Key Interview for Ray Magazine K1q6o9jpg


Join the forum, it's quick and easy

Key Interview for Ray Magazine K1q6o9jpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


     Seoul

Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Календар Календар

Visitors

free counters

Poll

Победител е...?

Key Interview for Ray Magazine Vote_lcap15%Key Interview for Ray Magazine Vote_rcap 15% [ 6 ]
Key Interview for Ray Magazine Vote_lcap56%Key Interview for Ray Magazine Vote_rcap 56% [ 22 ]
Key Interview for Ray Magazine Vote_lcap3%Key Interview for Ray Magazine Vote_rcap 3% [ 1 ]
Key Interview for Ray Magazine Vote_lcap13%Key Interview for Ray Magazine Vote_rcap 13% [ 5 ]
Key Interview for Ray Magazine Vote_lcap13%Key Interview for Ray Magazine Vote_rcap 13% [ 5 ]

Общо гласове : 39

Latest topics
» SHINee Shawols Skype ~
Key Interview for Ray Magazine EmptyНед Окт 22, 2017 6:30 pm by rally___

» Because I met you
Key Interview for Ray Magazine EmptyПет Мар 27, 2015 8:07 pm by Anny

» 21.
Key Interview for Ray Magazine EmptyПон Дек 01, 2014 5:55 pm by nasa__

» The color of your love
Key Interview for Ray Magazine EmptyНед Ное 16, 2014 8:24 pm by lil_sun

» ~♥ Taemin's heart ♥~
Key Interview for Ray Magazine EmptyПет Окт 10, 2014 2:23 pm by ..TaeminGirl..

» Kaкво мислят Shinee за теб ?
Key Interview for Ray Magazine EmptyВто Авг 26, 2014 11:01 am by SHINee_JongKey

» Намисли си дума..
Key Interview for Ray Magazine EmptyВто Авг 26, 2014 10:49 am by SHINee_JongKey

» You..The Music In Me~♫♫
Key Interview for Ray Magazine EmptyВто Авг 26, 2014 8:55 am by SHINee_JongKey

» The true love
Key Interview for Ray Magazine EmptyПет Авг 22, 2014 8:45 am by SHINee_JongKey

Music
Key Interview for Ray Magazine WamFC

You are not connected. Please login or register

Key Interview for Ray Magazine

3 posters

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

1Key Interview for Ray Magazine Empty Key Interview for Ray Magazine Пет Авг 26, 2011 2:51 pm

Nanna

Nanna
Almighty ♛
Almighty ♛

Key Interview for Ray Magazine 356211217

1) Какъв беше шансът ти за кариера?
A: От малък мечтая да бъда певец. Щастлив съм,че получих шанса да отида на прослушване и да ме одобрят. Тогава започнах да се подготвям и за дебюта си.

2) Как започна да се интересуваш от пеене и танци?
A: Мисля че е защото още от дете обичам да пея и да танцувам и мисля,че е естествено. Сега не слушам един определен стил,а много.Целта ми е да следя всички нови стилове.

3) Каква е ролята ти в SHINee?
A: Източника на енергия. Тъй като бях студент и харесвам приятелите си,затова съм и по-жизнерадостен.

4) Как прекарваш деня си?
A: Упражнявам пеене и танци;Чувствам как денят ми свърша за секунди когато се занимава с хобитата си. Иначе хобито ми е да рисувам.

5) Сега към какво си пристрастен?
A: В момента съм концентрират върху японския , упражнения и тренировки по пеене. Запомням по-лесно произношението когато гледам драми и анимета .

6) Сподели най-големия си провал !
A: По време на интервю говорех в кансайски диалект. Причината е че харесвах [DOMOTO] (японско риалити предаване), и в това предаване говориха на този диалект (смее се).

7) Какво е впечатлението ти за японските фенки?
A: Сладки са. Независимо коя фенка която ни подкрепя съм видял,чувствам,че всяка една от тях е чаровна сама по себе си и ма собствен уникален стил.

8) Любимата ти японска фраза?
A: [umai]. Означава вкусен, но думата означава и друго “вкусно” и“умело”, this word becomes nice (interesting).

9)Ако имаш седмица почивка какво ще правиш?
A: Със сигурност ще ида на почивка! Всяко място на което мога да почина на спокойствие ме устройва. Искам да ям и различни видове вкусни храни (смее се).

10) Имаш ли идеален тип мъж,който искаш да бъдеш след 10 год?
A: Искам да стана един мъдър и стилен мъж. Въпреки че някой може да каже,че това е съвсем различно от идеален тип; аз искам да стана един страхотен човек,който ще спазва обещанията си.


Magazine Scan by theTONGHYUN
Translations by: NINGZzhi @ shiningshawols.com
Бг превод: SHINee World BG Lucifer Subbing Team

http://www.last.fm/user/SHINeeGirl7

2Key Interview for Ray Magazine Empty Re: Key Interview for Ray Magazine Пет Авг 26, 2011 10:25 pm

jongminfan

jongminfan
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

Хаха това интервю ми напомня на едно друго,защото отговорите му бяха почти същите Key Interview for Ray Magazine 124908 Страшен сладур Key Interview for Ray Magazine 752689

http://smiley92.tumblr.com/

3Key Interview for Ray Magazine Empty Re: Key Interview for Ray Magazine Нед Авг 28, 2011 6:32 pm

IxheartxTaemin

IxheartxTaemin
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

И сега си страхотен човек... и след 100 години пак ще е така Key Interview for Ray Magazine 752689

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите