Taemin - Excerpt Japanese Magazine K1q6o9jpg


Join the forum, it's quick and easy

Taemin - Excerpt Japanese Magazine K1q6o9jpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


     Seoul

Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Календар Календар

Visitors

free counters

Poll

Победител е...?

Taemin - Excerpt Japanese Magazine Vote_lcap15%Taemin - Excerpt Japanese Magazine Vote_rcap 15% [ 6 ]
Taemin - Excerpt Japanese Magazine Vote_lcap56%Taemin - Excerpt Japanese Magazine Vote_rcap 56% [ 22 ]
Taemin - Excerpt Japanese Magazine Vote_lcap3%Taemin - Excerpt Japanese Magazine Vote_rcap 3% [ 1 ]
Taemin - Excerpt Japanese Magazine Vote_lcap13%Taemin - Excerpt Japanese Magazine Vote_rcap 13% [ 5 ]
Taemin - Excerpt Japanese Magazine Vote_lcap13%Taemin - Excerpt Japanese Magazine Vote_rcap 13% [ 5 ]

Общо гласове : 39

Latest topics
» SHINee Shawols Skype ~
Taemin - Excerpt Japanese Magazine EmptyНед Окт 22, 2017 6:30 pm by rally___

» Because I met you
Taemin - Excerpt Japanese Magazine EmptyПет Мар 27, 2015 8:07 pm by Anny

» 21.
Taemin - Excerpt Japanese Magazine EmptyПон Дек 01, 2014 5:55 pm by nasa__

» The color of your love
Taemin - Excerpt Japanese Magazine EmptyНед Ное 16, 2014 8:24 pm by lil_sun

» ~♥ Taemin's heart ♥~
Taemin - Excerpt Japanese Magazine EmptyПет Окт 10, 2014 2:23 pm by ..TaeminGirl..

» Kaкво мислят Shinee за теб ?
Taemin - Excerpt Japanese Magazine EmptyВто Авг 26, 2014 11:01 am by SHINee_JongKey

» Намисли си дума..
Taemin - Excerpt Japanese Magazine EmptyВто Авг 26, 2014 10:49 am by SHINee_JongKey

» You..The Music In Me~♫♫
Taemin - Excerpt Japanese Magazine EmptyВто Авг 26, 2014 8:55 am by SHINee_JongKey

» The true love
Taemin - Excerpt Japanese Magazine EmptyПет Авг 22, 2014 8:45 am by SHINee_JongKey

Music
Taemin - Excerpt Japanese Magazine WamFC

You are not connected. Please login or register

Taemin - Excerpt Japanese Magazine

5 posters

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

1Taemin - Excerpt Japanese Magazine Empty Taemin - Excerpt Japanese Magazine Пет Дек 02, 2011 4:45 pm

vestema

vestema
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

Taemin - Excerpt Japanese Magazine Tumblr_lvbq6hEEJA1qe7ekb

A:Какво искаше да направиш в детските си години?
Taemin: Да отида в Аляска!! Пътуване в чужбина - могат да се видят много неща, да се опитат много неща, мисля че искам да видя много неща. Едно място което особено много искам да посетя, това е Аляска! Ние вече сме говорили за това, когато петимата давахме интервю, но искам да направя снимки със SHINee на фона на студената Аляска. (В Япония) Наистина харесвам студа (смее се) дори искам всеки ден времето да е такова, а да не е ясен слънчев ден, предпочитам деня точно преди дъжда или снега да завали.

А: Какво мислиш за това да бъдеш най-младия в отбора, добре ли е?
Taemin: Има безкраен потенциал. Като най-млад в групата, само с 1 - 2 години (по-млад), мисля че може да има дълъг период на предизвикателства. Изисква се сила разбира се, но ако се научиш от малък, ще можеш да се справяш по-лесно, нали? Въпреки че получавам много и различни съвети от другите членове, мисля че има много възможности които ме правят щастлив от факта че съм най-малкия.

А: Кои са трите неща които искаш да имаш?
Taemin: Летене: Искам да летя като птиците, да разцепвам студените ветрове.
Дишане под вода: Да се потапям в дълбокото море, да наблюдавам удивителните създания и водорасли.
Еластичност: В мангата “One Piece” има герой който е като гумен, искам да се разтягам като него. (смее се)

А: Какво правиш с най-много ентусиазъм?
Taemin: Японски!! (Учил съм) с цел да чета и пиша на хирагана, и по някакъв начин успявам да разбера това което чувам. Но, говоренето е трудно. Отнема ми дълго време да свържа думите. Уча още повече, за да мога да говоря гладко и естествено!

А: Каква е твоята модна мания?
Taemin: Силуетът. Харесвам стилове които подчертават силуета на тялото. Харесвам дрехи с тънки и стройни линии. Чудя се ако има много магазини близо до офиса в Minami-ku, дали да ги посетя.

А: Ако притежаваш това значи си добре.
Taemin: Семейството!!
Нещото което ми дава най-много сила е моето семейство. Аз съм много зает, така че не мога да ги виждам често, но когато се срещнем след като сме били разделени за дълг, аз съм щастлив. Обикновено не им се обаждам често, но те ми звънят много. “Къде си?” “Какво правиш?” (смее се) Майка ми прави, Chige (корейско задушено), samgyetang, gochujyang (Корейска червена чили паста), пържена храна и др. Каквото и да е, аз го обичам!!

А: Какъв беше като дете?
Taemin: Исках да летя. Харесваше ми да тичам навън и да играя.. Мечтата ми беше да стана пилот. Харесвах самолети, тичах наоколо издавайки pyu(имитирал е бръмчене на самолет :Д) звуци. Исках да летя.
Е, исках да се кача много (на самолет), а сега не харесвам много самолети (смее се)

2Taemin - Excerpt Japanese Magazine Empty Re: Taemin - Excerpt Japanese Magazine Пет Дек 02, 2011 5:37 pm

~.Cherry.~

~.Cherry.~
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

хахахах, аз и вчера издавах такива звуци Taemin - Excerpt Japanese Magazine 312545 Taemin - Excerpt Japanese Magazine 85241

http://nutella97.tumblr.com/

3Taemin - Excerpt Japanese Magazine Empty Re: Taemin - Excerpt Japanese Magazine Пон Дек 26, 2011 12:30 am

Ivva_Lee

Ivva_Lee
I keep dreaming ’bout you ★
I keep dreaming ’bout you ★

ОМГ! Сладур...Много му отиват на него дрешките по силуета... Taemin - Excerpt Japanese Magazine 462299

4Taemin - Excerpt Japanese Magazine Empty Re: Taemin - Excerpt Japanese Magazine Пет Яну 27, 2012 11:44 pm

ITTY

ITTY
I keep dreaming ’bout you ★
I keep dreaming ’bout you ★

Господи, та Таемин е толкова сладък, че му отива всичко да прави...Да пилотира, да лети. .(ъ..добре, да изключим еластичността ^ ^") ♥ Само си го представям как издава тези звуци *o*.. Не съм и предполагала (е,може би малко), че той гледа аниме. о. О Смисъл, той е толкова зает, пък аниме да гледа..Все пак... СЛАДКО! ♥ Taemin - Excerpt Japanese Magazine 68960

5Taemin - Excerpt Japanese Magazine Empty Re: Taemin - Excerpt Japanese Magazine Пон Фев 20, 2012 12:49 pm

happy_moon

happy_moon
I keep dreaming ’bout you ★
I keep dreaming ’bout you ★

Ой, представям си го да говори на японски Taemin - Excerpt Japanese Magazine 68960 Taemin - Excerpt Japanese Magazine 523582, само че съзнанието ми не може да възпроизведе еластичният Таемин Taemin - Excerpt Japanese Magazine 85241

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите