Цената на истината xDD - Page 2 K1q6o9jpg


Join the forum, it's quick and easy

Цената на истината xDD - Page 2 K1q6o9jpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


     Seoul

Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Календар Календар

Visitors

free counters

Poll

Победител е...?

Цената на истината xDD - Page 2 Vote_lcap15%Цената на истината xDD - Page 2 Vote_rcap 15% [ 6 ]
Цената на истината xDD - Page 2 Vote_lcap56%Цената на истината xDD - Page 2 Vote_rcap 56% [ 22 ]
Цената на истината xDD - Page 2 Vote_lcap3%Цената на истината xDD - Page 2 Vote_rcap 3% [ 1 ]
Цената на истината xDD - Page 2 Vote_lcap13%Цената на истината xDD - Page 2 Vote_rcap 13% [ 5 ]
Цената на истината xDD - Page 2 Vote_lcap13%Цената на истината xDD - Page 2 Vote_rcap 13% [ 5 ]

Общо гласове : 39

Latest topics
» SHINee Shawols Skype ~
Цената на истината xDD - Page 2 EmptyНед Окт 22, 2017 6:30 pm by rally___

» Because I met you
Цената на истината xDD - Page 2 EmptyПет Мар 27, 2015 8:07 pm by Anny

» 21.
Цената на истината xDD - Page 2 EmptyПон Дек 01, 2014 5:55 pm by nasa__

» The color of your love
Цената на истината xDD - Page 2 EmptyНед Ное 16, 2014 8:24 pm by lil_sun

» ~♥ Taemin's heart ♥~
Цената на истината xDD - Page 2 EmptyПет Окт 10, 2014 2:23 pm by ..TaeminGirl..

» Kaкво мислят Shinee за теб ?
Цената на истината xDD - Page 2 EmptyВто Авг 26, 2014 11:01 am by SHINee_JongKey

» Намисли си дума..
Цената на истината xDD - Page 2 EmptyВто Авг 26, 2014 10:49 am by SHINee_JongKey

» You..The Music In Me~♫♫
Цената на истината xDD - Page 2 EmptyВто Авг 26, 2014 8:55 am by SHINee_JongKey

» The true love
Цената на истината xDD - Page 2 EmptyПет Авг 22, 2014 8:45 am by SHINee_JongKey

Music
Цената на истината xDD - Page 2 WamFC

You are not connected. Please login or register

Цената на истината xDD

+33
Ro0ska
Aexsis
{...Smile...}
Rosence7y
sunsett
~.Cherry.~
MiniBling
vestema
BlingBlinger
`M.u.s.h.u.t.0`
Stalker
IxheartxTaemin
TaeminxLover
xsunshinex
*Nikki*
packa_95
werii
kpopSIMMY
^___^
asia_lover
key_taemin_shinee
Dars
ho0kitup
JoJo
emmy.shinee
[..Мини..]
Nemo.
nasa__
Nanna
lina
*'' # ~Gaлz~ # ''..
Jonghyun__
flopsi
37 posters

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down  Съобщение [Страница 2 от 7]

1Цената на истината xDD - Page 2 Empty Цената на истината xDD Чет Апр 07, 2011 1:29 pm

flopsi

flopsi
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

First topic message reminder :

Значи ето как се играе ...
задаваме въпрос а следващият трябва да отговори с да или не, като казва истината .. след това той задава въпрос ..
ок аз съм първа .. така че ще започна с нещо лесно ...

Случвало ли ти се е да сънуваш някой от Shinee гол?
Цената на истината xDD - Page 2 741224


26Цената на истината xDD - Page 2 Empty Re: Цената на истината xDD Пет Апр 15, 2011 1:04 pm

emmy.shinee

emmy.shinee
My love is the sun of passion ★
My love is the sun of passion ★

Дааа Цената на истината xDD - Page 2 68960 ако го науча Цената на истината xDD - Page 2 3341

Би ли облякла нещо късо и прилепнало за някой от SHINee Цената на истината xDD - Page 2 312545

27Цената на истината xDD - Page 2 Empty Re: Цената на истината xDD Пет Апр 15, 2011 1:46 pm

Jonghyun__

Jonghyun__
A bell rang ding dong ★
A bell rang ding dong ★

късо и прилепналоо Цената на истината xDD - Page 2 67390 амии .. даа xD

Би ли шамаросала Оню ако ти каже че приличаш на мазно пиле ? Цената на истината xDD - Page 2 312545

28Цената на истината xDD - Page 2 Empty Re: Цената на истината xDD Пет Апр 15, 2011 5:19 pm

JoJo

JoJo
A bell rang ding dong ★
A bell rang ding dong ★

Предполагам, че не...едно че няма да ми стиска (да съм го видяла и да съм го ударила?! Да бе!) и друго, с такава пилешка мания, това може и да е комплимент от негова гледна точка... Цената на истината xDD - Page 2 312545
Би ли гримирала някой от SHINee, докато спи?

29Цената на истината xDD - Page 2 Empty Re: Цената на истината xDD Пет Апр 15, 2011 5:41 pm

*'' # ~Gaлz~ # ''..

*'' # ~Gaлz~ # ''..
Her whisper is the Lucifer ★
Her whisper is the Lucifer ★

Емии не ~ !

Какво ще е първото нещо което ще кажеш на родителите ти ако разбереш че SHINee идват в България ? xD

30Цената на истината xDD - Page 2 Empty Re: Цената на истината xDD Пет Апр 15, 2011 7:43 pm

Nemo.

Nemo.
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

"Мамоо, татее, нЕма ме видите повече, шайни идват в БГ и после с тях към Корея" xD
Ще им пращам картички...

Ако разбереш, че си бременна от кого (SHINee) би искала да е бебето ?? Цената на истината xDD - Page 2 741224

https://www.youtube.com/watch?v=8kyG5tTZ1iE

31Цената на истината xDD - Page 2 Empty Re: Цената на истината xDD Пет Апр 15, 2011 8:22 pm

[..Мини..]

[..Мини..]
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

от Taemin Цената на истината xDD - Page 2 752689
ако имаш възможност да спиш с всички от SHINee по оделно имам предвит xD би ли го направила но после момчетата да разберат и да те помислят за лесно момиче .

32Цената на истината xDD - Page 2 Empty Re: Цената на истината xDD Пет Апр 15, 2011 9:14 pm

Jonghyun__

Jonghyun__
A bell rang ding dong ★
A bell rang ding dong ★

твърдо НЕ ! ;д

Ако отидеш в Корея .. и случайно разбереш че ще си в една къща с Шайни .. каква би била първата ти реакция ? xD

33Цената на истината xDD - Page 2 Empty Re: Цената на истината xDD Съб Апр 16, 2011 8:33 am

*'' # ~Gaлz~ # ''..

*'' # ~Gaлz~ # ''..
Her whisper is the Lucifer ★
Her whisper is the Lucifer ★

OH MY FU**ING GOD !!! Ще умра от радост Цената на истината xDD - Page 2 951866 Нее няма да умирам !! Първо ще ги видя и кат стана баба може би тогава xDDD

Слушаш ли чалга ? Поне малку ? XD (i don't !)

34Цената на истината xDD - Page 2 Empty Re: Цената на истината xDD Съб Апр 16, 2011 9:42 am

Jonghyun__

Jonghyun__
A bell rang ding dong ★
A bell rang ding dong ★

НЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ ! НИКОГАААААА xD
незнам защо но хем музиката ми е противна .. хем и певиците с
1 тон грим и препълнени с силкон Цената на истината xDD - Page 2 182785

Оо сега се сетих за нещоо .. Цената на истината xDD - Page 2 741224
Ако трябваше да кажеш 'Обичам те' на някой от членовете на SHINee .. на кой би го казала ? xD

35Цената на истината xDD - Page 2 Empty Re: Цената на истината xDD Съб Апр 16, 2011 1:06 pm

flopsi

flopsi
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

на Кий ..

Ако Блинги умира и се нуждае от трансплатаия на сърце, би ли дала своето за да го спасиш?

36Цената на истината xDD - Page 2 Empty Re: Цената на истината xDD Съб Апр 16, 2011 4:12 pm

*'' # ~Gaлz~ # ''..

*'' # ~Gaлz~ # ''..
Her whisper is the Lucifer ★
Her whisper is the Lucifer ★

Да !! Твърдо да !! Обичам го страшно много и бих дала живота си за него !

Ако Таемин доиде пред вас с хеликоптер и ти каже ,,СКАЧАЙЙ !! Ела да отлитаме до Корея !! Дойдох да те взема !! '' ти ще . .. ?

37Цената на истината xDD - Page 2 Empty Re: Цената на истината xDD Съб Апр 16, 2011 7:23 pm

[..Мини..]

[..Мини..]
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

тръгвам веднага без да се замисля за миг Цената на истината xDD - Page 2 741224 дори на родотелите си няма да се обадя xD

на кой от SHINee би приел предложението за брак?

38Цената на истината xDD - Page 2 Empty Re: Цената на истината xDD Съб Апр 16, 2011 7:38 pm

Jonghyun__

Jonghyun__
A bell rang ding dong ★
A bell rang ding dong ★

труднооо Цената на истината xDD - Page 2 182785
може би за Кий .. Блинг ще почака xD

ако трябва да избираш между Джъстин Бийбър и Темин .. кой би избрала Цената на истината xDD - Page 2 312545
Ооо ще се пукна от смяхх Цената на истината xDD - Page 2 312545 Бийбър .. тва пък от къде ми хрумна LMAO Цената на истината xDD - Page 2 805770

39Цената на истината xDD - Page 2 Empty Re: Цената на истината xDD Съб Апр 16, 2011 9:16 pm

JoJo

JoJo
A bell rang ding dong ★
A bell rang ding dong ★

Ти базикаш ли се?! Разбира се, че Бийбър! В сравнение с тази звезда, кой ще погледне селянче като Таемин! Така... аз се базикам. Цената на истината xDD - Page 2 85241 Аз не мога да трая Бобъра, така че разбира се, че Мини ше е номер 1!!

Представи си следната ситуация: ти си музикален мазол. Ама толкова си зле с улавянето на ритъма, пеене, свирене и т.н., че човек не може да стои с теб в една стая, когато звучи музика, която харесваш и знаеш. Така...а сега си представи, че Шайни те канят да станеш танцьорка/беквокал в групата. Какво ще направиш?
Цената на истината xDD - Page 2 312545 (божеееее, днеска ми е ден за простотии...)

40Цената на истината xDD - Page 2 Empty Re: Цената на истината xDD Съб Апр 16, 2011 9:55 pm

Jonghyun__

Jonghyun__
A bell rang ding dong ★
A bell rang ding dong ★

и аз не мога да го понасямм ;х xD
Амии .. ще изценирам смърта си .. ще си направя некролог след това ще се праша в Америка и след 2 години ще се върна в Корея с хиляди операций на сливиците .. и на лицето и на тялтоо ии впрочие .. xD И тогава ще им стана танъорка или беквокал Цената на истината xDD - Page 2 124908 Цената на истината xDD - Page 2 312545

Ако Кий те помоли да останеш с него завинаги .. защото си откаднала сърцето му Цената на истината xDD - Page 2 67390 би ли го направила ? Цената на истината xDD - Page 2 68960

41Цената на истината xDD - Page 2 Empty Re: Цената на истината xDD Съб Апр 16, 2011 11:48 pm

ho0kitup

ho0kitup
I keep thinkin ’bout you ★
I keep thinkin ’bout you ★

Еми по принцип да ама дефакто не щото повече предпочитам Джониту Цената на истината xDD - Page 2 741224 Макар че и Key не е са изфърляне :D

Ако сануваш някой мръсен сън със Shinee и на следващия ден имаш възможност да го направиш истина .. би ли го направил/а Цената на истината xDD - Page 2 67390 малко смотан въпрос ма нт не ми идва на акъла xD

42Цената на истината xDD - Page 2 Empty Re: Цената на истината xDD Вто Апр 19, 2011 12:21 pm

Jonghyun__

Jonghyun__
A bell rang ding dong ★
A bell rang ding dong ★

Естественооо Цената на истината xDD - Page 2 741224 кой не бии Цената на истината xDD - Page 2 68960

Ако сега дойде при теб духа Аладин xD и ти каже че имаш право на едно желание в рамките на 1 минута .. какво би си пожелала ? Цената на истината xDD - Page 2 231219

43Цената на истината xDD - Page 2 Empty Re: Цената на истината xDD Чет Апр 21, 2011 7:53 pm

Dars

Dars
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

амм най-вероятно да ми изпълни всички желания Цената на истината xDD - Page 2 129392

Ако трябва да избереш един единствен от Shinee, на който да гледаш снимки и т.н. през следващия 1 месец.. кой ще е?

44Цената на истината xDD - Page 2 Empty Re: Цената на истината xDD Пет Апр 22, 2011 12:57 pm

key_taemin_shinee

key_taemin_shinee
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

ще е Key ;;DDD
____________
избери : Chunji (teen top)/Niel (teen top),,,кое ще е първото нещо което ще направиш с него?

45Цената на истината xDD - Page 2 Empty Re: Цената на истината xDD Пет Апр 22, 2011 2:44 pm

asia_lover

asia_lover
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

niel Цената на истината xDD - Page 2 573598 Цената на истината xDD - Page 2 68960 ами бих си говорила с него и бих искала да се разходим из сеул Цената на истината xDD - Page 2 859473 Цената на истината xDD - Page 2 673638 Amazed ако оню те накара да изядеш 1 тон пиле би ли го направила ?

46Цената на истината xDD - Page 2 Empty Re: Цената на истината xDD Пет Апр 22, 2011 3:01 pm

Nemo.

Nemo.
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

Неее!! Аз и да искам не бих могла xDD пък и колкото обичам Дубу, толкова мразя пиле ><
Бих се кефила аз да го гл как той яде Цената на истината xDD - Page 2 68960

Мм, би ли участвала в състезание по надяждане с наденички, ако Кий е в публиката ? xDD

https://www.youtube.com/watch?v=8kyG5tTZ1iE

47Цената на истината xDD - Page 2 Empty Re: Цената на истината xDD Пет Апр 22, 2011 8:33 pm

asia_lover

asia_lover
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

нееее аз наденички не обичам Цената на истината xDD - Page 2 182785 амм... ако си в публиката на някакво тв шоу и шайни са там и накарат темин да танцува с теб,би ли го направила?

48Цената на истината xDD - Page 2 Empty Re: Цената на истината xDD Пет Апр 22, 2011 9:25 pm

Jonghyun__

Jonghyun__
A bell rang ding dong ★
A bell rang ding dong ★

Естественоо .. иска ли питане Цената на истината xDD - Page 2 68960 Тръгвам без да му мисля xD

Би ли нахлула в къщата на Шайни докато вечерят .. държаща пистолет и да изкрещиш ' Горе ръцете .. долу гащите ' Цената на истината xDD - Page 2 312545

49Цената на истината xDD - Page 2 Empty Re: Цената на истината xDD Пет Апр 22, 2011 9:30 pm

asia_lover

asia_lover
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

ами....... да, ако съм се напила Цената на истината xDD - Page 2 7665 ако johghyun те обара по задника,то ти ще го целунеш ли Цената на истината xDD - Page 2 299106

50Цената на истината xDD - Page 2 Empty Re: Цената на истината xDD Съб Апр 23, 2011 5:14 am

Dars

Dars
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

хахх ако беше някой случаен едва ли ама на Блинги сичко му е позволено тъй че ДАА!! Цената на истината xDD - Page 2 85241

Амм би ли предпочела Минхо пред Джонги ако имаш възможност да избираш? Цената на истината xDD - Page 2 162973

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 2 от 7]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите