Обичам те и не съжалявам. K1q6o9jpg


Join the forum, it's quick and easy

Обичам те и не съжалявам. K1q6o9jpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


     Seoul

Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Календар Календар

Visitors

free counters

Poll

Победител е...?

Обичам те и не съжалявам. Vote_lcap15%Обичам те и не съжалявам. Vote_rcap 15% [ 6 ]
Обичам те и не съжалявам. Vote_lcap56%Обичам те и не съжалявам. Vote_rcap 56% [ 22 ]
Обичам те и не съжалявам. Vote_lcap3%Обичам те и не съжалявам. Vote_rcap 3% [ 1 ]
Обичам те и не съжалявам. Vote_lcap13%Обичам те и не съжалявам. Vote_rcap 13% [ 5 ]
Обичам те и не съжалявам. Vote_lcap13%Обичам те и не съжалявам. Vote_rcap 13% [ 5 ]

Общо гласове : 39

Latest topics
» SHINee Shawols Skype ~
Обичам те и не съжалявам. EmptyНед Окт 22, 2017 6:30 pm by rally___

» Because I met you
Обичам те и не съжалявам. EmptyПет Мар 27, 2015 8:07 pm by Anny

» 21.
Обичам те и не съжалявам. EmptyПон Дек 01, 2014 5:55 pm by nasa__

» The color of your love
Обичам те и не съжалявам. EmptyНед Ное 16, 2014 8:24 pm by lil_sun

» ~♥ Taemin's heart ♥~
Обичам те и не съжалявам. EmptyПет Окт 10, 2014 2:23 pm by ..TaeminGirl..

» Kaкво мислят Shinee за теб ?
Обичам те и не съжалявам. EmptyВто Авг 26, 2014 11:01 am by SHINee_JongKey

» Намисли си дума..
Обичам те и не съжалявам. EmptyВто Авг 26, 2014 10:49 am by SHINee_JongKey

» You..The Music In Me~♫♫
Обичам те и не съжалявам. EmptyВто Авг 26, 2014 8:55 am by SHINee_JongKey

» The true love
Обичам те и не съжалявам. EmptyПет Авг 22, 2014 8:45 am by SHINee_JongKey

Music
Обичам те и не съжалявам. WamFC

You are not connected. Please login or register

Обичам те и не съжалявам.

2 posters

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

1Обичам те и не съжалявам. Empty Обичам те и не съжалявам. Сря Сеп 26, 2012 6:14 pm

TheBlingiGirl

TheBlingiGirl
I keep dreaming ’bout you ★
I keep dreaming ’bout you ★




фика ми хрумна в час по Френски xDD Просто скука кво да се прайй xD .. ;))
Обичам те и не съжалявам. IfYouEverComeBack-1-1
1 част


Taemin се събуди от слънчевите лъчи,които бяха влезли в стаята му.Той все още се излежаваше в леглото.След като стана си взе душ и закуси.После се качи в стаята си докато все още имаше време и отново легна на леглото.Този път в ръката си имаше писмо.,писмо което пазеше.Той го беше чел толкова много пъти.Беше запомнил написаното в него..особено онова..''Tae,искам да знаеш,че не си тръгвам,защото съм спряла да те обичам..не,не съм !! Тръгвам си,защото не искам да страдаш,заради мен..Съжалявам!Обичам те !''.
Всяка вечер преди да си легне,той четеше това писмо..и се опитваше да си припомни как изглеждаше тя.Бяха минали години от както тя си тръгна и го остави.Остави го сам.Той се чувстваше толкова самотен,искаше просто някой да го обича и да бъде с него.
...
При Sulli ~
Събудих се и вече страшно много закъснявах.Набързо се облякох,оправих се и тръгнах за училище. Трябваше ми някакво чудо за да стигна на време за първия час..ии тъкмоо когато си го помислих пред мен спря училищния автобус.Вратите се отвориха.Когато погледнах нагоре видях Taemin,той ми подаде ръката си.
- Хайде .. - усмихна се.
Аз го хванах за ръката и влязох вътре.След това и двамата седнахме на задната седалка..

от гледната точка на Taemin ~

От момента в който се срещнахме за пръв път с Sulli станахме най-добри приятели.Влюбих се в нея от пръв поглед,но това беше нещо,което ще запазя в тайна,защото за нищо на света не мога да и кажа,че я харесвам..!Тя сигурно ще се отдръпне от мен.Няма да иска да ме погледне.За това просто ще си я обичам тайно и ще се радвам на моментите ни заедно.


Съжалявам,че е толкова малкоо..Другите глави ще са по-големи и по-интересни от тази.Е все пак се надявам началото да ви хареса.



2Обичам те и не съжалявам. Empty Re: Обичам те и не съжалявам. Чет Сеп 27, 2012 11:14 am

*SuMmEr_girl*

*SuMmEr_girl*
I keep dreaming ’bout you ★
I keep dreaming ’bout you ★

според мен началото е супер нищо че е кратко ми допадна..ще чакам следващата глава. Обичам те и не съжалявам. 573598

Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите