Аз....съм чистачката!!!! K1q6o9jpg


Join the forum, it's quick and easy

Аз....съм чистачката!!!! K1q6o9jpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


     Seoul

Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Календар Календар

Visitors

free counters

Poll

Победител е...?

Аз....съм чистачката!!!! Vote_lcap15%Аз....съм чистачката!!!! Vote_rcap 15% [ 6 ]
Аз....съм чистачката!!!! Vote_lcap56%Аз....съм чистачката!!!! Vote_rcap 56% [ 22 ]
Аз....съм чистачката!!!! Vote_lcap3%Аз....съм чистачката!!!! Vote_rcap 3% [ 1 ]
Аз....съм чистачката!!!! Vote_lcap13%Аз....съм чистачката!!!! Vote_rcap 13% [ 5 ]
Аз....съм чистачката!!!! Vote_lcap13%Аз....съм чистачката!!!! Vote_rcap 13% [ 5 ]

Общо гласове : 39

Latest topics
» SHINee Shawols Skype ~
Аз....съм чистачката!!!! EmptyНед Окт 22, 2017 6:30 pm by rally___

» Because I met you
Аз....съм чистачката!!!! EmptyПет Мар 27, 2015 8:07 pm by Anny

» 21.
Аз....съм чистачката!!!! EmptyПон Дек 01, 2014 5:55 pm by nasa__

» The color of your love
Аз....съм чистачката!!!! EmptyНед Ное 16, 2014 8:24 pm by lil_sun

» ~♥ Taemin's heart ♥~
Аз....съм чистачката!!!! EmptyПет Окт 10, 2014 2:23 pm by ..TaeminGirl..

» Kaкво мислят Shinee за теб ?
Аз....съм чистачката!!!! EmptyВто Авг 26, 2014 11:01 am by SHINee_JongKey

» Намисли си дума..
Аз....съм чистачката!!!! EmptyВто Авг 26, 2014 10:49 am by SHINee_JongKey

» You..The Music In Me~♫♫
Аз....съм чистачката!!!! EmptyВто Авг 26, 2014 8:55 am by SHINee_JongKey

» The true love
Аз....съм чистачката!!!! EmptyПет Авг 22, 2014 8:45 am by SHINee_JongKey

Music
Аз....съм чистачката!!!! WamFC

You are not connected. Please login or register

Аз....съм чистачката!!!!

3 posters

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

1Аз....съм чистачката!!!! Empty Аз....съм чистачката!!!! Пет Сеп 21, 2012 7:54 pm

{...Smile...}

{...Smile...}
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Здравейте хораа! Аз....съм чистачката!!!! 77124 Аз се завърнах! Аз....съм чистачката!!!! 72137 Както и да е-това е един нов фик който сътворих за 15 минути. Аз....съм чистачката!!!! 858395 Найдявам се да ви хареса. Аз....съм чистачката!!!! 23895 Приятно четене!




-Лий Йонг Джи!!!!Къде си?!?!-провикна се жената от кабинета си.
Йонг Джи се сепна и изпусна парцала.
-Идваммммм!!!-викаше момичето докато тичаше към кабинета.Точно преди стаята Йонг Джи успя да се подхлъзне на иделално полираните плочки.
-АААААааа!!!-пищеше тя докато се плъзгаше по корем на пода.Така се беше засилила ,че направо подмина вратата и успя да стигне до съседния кабинет.
-Йонг Джи престани да си играеш и ела моментално тук!!-грухтеше от стаята си шефката на момичето.
-Идвам,идвам.-изтупа се чистачката и набързо влезе в статя.
-След 10ми и отиваш на този адрес.-подаде й лисчето.-И ще чистиш!Разбра ли или трябва да ти обяснявам още?!?!-дебелата й зурла беше намръщена.
-Да, госпожо!-"КРАВООООО"-викаше в главата си момичето загледано в дебелото й лице.
-Какво ме гледаш?!?Заминавай!Иххх че хора.-едвам изкара туловището си от стола.-Хайде хайде!!-бързо я изтика през вратата и я затръшна под носът й.Йонг Джи съвсем отчетливо чу силните й стъпки да се отдалечава от вратата.
-Ела при мама...оххх мой си...!!Желаяте!О даааа!ДАААА!-чу се отвътре.
-ТОВА Е ШОКОЛАД МА!!!!-изпусна се момичето.-Апаа...-бързо грабна парцала и метлата заедно с другите препарати и тичайки се отдалечи от кабинета на прасето.Не че тя можеше да я настигне....
-Иди там...после там...почисти това...-сърдито си мърмореше Йонг Джи докато палеше служебната кола.Мястото което трябваше да чисти беше доста далече.Вместо за десет минути тя стигна за половин час.Паркира колата пред една модерна кулперация.Отрпед крачеше сърдито някакъв мъж с черен костюм и говореше по телефона.Йонг Джи изкара почиствателните принадлежности и се отправи към входа.
-Извинете...-опита се да попита мъжът.
-Чистачкта нали?...Защо закъсняхте...При мен всяка минута е важна!Съжалвам да го кажа ,но ще се наложи да съобщя на шефа ви.-бързо говореше той.
-А-аз...-заекна чистачката.
-Хайде хайде!!-бутна я напред човека.Отключи вратата и забърза навътре.Двамата се качиха в асансьора.Мъжът натисна бутона за седми етаж и нервно започна да тропа с крак.Асансьора беше бърз.
-Насам!-говореше той докато записваше паролата на вратата и влезе навътре в апартамената.Йонг Джи го последва плахо.
-Това е банята...тук е кухнята, насам са спалните а това е хола...Приятна работа.-набързо изтреля той и излезе от апартамента.
Йонг Джи се огледа...
-What the f***!!!-почти извика момичето като забеляза три чифта сини боксерки да се веят на лампата.-OMG,OMG,OMG!!!-зацепи като видя парче пица льопнато на бежавия кожен диван.
Апартамента беше меко казано УЖАСНО РАЗХВЪРЛЯН!!!Шокирана Йонг Джи оглеждаше наляво и надясно.
-МАма мия!!-стресна се като видя че вместо перде на корниза бяха закачени разни сутиени.В една от саксиите на умрелите разтения имаше спагети. Хладилникът беше пълен с кожени обувки.На мивката в кухнята имаше поне стотина мухлясали мръсни чинии.Вместо сапун в панерката имаше парче пилешко бутче?!!?!Уплашена чистачката се отправи към банята.Хвана дръжката на вратата и се поколеба.Накрая си пое въздух и влезе.
-ААааааа!!!!-чу си силния й писък.

2Аз....съм чистачката!!!! Empty Re: Аз....съм чистачката!!!! Пет Сеп 21, 2012 9:06 pm

~.Cherry.~

~.Cherry.~
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

хахах началото е уникално Аз....съм чистачката!!!! 312545 чакам следващата глава.. Аз....съм чистачката!!!! 720423

http://nutella97.tumblr.com/

3Аз....съм чистачката!!!! Empty Re: Аз....съм чистачката!!!! Сря Окт 03, 2012 12:42 pm

cho0ly

cho0ly
A bell rang ding dong ★
A bell rang ding dong ★

РОФЛ Аз....съм чистачката!!!! 312545 .. айде некст .. !

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите