SHINee Interview Elle Girl Korea June 2011 - Jonghyun K1q6o9jpg


Join the forum, it's quick and easy

SHINee Interview Elle Girl Korea June 2011 - Jonghyun K1q6o9jpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


     Seoul

Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Календар Календар

Visitors

free counters

Poll

Победител е...?

SHINee Interview Elle Girl Korea June 2011 - Jonghyun Vote_lcap15%SHINee Interview Elle Girl Korea June 2011 - Jonghyun Vote_rcap 15% [ 6 ]
SHINee Interview Elle Girl Korea June 2011 - Jonghyun Vote_lcap56%SHINee Interview Elle Girl Korea June 2011 - Jonghyun Vote_rcap 56% [ 22 ]
SHINee Interview Elle Girl Korea June 2011 - Jonghyun Vote_lcap3%SHINee Interview Elle Girl Korea June 2011 - Jonghyun Vote_rcap 3% [ 1 ]
SHINee Interview Elle Girl Korea June 2011 - Jonghyun Vote_lcap13%SHINee Interview Elle Girl Korea June 2011 - Jonghyun Vote_rcap 13% [ 5 ]
SHINee Interview Elle Girl Korea June 2011 - Jonghyun Vote_lcap13%SHINee Interview Elle Girl Korea June 2011 - Jonghyun Vote_rcap 13% [ 5 ]

Общо гласове : 39

Latest topics
» SHINee Shawols Skype ~
SHINee Interview Elle Girl Korea June 2011 - Jonghyun EmptyНед Окт 22, 2017 6:30 pm by rally___

» Because I met you
SHINee Interview Elle Girl Korea June 2011 - Jonghyun EmptyПет Мар 27, 2015 8:07 pm by Anny

» 21.
SHINee Interview Elle Girl Korea June 2011 - Jonghyun EmptyПон Дек 01, 2014 5:55 pm by nasa__

» The color of your love
SHINee Interview Elle Girl Korea June 2011 - Jonghyun EmptyНед Ное 16, 2014 8:24 pm by lil_sun

» ~♥ Taemin's heart ♥~
SHINee Interview Elle Girl Korea June 2011 - Jonghyun EmptyПет Окт 10, 2014 2:23 pm by ..TaeminGirl..

» Kaкво мислят Shinee за теб ?
SHINee Interview Elle Girl Korea June 2011 - Jonghyun EmptyВто Авг 26, 2014 11:01 am by SHINee_JongKey

» Намисли си дума..
SHINee Interview Elle Girl Korea June 2011 - Jonghyun EmptyВто Авг 26, 2014 10:49 am by SHINee_JongKey

» You..The Music In Me~♫♫
SHINee Interview Elle Girl Korea June 2011 - Jonghyun EmptyВто Авг 26, 2014 8:55 am by SHINee_JongKey

» The true love
SHINee Interview Elle Girl Korea June 2011 - Jonghyun EmptyПет Авг 22, 2014 8:45 am by SHINee_JongKey

Music
SHINee Interview Elle Girl Korea June 2011 - Jonghyun WamFC

You are not connected. Please login or register

SHINee Interview Elle Girl Korea June 2011 - Jonghyun

+2
Dars
Nanna
6 posters

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

Nanna

Nanna
Almighty ♛
Almighty ♛

SHINee Interview Elle Girl Korea June 2011 - Jonghyun Mfyde10

Jonghyun беше безрезервно спокоен по време на фотосесията. Когато срещнахме погледите си той не го избегна.Първото ми впечатление за него бе различно. Роден певец и емоционален мъж,който често би плакал на сцената. Очаквах той да бъде срамежлив,но не беше така.

“Имали сме всякакви фотосесии,но официалният стил с бяла риза и вратовръзка определено не е за мен. Обикновено позирам доста отпуснато и спокойно.”

Jonghyun изтрая първата половина от новата година търпеливо” заради нараняването си.

“Проведохме и първия си солов концерт след дебюта, но нямах възможността да танцувам през цялото време. Но все пак имахме доста изпълнения на сцената заедно и дори и специално изпълнение,което ми помогна да утоля жаждата си! ”

Сълзите му пред всички фенове на концертите особено в азиатските страни включително и Япония се превърнаха в гореща тема.

“Чувствителен съм и лесно се разплаквам. Обикновено емоционалното ни настроение винаги се повдига по време на изпълнение .Моето особено изглежда е неконтролиеруемо в такива ситуации защото ми изникват всякакви мисли в главата. Но не плача защото съм тъжен.”

Какво мисли Jonghyun за своя глас,като вокалист?

“Повечето изпълнители не харесват гласовете си особено. Някои дори тренират за да го осъвършенстват.Но аз мога да ви уверя ,че мога да накарам всеки кой ме чуе да каже “Ah, това е Jonghyun от SHINee " моментално. Мисля,че имам с какво да се отлича.”

Тогава коя е любимата песен на Jonghyun измежду всички на SHINee? Той отговаря веднага:

“Всъщност има доста неиздадени песни които харесвам . Но засега ‘Noona Is So Pretty’е песента,която обичам най-много.”

Любопитни бяхме и за ‘Obsession,’песента която той сам написа.

“Когато бях малък, мама не ми даваше джобни пари ,ако не напишех репортажи по дадени книги ,хаха. Може би защото се е превърнало в навик се чувствам спокоен когато пиша. Записвам идеите си на бележки и ги използвам когато упражнявам писането на текстове.”

Jonghyun беше изключително сериозен по време на въпросите ни за музиката. Той се върна към обичайното си приповдигнато настроение когато зададох неочакван въпрос.

“Три неща които харесвам освен музиката? Е,мисля,че не ми остана много като икзлючим музиката. Ah! Харесвам анимации и комикси.Както и обичам да се упражнявам,но не и да играя с топка.”

Jonghyun отговори на въпросите доста добре. Подбираше внимателно думите си и говореше ясно . Не му отнемаше много за да отговори. И за финал го попитах за "Същността наSHINee."

“(Същността на) SHINee? SHINee са SHINee. Какво повече да обяснявам? За мен, SHINee са това: Да бъдем винаги заедно докато остареем.”




П.П Последният му отговор беше най-прекрасният който някога съм чувала!!!! SHINee Interview Elle Girl Korea June 2011 - Jonghyun 272382

http://www.last.fm/user/SHINeeGirl7

Dars

Dars
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Aww страхотно интервю !! Последния отговор наистина беше прекрасен. И аз искам да са заедно завинаги SHINee Interview Elle Girl Korea June 2011 - Jonghyun 752689 хахх а по скромен не можеше ли да е на въпроса за гласа SHINee Interview Elle Girl Korea June 2011 - Jonghyun 529335 just kidding .. прав си е, уникален глас има SHINee Interview Elle Girl Korea June 2011 - Jonghyun 752689 SHINee Interview Elle Girl Korea June 2011 - Jonghyun 573598 Щеше да е странно ако каже че не си го харесва SHINee Interview Elle Girl Korea June 2011 - Jonghyun 124908

[..Мини..]

[..Мини..]
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

aaa последният му отговор простоо SHINee Interview Elle Girl Korea June 2011 - Jonghyun 351138 SHINee Interview Elle Girl Korea June 2011 - Jonghyun 523582 SHINee Interview Elle Girl Korea June 2011 - Jonghyun 272382 ДАНООО НАИСТИНА ДА СА ЗАЕДНО ДОГАТО ОСТАРЕЯТ SHINee Interview Elle Girl Korea June 2011 - Jonghyun 272382 и ние да им се радваме SHINee Interview Elle Girl Korea June 2011 - Jonghyun 752689

*'' # ~Gaлz~ # ''..

*'' # ~Gaлz~ # ''..
Her whisper is the Lucifer ★
Her whisper is the Lucifer ★

SHINee ще танцуват LUCIFER дори и кат дядовци ! SHINee Interview Elle Girl Korea June 2011 - Jonghyun 381725 SHINee Interview Elle Girl Korea June 2011 - Jonghyun 98246

Колкото до всички отговори на Блинг : AWWWWW ~ !! xD Много хубави отговори !! Особенно последния !! SHINee Interview Elle Girl Korea June 2011 - Jonghyun 250529 Забелявах че всички го харесват SHINee Interview Elle Girl Korea June 2011 - Jonghyun 858395 SHINee Interview Elle Girl Korea June 2011 - Jonghyun 951866

ivichan

ivichan
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Омооо Блинги е тоолкова скромен SHINee Interview Elle Girl Korea June 2011 - Jonghyun 752689 Ама го подкрепям - като си знае, че има талант , казва си го SHINee Interview Elle Girl Korea June 2011 - Jonghyun 752689 Последният отговор SHINee Interview Elle Girl Korea June 2011 - Jonghyun 673638

vestema

vestema
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

Оууу да последния отновор най ми хареса.... надявам се да ги гледаме ощееееее дъъъъъъъъълги години на сцената

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите