Предложение за среща с Г-н Канг в посолството!!! - Page 2 K1q6o9jpg


Join the forum, it's quick and easy

Предложение за среща с Г-н Канг в посолството!!! - Page 2 K1q6o9jpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


     Seoul

Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Календар Календар

Visitors

free counters

Poll

Победител е...?

Предложение за среща с Г-н Канг в посолството!!! - Page 2 Vote_lcap15%Предложение за среща с Г-н Канг в посолството!!! - Page 2 Vote_rcap 15% [ 6 ]
Предложение за среща с Г-н Канг в посолството!!! - Page 2 Vote_lcap56%Предложение за среща с Г-н Канг в посолството!!! - Page 2 Vote_rcap 56% [ 22 ]
Предложение за среща с Г-н Канг в посолството!!! - Page 2 Vote_lcap3%Предложение за среща с Г-н Канг в посолството!!! - Page 2 Vote_rcap 3% [ 1 ]
Предложение за среща с Г-н Канг в посолството!!! - Page 2 Vote_lcap13%Предложение за среща с Г-н Канг в посолството!!! - Page 2 Vote_rcap 13% [ 5 ]
Предложение за среща с Г-н Канг в посолството!!! - Page 2 Vote_lcap13%Предложение за среща с Г-н Канг в посолството!!! - Page 2 Vote_rcap 13% [ 5 ]

Общо гласове : 39

Latest topics
» SHINee Shawols Skype ~
Предложение за среща с Г-н Канг в посолството!!! - Page 2 EmptyНед Окт 22, 2017 6:30 pm by rally___

» Because I met you
Предложение за среща с Г-н Канг в посолството!!! - Page 2 EmptyПет Мар 27, 2015 8:07 pm by Anny

» 21.
Предложение за среща с Г-н Канг в посолството!!! - Page 2 EmptyПон Дек 01, 2014 5:55 pm by nasa__

» The color of your love
Предложение за среща с Г-н Канг в посолството!!! - Page 2 EmptyНед Ное 16, 2014 8:24 pm by lil_sun

» ~♥ Taemin's heart ♥~
Предложение за среща с Г-н Канг в посолството!!! - Page 2 EmptyПет Окт 10, 2014 2:23 pm by ..TaeminGirl..

» Kaкво мислят Shinee за теб ?
Предложение за среща с Г-н Канг в посолството!!! - Page 2 EmptyВто Авг 26, 2014 11:01 am by SHINee_JongKey

» Намисли си дума..
Предложение за среща с Г-н Канг в посолството!!! - Page 2 EmptyВто Авг 26, 2014 10:49 am by SHINee_JongKey

» You..The Music In Me~♫♫
Предложение за среща с Г-н Канг в посолството!!! - Page 2 EmptyВто Авг 26, 2014 8:55 am by SHINee_JongKey

» The true love
Предложение за среща с Г-н Канг в посолството!!! - Page 2 EmptyПет Авг 22, 2014 8:45 am by SHINee_JongKey

Music
Предложение за среща с Г-н Канг в посолството!!! - Page 2 WamFC

You are not connected. Please login or register

Предложение за среща с Г-н Канг в посолството!!!

+19
nasa__
Silver
sunshine.,
key_taemin_shinee
kpopstar
didence
aandrandom
*'' # ~Gaлz~ # ''..
(づ ̄ ³ ̄)づ
asian_fan_forever
AsHaNtY
^___^
lina
Nemo.
rally___
Yulita ^^
TonnIi
jongminfan
Nanna
23 posters

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down  Съобщение [Страница 2 от 4]

Nanna

Nanna
Almighty ♛
Almighty ♛

First topic message reminder :

В момента се обсъжда,възможна среща между представители на отделните форуми за корейска музика,кино и всичко свързано с Азия и г-н Канг в посолството.Тъй като всички бихме желали и от нашия форум да има представител,но за съжаление аз едва ли ще мога да присъствам Предложение за среща с Г-н Канг в посолството!!! - Page 2 7878 затова се надявам,ако има някой от Пловдив или София,който ще намери време да присъства на тази среща (от която не сме сигурни каква полза бихме извлекли,но ако срещата протече успешно,г-н Канг ще даде подробна информация на всички присъстващи за Корея и би желал да се запознае с хората от различните сайтове и форуми,като може да направи нещо по въпроса за развитието на корейската музика в Б-я и да покани корейски изпълнител в страна ни) нека да обърнат внимание на темата и да пишат на моя мейл : lil_cm@abv.bg или на vantova@gmail.com,като следователно ако пишете на вторият мейл,ще споменете как се казвате и от кой форум сте.Надявам се да намеря заместник в лицето на някой от страхотните потребители тук и да спомогнем за развитието на к-поп музиката в Б-я! Предложение за среща с Г-н Канг в посолството!!! - Page 2 235760



Последната промяна е направена от x[Nanna]x на Пон Апр 11, 2011 7:11 pm; мнението е било променяно общо 1 път

http://www.last.fm/user/SHINeeGirl7

(づ ̄ ³ ̄)づ

(づ ̄ ³ ̄)づ
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

хрумна ми нещо ...: искате ли да направим нещо като подаръче от форума за г-н Канг ?

http://sofieroll.tumblr.com/

rally___

rally___
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Айде. Ама какво?

(づ ̄ ³ ̄)づ

(づ ̄ ³ ̄)づ
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Предложение за среща с Г-н Канг в посолството!!! - Page 2 687470 не знам

http://sofieroll.tumblr.com/

Yulita ^^

Yulita ^^
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

еми някакви бонбони Предложение за среща с Г-н Канг в посолството!!! - Page 2 699691 лол не осъзнах колко е тъпо,докато не го написах Предложение за среща с Г-н Канг в посолството!!! - Page 2 814388 Предложение за среща с Г-н Канг в посолството!!! - Page 2 312545 ъъм еми...нямам си и на представа...

aandrandom

aandrandom
I keep thinkin ’bout you ★
I keep thinkin ’bout you ★

Нещо, оригинално. Смисъл да му покажем, какви фенове сме.. ;д

AsHaNtY

AsHaNtY
All-knowing ♚
All-knowing ♚

Предлагам да е нещо с което да покажем колко много уважаваме г/н Канг и колко обичаме страната му...първоначално ми хрумна да пробваме да направим някое корейско ястие,но знам ли колко хора сме,ше земе да качи нкой килограм а не бива да го огояваме все пак Предложение за среща с Г-н Канг в посолството!!! - Page 2 778320 Според мен трябва да покажем че наистина сме харесали културата им а не само певците и така нататък

Nanna

Nanna
Almighty ♛
Almighty ♛

СТРАХОТНИ НОВИНИ !

Eто и дългоочакваният отговор от г-н Канг :


Привет!

Приемам предложението Ви за срещата в 16:00ч. на 11.03.

Смятам, че е добре да не бъдат повече от 10 души общо.

С уважение,

Канг


И както той самия спомена,от форума ни ще може да бъде изпратен само 1 човек! Прочетох доста мнения от страна и на останалите фенове и стигнахме до извода,че ще е добре човекът който ще присъства да е доста запознат с корейската култура,да е по-запознат и с езика,за да си проличи,че наистина се интересуваме от Корея! Може би ще е най-добре и ако е 18 или 18+ , тъй като той ще има възможност да присъства без да зависи от решението на родители и ще се справи най-добре! Надявам се по-новите и млади съфорумници да не се обидят от факта,че няма да могат да присъстват всички Предложение за среща с Г-н Канг в посолството!!! - Page 2 78462
Очаквам отговор от човек,който е сигурен,че ще може да се справи на срещата и да представи форума блестящо!! И разбира се малко да се придържа към по-горните критерии!


Предложение за среща с Г-н Канг в посолството!!! - Page 2 Thank%20You%20(88)

http://www.last.fm/user/SHINeeGirl7

rally___

rally___
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Добреее... няма да ходя изглежда -_- Освен ако не ме изчакате 5 години...
Нищо де.. ще съм там духом Предложение за среща с Г-н Канг в посолството!!! - Page 2 129392

jongminfan

jongminfan
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

Това е страхотна новина...с удоволствие бих отишла,Само че къде ще се състои тази среща Предложение за среща с Г-н Канг в посолството!!! - Page 2 807552

http://smiley92.tumblr.com/

AsHaNtY

AsHaNtY
All-knowing ♚
All-knowing ♚

Ауу супер новини Предложение за среща с Г-н Канг в посолството!!! - Page 2 15286 Ми аз казвам от ся-на 18 съм,запозната съм с културата,но не ми пречи да прочета още,виж ся за езикаа знам 5 6 думички ако не друго ше му е забавно да ме чуе (вадя култов акцент Предложение за среща с Г-н Канг в посолството!!! - Page 2 850654 ) Aмм съмнявам се от сички форуми да дойде само един човек ма ще видим.Другото което е,незнам как ще протече тази среща,смисъл аз не съм особена кокошка,а съм сигурна че ще има такива,дето няма да дават думата на другите,не че не мога да се обаждам в краен случай но не съм човек който прекъсва...Така че тва е единственият ми недостатък...Ако има други от форума за които тва не е проблем,искренно ще им завиждам че ще идат...Но все пак съм абсолютно готова да присъствам ако се окаже че друг няма възможност Предложение за среща с Г-н Канг в посолството!!! - Page 2 529335

jongminfan

jongminfan
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

Тука си права за това с взимането на думата...със сигурност има такива хора дето са много устати (с извинение xD) Със сигурност,който и да отиде ще е супер готино Предложение за среща с Г-н Канг в посолството!!! - Page 2 561186

http://smiley92.tumblr.com/

^___^

^___^
I keep thinkin ’bout you ★
I keep thinkin ’bout you ★

Ооо значи аз няма да идвам Предложение за среща с Г-н Канг в посолството!!! - Page 2 7878 Иначе щом г-н Канг може да говори български, значи явно съм сбъркала човека Предложение за среща с Г-н Канг в посолството!!! - Page 2 814388 Ох, айде дано да се намери подходящия човек за тая работа.
И btw - това едва ли е темата, в която е подходящо да го напиша, но много ми харесва новия облик на сайтчетоо Предложение за среща с Г-н Канг в посолството!!! - Page 2 714156

Nanna

Nanna
Almighty ♛
Almighty ♛

ахх,надеждата ми е в другите!Който е сигурен,че може да отиде моля да пише!! Предложение за среща с Г-н Канг в посолството!!! - Page 2 78462 А колкото до сайта,тъкмо си мислех,че всички ще ме намразите двойно заради дизайна Предложение за среща с Г-н Канг в посолството!!! - Page 2 156573 Но щом има хора,които го харесват съм спокойна Предложение за среща с Г-н Канг в посолството!!! - Page 2 66155

http://www.last.fm/user/SHINeeGirl7

rally___

rally___
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Мен ми харесва, малко ми боде очите иначе е много готино. Кефи ме това че го няма онова пеещото в началото дето всеки път ми изкарва акъла с БЕЙБЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ... Предложение за среща с Г-н Канг в посолството!!! - Page 2 361691

didence

didence
Her whisper is the Lucifer ★
Her whisper is the Lucifer ★

супер е това за срещата! жалко, че няма да мога да отида аз (поне съм над 18 хууххухух :д) Предложение за среща с Г-н Канг в посолството!!! - Page 2 85241
Нека този, който отиде, да ни представи добре!
Предложение за среща с Г-н Канг в посолството!!! - Page 2 720423

http://didence-e-e-e.tumblr.com/

Nemo.

Nemo.
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

Офф, искам да отида Предложение за среща с Г-н Канг в посолството!!! - Page 2 3341 Ама нЕмам 18, пък и нашите нЕма ме пуснат Предложение за среща с Г-н Канг в посолството!!! - Page 2 182785 ама аз ако отида ще поообъркам г-н Канг Предложение за среща с Г-н Канг в посолството!!! - Page 2 982906 Предложение за среща с Г-н Канг в посолството!!! - Page 2 982906 така ще го побъркам, че ще ни докара не само SHINee в близаката година Предложение за среща с Г-н Канг в посолството!!! - Page 2 23895 Ама уви... едва ли имам шансове. Всее пак тр питам съда - нашите т.е Предложение за среща с Г-н Канг в посолството!!! - Page 2 561186

https://www.youtube.com/watch?v=8kyG5tTZ1iE

kpopstar

kpopstar
I keep dreaming ’bout you ★
I keep dreaming ’bout you ★

еее жалко че нямам 18 ии едва ли щяха наще да ме пуснат но пък щяхме си говорим на корейски с човечеца :)

Nemo.

Nemo.
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

kpopstar написа:еее жалко че нямам 18 ии едва ли щяха наще да ме пуснат но пък щяхме си говорим на корейски с човечеца :)

Бубу, щеше и отблизо да разузнаеш за обучението в Корея Предложение за среща с Г-н Канг в посолството!!! - Page 2 72137 Знаеш ли пък, може да ти излезе късмета по-рано отколкото очакваш Предложение за среща с Г-н Канг в посолството!!! - Page 2 561186

https://www.youtube.com/watch?v=8kyG5tTZ1iE

kpopstar

kpopstar
I keep dreaming ’bout you ★
I keep dreaming ’bout you ★

ох дано дано колко добре звучи само написано : Д:Д

Nanna

Nanna
Almighty ♛
Almighty ♛

Е добре щеше да е ако можеше да дойдеш,а ти къде научи корейския?

http://www.last.fm/user/SHINeeGirl7

kpopstar

kpopstar
I keep dreaming ’bout you ★
I keep dreaming ’bout you ★

ами не мога да кажа че съм го научила има още много ...... предимно си ползвах Интернет уроци ама след това се запознах с едно корейче и се оказа че той прави уроци които се оказаха превъзходни и си го уча от 2007...

между другото от къде е тази картинка с горящия taemin

key_taemin_shinee

key_taemin_shinee
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

хей ако търсите хора аз искам да отида също. в английска паралелка съм и знам английски ,много ви се моля ако търсите хора аз съм готова! pls pls pls pls pls ls pls pls!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

sunshine.,

sunshine.,
I keep dreaming ’bout you ★
I keep dreaming ’bout you ★

Надявам се да се получи, но ако всички се натресем няма да е много добре, трябва да спазваме ограничение. За жалост,аз не съм от София... Предложение за среща с Г-н Канг в посолството!!! - Page 2 25032

key_taemin_shinee

key_taemin_shinee
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

ех да всички бихме искали да отидем,но и аз не съм от София :'(((((((((((((

Silver

Silver
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

за съжаление плановете в последния момент се объркаха и аз няма да мога да дойда Предложение за среща с Г-н Канг в посолството!!! - Page 2 835962

@kpopstar може ли да кажеш името на тези уроци по корейски?



Последната промяна е направена от Silver на Вто Мар 29, 2011 9:11 pm; мнението е било променяно общо 1 път

http://bgprimadonna.fanforum.biz/

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 2 от 4]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите