Girls' Generation  K1q6o9jpg


Join the forum, it's quick and easy

Girls' Generation  K1q6o9jpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


     Seoul

Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Календар Календар

Visitors

free counters

Poll

Победител е...?

Girls' Generation  Vote_lcap15%Girls' Generation  Vote_rcap 15% [ 6 ]
Girls' Generation  Vote_lcap56%Girls' Generation  Vote_rcap 56% [ 22 ]
Girls' Generation  Vote_lcap3%Girls' Generation  Vote_rcap 3% [ 1 ]
Girls' Generation  Vote_lcap13%Girls' Generation  Vote_rcap 13% [ 5 ]
Girls' Generation  Vote_lcap13%Girls' Generation  Vote_rcap 13% [ 5 ]

Общо гласове : 39

Latest topics
» SHINee Shawols Skype ~
Girls' Generation  EmptyНед Окт 22, 2017 6:30 pm by rally___

» Because I met you
Girls' Generation  EmptyПет Мар 27, 2015 8:07 pm by Anny

» 21.
Girls' Generation  EmptyПон Дек 01, 2014 5:55 pm by nasa__

» The color of your love
Girls' Generation  EmptyНед Ное 16, 2014 8:24 pm by lil_sun

» ~♥ Taemin's heart ♥~
Girls' Generation  EmptyПет Окт 10, 2014 2:23 pm by ..TaeminGirl..

» Kaкво мислят Shinee за теб ?
Girls' Generation  EmptyВто Авг 26, 2014 11:01 am by SHINee_JongKey

» Намисли си дума..
Girls' Generation  EmptyВто Авг 26, 2014 10:49 am by SHINee_JongKey

» You..The Music In Me~♫♫
Girls' Generation  EmptyВто Авг 26, 2014 8:55 am by SHINee_JongKey

» The true love
Girls' Generation  EmptyПет Авг 22, 2014 8:45 am by SHINee_JongKey

Music
Girls' Generation  WamFC

You are not connected. Please login or register

Girls' Generation

+16
TaeminGirl
sugarstar
IxheartxTaemin
xsunshinex
nocolopa
aandrandom
~CL <33
Shining_Star_Jh
2min
Chrizolina
Nanna
Nemo.
didence
xXx Mikki xXx
Dob
Maggie~
20 posters

Иди на страница : 1, 2  Next

Go down  Съобщение [Страница 1 от 2]

1Girls' Generation  Empty Girls' Generation Вто Сеп 07, 2010 12:32 pm

Maggie~

Maggie~
My love is the sun of passion ★
My love is the sun of passion ★

Girls' Generation
Girls' Generation  Tumblr_l7j6fqeuBZ1qbn5fdo1_500_large

Girls'Generation, познати още и като So Nyeo Shi Dae в Корея, е популярна група от Южна Корея, състояща се от 9 момичета под крилото на SM Entertainment. Всички момичета са преминали през поне 6-годишен тренинг преди да излезат на сцена. През 2007 групата прави своя дебют с песента "Into the new World". Досега Girls' Generation са издали два пълни албума, два мини-албума и няколко сингъла. Техния супер-хит "Gee" държи рекорда за най-дълго задържано първо място в Music Bank - 9 последователни седмици през 2009. През тази година групата печели няколко награди, включително и "Изпълнител на годината" на Seoul Music Awards, Golden Disk Awards и Korean Cultural Entertainment Awards. През 2010 групата дебютира в Япония с корейската версия на техния хит "Genie (Tell me your wish)". Членовете на групата са:

Girls' Generation  Soshitaeyeon
Taeyeon (Leader)
Име: Kim Taeyeon (김태연)
Родена: 9 март 1989г.

Girls' Generation  Soshijessica
Jessica
Име: Jessica Jung (제시카 정)
Родена: 18 април 1989г.

Girls' Generation  Soshisunny
Sunny
Име: Lee Soon-Kyu (이순규)
Родена: 15 май 1989г.

Girls' Generation  Soshitiffany
Tiffany
Име: Stephanie Hwang (스테파니 황)
Родена: 1 август 1989г.

Girls' Generation  Soshihyoeyon
Hyoeyon
Име: Kim Hyo-Yeon (김효연)
Родена: 22 септември 1989г.

Girls' Generation  Soshiyuri
Yuri
Име: Kwon Yu-Ri (권유리)
Родена: 5 декември 1989г.

Girls' Generation  Soshisooyoung
Sooyoung
Име: Choi Soo-Young (최수영)
Родена: 10 февруари 1990г.

Girls' Generation  Soshiyoona
Yoona
Име: Im Yoon-Ah (임윤아)
Родена: 30 май 1990г.

Girls' Generation  Soshiseohyun
Seohyun (Maknae)
Име: Seo Joo-Hyun(서주현)
Родена: 28 юни 1991г.

Видеоклипове:


Както се вижда,има мизерен брой фенове и освен тях никой друг не вика за тях.Това си е истината,не бих имала нищо против SNSD,само да не се дънеха така постоянно Girls' Generation  58197 Но за едно съм съгласна-SM имат МНОГО голяма вина за издънките им-всъщност те са си виновни,задето SNSD имат anti-та.Например за този концерт,на който билетите били "разпродадени за отрицателно време",а всъщност имаше едно 80-100 места свободни Girls' Generation  97395

http://www.vbox7.com/user:sakurauchiha

14Girls' Generation  Empty Re: Girls' Generation Нед Окт 17, 2010 12:14 pm

2min

2min
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

.... oh my goosh Girls' Generation  530402 .... песента run devil run я изпълнява и Ke$ha, само че на английски ..... а сегаааа кой от кой е краднаал Girls' Generation  64119

15Girls' Generation  Empty Re: Girls' Generation Нед Окт 17, 2010 1:07 pm

xXx Mikki xXx

xXx Mikki xXx
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Ммии...колкото и да ми се иска да бяха откраднали SNSD и заради това да им забранят да пеят до живот (айй мечти Girls' Generation  561186 ),оригинала е на Ke$ha,а Plastic Generation са я купили...амаа оригинала си остава оригинал~ Girls' Generation  97395

http://www.vbox7.com/user:sakurauchiha

16Girls' Generation  Empty Re: Girls' Generation Нед Окт 17, 2010 2:02 pm

Nanna

Nanna
Almighty ♛
Almighty ♛

Не мога да споря за оригинала,защото Кеша за мен е нищо повече от една долнопробна изнаркоманчила се американска певица Girls' Generation  M025 А колкото да популярността на СОШИ...тук може да се спори.Напротив концертите им са препълнени поради простата причина,че са почти да не казвам най... а може и най-да са вече известната женска група дори повече и от 2NE1 Girls' Generation  M145 А колкото до антитата,всяка група си има такива...Дори и нашите момчета! Girls' Generation  M185 Пък и в крайна сметка,независимо как изглежда Съни,ако си им истински фен няма да обръщаш внимание на външния им вид...Girls' Generation  M082 Не бих искала да го казвам,но ще е жалко и ако всички фенове на SHINee са им фенове само защото са хубави Girls' Generation  M206

http://www.last.fm/user/SHINeeGirl7

17Girls' Generation  Empty Re: Girls' Generation Нед Окт 17, 2010 2:13 pm

2min

2min
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

....не знамм но според мен Кеша не е чак толкова зле - има и хубави песни... е даа стила и е странен.... SNSD и те не са лоши но не ме кефат много защото са егати 9 момичета в една група Girls' Generation  25032 мен лично ми се струва множко XD

18Girls' Generation  Empty Re: Girls' Generation Нед Окт 17, 2010 2:27 pm

xXx Mikki xXx

xXx Mikki xXx
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

SHINee имат анти фенове O_O ???!!! Wooow Girls' Generation  361691 Ммда,най-известната група е SNSD,ама това не показва с КАКВО са известни...тя и "долнопробната изнаркоманчила се американска певица" (Кишондра) е известна... Girls' Generation  97395 Вярно,че външния вид не определя успеха,но пък помага Girls' Generation  778320 Да речем-гледаш една снимка на SNSD-8 хубави момичета и изведнъж някакво прасеподобно същество O_O Поне аз бях така Girls' Generation  778320 Пък и ето-twitter акаунта на Jessica е блокнат заради хейтъри...изглежда има защо да ги мразят Girls' Generation  101878 А на 2ne1 нивото не знам дали изобщо някога ще го стигнат...ама кой знае,може и да се оправяг Girls' Generation  97395 А btw,що намесихме и Кеша не знам,изобщо нямат място за сравнение...пък и ако защитата на SNSD е компанията (т.е че SM ги принуждават на тези неща) при Кеша е същото-по договор е задължена да се прави на тъпа,а е била една от най-добрите ученички в училището си Girls' Generation  590905 Шантава работа... Girls' Generation  778320

http://www.vbox7.com/user:sakurauchiha

19Girls' Generation  Empty Re: Girls' Generation Нед Окт 17, 2010 3:48 pm

Chrizolina

Chrizolina
The ever drawing day of good bye ★
The ever drawing day of good bye ★

Намесихме Кеша, защото някой каза, че SNSD били крали от нея, което не е вярно...
Кажете ми и с какво толкова са се издънили, че не съм чула.. наистина.. може аз да съм пропуснала.
Нормално е да имат значителен брой антифенове.. все пак са красиви(да, колкото и да го отричате е така) и следоветелно много момчешки групи ги харесват, както и много актьори и така нататък... Е няма ли да ви е гадно, ако утре Кий (примерно) излезе и каже "Влюбен съм в Тифани"... дори да сте ги харесвали ще им станете антифенове нали? (не знам всъщност дали това важи за всички, защото на мен не ми пречи любимата ми звезда да си има приятелка.. и той е човек!) + пак повтарям колкото и антита да имат, феновете им са повече и ги подкрепят.. съжалявам, че го казвам, но по статистиките са доста повече от тези на SHINee

In a recent poll, SNSD took first place when it asked netizens about “The idol group that has the best fanclub support.”

Out of a total of 6,527 votes cast, 1,888 votes (about 28.9%) were given to SNSD as the idol group with one of the best fanclubs.

Following closely behind SNSD’s SONEs are Super Junior’s E.L.Fs coming in second with 1,761 (or 27%) of the votes.

Finally, 3rd place was awarded to the DBSK Cassiopeia with 1,266 (or 19.4%) of the votes.


В Daum Fancafe заемат 3то място(DBSK и Big Bang са на 1во и 2ро) оставяйки зад себе си SuJu, SS501, 2PM, SHINee. Общо взето от момичетата само те и Уондърките са в 10ката (2NE1 са 11 о.о)... и пак ми кажете, че нямали фенове и че концертите им били празни



20Girls' Generation  Empty Re: Girls' Generation Нед Окт 17, 2010 4:08 pm

xXx Mikki xXx

xXx Mikki xXx
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Бе не че нямат фенове или са им празни концертите,ама не са и толкова "пълни"...а колкото до издънките-твъърде много са Girls' Generation  778320











И това са само НЯКОИ от издънките им.Само не разбрах,като се атакува SNSD и всички започнаха да изтъкват,че SHINee са по-...ъмм...непопулярни?нехаресвани? Like WTF??? Girls' Generation  99379
Сега,знам,че веднага някой ще се намери да каже "Ама те и SHINee падат".Ами да,ама SHINee не се вземат толкова насериозно,а и не правят толкова чести издънки.

http://www.vbox7.com/user:sakurauchiha

21Girls' Generation  Empty Re: Girls' Generation Нед Окт 17, 2010 4:15 pm

Nanna

Nanna
Almighty ♛
Almighty ♛

Омо ще заключа темата!!! Girls' Generation  361691 Спокойно бе хора,и аз да кажа,че и не само SNSD правят грешки на сцената,издънки колкото искате въпроса опира да професионализъм на това как ще замажат положението! Само охладете страстите и да не намесваме Шайнитата в женските работи.То времето ще покаже,кои са най-добрите мацки Girls' Generation  586671

http://www.last.fm/user/SHINeeGirl7

22Girls' Generation  Empty Re: Girls' Generation Нед Окт 17, 2010 6:05 pm

Chrizolina

Chrizolina
The ever drawing day of good bye ★
The ever drawing day of good bye ★


Страх ме е от админката и за това поствам последно мнение по темата..
Права си (сори, не ти знам името).
Ще кажа точно, каквото ти предположи и не само момчетата, ами ВСИЧКИ в kpop-а са правили такива грешки. Изгледах само първото клипче и ще коментирам само няколко неща.
1во няма нищо странно в това, че не им се чува гласът някой път. Нищо чудно да е от повреда в микрофоните (и на мен ми се е случвало, колкото и да виках нищо не се чуваше). Друга причина може да е това, че са изморени.. всички са изморени.. пеят постоянно и гласовете им не могат да си починат (а това е много важно!).. болни са и тнт. Пак давам пример с мен, че постоянно ми се случва да ми изчезва гласът точно, когато съм на сцената.
После за танците... ами аз не го смятам за толкова голяма издънка.. т'ва е напрежение и не знам си колко крещящи човека пред теб. Възможно е да сбъркаш. Те дори си го признават, че точно Sunny правила най-много грешки в танците. Може би просто има по-слаба памет .. не знам.
И накрая, че пеели на плейбек. Няма певец, който да не го е правил (всъщност Se7en не е, но той е друго нещо) и те са имали късмета точно тогава записът да се прецака. Признават, че някой път се налага да пеят на плейбек - не са тръгнали да го крият.. може би го правят точно, за да избегнат случки като тези в началото на клипчето.

Не искам да оставаш с лошо впечетление за мен... съжалявам, ако съм те обидила с нещо, но все пак не вярвам да си им най-големият антифен и да не можеш до такава степен да ги траеш, както и аз не съм им най-големият фен и признавам, че имат "ситуации", но кой няма! ^^

P.S. Обещавам, няма да пиша повече по тая тема.. в темата обаче може и да се обадя на друга тема :D

23Girls' Generation  Empty Re: Girls' Generation Нед Окт 17, 2010 6:10 pm

Nanna

Nanna
Almighty ♛
Almighty ♛

Нее не искам да си изграждат хората такова мнение и да ги е страх от мене АНДУЕ! Girls' Generation  79296 Girls' Generation  778320 Всъщност нямах предвид да не се пише в темата,но се превърна в място за кавга! А не може нашите хубави членове на форума да се сдърпат заради някви корейски мацки! Girls' Generation  97395 А колкото до грешките,мисля,че е човешко няма безгрешни групи...А и това са 9 парчета,синхрон трудно се прави,като изключим,че батковците от SUJU се справят идеално с тяхното народно събрание Girls' Generation  982906

http://www.last.fm/user/SHINeeGirl7

24Girls' Generation  Empty Re: Girls' Generation Нед Окт 17, 2010 6:20 pm

xXx Mikki xXx

xXx Mikki xXx
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

Абрее...аз да не съм казала,че не бива да бъркат,пък тва за микрофоните се чуваше,че си пеят момичетата,просто имаха проблеми със звука ли кво беше Girls' Generation  778320 ПАК повтарям за не знам и аз вече кой път...могат да пеят (някои Girls' Generation  590905 ),могат да танцуват (някои),ама характерите на 3 от въпросните г-жици ми бъркат здравето просто.Иначе,не,не съм им най-големия анти фен...даже изобщо като се имат предвид някои ам...антита (като онези дето се опитаха да ги праснат с бутилки на сцената XD) Таа...без лоши чувства Girls' Generation  196680

http://www.vbox7.com/user:sakurauchiha

25Girls' Generation  Empty Re: Girls' Generation Нед Окт 17, 2010 6:21 pm

Chrizolina

Chrizolina
The ever drawing day of good bye ★
The ever drawing day of good bye ★


За батковците от SJ въобще не става дума :Д Те са си единствени и неповторими.. няма втори като тях!!!!
(т'ва е друга тема!!!!:Д)

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 2]

Иди на страница : 1, 2  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите