[full MV] SHINee - Replay -君は僕のeverything- K1q6o9jpg


Join the forum, it's quick and easy

[full MV] SHINee - Replay -君は僕のeverything- K1q6o9jpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


     Seoul

Септември 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

Календар Календар

Visitors

free counters

Poll

Победител е...?

[full MV] SHINee - Replay -君は僕のeverything- Vote_lcap15%[full MV] SHINee - Replay -君は僕のeverything- Vote_rcap 15% [ 6 ]
[full MV] SHINee - Replay -君は僕のeverything- Vote_lcap56%[full MV] SHINee - Replay -君は僕のeverything- Vote_rcap 56% [ 22 ]
[full MV] SHINee - Replay -君は僕のeverything- Vote_lcap3%[full MV] SHINee - Replay -君は僕のeverything- Vote_rcap 3% [ 1 ]
[full MV] SHINee - Replay -君は僕のeverything- Vote_lcap13%[full MV] SHINee - Replay -君は僕のeverything- Vote_rcap 13% [ 5 ]
[full MV] SHINee - Replay -君は僕のeverything- Vote_lcap13%[full MV] SHINee - Replay -君は僕のeverything- Vote_rcap 13% [ 5 ]

Общо гласове : 39

Latest topics
» SHINee Shawols Skype ~
[full MV] SHINee - Replay -君は僕のeverything- EmptyНед Окт 22, 2017 6:30 pm by rally___

» Because I met you
[full MV] SHINee - Replay -君は僕のeverything- EmptyПет Мар 27, 2015 8:07 pm by Anny

» 21.
[full MV] SHINee - Replay -君は僕のeverything- EmptyПон Дек 01, 2014 5:55 pm by nasa__

» The color of your love
[full MV] SHINee - Replay -君は僕のeverything- EmptyНед Ное 16, 2014 8:24 pm by lil_sun

» ~♥ Taemin's heart ♥~
[full MV] SHINee - Replay -君は僕のeverything- EmptyПет Окт 10, 2014 2:23 pm by ..TaeminGirl..

» Kaкво мислят Shinee за теб ?
[full MV] SHINee - Replay -君は僕のeverything- EmptyВто Авг 26, 2014 11:01 am by SHINee_JongKey

» Намисли си дума..
[full MV] SHINee - Replay -君は僕のeverything- EmptyВто Авг 26, 2014 10:49 am by SHINee_JongKey

» You..The Music In Me~♫♫
[full MV] SHINee - Replay -君は僕のeverything- EmptyВто Авг 26, 2014 8:55 am by SHINee_JongKey

» The true love
[full MV] SHINee - Replay -君は僕のeverything- EmptyПет Авг 22, 2014 8:45 am by SHINee_JongKey

Music
[full MV] SHINee - Replay -君は僕のeverything- WamFC

You are not connected. Please login or register

[full MV] SHINee - Replay -君は僕のeverything-

+9
JoJo
*'' # ~Gaлz~ # ''..
[..Мини..]
Silver
asia_lover
Nanna
shadow
gabiloveth
didence
13 posters

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

didence

didence
Her whisper is the Lucifer ★
Her whisper is the Lucifer ★



[full MV] SHINee - Replay -君は僕のeverything- 79296 [full MV] SHINee - Replay -君は僕のeverything- 79296 [full MV] SHINee - Replay -君は僕のeverything- 79296 [full MV] SHINee - Replay -君は僕のeverything- 79296 [full MV] SHINee - Replay -君は僕のeverything- 79296 [full MV] SHINee - Replay -君は僕のeverything- 79296 [full MV] SHINee - Replay -君は僕のeverything- 79296 [full MV] SHINee - Replay -君は僕のeverything- 79296
толкова е хубавооо и сладичкоооо!!!!!! [full MV] SHINee - Replay -君は僕のeverything- 437941 [full MV] SHINee - Replay -君は僕のeverything- 81742 [full MV] SHINee - Replay -君は僕のeverything- 212760
любимата ми сцена е джонг като мие прозорците и като си танцува с метлата хахах [full MV] SHINee - Replay -君は僕のeverything- 85241 [full MV] SHINee - Replay -君は僕のeverything- 573598
НО и петимата са такива сладури! обожавам ги! [full MV] SHINee - Replay -君は僕のeverything- 6327 [full MV] SHINee - Replay -君は僕のeverything- 201898[full MV] SHINee - Replay -君は僕のeverything- 172103

п.п. и все пак много малко се чува гласа на джонг!
[full MV] SHINee - Replay -君は僕のeverything- 78462

http://didence-e-e-e.tumblr.com/

gabiloveth

gabiloveth
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Тъкмо мислех да го пусна [full MV] SHINee - Replay -君は僕のeverything- 778320 . Наистина и на мен ми харесва [full MV] SHINee - Replay -君は僕のeverything- 593566 . Много са готини всичките [full MV] SHINee - Replay -君は僕のeverything- 693719 . Дори Yoona ми харесва [full MV] SHINee - Replay -君は僕のeverything- 982906 [full MV] SHINee - Replay -君は僕のeverything- 526115

Гост

avatar
Гост

Омоо супер е, страшно много ме кефи клипа! [full MV] SHINee - Replay -君は僕のeverything- 68960 А Блинг е супер сладък с метлата [full MV] SHINee - Replay -君は僕のeverything- 573598

shadow

shadow
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

омоооо нямам какво да коментирам, вс е толкова перфектно [full MV] SHINee - Replay -君は僕のeverything- 68960 невероятни са

Nanna

Nanna
Almighty ♛
Almighty ♛

THAT'S SO FREAKIN CUTE!!! Толкова са прекрасни и сладки и незаменимо готини - обожавам частта с Джонги дето си пее с четката хахаха и Темин с онова нинджа извъртане >o< А Кий какъв готин стиляга е айгууу,Мино ме изкефи пък къв поглед прасна като видя Yoona на игрището о.О xDDDD А Оню е най-секси грънчаря който съм виждала някога [full MV] SHINee - Replay -君は僕のeverything- 437941

http://www.last.fm/user/SHINeeGirl7

asia_lover

asia_lover
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

тлокова са сладки [full MV] SHINee - Replay -君は僕のeverything- 68960 [full MV] SHINee - Replay -君は僕のeverything- 752689 [full MV] SHINee - Replay -君は僕のeverything- 437941 [full MV] SHINee - Replay -君は僕のeverything- 523582 [full MV] SHINee - Replay -君は僕のeverything- 356600 как може да съществуват такива сладури [full MV] SHINee - Replay -君は僕のeverything- 144585 [full MV] SHINee - Replay -君は僕のeverything- 324371 [full MV] SHINee - Replay -君は僕のeverything- 533202 [full MV] SHINee - Replay -君は僕のeverything- 27476 клипа много радва , а особено дивата с тези очила [full MV] SHINee - Replay -君は僕のeverything- 625901 [full MV] SHINee - Replay -君は僕のeverything- 714156

Silver

Silver
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Аз днес за пореден път ще напиша:
направо ще се разплача от щастие!!! Най-накрая след толкова месеци чакане.... Ако някой има желание да ме ядосва или да ми разваля настроението да забрави за това през следващите 2 седмици, защото изобщо няма да му се получи!
Клипът е невероятен, а Темини като подскочи във въздуха и изпищях (горките ми съседи). Много ми харесва и разпределението за соловите сцени - много точно! Изобщо клипът е невероятен и ако някойми звъни или пише и не му отговарям - да знае, че 100% гледам клипа xD Айде стига толкова, че докато го изпиша този роман, можех още 2 пъти да изгледам клипа xDD
мале, накрая Темини като каже хей гърл и направо откачам xD но Jonghyun наистина е много забавен с тоя парцал xD , а Кий като дизайнер..... еми, просто няма как да са го измислили по-добре xD сега си пуснах и корейската версия - колко много са порастнали T.T aigoo иде ми да замина за Корея и да ги напрегръщам всичките даже и Minho (който, за тези, които не знаят, изобщо не понасям xD) [full MV] SHINee - Replay -君は僕のeverything- 129392 [full MV] SHINee - Replay -君は僕のeverything- 356600 SHINee, Hwaiting!

http://bgprimadonna.fanforum.biz/

[..Мини..]

[..Мини..]
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

aa не намирам думи с който да опиша клипа [full MV] SHINee - Replay -君は僕のeverything- 129392 [full MV] SHINee - Replay -君は僕のeverything- 68960 повече от страхотен ее [full MV] SHINee - Replay -君は僕のeverything- 68960 Темин как поскочи само [full MV] SHINee - Replay -君は僕のeverything- 673638 абе и петимата са ПЕРФЕКТНИ,страхотни и толкова СЛАДКИИ [full MV] SHINee - Replay -君は僕のeverything- 726853 [full MV] SHINee - Replay -君は僕のeverything- 437941

*'' # ~Gaлz~ # ''..

*'' # ~Gaлz~ # ''..
Her whisper is the Lucifer ★
Her whisper is the Lucifer ★

Нямам представа защо но за съвсем малко да зарева !! [full MV] SHINee - Replay -君は僕のeverything- 836179 Клипа е невероятен !! [full MV] SHINee - Replay -君は僕のeverything- 836179 Просто началото беше прекрасно !! [full MV] SHINee - Replay -君は僕のeverything- 68960 Толкова са сладки когато им дават лицата !! [full MV] SHINee - Replay -君は僕のeverything- 356600 То да са каже чесно през цлия клип са невероятни !! [full MV] SHINee - Replay -君は僕のeverything- 31342 Yoona също е много красива ! Всички са облечени прекрасно !! А за прическите им да не говорииимм [full MV] SHINee - Replay -君は僕のeverything- 68960 Хехх Дубу с глинената мацка [full MV] SHINee - Replay -君は僕のeverything- 951866 [full MV] SHINee - Replay -君は僕のeverything- 95557 [full MV] SHINee - Replay -君は僕のeverything- 129392 Тае с неговите скокове омг [full MV] SHINee - Replay -君は僕のeverything- 437941 Мино и той с неговите скокове и погледии ахх [full MV] SHINee - Replay -君は僕のeverything- 752689 Кий с тея цайса е басии сладкияя [full MV] SHINee - Replay -君は僕のeverything- 320199 А Блинги как си dance-a само [full MV] SHINee - Replay -君は僕のeverything- 951866 [full MV] SHINee - Replay -君は僕のeverything- 68960 Много се радвам че клипа излезее както и че SHINee sa такиwa прекрасни съществаа !! [full MV] SHINee - Replay -君は僕のeverything- 83751 Обичамм вии ! SHINee Will SHIne FOREWer ~~~ !! [full MV] SHINee - Replay -君は僕のeverything- 195484 [full MV] SHINee - Replay -君は僕のeverything- 2068655208

JoJo

JoJo
A bell rang ding dong ★
A bell rang ding dong ★

[full MV] SHINee - Replay -君は僕のeverything- 346803 [full MV] SHINee - Replay -君は僕のeverything- 346803 [full MV] SHINee - Replay -君は僕のeverything- 346803 А аз си мислех, че нещо няма да стане като хората... [full MV] SHINee - Replay -君は僕のeverything- 346803 [full MV] SHINee - Replay -君は僕のeverything- 346803 [full MV] SHINee - Replay -君は僕のeverything- 346803 Браво на момчетата! Страхотни са! Толкова сладки... Мисля, че ще припадна [full MV] SHINee - Replay -君は僕のeverything- 523582 Аааа! Кога ще идват да дебютират в БГ?! [full MV] SHINee - Replay -君は僕のeverything- 573598

ПП: Защо тези клипчета и трийзъри на Риплей ги няма нито в профила на SMent в youtube, нито в официалният им сайт? Защото Шайни все пак са тяхна група... [full MV] SHINee - Replay -君は僕のeverything- 859388

Nanna

Nanna
Almighty ♛
Almighty ♛

Защото при записването на японската версия не работят с хора на SM [full MV] SHINee - Replay -君は僕のeverything- 741224

http://www.last.fm/user/SHINeeGirl7

Nemo.

Nemo.
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

Омоо, излезе, най-после излезе!! [full MV] SHINee - Replay -君は僕のeverything- 2068655208
След такова очакване, най-после да се успокоим.
Направи ми впечатление колко точно са разпределили ролите. Тае - танцьорът, Дивата - дизайнерът (вс знаем за дарбата на Кий в тази област xD) Мино - спортистът, Дубу - всеотдаеният, и Блинг мн не го схванах ама яката сцена с метлата компенсира xDDD
Радвам, се, че са избрали точно Юна за тази роля [full MV] SHINee - Replay -君は僕のeverything- 15286
Момчетата са ослепителнии! [full MV] SHINee - Replay -君は僕のeverything- 726853
Не ми харесва само, че за 2 дни клипът е гледан само 193,037 [full MV] SHINee - Replay -君は僕のeverything- 807276

https://www.youtube.com/watch?v=8kyG5tTZ1iE

jongminfan

jongminfan
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

Клипът е просто невероятен! [full MV] SHINee - Replay -君は僕のeverything- 573598 Направо нямам думи! [full MV] SHINee - Replay -君は僕のeverything- 182785 Толкова добре са го направили и наистина разпределението на ролите си е точно [full MV] SHINee - Replay -君は僕のeverything- 124908 Любимата ми сцена естествено е Блинг как си денсва и пее с метлата [full MV] SHINee - Replay -君は僕のeverything- 573598 [full MV] SHINee - Replay -君は僕のeverything- 757826 И после с миенето на прозорци [full MV] SHINee - Replay -君は僕のeverything- 951866 Дубу наистина е най-готиния грънчар [full MV] SHINee - Replay -君は僕のeverything- 741224 Кий с тия очила просто кърти отвсякъде и с дизайнерските си способности [full MV] SHINee - Replay -君は僕のeverything- 272382 Тае с тоя нинджа-скок наистина е супер готин [full MV] SHINee - Replay -君は僕のeverything- 325861 Минхо с тоя поглед,който хвърли на Юна [full MV] SHINee - Replay -君は僕のeverything- 741224 Просто са страхотни [full MV] SHINee - Replay -君は僕のeverything- 351138

http://smiley92.tumblr.com/

lil_sun

lil_sun
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Такам и аз да кажа мнение [full MV] SHINee - Replay -君は僕のeverything- 720423 Клипа много ми харесва даже повече от корейската версия. Направи ми впечатление,че Таемин го дават доста в кадър, не че имам против [full MV] SHINee - Replay -君は僕のeverything- 741224 Останалите са..нямам думи! Ако почна ше се повтарям с вас! Тъй,че всичко е просто ПЕРФЕКТНО [full MV] SHINee - Replay -君は僕のeverything- 68960 Даже Юна и на мен ми харесва xDD

..TaeminGirl..

..TaeminGirl..
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Всичко е просто ПЕРФЕКТНО [full MV] SHINee - Replay -君は僕のeverything- 437941 (като изключим Оню, просто ми бърка в мозъка ПП: фенове не ме убивайте)

Silver

Silver
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

ам, не е ли реално 1 ден :? а и на мен ми излизат 286,940, така че спокойно, ще се покачат xDD

http://bgprimadonna.fanforum.biz/

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите