♥~SARANGHAE~♥ K1q6o9jpg


Join the forum, it's quick and easy

♥~SARANGHAE~♥ K1q6o9jpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


     Seoul

Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Календар Календар

Visitors

free counters

Poll

Победител е...?

♥~SARANGHAE~♥ Vote_lcap15%♥~SARANGHAE~♥ Vote_rcap 15% [ 6 ]
♥~SARANGHAE~♥ Vote_lcap56%♥~SARANGHAE~♥ Vote_rcap 56% [ 22 ]
♥~SARANGHAE~♥ Vote_lcap3%♥~SARANGHAE~♥ Vote_rcap 3% [ 1 ]
♥~SARANGHAE~♥ Vote_lcap13%♥~SARANGHAE~♥ Vote_rcap 13% [ 5 ]
♥~SARANGHAE~♥ Vote_lcap13%♥~SARANGHAE~♥ Vote_rcap 13% [ 5 ]

Общо гласове : 39

Latest topics
» SHINee Shawols Skype ~
♥~SARANGHAE~♥ EmptyНед Окт 22, 2017 6:30 pm by rally___

» Because I met you
♥~SARANGHAE~♥ EmptyПет Мар 27, 2015 8:07 pm by Anny

» 21.
♥~SARANGHAE~♥ EmptyПон Дек 01, 2014 5:55 pm by nasa__

» The color of your love
♥~SARANGHAE~♥ EmptyНед Ное 16, 2014 8:24 pm by lil_sun

» ~♥ Taemin's heart ♥~
♥~SARANGHAE~♥ EmptyПет Окт 10, 2014 2:23 pm by ..TaeminGirl..

» Kaкво мислят Shinee за теб ?
♥~SARANGHAE~♥ EmptyВто Авг 26, 2014 11:01 am by SHINee_JongKey

» Намисли си дума..
♥~SARANGHAE~♥ EmptyВто Авг 26, 2014 10:49 am by SHINee_JongKey

» You..The Music In Me~♫♫
♥~SARANGHAE~♥ EmptyВто Авг 26, 2014 8:55 am by SHINee_JongKey

» The true love
♥~SARANGHAE~♥ EmptyПет Авг 22, 2014 8:45 am by SHINee_JongKey

Music
♥~SARANGHAE~♥ WamFC

You are not connected. Please login or register

♥~SARANGHAE~♥

4 posters

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

1♥~SARANGHAE~♥ Empty ♥~SARANGHAE~♥ Съб Май 18, 2013 7:53 pm

Zelochen

Zelochen
I keep dreaming ’bout you ★
I keep dreaming ’bout you ★

Heyyy!Такам..за 1 път пиша фик и много ще се радвам ако някой го хареса!Не се колебайте да пускате мнения!

1 ГЛАВА

Темин излезе от стаята,все още сънен и подхвана закуската.Изглеждаше сякаш днес е последния ден от живота му. Всички си закусваха мълчаливо знаейки,че както всеки ден ще правят обичайното.Но на Темин не му се искаше да е така,беше му омръзнало от учене,концерти.....Имаха нужда от почивка.Дълго мълчаха докато мениджъра не влезе с гръм и трясък:-Станахте ли вече ?Имам да ви казвам една новина!
Shinee се наредиха като войници пред него и очакваха новината
-Ще участвате в reallyty!

ПП:
Знам че стана доста късо, но искам да видя дали ще има поне 3 коментара до другата глава.Sorry ако има някъде грешки,но го писах в часа по БЕЛ и бързах.И също не е от най-интересните фикове,но искям да знам да продължавам ли.Така че please пишете. ♥~SARANGHAE~♥ 351138

2♥~SARANGHAE~♥ Empty Re: ♥~SARANGHAE~♥ Съб Май 18, 2013 8:33 pm

Zelochen

Zelochen
I keep dreaming ’bout you ★
I keep dreaming ’bout you ★

Zelochen написа:Heyyy!Такам..за 1 път пиша фик и много ще се радвам ако някой го хареса!Не се колебайте да пускате мнения!

1 ГЛАВА

Темин излезе от стаята,все още сънен и подхвана закуската.Изглеждаше сякаш днес е последния ден от живота му. Всички си закусваха мълчаливо знаейки,че както всеки ден ще правят обичайното.Но на Темин не му се искаше да е така,беше му омръзнало от учене,концерти.....Имаха нужда от почивка.Дълго мълчаха докато мениджъра не влезе с гръм и трясък:-Станахте ли вече ?Имам да ви казвам една новина!
Shinee се наредиха като войници пред него и очакваха новината
-Ще участвате в reallyty!
Reallyty?Като Reallyty show?-викнаха Shinee в 1 глас
-Не като игрален филм..ама разбира се кво разбирате под r e a l l y t y?
Момчетата се зарадваха ,отдавна не бяха участвали в такова.Отиваха в някакъв курорт.Това ги вълнуваше най-много.Кой знае какво им предстои!

ПП:
Знам че стана доста късо, но искам да видя дали ще има поне 3 коментара до другата глава.Sorry ако има някъде грешки,но го писах в часа по БЕЛ и бързах.И също не е от най-интересните фикове,но искям да знам да продължавам ли.Така че please пишете. ♥~SARANGHAE~♥ 351138

3♥~SARANGHAE~♥ Empty Re: ♥~SARANGHAE~♥ Съб Май 18, 2013 8:45 pm

Zelochen

Zelochen
I keep dreaming ’bout you ★
I keep dreaming ’bout you ★

Oops! Обърках нещо еии на второто има малко продълженийце!SORRY!

4♥~SARANGHAE~♥ Empty Re: ♥~SARANGHAE~♥ Чет Май 23, 2013 7:37 pm

Shelly

Shelly
My love is the sun of passion ★
My love is the sun of passion ★

Хм... Нов фик? ♥~SARANGHAE~♥ 741224 Липсваха ми хора, които да публикуват фикове. Като за начало ми харесва и ще ми е приятно да разбера цялата история. ♥~SARANGHAE~♥ 943311 Ще го следя, ако го продължиш. Успех! ♥~SARANGHAE~♥ 162205

5♥~SARANGHAE~♥ Empty Re: ♥~SARANGHAE~♥ Съб Май 25, 2013 6:50 pm

Zelochen

Zelochen
I keep dreaming ’bout you ★
I keep dreaming ’bout you ★

1 ГЛАВА 2 ЧАСТ
Заминаваме утре!-изкрещя мениджърът
Момчетата веднага взеха да си събират багажа,от много време не бяха били на курорт,и много се развълнуваха,дори не гледаха какво си слагат в куфарите,нищо чудно да намерят чужда тениска в багажите си.Така мина почти целия ден.Нямаха никакво търпение да тръгнат.
Ето че дойде сутринта.SHINEE наблъскаха куфарите в буса и възможно най-бързо влязоха вътре.Тъй като беше 5 часа сутринта,а те не бяха мигвали от вълнение,проспаха всички интересни места по пътя.Стигнаха в хотела.Той беше много красив-с басейн,големи красиви тераси и просторни стаи.SHINEE се настаниха в стаите и се разхождаха из хотела.Тъкмо да влязат в басейна и мениджъра ги извика.Кий се досети:
-ОМО Момчета,не сме на почивка!Ние сме в reallyty!
Всеки знаеше, че няма да ги оставят намира да се наслаждават на хотела.Бързо излязоха от басейна и се затичаха към стаите за да се облекат и да отидат при мениджъра.
Пристигнаха в една спортна зала.Тъкмо влизаха и един странен мъж изкочи пред тях и ги поздрави.Това беше водещият.Той беше подготвил за тях много игри и състезания.Най-странното беше ,че се състезават срещу няколко момичета,които са "група" ,но не дебютирала.Игрите бяха обикновени спортове,и SHINEE много се забавляваха,но истинската им задача беше да научат тези момичета какво е да си звезда преди да дебютират.Всички бяха в 1 хотел,и щеше да е лесно да ги научат (поне SHINEE така мислеха).Първо трябваше да видят какво могат.Момичетата вече бяха композирали песните си,само чакаха да бъдат чути.Състават на новоизлюпената група беше:
Амона-лидерка и главна вокалистка
Су-чен -главна рапърка
Лий Че Ран И Га-ре - вокалистки
Ри-лола - най-малката рапърка
И петте момичета запяхя...........

6♥~SARANGHAE~♥ Empty Re: ♥~SARANGHAE~♥ Нед Юни 02, 2013 7:19 pm

Shelly

Shelly
My love is the sun of passion ★
My love is the sun of passion ★

Ууу, става интересно! ♥~SARANGHAE~♥ 129392 Малко твърде бързо ми се развива действието, но е супер. Предчувствам, че ще има любовни драми. ♥~SARANGHAE~♥ 388925 Чакам продължение! ♥~SARANGHAE~♥ 432746

7♥~SARANGHAE~♥ Empty Re: ♥~SARANGHAE~♥ Пет Юли 05, 2013 12:37 pm

ceci_musik

ceci_musik
I keep thinkin ’bout you ★
I keep thinkin ’bout you ★

супер нова история страшно интересно ми стана такач е чакам нехт с нетърпение♥~SARANGHAE~♥ 752689 

8♥~SARANGHAE~♥ Empty Re: ♥~SARANGHAE~♥ Пон Юли 08, 2013 8:34 am

smtown512

smtown512
I keep dreaming ’bout you ★
I keep dreaming ’bout you ★

Iha momi4eta i mom4etata wenaga se zainteresowaha ♥~SARANGHAE~♥ 356600 tuk mai sa o6te malki ... nqk1de amigo ili julliete albuma? ♥~SARANGHAE~♥ 859388 Dawai nexta ... da gi widim tezi tiineidjari :D ♥~SARANGHAE~♥ 427442 

http://kfic.alle.bg/

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите