SHINee’s Minho and Han Ji Hye’s kiss scene revealed K1q6o9jpg


Join the forum, it's quick and easy

SHINee’s Minho and Han Ji Hye’s kiss scene revealed K1q6o9jpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


     Seoul

Септември 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

Календар Календар

Visitors

free counters

Poll

Победител е...?

SHINee’s Minho and Han Ji Hye’s kiss scene revealed Vote_lcap15%SHINee’s Minho and Han Ji Hye’s kiss scene revealed Vote_rcap 15% [ 6 ]
SHINee’s Minho and Han Ji Hye’s kiss scene revealed Vote_lcap56%SHINee’s Minho and Han Ji Hye’s kiss scene revealed Vote_rcap 56% [ 22 ]
SHINee’s Minho and Han Ji Hye’s kiss scene revealed Vote_lcap3%SHINee’s Minho and Han Ji Hye’s kiss scene revealed Vote_rcap 3% [ 1 ]
SHINee’s Minho and Han Ji Hye’s kiss scene revealed Vote_lcap13%SHINee’s Minho and Han Ji Hye’s kiss scene revealed Vote_rcap 13% [ 5 ]
SHINee’s Minho and Han Ji Hye’s kiss scene revealed Vote_lcap13%SHINee’s Minho and Han Ji Hye’s kiss scene revealed Vote_rcap 13% [ 5 ]

Общо гласове : 39

Latest topics
» SHINee Shawols Skype ~
SHINee’s Minho and Han Ji Hye’s kiss scene revealed EmptyНед Окт 22, 2017 6:30 pm by rally___

» Because I met you
SHINee’s Minho and Han Ji Hye’s kiss scene revealed EmptyПет Мар 27, 2015 8:07 pm by Anny

» 21.
SHINee’s Minho and Han Ji Hye’s kiss scene revealed EmptyПон Дек 01, 2014 5:55 pm by nasa__

» The color of your love
SHINee’s Minho and Han Ji Hye’s kiss scene revealed EmptyНед Ное 16, 2014 8:24 pm by lil_sun

» ~♥ Taemin's heart ♥~
SHINee’s Minho and Han Ji Hye’s kiss scene revealed EmptyПет Окт 10, 2014 2:23 pm by ..TaeminGirl..

» Kaкво мислят Shinee за теб ?
SHINee’s Minho and Han Ji Hye’s kiss scene revealed EmptyВто Авг 26, 2014 11:01 am by SHINee_JongKey

» Намисли си дума..
SHINee’s Minho and Han Ji Hye’s kiss scene revealed EmptyВто Авг 26, 2014 10:49 am by SHINee_JongKey

» You..The Music In Me~♫♫
SHINee’s Minho and Han Ji Hye’s kiss scene revealed EmptyВто Авг 26, 2014 8:55 am by SHINee_JongKey

» The true love
SHINee’s Minho and Han Ji Hye’s kiss scene revealed EmptyПет Авг 22, 2014 8:45 am by SHINee_JongKey

Music
SHINee’s Minho and Han Ji Hye’s kiss scene revealed WamFC

You are not connected. Please login or register

SHINee’s Minho and Han Ji Hye’s kiss scene revealed

+3
ЛоРетКа ^.^
Nemo.
Nanna
7 posters

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

Nanna

Nanna
Almighty ♛
Almighty ♛



http://www.last.fm/user/SHINeeGirl7

Nemo.

Nemo.
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

Олеле, отиде ! Феновете ще се бесят SHINee’s Minho and Han Ji Hye’s kiss scene revealed 982906
"Как може да го пипаа тая?" или "Тая ку*ка!!" SHINee’s Minho and Han Ji Hye’s kiss scene revealed 778320

Да се готвим за още един бунт срещу актртиси.

Ама, ако накарат Минхо да страда няма да им се размине лесноо SHINee’s Minho and Han Ji Hye’s kiss scene revealed 73857

Не ми харесва да го гледам с насълзени очи.. xDDDD



Последната промяна е направена от ..[YqYq]..xD^ на Нед Ное 28, 2010 6:18 pm; мнението е било променяно общо 1 път

https://www.youtube.com/watch?v=8kyG5tTZ1iE

ЛоРетКа ^.^

ЛоРетКа ^.^
A bell rang ding dong ★
A bell rang ding dong ★

Олеее SHINee’s Minho and Han Ji Hye’s kiss scene revealed 850654 представяте ли си ... не бунт ами направо война SHINee’s Minho and Han Ji Hye’s kiss scene revealed 982906

AsHaNtY

AsHaNtY
All-knowing ♚
All-knowing ♚

хмм е би трябвало да се радвам незнам защо очаквам минхо да я награби пред камерите,но за пореден път се убеждавам че корейците имат съвсем различна представа за тия неща,което от една страна ме радва...Но щях да зарева с него в сцената дето плачеше...незнам дали му се е наложило да се разреве пред камерите наистина,но сърчицето ми остана в сълзата му...Мисля че ще гледам със зинала уста тази драма

jongminfan

jongminfan
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

завиждам й на тая,ама чак война да дигам SHINee’s Minho and Han Ji Hye’s kiss scene revealed 778320 все пак това е част от работата му..но наистина сцената,в която плаче SHINee’s Minho and Han Ji Hye’s kiss scene revealed 132400 чак на мен ми се доплака SHINee’s Minho and Han Ji Hye’s kiss scene revealed 504947 със сигурност ще я гледам тая драма

http://smiley92.tumblr.com/

My_Life_TaeMinne

My_Life_TaeMinne
Her whisper is the Lucifer ★
Her whisper is the Lucifer ★

колко е хубав, когато се целуваа <3 (макар че полудявам от ревност) SHINee’s Minho and Han Ji Hye’s kiss scene revealed 780921 SHINee’s Minho and Han Ji Hye’s kiss scene revealed 956216

mia_koluchi

mia_koluchi
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

My_Life_TaeMinne написа:колко е хубав, когато се целуваа <3 (макар че полудявам от ревност) SHINee’s Minho and Han Ji Hye’s kiss scene revealed 780921 SHINee’s Minho and Han Ji Hye’s kiss scene revealed 956216
И аз, и аз , и аззз ..Обаче не му давам да плачи става прекалено хубав SHINee’s Minho and Han Ji Hye’s kiss scene revealed 144585

Nemo.

Nemo.
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

AsHaNtY написа:за пореден път се убеждавам че корейците имат съвсем различна представа за тия неща,което от една страна ме радва...

ми те уж азиатците са много извратени ама нещо във филмите се стискат SHINee’s Minho and Han Ji Hye’s kiss scene revealed 778320

https://www.youtube.com/watch?v=8kyG5tTZ1iE

AsHaNtY

AsHaNtY
All-knowing ♚
All-knowing ♚

y ..[YqYq]..xD^ Today at 6:20 pm
+
----
-
AsHaNtY написа:
за пореден път се убеждавам че корейците имат съвсем различна представа за тия неща,което от една страна ме радва...


ми те уж азиатците са много извратени ама нещо във филмите се стискат


Бе до ся не съм виждала нищо извратено от тях...само един филм гледах на есенните дни в корея тука в софия и ми остана травма за цял живот SHINee’s Minho and Han Ji Hye’s kiss scene revealed 778320 Некви двама имат син и спят сички в една стая,ии мъжа и жената решават да...нали,докато детето спи до тях.От звуците се събужда отива до вратата и ги гледа тъпо SHINee’s Minho and Han Ji Hye’s kiss scene revealed 699691 Тая сцена ме довърши SHINee’s Minho and Han Ji Hye’s kiss scene revealed 814388 Иначе нищо извратено не съм гледала до сега може би ми е време (говоря за корейско аз лично :D ) SHINee’s Minho and Han Ji Hye’s kiss scene revealed 778320

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите