Big Bang - Page 2 K1q6o9jpg


Join the forum, it's quick and easy

Big Bang - Page 2 K1q6o9jpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


     Seoul

Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Календар Календар

Visitors

free counters

Poll

Победител е...?

Big Bang - Page 2 Vote_lcap15%Big Bang - Page 2 Vote_rcap 15% [ 6 ]
Big Bang - Page 2 Vote_lcap56%Big Bang - Page 2 Vote_rcap 56% [ 22 ]
Big Bang - Page 2 Vote_lcap3%Big Bang - Page 2 Vote_rcap 3% [ 1 ]
Big Bang - Page 2 Vote_lcap13%Big Bang - Page 2 Vote_rcap 13% [ 5 ]
Big Bang - Page 2 Vote_lcap13%Big Bang - Page 2 Vote_rcap 13% [ 5 ]

Общо гласове : 39

Latest topics
» SHINee Shawols Skype ~
Big Bang - Page 2 EmptyНед Окт 22, 2017 6:30 pm by rally___

» Because I met you
Big Bang - Page 2 EmptyПет Мар 27, 2015 8:07 pm by Anny

» 21.
Big Bang - Page 2 EmptyПон Дек 01, 2014 5:55 pm by nasa__

» The color of your love
Big Bang - Page 2 EmptyНед Ное 16, 2014 8:24 pm by lil_sun

» ~♥ Taemin's heart ♥~
Big Bang - Page 2 EmptyПет Окт 10, 2014 2:23 pm by ..TaeminGirl..

» Kaкво мислят Shinee за теб ?
Big Bang - Page 2 EmptyВто Авг 26, 2014 11:01 am by SHINee_JongKey

» Намисли си дума..
Big Bang - Page 2 EmptyВто Авг 26, 2014 10:49 am by SHINee_JongKey

» You..The Music In Me~♫♫
Big Bang - Page 2 EmptyВто Авг 26, 2014 8:55 am by SHINee_JongKey

» The true love
Big Bang - Page 2 EmptyПет Авг 22, 2014 8:45 am by SHINee_JongKey

Music
Big Bang - Page 2 WamFC

You are not connected. Please login or register

Big Bang

+21
IxheartxTaemin
nocolopa
xsunshinex
werii
Dars
Nemo.
^___^
(づ ̄ ³ ̄)づ
Yulita ^^
lina
2min
didence
Bi Rain
[shaWty]
nasa__
Nanna
jongminfan
xTheUglyTruthx
xXx Mikki xXx
flopsi
Chrizolina
25 posters

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down  Съобщение [Страница 2 от 6]

1Big Bang - Page 2 Empty Big Bang Пон Авг 30, 2010 2:53 pm

Chrizolina

Chrizolina
The ever drawing day of good bye ★
The ever drawing day of good bye ★

First topic message reminder :


Big Bang - Page 2 3l094910
19 Август, 2006 година. Датата, на която 5, колкото различни, толкова и еднакви момчета тръгват да си пробиват път в корейската поп индустрия. Датата, която променя животите на Kwon Ji Yong (G-Dragon), Choi Seung Hyun (TOP), Dong Young Bae (TaeYang), Kang Dae Sung (Daesung) и Lee Seung Hyun (Seungri), както и на милиони фенове. Успехът не закъснява - с песни като Lies, Haru Haru и Sunset Glow, както и със соло изявите им: на 18.08.2009г излиза първият пълен албум на G-Dragon - Heartbreaker, който печели много награди, но и забърква изпълнителя в доста скандали. Преди това на 22.05.2008 TaeYang издава своя мини албум под името HOT, а на 01.07.2010 се появява и първият му пълен албум Solar. През Декември 2010 г. рапърите в групата улавят прожекторите със своя соло проект, който така и остава безименен, но не и безизвестен! Към вече познатите Turn It Up, Act like nothing's wrong, Heartbreaker на GD и TOP се прибавят песни като High High, Oh Yeah (ft Park Bom), Baby Goodnight и Don't go home, а двамата затвърждават гениалността си със соловите си песни Obsession и Oh Mom. Както казват "Нова година, нов късмет" и Seungri го доказва. В началото на януари 2011 той издава своя първи мини албум V.V.I.P. Песните (сред, които има и дуети с IU и G-Dragon) са много добре посрещнати, а най-малкият от групата за пореден път показва и доказва оригиналността си. Daesung все още не ни е зарадвал с някакъв соло албум, но скоро ще го гледаме в драма! А до тогава ще слушаме Cotton Candy(Daesung), . През 2009г момчетата, както и много други корейски изпълнители, дебютират в Япония и там за нула време стават известни с парчета като My Heaven, Gara Gara Go, Let me hear your voice, Tell Me Goodbye, Hands Up и Beautiful Hangover.
На 24 февруари 2011 година, 2 години и 3 месеца след последния им общ корейски албум, на бял свят излиза The 4th Mini Album "Tonight". Албумът има главозамайващ успех като още на същия ден всичките 6 песни са на челните места във водещите класации. Всичките песни в този албум са композирани от GD, а TOP помага с някои текстовете.
Наградите им няма да изброявам, но са доста, както корейски, така и японски.
Агенцията им е YG Entertainment.

Big Bang - Page 2 Gdrago10
Име: Kwon Ji Yong (Куон Джи Йонг)
Никнейм: G-Dragon, GD, Tom(от Том&Джери)
Роден на: 18.08.1988
Кръвна група: A
В групата е: рапър, лидер, продуцент, текстописец
Хоби: да рисува и да слуша музика.
Харесва: Модата, актьорството, готвенето, кучета, коли, рисуване, книги, стихотворения(поеми), манги, списания, да гледа анимета и себе си.
Семейство: по-голяма сестра (DaMi)
Pendant(висулка): Звезда с любимата му шапка. "To become a big star in the music industry"

Big Bang - Page 2 Topin10
Име: Choi Seung Hyun (Че Сънг Хъон)
Никнейм: TOP, Tempo
Роден на: 04.11.1987
Кръвна група: Б
В групата е: рапър, текстописец
Хоби: да чете и да плува
Харесва: театър,музикъли и моден дизайн
Семейство: по-голяма сестра (Hae Yoon)
Pendant(висулка): Ръка държаща мегафон. "To inspire people with his voice and become big.

Big Bang - Page 2 Taeyan10
Име: Dong Young Bae (Донг Йанг Бе)
Никнейм: Taeyang, SOL, YB
Роден на: 18.05.1988
Кръвна група: АБ
В групата е: главен вокал
Хоби: Градинасрство,да слуша музика и да гледа телевизия
Харесва: оживени места, църквите, лятото, дрехите, комикси
Семейство: по-голям брат (HyunBae)
Pendant(висулка): YB с корона върху него. "To become the best in the music industry"

Big Bang - Page 2 Daesun10
Име: Kang Dae Sung (Канг Де Сунг)
Никнейм: Daesung, D-Lite, Doraemon,
Роден на: 26.04.1989
Кръвна група: 0
В групата е: вокал
Хоби: да тренира
Харесва: рапа, бийт бокс-а и готвенето
Семейство: по-голяма сестра
Pendant(висулка): планетата земя поставена между слушалки. "To let the whole world listen to your music"

Big Bang - Page 2 Seungr10
Име: Lee Seung Hyun (И Сънг Хъон)
Никнейм: Seungry, Victory, V.I., Jerry (от Том&Джери)
Роден на: 12.12.1990
Кръвна група: А
В групата е: вокал, танцъор, магне
Хоби: да танцува
Харесва: чуждите езици
Семейство: по-малка сестра
Pendant(висулка): флаг с V на него поставен на диск, около който има пръстен"A new style of music set on the music industry"



Бивш член Jang Hyun Seung (SO-1). Сега е член на B2ST.




Последната промяна е направена от Chrizolina на Нед Фев 27, 2011 8:01 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти


26Big Bang - Page 2 Empty Re: Big Bang Сря Сеп 22, 2010 5:35 pm

xXx Mikki xXx

xXx Mikki xXx
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Сладур Big Bang - Page 2 953 Даже прилича на себе си Big Bang - Page 2 778320

http://www.vbox7.com/user:sakurauchiha

27Big Bang - Page 2 Empty Re: Big Bang Сря Сеп 22, 2010 6:32 pm

jongminfan

jongminfan
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

голям е сладур Big Bang - Page 2 25237

http://smiley92.tumblr.com/

28Big Bang - Page 2 Empty Re: Big Bang Чет Сеп 23, 2010 5:17 pm

Chrizolina

Chrizolina
The ever drawing day of good bye ★
The ever drawing day of good bye ★


Наистина е много сладък... и не се е променил толкова много в лице..
Мойто поздравче е за феновете на малкия и големия Seung Hyun.. и най-вече за тези на големия ^^

29Big Bang - Page 2 Empty Re: Big Bang Нед Окт 03, 2010 5:03 pm

Гост

avatar
Гост

... йеее .. излязаха CF видеото и снимките за LG OptimusBig Bang - Page 2 M007 много ми харесват .. толкова са цветнички .. точно BB стил <3 .. смърфчетата също са много сладки
Big Bang - Page 2 Wallcf
Spoiler:






30Big Bang - Page 2 Empty Re: Big Bang Нед Окт 03, 2010 5:36 pm

nasa__

nasa__
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Ъмм,някой да е обърнал внимание на тениската на GD по време на посещението в Тайланд? Да ви напомня на някоя тениска,която Блинг и Кий бяха облекли като отиват за LA? xDD Big Bang - Page 2 231219

http://www.last.fm/user/nasa__

31Big Bang - Page 2 Empty Re: Big Bang Нед Окт 03, 2010 5:46 pm

Гост

avatar
Гост

.. дам .. Дара също носеше същата в черно на скорошните performance .. ами все пак един дизайнер ги е правил ..Jeremy Scott ^^
Big Bang - Page 2 14ni5p2

32Big Bang - Page 2 Empty Re: Big Bang Нед Окт 03, 2010 8:50 pm

jongminfan

jongminfan
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

ауууу рекламата е страхотна Big Bang - Page 2 95557 и за тях да не говорим..невероятни както винаги Big Bang - Page 2 726853

http://smiley92.tumblr.com/

33Big Bang - Page 2 Empty Re: Big Bang Нед Ное 07, 2010 6:47 pm

[shaWty]

[shaWty]
My love is the sun of passion ★
My love is the sun of passion ★

О не, любимците ми!!! Ще се разплача.. толкова много ги обичам Big Bang - Page 2 132400 Моля ви само не ме обивайте, обичам си и Шайн, но Биг Бенг .. могат да стоплят сърцето ми, да го смачкат и отново да го върнат към живота.. ах звучи красиво, занам Big Bang - Page 2 561186 Просто тези момчета си мечтая някой път, дори и за миг да ги зърна на живо.. толкова много го искаммм !!! Бих избрала тях пред ВСИЧКО ... Big Bang - Page 2 948427 Ох захласнах се, но любовта ми към тях е безкрайна.. Най-много си обичам Джи-Ди - ей такова момче няма! Обожавам го.. обожавам всичко което прави - как пее, как се смее, очите му, гласът му, как рапира, как се прави на невинен (въпреки че си е дяволче) ах.. Big Bang - Page 2 714156 и дори и Джонг да е по-хубав от него Джи-Ди винаги ще е на първо място в малкото ми сърчице.. Big Bang - Page 2 132400 Ето и песента му за G-Market и няколко снимки от фотосесията.. изтекоха ми очите Big Bang - Page 2 561186




Spoiler:

Ах.. ето и негови стимки от концерта в Ситгапур Big Bang - Page 2 625901

Spoiler:

A това е календарче за този месец от LG на групата Big Bang - Page 2 726853

Big Bang - Page 2 2646500p

34Big Bang - Page 2 Empty Re: Big Bang Нед Ное 07, 2010 6:59 pm

xXx Mikki xXx

xXx Mikki xXx
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Олее а аз си мислех,че няма да намеря по-вманиачен фен на BB от мен xD Ама съм съгласна с всичко,което каза Big Bang - Page 2 162205 Big Bang ВИНАГИ ще са ми любимата група,главно защото заради тях разбрах,че изобщо съществува kpop xD GD си го харесах още от Lollipop ии просто обожавам характера му Big Bang - Page 2 144585 На сцената и...извън сцената? е много различен-на сцената е просто жесток отвсякъде,а извън нея-някакъв невинен ии срамежлив (Не че му вярвам,че е такъв де xD)Най-много ме радва като се смее как си покрива лицето Big Bang - Page 2 778320

http://www.vbox7.com/user:sakurauchiha

35Big Bang - Page 2 Empty Re: Big Bang Нед Ное 07, 2010 7:03 pm

[shaWty]

[shaWty]
My love is the sun of passion ★
My love is the sun of passion ★

Радвам се, че не съм едниствената вманиачена по ББ в този сайт.. ще си споделяме клюкички двете тогава Big Bang - Page 2 561186 Всъщност първо слушах Шайн, а слет това ББ - може да е малко странно, а и първоначално не харесах ГД, незнам защо - егати акъла съм имача тогава, а сега просто си умирам за него Big Bang - Page 2 714156 Някой път ще кача специално за теб няколко негови много сладки гифчета.. то може би ги имаш де, но все пак да красят малко сайта Big Bang - Page 2 736318
П.П. Не е толкова невинен Big Bang - Page 2 754760

36Big Bang - Page 2 Empty Re: Big Bang Нед Ное 07, 2010 7:15 pm

xXx Mikki xXx

xXx Mikki xXx
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Моето беше любов от пръв поглед Big Bang - Page 2 778320 Yess всяко нещо с прекрасното лице на GD лепнато на него е добре дошло Big Bang - Page 2 982906
PS:Знам,че не е,ама много добре се преструва Big Bang - Page 2 101878

http://www.vbox7.com/user:sakurauchiha

37Big Bang - Page 2 Empty Re: Big Bang Нед Ное 07, 2010 7:59 pm

[shaWty]

[shaWty]
My love is the sun of passion ★
My love is the sun of passion ★

Ама ако наистина си беше ангелче нямаше да е толкова интересен.. Прекалено хубаво, не е на хубаво, а и е по-добре да си има това дяволче в главата, въпреки че прелича на бебенце Big Bang - Page 2 778320 гифчетата утре ще ги кача, защото в момента компа ми забива та знае ли се Big Bang - Page 2 778320 жалко, че не мога да намеря едно брутално гифче с ГД, но и утре то..
ето хубавата му усмивчеца


Big Bang - Page 2 2646812e

тук е толкова невинничък, точно като бебенце.. Big Bang - Page 2 2646821J

а този поглед направо ме довърши .. Big Bang - Page 2 25032

Big Bang - Page 2 2641014p

П.П Втората снимка може да е доста разпространена, но на мен ми е една от любимите Big Bang - Page 2 726853 .. то май всички са разпространени ама карай
Big Bang - Page 2 778320

38Big Bang - Page 2 Empty Re: Big Bang Нед Ное 07, 2010 8:24 pm

xXx Mikki xXx

xXx Mikki xXx
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Божеее последното гифче не го бях виждала,а е толкова...WoWoWoW Big Bang - Page 2 25032 Ако го видя на живо (дай боже) и хвърли някакъв такъв поглед,ще трябва да ме карат в най-близката болница Big Bang - Page 2 144585 Big Bang - Page 2 778320


http://www.vbox7.com/user:sakurauchiha

39Big Bang - Page 2 Empty Re: Big Bang Нед Ное 07, 2010 9:02 pm

jongminfan

jongminfan
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

омо страхотни са гифчетата..особено от клипа на "She's gone" Big Bang - Page 2 25032 ГД е страхотен..той ми е любимеца от ББ нямам търпение за comeback-a им Big Bang - Page 2 726853

http://smiley92.tumblr.com/

40Big Bang - Page 2 Empty Re: Big Bang Пон Ное 08, 2010 7:30 pm

[shaWty]

[shaWty]
My love is the sun of passion ★
My love is the sun of passion ★

Такам.. ето първо гифчетата, които обещах (надявам се поне няколко да не сте виждали, че ще се изложа като негова фенка Big Bang - Page 2 867558
Spoiler:

Така.. продължавам.. второ - може доста да ми четете глупавите коментари, но просто няма да се здържа да не побликувам снимки на Джи-Ди (може и на някой друг член) и най-новата инфолмация относно групата, затова се извинявам предварително Big Bang - Page 2 687470

и сега трето Big Bang - Page 2 778320 - малко снимки за феновете на Тае Big Bang - Page 2 99379

Spoiler:

41Big Bang - Page 2 Empty Re: Big Bang Пон Ное 08, 2010 9:38 pm

jongminfan

jongminfan
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

айгуу гифчетата на GD са невероятни Big Bang - Page 2 726853 особено много онази като малък Big Bang - Page 2 625901 на taeyang също са невероятни Big Bang - Page 2 726853

http://smiley92.tumblr.com/

42Big Bang - Page 2 Empty Re: Big Bang Вто Ное 09, 2010 1:13 pm

Гост

avatar
Гост

мхм.. снимките на Теянг са сканове от Electric Love Tour фотобук ^^

43Big Bang - Page 2 Empty Re: Big Bang Вто Ное 09, 2010 2:24 pm

Bi Rain

Bi Rain
I keep dreaming ’bout you ★
I keep dreaming ’bout you ★

woooooow една от любимите ми групи разбира се seung ri е за мен най-сладкия от всички Big Bang - Page 2 561186 Big Bang - Page 2 144585

44Big Bang - Page 2 Empty Re: Big Bang Вто Ное 09, 2010 5:17 pm

xXx Mikki xXx

xXx Mikki xXx
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Йеей Seung Ri фен Big Bang - Page 2 162205 GD и малкия са ми любимците от BB Big Bang - Page 2 778320

http://www.vbox7.com/user:sakurauchiha

45Big Bang - Page 2 Empty Re: Big Bang Сря Ное 10, 2010 4:53 pm

Гост

avatar
Гост

ето ги и рекламите на G-Market ^^
напомнят ми малко на клипа "A boy" ^^



излезе и teaser на What’s Up ..Dae е толкова сладък.. ^^



Последната промяна е направена от ^Jeremy^ на Сря Ное 10, 2010 6:48 pm; мнението е било променяно общо 1 път

46Big Bang - Page 2 Empty Re: Big Bang Сря Ное 10, 2010 6:24 pm

jongminfan

jongminfan
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

айгуу много е готин GD в рекламата Big Bang - Page 2 95557 а драмата с dae сигурно ще е много готина Big Bang - Page 2 726853

http://smiley92.tumblr.com/

47Big Bang - Page 2 Empty Re: Big Bang Сря Ное 10, 2010 7:05 pm

[shaWty]

[shaWty]
My love is the sun of passion ★
My love is the sun of passion ★

ах от както излезе песента от рекламата за G-Market не мога да спра да я слушам и да си я тананикам Big Bang - Page 2 778320

48Big Bang - Page 2 Empty Re: Big Bang Сря Дек 15, 2010 8:54 pm

Chrizolina

Chrizolina
The ever drawing day of good bye ★
The ever drawing day of good bye ★


Знам, че вече е постнато в темата на GD, но според мен трябва да е в темата на цялата група.. все пак песента е от един от трите албума, с които BIGBANG ще отбележат завръщането си!

Много се радвам на белите мацки в клипа.. дават ми надежда, че някои ден, ако случайно се озова в Корея може и да забърша някоя прегръдка от TOP в снимките на някакъв клип :Д

И да не пропускаме и другата песен, която се появи днес(за жалост без клип... ама така е по-добре, че и инфаркти можеше да има.. Big Bang - Page 2 144585 Big Bang - Page 2 144585 )



Обаче искам да обърна внимание на един друг член на групата - Daesung, който е направил нещо много благородно и много ме разчувства..
на 12 декември вечерта баща на момиче болно от левкимия написал следното писмо в един корейски форум

Spoiler:
Daesung е посетил въпросната болница на следващия ден, придружен от Sean(от JinuSean)специално за да види момичето независимо от натоварената си програма вмомента (готви се за албум, участва в предаване, снима драма и г/д тия дни беше премиерата на "Приключенията на Сами"). Дал е автографи на всички и се е снимал с болните деца от лечебното заведение.
Вчера бащата на Jung Eun е публикувал второ писмо с благодарности към Daesung, Sean и всички, които са го подкрепили и с "детайли" от срещата.
Spoiler:

Поне според мен това е нещо, което всяка звезда трябва да прави.. пък и не само звездите! И пак по мое мнение е много по-важно от това кой в какъв скандал се забъркал!
Big Bang - Page 2 Img350l
Big Bang - Page 2 X8OKe

49Big Bang - Page 2 Empty Re: Big Bang Чет Дек 16, 2010 8:30 am

didence

didence
Her whisper is the Lucifer ★
Her whisper is the Lucifer ★

умрях си от кеф, видеото е супер яко, песента - също! Big Bang - Page 2 867912 сега нямам търпение за албума Big Bang - Page 2 81742

http://didence-e-e-e.tumblr.com/

50Big Bang - Page 2 Empty Re: Big Bang Съб Дек 25, 2010 9:14 am

[shaWty]

[shaWty]
My love is the sun of passion ★
My love is the sun of passion ★

Ето лайфовете:
Intro

Oh Yeah

Knock out


Според мен са адски добри! Друго от тях не съм и очаквала. Не ми харесва единствено стайлинга на прическите им. Драгона с тази коса като гнездо, а на Топчо не му седи така бял. Много се ядосвам на стилистите им-направо са за съд! Big Bang - Page 2 995975 Песните са върха, албума като цяло е на едно високо ниво характелно за тях-мисля, че две мнения по това няма. Любими са ми GD - Obsession и GD&TOP - Knock out. Тези двете мога да си ги въртя по цял ден. Big Bang - Page 2 81742

Сега малко и за другите членове на групата Big Bang - Page 2 720423

Seungri вече е завършил работата по своя мини албум и е почивка-е поне за Коледа.
Big Bang - Page 2 0557-2

На 24 Декември в COEX гр. Сеул на панаир на куклите бяха изложени мечета по модели на Big Bang, които са привлекли вниманието на доста посетители(ама то кой не би се заинтригувал де). В изложбата е имало модели на 2NE1, 2PM, Big Bang, SNSD, Kara, Miss A и др. известни личности.

Big Bang - Page 2 Tumblr_ldx94iQCM71qcu39jo1_500
Big Bang - Page 2 Tumblr_ldx9epCmnY1qcu39jo1_500

Знам, че Chrizolina пусна новината за това как DL е посетил болното от левкимия дете (историята вече ви е позната). Ето какво е написал бащата на Jung Eun вечерта преди Коледата, която те няма да забравят никога.

Spoiler:

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 2 от 6]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите