ПРАВИЛА И ИЗИСКВАНИЯ ЗА ФЕН-ФИКОВЕТЕ! K1q6o9jpg


Join the forum, it's quick and easy

ПРАВИЛА И ИЗИСКВАНИЯ ЗА ФЕН-ФИКОВЕТЕ! K1q6o9jpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


     Seoul

Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Календар Календар

Visitors

free counters

Poll

Победител е...?

ПРАВИЛА И ИЗИСКВАНИЯ ЗА ФЕН-ФИКОВЕТЕ! Vote_lcap15%ПРАВИЛА И ИЗИСКВАНИЯ ЗА ФЕН-ФИКОВЕТЕ! Vote_rcap 15% [ 6 ]
ПРАВИЛА И ИЗИСКВАНИЯ ЗА ФЕН-ФИКОВЕТЕ! Vote_lcap56%ПРАВИЛА И ИЗИСКВАНИЯ ЗА ФЕН-ФИКОВЕТЕ! Vote_rcap 56% [ 22 ]
ПРАВИЛА И ИЗИСКВАНИЯ ЗА ФЕН-ФИКОВЕТЕ! Vote_lcap3%ПРАВИЛА И ИЗИСКВАНИЯ ЗА ФЕН-ФИКОВЕТЕ! Vote_rcap 3% [ 1 ]
ПРАВИЛА И ИЗИСКВАНИЯ ЗА ФЕН-ФИКОВЕТЕ! Vote_lcap13%ПРАВИЛА И ИЗИСКВАНИЯ ЗА ФЕН-ФИКОВЕТЕ! Vote_rcap 13% [ 5 ]
ПРАВИЛА И ИЗИСКВАНИЯ ЗА ФЕН-ФИКОВЕТЕ! Vote_lcap13%ПРАВИЛА И ИЗИСКВАНИЯ ЗА ФЕН-ФИКОВЕТЕ! Vote_rcap 13% [ 5 ]

Общо гласове : 39

Latest topics
» SHINee Shawols Skype ~
ПРАВИЛА И ИЗИСКВАНИЯ ЗА ФЕН-ФИКОВЕТЕ! EmptyНед Окт 22, 2017 6:30 pm by rally___

» Because I met you
ПРАВИЛА И ИЗИСКВАНИЯ ЗА ФЕН-ФИКОВЕТЕ! EmptyПет Мар 27, 2015 8:07 pm by Anny

» 21.
ПРАВИЛА И ИЗИСКВАНИЯ ЗА ФЕН-ФИКОВЕТЕ! EmptyПон Дек 01, 2014 5:55 pm by nasa__

» The color of your love
ПРАВИЛА И ИЗИСКВАНИЯ ЗА ФЕН-ФИКОВЕТЕ! EmptyНед Ное 16, 2014 8:24 pm by lil_sun

» ~♥ Taemin's heart ♥~
ПРАВИЛА И ИЗИСКВАНИЯ ЗА ФЕН-ФИКОВЕТЕ! EmptyПет Окт 10, 2014 2:23 pm by ..TaeminGirl..

» Kaкво мислят Shinee за теб ?
ПРАВИЛА И ИЗИСКВАНИЯ ЗА ФЕН-ФИКОВЕТЕ! EmptyВто Авг 26, 2014 11:01 am by SHINee_JongKey

» Намисли си дума..
ПРАВИЛА И ИЗИСКВАНИЯ ЗА ФЕН-ФИКОВЕТЕ! EmptyВто Авг 26, 2014 10:49 am by SHINee_JongKey

» You..The Music In Me~♫♫
ПРАВИЛА И ИЗИСКВАНИЯ ЗА ФЕН-ФИКОВЕТЕ! EmptyВто Авг 26, 2014 8:55 am by SHINee_JongKey

» The true love
ПРАВИЛА И ИЗИСКВАНИЯ ЗА ФЕН-ФИКОВЕТЕ! EmptyПет Авг 22, 2014 8:45 am by SHINee_JongKey

Music
ПРАВИЛА И ИЗИСКВАНИЯ ЗА ФЕН-ФИКОВЕТЕ! WamFC

You are not connected. Please login or register

ПРАВИЛА И ИЗИСКВАНИЯ ЗА ФЕН-ФИКОВЕТЕ!

2 posters

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

Nanna

Nanna
Almighty ♛
Almighty ♛

След дълги размисли с модератора на този раздел стигнахме до заключението,че съдържанието на всички истории е преминало всякакви граници.От сега нататък, всеки който,публикува във форума фик,трябва да спазва СЛЕДНИТЕ ПРАВИЛА:

1. Не се допускат никакви фикове, които не са относно SHINee! (Форумът е създаден изцяло за тях, редно е и фенфикшъните да са за тази група!)
• Фикове, които не отговарят на това правило, ще бъдат изтрити.


2. Забранява се публикуването на фикове с прекалена проява на насилие и сексуалност! Фикове, основани главно върху секс (без значение пола и сексуалните предпочитания на героя) и насилие не са толерирани!!! [тоест, по-простичко казано, забравете за всякакъв yaoi и smut от тук нататък]
• Досега публикуваните фикшъни от този тип ще бъдат изтрити след предупреждение от модератора към автора на фика.
• При нарушаване на това правило:
o Веднъж- авторът ще получи предупреждение;
o Втори път- темата на фенфика ще бъде затворена за срок от 7 до 30 дена;
o Трети път- фен-фикът ще бъде изтрит без предупреждение!!

3. В случай, че незавършен фикшън не се обновява в продължение на 30 дена без определена причина, темата (като Коментар) и авторът (като Лично Съобщение) ще получат предупреждение . Ако до 2 седмици авторът не публикува нова глава или не даде извинителна причина за отсъствието си, творбата му автоматично ще бъде заключена!В случай,че автора е решил да продължи фика си трябва да се свърже с администратора или някой от модераторите на сайта!

4. Теми от типа „Какъв да бъде следващият ми фенфик?” се приемат за СПАМ и незабавно ще бъдат изтрити!



Бележки:
1. След промените и изтриването на фикове, които не отговарят на тези правила, ще настъпи и преглед на членовете от групата [Fanfictionists]. Тоест, ще се премахнат и/или добавят нови членове.
2. Това не е българският форум за фикове, а за SHINee!! Хората, които не харесват тези правила или не са съгласни с тях, могат спокойно да публикуват и да четат фикове в http://a-fanfiction.bulgarianforum.net/



http://www.last.fm/user/SHINeeGirl7

nasa__

nasa__
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Такаа.. след дългото преглеждане на всички фен-фикове във форума, искам да направя кратък отчет:

От общо всички (64), броя на фиковете, получили предупреждение- 36!!!

Следните фикове

1. The Competition:Run Devil Run
2. То Anyone
3. Приказка без край
4. SHINee X.X. (X-treme X-ecutor)
5. The Forbidden Fruit
6. Hot SHINee Bitch
7. skinny jeans, leather jackets, shiny boys [Кой?]
8. Wonderful life
9. Сбъдната мечта
10. Сладка болка
11. it can be that easy?!
12. Transfered Student
13. Любов и още малко…
14. It meаnt to be like that,crazy world
15. Бих умрял за теб, скъпа!
16. So In Love With Two
17. ~I'll love you till the last note~
18. Истинска ли е любовта ти?
19. If dreams and reality become true.. What are you going to do?
20. OneShots - SHINee ft. f (x)
21. No name xD
22. Обичам само теб !
23. SHINee`s striptease
24. Желание
25. The secret life of the Korean idols / Written in the stars
26. Без име
27. Don’t jump
28. SHINee: He ate my ****!!!
29. SHINEE MAKE LOVE RIGHT NOW?!?!?!
30. JongKey yaoi fanfic ...
31. Hard beginning
32. Не ме интересуват околните, ИСКАМ ТЕБ!
33. Unexpected Love
34. Да изкушиш съдбата-27.08
35. SHINee BoYs WiTh Our ShINee GirLS
36. SHINee...in Bulgaria?

бяха предупредени със заключване на тематата (да знам, при повечето пише "изтриване", но админката се размекна). И все пак си запазвам правото да изтрия някои от тях, ако го предценя, че така ще е по-добре.

За моя изненада, броя на авторите, които досега отговориха на Личните Съобщения бяха само ПЕТИМА! Двама от тях ми позволиха да правя каквото си искам с фиковете им... И само ЕДИН автор прие предупреждението на сериозно и продължи фенфикшъна си!

Е добре хора, 36 фенфика, нз си колко автора... само на трима ли им пука какво ще стане с труда им?! Защо изобщо започнахте нещо, след като не искате да го завършите? Добре, разбирам, може да сте имали лични проблеми, може да сте нямали време, всичко може да бъде.. но аз лично подозирам, че при повечето от вас просто мързелът и несериозността са били основните причини!

Може би на повечето от вас ви изглеждам като някоя заядлива ку*ка, която не оценява труда ви, но не е така.. аз самата знам какво е да се пише фенфик, знам колко труд изисква, колко време поглъща, но не знам защо позволявате на мързела си да ви обладее до такава степен ПРАВИЛА И ИЗИСКВАНИЯ ЗА ФЕН-ФИКОВЕТЕ! 182785

Не съм сигурна все още, но мисля да изтрия поне фиковете, които са оставени недовършени от 2010год. Ще измисля нещо..

Следващите фен-фикове под прицел са тези, които не отговарят на второто правило- т.е. тези с "прекалена проява на насилие или сексуалност"

ПП: Напълно възможно е да съм направила някоя тъпа грешка и да изпратя предупреждение на завършен фен-фикшън! Вече се появи един такъв, но за щастие авторът ме предупреди и си поправих грешката.
Възможно е и някой незавършен да е останал без предупреждение, да съм го пропуснала без да искам.. Моля, ако видите нещо такова, ме предупредете- и аз съм човек, и аз правя грешки..

Thank you!

http://www.last.fm/user/nasa__

Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите