше топлото му тяло.Отвори очи.Тя седеше в седнало положение във ваната и се целуваше с гуменото пате.Тя се отврати и взе най-близката хавлия,за да си избърше езика от пяната.
-Леле ... какво ми става?Да не е заради голото му тяло?Ау...(настръхна)
Тя излезе от ваната и се преоблече с дрехите,които Таемин и беше дал.Дънките и бяха леко широки,затова отиде и взе един колан.След това се върна и си изсуши косата.Накрая беше готова и реши да отиде във въпросната кухня.Излезе от стаята и отново мина през дългият коридор.Озова се в малкото коридорче и вече не знаеше как да се ориантира.
-Коя ли този път да избера?
Погледна вратата, където миналият път влезе,но не смяташе,че там ще е кухнята.Докато размишляваше една от вратите се отвори:
-Сули...
Тя погледна към Таемин.Беше се облякъл с черен анорак,бели дънки и беше наметнал около врата си широк светло зелен шал.Готиният Таемин се беше изпарил.
-Ела...(хвана я за ръката)
Тя се озова е една голяма стая.Беше в цвят шампанско.Прозорците бяха същите като в спалнята му.Близо до тях имаше и маса с шест стола.В дясно бяха шкафовете,печката,хладилника и другите неща.Трапезарията и кухнята бяха в една стая и затова кухнята беше отделена от шкафовете.На някой от тях бяха поставени високи столове,като в бар.Сули се настани на един от тях.Таемин с усмивка извади две винени чаши.След това сервира и вечерята.Това беше една голяма чиния,в която имаше пържола,картофено пюре,салата.
-Надявам се да си много гладна,защото направих много храна.Започвай,че лигите ти ще ти потекат още малко.
Сули се изчерви,защото наистина имаше физиономия на някакво гладно куче.Таемин се засмя и й разроши косата.
-Започвай.(каза той и стана)
-Къде отиваш?
-Виждаш ли тази врата?(посочи врата,която в началото не я беше забелязала)
-Да.(кимна с глава като беше лапнала върха на вилицата)
-Тава е винарната.Ще взема вино.
-Да не съм тъпа?Защо ми говориш така?
-Незнам ...(засмя се Таемин)
След няколко минути той се върна и наля вино.Сули вече беше свършила със салата си и беше започнала пържолата.
-Вкусно ли е?
-Да, много.(каза с пълна уста)
Таемин се засмя и той започна.Двамата приключиха бързо.
-Наяде ли се?
-А ... да.(излъга)
-Не ме лъжи.(той стана)
Сули сведе глава.Таемин постави една голяма купа със спагети с доматен сос.
-За наказание ще ядем от една купа.
-Това е лесно.
Двамата започнаха да ядът,но накрая се предадоха,защото бяха изяли прекалено много.Те вдигнаха поглед един към друг и двамата се засмяха,защото бяха омазани с храна.След като се посмяха Таемин стана и изкара сълфетки.След като се оправиха:
-Искаш ли да гледаме филм?
-Може.
Таемин се обърна на ляво и мина през малкото тунелче,което по-рано Сули не беше забелязала.Тя го последва и забеляза,че това е хола.Настани се на дивана,а Таемин пак в кухнята.Сули огледа стаята.Беше седнала на бял диван,на който можеха да се съберат двама човека.В ляво от нея имаше големи рафтове пълни с какви ли не книги.Тогава Таемин се появи и остави два коктейла на масичката пред нея.
-Избери филм,докато се правят пуканките.
-Добре.
Таемин й се усмихна и отиде отново в другата стая.Сули се изправи и отиде до рафта срещу нея.До него беше голямата плазма.Тя бавно започна да преглежда дисковете.Попадна на много интересни филми.Някой ги беше гледала,но други не.Имаше богата колекция и се зачуди дали и книгите му са толкова интересни.
-Помощ?
Сули се стресна и се обърна към Таемин.Той се беше подпрял на стената и гледаше много сладко.Ядеше пуканки и изглеждаше,че поне няколко минути я е наблюдавал.Това накара Сули да се усъмни в Таемин.Все пак той беше непознат и не се знаеше какво може да и направи,но нещо я караше да му се довери.
-Сули?
-А...а ще ми помогнеш ли?
Таемин се усмихна по-широко и се доближи до нея.
-Ако искаш може да правим други неща?
Сули се стаписа.Не знаеше какви са тея други неща,но нещо и подсказваше,че трябваше да внимава.Без да се усети Таемин доближи устни до нея.Подпря я до рафта,така че да не избяга.Целуваше я страсно,но започна да се спуска към врата й.Изведнъж Таемин щракна пред лицето й.
-Сули добре ли си?
Тя разтърси леко глава.Отново въображението й беше проработило.
-А..да.Извинявай.(тя сведе глава)
Таемин се засмя и й разроши косата.
-Колко си сладка?За какво си мислеше?
Таемин се наведе към нея.Сули се стресна и извади един диск от рафта.
-Искам да гледам това.(сложи го между тях двамата)
-Това?(Таемин се изненада)
-Д..а.(опитваше се да забави сърцебиенето си)
-Добре.
Таемин взе диска и подаде пуканките.Сули по най-бързият начин се настани на дивана и зачака.
-Да знаеш ... телевизора е 3D, както и тонколоните.Създава усещането,че наистина си там,но ако нямаш чак толкова развинтено въображение ще ти е се едно.
Таемин се усмихна и продължи да настройва дивидито.
-Да хубава е че незнаеш какво въображение имам.(помисли си тя)
След като Таемин свърши седна до нея и пусна филма.Филма започна.Слава богу не беше страшен.Историята започна като една студентка отиде в университета и учителят я викна настрани,за да и каже нещо.Филма беше лек и Сули се успокои.Докато гледаше си помисли,че това е романтика и може да не се хареса на Таемин и заради това погледна към него.Имаше страно изражение.
-Явно не харесва романтиките,но защо тогава имаше такъв филм в колекцията си.(помисли си тя)
След това погледна екрана и всичко и се изясни.Това беше филм за над 18.Сули се изчерви като видя сцената и зарови лице във възглавницата.В този момент и се искаше да беше избрала ужаси.
-Сули...(подаде той)
-Как може да гледаш такива филми?(извика тя)
-Ама това е класика.(обясни й той с лигав тон)
-Моля?(Сули се изправи)
-Не си ли чувала за филма Natalie?
-Не!(извика тя и излезе от стаята)
Тя беше в коридора и беше седнала на земята,като беше гушнала краката си.Цялата беше червена като домат.Не можеше да повярва и че Таемин се оказа като другите мъже.Тогава Таемин излезе в коридора и отиде при нея.
-Сули...(едвам сдържаше смеха си)
-Толкова си отвратителен.(каза тя без да го поглежда)
-Но това е класика.Това не е това,което си мислиш,че е.(каза той и седна до нея)
-Да,но... извинявай.
-Защо се извиняваш?
-Ами ... избухнах без причина.Това е твоята колекция и ако искаш да имаш вътре...
-Виж.
Таемин и подаде кутията.Сули я прочете и се оказа,че наистина е класика,а не някой порно филм.Това я накара да се почувства още по-зле.
-Сега вярваш ли ми?
-Да.Извинявай.
-Няма проблем.(каза той и й разроши косата)
-Таемин ...
-Кажи.
-Може ли да ... светнеш.
-От тъмното ли те е страх?
-Преди не.
-Как така преди?
-Ами...преди да дойда тук ... аз въобще не се сещам как си ме намерил.
-Какво помниш от онази вечер?(попита Таемин)
Сули усети твърда нотка в гласа му и си надигна главата.Срещна се с студеният и сериозен поглед на Таемин.Това я накара да потрепери.
-Ами .. вървях през една тъмна уличка и ... изведнъж ми стана много студено и някакви неща започнаха да се появяват пред мен и аз се задушавах и ...
Сули не успяваше да си вземе въздух.Хвана се за главата,защото изведнъж я заболя.След това си спомни студа,който изпита.
-Студа .. макар че беше зима сякаш бях заобиколена от няколко климатиха и се духаха към ме студен въздух...
Тя започна да трепери.Няколко сълзи се спуснаха по бузата й.
-Стига...(прекъсна я Таемин)
Той я прегърна.Сули се гушна в него и зарида.
-Беше много стряскащо.Лица излизаха пред мен и ...
-Не се измъчвай.Стига.
Таемин започна да я милва по главата и я прегърна по-силно.Сули малко по-малко спря да плаче и се съвзе.
-Успокои ли си?(попита Таемин с топъл глас)
-Да.(едвам подаде тя)
-Добре.Хайде да отидем в стаята ти.
Таемин я изправи,но Сули още трепереше.Вместо да я насилва той я взе на ръце.Влезе в един по-малък коридор и след това отвори една врата.Таемин я постави на леглото и я зави.Целуна я по челото и я остави да спи.
3еп.
Сули беше облечена с белите дънки и блузата с черепа.Полазиха я тръпки.Отвори си очите и забеляза,че не е в стаята,а на центъра на Сеул.Бавно започна да върви към парка.
-Не не искам да ходя там.(крещеше през сълзи)
Тя не спря да ходи.Сякаш някой я контролираше.Докато минаваше през парка красиви моменти минаваха през очите й.Накрая се спря и се втренчи в една пейка.Пред нея беше тя и ... гаджето й.Това беше моментът,в който скъсаха.Той и крещеше насреща,а тя не можеше да каже нищо.Сули плачеше и се опитваше да побегне,но не стана.Гаджето й удари нея и си тръгна.Тя седеше и викаше името му.
-Можех да направя нещо?Защо не го настигнах?(шепнеше си тя)
Изведнъш студен въздух я шибна в лицето.Тя не можеше да диша.Около нея всичко замръзваше.
-Сули...(чу нежен глас)
Сули се сабуди.Таемин седеше до нея и я гледаше притеснено.
-Добре ли си?
Сули погледна към топлите му очи.Не можа да се сдържи и започна да плаче.Таемин я прегърна и отново започна да я гали по косата.
-Кошмар ли санува?
-Д..а...(каза през хлипанията си)Ти как ме чу?(вдигна глава от гърдите му,но продължи да го прегръща)
-Ами ... аз отивах да си взема вода и тогава те чух да викаш.
-Извинявай.
-Добре ли си?Искаш ли вода или нещо друго?
-Не,спокойно.Само ...
-Кажи ...
-Ще може ли да ... останеш ... за вечерта ...
-Добре.
Сули беше червена като мак.Таемин легна от външната страна на леглото и тя се облегна на гърдите му.Усешташе пулса му и топлината му.Успоко й се.Таемин бавно започна да я милва по косата.Няма и минута и Сули заспа в прегрътките му.Таемин бавно се отскубна от прегръдката й и я зави.Загаси лампата и потъна в сенките.
Сули се сабуди,но всичко я болеше.Реши да поспи още малко. След няколко часа тя се сабуди. Коремът й къркореше от километри.Бавно стана и забеляза,че е мрак.Погледна на нощното шкафче.Там имаше часовник,който показваше и дата.
-Спала съм цял ден?(никога досега не и се беше случвало)
Тя бавно се изправи и се запъти към вратата.Когато хвана дръжката я прониза студ и .. страх.Преглътна тежко и бавно отвори вратата.Нямаше никого,така че тя продължи.
-Как може в това малко коридорче да те хваща страх,като си вървяла сама по улиците в Сеул?(измрънка си на себе си под носа)
Когато сложи крака си на първата стълба цялата настръхна.Изведнъж сякаш нещо студено мина през мозака й и го замрази. Тя падна на пода и се сви на топка.Болката беше непонусима.
-Спаси ни ... Спаси ни...
От всякъде се появиха духове.
-Не ... не ... НЕЕЕ...(крещеше)
Духовете бавно се приближаваха към нея и започнаха да я докосват.При допира им тя започваше да чувства болка сякаш някой я дере.Тя крещеше,но това не помагаше.Изведнъж се появи Таемин.Беше с някакви ръкавици и държеше камшик.За части от секундата Таемин повали няколко духа.След това използва и камшика си.След няколко мига вече пак беше всичко като преди.
-Сули ...(Таемин се обърна към нея)
-Ти ... ти беше ония ... значи не е ...
-Сули ... ще ти обясня всичко...
-НЕ... не ме докосвай.
-Сули ...
Тя стана и побегна, на където и видят очите.Отвори една врата и продължи да бяга като не спираше да плаче.Накрая се спря.Намираше се на нещо като бесетка.
-Какво е това?
-Това е моето съкровено място.
Сули се обърна и видя Таемин само на няколко сантиметра от нея.Той вдигна едната си ръка и избърса сълзите й.
-Няма да те нараня.
-Защо...защо те ...
-Ти си частица,която може да съживява духовете.Хората,когато умрат отиват в рая ако са добри,а тези,които са лоши...
-Отиват в ада.(довърши вместо него)
-Да,но понякога се измъкват от там и аз трябва да ги върна там.Никога не са били толкова много,от както ти се появи.Затова .. ти трябва да останеш тук при мен.
-Да,но аз съм смъртна ...
-Не и ако останеш тук.
-И защо трябва да го правя?
-Защото ме обичаш.
Не дочака отговор и я целуна.По-сладка целувна не е получавала Сули.Не много дълга,но не и кратка.Накра Таемин се отдели от нея,но подпря челото си на нейното.
-Таемин ...
-Моля те ... от толкова векове насам ти си първата,в която се влюбвам.
-Добре ... ще остана.
Двамата се усмихнаха и след това се гушнаха.
THE END :)

http://kfic.alle.bg/

Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите