Бих умрял за теб, скъпа!  - Page 2 K1q6o9jpg


Join the forum, it's quick and easy

Бих умрял за теб, скъпа!  - Page 2 K1q6o9jpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


     Seoul

Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Календар Календар

Visitors

free counters

Poll

Победител е...?

Бих умрял за теб, скъпа!  - Page 2 Vote_lcap15%Бих умрял за теб, скъпа!  - Page 2 Vote_rcap 15% [ 6 ]
Бих умрял за теб, скъпа!  - Page 2 Vote_lcap56%Бих умрял за теб, скъпа!  - Page 2 Vote_rcap 56% [ 22 ]
Бих умрял за теб, скъпа!  - Page 2 Vote_lcap3%Бих умрял за теб, скъпа!  - Page 2 Vote_rcap 3% [ 1 ]
Бих умрял за теб, скъпа!  - Page 2 Vote_lcap13%Бих умрял за теб, скъпа!  - Page 2 Vote_rcap 13% [ 5 ]
Бих умрял за теб, скъпа!  - Page 2 Vote_lcap13%Бих умрял за теб, скъпа!  - Page 2 Vote_rcap 13% [ 5 ]

Общо гласове : 39

Latest topics
» SHINee Shawols Skype ~
Бих умрял за теб, скъпа!  - Page 2 EmptyНед Окт 22, 2017 6:30 pm by rally___

» Because I met you
Бих умрял за теб, скъпа!  - Page 2 EmptyПет Мар 27, 2015 8:07 pm by Anny

» 21.
Бих умрял за теб, скъпа!  - Page 2 EmptyПон Дек 01, 2014 5:55 pm by nasa__

» The color of your love
Бих умрял за теб, скъпа!  - Page 2 EmptyНед Ное 16, 2014 8:24 pm by lil_sun

» ~♥ Taemin's heart ♥~
Бих умрял за теб, скъпа!  - Page 2 EmptyПет Окт 10, 2014 2:23 pm by ..TaeminGirl..

» Kaкво мислят Shinee за теб ?
Бих умрял за теб, скъпа!  - Page 2 EmptyВто Авг 26, 2014 11:01 am by SHINee_JongKey

» Намисли си дума..
Бих умрял за теб, скъпа!  - Page 2 EmptyВто Авг 26, 2014 10:49 am by SHINee_JongKey

» You..The Music In Me~♫♫
Бих умрял за теб, скъпа!  - Page 2 EmptyВто Авг 26, 2014 8:55 am by SHINee_JongKey

» The true love
Бих умрял за теб, скъпа!  - Page 2 EmptyПет Авг 22, 2014 8:45 am by SHINee_JongKey

Music
Бих умрял за теб, скъпа!  - Page 2 WamFC

You are not connected. Please login or register

Бих умрял за теб, скъпа!

+11
aandrandom
jongminfan
rally___
xXx Mikki xXx
Nemo.
TonnIi
2min
Yulita ^^
Nanna
shadow
Uppie
15 posters

Иди на страница : Previous  1, 2

Харесва ли ви този фик ?

Бих умрял за теб, скъпа!  - Page 2 Vote_lcap100%Бих умрял за теб, скъпа!  - Page 2 Vote_rcap 100% [ 19 ]
Бих умрял за теб, скъпа!  - Page 2 Vote_lcap0%Бих умрял за теб, скъпа!  - Page 2 Vote_rcap 0% [ 0 ]
Общо гласове : 19


Go down  Съобщение [Страница 2 от 2]

1Бих умрял за теб, скъпа!  - Page 2 Empty Бих умрял за теб, скъпа! Пон Яну 31, 2011 10:25 pm

Uppie

Uppie
My love is the sun of passion ★
My love is the sun of passion ★

First topic message reminder :

1 ГЛАВА

Отне му известно време за да си припомни как изглеждаше тя. Очите й, нослето й, устните й, тези мисли само го караха да полудява още повече. Всеки ден беше труден за него, и той знаеше, че скоро няма да издържи. Той я сънуваше, пред себе си, как не може да я докосне, виждаше как тя ляга на леглото, полузаспала до друг мъж, който обича. Bling Bling винаги си задаваше въпроса, защо той не направи първата крачка, какво толкова е видяла тя във него? Но вече беше късно за изводи. Тези въпроси така и ще си останат без отговори. Бавно, той затвори очи, дишането му започна да се затруднява и сърцето му биеше, толкова бързо, все едно вижда смърта си да наближава. Jonghyun отиде в апартамента на приятелката си. Погледна към спалнята където спеше тя, тази която желае, обича и би направил всичко за нея.Не му достигаше смелост да го направи, но уви емоциите си казаха думата. Той взе възглавницата и рязко я натисна на лицето й, тя се събуди от атаката, а очите й се уголемиха, борейки се от неговата повърхност. "Още няколко минути" каза си той. Тя се бореше, опитвайки се да се измъкне по всякакъв начин от мъжа пред нея. Беше задушно, момичето, мърдаше, буташе, молеше го да спре, но се чуваше само едно заглиушено "Помощ!", което не помагаше. Мърданията бавно спираха, звуците ставаха все по слаби и отново тишина настана в цялата стая. Бавно Bling пристъпи назад, без да остави следа от съществуването си. Погледна се в огледалото и пророни няколко сълзи, след това напусна апартамента.

Новини по случая излязоха на следващия ден, когато Кий получи информация, че един от членовете е изчезнал. Всички в общежитето мълчаха и бяха в траур. Полицията не отрича да е самоубийство, поради това, че е открита бележка на масата на която пишеше: "Искам да бъда със Sun Kyung, дори след смърта... Jonghyun.."


ПС: СОРИ, ЧЕ Е КРАТИЧКО, ПРОСТО ТВА ГО СЪНУВАХ И РЕШИХ ДА ГO ПОСТНА :D



Последната промяна е направена от JongKey <3 на Сря Фев 02, 2011 6:30 pm; мнението е било променяно общо 4 пъти


26Бих умрял за теб, скъпа!  - Page 2 Empty Re: Бих умрял за теб, скъпа! Пет Фев 04, 2011 7:22 pm

Nemo.

Nemo.
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

Вярно, супер е !! Бих умрял за теб, скъпа!  - Page 2 752689 Такова момче не е за изпускане, Блинг имам предвид. Той другият само ритници в задника заслужава Бих умрял за теб, скъпа!  - Page 2 959568 извинявам се за израза Бих умрял за теб, скъпа!  - Page 2 85241
Нямам търпение да видим къде ще бяга Блинг xDD
Бих умрял за теб, скъпа!  - Page 2 886359

https://www.youtube.com/watch?v=8kyG5tTZ1iE

27Бих умрял за теб, скъпа!  - Page 2 Empty Re: Бих умрял за теб, скъпа! Пет Фев 04, 2011 8:17 pm

jongminfan

jongminfan
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

Наистина главата е невероятна Бих умрял за теб, скъпа!  - Page 2 129392 Чакам следващата с нетърпение Бих умрял за теб, скъпа!  - Page 2 561186

http://smiley92.tumblr.com/

28Бих умрял за теб, скъпа!  - Page 2 Empty Re: Бих умрял за теб, скъпа! Пет Фев 04, 2011 9:10 pm

aandrandom

aandrandom
I keep thinkin ’bout you ★
I keep thinkin ’bout you ★

И аз чакааам ;дд

29Бих умрял за теб, скъпа!  - Page 2 Empty Re: Бих умрял за теб, скъпа! Пет Фев 04, 2011 9:24 pm

Yulita ^^

Yulita ^^
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Супер се заплитат нещата Бих умрял за теб, скъпа!  - Page 2 162205

30Бих умрял за теб, скъпа!  - Page 2 Empty Re: Бих умрял за теб, скъпа! Пет Фев 04, 2011 11:26 pm

Uppie

Uppie
My love is the sun of passion ★
My love is the sun of passion ★

5 ГЛАВА

Същата нощ към 22:30 часа в същият хотел, от където малко по рано беше заминал Джонгхюн, се чуваха женски писък и плач, и жесток мъжки глас, който крещеше на испански.
- Мислеше си, че можеш да бягаш когато си поискаш ли? Сега ще те науча как да се държиш! - закани се напилият се мъж, като свали колана си,а момичето се сви в края на леглото от страх, като не спираше да плаче.
- Моля те, недей! Няма да се повтори! - умоляваше го тя.
На пияният му доставяше удоволствие да слуша как някой му се моли и се смееше вулгарно. Изведнъж, някой почука на вратата. Мъжът тръгна с крива крачка да отваря вратата. След като я отвори, от отвън за секунди понесе един мраморен пепелник в главата, което го остави в несвяст. Това беше Джонгхюн. Той се бе върнал, за да спаси Изабела от ръцете на жестокият хотелиер. Блинг влезе навътре и завари Изабела да плаче свита на леглото. Приближи се до нея й и каза:
- Ела с мен!
- Не мога, не и този път.. това ще го вбеси още повече и ще ме убие! - плачеше тя.
- Аз ще се погрижа да не те докосне повече! - уверяваше я Джонг.
- Ти не разбираш, ще ме намери, където и да съм! Има връзки навсякъде, дори с полицията!
- Аз също имам тежък живот като теб! И аз съм минал през трудности! Ела с мен за да разбиеш оковите, с които те е вързал този "откачалник" ! - каза й той и я хвана за ръката.
Тя тръгна плахо, но се страхуваше, че "жестокият мъж" ще ги хване. Те излязоха от стаята, а пияният мъж, лежеше безпомощен на земята и не можеше да направи нищо.
Пред хотела имаше такси и Джонг побърза да се качи заедно с момичето. Шофьорът се оказа, предният на който Блинг беше платил $100. Това му вдъхна още повече надежда за да се оттърве от проблема.
- Ооо, qué sorpresa? - каза таксиджията.
Блинг премигаше на парцали и не разбираше.
- Каква изненада? - обърна се момичето към Блинг.
- Моля? - зачуди се той.
- Това каза шофьора. - преведе му тя.
Джонг се усмихна и обясни на Изабела какво да каже на шофьора.
- Кажи му да ни изведе от този град.
Изабела преведе на таксиджията а той й каза, че това е краят на щата, и за да ги изведе от града, трябва да минат през контролната бариера, но там без документи няма как да ги пуснат.
Момичето каза на Блинг обясненото от шофьора, а той тъжно сведе глава надолу.
- Yo te puedo ayudar, de todos modos. - каза таксиджията и се усмихна.
Блинг дигна рязко глава и си помисли, че надеждата не го е напуснала още.
- Каза, че може да ни помогне все пак.
Шофьорът продължаваше да говори, а момичето превеждаше.
- Каза, че има един приятел, при който можем да отседнем за два дена докато оправи документите за напускане на щата.
- Как е благодаря на испански? - попита я Блинг.
- Gracias. - отговори му тя.
- Gracias! Gracias! - кимваше Блинг на шофоьора и се усмихваше.
След малко таксито потегли.
Малко след това, хотелиерът започна бавно да се свестява. Положи всичките си сили да се изправи и се хвана дръжката на вратата. Пипна главата си и видя кръв на ръката си, това не му направи голямо впечатление, понеже беше корав мъж. Той отиде при рецепционистката питайки я с висок тон:
- Къде отидоха?
- Извинете, Г-н Моралес, не видях, говорих с Мигел от ресторанта, нали поръчахте текила "Tabasco". - каза му тя.
Той заби юмрук в плота и излезе навън.
Рецепционистката знаеше какво става, но беше на страната на Изабела и заради това я прикри.


31Бих умрял за теб, скъпа!  - Page 2 Empty Re: Бих умрял за теб, скъпа! Съб Фев 05, 2011 7:01 am

Nanna

Nanna
Almighty ♛
Almighty ♛

Оле,оле баси екшънааа Бих умрял за теб, скъпа!  - Page 2 462299 давай нататък,че феновете не издържат Бих умрял за теб, скъпа!  - Page 2 58887

http://www.last.fm/user/SHINeeGirl7

32Бих умрял за теб, скъпа!  - Page 2 Empty Re: Бих умрял за теб, скъпа! Съб Фев 05, 2011 7:45 am

aandrandom

aandrandom
I keep thinkin ’bout you ★
I keep thinkin ’bout you ★

аллллллллллллллллл става адски интересноо.^^

33Бих умрял за теб, скъпа!  - Page 2 Empty Re: Бих умрял за теб, скъпа! Съб Фев 05, 2011 8:27 am

xXx Mikki xXx

xXx Mikki xXx
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Охх...този фик ме връща към спомени...напомня ми за една драма...
Както и да е...УНИКАЛЕН,страхотен,прекрасен,фантастичен и гига-мега-ултра-тетра-хипер як е фика Бих умрял за теб, скъпа!  - Page 2 68960 Бих умрял за теб, скъпа!  - Page 2 68960 Бих умрял за теб, скъпа!  - Page 2 68960 Мистериите винаги са ми били слабост лол Бих умрял за теб, скъпа!  - Page 2 85241

http://www.vbox7.com/user:sakurauchiha

34Бих умрял за теб, скъпа!  - Page 2 Empty Re: Бих умрял за теб, скъпа! Съб Фев 05, 2011 9:46 am

jongminfan

jongminfan
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

Супер е главата Бих умрял за теб, скъпа!  - Page 2 462299Давай нататък,че ще умра Бих умрял за теб, скъпа!  - Page 2 3929

http://smiley92.tumblr.com/

35Бих умрял за теб, скъпа!  - Page 2 Empty Re: Бих умрял за теб, скъпа! Съб Фев 05, 2011 11:02 am

Yulita ^^

Yulita ^^
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

фика е супер як,фантастичен и всичко хубаво което може да се каже..давай че нямаме търпение Бих умрял за теб, скъпа!  - Page 2 72137

36Бих умрял за теб, скъпа!  - Page 2 Empty Re: Бих умрял за теб, скъпа! Съб Фев 05, 2011 12:06 pm

Nemo.

Nemo.
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

Вярно, супер е! Бих умрял за теб, скъпа!  - Page 2 885654 Голяма драма, голямо нещо xDD
Аз ако бях на мястото на Блинг бих се обърнала към др момчета от групата. Приятели са все пак Бих умрял за теб, скъпа!  - Page 2 739765

https://www.youtube.com/watch?v=8kyG5tTZ1iE

37Бих умрял за теб, скъпа!  - Page 2 Empty Re: Бих умрял за теб, скъпа! Съб Фев 05, 2011 12:15 pm

Uppie

Uppie
My love is the sun of passion ★
My love is the sun of passion ★

6 ГЛАВА

След пловин час пътуване, таксито спря пред една гора.
- Llegados! - каза шофьора и слезе от колата.
- Май е тук. - каза Изабела на Блинг и последваха таксиджията. През целият път докато навлизаха в гората шофьора обясняваше за неговият приятел, че при него ще бъдат в безопасност. След малко вече бяха пред една къща, която беше в края на гората. Шофьора почука на вратата след което направо влезе.
- Hola, amigo! - каза той на приятеля си и се прегърнаха.
- Estos son mis amigos. Tendrá que quedarse con usted durante unos días.
- Какво си говорят тия двамата? - подшушна Джонг на Изабела.
- Казва му, че ще останем при него за няколко дни.
- Do you speak English? - гостоприемника попита Блинг.
- Yes, yes. - отговори той.
- Значи, няма да е нужно да мъчим дамата да ти превежда нали? - пошегува се човека и потупа Блинг по рамото.
Джонг се усмихна и кимна.
- Voy a salir ahora, tengo un trabajo que hacer. Adiós! - каза таксиджията на приятеля си и излезе.
- Е, чувствайте се като у дома си. О, извинявам се, аз съм Фернандо. - каза им той и се здрависаха. - Разполагайте се, аз ще отида да нацепя малко дръвца за да се стоплим. - усмихна се той и излезе.
- Изглежда приятно. - каза Блинг. - Ще останем няколко дена и след това ще напуснем града и ще забравим за този случай и.. Абе сам ли си говоря? - обърна се Джонг към Изабела я тя седеше на дивана и гледаше в една точка.
- Ехо? - махаше той пред очите й, но тя никаква реакция.
- Пфф.. опитай се да забравиш за този човек, става ли? - каза й той и седна до нея.
- Но, той ще ме намери!
- Престани с това, " той ще ме намери" - сопна се Блинг.
- Намираме се в дъното на гора, кой ще знае, че точно тук има къща, пък и нали чу таксиметровия шофьор "ТУК ЩЕ СМЕ В БЕЗОПАСНОТ". - каза Блинг и се облегна на дивана.
- Той се занимава с най - мръсните афери и знае всяко едно кътче на този щат. - продължаваше да го убеждава тя.
- Добре! Добре.. знаеш ли.. просто.. опитай се да си починеш, ок? Само два дена.. само два единствени дена и ще се разкараме от тук. - обясни и Джонг.
- Ето ги и дръвцата, малко помощ младежо? - зададе се Фернандо.
Блинг изтича при него и му помогна с няколко дърва.

След 15 мин:

- Направо стана баня! - засмя се Фернандо. - Какво ви се яде? Мога да направя пържена риба, печено пиле.. Хм?
- Ами, нека дамата да избере. - каза Блинг.
- Няма значение, каквото иберете вие. - опита се да се усмихне тя.
- Ъм.. значи печено пиле. - избра Джонг.
- Добре заемам се. Междудругото, ъм.. има само едно двойно легло, ако нямате нищо против? Или.. някой ще тряба да спи на земята? - попита ги смеейки се Фернандо.
Изабела и Джонг се спогледаха и не знаеха какво да кажат.
- Ъм.. няма проблем аз ще спя на земята. - каза Джонг.
- Много дженталменско от твоя страна. - отново се засмя човека.
- Е, оставям ви и се заемам с вечерята. - каза Фернандо и отиде в кухнята.

Не след дълго вечерята беше готова и тримата седнаха да похапнат.
- Вкусно е! - измърмори Блинг.
- Е, сега нищо специално, едно пиле просто. - опита се да не се възгордява Фернандо.
Когато се навечеряха всеки си легна.
- Сунг Мин? - каза тихо Бела.
- М?
- Можеш ли да заспиш? - попита го тя.
- Ами тамън се унасям. Ти можеш ли?
- Не..
- Да не мислиш, пак за онзи "гаден плъх"?
- От доста време не съм спала на легло.. винаги ме е заключвал или в банята или в килера на тъмно съвсем сама. И.. мисля си, че като се събудя на сутринта и отново той ще ме сграбчи и.. - пред да довърши Блинг я спря.
- Това няма да се случи. Спи спокойно сега и не мисли за това. - каза й нежно той.
- Ще се опитам. - каза му тя и бавно затвори очи.



38Бих умрял за теб, скъпа!  - Page 2 Empty Re: Бих умрял за теб, скъпа! Съб Фев 05, 2011 12:29 pm

aandrandom

aandrandom
I keep thinkin ’bout you ★
I keep thinkin ’bout you ★

нееееееееекст ;д

39Бих умрял за теб, скъпа!  - Page 2 Empty Re: Бих умрял за теб, скъпа! Съб Фев 05, 2011 12:54 pm

Yulita ^^

Yulita ^^
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

давайй искам следваща глава!!! Бих умрял за теб, скъпа!  - Page 2 129392

40Бих умрял за теб, скъпа!  - Page 2 Empty Re: Бих умрял за теб, скъпа! Съб Фев 05, 2011 12:57 pm

Nemo.

Nemo.
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

Ах, ах, Блинг защо не се сгуши в леглото до неяя Бих умрял за теб, скъпа!  - Page 2 68960 ама той нали е джентълмен ^.^

https://www.youtube.com/watch?v=8kyG5tTZ1iE

41Бих умрял за теб, скъпа!  - Page 2 Empty Re: Бих умрял за теб, скъпа! Съб Фев 05, 2011 1:17 pm

xXx Mikki xXx

xXx Mikki xXx
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Адски увлекателна история...дано да успеят да избягат...Fighting Бих умрял за теб, скъпа!  - Page 2 132400 (Жал ми е за Изабела...Горкото момиче Бих умрял за теб, скъпа!  - Page 2 523582 )

http://www.vbox7.com/user:sakurauchiha

42Бих умрял за теб, скъпа!  - Page 2 Empty Re: Бих умрял за теб, скъпа! Съб Фев 05, 2011 8:19 pm

rally___

rally___
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

ОМГ ТОЯ ФИК Е ТОЛКО СТРАХОТЕН!
Сериозно, супер много ми харесва !! ^ супер различно е от всичко друго така че давай нататък смело ! Бих умрял за теб, скъпа!  - Page 2 162205

43Бих умрял за теб, скъпа!  - Page 2 Empty Re: Бих умрял за теб, скъпа! Нед Фев 06, 2011 10:20 am

jongminfan

jongminfan
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

Много е интересен фика Бих умрял за теб, скъпа!  - Page 2 129392 Дано успеят да се измъкнат

http://smiley92.tumblr.com/

44Бих умрял за теб, скъпа!  - Page 2 Empty Re: Бих умрял за теб, скъпа! Сря Апр 06, 2011 6:38 pm

Jonghyun__

Jonghyun__
A bell rang ding dong ★
A bell rang ding dong ★

Фика е невероятен Бих умрял за теб, скъпа!  - Page 2 162205 чакам следващата глава Бих умрял за теб, скъпа!  - Page 2 752689

45Бих умрял за теб, скъпа!  - Page 2 Empty Re: Бих умрял за теб, скъпа! Сря Апр 06, 2011 7:40 pm

..TaeminGirl..

..TaeminGirl..
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Юпиииии драма Бих умрял за теб, скъпа!  - Page 2 561186 моля те искам следваща глава Бих умрял за теб, скъпа!  - Page 2 72137

46Бих умрял за теб, скъпа!  - Page 2 Empty Re: Бих умрял за теб, скъпа! Нед Юли 01, 2012 11:32 am

Uppie

Uppie
My love is the sun of passion ★
My love is the sun of passion ★

7 ГЛАВА

FLASHBACK:

| 13 април 1992 година |

- Хей момиченце.- извика непознат мъжки глас.
Очичките й бяха пълни със сълзички и беше гушнала едно мръсно меченце.
- Да не си се изгубила?
Момиченцето се беше свило в един ъгъл и изглеждаше изплашено.
- Не се страхувай. - каза непознатия и се доближи бавно до детето.
То се свиваше още повече и не искаше да поглежда мъжа.
- Къде са родителите ти? - каза той на изплашеното дете което гушкаше силно мечето си.
- Аз не съм лош, искам само да ти помогна.Искаш ли да отидем и да намерим родителите ти? - каза той подавайки ръката си.
Момиченцето леко се извъртя с насълзени очи към мъжа. Гледаше ту него, ту ръката му и не знаеше как да постъпи.
- Не искаш ли видиш мама и татко? Аз мога да те заведа при тях.Съгласна ли си?
Момиченцето кимна.
- Добре, хайде тогава ела и ще отидем при тях.
Момиченцето отново кимна и хвана ръката на непознатия мъж, като се отправиха към една черна кола.
Не след дълго спряха пред една голяма и скъпо-изглеждаща къща. Мъжът слезе от колата хващайки за ръката момиченцето. То се оглеждаше и очите му блестяха като мънички звездички.
- Харесва ли ти тук? - попита мъжът докато вървяха към къщата.
Момиченцето кимна.
- Искаш ли да живееш тук?
Момиченцето отново кимна и леко се усмихна.
Като стигнаха вратата мъжа клекна пред момиченцето и каза:
- Знаеш ли, обадих се на мама и татко и им казах, че ще останеш известно време при мен, защото те имат много работа. Казаха да се грижа за теб докато си свършат работата, а после ще те заведа при тях, съгласна ли си?
Момиченцето кимна и влязоха вътре в къщата.


| 27 януари 1997 |

- Как беше в училище, Изабела? - каза вече "познатия" мъж.
- Добре беше татко, вече имам много приятели. - усмихна се вече порастанлото момиченце и седна на масата отхапвайки от приготвените филийки.
- Радвам се, че се справяш, когато порастнеш още ще се слушаме както сега нали?
- Да татко.
- Обещаваш ли?
- Обещавам.
- Силна прегръдка.

.............................


| 9 септември 2005 година |

- Честит 18-ти рожден ден, Изабела.
- Благодаря, татко!
- Отвори подаръка си. - каза таткото.
- О Боже, телефон! Мерси тате! - каза Изабела на баща си и го целуна по бузата.
- Радвам се, че ти харесва.

На сутринта:

- Татко, може ли отида с приятели на пикник?
- Отиди скъпа, забавлявай се, но не забравяй да ми се обаждаш за да знам как си, ок?
- Да тате, ти си най-готиния на света! - каза момичето и отиде да се приготвя.

| 13 декември 2009 година |

- Толкова ли ти порастна работата? Ходиш където си искаш и се забъркваш в разни простотий и после "Ама татко аз не исках". А чак сега ми заявяваш, че си бременна? И този път ли стана без да искаш? Колко още мислеше да криеш от мен? В кой месец си, а? Какви си ги вършила?Знаеш ли колко неща ми стовари на главата, а сега и това? Погледни се само как си облечена! Приличаш на наркоманка! Уличница! Така ли съм те възпитал?
- Татко!
- Няма татко! Утре правиш аборт!
- КАКВО?
- Не ме чу или да ти повторя?
- Татко, аз съм на 22 години!
- Не ме интересува на колко години си! Докато живееш с мен ще правиш това което аз ти казвам!
- Но..
- Кой е бащата? Знаеш ли изобщо? Или да почна да трепя всичките ти приятели докато не си признаят кой е?
- ТОЗИ ПЪТ ГО ИСКАХ!
- Имаш наглостта да ми отговаряш? - бащата се ядоса и удари силен шамар на "дъщеря" си който я сгромоли на земята.Тя го погледна с презрение и извика:
- КАКВО ЗНАЕШ ТИ? АКО ИМАХ МАЙКА ТЯ ЩЕШЕ ДА МЕ ПОДКРЕПИ, А НЕ КАТО ТЕБ!
- Не ми говори така ако не искаш да преспиш навън!
- БИХ ПРЕДПОЧЕЛА ДА СПЯ НАВЪН ОТ КОЛКОТО ДА ГЛЕДАМ ОТВРАТИТЕЛНАТА ТИ ФИЗИОНОМИЯ!
Бащата кипна от нерви и хвана момичето за врата притискайки го до стената и през зъби каза:
- Утре, отиваш и правиш аборт! Освен ако не искаш аз да го премахна, а? Ако не го направиш ще унищожа всичко което обичаш! Гарантирам ти го!
Изабела се уплаши и отиде в стаята си разплакана.

| 18 януари 2010 година |

ПЛЕЙБОЙ БАР "САЛИНАС"

- Сипи по още една, тази вечер смятам да се напия. - каза Марио.
- И аз така, нека пием за всички тези мацки тук! Обичам ви куклички! - развика се напилия се Моралес (бащата).
- Хей кукло, ела да те ощипя! - Моралес дръпна за ръката едно от разголените в бара момичета.
- Уоу доста си голям Татенце! Явно и джоба ти е голям?! - усмихна се мацката се натисна на мъжа.
- Ах бейби, и друго ми е голямо искаш ли да си поиграем?
- Колко предлагаш, Татенце?
- Хмм, като те гледам бих изтръгнал и сърцето си за теб! - говореше пияният мъж като стистна момичето отзад.
- Добре тигре, последвай ме. - каза мацката и тръгна напред.
- Пич, тва е моята вечер! Отивам да я разгорещя малко! - каза Моралес като отпи последната глътка алкохол от чашата си.
- Забавлявай се брат, аз ще се порадвам още на тази........*идващо към Марио момиче*..неустоима...*тя взима бутилка от барплота и я надига*...и секси..*течността се разлива по гърдите й* ГЛЕДКА....!

- Къде ме водиш, скъпа?
- Ще разбереш, Татенце.
- По-бързо скъпа, защото приятеля ми не издържа само от гледката ти в гръб.
- Ето тук е. - мацката отвори врата и светна лампата.
- Настани се удобно, Голямо момче, аз отивам да се подготвя и съм твоя цяла нощ. - каза тя и отиде към банята.
- Какво ли е да въртиш бизнес с такива сладурани? Трябва да разбера повече. - мрънкаше си Моралес като се опъна на леглото и зачака клиентката си.

След 10 мин:

Мацката излезе от банята облечена невероятно секси, което разгорещи още повече пияния Моралес и той се изправи.Тя се приближи бавно към него и седна в скута му.
- Ммм, нямам търпение да намажа сметана по теб и да те оближа цялата!
- Мм..обичаш такива неща?
- О да, особено на момичета като теб, кукло!
Момичето започна да целува мъжа по врата откопчавайки ризата му. Когато я свали видя огромното мускулесто тяло на Моралес, това й направи впечатление и тя прехапа устни.Той я хвана за кръста с мощните си ръце и я сложи на леглото като започна да я целува...и.............


| 30 януари 2010 година |

- Закарахте ли стоката в склада?
- Да.
- Някой видя ли ви?
- Абсолютно никой шефе!
- Добре ето ви по 500$.
- Много сте щедър г-н Моралес.
- Плащам за добре свършена работа, колко на брой са момичетата?
- Около 40.
- Отлично! Постарайте се да няма грешки, иначе знаете какви са последствията нали?
- Да, шефе.
- Омитайте се!

| 15 февруари 2010 година |

Моралес се прибира мъртво пиян в къщата си. Разгорещен от поредното посещение в Плейбой бара, той се запътва към стаята на Изабела. Той отвори леко вратата, а там Изабела спеше. Той се приближи бавно до нея и започна да я оглежда говорейки "Която и да е майка ти, родила е красива дъщеря, *понечва да открива леко одеялото й*, толкова години се сдържах *поглежда към оголените й крака* да не докосна тази прекрасна ... *погалва бедрото й* и пищн...кожа..". Изабела се размърдва и отваря очи. Вижда "баща си" пред нея и ококорва очи, при което той й запушва устата и я заклещва за да не може да мърда.

*ПОТЕНЕ*

Забива й юмрук, което остава Изабела в несвяст.

*МЪРДАНЕ*

Разкопчава колана си...


-----------------------------------------

- ААААААААААААААААААА!!!!!!!!!!
Изабела се събуди и рязко стана.Джонгхюн се събуди от викът на Изабела и веднага се изправи да я види.
- Какво стана? Кошмар ли сънува?
Изабела дишаше тежко и плачеше. Джонгхюн видя, че тя е уплашена и отиде при нея и я прегърна.
- Онази твар ли сънува?
- Детството ми....... ноща в която той ме..- говореше през сълзи тя.
Спокойно, било е само сън, аз съм тук. - говореше й той докато я милваше по главата, а тя го стискаше здраво.
- Искаш ли да ми разкажеш?
Изабела започна да разказва за целия си живот на Джонгхюн, а той беше вцепенен от всичко което чува.

След 1 час:

Джонгхюн седеше до нея и я успокояваше.
- По-добре ли се чувстваш?
- Мисля, че да.
- Можеш ли да поспиш?
Изабела кимна.Джонгхюн тръгна да става от леглото, но тя го дръпна за ръката казвайки му:
- Остани.
Джонг се сепна.
- Сигурна ли си?
- Да, моля те, остани...като си до мен.....се чувствам в безопастност.
- Добре, Изабела, ще остана при теб.
Джонг легна до нея и гледаше в тавана, понеже колкото й тежко да й беше и да разбира как се чувства Изабела, на Блинг му беше трудно да приеме факта, че ще спи до жена.
Не след дълго Изабела вече беше заспала и то на рамото на Джонг, беше се сгушила в него сякаш гушкаше мечето от детството си. Джонг бавно затвори очи и заспа.


47Бих умрял за теб, скъпа!  - Page 2 Empty Re: Бих умрял за теб, скъпа! Пон Юли 09, 2012 9:18 pm

shinee_girl

shinee_girl
I keep dreaming ’bout you ★
I keep dreaming ’bout you ★

strahotno e ochakvam s neturpenie next Бих умрял за теб, скъпа!  - Page 2 752689

48Бих умрял за теб, скъпа!  - Page 2 Empty Re: Бих умрял за теб, скъпа! Пон Авг 20, 2012 7:11 pm

ceci_musik

ceci_musik
I keep thinkin ’bout you ★
I keep thinkin ’bout you ★

Nqmam turpeenie za sledva6ata 4ast

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 2 от 2]

Иди на страница : Previous  1, 2

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите